Išdrįskite būti paprastas

Dabar mes gyvename kultūroje, kuri nori Didesnio, Geresnio, Daugiau. Mes norime siekti, būti pastebėti ir kad kas nors už tai paplotų. Socialinė žiniasklaida yra pripildyta TOBULŲ gyvenimų. Mes visą laiką trokštame stimuliacijos. Mes vartojame tarsi nebūtų rytojaus. Bet ar tai kuria mums laimę? Aš taip pat buvau šios kultūros dalis ir mano pačios patirtis atvedė mane į aukštesnius tikslus.

Per paskutinius kelerius metus aš turėjau didelį atnaujinimą savo suvokimui. Dabar žinau ir jaučiu giliai savo širdyje, kad yra visiškai gerai būti “paprastu” ir gyventi “vidutinį”, ”nuobodų” gyvenimą. Aš suteikiau sau pilną leidimą būti visais šiais dalykais. Ir spėkite ką aš atradau? Aš niekada nebuvau tokia laiminga. Turiu minty – palaimingai laiminga. Tyra būties pilnatvė.

Ir panašu, kad aš nesu viena tame. Visame pasaulyje žmonės bunda ir suvokia, kad jie buvo įsitraukę į bėgimo takelį pavadinimu “Didesnį, Geresnį, Daugiau” ir net nežino, kodėl. Žmonės suvokia, kad jie buvo uždėję sąlygas savo laimei: “Aš būsiu laimingas tada, kai…”. Jie nustatinėjo savo pačių vertę pagal tai, kiek daug jie turi, kokie sėkmingi jie yra arba kokie ”gražūs” jie yra. Vietoj to, dabar žmonės sąmoningėja ir renkasi būti laimingi su tuo, ką jie turi.

Pasaulyje atliktos socialinės apklausos, prašant žmonių apibūdinti jų gyvenimo tikslą ir kaip jie jį surado, rodo, kad daugybė žmonių nesiekia didelių tikslų ir svajonių, bet vietoj to – mažo laimingo gyvenimo. Daugėja jaunos kartos žmonių, kurie renkasi išeiti gyventi į kaimus ir “megzti virbalais” vietoj to, kad gyventų greitus ir pašėlusius gyvenimus.

Viskas slypi požiūrio pakeitime. Aš paleidau “vyjimąsi” ir “siekimą” ir tai tikrai labai gerai jaučiasi. Dabar tai yra perduodama jums: išbandykite sau, iškelkite sau iššūkį “nusileisti nuo kartelės” ir nuolankiai priimti tai, kas yra “paprasta”, “vidutiniška” ir “nuobodu”. Jūs pats save nustebinsite – ne tik tuo, ką naujo patirsite, bet ir tuo, ką naujo atrasite apie save. O gal tai bus visai ne nauja, o tik labai gerai pažįstama sena? O gal tai būsite jūs pats?

Jūs ESATE pakankama (s). Jūs TURITE pakankamai. Pasirinkite būti laiminga (s) čia ir dabar!

Aš norėčiau išgirsti, ką jūs apie tai manote. Kokius paprastus dalykus jūs mylite? (Jūs visada galite pasidalinti su manimi, parašydami elektroninį laišką, naudodami susisiekimo formą).

Meilėje,

Viktorija