Ir jūs galite tai patirti

 Kiekvienas yra skirtingas ir patirtis yra individuali. Tai keletas atsiliepimų, kuriuos mums atsiuntė žmonės. Lai tai įkvepia ir primena jums, kad viskas įmanoma, kai iš tikrųjų įsipareigoji ir įsileidi daugiau gracijos. 

Nuoširdžiai dėkoju pasidalijusiems. Jūsų vertinimas leidžia žinoti, kad investuota energija nėra veltui.

 

Asmeninės sesijos ir Mentorystė

"Kiekvienam susitikimui reikia subręsti. Sesija buvo be galo gili. Kai bandau apibūdinti žodžiais - jų nėra, jie neapima patirties. Paliesti tokią gelmę mums pavyko kartu todėl, kad buvau visiškai pasiruošusi eiti, matyti ir priimti gyvenimą į savo pačios rankas. Per sesiją palietėme savojo paveikslo suvokimo, mitybos ir santykių temas. Mes suradome šaknį mano iššūkių šiose srityse. Viktorija man padovanojo laimę - patirtį - meditacinį susitikimą su vidiniu vaiku. Esu dariusi ne vieną meditaciją šia tema, viskas iki to buvo tik paviršius, tačiau Viktorija nuvedė mane visiškai nauju keliu per meilę sau. Pirmą kartą pajutau, kas iš tiesų yra meilė sau ir kaip ją duoti sau pačiai. Pajutau, kiek tai suteikia energijos ir galios, galėjimo. Pajutau kūno vietas, kurių net neturėjau minties, jog reikia mylėti. Nusiėmiau gėdas ir pakeičiau jas meile. Kiekvienai moteriai, ir vyrui, linkiu prie to prisiliesti - paragauti aukštesnės sąmonės prisilietimo."
Milda
"Man sesijos su Viktorija davė susitikimą su savimi, savo siela, širdim, žaizdom, pasitikėjimą vidiniu vedimu, žinojimu. Jaučiau Begalinę meilę, Susilygiavimą, Harmonijos pojūtį, Tikėjimą, kad viskas yra įmanoma. Kad yra įmanoma išeiti į šviesą, išgydyti senas užstrigusias emocijas, perprogramuoti savidestrukcines mintis, paleisti savo proto troškimus bei abejones, atleisti kontrolės gniaužtus, susijungti su savo aukštensiuoju aš, pasitikėti dieviškuoju vedimu. Išmokau, kad galiu padėkoti tai kontrolei su visa meile ir pagarba. Davė Šviesą, Viltį, Tikėjimą. Kad įmanoma sugrįžti į save, išpildyti tai, ko atėjau čia. Kad įmanoma pamilti ir priimti save, nors po truputį... bet tai tiek daug! Davė Kantrybę, švelnumą sau, Džiaugsmą, Meilę, Dėkingumą, Atsipalaidavimą, Leidimą Sau Būti. Viktorija yra Švytėjimas, Meilė. Galėjai nieko nesakyti, užteko vien būti tavo švytėjime. Visada, ką bepasakydavai, arba sustiprindavo mano pačios vidinį žinojimą, arba atverdavo akis naujam žinojimui, naujiems patyrimams šviesos ir susijungimo. Visada rasdavai kelią, kaip apeiti mano vidinį pasipriešinimą ir eiti toliau, nesustoti. Vienas svarbiausių dalykų, kurį davei – leidimas mylėti save. Kažkodėl man reikėjo leidimo mylėti save. Be to leidimo, energija nebūtų buvusi tokia stipri."
Vykinta
"Mentorystės dinamika ėjo kylančia linija nuo pat pirmojo karto. Po gimdos meditacijų, kurias atlikome (be to pati vedžiau jas savo grupėje), fiziškai reagavo gimda – prasidėjo mėnesinės (pagal visuotinai priimtiną statistiką 55 metų turėtų būti menopauzė). Paleidau labai daug nuoskaudų: dėl prarastų vaikų ir abortuotų. Nešiausi dėl to labai didelę kaltę ir gėdą, beveik 10 metų buvau uždariusi save į baimės kalėjimą. Jau anksčiau su tuo dirbau per konsteliacijas, bet tik dabar išgydžiau tai. Labai stiprų poveikį pajaučiau, kai dirbau su vyriškumo energija ir taikos atstatymu. Suvokiau, kad nepasitikėjimas savimi ir baimė, kad mane nekaltai apkaltins, buvo mano giliausia žaizda, kurią slėpiau visą gyvenimą nuo vaikystės. Mano intencija tapo pripažinti ją, išgydyti, išmokti pamoką ir keliauti toliau laimėje ir džiaugsme. Ir kaip lengva ir gera pajausti palengvėjimą, kai tai padarau. Tai prilygsta dvasiniam orgazmui. Susitaikiau su savo tėvais, atsiprašiau jų, atskirai su broliu. Matau, kaip mano šeimoje vyksta gijimas."
Rūta
"Sesijos su Viktorija išmokė mane visų pirma kasdien susijungti su dabartimi, savo esme ir iš ten įsicentrinti, kad ir kas benutiktų. Viktorija padėjo man pagydyti santykius su savo tėvais, savo vidiniu vaiku ir rėmė mane gijimo etape. Išmokau viską ramiau priimti, stebėti, o svarbiausia leisti savo pačios intuicijai mane vesti. Dabar jaučiuosi pasitikinti aiškiau patirti kiekvieną situaciją. Tai nuolatinis procesas, jis tęsiasi. Santykis su savimi ir artimaisiais atsiskleidė daug gilesniame ryšyje. Taip pat, mentorystės pabaigoje pradėjau vis aiškiau susipažinti su veikla, kuri eina iš manęs, iš mano prigimties. Žinau, kad tai, ką man davė ši mentorystė, rems mane ir toliau formuojant savo kelią. Viktorija yra tobula lydėtoja. Kiekviena sesija buvo aiškiai struktūruota, apglėbta besąlygine meile, švelnumu ir globa. Neįmanoma apibūdinti žodžiais, nes niekas nevyko tik linijiškai, jaučiausi apsupta šviesos ir tyriausio potencialo. Viskas buvo žemiška, paprasta, gryna, gavau praktinių, kasdienių patarimų. Jeigu tave jau patraukė dėmesį ši mentorystės galimybė, vadinasi siela veda čia, mieloji."
Gintarė
"Gavau atsakymus į rūpimus klausimus. Nuostabios, gilios meditacijos davė daug suvokimų, pojūčių. Emocijų priėmimas, paleidimas, tikrosios savęs pažinimas, moteriškumo atpažinimas savyje ir nuostabiausias dalykas - išgirdau savo vidinį balsą! Keičiasi santykiai su savimi, su vaikais, su vyru. Esu daug laisvesnė, lengviau paleidžiu kontrolę ir daugiau pasitikiu gyvenimo vedimu. Jaučiu vis mažiau pykčio ir vis daugiau besąlyginės meilės, daugiau stebuklų aplink! Viktorija tapo man kaip mama, sesė, draugė. Susitikimų laukdavau kaip šventės. Įsiklausanti, atjaučianti ir meilę spinduliuojanti moteris. Jos ramybė, švelnumas, bet kartu ir užtikrintumas leidžia ja pasitikėti ir atsiduoti jos vedimui. Visada liksiu sau dėkinga, kad pasirinkau Viktoriją ir jos mentorystę. Linkiu kiekvienai ieškančiai ją rasti, pajausti širdimi ir keliauti kartu į šią gražią, meilės ir jausmų kupiną augimo kelionę."
Kristina
"Neprisimenu, kaip tave radau, bet radau, ir prasidėjo ėjimas į šviesą. Geriausias jausmas tai, kad jaučiuosi tiesiog kuo esu. Jaučiuosi švaresnė, pailsėjusi ir harmoninga. Svarbiausia, tai pajaučiau lyg gaivaus oro – sugrįžo, pakilo sąmoningumas."
Milda

Retritai

"Po retrito esu paaugusi ir toliau auganti. Gyvas pavyzdys tiek dienų šalia įkvepia siekti dieviškumo savyje. Tai buvo nežemiška patirtis ir labai svarbi mano dvasinės kelionės grandis. Sekiau ženklais ir tai tik patvirtino, kad turiu jais labiau pasitikėti ir reaguoti. Daug sužinojau apie save įvairiais lygmenimis. Parsivežiau labai labai daug informacijos ir praktikų, ką galėsiu taikyti savo gyvenime. Viskas buvo tobulai suorkestruota net, jei mano ego kartais taip neatrodė. Tai parėmė augimą ir išsigrynimą. Labai svarbi kelionės dalis yra asmeninės konsultacijos. Jos padeda sugerti visą patirtį asmeniškai į tave. Per jas/ po jų jaučiamas ypatingas sąmonės augimas. Viktorijos paskaitos yra keliančios ir aiškiai pateiktos, jaučiasi eiliškumas visame kame, kad įvairių lygmenų žmonės galėtų prisijungti."
Viktorija
"Man retrito pagrindinės emocijos ir įspūdžiai siejasi su išsilaisvinimo pradžia, savo tikrosios „aš“ pažinimo pradžia, savo savivertės kėlimo pradžia. Retrito metu, jaučiu, paleidau daug vidinių įtampų. Dėl to pasijutau susigrąžinusi ramesnį vidinį kritiką, skaidresnį protą, giedresnę galvą ir šviesesnį požiūrį į viską. Viktorija jautriai, puikiai suorganizavo, sklandžiai vedė retritą ir suvaldė skirtingų temperamentų dalyves ir jų emocijas."
Rūta
"Nuostabiausias mano retritas. Nepakartojama energija, ne tik iš gamtos. Vykau giliau pažinti save, mokytis, igyti naujų žinių augimui. Sugrįžau pasitikinti savimi, mylinti save ir pastačiusi save į pirmą vietą. Retrito patirties dėka atsirado pasitikėjimas, dingo baimė - jei kiti gali, vadinasi ir aš galiu. Svarbiausia, suradau santykį su pačia savimi, išmokau, kaip sugrįžti į savo širdį, kaip plėsti meilę viduje ir spinduliuoti ją. Patiko visos patirtys, toks jausmas, kad grižau namo, tikiuosi, kad pakartosiu. Rekomenduoju visiems, kurie nori surasti save, pamilti save, sugrįžti į save."
Anželika
"Jaučiu, kaip klausau savo jausmų, kūno ir atsiliepiu, kaip manęs prašo mano širdis. Ačiū, kad išmokei mane gyventi taip, kaip visada troškau, bet viena niekaip nesugebėjau. Ačiū, kad išmokei mane į viską žvelgti su meile, o visą kitą transformuoti į ją."
Erika
"Radau kitą pasaulį. Grįžau visiškai kita aš. Visiškai kitas požiūris į save ir aplinką. Nauji įgūdžiai natūraliai įsiliejo į kasdienybę. Viskas buvo nuostabu. Tobula dieviška kūryba. Esu sužavėta ir įkvėpta Viktorijos atsidavimu ir meile, vykdant savo misiją. Paprastume slypi nepaprastas deimantas. Buvom išmyluotos ir pagerbtos šios meilės ir šviesos deivės. Mokytoja, mama, sesė, draugė. Didelė dovana mokytis ir prisiliesti prie šio tyrumo.“

Laura
"Patirtis, atverianti vartus į sielos gelmes, kuomet susitinki su savimi Tikra. Galėjau pajausti, atpažinti, paleisti ir prisiminti tai, kuo visada buvau. Pirminiai siekiai, kurie ir buvo patenkinti, tai apsivalyti, paleisti netikrumus savyje, kad širdis galėtų vis labiau atsiverti tyrai meilei. Lyg kitomis akimis pradėjau matyti. Tam tikros senos programos visiškai paleistos. Dabar jaučiu didesnę ramybę, pilnatvę, laisvumą priimti ir išreikšti save. Tai atsispindi ir santykiuose su kitais. Viso retrito metu jaučiau dėkingumą ir džiaugsmą, kad galiu patirti visa tai. Abiejų mokytojų atsidavimas ir parama buvo visiškai pakankama. Artimiausios buvo išsamios Viktorijos paskaitos, praktikos, asmeninė konsultacija. Esu dėkingume už įgytas žinias, kurias taikau sugrįžusi."
Ieva
"Visi mes einame skirtingu keliu, bet visi grįžtame namo į širdį. Nuoširdus ačiū Viktorijai, Jogiui Vinodui ir visiems, kurie padėjo man sunkiame etape sugrįžti namo ir atsibusti iš sapno. Dabar jaučiuosi gyva. Prieš tai buvau giliame sapne. Norėjau suprasti, ką jaučiu, kas yra tikra ir kas ne. Retritas buvo mano mokykla. Pažadino iš gilaus miego ir davė daug atsakymų, pamokymų. Iš naujo išmokau gyventi širdimi, klausyti savo širdies, mylėti save, gamtą ir viską aplink. Kiekvieną sekundė buvo man reikalinga. Padėjo meditacijos, žmonės, Gamta ir aš pati. Pasitikėjau visata, nugalėjau baimę ir pamačiau rojų. Rekomenduoju visiems, kam reikia pagalbos arba kas nori tiesiog atsipalaiduoti ir patirti “magic”. "
Kristina
"Pajutau, kad gyventi kaip gyvenau nebegaliu. Kad reikia atsitraukti nuo susikurto gyvenimo ir pažiūrėti iš šono. Iki retrito rinkau informaciją apie saviugdą, sielą, dievą, ieškojau atsakymų išorėje, dabar ramuma. Gera gilintis į save. Man Viktorija, tai mano dvasinės kelionės lydėtoja. Neina žodžiais apibūdinti mano jausmų jai. Motiniška, suprantanti, tarsi matytų gerokai toliau į priekį, nei aš pati."​
Aistė
"Retrito patirtis yra magiška. Viktorija jaučia giliausius dalyvių troškimus ir poreikius, juos atneša į realias patirtis visiems. Tokiu būdu retrito turinys subtiliai ir tvirtai apsipina atsipalaidavimu, ramybe, pasitikėjimu, džiaugsmu ir meile. Būnant retrito aplinkoje, atgijo vidinė ramybė, nutilo protas, maitinausi giliu gijimu, trokštamomis žiniomis. Viską matau aiškiau, viduje daug ramiau, bunda noras kurti visai kitokią asmeninę realybę. Santykiai keičiasi, tampa pozityvesni, labiau mylintys ir atviresni. Tai būtina patirti kiekvienam."
Gintarė
„Dabar dešimtis kartų aiškiau, šimtus kartų ramiau, tūkstančius kartų tikriau ir nesuskaičiuojama galybe kartų įdomiau galiu Save gyventi. Neįkainojama akimirka. Supranti, kas tu esi ir iš kur. Pačios netikėčiausios, pačios reikalingiausios patirtys mane lydi. Tai, ką atsiminiau, nebepamiršiu niekada!“
Ilona
"Patyriau daug svarbių mano gyvenimo transformacijų. Dideli pokyčiai vyksta ir išorėje, ir viduje. Lėtai sugrįžtu į gyvenimą. Visai kitokia. Palaidojusi seną save. O naujoji eina atsargiais žingsniais, bet su tvirtu žinojimu širdyje. Protas dažnai pateikia savo argumentų, bet jau žinau, kad ten, kur didžiausia baimė ir didžiausi trukdžiai, slypi pati didžiausia dovana. Esminiai dalykai, kuriuos sužinojau per Viktoriją, padėjo man sudėlioti viso mano gyvenimo dvasinių paieškų mozaiką. Iki šiol jaučiausi lyg uždengta šydu, nebuvo tikrumo. Po retrito visi mano vedami užsiėmimai įgavo visai kitokį aspektą. Džiaugiuosi galėdama perduoti naujas žinias ir pajautimą. Net sapne negalėjau sapnuoti, ką man atneš šis retritas. Toks jausmas, kad praregėjau, viską matau kitaip ir įgijau tai, ko man trūko."
Rūta