Asmeninė Sesija |
Širdyje Įcentrintas Koučingas

Aiškumas, Susilygiavimas ir Aktyvavimas

 • Esate sutrikę ar jaučiatės pasimetę jūsų gyvenimo kelyje bet kurioje srityje – kūryboje/ versle, piniguose, meilėje, santykiuose, sveikatoje?
 • Norite gauti asmeninį vedimą, įžvalgas ir ištransliuotos išminties iš jūsų aukštesnių lygmenų? 
 • Esate pasirengę įkūnyti jūsų visą potencialą, dirbote su Viktorija anksčiau ir jaučiate poreikį atsinaujinimo?

1:1 sesija su Viktorija yra aktyvuojanti ir paspartinanti erdvė, kuri parems jus patirti proveržį ir padaryti šuolį į jūsų naują patirties lygmenį.

„Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''
Mindaugas

Gyvenk gyvenimą balanso, fokuso ir laisvės!

Dauguma žmonių, su kuriais dirba Viktorija, atsiliepia, kad darbas su ja padeda jiems:

  • giliau pažvelgti į jiems rūpimą dalyką, sudėlioti visus taškus, pamatyti visą paveikslą ir įgyti visišką aiškumą;
  • patirti palengvėjimą, pakylėjimą ir laisvę savęs pojūtyje, kaip jie norėtų visada jaustis.

1:1 sesijoje ji palaikys jums saugią, sakralią ir stiprią erdvę suvokti, kur dabar esate, patirti integraciją ir:

  • atpažinti ir paleisti pasąmoninius modelius, kurie netarnauja jūsų aukščiausiai gerovei;
  • patirti emocinį apdorojimą sveiku būdu;
  • atnešti į balansą bei sąjungą jūsų polius, vidivinį vyriškumą ir moteriškumą.
  • aktyvuoti jūsų originalų kūno dizainą ir dievišką įrašą, pažadinant jūsų unikalius talentus ir sielos dovanas.

Žingsniai užsiregistruoti jūsų individualiai sesijai

* Parašykite Viktorijai el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt. 

* El. laiške nurodykite, ar pageidaujate turėti sesiją per Zoom platformą arba telefonu. Jei renkatės sesiją telefonu, Viktorijos atsakyme į jūsų užklausą surasite telefono numerį, kuriuo paskambinkite jai sutartu laiku.

* Nurodykite jums patogiausią laiką ir savaitės dieną: antradieniais-penktadieniais 14-19 val. Išimtys kitais laikais gali būti suderinamos individualiai. Viktorija atrašys pasiūlydama jums artimiausią datą. 

* Po patvirtinimo dėl jūsų sesijos datos, galite apmokėti savo sesiją iš anksto pagal detales čia.

 • 0,5 val. – €44

 • 1 val. – €88

"Jausmas tarsi vėl pradėjau gražiai save lipdyti iš pabirusių dalelių. Sesija mane nuramino, įkvėpė, nurodė nuorodas, gaires, kaip išjudėti. Nors iš tiesų jaudinausi, nes sunku vėl iškelti ir tyrinėti savo skaudulius, galiausiai aplankęs apsivalymo jausmas suteikė šviesią viltį. Jaučiau, kaip svarbu išgirsti kiekvieną jūsų žodį, kokios yra palaikančios, įkvepiančios ir tarsi švyrutys nušviečiančios kelią jūsų mintys."
Ieva

Gyvenk gyvenimą, kurį atėjai gyventi!

Viktorija siūlo subalansuotą, nušviečiančią perspektyvą pažvelgti į jūsų gyvenimą, kelionę ir procesus. 

Ji pasižymi išvystytu gebėjimu skaityti/ jausti/ girdėti ir ištransliuoti energiją, matyti žmogaus programavimą, vietas, kur jūsų ribojantys įsitikinimai palaiko jus užstrigusius senuose buvimo ir saviraiškos pasaulyje būduose, taip pat sielos potencialą įvairiose dimensijose.

Viktorija dirba su kiekvieno žmogaus Energetiniu Sielos Parašu ir perduoda asmenines žinutes ir įžvalgas iš nušviestų sąmonės lygmenų, kurios padeda jiems meistriškai įvaldyti jų pačių protą, meilę sau, atjautą ir dievišką likimą. 

1:1 sesijos suteikia multidimensinius įrankius ir praktikas suprasti, kaip perprogramuoti save iš senų tapatybių ir dualybės, kas juos įgalina priimti sprendimus iš įgalintos, sieloje įcentrintos erdvės bei imtis žingsnių sulygiuotam veiksmui pajudėti iš nerimo ir streso vietos į žmogų, kurio jie visada norėjo būti. 

"Su Viktorija susipažinau per rekomendacijas. Kreipiausi į ją vedama įtampos, nerimo ir baimės. Su ja turėjau galimybę plačiau pažvelgti į savo gyvenimišką situaciją ir surasti daugiau galimų sprendimų. Po sesijos jaučiausi išlaisvinusi daugybę emocinių blokų iš kūno, atsipalaidavau, įsižeminau, patyriau ramybę."
Monika

Ko galite tikėtis asmeninėje sesijoje su Viktorija?

Nėra nustatyto formato, kaip vyksta sesijos. Viktorija leidžia sau būti intuityviai vedama parinkti tinkamiausius metodus kiekvienam klientui pajudėti per bet ką, kas jiems vyksta.

Jūsų sesija gali apimti klausimus-atsakymus, koučingą, savivokos pratimus, meditaciją-vizualizaciją, jūsų multidimensinio kvantinio lauko suderinimą, protėvių linijos valymą, blokų pašalinimą iš jūsų laukų ir ląstelių lygmeniu, širdies išplėtimą, sujungimą su Gaja, rekomenduojamas praktikas progresui ir savipriežiūrai, apimant jūsų mentalinį, fizinį, emocinį, dvasinį kūnus ir energijos laukus.

Sesijos su Viktorija yra mylinčios ir gausios įžvalgų iš įvairių temų, suteikia jums asmeniškai pritaikytą holografinį žemėlapį jūsų didesnei gerovei, aukštesnio tikslo kvietimui, kūrybai, Naujosios Žemės realybei ir besitęsiančiai pakilimo sėkmei. Turėkite rašiklį ir užrašų knygutę pasižymėti raktinius kodus ir išmintį, kai jie į jus liejasi!

Per įžvalgų ir empatišką klausymąsi bei tyrinėjimą, mes dirbsime kartu, sukuriant kelią jūsų seniems blokams, vidiniams konfliktams, negatyviai įspaustiems atsiminimams, baime paremtam programavimui ir atgyvenusiems pavyzdžiams pradėti iširti ir išsisklaidyti, kad jūs galėtumėte pajudėti jūsų aukštesnio potencialo ir tikslo kryptimi su didesniu lengvumu, gracija ir išmintimi!