Individualios sesijos 1:1

Aiškumas ir Susilygiavimas

Viktorija siūlo jums nušviečiančią perspektyvą pažvelgti į jūsų kelionę, gyvenimą ir procesus. Ji pasižymi intuityviu gebėjimu atpažinti dalykus ir paremti žmonėse mentalinį aiškumą ir  emocinę išraišką sveiku būdu, atkuriant jūsų gyvenimo jėgos tėkmę.

Individualių konsultacijų metu ji palaiko jums saugią ir patikimą erdvę išreikšti tai, ką patyrėte, suvokti, kur  dabar esate, tyrinėti modelius ir dinamiką, patirti integraciją bei atrasti kitus žingsnius, kad jūs ateitumėte į kitą lygmenį jūsų evoliucinėje kelionėje pagal jūsų intencijas ir tikslus. 

Šviesos Kūno Aktyvacija, Integracija ir Paspartinimas

Esame didelio pokyčio, pabudimo, paspartinimo ir aukštesnių dažnių integracijos laike. Šie dažniai transformuoja jūsų gyvenimą per šviesos ir besąlyginės meilės atnešimą į jūsų energetinį lauką. Šis darbas yra skirtas pažengusiems, tiems, kurie yra anksčiau dirbę su Viktorija. Tai yra jums, jei pažengėte taip toli, kad nebegalite eiti į atskirtį/ tankį ir esate pasirengę patirti pozityvesnius būdus augti bei išplėsti besąlyginę meilę savyje, santykiuose ir kasdieniame gyvenime. Taip pat jausitės labiau įsižeminę ir pradėsite išsklaidyti baimę iš savo gyvenimo.

 

 

"Su Viktorija susipažinau per rekomendacijas. Kreipiausi į ją vedama įtampos, nerimo ir baimės. Kartu su ja turėjau galimybę plačiau pažvelgti į savo gyvenimišką situaciją ir surasti daugiau galimų sprendimų. Po sesijos jaučiausi išlaisvinusi daugybę emocinių blokų iš kūno, atsipalaidavau, labiau įsižeminau ir patyriau ramybę."
plunk
Monika

Asmeninės sesijos su Viktorija yra prieinamos nuotoliniu būdu, per Zoom, Messenger, Skype platformas arba telefonu. 

  • 1 – 1,5 val. – € 80 

  • 2 – 2,5 val. – € 150

Ko galite tikėtis asmeninėje sesijoje su Viktorija?

1:1 sesija su Viktorija yra aktyvuojanti ir paspartinanti erdvė, leidžianti jums pajudėti jūsų gyvenime, kelionėje, procese su lengvumu ir balansu. Besąlyginės meilės lauke visos emocijos yra pasveikinamos, tiesa pasirodo ir ilgalaikiai rezultatai yra įmanomi. 

Viktorija naudoja kombinaciją metodų – dialogo, širdyje įcentrinto vedimo, psichologinio ir dvasinio koučingo, emocinio paleidimo technikų ir DNR darbo (tik pažengusiųjų sesijose), siekiant paremti žemų dažnių, disbalansų bei iškraipymų gyvenimo jėgoje transformaciją ir užtikrinti sveiko, originalaus DNR atkūrimą. 

Nėra nustatyto formato, kaip vyksta sesijos. Viktorija leidžia sau būti intuityviai vedama parinkti tinkamiausius metodus kiekvienam klientui pajudėti per bet ką, kas jiems vyksta, atsižvelgiant į jų pasirengimą. 

Nesvarbu, kuriame taške jūsų kelionės jūs esate, per empatišką klausymąsi ir įžvalgų tyrinėjimą mes dirbsime kartu, kad sukurtume kelią pradėti išsisklaidyti jūsų seniems blokams, vaikystės ar praėjusių gyvenimų traumoms, vidiniams konfliktams bei programavimui, kad atsiskleistų autentiška savastis. 

Jūsų sesija gali apimti vedamą meditaciją ir/ arba vizualizaciją, nesudėtingas sąmoningumo, savivokos praktikas. Papildomai, Viktorija gali rekomenduoti įrankius jūsų savarankiškai praktikai, užtikrinant jūsų progresą.

Jei jūsų intuicija sako "Taip", sekantys žingsniai

* Parašykite Viktorijai el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt. 

* Jei tai jūsų pirmoji sesija su Viktorija, būkite pasirengę trumpai atsakyti į klausimus: Kas jus atvedė į Gyvenu su MeileKaip jaučiate galiu jums pasitarnauti? Koks yra jūsų didžiausias iššūkis jūsų gyvenime?

* Jūsų el. laiške nurodykite, ar pageidaujate turėti sesiją per Zoom, Messenger ar Skype, ar telefonu. Jei renkatės sesiją per Messenger, pridėkite nuorodą į jūsų asmeninę paskyrą Facebook, jei Skype – jūsų Skype ID, jei telefonu, Viktorijos atsakyme į jūsų užklausą surasite jos telefono numerį, kuriuo paskambinkite jai sutartu laiku.

* Nurodykite jums patogiausią laiką ir savaitės dieną: antradieniais-penktadieniais 14-19 val. Viktorija jums atrašys pasiūlydama artimiausią datą atitinkamai. 

* Kai gausite patvirtinimą dėl jūsų sesijos datos, galite apmokėti savo sesiją iš anksto pagal detales čia.

„Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''
plunk
Mindaugas