5 žingsniai, kaip pagydyti savo kūne šerdinį skausmą

Daugybei žmonių reikia dvasinės krizės, kurios pradžia būna kokia nors jų gyvenimo krizė, kad jie pereitų į nevilties lygmenį, kuris paskatina juos viską paleisti, tai yra paleisti pasipriešinimą. Šiame etape, judėdami pro baimę, mes atrandame save, esantį naujoje suvokimo būsenoje, su atvira širdimi, kuri atidaro besąlyginės meilės, atjautos ir empatijos šliuzą. Pasipriešinimo susidurti akistaton su savo vidiniu skausmu peržengimas reikalauja pereiti gilų, tamsios nakties procesą, kad mes galėtume patirti tiesioginį žinojimą, jog mes galime peržengti savo baimę, skausmą ir tapti visiškai susijungusiais, kad patirtume besąlyginės meilės būseną. Kviečiu skirti laiko pabūti su savo skausmu, kad jį pagydytumėte visiems laikams.

5 žingsniai, kaip pagydyti šerdinę skausmo vietą

1) Nustatykite negatyvią įsitikinimo sistemą, kuri valdo jūsų šerdinę žaizdą: atpažinkite, kas jumyse yra tai, kas skleidžia emocinį ar mentalinį skausmą ir laiko jūsų kūną susitraukusį baimėje.

2) Susijunkite su savo fiziniu kūnu: nustatykite, kur jūsų fiziniame kūne ar kokiose atskirose kūno dalyse jūs galite jausti šerdinį skausmą arba skaudančią žaizdą. Atkreipkite dėmesį ir stebėkite, kaip jūsų kūnas susitraukia ir užsidaro baimėje, kai jūs jaučiate šį šerdinį skausmą ar žaizdą.

3) Stebėkite baimę: išlikite su šia baime ar skausmu, nebandydami iškart jo pakeisti ar paslėpti. Stebėkite tai, nesistengdami padaryti baimės ar skausmo kažkuo pozityviu ar susitarti, kad tai jus paliktų. Tiesiog leiskite sau būti visiškoje akistatoje su baime ir skausmu, negalvodami, kad tai yra tikra.

4) Leiskite sau patirti pažeidžiamumą, pajausdami skausmą: Būkite atviri pajausti savo pažeidžiamumą, nevertindami, to, ką jaučiate, kaip gerai ar blogai. Išlikite dabartyje, patirdami nepakenčiamą skausmą, kaip energiją, minties formą ir vibraciją, būdami tokie atviri, kaip tik galite, kad stebėtumėte tai savo kūne. Jei galite susitelkti į šį buvimo pažeidžiamu pojūtį, žinokite, kad buvimas su savo emociniu pažeidžiamumu yra didžiulė stiprybė.

5) Pakvieskite besąlyginę meilę: Galiausiai, minties-intencijos pagalba įsivaizduokite save, esantį savo amžiname, dvasiniame kūne, iki tol, kol šitie negatyvūs įsitikinimai, šerdinė žaizda ir skausmas egzistavo. Savo prote, vaizduotėje visiškai apsupkite baimę, tuštumą ar juodumą, esančią jūsų kūne ir skausmo vietoje, su besąlygine meile, šviesa ir kristalinės žvaigždės galia. Matykite visą savo kūną, nušviestą Dievo, laisvą ir išsilaisvinusį iš skausmo.

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: