8:8:8 Liūto Vartai

LionKasmet rugpjūčio 8 d. yra kosminis sulygiavimas, vadinamas “Liūto Vartais”. Liūto Vartai yra tada, kai Žemė susilygiuoja su Sirijaus Žvaigžde ir Galaktikos Centru, atveriant kosminį portalą tarp fizinių ir dvasinių karalysčių, kuris suvienija “materiją ir antimateriją”. Tai yra vadinama Liūto Vartais, nes vyksta astrologiniame Liūto ženkle. Liūtas simbolizuoja individualią Dieviškumo išraišką, o Liūto Vartų energija yra susijusi su pilnu mūsų unikalios Dieviškos Šviesos pažadinimu mūsų fizinėje formoje.

Per šį įvykį žvaigždžių vartai yra pilnai atviri ir perduoda intenstyvias Šviesos bangas iš Didžiosios Centrinės Saulės per mūsų Saulę, Sirijaus Žvaigždę, Žemės Tinklo Tašką Sfinkse ir Didžiąją Gizos Piramidę. Šie vartai sukuria nuostabų etapą paspartintam Pakylėjimui. Padidėjusios Šviesos bangos ir nubudusios sąmonės kodai teka ant planetos ir yra parsiunčiami į mūsų smegenis bei kūną su Šviesos srautu iš Sirijaus  ir Didžiosios Centrinės Saulės. Šie kodai yra ląstelinės prigimties ir per mūsų DNR suteikia mums priėjimą prie beprecendentinio žinojimo ir gebėjimų, kuriuos praeityje įvaldė tik Meistrės Sielos.

Kiekvienoje jūsų kūno ląstelėje yra įspausti įrašai apie visą jūsų istoriją Žemėje. Visos praeities ir potencialios ateities baigtys yra užkoduotos DNR, miegančiose ir laukiančiose jūsų dėmesio. Jūs esate savo fizinių ląstelių perdirbimo iš fizinės realybės tankio į naują kristalinę struktūrą procese. Tai yra susiję su perėjimu į naują kristalinės sąmonės, esaties ir šviesos realybę. Jūs esate save koreguojanti atominė struktūra, iš chaoso ir Dualybės į auksinės proporcijos tvarką. Skirkite laiko šią vasarą būti gamtoje ir pasinerkite į vibruojantį gamtos lauką. Atverkite erdvę, kuri supa jūsų atomus, ir pripildykite ją šviesa. Kai jūs plečiatės ir susivienijate harmonijoje su Tvarkos Lauku gamtoje, jūsų kūno atomai patys pradeda iš naujo susilygiuoti į tvarką.

Begalybės Figūra 8 simbolizuoja vienybę, vientisumą, gausą ir subalansuotą poliškumą. Įeinanti Galaktinė Šviesa iš Didžiosios Centrinės Saulės atskleidžia viską, kas buvo paslėpta šešėlyje. 8:8 Liūto Vartai atveria Begalybės portalą, kuris išjudina jus peržengti visus ankstesnius apribojimus. Tai simbolis išsiplėtimo, kuris pranoksta jūsų normalias ribas. Tai yra tyra dvasinė atominė energija, tyras galios šaltinis, tekantis į Žemę.

Ši padidėjusi Šviesa ir paspartintas Pakylėjimas vienu ar kitu būdu sukelia didžiulius gyvenimą keičiančius pokyčius kiekvienam iš mūsų. Pokytis ne visada gali būti lengvas. Jis gali būti gąsdinantis, nežinant, kas vyksta, ypač, kai dalykai griūva ir subyra, tiek individualiame lygmenyje, tiek kolektyviniame. Gali atrodyti, kad viskas pasikeitė. Tai gali atrodyti, kaip nesaugiausias laikas arba kaip labiausiai jaudinantis laikas. Atminkite, kaip jūs suvoksite situaciją, tokia situacija bus.

Dabar yra išryškinami “dideli” dalykai, tokie, kaip santykiai, karjeros pokyčiai, gyvenimo tikslas, sveikata, namai, kelionės, sielos darbas, materialių dalykų paleidimas ir kiti. Viskas dabar yra pristatoma mūsų peržiūrai ir didysis klausimas yra: “Ar tai tarnauja tavo Autentiškai Tiesai? Ar tai yra vieningame susilygiavime su meile ir su tavo sielos augimu bei pakylėjimu?” Dalis jūsų jau dabar gali suprasti, kas yra tai, ko jūs labiausiai norite, kur kviečia jūsų širdis ir siela ir kur jūsų gyvenimas nėra susilygiavime su jūsų Tikra ir Autentiška Sielos intencija. Pagerbkite tuos savo širdies jausmus ir įženkite pro naujų galimybių duris, kurios dabar priešais jus atsiveria. Šie vartai – tai įžengimas į didesnę harmoniją bei susilygiavimą su Tiesa, kad jūs esate Viena su Dieviškumu, Viena su Visa Kuo ir kad jūs galite būti bet kuo, kuo jūs iš tikrųjų trokštate. Jūs būsite įkvėpti susijungti su Sielos esme ir susigrąžinti savo dievišką tikslą, kas įgalins jūs žengti į gyvenimą, kurį jums lemta gyventi. Atsiminkite, kad jūs esate dvasinė būtybė fizinėje formoje ir bet kokie pokyčiai, kurie vyksta dabar, tarnauja jums, labiau sulygiuodami jus su jūsų sielos galia, autentiška tiesa ir tokiu būdu atneš jums padidėjusį džiaugsmą ir meilę. Jūs ilgai to laukėte. Iš tikrųjų tai yra nauja pradžia, naujas kūrybingumas, naujos galimybės. Paleiskite baimę, abejones bei netikrumą, būkite atviri mylėti save ir išlikite susitelkę į tai, ką jūs mylite, susijungę su tuo, ko jūs galiausiai norite, kai jūs drąsiai ir su pasitikėjimu žengiate pirmyn į gyvenimą labiau autentiškai ir susilygiavime su jūsų Tiesa.

Dabar yra metas įžengti į kito lygmens, aukštesnės vibracijos Meilės patirtį. Asmeniškai ir kolektyviai. Tai paprasčiausiai reiškia jūsų vidinės Dieviškos Šviesos spindėjimą taip ryškiai ir tyrai, kad išorinio pasaulio, esančio aplink jus, veidrodis negali susilaikyti, bet tik atspindėti ir susilygiuoti su pilna apimtimi nubudusios meilės, kurią jūs visada nešėte viduje. Jei dar to nepadarėte, dabar yra laikas įsivaizduoti šviesą, krintančią iš visur, aktyvuojančią jūsų aukštesniąsias čakras ir įsiliejančią į jūsų karūnos čakrą, pilnai nušviečiant tikrą jūsų Dieviškos Šviesos nuostabumą ir pabudusią sąmonę. Ši energija išjudina naują harmoningą sulygiavimą ir gilų širdies, proto bei dvasios išminties balansą. Galiausiai, kai širdis ir protas yra suvienyti, kaip vienas, ir yra Dieviškos Meilės centre bei harmonijoje su jūsų autentiška tiesa, jūs galite įžengti į gyvenimą naujos realybės. Nauja realybė yra čia, energija yra čia.

Atverkite savo širdį, protą ir dvasią priimti šią šviesos, sąmonės kodų ir pakylėjimo energijos bangą, kuri dabar pagreitintai remia jus judėjime į priekį į Ramybę, Laisvę ir aukštesnę autentišką jūsų unikalių dovanų, jūsų unikalios energijos ir jūsų aukščiausios šviesos išraišką, kas atlieka esminį vaidmenį jūsų ir visų pakylėjime. Išlikite pozityvūs. Išlikite tėkmėje. Paleiskite baimę ir įženkite į šviesą, kuri toliau pasirodys priešais jus žingsnis po žingsnio. Pasitikėkite. Pasitikėkite, kad viskas bus gerai. Iš tikrųjų laukia nuostabūs Dieviškumo palaiminimai.