Individuali Sesija |
1:1 Koučingas

Aiškumas | Susilygiavimas | Aktyvavimas

 • Ar jums reikia šiek tiek aiškaus vedimo, ištransliuotos išminties ir įžvalgų iš jūsų aukštesnių lygmenų? 
 • Patiriate pasimetimą ar užstrigimą jūsų kelyje?
 • Esate dirbę su Vikorija anksčiau ir jaučiate poreikį atsinaujinimo, jūsų šviesos kūno aktyvavimo, patiriate pakilimo simptomus?

1:1 sesija su Viktorija yra harmonizuojanti, įgalinanti ir sąmonės plėtimąsi paspartinanti erdvė, remianti jus patirti proveržį ir pajudėti jūsų gyvenime, kelionėje, procese su pasitikėjimu, gracija ir balansu.

„Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''
Mindaugas

Viktorija siūlo nušviečiančią perspektyvą pažvelgti į jūsų kelionę, gyvenimą ir procesus. 

Ji pasižymi intuityviu gebėjimu:

 • atpažinti dalykus, tame tarpe atgyvenusius pasąmoninius modelius, kurie paslėptai “žaidžia” jumyse, 
 • paremti jūsų emocinę išraišką sveiku būdu, 
 • paremti kristalinį aiškumą jūsų mentaliniame lygmenyje ir
 • atnešti jus atgal į vibracinį susilygiavimą su jų Tikrojo Aš energija.

Viktorija palaikys jums saugią, patikimą ir stiprią erdvę suvokti tai, kur dabar esate, patirti integraciją ir atrasti  jūsų kitus žingsnius, kurie yra jums prieinami, kad jūs pajudėtumėte į kitą lygmenį pagal jūsų intencijas ir tikslus. 

"Sesija mane nuramino, įkvėpė, nurodė nuorodas, gaires, kaip išjudėti. Jausmas tarsi vėl pradėjau gražiai save lipdyti iš pabirusių dalelių. Nors iš tiesų jaudinausi, nes sunku vėl iškelti ir tyrinėti savo skaudulius, galiausiai aplankęs apsivalymo jausmas suteikė šviesią viltį. Jaučiau, kaip svarbu išgirsti kiekvieną jūsų žodį, kokios yra palaikančios, įkvepiančios ir tarsi švyrutys nušviečiančios kelią jūsų mintys."
Ieva

Asmeninės sesijos su Viktorija yra prieinamos gyvuose susitikimuose Tauragėje (esant progai, kituose miestuose) arba nuotoliniu būdu per Zoom, Messenger arba telefonu. 

 • 0,5 val. – € 44  

 • 1 val. – € 88

 • 3 sesijos po 1,5 val. – €333  

 • Tiems, kurie negali mokėti tokios sumos karantino laikotarpiu, Viktorija siūlo 1:1 sesijas donacijos pagrindu.

Ko galite tikėtis asmeninėje sesijoje su Viktorija?

Nėra nustatyto formato, kaip vyksta sesijos. Viktorija leidžia sau būti intuityviai vedama parinkti tinkamiausius metodus kiekvienam klientui pajudėti per bet ką, kas jiems vyksta.

Per įžvalgų bei empatišką klausymąsi ir tyrinėjimą mes panersime į klausimus-atsakymus ir dirbsime kartu, kad sukurtume kelią jūsų vidiniams konfliktams, programavimui, traumoms, seniems blokams pradėti išsisklaidyti,  leidžiant atsiskleidimą autentiškos savasties čia ir dabar.

Jūsų sesija su Viktorija taip pat gali apimti vedamą meditaciją, Širdies išplėtimą, vizualizaciją ar savivokos pratimus. Papildomai, ji gali rekomenduoti įrankius jūsų savarankiškai praktikai, užtikrinant jūsų progresą.

Sesija vedama ir rekomendacijos jums pasiūlomos, atsižvelgiant į jūsų pasirengimą ir gerbiant jūsų laisvą valią.

Sekantys žingsniai užsiregistruoti jūsų sesijai

* Parašykite Viktorijai el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt. 

* Savo el. laiške nurodykite, ar pageidaujate turėti sesiją per Zoom, Messenger ar telefonu. Jei renkatės sesiją per Messenger, pridėkite nuorodą į jūsų asmeninę paskyrą Facebook, jei telefonu, Viktorijos atsakyme į jūsų užklausą surasite jos telefono numerį, kuriuo paskambinkite jai sutartu laiku.

* Nurodykite jums patogiausią laiką ir savaitės dieną: antradieniais-penktadieniais 14-19 val. Išimtys kitais laikais gali būti suderinamos individualiai, jei reikia. Viktorija jums atrašys pasiūlydama artimiausią datą atitinkamai. 

* Kai gausite patvirtinimą dėl jūsų sesijos datos, galite apmokėti savo sesiją iš anksto pagal detales čia.

"Su Viktorija susipažinau per rekomendacijas. Kreipiausi į ją vedama įtampos, nerimo ir baimės. Su ja turėjau galimybę plačiau pažvelgti į savo gyvenimišką situaciją ir surasti daugiau galimų sprendimų. Po sesijos jaučiausi išlaisvinusi daugybę emocinių blokų iš kūno, atsipalaidavau, įsižeminau, patyriau ramybę."
Monika