7 būdai pakelti savo Moteriškumą

 * Žinoma, informacija šiame straipsnyje tinka ir vyrams.

Jei jūs dažnai jaučiatės išsekusi, pavargusi, tarsi išsunkta, šios gairės šiame straipsnyje yra jums. 

Jūsų jausmus ir nuotaikas didžiąja dalimi lemia jūsų energetinė sistema. Tai yra jūsų 7 subtilieji kūnai, kurie aplink jus suformuoja gražų energijos lauką, spindintį įvairiomis spalvomis. Nesvarbu, jūs galite matyti ar jausti savo aurą ar ne, jūsų kasdienė būsena yra geriausias jūsų energetinės sistemos atspindys. Žemiau jūs rasite keletą „paslapčių“ apie mūsų energetinės sistemos veikimą, kurios jums gali padėti ją subalansuoti ir pasijausti energingesnei ir laimingesnei dabar.

1. Jums nereikia turėti jokių psichinių gebėjimų (nei tikėti jais), kad dirbtumėte su savo energija.

Dažnai moterys blokuoja save, laukdamos, „kai aš įgysiu tam tikrus įgūdžius“ arba “kai aš būsiu tobula“. Jūs neturite būti “tobula“, kad pakeltumėte savo gyvenimą į aukštesnį lygį. Darbas su savo energija iš tikrųjų yra paprastas, kai mes tai praktikuojame. Tai gali jums atnešti balanso ir harmonijos pojūtį, nesvarbu, kokioje būsenoje jūs dabar esate. Kodėl gi nepabandžius?

2. Bet kokios negatyvios emocijos „nusėda“ jūsų emociniame kūne. Štai kodėl jūs galite jausti arba prisiminti neigiamas emocijas, kurias patyrėte prieš daug laiko.

Štai kodėl yra svarbus nuolatinis valymasis. Jums gali padėti bet kokia apsivalymo meditacija, kuri jums patinka (specialių vedamų meditacijų galite susirasti Youtube ).

3. Emocinis kūnas yra labai jautrus aplinkai, štai kodėl labai svarbu yra palaikyti saugias savo energetines ribas.

Mes esame linkę „sugerti į save“ energiją iš aplinkos.  Ypač, jei esate iš „jautriųjų“ tipo. Ar kada nors buvote situacijoje, kur jūs gana gerai jautėtės, o kai atėjote į kokią nors žmonių pilną vietą, akimirksniu pasijutote visiškai išsekusi, suirzusi, nuliūdusi arba bijanti, nežinia iš kur? Kiekvienas asmuo, aplink jus, turi savo pačių energijas, baimes, neigiamas emocijas (žinoma, taip pat ir teigiamas). Jei jūs neapsaugote savo energijos lauko, labai tikėtina, kad jūs prisiimate energiją, esančią apink jus.

Paprašykite savo Sielos/ Aukštesniojo Aš apsaugos ir įsivaizduokite aplink save saugančią šviesą. Leiskite sau dalintis savo grožiu ir jausti kitų grožį, bet apsaugokite save nuo negatyvumo, kad išliktumėte savo šviesoje. Mes pritraukiame tuos pačius dažnius, kuriuose mes esame, todėl prisiimkite atsakomybę šiame procese ir nuolat palaikykite save aukštesnio vibracinio dažnio emocinės būsenos. Nutinka įvairių dalykų ir viskas yra gerai kartais jaustis „žemai“, bet pasistenkite išlipti iš to, kaip galite greičiau, nepasilikdama „aukos“ būsenoje. Kai jūs pradėsite naudoti energetinę apsaugą iš savo pačios Sielos, bus vis lengviau ir lenviau palaikyti save pozityvioje būsenoje, kuri jums gerai jaučiasi.

4. Jūsų sveikatos problemos gali atvesti jus į jūsų kelią emocinės sveikatos ir harmonijos link.

Fizinis ir emocinis kūnai yra artimai susiję, nors vienas yra labiau matomas ir suprantamas, o kitas yra energetiniame lygmenyje. Dauguma „ligų“ arba nepatogių jausmų kūne kyla dėl patiriamų negatyvių emocijų, emocinių skausmų, baimių. Kelyje į laimę ir harmoniją pasitikėkite savo kūnu, kaip jūsų geriausiu draugu. Net jeigu jis atneša jums skausmą, jis tiesiog nori gauti daugiau jūsų dėmesio.

5. Subalansuokite savo čakras

Kaip žinote (o gal ir ne), jūsų čakros, kurios yra jūsų energetinės sistemos dalis, turi “įėjimus“ ir “išėjimus“. Jos sukasi sūkuriu, imdamos energiją iš nugaros ir duodamos ją pirmyn iš priekio. Kai jūsų čakros yra atviros ir jūs duodate daugiau, nei gaunate, tai veda į išsekimą. Tai yra labai dažna problema moterims, ką mes matome nuolat. Dažnai mes bandome duoti daugiau, nei gauname. Štai kodėl taip svarbu yra subalansuoti davimą/ gavimą bei dirbti su savo energetiniais centrais.

6. Atraskite savo Moteriškumo šaltinį

Moteriškumas yra nuostabus energijos ir išsipildymo šaltinis, ypač moterims, kuris padeda išspręsti daug nerimo ir netikrumo. Toli gražu, tai nėra atsakymas į visus klausimus, bet savo moteriškos pusės supratimas yra kažkas fundamentalaus ir įtakingo. Mes nekalbame apie moteriškumą, kurį jūs matote savo telefono ekrane, Facebook’e ar Instagram’e. Ši galia ateina iš vidaus ir turi jėgą, stiprybę, kurią sunku paaiškinti žodžiais, bet…

Akimirkai užmerkite savo akis ir pabandykite įsivaizduoti akimirką, kai gimsta Visata. Nuostabus šviesos blyksnis. Sąmonės troškimas pačiai pasireikšti. Atomai ir molekulės, žvaigždės ir planetos. Galaktikos. Mokslas įrodė, kad mes susidedame iš tų pačių Galaktikų dalelių, Žvaigždžių ir Planetų grožio. Jūs esate žvaigždė, Žemė, Visata. Tą akimirką, kai gimė Visata, pasireiškė Moteriškumo energija. Įsivaizduokite, ši jėga kažkam atnešė tokį stiprų impulsą, kad pasirodė Galaktikos.

Moteriška energija yra impulsas, aistra, siekis gyventi pilnatvėje. Tai yra stipri galia, esanti jūsų viduje, kuri pasirodo tą akimirką, kai jūs ją pripažįstate. Pažvelkite į savo akis veidrodyje – ten yra jūsų galia, viduje.

Kas jums yra “Moteriškumas“? Kas jums leidžia jaustis labiau savo Moteriškume?

Daugumai moterų tai yra:
  • rūpinimasis savimi, savo kūnu ir Siela;
  • meditacija;
  • šilti, intymūs prisilietimai prie jūsų kūno (nėra ko gėdytis, jūsų kūnas yra duotas jums tam, kad jį tyrinėtumėte ir mylėtumėte);
  • masažas (jūs galite pamasažuoti savo veidą, kojas, rankas);
  • nuoširdūs pasikalbėjimai su kitomis moterimis, sielos sesėmis (autentiškas dalijimasis savo jausmais pakelia Moterišką energiją).

Taip pat svarbu – kai mes sąmoningai skiriame dėmesį savo kūnui, mes jaučiamės energingesnės. Gerbkite savo emocijas ir jausmus (jums yra leidžiama jausti tai, ką jūs jaučiate – jūsų emocijos yra jūsų galia, kuomet jūs leidžiate joms būti, bet neturėti galią „virš jūsų“). Pažinkite Moteriškumo galią.

7. Atkurkite savo natūralų spontaniškumą

Vienas svarbiausių moteriškos energijos bruožų yra spontaniškumas. Nuostabi savybė, kuri padaro gyvenimą džiugesniu ir lengvesniu (jei mes jos nenaudojame netvarkingu būdu…). Padarykite kažką, ko jūsų Siela trokšta šiandien. Kad padarytumėte save laimingą, jums nebūtina visko mesti ir metams išvykti į kelionę aplink pasaulį. Pradėkite nuo mažų dalykų, pavyzdžiui: išeikite pasivaikščioti į parką, kurį visada norėjote aplankyti, arba nusipirkite tuos batelius, kurie jums iš tikrųjų patiko. Tai yra kažkas malonaus ir neįprasto jūsų rutinoje, kažkas, kas padeda jums labiau mėgautis savimi ir patirti gyvenimo įvairovę – nors šiek tiek. Bet koks spontaniškas judesys jus priartina prie galingo Moteriškumo šaltinio, kurį jūs turite savo viduje.

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: