Aiškumas ir Susilygiavimas 1:1

1:1 sesija su Viktorija siūlo subalansuotą ir nušviečiančią perspektyvą pažvelgti į jūsų kelionę, gyvenimą ir procesą. Ji pasižymi intuityviu gebėjimu atpažinti dalykus ir paremti žmonėse mentalinį aiškumą bei emocinę išraišką sveiku ir gydančiu būdu, atkuriant jūsų gyvenimo jėgos tėkmę.

Ji įkvepia žmonėse drąsą keistis, susitikti su jų emocijomis, būti labiau atjaučiantiems sau ir kitiems ir gyventi pilnatvę. Individualių konsultacijų metu ji palaiko jums saugią ir patikimą erdvę išreikšti tai, ką jūs patyrėte jūsų gyvenime, jūsų kelionėje, jūsų procese, suvokti, kur jūs dabar esate, ir atrasti kitus, jums aukščiausiai sulygiuotus žingsnius, kad jūs ateitumėte į kitą lygmenį pagal jūsų tikslą, pasirengimą ir intencijas.

 

"Su Viktorija susipažinau per rekomendacijas. Kreipiausi į ją vedama įtampos, nerimo ir baimės. Kartu su ja turėjau galimybę plačiau pažvelgti į savo gyvenimišką situaciją ir surasti daugiau galimų sprendimų. Po sesijos jaučiausi išlaisvinusi daugybę emocinių blokų iš kūno, atsipalaidavau, labiau įsižeminau ir patyriau ramybę."
plunk
Monika

Asmeninės sesijos su Viktorija yra prieinamos nuotoliniu būdu, per Zoom, Messenger, Skype platformas arba telefonu. 

  • 1-1,5 val. – 100 Eur

  • 2-2,5 val. – 150 Eur

Atsiskaityti galima iš anksto prieš sesiją arba pagal susitarimą su atidėjimu. 

Ko galite tikėtis asmeninėje sesijoje su Viktorija?

1:1 sesija su Viktorija yra aktyvuojanti ir paspartinanti erdvė, leidžianti jums pajudėti jūsų gyvenime, kelionėje, procese su lengvumu ir balansu. Besąlyginės meilės lauke visos emocijos yra pasveikinamos, tiesa pasirodo ir ilgalaikiai rezultatai yra įmanomi. 

Viktorija naudoja kombinaciją metodų – dialogo, širdyje įcentrinto vedimo, psichologinio ir dvasinio koučingo, emocinio paleidimo technikų ir kvantinio darbo energijos lauke – su tikslu paskatinti transmutaciją praeities įtakų, žemo dažnių disbalansų bei iškraipymų žmogaus gyvenimo jėgoje ir užtikrinti sveiko, originalaus DNR atkūrimą, kas daro pozityvią įtaką visuose egzistencijos lygmenyse ir visose gyvenimo srityse. 

Nėra nustatyto formato, kaip vyksta sesijos. Viktorija leidžia sau būti intuityviai vedama parinkti tinkamiausius metodus kiekvienam klientui pajudėti per bet ką, kas jiems vyksta. 

Nesvarbu, kuriame taške jūsų kelionės jūs esate, per empatišką klausymąsi ir įžvalgų tyrinėjimą mes dirbsime kartu, kad sukurtume kelią pradėti išsisklaidyti jūsų seniems energijos blokams, vaikystės ar praėjusių gyvenimų traumoms, vidiniams konfliktams bei programavimui, kad atsiskleistų autentiška savastis. 

Jūsų sesija gali apimti vedamą meditaciją, vizualizaciją, sąmoningumo – savivokos praktikas. Papildomai, Viktorija gali rekomenduoti remiančius įrankius jūsų savarankiškai praktikai, užtikrinant jūsų progresą.

Kaip užsiregistruoti savo asmeninei sesijai

* Parašykite Viktorijai el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt. 

* Jei tai jūsų pirmoji sesija su Viktorija, būkite pasirengę trumpai atsakyti į klausimus: Kas jus atvedė į Gyvenu su MeileKaip jaučiate galiu jums pasitarnauti? Koks yra jūsų didžiausias iššūkis jūsų gyvenime?

* Jūsų el. laiške nurodykite, ar pageidaujate turėti sesiją per Zoom, Messenger ar Skype, ar telefonu. Jei renkatės sesiją per Messenger, pridėkite nuorodą į jūsų asmeninę paskyrą Facebook, jei Skype – jūsų Skype ID, jei telefonu, Viktorijos atsakyme į jūsų užklausą surasite jos telefono numerį, kuriuo paskambinkite jai sutartu laiku.

* Nurodykite jums patogiausią laiką ir savaitės dieną: antradieniais-penktadieniais 14-19 val. Viktorija jums atrašys pasiūlydama artimiausią datą atitinkamai. 

* Kai gausite patvirtinimą dėl jūsų sesijos datos, galite apmokėti savo sesiją iš anksto pagal detales čia.

„Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''
plunk
Mindaugas