"Jaučiu pokyčius, palaimą eiti į naują, kurti save naują iš pagrindų. Viduje atsiranda aiškumas, ko noriu ir ko nenoriu, dėliojasi naujas gyvenimo ritmas. Jaučiu, kaip po sukilusios audros viduje viskas rimsta, tarsi išgaruoja, išteka ir viduje lieka išsivalymas, šilta tuštuma, kuri užpildo. Jaučiu, kaip minkštėja reakcijos, emocijos nebe tokios aštrios ir žeidžiančios, tarsi amortizuojanti minkšta pūkų pagalvė viduje būtų."
plunk
Jurgita
"Man toks jausmas, kad praregėjau, viską matau kitaip ir įgijau tai, ko man trūko - tolerancijos kitokiai nuomonei."
plunk
Rūta
"Neprisimenu, kaip tave radau, bet radau, ir prasidėjo ėjimas į šviesą. Geriausias jausmas tai, kad jaučiuosi tiesiog kuo esu. Jaučiuosi švaresnė, pailsėjusi ir harmoninga. Svarbiausia, tai pajaučiau lyg gaivaus oro – sugrįžo, pakilo sąmoningumas."
plunk
Milda
"Pajutau, kad gyventi kaip gyvenau nebegaliu. Kad reikia atsitraukti nuo susikurto gyvenimo ir pažiūrėti iš šono. Iki retrito rinkau informaciją apie saviugdą, sielą, dievą, ieškojau atsakymų išorėje, dabar ramuma. Gera gilintis į save. Man Viktorija, tai mano dvasinės kelionės lydėtoja. Neina žodžiais apibūdinti mano jausmų jai. Motiniška, suprantanti, tarsi matytų jau gerokai toliau į priekį, nei aš pati."
plunk
Aistė
"Tai buvo mano dvasinės kelionės labai svarbi grandis. Sekiau ženklais ir tai tik patvirtino, kad turiu jais labiau pasitikėti ir reaguoti. Paaugau ir daug apie save sužinojau įvairiais lygmenimis. Daugiau atrakinau savo misijos spynelę. Parsivežiau labai daug informacijos ir praktikos taikyti kasdieniame gyvenime. Labai svarbi kelionės dalis yra asmeninės konsultacijos. Jos padeda sugerti visą patirtį asmeniškai į tave. Per jas/ po jų jaučiamas ypatingas sąmonės augimas. Jaučiasi nuostabus eiliškumas visame kame, kad įvairių lygmenų žmonės galėtų prisijungti."​
plunk
Viktorija
"Man retrito pagrindinės emocijos ir įspūdžiai siejasi su išsilaisvinimo pradžia, savo tikrosios „aš“ pažinimo pradžia, savo savivertės kėlimo pradžia. Retrito metu, jaučiu, paleidau daug vidinių įtampų. Dėl to pasijutau susigrąžinusi ramesnį vidinį kritiką, skaidresnį protą, giedresnę galvą ir šviesesnį požiūrį į viską. Viktorija jautriai, puikiai suorganizavo, sklandžiai vedė retritą ir suvaldė skirtingų temperamentų dalyves ir jų emocijas."
plunk
Rūta
„Dabar dešimtis kartų aiškiau, šimtus kartų ramiau, tūkstančius kartų tikriau ir nesuskaičiuojama galybe kartų įdomiau galiu Save gyventi. Neįkainojama akimirka. Supranti, kas tu esi ir iš kur. Pačios netikėčiausios, pačios reikalingiausios patirtys mane lydi. Tai, ką atsiminiau, nebepamiršiu niekada!“
plunk
Ilona
"Radau kitą pasaulį. Grįžau visiškai kita aš. Visiškai kitas požiūris į save ir aplinką. Nauji įgūdžiai natūraliai įsiliejo į kasdienybę. Viskas buvo nuostabu. Tobula dieviška kūryba. Esu sužavėta ir įkvėpta Viktorijos atsidavimu ir meile, vykdant savo misiją. Paprastume slypi nepaprastas deimantas. Buvom išmyluotos ir pagerbtos šios meilės ir šviesos deivės. Mokytoja, mama, sesė, draugė. Didelė dovana mokytis ir prisiliesti prie šio tyrumo.“

plunk
Laura
"Jaučiu, kaip klausau savo jausmų, kūno ir atsiliepiu, kaip manęs prašo mano širdis. Ačiū, kad išmokei mane gyventi taip, kaip visada troškau, bet viena niekaip nesugebėjau. Ačiū, kad išmokei mane į viską žvelgti su meile, o visą kitą transformuoti į ją."
plunk
Erika