Tu Esi čia tik Kilti

Kartais šioje kelionėje gali atrodyti, kad aplink tėra vien kliūtys ir akligatviai, ir kad bet kokios pastangos nebeturi prasmės. Nors visus atsakymus mes galime gauti savo viduje, chaoso bei pasimetimo laikais yra normalu ieškoti paramos aiškumui, stabilumui ir užtikrintumui.

Asmeninė konsultacija nuotoliniu būdu vyksta, naudojant Skype programą arba telefonu, ir yra galimybė jums patirti proveržį, įlieti į savo gyvenimą nušviečiančios, įkvepiančios ir transformuojančios energijos, kuri padės jums akimirksniu sugrįžti į savo centrą, iš naujo surasti savo kryptį ir galingai pajudėti jūsų didelių tikslų ir didesnės gerovės link.

Unikali sesija 1:1, pritaikyta pagal jūsų individualius poreikius, leis jums:

  • pažvelgti iš platesnės perspektyvos į tai, kas šiuo metu vyksta jumyse ir jūsų realybėje
  • pamatyti naujas galimybes ir pasirinkimus bei
  • priimti su jūsų aukščiausia gerove sulygiuotus sprendimus, kad ir kur jūs būtumėte.
Jei patiriate iššūkius savo kelionėje, darbe, santykiuose su aplinka, kitais ar savimi, man būtų didžiulė garbė jus paremti. Nesijaudinkite, aš sutinku jus toje vietoje, kurioje jūs esate.

Esant poreikiui, aš jums rekomenduosiu papildomus remiančius ir efektyvius įrankius jūsų savarankiškai praktikai, pritaikytus unikaliai jums ir jūsų situacijai, kurie pasibaigus sesijai, padės jums jausti daugiau ramybės ir pasitikėjimo, atverti daugiau tėkmės ir sukurti daugiau plėtimosi jūsų asmeniniame ar profesiniame gyvenime, patirti daugiau laisvės grakščiais ir transformuojančiais būdais.

Energijos mainai: 

60 minučių trukmės sesija – 59 eur

30 minučių trukmės sesija – 29 eur

Jei aukščiau nurodyta suma jums yra apribojimas pasinaudoti galimybe dirbti kartu su manimi, yra galimas individualus susitarimas – mokėjimo atidėjimas arba išdėstymas laike.