Ant tikėjimo bangos!

Tikėjimas man yra esminė mano egzistencijos dalis, ne kažkas atskiras, bet kažkas neatsiejamai ir betarpiškai įsipynęs į visą egzistenciją. Kadangi pastarieji planetiniai pokyčiai kuria daug pokyčių, žmonės patiria daug jaudinimosi. Tarp tikėjimo ir jaudinimosi yra tiesioginis ryšys ir aš noriu tuo su jumis pasidalinti!

Viskas sugrįžta atgal į Tikėjimą

Tikėjimas gali būti apibrėžtas, kai tikėjimas kažkuo, kas lieka nežinomas ir nematomas, be įrodymų Reikia tikėjimo atsistoti ant banglentės, jei tu nesi patyręs banglentininkas! Tai, kaip įlipti į traukinį, nežinant, kur atsidursi kelionės gale. Gali būti šiek tiek baimės, pasislėpusios tavo žmogiškos psichikos grioviuose, ir sulaikančios tave nuo pilno apkabinimo savo sielos evoliucijos.

Jaudinimasis mūsų visuomenėje tapo epidimeniu. Tai – baime pagrįsta energija ir ji sustiprėjo, sumažėjus mūsų tikėjimui. Jaudinimasis labai sekina energiją, kuria nuovargio ir įtampos simptomus. Jis laikosi nervų sistemoje ir per daug aktyvuoja mentalinį lygmenį. Tai gali privesti prie daug fizinių simptomų, tokių, kaip stresas ar nemiga. Jaudinimasis jus sulaiko įstrigusį arba praeityje, arba ateityje. Jis blokuoja jus nuo patyrimo ramybės, atsipalaidavimo, gijimo ir sinchroniškumo, kurie iškyla dabarties akimirkoje.

Neseniai mes uždarėme duris Žuvų Amžiui ir paslinkome į Vandenio Amžių. Didžioji tema, kurią mes tyrinėjome Žuvų Amžiuje, buvo Tikėjimas. Paskutinius 2000 metų mes buvome susitelkę į monoteizmą, t.y. vieną Dievą, kuris yra „atskirtas“ nuo mūsų.  Dabar mes darome poslinkį suvokti Kūrinijos Tiesą, t.y. kad mes esame vieningas sąmonės laukas ir kad viskas yra Dievas, mes esame viena su Dievu.

Pilnatvėje kiekviena galimybė jums yra prieinama. Jūs esate bendrakūrėjas!

Bet kuri mus remianti praktika, pavyzdžiui, sąmoningumas, meditacija, gijimas/ žinojimas apie emocijas, traukos dėsnis, iš tikrųjų yra pagrįsta didesnės jėgos, nei mes, atnešimu į mūsų fizinę realybę (tos, kurią mes žinome iš vidaus!).

Įsivaizduokite, kad jūs žinote, jog viskas jūsų gyvenime bus gerai ir kad viskas bus gerai su jūsų šeima ir mylimaisiais. Įsivaizduokite, kad jūs žinote, jog nesvarbu, kokius sprendimus jūs priėmėte, viskas išsispręs gerai. Įsivaizduokite, kad jūs žinote, jog nėra teisingo ar neteisingo pasirinkimo ir kad Visata jus palaiko, nesvarbu kas!


Tiesiog pasėdėkite su tuo akimirką. Ar jums iš tikrųjų reikėtų jaudintis? Įsivaizduokite erdvę (t.y. laisvę!), kuri susikurtų jūsų gyvenime tuomet!

Paskutiniame amžiuje didelė dauguma jaunimo nebesitapatina su organizuota religija ar bažnyčia.  Dauguma atsijungė, tačiau niekuo to nepakeitė. Metas iš naujo susijungti su mūsų Tikėjimu su naujais įgalinančiais principais, sustiprinančiais mūsų Tikėjimą.

Keletas idėjų, kaip sustiprinti Tikėjimą:

⦁    Medituokite ties savo karūnos čakra su intencija ją plėsti ir energizuoti (įsitikinkite, kad prieš tai atlikote šiek tiek įsižeminimo!)
⦁    Pradėkite maldos praktiką. Daug žmonių šiandien medituoja, tačiau pamiršo maldą. Metas pradėti iš naujo. Pradėkite paprastai, paleidę taisykles ir tiesiog kalbėkite su Dievu apie s tai, ką jūs norėtumėte atnešti į savo gyvenimą.
⦁    Jei jaučiate poreikį, nueikite į bažnyčią – daug bažnyčių paskutiniais metais stengėsi pasikeisti, galbūt jūs ten galite susijungti savo pačių būdu.
⦁    Susijunkite su Jėzumi, Marija Magdalena, Motina Marija, pakylėtaisiais meistrais, kurie yra čia paremti mus mūsų kelionėje.
⦁    Turėkite bendrą maldą prie pietų stalo su šeima savaitgaliais.

Prisiminkite, tikėjimas – tai tikėjimas kažkuo be įrodymo. Jums tik reikia padaryti pasitikėjimo šuolį!Leiskite Meilei visada vesti ir jums nėra ko bijoti. Sekite savo Širdimi ir jūs niekada nepaklysite.

Prašome sekite ir pamėkite mus: