Apie Viktoriją

"Aš atėjau į šią žemišką patirtį, kaip Viktorija. Šis vardas mane nešėper šią Pabudimo, Prisiminimo ir Įsikūnijimo kelionę. Dalį gyvenimo aš taip pat buvau ieškanti, o tuo pačiu visada žinanti – kas, kodėl, kada ir kaip. Atėjus mano laikui, leidausi į archetipinį sielos žygį, iš kurio, įveikusi „požemio demonus ir užmaršties šydą“, grįžau, kaip toji, kurios iškeliavau ieškoti. Šioje kelionėje, kuri visada buvo neatsiejama nuo vidinio ieškojimo, savianalizės ir saviugdos, supratau, kad, bandydama save apibūdinti kokiais nors žodžiais, aš tik spekuliuočiau jais ir kaskart, parinkdama naują etiketę, rizikuočiau paprieštarauti toms, kurias buvau parinkusi prieš tai, arba toms, kurias norėčiau parinkti vėliau. Aš įsitikinau, kad ir kokiais žodžiais mes apibūdintume save arba mus apibūdintų kas nors kitas, mes nesutilpsime į tuos žodžius, nes mes - begaliniai, nes mes neturime ribų. Šiandien mano tarnystė apima įvairius lygmenis, o už visų išvaizdų ir etikečių, aš esu ta, kas aš esu, dabar atėjusi čia, kaip Kelio Rodytoja – į mūsų bendrą naują patirtį.''

Aš buvau ten.

Jauna mergina, giminėje pažiba, draugų mylima, prestižinėje karjeroje ir vestuvėms pribrendusiuose santykiuose, kurios vidiniame gyvenime buvo visiškas sąmyšis.

 Mano, kaip teisininkės kelias, prasidėjo tada, kai sulaukusi aštuoniolikos, prieš pat brandos egzaminus, aš turėjau tapti “brandi ir savarankiška“ su viena diena, amžinybėn iškeliavus mano mamai ir subyrėjus mano vaikystės namams.

Aš nuo mažens žinojau, kaip kažkur tada dar tolimoje ateityje konsultuosiu žmones. „Noriu stoti į psichologiją.“ – pasakiau man tada patarti pasisiūliusiems giminaičiams. “Geriau stok į teisę ir be problemų galėsi pasirūpinti savimi materialiai bet kokiu atveju visą gyvenimą, be to, galėsi ginti moteris ir vaikus, kaip tu visada norėjai.“ Parduota.

Susitelkiau tiesiai viena kryptimi – įstojau į Vilniaus Universitetą ir po penkerių metų rankose laikiau teisės magistro diplomą. Buvau išmokusi patenkinti kitų lūkesčius ir mėginau įtikinti save, kad tarnavimas „tiesai ir teisingumui“ gali padėti man pasiekti viską, ko kada nors norėjau.

Man puikiai sekėsi mokytis teisę teoriškai, bet aš nesuradau saviraiškos praktikoje. Išbandžiau save skirtingose teisinėse aplinkose ir visur lygiai jaučiausi suvaržyta ir apribota svetimuose rūbuose.

Praėjus trejiems metams, artėjant mano dvidešimt šeštajam gimtadieniui, aš priėjau prie paties krašto. Nors ir šalies galėjo atrodyti, kad esu laiminga ir man “nieko netrūksta“: dirbau puikiai apmokamą darbą, gyvenau prestižiniame sostinės rajone, turėjau artimus draugus, šalia manęs buvo mylintis vyras ir prieš akis rodėsi „idiliška“ ateitis, mano dvasia merdėjo. Dvasinis skausmas gilėjo, darėsi nepakeliamas ir aš supratau, kad nebegaliu ilgiau to ignoruoti ir toliau taip tęsti – privalau pasitraukti iš to žaidimo, apsimetinėjant tuo, kas aš nesu.

Mano viduje vienas balsas sakė: „Aš nenoriu susitaikyti su tokiu gyvenimu“, ir kitas jam atliepė: „Tu neprivalai. Tu turi pasirinkimą.“ Aš pasirinkau patikėti, kad yra kažkas daugiau šiame pasaulyje, nei mačiau aplink save, ir kad aš galiu sukurti gyvenimą iš savo vizijos. Po kelių mėnesių po mano apsisprendimo imtis kardinalių pokyčių mano darbovietę taip pat ištiko “pasmerkimas myriop“. Žinia buvo staigi ir netikėta. Vieną dieną aš raudojau giliausioje duobėje, galvodama, kad mano visam gyvenimui atėjo galas, o kitą – pamačiau atsivėrus duris.

Aš nutariau pasinaudoti proga ir išdrįsti leistis į savo ieškojimų kelionę. Aš jutau, kad manyje yra užrakintas didesnis mano autentiškas potencialas, kuris prašosi būti išlaisvintas. Aš jutau, kad yra kažkas, kuo aš turiu pasidalinti su žmonėmis, ir kad privalau išsiaiškinti, atrasti, kas tai yra. Visi ženklai buvo man palankūs ir aš jaučiausiu Visatos įgalinta. Dar po kelių mėnesių gyvenimas mane “atsitiktinai“ nubloškė į Maltą keturioms dienoms, kurios galiausiai baigėsi mano sprendimu sugrįžti ten neribotam laikui.

Nieko nelaukdama, įsigijau bilietą atgal į vieną pusę. Mano artimiausi žmonės galvojo, kad išėjau iš proto, ir negalėjo patikėti, kad apsisprendžiau rimtai. Tuo tarpu aš buvau tikra tuo, ką dariau, taip, kaip kraujas žino, kur tekėti, o širdis – kur toliau pumpuoti. Jaučiau, kad yra kažkas didesnio, kas organizuoja šį mano intuityviai informuojamą ir harmoningai tekantį judėjimą, ir atsidaviau tam. Žinojau, kad kažkas netrukus turi pasikeisti.

Ir tas kažkas buvau “aš“.

Vieną rytą, praėjus keliems mėnesiams, keliaujant po naujas ir taip gerai pažįstamas žemes, naršant po senovinius tekstus, ieškant tiesos bei nusiraminimo ir užsiimant dvasinėmis saviugdos praktikomis, aš stovėjau ant aukšto skardžio priešais didelę jūrą su horizonte šviečiančiais laivais ir stebėjau gražiausią kada nors regėtą saulėtekį, kai tarsi išgirdau Visatą šnabždant, kad esu kviečiama į naują pasaulį, kurio nepažinojau anksčiau. Aš neturėjau supratimo, kas tai yra, bet tai man buvo nesvarbu – aš jaučiau pritariantį džiaugsmą savo širdyje ir čia pat atlikau savo pasitikėjimo šuolį.

Visą sena palikau užnugaryje ir niekada nežiūrėjau atgal. Dabar aš galėjau susitelkti į tai, kas mane jaudino daug labiau: tęsti savo vidinį darbą ir kurti projektus, kurie atėjus laikui padės kitiems pakilti į viršūnę, be apsimetinėjimo tuo, kuo jie nėra, ir neaukojant to, kas jiems yra svarbiausia. 

Šie žmonės sunkiai darė viską, ką gali geriausio, išlaikė kiekvieną jų sugebėjimų testą ir kai tik jie pasiekė kažką daugiau, jie atrado save už sistemos, į kurią taip veržėsi. Nors šie žmonės atrodo galingi išoriniame pasaulyje, jie jaučiasi įvilioti į spąstus, galvoja, kad jie neturi pasirinkimo, ir yra įklimpę abejonėje savimi, kokios seniai ar niekada nepatyrė. Kaip tai gali būti? Jiems puikiai sekėsi kiekviename posūkyje. Jie buvo žaidimo viršūnėje! 

Ir visgi, kiekvienas prieina tašką savo darbe ir gyvenime, kuriame susimąsto, ar jie nuėjo taip toli, kaip galėjo.

Aš sakau: “Ne“. Tai nėra jūsų kelio pabaiga ir jūs esate toli nuo finišo. Mano misija yra padėti šiems žmonėms, ir galbūt jūs esate vienas iš jų, iš naujo įsivaizduoti ir atkurti šią kitą jūsų kelio atšaką.

Nesvarbu, jūs norite pasilikti savo dabartinėje darbovietėje ar santykiuose ar išeiti iš jų, plėtoti savo verslą ar pradėti naują – nėra teisingo ar neteisingo pasirinkimo, tol, kol jūs duodate sau pasirinkimą, nuo kurio pradėti.

Mano krizės mane išmokė, kad susijungimas su tuo, kas aš esu, ir savo pažeidžiamumo apkabinimas, turi galią viską pakeisti.

Aš tikiu, kad tu taip pat gali to išmokti. (Ir galbūt be krizių.)

Tad jei esi pasirengusi (ęs) išsilaisvinti iš senų sistemų ir tapti meistre (u) Naujos,

Jei esi pasirengusi (ęs) perrašyti savo taisykles ir susijungti su savo pilnu potencialu,

Jei esi pasirengusi (ęs) pagreitinti ir iš naujo išjudinti savo karjerą ir kūrybinės evoliucijos kelią…

Pasikalbėkime.

Aš buvau ten.

Dabar aš konsultuoju tuos, kurie yra pasirengę išsilaisvinti iš savo naštų.

Mano tikslas yra aprūpinti praktiniais įrankiais tuos, kurie yra perspektyvūs.

Štai kodėl Visata mus suvedė!

Tikriausiai, tu pavargai eiti į tai taip ilgai, taip sunkiai ir viena (s) ir tau tiesiog reikia kažko, kas tau parodytų kitą būdą.

Yra geresnis būdas, daug geresnis būdas.

Man būtų džiaugsmas parodyti tau, kaip.

Viktorija

Dosjė

Viktorija yra mentorė, lektorė ir rašytoja. 2011 metais ji nusprendė palikti savo teisininkės karjerą ir atsiduoti poslinkiui kolektyvinėje sąmonės evoliucijoje bei individualiai veiklai, paremiant kitus jų asmeninio, profesinio ir dvasinio vystymosi kelionėse. Viktorijos intencija visada buvo tiesti tiltą tarp mūsų kolektyvinės užmaršties į mūsų didijį kolektyvinį pabudimą. Per rašymą, mokymus, užsiėmimus, moterų ratus, individualias sesijas ir retritus ji padeda kitiems prisiminti save, kaip dievišką žmogų, kuris savo atviroje širdyje neša begalinę šviesą ir asmeninę galią ir yra pasirengęs pilnai pasireikšti čia, kaip bendrakūrėjas. Ji tiki, kad kiekvienas iš mūsų buvo padėtas ant šios Žemės patirti gyvenimą gausos ir džiaugsmo ir kelti pasaulio ir ateinančių kartų sąmonę. Derindama praktinius gyvenimo įrankius su dvasiniu procesu, ji teikia paramą žmonėms, siekiantiems patirti savo gyvenimuose mažiau streso ir daugiau ryšio, balanso ir tėkmės. Jos darbas su žmonėmis pasitvirtino, kaip teikiantis momentinius proveržius ir transformaciją per trumpą laiką. Nesvarbu, jūs esate naujokas ar patyręs ieškotojas savęs atradimo kelyje, ji sukuria saugias, globojančias erdves, kuriose kiekvienas gali atsipalaiduoti, susijungti, tyrinėti, paleisti ir plėstis. Jos būdas pasižymi subalansuotu aiškumu, tiesumu, atjauta ir humoru, suteikiant galimybę kiekvienam atrasti savo kelią ir tiesą per tiesioginę patirtį. Viktorija yra įsipareigojusi tarnauti žmonijai ir Žemei, dalindamasi nuolat atsiskleidžiančiu ir besiplečiančiu vedimu ir meile.