Gyvenimo koučingas, Sielos konsultacija

Kartais gyvenimo kelionėje gali atrodyti, kad aplink tėra vien kliūtys ir akligatviai, ir kad bet kokios pastangos nebeturi prasmės. Nors visus atsakymus kiekvienas iš mūsų galime gauti savo viduje, chaoso ir pasimetimo laikais yra normalu ieškoti paramos įsitvirtinti didesniame aiškume ir stabilume.

Asmeninės sesijos su Viktorija vyksta nuotoliniu būdu arba gyvai, esant galimybei, ir remia jus patirti proveržį, įlieti į jūsų gyvenimą įkvepiančios, nušviečiančios ir transformuojančios energijos, kuri jums padeda sugrįžti į jūsų centrą, iš naujo surasti jūsų kryptį ir galingai pajudėti jūsų didesnės gerovės bei jūsų didelių tikslų link.

Esant poreikiui, Viktorija gali rekomenduoti jums papildomus efektyvius įrankius jūsų savarankiškai praktikai, pritaikytus unikaliai jums ir jūsų individualiai situacijai, kurie jums padės po sesijos palaikyti ramybę, pasitikėjimą bei sukurti daugiau plėtimosi jūsų asmeniniame ir profesiniame kelyje, patiriant daugiau laisvės grakščiais būdais.

1:1 sesija su Viktorija suteikia jums galimybę:

 • pažvelgti iš platesnės perspektyvos į tai, kas šiuo metu vyksta jumyse ir jūsų realybėje
 • pamatyti jums naujus pasirinkimus bei galimybes ir
 • priimti su jūsų didesne gerove bei aukščiausiu tikslu sulygiuotus sprendimus, kad ir kur jūs bebūtumėte.

Galimos temos:

 • savęs suvokimas, asmeninis ir profesinis vystymasis
 • dvasinis ieškojimas, pabudimas, gijimas, pakilimas
 • savirealizacija; unikalių autentiškų gebėjimų, talentų atpažinimas, vystymas, manifestavimas
 • savo labiausiai trokštamų realybių bendrakūrimas
 • darbo su savo keturiais pagrindiniais kūnais – fiziniu, mentaliniu, emociniu ir energetiniu – įvaldymas
 • išsilaisvinimas nuo prisirišimų, žalingų įpročių
 • vidinės ramybės įtvirtinimas ir gyvenimo be streso vedimas
 • joga plačiąja prasme; meditacija; meno, garso ir prisilietimo terapija
 • dieviškas moteriškumas; vaisingumo ir kūrybingumo puoselėjimas; moteriškumo galios pažadinimas ir išlaisvinimas; moterų senovės ritualai, moterų ratų kūrimas, kt.
 • poros ir šeimos santykių harmonizavimas; naujųjų vaikų ugdymas
 • kitos
"Viktorija ypatingai šviesi ir harmoninga siela, labai empatiška ir išmintinga, gebanti jausti kito žmogaus būseną. Kreipiausi į ją vedina nerimo, baimės ir įtampos. Kartu su ja aš turėjau galimybę plačiau pažvelgti į savo gyvenimišką situaciją, rasti daugiau galimų sprendimų. Atsipalaidavau, labiau įsižeminau, išlaisvinau daugybę emocinių blokų iš savo kūno, patyriau ramybę.'' ​
plunk
Monika

Esate pasirengusi (ęs) leistis į kitą jūsų plėtimosi lygmenį? Susitarkite su Viktorija dėl asmeninės multidimensinės sesijos. Šios sesijos yra Širdyje įcentrinta ir aktyvuojanti patirtis su fokusu jums:

 • Paremti savo pabudimą
 • Paleisti senus blokus
 • Prisiminti savo misiją
 • Įgalinti savo Pakilimo procesą

Dabar yra laikas visiems prisiminti savo Sielos/ Širdies Esmę ir  susilygiuoti su savo Tikrąja, Multidimensine Savastimi bei aukščiausia tarnyste. Susitikite su Viktorija patirti, kaip ji gali paremti jus plėsti jūsų sąmonę, pabusti jūsų kūrybiniam bei tarnystės planetai potencialui, ateiti į Vienio Sąmonę.

Individualiose sesijose Viktorija derina vedimą su klausimais-atsakymais  bei kitus būdus, asižvelgiant į jūsų reikmes. Jūs gausite gausybę individualių įžvalgų pakelti savo patirtį su nuolankumu, nuoširdumu, lengvumu ir gracija bei įrankių kūrybai ir produktyvumui.

Papildomos detalės padėti jums susiplanuoti sesiją:

Norėdami užsiregistruoti savo sesijai, paspauskite vieną iš aukščiau esančių laukelių „Užsiregistruoti asmeninei sesijai“, kuris nukels jus į kitą puslapį. Parašykite Viktorijai el. laišką, nurodydami papildomas detales, pateiktas žemiau.

Privačios sesijos su Viktorija vyksta nuotoliniu būdu (naudojant Skype arba Messenger programas, arba telefonu).  Gyvi susitikimai yra rečiau prieinami (šiuo metu Viktorija gyvena Tauragėje).

Galimi laikai sesijoms yra: antradienis-šeštadienis, 14-19 val. Registruodamiesi, nurodykite 2 ar 3 pageidaujamas datas bei laikus, ir Viktorija jums atrašys, patvirindama arba pasiūlydama surasti kitą laiką. Privačios sesijos yra 1-3 val. trukmės.

Jei norite susitikti Skype, savo el. laiške taip pat nurodykite savo Skype ID. Jei pageidaujate sesijos Messengeriu – nuorodą į savo asmeninę paskyrą Facebook. Jei jums tinka sesija telefonu, Viktorijos atsakyme savo el. pašte jūs rasite telefono numerį, kuriuo jai paskambinti.

„Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''​
plunk
Mindaugas