7 būdai radikaliai transformuoti ir įgalinti savo gyvenimą

Ar pastaruoju metu gyvenimas buvo įtraukęs tave į pasivažinėjimą emociniais kalneliais? O gal tu padarei gyvenimą keičiančią apylanką, kurioje iškrypai iš tavo galingų intencijų, kurias tu nustatei sau? Kad ir kas tai bebūtų, žinok ir pasitikėk, kad kartais patys mažiausi gnybtelėjimai į tai, kaip tu gyveni gyvenimą, gali turėti didžiausią poveikį rezultatams, kuriuos tu pradedi sąmoningai manifestuoti savo realybėje.

Žemiau rasi 7 būdus radikaliai įgalinti savo gyvenimą. Gali pradėti nuo šiandienos.

1. Apsupk save įkvepiančiais žmonėmis

Metais paleisti toksiškus santykius ir žmones, kurie nesugeba paremti tavo sėkmės. Paleisk juos su meile ir pakilk virš savo paties teisimo dėl to, kaip tau atrodo jie „turėtų“ elgtis. Vietoj to, padaryk savo intencija apsupti save žmonėmis, kurie maitina tavo troškimą augti ir plėsti save, kaip sąmoningą būtybę. Kai tu nustatysi šias naujas ir gražias asmenines ribas, pamatysi, kaip nuostabiai greitai nauji draugai ir sielos šeima pasirodo.

Afirmacija: AŠ ESU apsupta (as) įkvepiančių, sielos pilnų, giminingų žmonių.

2. Išmok pasakyti „Ne“ ir gerai dėl to jaustis

Visiškai gerai ir yra svarbu gerbti savo laiką ir energiją. Žmonių malonintojai turi didžiulę problemą pasaktyti „Ne“, nes jie visada nori būti mėgstami ir atrodyti naudingi. Bet žinai ką? Kiti žmonės neturi tavęs mėgti ir tau neturi tai rūpėti. Tai gali skambėti ekstramaliai, bet tikri draugai gerbs bet kokį tavo sprendimą, nesvarbu, kas.

Afirmacija: Aš leidžiu sau būti savimi ir sakyti „Ne“ kitiems, kai tai mane remia.

3. Nelygink savęs su kitais

Kaskart, kai tu lygini save su kitais, tai vagia iš tavęs tavo džiaugsmą. Privalai atpažinti ir užbaigti negatyvų kalbėjimą su savimi, kuris tau sako, kad esi nepakankamai gera (s). Liaukis lyginti savo su kitų gyvenimo aplinkybėmis, kūnais, rezultatais, nes tu niekada nežinai, kas slypi už išorinių išvaizdų, nebent nuėjai mylią jų batuose.

Afirmacija: AŠ ESU pakankama (s). AŠ ESU verta (s).

4. Prašyk paramos ir priimk pagalbą, kai reikia

Nėra gėdinga prašyti pagalbos ar paramos, kai tau reikia. Per dažnai mes esame per daug didžiuojamės arba esame užsispyrę pasakyti kitiems, kad mes nesame superžmonės. Ilgą laiką, gyvendama viena ir viską darydama pati, žinau, kaip gali būti sunku paleisti kontrolę ir leisti kitiems padėti. Bet kai mes leidžiame erdvę žmonėms mums padėti, tai ne tik pagilina ryšį su kitais, bet rodo Visatai, kad mes esame pasirengę paleisti ir pasitikėti. Tai yra galingas energetinis poslinkis manifestuoti savo troškimus.

Afirmacija: AŠ ESU visada Dieviškai remiama (s).

5. Gerbk savo intuiciją, nesvarbu kas

Mes visi jautėme tą „žinojimą“ pilvo duobutėje, kai kažkas tiesiog nesijaučia gerai. Iš kitos pusės, tu galėjai pajausti pilną susilygiavimo jėgą ir didelį milžinišką „TAIP“, kai kažkas gerai jaučiasi. Raktas yra prisiminti puoselėti, vystyti ir gerbti savo intuityvius gebėjimus. Kuo daugiau leisi savo širdžiai būti vedamai to, ką tu intuityviai jauti, tuo labiau tu sustiprinsi šį raumenį ir padarysi jį tikslesniu, kai tau iš tikrųjų jo labiausiai reikės.

Afirmacija: AŠ ESU labai intuityvi (us).

6. Rūpinkis viskuo, ką dedi į savo kūną (ir ant jo) (pastaba: tai apima ir žmones)

Nepaprastai svarbu, kad mes maitintume savo kūnus maistu, kuris mums yra geras ir kad šviestume save apie tai, koks yra geras maistas. Pabandyk, jei gali, valgyti šviežius ir sezoninius produktus ir mažiau apdoroto maisto. Taip pat tyrinėk chemikalus, kuriuos naudoji kasdien (muile, makiaže, dantų pastoje, t.t.) ir daryk gerus pasirinkimus, kurie neapsunkina tavo sistemos toksiškumu.

Afirmacija: Aš gerbiu šventyklą, kurioje gyvena mano siela.

7. Būk rimtyje ir tiesiog buvime keletą kartų per dieną

Patrauk telefoną, kompiuterį ir pabandyk būti tyrame buvime, pasėdėti rimtyje bent 5 minutes. Stebėk, kaip mintys tave palieka ir susitelk į tavo kvėpavimą. Čia tu gali surasti visą Visatos magiją – kai esi rimtyje ir atsiduodi stebuklui dabarties akimirkoje.

Afirmacija: Aš ESU rimtyje. AŠ ESU čia. AŠ ESU dabar.
Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: