Aiškumas ir Susilygiavimas 1:1

Siekiate naujo požiūrio jūsų dvasinėje kelionėje? Didesnio aiškumo dėl jūsų pačių proceso? Proveržio bet kurioje jūsų gyvenimo srityje? 

1:1 sesija su Viktorija siūlo subalansuotą, nušviečiančią perspektyvą jums pažvelgti į jūsų kelionę, gyvenimą ir procesą. Ji pasižymi gebėjimu intuityviai atpažinti ir išspręsti problemas, atkuriant pilną jūsų gyvenimo jėgos tėkmę.

Aistringa padėti kitiems, Viktorija įkvepia žmonėse drąsą keistis, troškimą susilygiuoti su jų giliausia tiesa, būti efektyvesniems jų santykiuose ar karjeroje ir gyventi jų pilnatvę. 

Individualių konsultacijų metu ji palaiko jums 100% saugią ir patikimą erdvę išreikšti tai, ką jūs patyrėte jūsų gyvenime, jūsų kelionėje, jūsų procese, suvokti, kur jūs dabar esate, bei atrasti kitus, jums aukščiausiai sulygiuotus žingsnius ateiti į jūsų aukštesnį lygmenį, kad ir kokia yra  jūsų intencija.

 

Asmeninės sesijos su Viktorija yra prieinamos nuotoliniu būdu, jūsų pasirinkimu per Messenger, Skype platformas arba telefonu. 

  •  60 min. individuali sesija – 60 eur
  •  120 min. individuali sesija – 120 eur 
  •  3 sesijų (3 x 120 min.) paketas – 330 eur

Atsiskaityti galima iš anksto arba pagal susitarimą su atidėjimu ar dalimis. 

Jūs taip pat galite pasirinkti turėti tęstines koučingo sesijas. Susisiekite dėl individualaus pasiūlymo. 

Ko galite tikėtis asmeninėje sesijoje su Viktorija?

1:1 sesija su Viktorija yra aukštų vibracijų kvantinės aktyvacijos ir paspartinimo erdvė, leidžianti jums pajudėti jūsų gyvenime/ kelionėje su gracija, balansu ir lengvumu. Galingame meilės lauke visos emocijos yra pasveikinamos, tiesa pasirodo ir ilgalaikiai rezultatai yra įmanomi. 

Viktorija naudoja kombinaciją dialogo, širdyje įcentrinto vedimo ir darbo kvantiniame energijos lauke, atnaujinant jus į jūsų labiausiai sulygiuotą versiją. Nėra nustatyto formato, kaip vyksta sesijos. Viktorija leidžia sau intuityviai parinkti tinkamiausius metodus kiekvienam klientui pajudėti per bet ką, kas vyksta jiems. 

Nesvarbu, kuriame taške jūsų kelionės jūs esate, per empatišką klausymąsi, nuoširdų atvirumą ir įžvalgų tyrinėjimą mes dirbsime kartu, kad sukurtume kelią jūsų seniems blokams, traumoms, vidiniams konfliktams, programavimui ir energijos iškraipymams pradėti išsisklaidyti, kad atsiskleistų jūsų autentiška savastis. 

Jūsų asmeninė sesija gali apimti vedamą meditaciją, vizualizaciją, sąmoningumo, savivokos praktikas. Papildomai, Viktorija gali rekomenduoti remiančius įrankius jūsų savarankiškai praktikai, užtikrinant jūsų progresą. 

"Su Viktorija susipažinau per rekomendacijas. Kreipiausi į ją vedama įtampos, nerimo ir baimės. Kartu su ja turėjau galimybę plačiau pažvelgti į savo gyvenimišką situaciją ir surasti daugiau galimų sprendimų. Po sesijos jaučiausi išlaisvinusi daugybę emocinių blokų iš kūno, atsipalaidavau, labiau įsižeminau ir patyriau ramybę."
plunk
Monika

Kaip užsiregistruoti savo asmeninei sesijai

* Parašykite Viktorijai el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt. 

* Jei tai yra jūsų pirmoji sesija su Viktorija, pateikite trumpus atsakymus: Kaip jaučiate galiu jums pasitarnauti? Koks yra jūsų iššūkis jūsų gyvenime?

* Jūsų el. laiške nurodykite, ar sesiją pageidaujate turėti per Messenger ar Skype, ar telefonu. Jei renkatės sesiją per Messenger, pridėkite nuorodą į jūsų asmeninę paskyrą Facebook, jei Skype – jūsų Skype ID. Jei norite sesijos telefonu, Viktorijos atsakyme į jūsų užklausą surasite jos telefono numerį, kuriuo paskambinti jai sutartu laiku.

* Nuordykite jums patogiausią laiką ir savaitės dieną: antradieniais-penktadieniais 14-19 val. Viktorija jums atrašys pasiūlydama artimiausią datą atitinkamai. 

* Kai gausite patvirtinimą dėl jūsų sesijos datos, galite apmokėti savo sesiją iš anksto pagal detales čia.

„Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''
plunk
Mindaugas