1:1 Sielos Mentorystės atviros nuo 2019 07 01 

 Unikali galimybė dirbti su Viktorija individualiai nuotoliniu būdu, gauti paramą ir įrankius, kurių jums reikia jūsų Įsikūnijimo etape

Mentorystė gali būti adaptuota vyrams

 
 
 • Ar esi intuityvi vedlė, pasirengusi įžengti į savo vaidmenį ir panaudoti tavo dvasines dovanas, kad pasitarnautum kitiems aiškiu ir harmoningiu būdu, nesijausdama išsekusi ar pernelyg sujaudinta? 

 • Ar esi patyrusi išnaudojimą ar traumą gyvenime ir nori pagydyti tas žaizdas, kad jaustumeisi saugi būti tavo kūne ir saugi būti Savimi pasaulyje?  

 • Ar esi ypač jautri empatė, ieškanti, kaip pagerbti tavo pačios ribas ir savivertę, nenešant pasaulio kentėjimo?

 • Ar esi kūrybinė verslininkė, kuri jaučiasi užstrigusi ir trokšta pagimdyti kitą tavo verslo ar kūrybinio projekto fazę? 

 • Ar esi mama ar besilaukianti mama, ieškanti būdo, kaip subalansuoti motinystės atsakomybes su tavo karjera arba verslu?

 • Ar esi pasirengusi įžengti į Tikrąją Galią tavo unikalios ir autentiškos Sakralaus Moteriškumo Esmės, kad padėtum bendrai kurti Naujo Aukso Amžiaus realybę? 

Jei atsakei TAIP į bet kurį iš aukščiau esančių klausimų ir jauti, kad tau reikalinga parama šiame etape, tuomet kviečiame  paskaityti daugiau apie Dieviško Moteriškumo Įgalinimo Mentorystę. 

 

Pasauliui reikia tavęs, aktyvuotos, įgalintos ir spindinčios tavo Sielos Deimantinę Šviesą su Gracija ir be pasiteisinimų. Nėra laiko daugiau slėptis, mėginti tai apeiti ir likti užstrigusiai ribotuose įsitikinimuose ar modeliuose, kurie palaiko tave nusigręžiančią nuo tavo galios. Esi kviečiama pasakyti "Taip" tavo Autentiškos ir Unikalios Sakralaus Moteriškumo Esmės Įkūnijimui.

Emocinio gijimo ir transformacijos procesas, kurį patiria žmonės, su kuriais Viktorija dirba kartu su jos Dvasine Komanda ir daugybės Pakylėtųjų Meistrų, Archangelų ir Angelų parama, yra alcheminis procesas, kuris pakeičia arba transformuoja paslaptingu būdu, kuris yra akivaizdus ir neabejotinas. Moterys, su kuriomis Viktorija dirbo pastaruosius penkerius metus, ratuose, individualiose sesijose ir atsitraukimuose, patiria gilias transformacijas. Jos užaugina jų vidinius vaikus ir procese susigrąžina jų kūrybinį genijų bei dvasines dovanas, kurios yra jų dieviška prigimtinė teisė. Jos pagyja iš senų žaizdų, įpročių, prisirišimų, traumų. Jos tampa apvaisintos po metų nevaisingumo ir lengviau patiria jų menstruacinius ciklus. Jos pradeda naujus kūrybinius projektus ir pakelia jų verslus į kitą lygmenį. Jos padaro didelę pažangą, pagydant chroniškas ligas. Jos palieka nesveikus santykius ir pakviečia labiau maitinančias partnerystes. Jos atlieka karjeros pokyčius, kurie yra sulygiuoti su jų Aukštesniaisiais Aš. Jos pasveikina naujas sroves gausos, kuri ateina iš atgaivintos savivertės vietos. Jos tampa labiau pasitikinčios girdėti ir būti kanalu jų intuityviam vedimui bei kurti stebuklus su jų pačių dvasinių vedlių komandomis. Šis sąrašas tęsiasi. Svarbiausia, jos padaro kvantinius šuolius, susigrąžindamos daugiau jų pačių suverenios galios ir įkūnydamos jų autentišką sakralaus moteriškumo esmę, kuri yra ypatingai reikalinga pasaulyje dabar.

Kaip mentorė, Viktorija yra atjaučianti ir įgalinanti. Dirbama kartu su ja, patyriau esminius poslinkius ir pokyčius po kiekvienos sesijos. Ji yra daug dalykų. Saugus uostas. Intuityvus veidrodis. Matanti Šviesos orakulė. Ji yra kaip daug išmintingų moterų ir padės jums pamatyti tamsoje. Mums visiems reikia, kad kažkas vėl ir vėl pašviestų. Paprašykite Viktorijos paramos ir ji jus nuves ten.
plunk
Elena

Dieviško Moteriškumo Įgalinimo mentorystė yra unikali, kaip ir tu esi.

 

Mūsų mentorystės drąsiai mylinčiame ir atjaučiančiame lauke tu esi įgalinama transmutuoti tavo iššūkius keliančias emocijas ir sunkias gyvenimo iniciacijas į dvasinį auksą. Dieviško Moteriškumo Įgalinimo Mentorystė yra trijų mėnesių įsipareigojimas, kaip darbas kartu tris mėnesius, kuris leidžia mums keliauti per šią sakralią evoliucinę kelionę kartu ir paremti tave ateiti į tavo Aiškią Saviraišką bei pajudėti pirmyn tavo Sielos kelyje su Gracija. Yra du būdai, kaip mes galime keliauti šią kelionę drauge:

 

Komfortabili Mentorystė:

 • Per mūsų pirmąjį 40 minučių skambutį aptarsime, kur jūs dabar esate jūsų kelionėje, kad žinotume, kaip geriausiai galime jus paremti, ir įtvirtinsime mūsų Mentorystės Multidimensinę Matricą, kur mūsų Aukštesnieji Aš pradės komunikuoti tarpusavyje. Šis multidimensinis stebėjimas ir koučingas tęsis per visą mentorystę.

 • Kartą per mėnesį mes susitinkame mūsų privačiai 120 minučių mentorystės sesijai telefonu arba Zoom platformoje. 

 • Kiekviena sesija apima kombinaciją Viktorijos transliuojamų multidimensinių žinučių iš Aukštesnių Šviesos lygmenų ir Gajos bei praktiško dvasinio ir gilaus psichologinio koučingo. Kai yra vedama, Viktorija gali taikyti kvantinį energetinį darbą, kad paremtų jus susigrąžinti jūsų Sielos aspektus, paleidžiant atitarnavusius įsitikinimus, socialines programas ir karminius modelius. Kiekviena sesija yra unikali ir gerbia jūsų autentiškos kelionės atsiskleidimą, vedant jūsų Aukštesniajam Aš. 

 • Per sesiją jūs gausite smagias ir maitinančias namų praktikas, kurias galėsite pridėti prie jūsų dvasinės savipriežiūros įrankių rinkinio.

 • Po kiekvienos sesijos jums yra prieinama papildoma parama el. laiškais nuo pirmadienio iki penktadienio, jei jums iškyla kažkokie klausimai ar rūpesčiai tarp sesijų.
 • Mūsų trijų mėnesių drauge pabaigoje, mes susitiksime paskutinei sutelktai sesijai atšvęsti jūsų transformaciją ir atskleisti  kitus aiškius, harmoningus veiksmus ir praktiškus žingsnius, kad jūs pajudėtumėte pirmyn jūsų gyvenime po mūsų transformuojančios mentorystės kelionės

 

Meistriška Mentorystė: 

 • Viskas, kaip nurodyta aukščiau, ir…

 • Mes susitinkame mūsų DVIEM privačioms 120 minučių mentorystės sesijoms per mėnesį. Mentorystė dukart per mėnesį leidžia mums geriau stebėti mūsų kelionę kartu. Per šį laiką jūs padarysite reikšmingą pažangą ir kvantinius šuolius, pagydant šerdines žaizdas, išvalant virusinį programavimą bei ribojančius įsitikinimus asmeniniu, šeimos, protėvių ir kolektyviniu lygmenimis. Tai išvaliusi, jūs turėsite daugiau vidinės erdvės įkūnyti ir šviesti pasaulyje jūsų tikrąją dievišką šviesą. Sulig tuo, mes turėsime daugiau erdvės ir laiko paremti jus apkabinti jūsų unikalias dvasines ir kūrybines dovanas, kurios yra užkoduotus jūsų dieviškame genome ir kurios yra ypač reikalingos planetoje dabar. 

 • Mūsų trijų mėnesių drauge pabaigoje, jūs gausite jūsų Sielos skaitymą raštu, kuris apims išmintį bei įžvalgas, kurios parems jus toliau įkūnyti jūsų unikalią Sakralaus Moteriškumo Sielos Esmę ir pajudėti pirmyn šiais epiniais laikais įgalintais ir meistriškais būdais.

Metodai

 • Intuityvus vedimas

Atverdama „kanalą“ į Šaltinio Sąmonę, Viktorija susijungia su savo Aukštesniąja Aš, kuri turi tiesioginį bendravimą su jūsų Aukštesniąja Aš ir jūsų besąlygiškai mylinčiais Dvasiniais Vedliais, kas leidžia jai priimti informaciją, kuri yra jūsų Didesnei Gerovei. Viktorija gali ištransliuoti gaunamą informaciją į aiškų, atjaučiantį ir harmoningą vedimą, kad paremtų jus imtis veiksmo praktišku ir įžemintu būdu. 

 • Energetinis darbas

Kvantinis Energetinis Darbas yra Viktorijos unikalus būdas transliuoti energetinį gydymą, dirbant tiesiogiai su Šviesa, tyra  Šaltinio energija, ir kvantiniu energetiniu lauku, kuris sujungia visą gyvenimą už erdvės ir laiko. Tai reiškia, kad jūs galite gauti gijimą jūsų dabartyje, praeityje ir ateityje. Kai Viktorija veda kvantinę energijos transmisiją, ji atneša jos gydančią angelišką energiją su daugybės besąlygiškai mylinčių Pakylėtųjų Meistrų, Archangelų ir kitų Šviesos jėgų parama. 

Akimirka iš retrito Indijoje 2019 m.

 Komfortabili Mentorystė apima:

 • Pirminį 40 minučių trukmės video skambutį
 • Tris 120 min. trukmės mentorystės skambučius ir įmanomus įrašus*
 • Prieinamą paramą el. paštu nuo pirmadienio iki penktadienio 
 • Papildomus įrankius, ritualus ir praktikas, kurie parems jūsų kelionę 
 • Trijų mėnesių multidimensinį stebėjimą, mentorystę ir koučingą 
 • Paskutinį 40 minučių trukmės video skambutį
 *Jei norite turėti galimybę turėti mūsų sesijas įrašytas, turime susitikti Zoom internetinėje platformoje.
 
 

Dovanos pirmoms 2 Dieviško Moteriškumo Įgalinimo Mentorystės dalyvėms:

 • Knyga antologija „Kalbančios širdys“ su 17 moterų transformacinėmis istorijomis, įskaitant Viktorijos istorija apie jos asmeninę gijimo, transformacijos ir pabudimo istoriją (žr. info svetainės pradiniame puslapyje apačioje)
 • 5% nuolaida į pasirinktą retritą su Viktorija 2019 arba 2020 metais
 
 Dėl individualių mokėjimo planų (2, 3 ar 4 mėnesiams) susisiekite.

 

 

 

 Meistriška Mentorystė apima:

 • Pirminį 40 minučių trukmės video skambutį
 • Šešis 120 min. trukmės mentorystės skambučius ir įmanomus įrašus*
 • Prieinamą paramą el. paštu nuo pirmadienio iki penktadienio
 • Papildomus įrankius, ritualus ir praktikas, kurie parems jūsų kelionę 
 • Trijų mėnesių multidimensinį stebėjimą, mentorystę ir koučingą 
 • Paskutinį 40 minučių trukmės video skambutį

*Jei norite turėti galimybę turėti mūsų sesijas įrašytas, turime susitikti Zoom internetinėje platformoje.

 

Dovanos pirmoms 3 Dieviško Moteriškumo Įgalinimo Mentorystės dalyvėms:

 • Knyga antologija „Kalbančios širdys“ su 17 moterų transformacinėmis istorijomis, įskaitant Viktorijos istorija apie jos asmeninę gijimo, transformacijos ir pabudimo istoriją (žr. info svetainės pradiniame puslapyje apačioje)
 • 10% nuolaida į pasirinktą retritą su Viktorija 2019 arba 2020 metais
 
 Dėl individualių mokėjimo planų (2, 3 ar 4 mėnesiams) susisiekite.
 
 
Dirbau su Viktorija nuo 2018 m. liepos ir visa širdimi rekomenduoju kitiems. Jos gebėjimas palaikyti erdvę padėjo man atsiverti ir išsakyti, kas mano širdyje. Daug kartų ėjau į sesijas, nežinodama, ką noriu pasakyti, bet viskas tobulai atsiskleisdavo, jai inicijuojant pokalbius. Jos gebėjimas pataikyti tiesiai į reikalo esmę buvo tai, ko man reikėjo. Susisiekiau su ja per vidinius sunkumus ir jutau vykstant gilų gijimą, kurio reikėjo. Nebesu tas pats asmuo, kas buvau prieš metus, įgijau pasitikėjimą savo misijoje ir pasitikėjimą nežinomu, kuris atsiskleidžia mano kelyje.
plunk
Rūta
 

Žengimas į Tai, kas Tu iš Tikrųjų Esi, yra Evoliucinis veiksmas.  

 

Mentorystė su Viktorija yra multidimensinė dvasinio gijimo ir įgalinimo kelionė. Nors mes atnešame daug džiaugsmo, humoro ir žaidimo į mūsų sesijas, darbas keliauja giliai ir išjudins pokytį bei transformaciją jūsų gyvenime. DABAR yra laikas Įkūnyti daugiau tavo Sakralaus Moteriškumo esmės!

Tavo Gyvenimas yra to vertas. Tu esi to verta (s).

 
Jei turite klausimų apie Mentorystės pasiūlymą maloniai prašome susisiekti el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt.