2018 m. sausis. Esminiai pokyčiai, kuriuos atneša Nauja Realybė.

Vis akivaizdžiau galime matyti gražią kolektyvinę realybę, į kurią mes ateiname. Bunda naujos sielos ir mes visi sparčiai plečiamės sąmonėje. Kaip visada vyksta daug dalykų už materialios regimos realybės. Iki šiol mes buvome labiau savistabos, asmeninio pokyčio ir visuotinio paleidimo etape. Prasidėjęs naujas etapas atneša daug pokyčių ir mes turime tiek daug išmokti iš naujo. Šis mano Atnaujinimas iš kosminės perspektyvos apima dalį iš jų. Tai gana ilgas tekstas. Tinkamu laiku jis jus parems jūsų Pakilimo procese, nepriklausomai nuo to, kur jūs dabar esate. Kalbant apie Pakilimo procesą, mes kylame kolektyviai, kaip „masė“, ir tuo pačiu kiekvienas atskirai esame asmeniniame Pakilimo etape, priklausomai nuo mūsų patirties kelio, kuris yra žinomas mūsų pačių aukštesniems aspektams.


* Dėl informacijos atsirinkimo
Ilgą laiką daug informacijos buvo sulaikoma, kad palaikyti mases tamsoje. Visa 3D pasaulio matriksa yra suraizgiusi ir supančiojusi žmones. Tiesa turi būti žinoma visiems. Ji negali būti sulaikyta amžiams, nes tai – neteisinga. Sulaikoma informacija – tautos pražūtis. Svarbu suvokti, kad mes visada žinome dalį, kiti – kitą dalį, ir šios dalys susideda į dėlionės visumą. Net jei kažkas nerezonuoja su jumis, tai nereiškia, kad jie yra neteisūs, tai reiškia, kad tie įsitikinimai nederi su jūsų tikslu ir progresu, kuriuos jūs pasirinkote patirti čia šiame laike. Kai jūs pažvelgsite atgal į savo pirminį pabudimą, jūs matysite, kaip keitėsi jūsų įsitikinimai, kai iš pradžių tam tikri įsitikinimai jums rezonavo, o dabar nebe. Geriausia būti visiškai atviru protu ir neapriboti savęs, teisiant kitų įsitikinimus. Kiekviena „įsitikinimo sistema“ yra teisinga. Visos jos susivienija aukštesniuose lygmenyse ir susilieja į vieną. Iš kiekvienos jūs pasiimate vertę ir paliekate užnugaryje tai, kas jums daugiau nebetarnauja.

  • PERĖJIMAS Į NAUJĄ

Per paskutines 2017 m. ir pirmąsias 2018 m. savaites mes kolektyviai perėjome didžiulį pokytį. Įvyko visiškas planetos atnaujinimas. Mes vėl “persikrovėme“ ir įėjome į naują laiko juostą. Viskas, kas buvo iki šio taško, yra uždaryta. Gimsta naujas pasaulis. Mes esame atnaujinami per centrinį Žemės Gajos (Širdies) pulsą su šia pažadinta energija, kuri mus iš naujo sulygiuoja su visa Gyvenimo jėga. Naujos Šviesos vibracijos pasiekia mus kartu taip pat su Saulės spinduliais. Saulės spinduliai visada nešė tyrus Dievo elemento dažnius, o dabar ir daug aukštesnius. Jūs galite juos priimti per savo širdies ląsteles. Mes toliau esame integraciniame režime ir kaip tai pasireikš mūsų realybėse, sužinosime po kurio laiko. Kai integruosime naujus kodus, mums bus daug lengviau funkcionuoti vibraciškai.

  • DNR ATNAUJINIMAS

Didžiulio Portalo, kuris buvo išplėstas laike praėjusių metų pabaigoje, poveikis buvo labai stiprus ir mumyse paskatino didelį valymąsi, kuris tęsiasi toliau. Daugybei tai atnešė “susirgimus“ ar neįprastus sveikatos iššūkius paskutinėmis savaitėmis ir pasireiškė, kaip čiaudulys, sloga, spaudimas galvos zonoje, spengimas ausyse, gripo, bronchito kiti peršalimo “simptomai“. Tai – senos etiketės. Iš tikrųjų, tai nėra „liga“, kaip mes tai vertinome anksčiau. Tai, kas su mumis vyksta, yra senų matriksų – programų valymas ir naujų šviesos kodų integracija. Tai vyksta mūsų kūnuose, ląstelių lygmenyje. Kiekvienam individualiu būdu.

Mūsų kūnai kartu su visomis savo sistemomis turi prisiderinti prie egzistavimo aukštesnio dažnio aplinkoje. Jūs esate vibracinė/ energetinė/ Šviesos būtybė. Jūsų Siela – tai greitai judanti fotoninė šviesa su daugiamačiais geometriniais kodais. Siela „iš prigimties“ turi judėti, tankus fizinis kūnas – negali leisti. Padidėjęs Šviesos lygis aktyvuoja jūsų Šviesos Kūnus.  Šviesa aktyvuoja kūno viduje viską, kad vibruotų. Per kiekvieną ląstelę teka ypač galingai įkrauta energija, kuri stimuliuoja energijas jūsų kūne. Šviesos dažniai, kurie anksčiau buvo blokuojami, jus kelia aukštyn. Tai reiškia didžiulę detoksikaciją, valymąsi ir perrašymą iš naujo. Visos programos, palaidotos kūne, organuose, lątelėse, turi būti perrašytos. Perrašomi seni DNR formatai, aktyvuojami DNR laikomi originalūs dažniai, pašalinami apribojimai.

  • VALYMASIS

Kai šviesa įeina į mūsų kūnus, ji iškelia viską, ko mes nenorėjome matyti. Daug dalykų iškils į paviršių iš „požemių“, kad būtų mūsų apdoroti. Tai – seno paleidimas. Turi būti paleista viskas, kas netarnauja aukščiausioms realybėms. Kūną reikės išvalyti, kol jis bus visiškai švarus, kad jis galėtų vaikščioti aukštesnėse dimensijose. Mes įžengiame į šviesos ir transformacijos erą, kur viskas yra įmanoma. Tie, kurie yra nauji šiame procese, turės su tuo susidurti.

Viskas, kas yra nepaslanku, bus sujudinta. Viskas kas yra paslėpta tamsoje, bus atskleista į Šviesą. Viskas, kas buvo sukurta kolektyvinės sąmonės 3D įsitikinimų sistemoje, pasireikš paskutinį kartą, prieš išsisklaidydami ir iširdami eteryje.

Per šį gyvenimą mes pasąmoningai surenkame daug emocinio bagažo. Ar įsivaizduojate, kiek mes nešamės jo per gyvenimus? Kiek jums dabar metų? 50?  Viską, ką jūs ignoravote, slėpėte, reikės paleisti. Viską, ką jūs padarėte/ sukūrėte „miegodami“, arba, pasąmoningai, reikės išvalyti. Visa tai yra kūne. Jūs buvote tame ir tai bus išnešta. Ir bus sunku (priklausomai nuo to, kiek ilgai miegantys jūs buvote). Jūs ilgai buvote šioje kelionėje ir laikas nuspręsti, ką iš tikrųjų jūs norite neštis namo.

Tai, ką jūs paleidžiate, sukuria tuštumą ir toje tuštumoje jūs pasieksite balansą ir ramybę. Jūs nesurasite to, jei įsikibę laikysitės dalykų ir lauksite, kad „pamatytumėte“, kas įvyks. Bet kas, ką jūs vis dar laikote savyje arba prie ko norite įsikibti ir laikytis, pasireikš, bet bus sustiprinta, iškelta į paviršių ir pristatyta jums. Tai gali įvykti bet kuriuo laiku ir, kaip įprasta, dažnai tai nutinka tada, kai mes mažiausiai tikimės. Tai gali būti stipru. Daug lengviau leisti tam vykti/ daryti tai po truputį, nei tuomet, kai reikia paleisti viską vienu kartu.

Žmogus nesupranta, kas vyksta, ir priešinasi procesui, kuris turi vykti natūraliai. Jūsų kūnas ilgai miegojo. Jūsų kūnas bunda. Jūsų kūnas bando tapti labiau sąmoningas, kad galėtų palaikyti jūsų sielą. Jūsų kūnas paleidžia viską, kas jame kuria fizinius, emocinius, mentalinius skausmus/ apribojimus. Jūs negalite pakelti savo sąmonės, jei jūsų kūnas yra žemose vibracijose. Jei nuolat (įsi)leidžiate žemesnę sąmonę, jūsų kūnas negali palikti tos laiko juostos. Jūs turite pakelti savo kūnus sąmonėje. Jūsų kūnas turi būti „laimingas“, kad jūs būtumėte „laimingas“. Kūnas diktuoja realybę. Jeigu jūs negerbiate, ko reikia jūsų kūnui – jūsų kūnas sako “Stop“.

Mes iš tikrųjų buvome pamiršę, kad mes esame dieviški. Jūs norite išsilaisvinti, bet jūs nenorite priimti tiesos. Jūs norite ir toliau likti su savo įsitikinimais, kad jūs esate „tik žmogus“ – jūs esate spąstuose. Žmogus yra ego. Jei toliau tarnausite savo žmogui/ ego ir laikysitės to, kad esate tik žmogus, gyvenimas jums ir toliau primins, kad jūs esate dieviškas, ir ne mažiau. Ir kartais tai gali kirsti labai skaudžiai. Priešinimasis pokyčiams ir naujo vengimas sukels jumyse emocinius ir psichologinius, o ir fizinius sutrikimus. Atsiliepkite į tai atvira širdimi.

Žmogus bijo. Ir žmogus bijo bijoti – bijo baimės. Mes sakome: „Baimė yra jūsų kūne, išvalykime ją, ar jūs toliau norite gyventi su baime?“. Baimė yra energija, kurią jūsų kūnas nori paleisti, ląstelės nori išsivalyti. Tai nėra jūsų kylantis aspektas. Baimė yra netikra, tai – matriksos programa. Jei tikite ja, ji veikia jūsų gyvenime/ realybėje. Baimė yra atskirtis. Su baime jūs gyvensite poreikyje arba trūkume. Mūsų fizinė realybė atspindi tai, kas yra mūsų fiziniame kūne. Štai kodėl turite eiti, išvalyti programas ir sukurti visiškai naujas.

Nežinojimas yra tai, kas kuria jūsų baimę. Mano žinojimas yra toks stiprus, kad kaskart, kai baimė įeina, aš ją sulaužysiu. Raktas, „sulaužant“ baimę, yra padaryti poslinkį vibracijoje ir šitą naują, aukštesnį dažnį, padaryti savo realybe, į kurią jūs įsižeminate – aukščiau, nei baimėje. Kai mes judame į aukštesnius egzistencijos lygmenis, mes patiriame daugiau palaimos, vienio ir meilės, nes šie lygmenys egzistuoja tyros meilės lauke. Kad galėtumėte juos pajausti ir patirti, jūs turite dirbti su visu tuo, kas jums netarnauja, ir pašalinti viską, ką suradote, kad tai nederi su tuo, kas jūs iš tikrųjų esate.

Jūs iš tikrųjų nebesate tas pats žmogus, kuriuo buvote vakar. Jūs pereinate daug procesų ir metų transformacijas. Šie atnaujinimai mums nebeleidžia būti neautentiškiems. Mes nubundame šviesai, tiesai ir autentiškai savasčiai – tai yra tyra meilė, šviesa ir dieviška dvasia. Seni aspektai, jei mes juos vėl bandome, mums paprasčiausiai nebesijaučia gerai. Tai nėra kažkas, kas yra padaroma „kartą ir visiems laikams“. Mes nuolat pereiname milžiniškus atnaujinimus ir esame testuojami vėl ir vėl. Būkite sau švelnūs. Nekaltinkite savęs, jei šiame procese jūs sugrįžtate atgal. Tai nutiks vėl ir vėl, kol mes būsime pakankamai stiprūs reprezentuoti čia savo Šviesos Kūną, kaip dvasią, kuria mes iš tikrųjų esame ir tapome per transformacijos metus.

* Kad sau palengvintumėte, valymosi proceso metu galite papildomai naudoti įsakus/ komandas, kurias jūs užduodate iš savo individualaus suverenumo vietos, kaip suvereni būtybė savo fiziniame kūne: „Visa tai yra išvalyta. Visa tai yra transformuota atgal į Šviesą.“ (Detalių yra daugiau, apie jas čia nekalbama).


  • ĮSITRAUKIMAS

Mes nesame šiame procese vieni. Visa Galaktika prižiūri Žemės planetą, kad paremtų visą gyvenimo jėgą šiame tranzitiniame etape. Aplink mus yra daug padėdėjų, kurie mums padeda. Ir visgi – niekas už mus to nepadarys. „Mes esame tie, kurių mes laukiame“ ir mes atliekame savo darbą, kad sukurtume savo trokštamas realybes. Mes kuriame šias realybes nuolat savo žodžiais, mintimis, emocijomis, veiksmais ir poelgiais.

Kai mes susitinkame, mes kartu kuriame ir įžeminame tas realybes, ir mes esame jose. Kai mes išsiskiriame – mūsų realybės nebelieka. Kai mes sugrįžtame į savo namus, mes jas toliau puoselėjame, įkvepiame, kuriame. Nėra jokių realybių, jei mes jų nekuriame. „Mano realybė yra, nes aš ją sukūriau ir palaikau savo kūne“. Jūs turite prisidėti. Kitu būdu jūs negalėsite įžengti į tas nuostabias karalystes, kurias mes čia įžeminame dabar, jūs negalėsite egzistuoti Naujoje Žemėje.

„Tegul kas nors padaro visą darbą, o aš ateisiu ir pasimėgausiu.“ Nieko panašaus, Mielieji. Čia mes visi esame partnerystėje ir turime prisidėti visiškai nauju būdu. „Kai aš atnešu kažką ant stalo, tu turi atnešti savo dalį. Ką tu gali padaryti?“. Niekas neatneš ir niekas nepadarys už jus pokyčio, jei jūs jo nedarysite. Niekas nenudirbs jūsų darbo už jus ir niekas nesidalins su jumis, jeigu jūs nedarysite savo dalies. Jei jūs vis dar laukiate, kad kažkas ateitų ir jus išgelbėtų arba sukurtų jūsų trokštamą realybę už jus, tai jūs vis dar tebegyvenate iliuzijoje ir veikiate iš atskirties.

Jūs norite magijos, jūs norite nušvitimo, bet jūs nenorite daryti savo darbo. Jūs norite būti tame, bet jūs nenorite keistis. Čia niekas jums nepaduos piliulės. Darykite savo darbą. Kaip Šviesos Šeimos nariai jūs inkarnavotės Žemėje, kad parengtumėte save atlikti šį darbą. Viskas, ko jums reikia tai padaryti, jums yra atvira ir prieinama. Jei tuo nėra naudojamasi, jei tai nėra daroma, tuomet – „Ačiū ir viso gero. Mes keliaujame toliau ir lauksime jūsų tada, kai jūs būsite pasirengę taip pat daryti savo dalį šiame darbe.“

  • MANO ISTORIJA

Aš buvau 25-erių žemiškų metų, kai pasirinkau atsisakyti proto sukurtos realybės ir palikau savo darbą, visas potencialiai aprūpintas ateities galimybes, gyvenimą sostinės centre, santykius, visą materialinį turtą ir kitus žemiškus prisirišimus užnugary, kad galėčiau išeiti iš to pasaulio, kuris nesijautė, kaip pasaulis, kuris atspindi tai, kas aš iš tikrųjų esu, kuris nesijautė, kaip tas pasaulis, kuriam aš priklausau, ir kad surasčiau (arba susikurčiau) tą realybę, kurią žinojau aš esu atėjusi gyventi. Trejiems metams aš atsitraukiau toli nuo įprastos aplinkos ir maksimaliai, kiek įmanoma, apribojau apsikeitimus su žmonėmis, kad vėl pajausčiau autentišką save ir atkurčiau save iš naujo, nuo pagrindų. Aš dirbau savo darbą, valydama savo karminius, genetinius, mentalinius ir kt. modelius. Aš sąmoningai perdirbinėjau savo programavimą – įsitikinimus, keldama juos iš išmoktų/ paveldėtų ribojančių įsitikinimų į pačios aukščiausios vibracijas įsitikinimus, kuriais dabar dalijuosi su jumis. Aš leidausi giliai į savo emocinį kūną, kad susidurčiau akis į akį su trauma, išnaudojimu, žaizdomis, skausmu, kurie buvo ten laikomi, kad išvalyčiau visą tą praeitį iš savo ląstelinės atminties. Iki tol aš kentėjau ir buvau skausme, nes visa tai buvo mano kūne. Ar aš norėjau tai laikyti savo kūne? Nė už ką! Aš troškau įkūnyti aukščiausią tyrą Dievo Sąmonę, gyventi aukšto dažnio patirties realybėje ir tapti skaidriu laidininku kitiems.

  • EGO vs ŠIRDIS

Nauja Žemė nėra fizinė vieta, tai – “vibracinė“ realybė, dažnis, kurį mes nutariame palaikyti savyje. Realybės gyvuoja paraleliai. Tai yra visiškai nauja erdvė, kurioje mes kviečiame jus žaisti drauge. Šioje erdvėje mes bendraujame Širdies ir Sielos/ Aukštesniojo Aš kalba. Ar čia mes daugiau nebesimėgaujame? O taip! Čia visai, kaip vaikystėje, yra daug smagumo ir žaidimų, ir mes tai darome su nauju suvokimu. Čia viskas yra kuriama iš meilės vietos – iš švelnumo, tyrumo, dalijantis, su pagarba. Ir tai yra iššūkiai žmogui/ ego.

Mes nesueiname kartu šioje erdvėje, jei yra stiprus jūsų ego. Jūsų ego pereina didelius išbandymus. Ego yra vertinime, teisime, kaltinime, baimėje, trūkume, nesaugume. Ego nenori pokyčio, nori kontroliuoti procesą, nori palaikyti dalykus senu būdu. Ego netenkina širdies atsakymai, jis nenori jų klausytis, jis juos atmeta, nes jie yra jam gėdingi. Ego apsimeta, vaidina, manipuliuoja, žaidžia senus aukos arba vaiko žaidimus. Jei tai liečia pinigus – ego visada galvos apie save. Paslėptos programos. Ir visa tai turės būti apeita. Daugiau jokių senų ego žaidimų, jokios ego apsaugos. Jūs norite toliau žaisti senus manipuliacinius žaidimus ir triukus? Mes renkamės jų nebežaisti. Su jais mes nesijautėme gerai, o svarbiausia, jie kliudė mums būti tuo, kas mes tikrųjų esu, todėl mes jiems sakome: “Sudie!”.

Žmogaus programa, sena matriksa nenori to priimti, negali tuo patikėti – nėra įrodymų. Netikėjimas Pakilimu jus nuo jo atskiria ir neleidžia jums matyti bei stebėti aukštesnių laiko juostų magijos. Pakilimo energija taip pat nėra jums prieinama, jei jūs bandote manipuliuoti ir laikytis “viena koja ten, viena čia”. Jūs turite apsispręsti ir pasirinkti, ką jūs renkatės: kurioje Žemėje jūs norite būti ir kam iš tikrųjų jūs norite toliau tarnauti – sau (ego) ar didesnei visų gerovei.

Reikia atviros širdies dedikuoti save padaryti pokytį. Kai mes tai suvokiame, mes turime stebėti savo ego ir mokytis atverti savo širdį, nesvarbu, ką sako protas. Jūs turite stebėti savo visus aspektus. Jūs turite atpažinti, kur jūs vertinate iš proto, o kur jūs esate pasirengęs įeiti į procesą ir dirbti kartu, kur jūs “ateinate“ iš meilės, o kur iš atskirties. Jūs turite išmokti vėl būti meile* ir stovėti to galioje, pažeidžiami ir autentiški. Reikalingas švarus, tyras šios energijos panaudojimas.

Jūs einate gatve ir jūs nešate per gatvę šviesą. Norite, kad tai įvyktų – turite tuo būti. Turite gyventi savo gyvenimą aukščiausiai. Turite visiškai atkurti – nuo nulio – savo Aukščiausią egzistenciją su Šaltinio/ Vienio sąmone. Tai yra didelis darbas. Kiekvienas yra atsakingas. Žmogus tai supranta, bet jam sunku keistis, nes tai reiškia, kad viskas, kaip jis veikė iki šio, turi keistis iš esmės. Ar jūs esate pasirengę?

*Tiesa priklauso nuo žmogaus sąmonės lygio, suvokimas, kas yra širdis ir meilė, yra skirtingas, priklausomai nuo dimensijos: kuo aukščiau einame, tuo tyresnis mūsų supratimas, žinojimas ir įkūnijimas.

Pokytis, paprastai, nėra lengvas žmonėms, bet dabar yra laikas apkabinti pokyčius kiekvieną dieną ir naktį. Mes turime stebėti šiuos pokyčius ir dirbti su jais, kai jie sugrąžina mus namo į mūsų Autentiškus Save. Pasinaudokite kiekvienu atnaujinimu, kaip galite geriausiai. Suteikite sau leidimą vystytis ir tekėti su pokyčiais, kurie vyksta. Mes turime atnešti tekančią realybę ir būti atviri bei laisvi transformacijai. Kiekvienam tai ateis palaipsniui. Palaipsniui, pokyčiai apims visus. Tie, kurie siekia tiesos, pajudės į naują savirealizacijos etapą. Ne visi esame toje pačioje vagoje, bet galiausiai visi sueisime kartu galutiniam Pakilimui. Tai – mūsų ateitis.

Ne laikas gailėtis, sėdėti praeityje, kaltinti dėl to, kas neįvyko. Tai nebetarnauja. Laikas sodinti naują vietą, kurią jūs norite užimti, atpažinti meilę/ šviesą, kuria jūs esate, susigrąžinti savo galią – ir save – kaip vienintelį, kuris yra atsakingas už jūsų gyvenimo patirtį. Susigrąžinkite save per Širdį. Būkite atsidavę/ įsipareigoję savo Širdies begalybei.  Paleiskite ir kvėpuokite su kiekviena akimirka, ir šis Vienio sąmonės plėtimasis tekės jūsų Širdimi. Visada sekite Savo Širdį ir – nebijokite daryti šuolių. Nes tai yra šuoliai, kurie mus veda į ten, kur yra didžiausia vertė.

 

Meilėje, Šviesoje ir Tarnystėje,
Viktorija

 


* Užkulisiai
Sparti sąmonės evoliucija Žemėje, kylant iš tankios egzistencijos į egzistenciją kristalinėje šviesoje, vyksta daugybės savanorių sielų, kurios nuolat dirba, kad pakeltų vibracijas, dėka. Jie kuria šias naujas realybes iš meilės, nuolat būdami meilės ir atjautos visiems būsenoje. Kiekvieną dieną jie daro pastovų pasirinkimą dirbti su savo kūnu ir savo energijos laukais, kad jie būtų švarūs ir palaikytų dvasios šviesą. Jie turi tyrą, patikimą ir subalansuotą vedimo sistemą, kuri yra jų vidinė ir daugiamatė komunikacijos sistema jų viduje. Jie dirba aukščiausioje tarnystėje, tarnaudami visiems – tai reiškia visai kūrinijai, visam pasauliui, visatai. Tai nėra darbas kelias valandas per dieną. Tai yra darbas 24 valandas 7 dienas per savaitę. Tai reikalauja ilgų periodų vienumoje. Tai jiems nėra “vienatvė“, nes jie sutiko su savo misija ir daro ją prioritetu prieš savo egoistinius troškimus. Tai yra iššūkiai, kuriuos jie renkasi kasdien, kad plėstų savo ego tol, kol jo nelieka ir įvyksta susiliejimas su savo Siela – autentiška savastimi. Ne visų kelias yra toks pat ir nėra jokio lyginimo. Tai yra vienas iš pasirinkimų. Lygiai taip, kaip kažkurios sielos atėjo čia tam, kad patirtų gyvenimą apskritai ir kurių užduotys apima asmeninius santykius. Kosminėmis datomis, vedančiomis į Planetinio Žemės Pakilimo datą 2012 m. gruodžio 21 d., daug šių sielų gavo kvietimą iš savo Galaktinių Šeimų vykti į strategines vietas planetoje, kad įvykdytų savo Sielos tikslą, kaip įsižeminę aspektai ant Žemės. Tie, kurie atsiliepė, kaip buvę Atlantidos dalyviai, ir išpildė savo pažadus sugrįžti paremti Vienio dėsnį, turi įrankius, kurie buvo užkoduoti per Atlantidos dienas Didžiuosiuose Kristaluose, paslėptuose ir paskleistuose šiose vietose. Eilė aktyvacijų pažadino šiuos didelius kristalus vėl skleisti tam tikro rezonanso vibraciją. Daug šių sielų šiuo metu išsilaisvina iš proto kontrolės, priespaudos, išnaudojimo ir visiškai susijungia su savo pačių dieviškumu, kaip Vienis. Jie yra savo Įsikūnijimo procesuose. Vykstant Įsikūnijimo procesui, jiems atsiskleidžia papildoma informacija apie jų Sielos misijas. Tai – senieji broliai ir sesės, kurie ves žmonių Pakilimą. 

 

 

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: