Vasario energijos Atnaujinimas: Didelis Kvantinis Šuolis ir Mūsų Fokusas 2020

Palaiminimai, Mylimi,

Po sausio pertraukos, sugrįžtu pasidalinti apžvalga ir atnešti daugiau aiškumo apie tai, kas vyksta dabar, kai mes pajudėjome į 2020-uosius ir 2020-ųjų energijos yra labiau apčiuopiamos. Vyksta daug dalykų individualiai ir kolektyviai, ir unikaliai. Kaip rašiau gruodį, sulig sausio mėnesio energetiniu įvykiu pradėjome naują skyrių mūsų istorijoje. 2020-ieji yra aukšto skrydžio metai mums visiems ir atneša didelį kolektyvinį pabudimą. Energijos yra tokios galingos, kokių žmonija dar nėra patyrusi. Tai yra tai, kas mums padės kurti nauju dažniu ir greičiu, nei iki šiol. Informacijos yra daugiau, nei įprasta, nes buvau pradėjusi rašyti sausį, tačiau buvau pristatyta prie kitų darbų, kitaip, nei įprasta, kad parengčiau erdves, kuriose galėsiu jus remti iš arčiau per 2020-uosius.

Bendros vasario ir 2020-ųjų energijos

Jei 2019-ieji nebuvo jums intensyvūs, tai 2020-ieji, tikėtina, leis pasivyti. Žemės evoliucinis procesas yra spartinamas dramatišku greičiu ir atneša intensyvius pagreitinimus visų mūsų procesams. Šviesos jėgos dirba kartu multidimensiškai ir tai tampa galinga. Esame nuolat maudomi aukštais dažniais, šviesa, kodais, kurie išvalo viską, kas nėra sulygiuota su Šaltinio Sąmone. Kosminiai dažniai auga kasdien, kad mus visus pakeltų į žymiai aukštesnes sąmonės būsenas. Nėra galimybės nuo to pasislėpti ar daryti lėčiau. Tai vyksta dabar. Vienintelis pasirinkimas, kuris lieka, tai leisti tai ir mėgautis.

2020-ieji – daugeliu prasmių yra lemiantys ir kritiniai metai mūsų kelionėje. Vibracija, kurią įtvirtinsime kaip kolektyvas, nustatys, kaip lengvai įveiksime sunkumus kelyje per keletą ateinančių metų. Šie metai daugybei gali iškelti nemažai klaustukų ir iššūkių. Surasti naujus būdus gyventi, dirbti ir klestėti. Susivokti, nepasimesti, išlikti, pereiti. Iki tol, kol visi suvoks savo atsakomybes, bus nemažai sutrikimo, ką paspartina 2020-ieji. Kiekvienas patirs tiksliai tai, kas jiems aukščiausiai sulygiuota.

Visa planeta pereina didelį virsmą, tranzitą iš seno į naują ir viskas prižiūrima pagal kosminius dėsnius. Kiekvienas yra paliečiamas vidinio pabudimo, kuris kuria gilų ir ilgalaikį pokytį ir transformaciją. Tai gali kelti fizinį diskomfortą, emocinį paleidimą ir daugiau. Dauguma dar nesuvokia, kas, kodėl ir iš kur. Protas/ Ego priskiria tai kitoms priežastims. Senas 3D pasaulis išyra ir žmonės, kurie to dar nežino, gali turėti šoką. Tai gali būti traumuojantis suvokimas kažkam, kad jų suvoktas pasaulis baigiasi. Palaikykite jiems atjautą, jokiu būdu nestumdami jėga jūsų pačių patirčių ar suvokimų. 

Gerbkite tai, kur kiekvienas yra jų kelionėse, ir taip pat gerbkite tai, kur jūs esate savo kelionėje. Aukščiausias prioritetas yra matyti didesnį paveikslą, nepasiduoti manipuliacinėms ir abejoti verčiančioms taktikoms. Kartais turime daug kartų pasakyti “Ne” ir laikytis vidinės galios. Kiekvienas sugrįžta į Namus, AŠ ESU Būtį viduje, savo tempu, jei tai pasirenka. Tai ne varžybos. Tai yra apie tikrą rūpinimąsi savimi, meilę sau ir savęs suvokimą. Esmėje mes visi lygūs. Esame čia, kad kurtume naują patirtį, prisimintume, kaip būti Vienu. Visi galime suvienyti savo vizijas tai paremti ir paspartinti su didesniu lengvumu visiems. Kai kiekvienas tampa Vizionieriumi, tada mūsų gebėjimas kurti ir atnešti naują tampa lengvesnis.

Visur planetoje vyksta dideli pokyčiai. Ir toliau matysime vykstant pokyčius globalinėje sferoje. Svarbu sustoti, ateiti į visišką susilygiavimą, ramybę, vienį viduje ir stebėti be teisimo, be vidinės baimės, ne iš įsitikinimų. Daug dalykų, kurie vyksta globaliu mastu, žmones suvienija, pašalina atskirtį, kuri neleido sueiti kartu anksčiau. Tai šių metų fokuso taškas  ir atneš planetą į naują, aukštesnį dažnį, išvalant tai, kas daugiau nebetarnauja planetai ir žmonėms kaip visumai. 

Per paspartintą kosminių kodų aktyvaciją, svarbu integracija ir prisitaikymas. Mes visi esame skirtinguose etapuose pagal savo prisitaikymą prie naujų energijų. 2020-ieji atveria naują erą Aiškiai Vizijai, kuri rems tranzitą iš 3D/ 4D tankio, išsklaidant ankstesnius pavyzdžius, kurie palaikė prisirišimą prie 3D realybių. Šį mėnesį gali įvykti didelės transformacijos kiekvienam. Kosminės energijos atneša naujus augimo lygmenis, kviečia susilygiuoti su nauju etapu mūsų gyvenimuose. Esame stumiami paleisti dar daugiau seno programavimo mumyse, imtis rizikos, kas gali gąsdinti, tačiau galiausiai atneša džiaugsmą. Jei nesilaikysime prisirišę prie to, ką žinojome, ir praeities patirčių, gali būti parašyta nauja istorija. 

3D/ 4D pajuda į jaudulį ir pasirengimą pajudėti iš komforto zonų. Daugybė eis vidun ir jausis sujaudinti. Tai yra svarbi proceso dalis, todėl bus reikalingas aiškumas, matymas/ supratimas iš aukštesnės perspektyvos, kad pajudėtumėte per tai, gerbdami ir paremdami atsiskyrimų intensyvumą. Kai kurie keliaus į kitas žemės vietas, kad būtų aktyvuoti. Gilios emocijos ir jausmai ateis, sutrikimas augs, tačiau aiškumas yra prieinamas per gamtą, ryšį, buvimą vienumoje, lauko valymą ir vidinio ryšio gilinimą.

Daug žmonių jaučiasi, kaip centrifugoje. Palaikykite su parama, švelnumu. Minkštumas, švelnumas sušvelnina sunkius apsivalymo procesus, kurie yra dalis ego mirties. Ego mirtis yra tada, kai labai daug “pragaro”, palaikomo viduje, yra išvaloma. Tai būtina Pakilimo procesui. Nėra teisimo tiems, kurie yra kentėjime. Tai yra bauginanti patirtis, nes tu viską prarandi. Todėl elgiamės su kitais pačiu įmanomu švelniausiu ir atjaučiančiu būdu, su meile, palaikydami remiančią erdvę. Išmokstame būti vieni kitiems, pajudame per atskirtį („tai – mano, tai – jų“).

Naujas dešimtmetis kviečia patyrinėti, kaip galime atnešti daugiau džiaugsmo į savo patirtį. Paleiskite senas tendencijas norėti sugalvoti dalykus, analizuoti, vietoj to pabandykite tiesiog sekti savo džiaugsmu. Kai esame džiaugsmingi, natūraliai priimame išmintingesnius sprendimus. Būdami džiaugsmo būsenoje negalime nieko sužeisti, įskaitant savęs. Esame įkvepiami iš vidaus eiti su ramybe ir turime pasirinkimą suvokti santykius ir situacijas iš žaismingos ir malonios perspektyvos. Buvimas džiaugsmingam nėra tikslas, tai sąmoningas sprendimas, natūralios būsenos aktyvacija.

Esame kviečiami įsipareigoti savo tiesai, eiti savo kalbą ir sustiprinti sveikas ribas. Sveikos ribos ir aukštesnės perspektyvos yra sustiprinamos, kad duotų įžvalgą bei supratimą apie karminių kontraktų liekanas ir gebėjimą paleisti viską, kas mums nebetarnauja, kad galėtume pajudėti savo individualiose kelionėse į tuos kitus lygmenis/ dimensines patirtis, kurie mums prieinami ir kuriems esame pasirengę, kas yra skirtinga/ unikalu/ individualu kiekvienam iš mūsų. 

Mes kuriame savo realybes, bet taip pat turime pagalbą, didelę paramą iš Visatos/aukštesnių dimensijų svajoti apie didelį, daryti Šuolį ir sukurti trokštamas patirtis. Visi esame sulygiuojami su Sielos tiesa. Sielos lygmens savirealizacija tampa labiau prieinama. Tai taip pat reikalauja daugiau laiko, daugiau kantrybės, daugiau proceso ir naujo suvokimo. Tačiau yra prieinamas gilesnis žinojimas ir kosminė išmintis, kas mus ves į kitą mūsų kelionės etapą. 

 

Kaip tu sukursi gyvenimą su daugiausiai džiaugsmo ir daugiausiai tarnystės?

Naujas Vandenio amžius yra apie Laisvę. Tai reiškia, turime statyti pagrindą ant laisvės ir tyrinėjimo pojūčio. Tai yra apie unikalumą/ genijų kiekviename ir pagarbą, leidžiant kiekvienam gyventi jų gyvenimus, kelius, teritorijas, įkvėpimus ir intuiciją. Tai yra apie Aukštąjį Protą, Aukštą Sąmonę, naujus požiūrio kampus, naujus buvimo būdus. Vandenis suranda inovatyvius sprendimus. Paliekame senus būdus, naudojame įkvėpimą iš ateities, kitų dimensijų ir kosmines idėjas. 

Tai yra apie išreiškimą savęs laisvai, be jokių apribojimų. Tai nėra apie tikslus, tai yra apie patyriminį susijungimą, kuris sujungia jus su likusiu pasauliu. Esame čia, kad iš naujo atrastume Rojų ant Žemės. Jaudinantys atradimai. Netikėtas džiaugsmas. Sugrįžtame į Vidinį Vaiką, kuris sako: „Tiesiog pajausiu. Eisiu su intuicija. Sieksiu laisvės, tiesos, žinių“. Svarbu, kad žinios yra perduodamos ne senu – subordinacijos/ pavaldumo principu. Dabartinė edukacinė sistema yra labai linijiška, yra daug būdų tyrinėti tiesą ir kiekvienas turi savo pačių būdą, kaip ją patiria.

Taip yra apie įsitraukimą į gyvenimą visiškai. Tai reiškia nebūti nejautriu, nestovėti nuošalyje. Tai yra apie greitą judėjimą su intuicija, tačiau svarbu vengti impulsyvumo, neveikti, kai esate neįkvėpti, būtina kantrybė. Prisitaikymai turės būti padaryti, nes jūs keičiatės. Patirsite staigius emocinius poslinkius, užplūs jaudinantys jausmai. Įsitraukite į veiklas, kurios jus įkvepia. Pasitikėkite jomis, kai klausotės giliai, ne autopilotu, kaip esate įpratę tarpusavio pokalbiuose. Turite išmokti, kaip klausytis nauju būdu, tuomet galite susitvarkyti su bet kokiomis situacijomis. 

Tai yra apie nebuvimą agresyviems, kai esate atakuojami  – tomis akimirkomis norite giliai pakvėpuoti ir klausytis viduje, koks yra subalansuotas/ pozityvus/ nekenksmingas atsakas. Tai yra apie pasaulio matymą Vaiko, Tyrumo, Nekaltumo akimis, lyg žiūrėtumėte pirmą kartą. Kaip tuomet atsilieptumėte? 

Vidinio vaiko programos formuoja mūsų suaugusių žmonių gyvenimus. Būtina atnešti meilę į savo sistemą, nueiti į vaikystės prisiminimus ir perrašyti savo istoriją, išspręsti/ užbaigti/ pakeisti/ užpildyti viską jūsų praeityje, kas jums nesijautė pilnatviška. Nueikite ten ir užpildykite visus trūkumus, visas tuščias ertmes. Atleiskite, mylėkite, juokitės ir gyvenkite be ribų, kaip mažas vaikas, kuriuo atėjote. Tai jus iškart sugrąžins į jūsų Širdį. Leiskite sau jaustis pažeidžiamiems, atkurkite savo mylinčią prigimtį ir atneškite vėl tas jūsų Tyro Vaiko savybes į gyvenimą.

Poslinkis iš Mano į Mūsų

Pagrindinis klausimas, kodėl jūs pradėjote skaityti šį straipsnį, yra: „Kodėl aš esu šioje žemėje?“. Kažkada nusprendėte gimti šiuo laiku ir būti gyvi Žemėje. Gimėte į šeimas. Patyrėte nuostabias vaikystės istorijas. Užaugote. Turėjote nuostabius ir sunkius gyvenimus. Jūs vis dar tebesate čia. Kažkuriuo laiku nusprendėte pabusti ir pažadinote save. Prisiminėte Aukštesnįjį Aš arba aukštesnįjį vedimą, galbūt angelus, gal Dievą, Visatą. Pabudo stiprus misijos pojūtis. Po to jūs save švietėte, suradote informaciją, mokėtės apie tai, ką reiškia būti pabudusiam, įgalinote save arba esate šiame procese. 

Praėję metai buvo tam, kad įkūnytumėte naują realybę, kuo mes esame būti čia šiais metais. Tai nutinka po viso to: gimstate, užaugate, pažadinate save, išmokote save ir įkūnijate naują realybę. Tai yra tai, ką jūs atėjote daryti čia. Tai nėra išorinis dalykas, kuris jums įvyksta – jūs įkūnijate tai. Šiemet pajudame į pasaulį, viskas yra apie žmones. Jūs bendrai kuriate naują realybę su kitais ir tai yra tai, kodėl esate čia. Praėjusiais metais patyrėme pasaulių atsiskyrimą, atsiskyrėme į asmenis, kurie nori kurti aukštesnes realybes ir kurie nenori, o nori tęsti senus dalykus. 

Dabar tai yra apie JUS, tai įkūnijantį. Jūs ESATE, jūs nieko ir niekieno nelaukiate, kasdien naudojate įrankius pakelti savo vibraciją, esate su visišku suvokimu kasdien, tai reiškia, jūs tai įkūnijate. Tai buvo stiprus sprendimas ir intensyvios energijos skatino jus tai daryti, nebūti pasyviu. Kvietimas būti suaugusiu planetoje, atsakingu, naudoti įrankius, paremti kitus kelti jų vibracinį dažnį, leidžiant kitiems susilygiuoti su tuo taip pat. 

Daug žmonių pradėjo jausti, kad jie yra galintys tai daryti, užbaigti dramas ir pradėti gyventi iš jų aukštesnės energijos. Per visą planetą matome daugybę, kurie įgyvendina savo vaidmenis, kaip Šviesa/ MEILĖ, apkabina, pagerbia, visiškai myli kiekvieną jų pačių aspektą ir jų realybes, vienas kitą ir savo vaidmenis, nuolat įtvirtina/ palaiko/ stabilizuoja/ remia/ dalijasi su visais visais būdais ir lygmenimis, rodo/ šviečia ir skleidžia išorėn, vienu metu darydami savo asmenines keliones/ gyvenimus.  Kiekvienas pagal jų iš anksto pasirinktą kelią ir dabartinį sąmonės lygmenį. Būtis. Meilė. Vienis.

Naujas Amžius yra Ryšio Amžius. Tai yra apie susijungimą aukštu lygmeniu, apie ryšius, bendruomenes, bendrakūrimą. Tai yra apie naujas grupes ir kur jau priklausome – darbai, šeimos, kaimynai. Galite eiti į visa tai su kita perspektyva ir įsitraukti aktyviai. Apdoroti savo baimes ir pasirinkti, kuris jūs būsite – aukštesnio ar žemesnio dažnio patirtis. Ar esate pasirengę būti ta realybe ir susijungti su žmonėmis? Suraskite grupes, kurios rezonuoja jūsų dažniu, įsitraukite į pokalbius, į kuriuos jūs norite įsitraukti. Nėra grupių – sukurkite. Padarykite save, nuoširdų save, matomu. Sukurkite tą realybę, kurią jūs norite patirti. Būkite realybe, kuria jūs norite būti.

Kad pajudėtumėte pirmyn į tai, kas jums yra aukščiausiai sulygiuota, pradėkite nuo Rimties. Kūrybos pulsas yra juntamas tyloje. Tyloje mes kuriame plėtimąsi, kuris leidžia būti visiškai sąmoningam. Savyje jūs palaikote raktus atrakinti daugiau potencialo, kuriuo jūs esate, kaip mylinčios, gausios, laimingos ir bendrai kuriančios būtybės. Pasitraukite iš teisingumo gynimo – kas „teisinga“ ar „blogai“. Išlaisvinkite genijų viduje. Pradėkite nuo mažo. Turite daug įdėti, kol gaunate pripažinimą. Svarbiausia, duoti tai, kas prasminga žmonėms, atidėti ego planus, kaip tai „gali“ ar „turi“ atrodyti, ir „dirbti“ atsidavusiai.

Laikas Šuoliui

Mes visi sąmoningai arba pasąmoningai vystome savo sąmonę. Tai yra didelė asmeninė pergalė daryti tai aktyviai ir sąmoningai. Tai reikalauja daug drąsos daryti dažnių poslinkį. Kai bundate sąmoningai ir dalyvaujate procese kelti savo kūną į aukštesnį lygmenį, judate iš vieno jūsų realybės skyriaus į kitą jūsų gyvenimo patirties skyrių. Kad įžengtumėte į kitą skyrių, jūsų bus paprašyta paleisti būdus, kuriuose gyvenate – saugumą, baimę, įsitikinimų sistemas, būdus, kaip darėte ilgą laiką, daug dešimtečių, kas valdė jūsų gyvenimą ir buvo jums patogu.

Yra daug jūsų senų aspektų, kurie negali ateiti į naują skyrių. Turi būti paleista labai daug, kas daugiau netarnauja, ir kiekvienam pačiam priklauso tai pamatyti ir daryti tai, kas aukščiausiai sulygiuota. Stebėkite iš vidaus, kas turi pasislinkti, kad būtumėte čia, kaip jūsų pats tyriausias aspektas/ versija. Matykite jūsų Aukštesnės Širdies/ Aukštesnio Proto akimis. Paleiskite drąsiai ir su mylinčia atjauta. Žmogiškam aspektui tai skamba keistai ir visiškai gerai. Neturi loginio pagrindo daug dalykų, tame tarpe palikti senas realybes, kurių visą gyvenimą vijaisi/ siekei/ bandei/ statei, tačiau tai yra taip, kaip viskas veikia, nesvarbu, patinka ar nepatinka tai ego aspektui.

Santykių, gausos dalykai, „sunkiai dirbti“, „turi būti nelaimingas darbe“ – tai yra programos 3D sąmonėje. Nėra nieko blogo su jomis, bet mūsų kūnai kyla į aukštesnius dažnius ir mes neberezonuojame su tuo, atsitapatiname nuo tų programų. Nebėra Rezonanso. Žmogus galvoja, kaip tai pakeisti, „Ką turiu daryti?“. Tik atpažinti, kas vyksta iš Stebėtojo vietos. Tai daugiau nebėra jūsų tiesa, kas yra jūsų tiesa? Kad žengiate į gausą, net jei nežinote, iš kur tai ateis? Arba santykiuose – kad esate verti maitinančių, mylinčių, abipusiškai gerbiančių ir remiančių santykių? Mums nieko nereikia iš santykių. Jei būti santykiuose, tai tik esant savimi ir tik jeigu tai balansuoja mane. Programos išeina.

Tas, kas buvo pasąmonėje, iškyla į paviršių. Kai tai ateina į sąmoningą lygmenį, yra paleidžiama. Programos, kurios jums iškyla – pinigų trūkumas, kad turite sunkiai dirbti, kad esate nesaugūs ir pan. Mums ateina šios programos. Tai gražu. Taip gyvenome kasdien. Nebuvome sąmoningi. Dabar bundame ir pajudiname visą pasąmoninį mumyse – realybes, programas, įsitikinimus. Žmogus teisia: „Kodėl vis dar jaučiu/ galvoju tai?“. Viskas gerai, tai reiškia, kad pastebite.

Pakilimas nėra sudėtingas, yra paprastas, tik yra energijos poslinkis iš vieno į kito. Nepatogu, nes juda tanki energija. Žinoma, kad intensyvu. Tai normalu. Jūs ilgai gyvenote taip/ tame. Žmogui patinka saugumas, net jei tai prieš jų pačių Sielą. Jie liks ten, nes taip lengviau, nei iššūkis žengti, sakyti „Ne“, nepriimti to, kaip status quo, nes jie nežino, kas yra priekyje, ir negali sukontroliuoti viso to. Yra didelis pasipriešinimas, daug apsaugos aplink širdis, negali dalintis, negali rūpintis planeta/ kitais ir daryti viską, ko tai pareikalauja.  

Jūs galite daryti daug mėginimų – kalbėti savo tiesą, paleisti santykius, išeiti iš darbo. Ir viskas yra gerai su tuo, jūs dedate pastangas. Keletą kartų pabandote ir vėl atsitraukiate į seną. Poslinkis sąmonėje neįvyksta per vieną naktį, per daug tankio. Negalite tiesiog „aklai“ pasirinkti tai, kas jums jaučiasi „džiaugsminga“, „palaiminga“. Tai reikalauja suvokimo – matyti, gerbti, pripažinti, mylėti tai ir paleisti. Jūs esate sugrąžinami atgal į seną, kad matytumėte prisirišimus, kuriuos savyje palaikote, kurie jus laiko prie tų realybių.

Dabar mes matome žymiai aiškiau ir nebegalime ignoruoti vidinių paskatinimų. LAIKAS daryti aktyvų pasirinkimą ir fiziškai daryti veiksmą. Pasirinkimo nebėra. Esate drąsūs, kad bandote judėti, pasitikėti, kad esate palaikomi, kad galite padaryti tą šuolį. Jausti emocijas yra OK. Tai yra išsinėrimo iš seno dažnio ir pajudėjimo į naują dažnį proceso dalis. Neskubėkite. Tačiau mes jau kurį laiką tai darėme, jūs treniravotės, laikas šuoliui. Žinokite, kad tai jūs kuriate šį ciklą ir nėra nieko, ko negalite įveikti. Esate sukurti tam. Esate saugūs tai daryti.

Tai nevyktų, jums nesikartotų tas jausmas/ žinojimas, jeigu nebūtų saugu to daryti Dabar. Viskas, kas jums ateina, ateina tam, kad atneštų į jūsų aukštesnę gerovę, kur būsite labiau susilygiavę su tuo, kas iš tikrųjų esate, paleidę 3D spąstus. Viskas, kaip jūs tai darysite (darbą, pinigus, kt.), yra jūsų viduje. Esate stumiami paleisti seną skyrių, emocijas, įsitikinimus ir pajudėti į jūsų naują aspektą, kurį jūs palaikote jūsų kūne, į naujas patirtis ir naujus būdus. Jūs sutikote patirti 3D sąmonės patirtį – traumą, santykius, problemas, skausmą, darbus, emocijas, įpročius, dabar pradedate valyti, jūsų kūnas kyla į kitą, aukštesnio dažnio lauką ir prašosi būti paleista tai, kas nebetarnauja tai jūsų versijai, į kurią slenkatės.

Kuo daugiau šviesos kūne, tuo garsesnis kvietimas. Kentėjimas reiškia teisimą. Prisiminkite, kad viskas yra dieviška, jūs esate Šviesos nešėjai, Žvaigždžių sėklos, Kelio rodytojai, jūs padedate žmonijai/ planetai, jūs remiate, procesas yra tobulas. Kiek atjautos galite duoti savo kelionei? Kiek daugiau galite duoti sau to, ko daugiau nebenorite patirti/ būti? Atsitraukite ir prisiminkite, kad viskas tobula. Jūs tai pasirinkote. Nekaltinkite savęs, kodėl pasirinkote tai, būkite dėkingi už kiekvieną patirtį, kai žiūrite atgal: „Ačiū, kad tai patyriau, ačiū visiems skausmams“, nes viskas atnešė jus čia.

Kad patirtumėte kilimą į aukštesnės sąmonės būseną ir darytumėte tai, kam atėjote, mylėkite praeitį, jūsų žmogišką kelionę, patirtį. Iš pradžių žmogiškas ego turi daug baimės, todėl kiekvienas privalo eiti giliai vidun surasti savo pačių drąsą, būti drąsiu ir palaikyti savo šviesą virš visko. Yra aspektas jumyse, kuris suplanavo tai, žino, kad tai vyksta, pasiruošęs tam, kad tai yra tobula, taip, kaip jūs turite eiti – ir pajudins jus iš kentėjmo. Padėkokite sau, kad šokate į tą kūną, padėkokite, kad darote šį darbą. Tęskite. 

Stebėkite, kaip komplikuojate dalykus, kaip leidžiate trukdžius, kovojate, atsiskyrę viduje, stebėkite istorijas, kurias sakote, jūsų požiūrį ir energiją, ir paslinkite tai į tyrą harmonizavimą, pasirengimą ir atvirumą savyje. Matykite, mylėkite ir leiskite tam būti paleistam iš jūsų. Būkite mylintys sau ir pasitikėkite. Jei sunku peržengti mentalinį kalbėjimą galvoje, praktikuokite perrašymą su fraze: „Tai man reiškia gyvenimą“, nes tai iš tikrųjų yra taip. Tai yra Pakilimo kelionė ir visada yra kitas lygmuo, kuris palaiko daugiau džiaugsmo. Vienintelis būdas dabar judėti į priekį yra plačiai atverti širdį, galva/ protas neturi kontrolės. Jei kontroliuoja galva, užsimerkite, kad apeitumėte linijinį protą.

Santykių galia, kai kylame

Santykiai dabar daugybei ateina į paviršių. Tai yra galingiausias būdas, kaip mes galime matyti, kur yra mūsų energija/ vibracija (partneriai, šeima, draugai, bendradarbiai). Santykiai palaiko žemesnio dažnio kontraktus, nei mes dabar esame savo kūne, todėl gali daugiau neberezonuoti. Emociškai, fiziškai, mentališkai vyksta santykių poslinkis. Stebėkite, kas vyksta. Klausykitės, kas jums nebesijaučia gerai, ypač, kur modeliai yra tokie tankūs, kad jūs patenkate į tuos pasąmonius modelius. Jūs bundate, esate samoningi ir labiau matote save, juos, kontraktą. Atsitraukite, pagerbkite save, palaikykite ribas, padarykite pasirinkimą daugiau nebežaisti to kontrakto.

Kuo daugiau pabundate, tuo daugiau stebite santykius, kurie yra jums nepatogūs būti. Jūsų aukštesni aspektai skatins kalbėti, išsakyti savo tiesą garsiau, nustatyti ribas, pasakyti ne, atsiskirti, palikti. Vis garsiau ir garsiau. Jūs nebegalite ten būti, tačiau palikti gąsdina, nepatogu. Reikia praktikos naviguoti per tai, ką esame prašome daryti. Turime daryti tai, ko anksčiau tame nedarėme. Nėra nieko blogo su jumis ar kitais asmenimis. Tai yra apie jus, įžengiantį į jūsų aukštesnius aspektus, kas skatina jus būti tuo aukštesniu (ir atrandate, kad nebemėgstate būti tuose pokalbiuose, sakyti taip, kai yra ne, ir t.t.). Stebėkite, kaip galite mylinčiai, švelniai pajudėti į tuos savo aukštesnius aspektus.

Kai kiekvienas įkūnija aukštesnius aspektus, senos realybės daugiau neberezonuos. Kitų asmenų rezonansas gali nesikeisti. Svarbu tai visiškai gerbti ir gerbti vienas kitą. Kai augame, plečiamės, kiekvienas santykis yra vertinamas iki detalių, mokomės ir atveriame savo širdis mylėti ir gerbti save kiekvienu lygmeniu. Turėkite atjautos sau, gerbkite, kad jaučiate aukštesnius dažnius, aukštesnius būdus jumyse. Emociškai tai gali jaustis įvairiai. Prisiminkite, kas vyksta iš aukštesnės perspektyvos (nebe iš aukos modelio – „ji/ jis pasakė“). Matykite, kad tai atitarnavo savo dievišką tikslą: „Mes taip susitarėme, o dabar aš žengiu į aukštesnius dažnius, o tas kontraktas neatitinka tų dažnių“.

Pasąmoninės realybės reprezentuoja pasąmonines programas. Išmokstame išvalyti savo karmines laiko juostas/ realybes. Yra daug būdų neįsipainioti ir pajudėti su gracija ir atjauta. Kai kurie santykiai pasibaigs, kai kurie bus nutraukti, bet išliks fizinėje realybėje, kai kurie bus pertvarkyti į visiškai naują. Ne per dieną, per stebėjimą. Nėra nieko blogo su tuo, nėra teisimo, toks Pakilimo kelias. Tai yra tam, kad būtų suprasta, išvalyta ir sulygiuota arba uždaryta iš visiškai aukščiausios vietos ir atsiveriama visiškai naujoms realybėms, daug nuostabesnėms ir sulygiuotoms.

Daug mūsų tai patyrėme: galvojome, kad esame „ateiviai“, kad sunku surasti kitus, kurie tai „pagauna“, ilgai sulaikėme save iš baimės kritikos/ persekiojimo iš šeimos, draugų ir nepažįstamų. Tiesa visada nugali visose situacijose ir mums neberūpi, kai kiti mus vadina keistais, nemėgsta, priešinasi, apkalba, teisia. Mes vistiek juos mylime visa širdimi, labiau už supratimo ir paaiškinimo ribų, mes susijungiame su meile, kuria jie yra esmėje. Jūs galite surasti programuotos energijos, kuri teka jūsų sistemoje ir reaguoja į kitus, bet JŪS nereaguojate ir netampate pasimetę. Jūs leidžiate tam tekėti per jus, išlikdami ryšyje su tikruoju savimi. Jūs leidžiate jūsų kūnui kratytis, balsui drebėti, nurausti ar paraudonuoti -patirsite viską, ką reikės toje akimirkoje. Pasitikėkite, kad esate saugūs kalbėti savo tiesą, kad esate saugomi ir niekas negali jūsų pasiekti, kai esate įsišakniję Meilėje.

Šviesos/ Sielos Šeimos santykiai

Su Šviesos/ Sielos Šeima susivienijame per minkštumą, švelnumą, kurti, koegzistuoti ir įgyvendinti tyriausias realybes, kokias tik leidžiame. Susivieniję – fiziškai ir virtualiai – dalijamės kodais ir įgyvendiname įvairius vaidmenis, statome santykius, stebime ir išvalome iškraipymus, nes mes negalime kitaip, palaikome viską aukščiausią. Mes galime sueiti kartu be programavimo/ atskirties. Tampame Nauja Šeima. Tai yra gražūs santykiai, kur visi iš tikrųjų rūpinasi, tačiau neaukoja savęs, nieko nebando išgelbėti ar plakti už jų nebuvimą susijungusiems.

Tai yra giliai pagarbūs, mylintys, švelnūs ir abipusiškai remiantys santykiai, kurie neprimena jokios žmogiškos patirties. Nėra ego, nėra atskirties, nėra poreikio, nėra trūkumo, nėra ištraukimo, energijos ištekinimo, parazitinių, manipuliacinių, narcisistinių, primetimo vienas kitam, persipynusių, kišimosi, įsibrovimo, įžeidinėjimo ir „aukštesni-žemesni“ hierarchijos žaidimų. Yra tyra meilė, atvirumas daryti savo dalį ir pasiruošimas bendrai kurti ir įgyvendinti. Nėra atsakomybės prisiėmimo už kitų energiją, elgesį. Tai yra 3D/ Ego energija, pasąmoninė. Kaip su tuo susitvarkome, yra sąmonė.

Užmezgimas tų sakralių ryšių ir santykių statymas yra per visišką tyrumą, investuojant savo laiką, meilę, energiją. Mes visi statome Sielos lygmens santykius, pagrįstus Vieniu/ Meile, pasitikėjimu, prisidėjimu, dalijimųsi, abipuse pagarba. Įrodome sau, kad netapsime egoistiški, būsime tyri visą kelią ir kad gerbiame save, vieni kitus ir žmoniją. Sueiname kartu, kad įgyvendintume didesnius dalykus, kurių negalime vieni, per dalijimąsi, dirbdami partnerystėse. Kitaip, nėra tikslo apsikeitimui. Nėra realybės ir mes nebūname, nešvaistome laiko/ energijos. Mylime savo vienatvės laiką ir tai, kaip mes gyvename savo magiškas realybes, todėl kiti turi atnešti kažką, ko patys negalime.

Dimensinės realybės yra atsiskyrusios pagal dažnių bangos juostas, sukimosi greitį/ tankį ir sąmonės lygmenį. Kai kurios neužima tos pačios vibracinės erdvės ir greit išsisklaido, nes nėra palaikomos dėl energetikos. Jei kiekvienas nesisuka tuo pačiu greičiu, tada realybė išsisklaido, baigiasi ir kiekvienas gali eiti savo kryptimi žaisti tas realybes iš atskirties, palaikomos viduje. Ten, kur viskas yra subalansuota, viskas lengvai, organiškai, natūraliai teka iš vienos realybės į kitą ir viską galime įgyvendinti. 

Kai visi pradeda suprasti, kad kartu gali būti “lengviau”, tačiau kiekvienas turi įgyvendinti jų vaidmenis, tada energija pasislenka, nes nebėra energijos: “O kas man iš to?”, vietoj to yra “Kuo galiu pasitarnauti?”. Taip judame, kvėpuojame kaip Šeima, kaip Komanda, kaip Vienas ir taip pat individualiai. Kiekvienas gauna nuostabias realybes sau ir visiems, paremiant aukštesnių tikslų įgyvendinimą per Vienio Sąmonę. Kiekvienas prisideda ir gauna tai, kas yra sulygiuota, ne tai, ko žmogiškas ego aspektas nori. Kad sukurtume tas realybes, reikalingi visi, KIEKVIENAS turi daryti tą patį, kiekvienas turi gyventi tai visiškai iš vidaus, daryti/ būti tuo, tai nebėra apie asmenį. Tai yra įmanoma su nuliu trūkumo ar poreikio. 

Sunku pajudėti į Vienį, kur viskas paremta Meile. Paleiskite viską, kas to neremia, nes viskas bus apie didesnę visumą, Vieną Žmoniją. Tai nėra apie to paties supratimo turėjimą visiems. Visi tampa Viena Šaltinio Sąmonėje. Viskas, kas yra mažiau, sugrius, tai yra ego aspektas, kuris vengia visiškos atsakomybės už save patį, savo elgesį. Mes suvedame visus kartu, suvienijame, kuriame naujas bendruomenes, paremtas Vieniu. Vienio Sąmonė nugalės, tačiau kiekvienas pereis tai, kas reikalinga, kad tai įvyktų. Tie, kurie tai visiškai gyvena, gaus atitinkamas realybes. 

Naujosios Žemės realybių bendrakūrimas

Multidimensinė Žemė turi skirtingas dimensijas ir kiekviena jų turi savo fizines realybes. Dimensijos – tai  skirtingos vibracijos, dažninės juostos ir sąmonės lygmenys. 5 dimensiją ir aukščiau vadiname „Naująja Žeme“, 3D/ 4D – „Senąja Žeme“, kuri reprezentuoja atgyvenusias programas ir sistemą, pastatytas ant atskirties. 3 dimensija buvo palaikoma „suakmenijusiais“ konstruktais, linijiniais įsitikinimais, ego mentalitetu, senomis iliuzijomis, kurie nebetaikomi. Sena Žemė – mentalitetai, paremti atskirtimi, Naujoji Žemė paremta Vieniu, Šeima, Komanda, Meile.

Tai, ką kiekvienas patiria/ realybė, atitinka realybę, matomą/ patiriamą/ stebimą/ palaikomą viduje. Palaikote Aukštesnės Sąmonės būseną, įsitraukiate į daug aukštesnę dimensinę realybę. Aukštesnė Sąmonė ateina tada, kai gyvenama visiškai iš širdies. Tie, kurie to nepatiria, yra tie, kurie tik įžengia į etapą visko mokymosi iš naujo, karminių/ pasąmoninių programų valymo ir savo kūnų vibracijos pakėlimo taip aukštai, kad jų Sielos galėtų visiškai integruotis ir perkoduoti jų visas realybes čia su gracija taip pat.

5 dimensijoje ir aukščiau kiekvienas, pasirengęs prisijungti/ pereiti, yra pasveikinamas išskėstomis rankomis. 5D nėra hierarchijos, kiekvienas yra svarbus ir reikalingas, nėra svarbesnių už kitus, visi yra lygūs ir turi tas pačias galimybes. Kiekvienu yra rūpinimasi su gilia pagarba, meile ir kiekvienas yra atsakingas eiti vidun ir atnešti tai iš jų pačių sakralaus ryšio giliai viduje. 

Naujosios Žemės patirtis yra gyvenama iš vidaus. Ji tampa matoma iš kiekvieno labai gilaus, sakralaus sielos ryšio/ fizinio šviesos kūno lauko. Ji ateina vieninteliu būdu – kai jūs gimdote ją su visu savo kūnu/ buvimu, atnešate iš vidaus, kai visa Širdis jumyse visiškai nugali. Pasikeičia prioritetai, pasikeičia tikslai, susiformuoja visiškai nauja vertybių sistema, prisitaikoma prie Naujosios Žemės. Gyvenimo būdai kinta, realybės kinta ir neatrodo kaip 3D/ 4D.

Naujosios Žemės realybės visiškai skiriasi nuo „senos žemės“ realybių. Aukštesnė Sąmonė/ didžiulė Išmintis, Žinojimas atveria priėjimą prie to, KAIP kurti Naujas realybes, kurios yra Harmoningos/ Sulygiuotos su Šaltinio Sąmone, su Siela ir Aukščiausiai Vibraciškai, kurios pakeis senąsias. Naujosios Žemės realybėse yra tyrumas, sakralumas ir daug smagumo. Kai ateisite čia, galvosite, kodėl anksčiau to nepadarėte. Tai yra apie paramą, dalijimąsi ir gavimą, kaip daliai didesnės visumos. Čia viskas yra dieviškas susilygiavimas ir dieviška tėkmė be iškraipymų. Mes matome juos ir išvalome patys, ir pasiūlome viską, kas mūsų aukščiausia, visų didesnei gerovei.

Taip pat yra daug “darbo”, kai mes įgyvendiname didžiules realybes, būdami tarnystėje žmonijai, planetai, vieni kitiems ir visiems visais būdais. Kartais, turime daryti darbus, kurių niekas nenori daryti, nes tai remia visumą. Bet koks skirtumas, ką darome, kai turime galimybę gyventi tyras svajones, kaip mūsų tikras realybes čia? Naujosios Žemės realybių kūrimas ir palaikymas yra garbė ir džiaugsmas savaime. Šios tarnystės yra giliai, sakraliai palaikomos ir gerbiamos. Tai yra pilno etato darbas įtvirtinti, palaikyti ir skleisti tuos kodus, kurie kelia, įkvepia ir perkoduoja. Tai yra didelis atsidavimas, meilė ir rūpinimasis Visais kaip Vienu. 

5 ir aukštesnėse dimensijose mes viską investuojame ir niekas nėra mūsų „nuosavybėje“, bet mums nieko netrūksta ir mes gyvename gausiai kiekvienu lygmeniu, dalijamės su dosnumu, peržengę trūkumo programas, nes suprantame, kaip viskas veikia fizikoje. Priešinga gali būti tik tada, kai yra yra lūkestis gauti, kai tikimasi gauti be savo pačių prisidėjimo/ rėmimo. Tuomet šiomis realybėmis nėra dalijimasi, nes yra atskirtis iš vidaus, vaikiška, savanaudiška energija, kurios mes nemaitiname, tačiau juos įgaliname ir palaikome, kol jie yra pasirengę iš tikrųjų įžengti ir daryti savo dalį. Nė vienas nėra „negalintis“, taip sako tik ego aspektas. Kai mums iš tikrųjų rūpi, dalykai vyksta lengvai. Viskas, ko reikia, tai plačiai atsiverti ir dalintis širdimis. Toliau visa kita yra organiška. 

„Senoji Žemė“ buvo ego energija, drama, savanaudiškumas, statusas, savinimasis, prisirišimo gijos, ignoravimas Sielos lygmeniu, rodymas pirštais, atsakomybės nebuvimas. Naujoje Žemėje yra priešingai. 5D-12D lygmenys yra tyra sąmonė, atsakomybė, sielos susitarimų gerbimas, aukštesnių tikslų/ misijų įgyvendinimas. Mes prisiimame visišką atsakomybę už savo energiją kiekvieną akimirką, dėl to, kaip pasirodome, kaip prisidedame. Mes rūpinamės savimi, gerbiame savo procesus, patraukiame į šalį distrakcijas, chaotišką energiją ir viską panaudojame paremti/ įgyvendinti vaidmenis, nes suprantame svarbą to, su kuo sutikome, ateidami čia, būti/ daryti/ gyventi ir daryti tai prioritetu.

Kai sueiname kartu, tai taip pat tarnauja didesniam tikslui, realybės pajuda į darbą kartu, galime sujungti savo laukus/ realybes, kad jie dar labiau plėstųsti ir sukurtų dar daugiau pasidalinti. Viena Širdis – Viena Meilė. Susivienydami, mes galime padaryti lengviau kiekvienam ir kiekvienas gali patirti magiją, džiaugsmą, palaiminimus. Tam visi turi būti pasiryžę, atviri ir norintys žengti priekin įgyvendinti čia jų didesnius vaidmenis, misijas, tikslus, dovanas. Kai tai darome, tai įkvepia, remia ir plečia mūsų širdis pačiais gražiausiais ir protą pribloškiančiais, švelniais, paprastais, galingais, nuostabiais būdais. Tik ego bijo šito, nes tai neturi nieko bendro su asmeniu ar „daiktais“, kas yra tik priedai, kai sielos troškimai išpildomi.

Tai yra egzistavimas kaip aukštesnės sąmonės žmonijai. Visi pajudės į tai per Savimeistriškumą. Kad tai būtų tikra visiems, kiekvienas turi gyventi tai visiškai, per savo pačių būtį ir kasdienius pasirinkimus bei poelgius, gyventi taip ir rodyti būdą. Kiekvienas tampa atsakingu palaikyti viską aukščiausią jų realybėse visą laiką. Tai reiškia gerbti savo fizinius šviesos kūnus, prioritetizuoti savo realybes, gilėti savo pačių patirtyje ir būti norinčiais įgyvendinti jų aukštesnius vaidmenis, kurie nuolat keičasi. Tai nenutinka per naktį. Yra didžiulis procesas visiškai išsklaidyti senas realybes. Niekas nėra “paliktas”, kol tai yra vienintelė realybė, kurią jie leis.

Sielos tikslai/ Aukštesni tarnystės vaidmenys/ Galaktinės misijos

Aukštesni tarnystės vaidmenys nėra tradiciniai būdai. Mūsų vaidmenys yra mokyti, vesti, paremti visais būdais, kurie yra aukščiausiai sulygiuoti mums Sielos lygmeniu. Tai yra apie atvirumą, gilią, sakralią pagarbą, paramą, rūpinimąsi ir dalijimąsi įvairiais būdais. Tie, kurie įgyvendina aukštesnius vaidmenis/ galaktines misijas, gali matyti multidimensiškai, atveria portalus ir palaiko kiekvienam pereiti, suteikia pavyzdžius/ gaires, remia vibraciniais kodais, kurių žmogiškas ego aspektas nemato dėl uždaros širdies/ uždaro proto, linijinių/ fiksuotų struktūrų, kuriančių atskirtį. 

Kai įsikūnijame, mes vaikštome kitose dimensinėse realybėse, kur yra kitokia atmosfera, kitoki garsai, dažniai, energijos ir t.t. Tos erdvės yra sūkuriai („vorteksai“), kurios palaiko Namų vibracijas/ dažnius, tačiau, kad tai būtų palaikoma, visi dalyvaujantys turi prisidėti prie tos erdvės/ lauko stiprinimo. Čia prisimename, kad esame šeima, viena, tobuli, gražūs, nuostabūs, prisimename save kaip tyrą meilę, tai duoda gebėjimą matyti tai kituose, net esant skirtingose realybėse. 

Kaip Meilė, mes kuriame galimybes, o tada tai yra palikta kiekvienam ir jei jie nepasinaudoja, mes užtektinai turime, ką daryti, ir išliekame susitelkę, ir įgyvendiname tai, kas remia didesnę visumą ir kas yra aukščiausiai sulygiuota individualiai. Tai nėra žaidimas „išsaugoti“, tačiau padaryti prieinamomis galimybes, paramą kiekvienam apkabinti visa tai. Mes pristatome galimybes kiekvienam pasirinkti. Naujoji Žemė yra sąmoningas pasirinkimas, kur kiekvienas gauna pagal tai, ką investavo – save/ savo energiją/ „daiktus“. 

Mes nelaukiame, kol kiti bus pasirengę, darome tai patys, kuriame ir gyvename naujas realybes visiškai, kol kiekvienas bus pasirengęs ateiti, įžengti ir būti dalimi Naujosios Žemės patirties. Tampame kelio rodytojais, rodome, kaip tai yra padaroma per faktinę patirtį, kai mes tai gyvename. Nušviečiame kelią, dalijamės kodais/ informacja, kaip. Kad mokytume, vestume, remtume, padėtume, naudojame savo pačių patirtį, gyvenimus, dalijamės savo kelione. Dalijamės be dualybės. Galime stebėti dualybę, bet negyvename tuo, naudojame tai mokyti ir paremti kitus jų kelionėse. 

Mes nuolat vystomės, suvokiame daugiau, nei anksčiau galėjome. Suvokiame, kad nesvarbu, kiek manėme žinantys, visada yra daugiau, daugiau, daugiau ir kad žmogiškumas nėra kontrolėje. Mūsų kūnai turi nuolat prisitaikyti, kaip ir mūsų vizijos. Griežti planai ir dienotvarkės turi būti atpalaiduotos. Naujosios Žemės Bendrakūryba yra Čia ir Dabar. Tai turi būti įkvėpta akimirkoje su aiškiu pojūčiu. Jei nėra Dieviško Vibracinio Susilygiavimo, nėra tėkmės. Taip yra, jei bandome daryti senais, ego būdais. Tai reikalauja gerbti naujus būdus, savo intuiciją, neforsuoti ir atsiduoti. Tai reiškia būti lankstiems, suvokti, kad viskas nuolat kinta, mokytis manevruoti, tekėti ir išlikti susijungusiam su viskuo, kas prisistato, klausytis ir gerbti, kai vyksta poslinkis, per meistriškumą ir dievišką susilygiavimą savyje.

Būti Šviesos nešėju ir daryti nušviečiančią įtaką nereikia būti dvasiniu mokytoju. Net jei jūs esate normalioje aplinkoje, dirbate korporacinį darbą, galite eiti savo Šviesnešio kelią ir žmonės pastebės jūsų vibraciją, meilę, natūralų pozityvumą ir paramą kitiems. Būkite savimi ir susilygiavę su jūsų tiesa. Tai įkvepia pokytį ir įžiebia šviesą kitose sielose. Ši kelionė nėra apie iškeliavimą Namo, kad ir kaip jaučiatės besiilgiantys Namų. Tai yra apie Namų vibracijos atnešimą čia, į Žemę. Jūs atnešate Namus sau ir padedate atnešti save į Namus kitiems, kurie ateina į jūsų lauką. Namai yra dažnis, kurį mes palaikome.

Kai esate pasirengę į tai ateiti

Įžengėme į galingą erą, kur planetinis išlaisvinimas yra būtinybė, kad įgyvendintume tai, ko visi čia atėjome, būti ir daryti. Kiekvienas turi susigrąžinti savo galią visiškai ir daugybė yra kviečiami, aktyvuojami iš vidaus. Daug jau žino, tačiau nežengia, pasąmoniniai būdai užrakina. Yra daug iškreipto suvokimo ir baimės įspaudų, kas daugybę sulaiko. Nėra ko bijoti būti galioje. Tai natūralus būdas, kaip mes esame sutverti funkcionuoti. Blokai, baimės tai apkabinti ir į tai įžengti yra tai, kas Dabar valoma. Viskas, kas neremia, programos giliai viduje, turi išeiti, kad galėtume gyventi čia Sielos lygmeniu.  

Kiekvienas pajuda iš 4D į 5D, kai yra jų laikas. Jie padaro sąmoningą pasirinkimą. 4D nuolat testuos pasirinkimus, kol Naujosios Žemės realybės bus pasirenkamos visada, kiekvieną kartą, ir nebegrįžtama į senus išlikimo, baimės modelius. Kiekvieną kartą, kai pasirenkama iš aukštesnės sąmonės būsenos, kūnas natūraliai išvalys tankį, iš naujo vibraciškai sulygiuos, kaip jie gyvena jų kasdienius gyvenimus. Svarbu gerbti savo kelionę, kaip gerbti kiekvieno kito, susitelkti į savo ryšį ir vaidmenis. Kaip niekada svarbu klausytis vidinio vedimo sistemos ir savo fizinio kūno. Daugybė bus toliau intuityviai vedami, per signalus, žinutes, spalvas, ženklus.

Kiekvienas daro tiksliai tai, kas sulygiuota jų Sielos lygmeniu. Kiekvieno energija, mentalitetai, programos yra tai, kas juos riša prie jų pačių realybių. Kiekvienas juda iš griežtų rėmų, linijinio/ tankio, senų parametrų, į širdyje įcentrintą gyvenimą per dalijimąsi, vienį, dosnumą, švelnumą ir meilę. Kiekvienas juda iš senų būdų, tų, kurie sakė/ mokė pagal ribotus, nustatytus, griežtus būdus, kurie nerėmė sielos, vidinės šviesos, vidinio grožio ir tikros gausos visiems. 

Tie, kurie nėra „pasirengę”, užbaiginėja savo žmogišką patirtį. Neužbaigėte tol, kol neužbaigėte su senu. Kol neužbaigėte, tol kursite patirtis iš naujo, vėl ir vėl. Ciklas tęsiasi, toliau vyksta pertvarkymo procesas ląstelių lygmeniu, kol kiekvienas pastebi, daro pasirinkimą sąmoningai paleisti, pajudėti ir išsklaidyti. Kai kuriuos dalykus paliksite, nes esate pavargę, užbaigėte su žaidimais, kovojimu, tiesiog iš pagarbos jūsų pačių aukštesnei sąmonei, iš gilaus troškimo būti „ten“, kur visi yra susitelkę į tai, ką atėjo daryti/ būti, ir atneša viską į aukščiausią susilygiavimą savyje.

Kai pajudate, reiškia atsikandote tų senų požiūrių, ribojančių, linijinių realybių. Jūs nieko nepaliekate užnugary, bet pasislenkate į naują vietą viduje, kur sąmoningai renkatės savo realybę. Esate pasirengę paleisti prisirišimą, trūkumą, poreikį, pajudate į vietą, kur yra gili pagarba sau ir kitiems. Tai esate jūs, apkabinantis tai, kas įmanoma, prieinama, neatsiprašinėjantis už tai, kad gyvenate svajonę čia, nes renkatės ir dedikuojate save meilei, tarnystei ir įgyvendinate tai visiškai, nuolat, prisiimdami atsakomybę už save ir jūsų visą sąmonę/ energiją čia. Palaikote jūsų pačių aukščiausias versijas, negrįžtate į atskirtį viduje. Taip rodote kelią/ mokote, būdami tuo ir gerbdami tai.

Gyvenimo pakeitimas yra didžiulis procesas. Užtrunka metų metus. Reikalingas buvimas kantriu, mylinčiu ir švelniu sau ir kitiems. Viskas, kas vyksta jūsų realybėje, yra jūsų. Reikia nustoti liautis žiūrėti į kitus, kaltinti kitus, laukti kitų. Jūs kuriate visas realybes, kurias čia patiriate. Jūs esate atsakingi už kiekvieną mintį, elgesį ir įsitikinimą, tai, kaip jūs prisidedate. Jūsų energija, vibracija diktuoja viską. Mes visi mokomės to – vibraciškai pasislinkti. Tai yra procesas eiti giliau vidun, sėdėti ir dirbti su dalykais, juos stebint, mokantis be teisimo, be prisirišimo prie bet ko. Visi išmokstame, ką daryti, ko nedaryti. Stebėkite tai ir leiskite poslinkiui į naują erdvę viduje, tai trigerins išorę – kaip vibraciškai susilygiuoti/ paremti/ pagerbti tą atitikmenį.

Kai esame susilygiavę visais lygmenimis, viskas yra dieviška tėkmė. Palaikant atskirtį, yra sutrikimas, kova, iššūkiai. Kiekvienas turi eiti giliai į vidų ir daryti sąmoningą pasirinkimą išvalyti tankį, kuris neremia visiško plėtimosi. Stebėsite, matysite viską, galėsite pasirinkti, ko trokštate kaip savo patirties čia ir turėsite galimybę patys atnešti viską į aukštesnės sąmonės būseną. Pradžioje tai yra sunku, tačiau sprendimo darymas, pastangų įdėjimas ir atsidavimas, prioritetizavimas išsklaido ego/ pasipriešinimą/ programas, palaikomas giliai viduje, kad galėtumėte pasislinkti į visiškai naują realybę/ dimensiją/ patirtį.

Jei tikrai bandote įgyvendinti savo vaidmenį kaip Meilė, jūs nesijaudinsite dėl to, ką kiti teisia, kas yra jų pačių atskirtis ir veikimas iš nugalinančios erdvės. Bet kas, kas teisia, yra jų ego būsenoje. Jūs slenkatės per besąlyginę meilę, keičiate žmonijos istoriją, keisdami savo perspektyvą iš asmeninės į aukštesnę. Jūs pasirodote, gerbiate ir įgyvendinate savo vaidmenis, kai šios galimybės prisistato. Taip darote skirtumą ir leidžiate kitiems taip pat pasirinkti šį būdą. Apkabinkite savo šviesą ir gyvenkite ją visiškai. Būkite pavyzdžiu to, kas yra įmanoma. Pakelkite, įkvėpkite, įgalinkite, kurkite galimybes, variantus, alternatyvas ir gerbkite kiekvieno gebėjimą padaryti sąmoningą pasirinkimą, kai jie jaučiasi su tuo susilygiavę.

Tikras išsilaisvinimas yra iš vidaus. Mes jautėme poreikį skubėti, jautėme, kad turime pažadinti kitus, pažeminome savo vibraciją, kad sutiktume kitus, nes jie nebūtų galėję mūsų matyti. Jūs neatėjote nieko išgelbėti. Atpažinkite, integruokite, suvokite ir pajudėkite. Daugybė atpažįstame ir sulaužome kartų modelius, kurie buvo mūsų šeimų linijose amžius. Dalis misijos taip pat yra neprarasti savęs ten, dėl emocinių gijų, aukojant savo ryšį, palaimą ir harmoniją. Šviesos Šeimos yra pertvarkomos paremti aukščiausius tikslus ir vaidmenis žmonijai vietoj individualių. 

Dieviška Gausa

Gausa nėra tai, ką žmogus “galvoja”. „Daiktai“ nėra gausa. Tai yra dažnis. 5D Nulio Taškas visus atneša į “minimumą” dėl priežasties ir ką mes turime/ gauname, tampa priklausoma nuo mūsų vaidmenų, kuriuos įgyvendiname, todėl šie dalykai skiriasi 3D-4D ir 5D bei aukščiau. Kai visiškai save paskiriame ir pakeičiame tai, kaip tai suprantame, kad tai yra vibraciška/ energetiška, tada „daiktai“ mums daugiau nebėra esminis dalykas, bet mes visada turime pakankamai. Tai remia tai, kam mes čia atėjome, ir didesnę visumą. Tai, ko kiekvienam reikia jų aukštesnių tikslų/ vaidmenų žmonijai įgyvendinimui, materializuojasi, ateina, kai kiekvienas pasiekia vibracinį atitikmenį ir tai visiškai palaiko/ gyvena.

Kiekvienam kelias skirtingas. Jei mūsų užduotis yra gyventi oloje, tai yra tai, ką turime. Jei mūsų užduotis yra mokyti/ vesti kolektyvą per tranzitą, tuomet turime tai, kas tai remia. Jei mūsų vaidmuo yra naudoti savo talentus, įgūdžius ir dovanas, tuomet tai bus remiama. Kai mūsų vaidmenys yra suvienyti per bendruomenę, tuomet turime tai, kas tam reikalinga. Jei mūsų vaidmuo yra tik būti Šviesa, apkabinti, šypsotis ir pakelti, turime viską, ko tam reikia. Jei mūsų vaidmuo yra būti Žvaigždžių Taryba čia ir vesti visą žmoniją įvairiais būdais, turėsime paramą tam.

Tai prasideda su supratimu, kad tai nėra apie “daiktus”. Kas yra svarbu, yra visiškai skirtinga. Kas yra svarbu, tai Sielos Sąjunga, Prisiminimas, Pakylėta Sąmonė, Žemė, Vienis/ Meilė. Svarbu gerbti Sielų Susitarimus, visą žmoniją/ planetą ir vienas kitą, kaip Tyrą Meilę čia. Svarbu mūsų aukštesnių tikslų įgyvendinimas, darymas to, ką mes iš tikrųjų atėjome čia daryti/ būti, o “daiktai” paskirstomi, kaip to rezultatas. Aukštesnių vaidmenų įgyvendinimas reikalauja skirtingų dalykų. Tai yra kiekvienam nustatyti, ką jie “turi” ar ko jiems „reikia”, jei trokšta gauti daugiau/ gausiai, kad įgyvendintų jų aukštesnius tikslus/ vaidmenis/ misijas čia.

Dabar jūs turite viską, ko jums reikia augti ir gebėti paremti kitus. Nėra galimi jokie pasiteisinimai, nes yra tūkstančiai sielų, kurios prieš jus įveikė šį kelią ir įrodė, kad viskas įmanoma. Tai yra apie tai, kas yra jūsų galvoje, jūsų vertybes ir požiūrį. Tai yra apie apie jūsų pasirinkimus. Tai yra tai, ką jūs renkatės, darote, kaip panaudojate, dalijatės, remiate, kas nuspręs tai, ką jūs “turite” bet kurią akimirką čia. Žmogiški ego aspektai nenori dalintis, nenori remti, sueiti kartu ir pirmu daryti planetą, yra prisirišę prie to, kas/ kokie jie yra, prie „daiktų“. Kuo daugiau duodame, tuo daugiau mums pridedama. Kuo daugiau remiame, tuo daugiau esame remiami. Vibracija sutampa su vibracija.

Limitus nustatome patys. Tai yra tos istorijos, kurias pasakojate sau/ vieni kitiems, programavimas, kurio laikotės. Pradedame prisiminti kitą istoriją, pasirinkti kitaip. Naujosios Žemės sistema yra vieninga, kur visi gyvena iš džiaugsmo, lengvumo ir gausos per dalijimąsi/ Vienio Sąmonę, kuri klesti, nes visi gauna tai, ko jiems reikia pakelti/ paremti/ kurti/ įtvirtinti daugiau Rojaus Žemėje. Viskas kyla iš supratimo, vertinimo ir visiškos pagarbos. Tada yra dalijimasis, atvirumas, dėkingumas ir parama vieni kitiems/ realybėms, vietoj leidimo seniems būdams. Štai tuomet viskas, ką kiekvienas “turi” visiškai pasikeis.

Balansas bus atkurtas visiems per visus. Redistribucijos pavyzdžiai jau yra sukurti. Ten, kur buvo savanaudiškumas, gobšumas, švaistymas, išnaudojimas, tuo bus pasirūpinta natūraliai, organiškai ir per aukštesnę sąmonę. Būkite kantrūs, atsitraukite, stebėkite ir suvokite. Kai kiekvienas suvoks, kodėl turime “daiktus” ir kaip viską panaudojame, dinamika pasikeičia.

Naujoje Žemėje yra Nulio Taškas. Nulio Taškas yra atskaitos taškas čia viską materializuoti. Iš Nulio Taško viskas gali būti iškviesta, daiktai ir kita materializuota į formą. Kai gyvename iš Nulio Taško, nėra laiko, visa realybė yra Dabar. Yra rūpinimasis, nuolankumas ir visų apsvarstymas, nebekompromituojant savo Sielos, kaip anksčiau. Kai kiekvienas ateina į Nulio Tašą ir pereina savo pačių asmeninius dalykus, kur „daiktai” daugiau nebėra svarbūs, tada „daiktai“ ateina. Kuo labiau susijungiame, susivienijame viduje, vystomės savo sąmonėje, tada „daiktai“ mums sugrįžta paremti visa tai, tačiau kitokiu būdu, nei žmonės galvoja. Tai nėra seni būdai ir neįmanoma apčiuopti, kol neišmokstama gyventi nauju būdu.

Ego vs Siela

Ego aspektas žaidžia baimės, apgaulės ir į save nukreiptus žaidimus. Likęs pasaulis kuria ir gyvena magiją, begalines galimybes, džiaugsmą, palaimą ir gausą, remdami aukštesnių realybių įgyvendinimą. Kuo daugiau protas laikysis senų būdų, tuo daugiau sutrikimo bus. Vidinė kova tarp proto ir širdies. Akimirką, kai atiduodate savo ego ir visiškai susijungiate su širdimi, viskas nurimsta ir atsiveriate naujam. Niekas neatrodys taip, kaip žmogiškas ego manė. Stebėkite savo teisimą, kritiką, racionalizavimą. Išsklaidykite per tyrą meilę ir leiskite patys sau šias nuostabias realybes.

“Sunku” yra ten, kur yra ego programavimas. Visos sistemos, struktūros, sulygiuotos su 3D Sąmone, kuriomis visi tikėjo, pagal kurias gyveno, prie kurių buvo pripratę, iškeliauja, todėl svarbu kiekvienam įtvirtinti savo sąmonę ir kūną į 5D, pradėti kurti, remti, įgyvendinti tuos vaidmenis. Paprasta, jei tai leidžiame. 3D pančiai/ spąstai – arogancija, narcisizmas, kontrolė, manipuliavimas, pavydas, atsiskyrimas, iškreipta sąmonė – toliau paspartinai žlunga, nukertama. Visas programavimas, kuris laikė pririšęs prie žemesnių vibracinių realybių, išvalomas. 

Prieš įėjimą iš 4D į 5D ego pereina mirtį ir palieka visą atskirtį, teisimą, apribojimus ir pajuda į naują. Pabudimas, “tamsi naktis”, ego mirtis, atgimimo ciklai, pakilimo/ evoliuciniai procesai. Daug mirčių, viskas lūžta, fiziškai/ mentališkai/ emociškai, su kiekviena mirtimi atgimimas – tai tik didžiulio įtvirtinimo ir įsikūnijimo proceso dalis. Pakilimas yra tapimas Kristaus Šviesa formoje, ne pačiu charakteriu, todėl nebus vieno mesijaus, bet daug tų, kurie kaip sąmonė/ energija bus Tyra Šviesa, Meilė, Dieviška Būtis. Kad tai visiškai suprastų, žmogus turi pats tai daryti. Niekas negali padaryti už jus, tai yra gili kelionė į visa ko gelmes.

Žmonės gali pasiekti aukštą sąmonės būseną ir vėl „susitraukti“ į buvimą jų ego. Iš pradžių yra didelė meilė, paskui sugrįžta ego aspektas, individualumas. Kai būna jų ego, jie to nežino. Tai be teisimo, tai yra proceso dalis, užtrunka metų metus išsklaidyti dualybę ir pasislinkti į naują vietą viduje. Patys turėsite sau tai išsiaiškinti. Iki kol įsikūnijimo procesas yra užbaigtas, kiekvienas sugrįžta prie savo ego eigoje, tačiau galime stebėti, kai tai pasirodo mūsų realybėje, pamatyti, padaryti pasirinkimą to, kas yra tinkama mūsų kelionei/ patirčiai, kad vystytumėmės į aukštesnes būsenas.

Tai yra ego, kuris atsijungia nuo Suvienyto Meilės Lauko ir vėl paneria į 3D funkcionavimą/ patirtį (vartai uždaryti, magija dingsta, tėkmės nėra, sinchroniškumų nėra, stebuklų nėra, parama neįeina ir t.t.). Kai patys tai stebėsite savyje, labai gerai pajusite ir suvoksite. Užtenka pastebėti. Sąmonė yra čia ir iškart padarome poslinkį.  Jūsų Širdies laukas skleidžia visa tai iš jūsų. Širdis atverta – išsiplėtimas. Širdis užverta – kontrakcija. Kiekvieną kartą, kai jūsų širdis užsidaro, jūs užmiegate, vėl pamirštate. Kai Širdis yra visiškai atvira, tai reiškia, kad protas taip pat yra atviras ir stebintis, ir galintis mokytis/ matyti/ slinktis. Širdis užverta – protas užvertas ir ego valdo.

Kiekvieno ego kuria kovą. Ego aspektas bando laikytis senų būdų, dalykų ir realybių, pastatytų iš/ ant atgyvenusių programų/ būdų/ įsitikinimų, kurie nederi su Naująja Žeme. Tai sena žemė. Ir prie jos esate prisirišę tol, kol įvyksta kažkas, kas pažadina/ sudrebina/ „sudaužo“/ priverčia atverti ir vėl atneša į visišką susilygiavimą su Širdies erdve. Iššūkiai rodo, kaip veikia ego atskirtis ir koks gilus programavimas viduje. „Jėgos“ kiekis, kuris reikalingas, atitinka tai, kiek užsispyręs/ stiprus yra jūsų ego. Kiek ilgai ir kaip stipriai, kaip dažnai tai įvyksta, priklauso nuo to, kiek žmoguje yra tankio/ linijiškumo.

Visi turime pakreipti savo perspektyvą, kaip mes matome viską, kitaip, esame užstrigę savyje, senuose būduose, funkcionuojame iš pasąmoninių įsitikinimų, kurie diktuoja mūsų realybes. Kai nėra matoma iš aukštesnio lygmens, kas yra be teisimo, yra sumišimas, senos išlikimo/ saugumo/ kaltinimo/ rodymo pirštais/ baimės/ trūkumo/ atskirties/ dramos/ chaoso energijos giliai viduje. Santykiuose ego žaidžia su ego, vienas auka – kitas persekiotojas. Kai tai atpažįstame, sakome: „Daugiau nebe, daugiau nebebendrausiu su tavimi iš tos dualybės/ atskirties vietos. Kai ateisi iš meilės, švelnumo ir pagarbos sau vietos, tada prašom“. Atnešame tai į aukštesnę sąmonę.

Ego ateina iš baimės, nemyli savęs – negali mylėti kito. Kai elgiamės iš Meilės, tai turi daug didesnę galią. Klaidinga manyti, kad Meilė yra tik „kilimėlis prie durų“. Tai yra ego, kuris yra per silpnas ir krinta ant kelių. Mes esame galia. Mes netoleruojame, atsisakome žaisti ego, bet su kiekvienu elgiamės švelniai. Prisimename, kad visi yra Tyra Meilė ir Šaltinio Sąmonė. Kad tai suvoktume, turime eiti giliai vidun, kur yra prisimenama Vienio būsena. Tai yra pasirinkimas išmokti taip gyventi savo gyvenime. Tai yra sugrįžimo į Visą Sąmonę kelionė. Visa Sąmonė viską keičia/ pašalina/ paslenka iš ego galios į Sielą, Širdį, Meilę, Vienį, dalijimąsį, tikrą rūpinimąsi, darbą kartu, paramą, pakėlimą, įkvėpimą, kūrimą naujų realybių, kurios yra aukščiausiai sulygiuotos kiekvienam, daugiau nebemaitinant nieko, kas sena, iškreipta, savanaudiška, atskirties/ išlikimo/ trūkumo/ godumo, kas diktavo anksčiau.

Kiekvienas turi gebėjimą pasislinkti, nebent viduje palaikomas labai fiksuotas programavimas ir atmetama klausytis/ mokytis/ slinktis. Jei jūsų ego yra tai, iš kur funkcionuojate – atskirties, atsisakymo klausytis ir pagerbti tai, tuomet jūsų Aukštesnysis Aš/ Visata/ Šaltinis/ Kosminė Savastis paima viršų ir padaro tai už jus, kad paslinktų jus iš tos vietos, išsklaidytų jūsų ego, kad galėtumėte susilieti/ susivienyti viduje. Esate kviečiami vėl pertvarkyti, atpažinti sukurtą nesąmoningą realybę, kad iš tikrųjų ją patirtumėte ir galite padaryti poslinkį į naują laiko juostą, ir leisti visam tam nukristi. Sugebėsite tai padaryti per stebėjimą, kol daugiau niekada nebeatsiskiriate, neleidžiate užverti savo Širdies, nesvarbu, ką sakytų ego.

Kelionė yra daug lengvesnė, kai susilygiuojame Sielos lygmeniu ir sąmoningai renkamės klausytis, gerbti, būti ir daryti tai, kas yra aukščiausiai vibraciškai sulygiuota, nesvarbu, ko nori mūsų žmogiškas aspektas. Jūsų Aukštesnieji Aš nežiūri, ko nori ego aspektas, nes tai būtų kliūtis ir atskirtų nuo visumos. Jūsų Siela jus visiškai myli ir viskas yra jos valdžioje. Ji jums išties ranką, kad gautumėte tai, kas reikalinga patirti jūsų pabudimą/ pakilimo procesus, duos jums galimybę klausytis, atsiduoti, atverti ir išmokti, kas jums yra aukščiausiai sulygiuota, parems jus pereiti į Naujosios Žemės realybes. Tai yra viskas, dėl ko jūs čia esate.

Jūsų ego laiko pririšęs jus prie 3D patirčių. Plačiai atverkite savo širdį, kad prieitumėte prie 5D realybių. Mūsų širdys turi būti visiškai atvertos susilieti į Vienį viduje, kad nebežaistume toliau iš atskirties žaidimų/ dualybės viduje. Kai esame įsipareigoję/ atsidavę palaikyti išplėstą būseną visą laiką, tai leidžia įtvirtinti ir gyventi aukštesnes dimensines realybes, įgyvendinant aukštesnius/ sielos tikslus, galaktines misijas ir žmogiškus Naujosios Žemės vaidmenius, kaip Tyros Meilės Būtybėms.

Siela nepatiria iššūkių. Ji yra laisva ir viską stebi kaip Meilė, mato iš kitokios perspektyvos, nei ego aspektas. Jūsų Siela tai esate jūs, veikiantis iš aukštesnių dimensijų. Siela gyvena Rojų Žemėje ir atpažįsta ego kaip vaiką. Ego aspektas yra giliai įspaustas kūne. Kai esate ego/ mažasis aš, jūs turite Aukštesnįjį Aš. Kai esate Aukštesnysis Aš/ Siela, turite ego, stebite jį, jis neturi galios. Kai veikiate iš savo Aukštesniojo Aš, nereikia kitiems sakyti, nes tai akivaizdu, per jūsų būtį, energiją, kaip kalbate, ką skleidžiate, kas esate. Tai yra nulis ego, rami būtis, švelni, tyli. Žmogiškas aspektas nemoka skaityti lauko/ energetiškai. Siela skaito energiją/ kodus, parašą.  

Stebėkite save, palaikykite savo Širdį atvirą visą kelią ir padarykite poslinkį, kur funkcionuojate iš galvos, vietoj širdies. Kai padarote poslinkį, iš kokios vietos funkcionuojate, jūsų visa dimensinė patirtis pasikeis. Tai turi bangos efektą viskam. Žmogus dar negali pilnai matyti. Pradžioje tai kelia iššūkių/ sunku, reikalauja daugiau stebėjimo/ būties be teisimo. Tiesiog būkite ir mokykitės palaikyti šią erdvę viduje, eikite giliau užmegzti tą ryšį. Viskas yra energetiška/ vibraciška, turite būti visiškai dabartyje, susijungę, kreipti dėmesį, kad atpažintumėte skirtumą ir padarytumėte sąmoningą sprendimą paslinkti save į jūsų viską aukščiausią. Kai tai palaikote, tai leidžia jums visiškai slinktis nuolat. Jausite tai. Kvėpuokite tą ramybę, meilę ir džiaugsmą per save visiškai ir iškvėpkite viską, kas pasirengę būti paleista ląstelių lygmeniu.

4D yra drama, chaosas, pasimetimas, vaikų žaidimai, ego. Turi pamatyti, ką sukūrei, pasakyti „Daugiau nebe“ ir tuomet pakeisti iš nesąmoningo į sąmoningą, padaryti kvantinį poslinkį realybėje, sulygiuoti. Šis tranzitas į kitokią sąmonės būseną yra mūsų visų atsakomybė čia. Kiekviena patirtis tai remia. Pastovus kilimas/ slinkamasis aukščiau sąmoningai yra evoliucinio proceso dalis. Tai yra vidinė asmeninė evoliucija, kur kiekvienas mūsų aspektas ir viskas, kaip mes gyvename, yra sulygiuojama iš vidaus mumyse. Tai ne ego pasiekimas. Tai sakrali Dieviška Sąjunga tokiu tyrumo lygmeniu, kad viskas teka kaip Viena visais lygmenimis. Tai yra Vienis, Meilė ir taip susilygiavę aukščiausiai, kad kiekviena akimirka remia Rojaus Žemėje Gyvenimą. Dideli vaidmenys yra įgyvendinami per suėjimą į Dievišką Sąjungą ir Partnerystę su kitais, kur kiekvienas visiškai gyvena savo vaidmenis taip pat kaip Tyra Meilė.

Esame kelyje į Meistriškumą. Tai yra peržengimas viso žmogiško sąlygotumo, ribojančių minčių, kurios mus palaiko atskirtais, peržengimas gyvenimo, paremto tik asmenybe/ ego savastimi. Mokomės, kaip savo fokusu padaryti absoliučią mūsų egzistencijos tiesą. Žmogiška tapatybė išsklaidoma, kad didesnė Savastis galėtų atsiskleisti didesne išraiška ir įtaka. Mūsų autentiška Savastis yra Beribė Kūrybinė Būtybė, Viena su Šaltiniu. Tai yra Dieviškos Būties tyrumas, kuris yra čia ir dabar mumyse ir aplink mus. Atpažįsti save už laiko, sveikini, susilygiuoji su savo Dieviška Savastimi, esme, kur yra galia transformacijos, kurios trokšti.

Inkarnavotės čia, kad būtumėte ta Amžina Dieviška Savastimi, kol formoje Žemėje. Paliekame tas kaukes, kurios atitarnavo, paleidžiame emocinius kerus, poreikį patvirtinti mūsų tapatybes, tai, kas maitina prisirišimą prie mažos savasties, apimant savęs garbinimą, išorines distrakcijas, kurios mus kreipia nuo didesnės savasties. Judame į naujos energijos realybę. Tai yra sugrįžimo į originalią Šviesą procesas. Įkūnijimas to, kas mumyse yra amžina, leidžia patirti transformaciją su didesniu lengvumu, per graciją. Gyvename būdami dabar ir įsižeminę amžiname suvokime, besikeičiančiame procese, per Širdies erdvę.

Ego/ Aukštesnysis Aš/ AŠ ESU Būtis

Visi aspektai, energija/ sąmonė, gyvena jūsų fizinėje formoje. Ego yra žemiausia vibracija, kurią girdime gyvenime. Aukštesnysis Aš ir Dieviška, Mylima AŠ ESU Būtis virš kūno, bet kanale, palaiko energiją. Kanalas yra kūne. Tol, kol esate susijungę, jausite šiuos aspektus. Tai yra praktikavimas, kaip girdėti.

Ego gyvena atskirtyje/ dualybėje/ baimėje (kaltina, gąsdina, menkina, rodo pirštais, teisia). Aukštesniojo Aš balsas yra kaip besąlygiškai mylinčios išmintingos senelės (ar senelio): „Viską gerai darai, viskas gerai“. Aukštesnysis Aš mato geresnį, ragina pasitikėti, drąsina, suteikia viltį, kad geresni dalykai ateina, neutraliu būdu apibūdina, kas vyksta. Būtis (Šaltinis, Dievas) sako: „Viskas bus gerai. Tu nesi tai, ką tu patiri. Tu esi Šaltinis.“, primena, kad iš aukštesnės perspektyvos tu nesi nė vienas iš tų. Yra Galaktinė/ Šviesos Būtybė, kuri viską parodo, sako: „Taip susitarėme, tam atėjai, darai gerą darbą“.

Pradėti klausytis yra jūsų darbas. Dauguma turime praktikuoti klausytis. Visi tie balsai kalba kiekvieną akimirką, nes yra mumyse, turime priėjimą dabar ir nebūtinai reikia pakelti vibraciją, kad išgirstum, tiesiog nurimti, klausytis, kas vyksta prote, kokio balso klausotės, ar galite girdėti už ego balso (baimių, teisimo, prisirišimų), ar galite išgirsti aukštesnius aspektus. Kreipkite dėmesį, pritildykite radio, pokalbius. Iš pradžių girdite tyliai, tada vis garsiau ir garsiau. Vidiniai pokalbiai tampa labai įdomūs.

Pabudimas

Žmogiškas aspektas galvoja, kad širdis atvira, tačiau yra apsauginiai, saugumo mechanizmai. Kai širdis uždaryta, pabudimas atidaro kiekvieno širdį visiškai. Kai pabundame, suvokiame, kad tai nėra apie suradimą Meilės, o tapimą Meile. Kai kurie gali pabusti daug anksčiau nei likusi dalis kolektyvo. Tai nėra lenktynės, tai garbė, džiaugsmas ir didžiulė atsakomybė Sielos lygmeniu. 

Pabudimas yra pirmoji dalis. Tranzitas iš Galvos/ Ego paremtos/ sukurtos realybės į Širdį. Vidiniai pasauliai vs išoriniai pasauliai. Ryšys vs atskirtis. Gali užtrukti visą gyvenimą iki, kol prasideda Pakilimo procesas, visiškai naujas etapas. „Viename katile“ yra daugybė vienkartinių pabudimų. Tiesa yra, kad jie nėra tas pats dalykas. Kai kurie gali visą gyvenimą būti pusiau prabudę, tačiau įvyks gilesnis pabudimo procesas, kad sulaužytų linijinius proto konstruktus, palaikomus viduje, kad jie galėtų pajudėti į jų pačių asmeninį Pakilimo procesą, kur jie eis dar giliau prisiminti savo pačių Tyras Širdis.

Yra daug būdų pabusti. Sąmonė pasirenka švelnius pabudimo būdus. Į linijišką orientuotas žmogaus Ego aspektas pasąmoningai renkasi sunkius, grubius, šiurkčius būdus, nes energija/ patirtis turi būti stipresnė, nei ego, turi sulaužyti gynybines sienas, baimes, įsitikinimus. Daugybė bunda ne sąmoningai, eina per įvairius metodus ir galiausiai neturi suvokimo, nuo ko jie pabudo, kas juos pažadino, kaip jų Širdys atsivėrė. Pabudimas yra toks sunkus ir niokojantis, kiek yra palaikoma ego programavimo, pasipriešinimo. Kai šito nebėra, procesas yra nepalyginamai lengvesnis.

Mes galime pabusti per grožio, meilės, švelnumo ir tyros ramybės pojūčius, kas sužadina stiprias emocijas, Būties ašaras, palaimą, vertinimą ir prisiminimą. Ankstyvose stadijose žmogus tam pilnai neleidžia, todėl gali įvykti tai, kas yra intensyvu, stipru, grubu, niokoja, kad sudrebintų, paleistų, visiškai išsklaidytų fiksuotus linijiškus požiūrius ir jie pajudėtų į naujus būdus, kurie pakeičia tai, kaip mes gyvename/ funkcionuojame čia. Ego reikalinga tikra patirtis atverti širdį ir protą, nes lengvi/ minkštesni/ paprasti būdai, išmokti aktyvuoti tai per atvirą Širdį, Gamtą, paprastumą, švelnumą, jiems dar neveikia. 3D/ 4D širdis atsiveria „sulaužoma“, „suskaldoma“, „sudaužoma“, 5D – atsiveria su švelnumu, minkštumu. 

Kol kiekvienas supras, kad yra DAUG LENGVESNIŲ būdų tai daryti, seni linijiniai, grubūs, šiurkštūs yra būdas, kaip fiksuoti griežti mentalitetai ir struktūros lūžta, kol kiekvienas pasiduoda minkštesnėms, lengvesnėms, švelnioms patirtims. Tai tęsis, nes kūnai turi visiškai pasiekti tai – išvalyti tankį viduje. Jei tik kažkas yra pasirengęs pabusti per meilę, švelnumą, nuolankumą, tuomet jie turi tai pasirinkti, kaip jų būdą ir išsklaidyti savo ego pasipriešinimą, pasirinkti kitą kelią ir pasirinkti gražias patirtis vietoj grubių. Tiems, kurie tai užbaigė savo gyvenimuose, švelnumas ir lengvumas yra tai, kaip jie daro kiekvieną savo realybę, taip pat kaip jie remia, veda.

Kiekvienas kylantis palaiko savo viduje Naujosios Žemės kodus. Šviesa yra koduota ir gali būti ištransliuota įvairiais būdais – į žodžius, ženklus, balsu/ raštu/ gestais, kurie skleidžia dažnius visiems priimti. Tai yra koduotės, nešančios informaciją, kaip viską pakeisti. Šie Šviesos kodai pertvarko, perkuria ir iš naujo sulygiuoja su Kosminiais/ Visuotiniais dėsniais, pakeisdami senas realybes. Kelio rodytojai, Senieji, Saugotojai, Įsikūniję, kurie tai visiškai palaiko, išskleidžia tai energetiškai, natūraliai, organiškai. Tie, kurie yra pamatas, sukūrė pamatą ir palaiko vietoje, skleidžia tai per Suvienytą Kvantinį Lauką ir tai gali būti jaučiama/ atpažįstama energetiškai tų, kurie yra visiškai atviri ir tam pasirengę.

Ateina laikas, kai vaikštome po visas dimensijas ir galime palaikyti išplėstas sąmonės būsenas tuose laukuose. Tampame Kosminiais Portalais ir galime paremti tuos, kurie iš tikrųjų pasirengę per tai taip pat pereiti. Kai žmonės kalba, mes klausomės, suderiname, atnešame į sulygiavimą jų Šviesos Kūnus, jie sėdi, mokosi ir kažką prisimena. Tai yra Multidimensiška, Kvantiška, ne linijiška. Dar iki jiems pasakant, mes girdime, ką jie pasakys ir neskaitome iš lūpų, o energiją aplink juos. 

Mūsų realybės yra paprastos. Nauji būdai. Pagrindas – Tyra Meilė. Jūsų kūnas yra šventas indas, kuris palaiko jūsų Sielą, kiekvienas jūsų aspektas yra Tyra Sąmonė, todėl elgiamės su didžiausiu švelnumu, meile, pagarba. Dalijamės kodais, dažniais ir tuos, kurie skaito/ dalyvauja, tai remia pereiti į naujas realybes su žymiai didesniu lengvumu, gracija, ramybe ir džiaugsmu. Tai yra Kvantinė dinamika, kai kiekvienas tai naudoja vystyti jų pačių realybes iš vidaus. Tai yra užrašyta „biblioteka“, Gyva Sąmonė. Tai reiškia, kad yra/ bus pritaikoma visada ir priklausomai nuo to, kur kiekvienas dabar yra. Nebetaikoma, kai kiekvienas pajuda į savo pačių naujas realybes viduje. Kiekvienas tampa Švyturiu/ Vedliu ir nebeturi nieko daryti, kad tai visiškai palaikytų.

Tol, kol yra žmogiški aspektai, tol bus mokytojai ir gidai, tačiau nėra hierarchijos. Tai yra šeima ir paramos sistema, būdas paremti plėtimąsi per Atviros Širdies – Atviro Proto Sąmonę ir Įsikūnijimo procesus. Kai visi yra visiškai pabudę, žinantys, įsikūniję ir gyvena iš Tyro Šaltinio Sąmonės, tada yra Dieviškos Partnerystės, kur visi prisideda/ dalijasi/ bendrai kuria. Kiekvienas eina per savo pačių Sielą visiškai, todėl nebereikia mokymų/ mokymosi. Vidinis ryšys yra toks stiprus, toks tvirtas, toks gilus, kad jie gauna atsakymus iš giliai vidaus ir daugiau nesiekia išorėje.

Kai kiekvienas išmoksta atverti savo Širdį, visiškai susijungti viduje ir klausytis savo aukštesniojo vedimo, jų gyvenimas ir asmeninė patirtis tampa Naujosios Žemės, magiška, tyra, mylinti, švelni. Jų kūnai vibruoja kitu dažniu, iš tankių pajuda į lengvumą, palieka seną, kaip jų pačių realybes. Kiek ilgai gebėsite palaikyti šias aukštesnės sąmonės būsenas, lems jūsų gebėjimą patiems gimdyti/ kurti/ gyventi savo Naujosios Žemės realybes čia. Tai duoda gebėjimą remti/ mokyti/ vesti kitus, paremti jausti/ patirti/ daryti/ gyventi tą patį, sąmoningai dirbti su Planetine Sistema, atverti portalus ir palaikyti juos visiems, kurie nusprendžia per juos įeiti. Tai yra Kvantiška, neribota linijiškumo/ erdvės/ laiko. Kad peržengtų į kitą pusę per šiuos sūkurius („vorteksus“) su lengvumu, reikalinga  visa būtis ir atidavimas viso pasipriešinimo viduje.

Pakilimo procesas

Pakilimas vyksta, kai Šviesa iš Saulės (kurios paprastai negalite matyti) atkeliauja į žemę ir į jūsų kūną ir jūsų kūnas pradeda palaikyti bei pajuda į aukštesnius dažnius. Kuo daugiau Šviesos, tuo daugiau aktyvuojasi mūsų DNR. Kai tai vyksta, jūs bundate, „migla“ yra pakeliama, prisimenate savo kitus aspektus, pradedate lėtai judėti į aukštesnes sąmonės būsenas. 

Kūnas įtvirtina, palaiko ir įkūnija Šviesą. Tai yra kūnas, kuris atlieka visą darbą. Mūsų darbas yra nekontroliuoti. Žmogiškas/ Ego aspektas sako: „Aš tai pakeisiu“, tai daro jūsų kūnas. Jūsų užduotis yra būti dabar ir stebėti, ką jaučiate, kur esate kiekvieną akimirką. Adaptaciniame etape yra nemažai iššūkių, kuriuos pereina mūsų fiziniai kūnai, integruodami naujus aukšto dažnio šviesos dažnius. Visos mūsų sistemos, fizinė, mentalinė, palaipsniui adaptuojasi prie paspartinto visapimančio vibracinio atnaujinimo ir dažnio pakėlimo, kuris įtakoja kiekvieną mūsų gyvenimų sritį. Jūsų kūnai gali valytis, galite pasiekti palaimos būsenas arba eiti per sunkų laiką emociškai.

Laikinai esate naujoje vietoje. Jūsų Šviesa yra įžiebta. Tai apčiuopiama, intensyviai juntama ir jausite dar daugiau. Esate nebe tankis, esate energetiški, sąmoningi, pabudę, žinantys ir patirsite įvairias sąmones, ir žemas, ir aukštas būsenas. Patiriate abu, nes jūsų kūnas palaiko abu – ir aukštus dažnius, ir žemesnę sąmonę – programavimą, įsitikinimus, emocijas, kurias patyrėte ir lėtai išsklaidote. Nėra nieko blogo. Žemesnių dažnių valymas yra proceso dalis. Jūsų darbas yra būti ir mylėti viską vienodai. Ego bando pakeisti, jam nepatinka būsenos, kur dabar yra, yra lūkestis būti kažkuo kitu, nei dabarties akimirkoje. Tuo atveju patirsite kovą, kentėjimą. 

Jūsų užduotis yra pajudėti į Neutralumą. Pripažinkite, kad esate Multidimensinis žmogus ir jūs toliau judate, slenkatės ir susitiksite su džiaugsmu. Kiekviena akimirka yra galimybė patirti aukštesnę būseną/ būti aukštesne sąmone, dabar čia, susijungiant su švelnumu, pasitikėjimu, džiaugsmu ir atsidavimu jūsų kūne. Tai, kas vyksta išorėje, moko mus atsiduoti. Jei patiriate sunkumus, pažiūrėkite, iš kur funkcionuojate: ar plačiai atverta jūsų galva, ar jūsų širdis/ protas atviri. Pažvelkite į situaciją kitaip: „Kaip galiu/ ar galiu būti aukštesne sąmone dabar? Nestumiant jėga?“. 

Jei tai jūsų neremia, paleiskite tai. Matykite iš Širdies, jauskite iš Širdies, klausykitės visa Širdimi. Vidinis pasipriešinimas/ kova nuslenka, kai suprantame, kaip viskas veikia nebe kaip anksčiau, apkabiname viską naują ir perkuriame savo visas realybes į visišką susilygiavimą vibraciškai. Net jei pasitaiko „akimirka”, galite tai paslinkti į ryšį ir vertinimą, neprarasdami ramybės ir nekompromituodami Sielos lygmeniu – daugiau nepriimame seno kaip mūsų realybės čia. 

Judame iš visos 3D sąmonės lygmens sistemos. Tai yra daug emocijų, įsitikinimų, išlikimo mechanizmų, baimių ir atskirties giliai viduje. Kiekvienas savyje palaiko daug iškraipymų ir nėra supratimo apie tai. Tai ego atskirtis, kuri kuria tas kentėjimo realybes. Ego myli žaisti tuos iškraipymus, aukštesnis aspektas stebi. Kiekvieno giliai palaikomos programos taps vis labiau matomos ir plėsis suvokimas, kad tai privalo pasikeisti. 5D visa tai atkrenta, ego neegzistuoja, yra ramybė, magija, vidinis vaikas, mokotės turėti smagumo.

Pakilimas yra giliai sakrali patirtis. Žemesni dažniai išeina, kad kūnas galėtų palaikyti aukštesnius dažnius. Reikalingas visiškas savo ego atidavimas, kad Širdis galėtų visiškai atsiverti ir plėstis, kad vibracija natūraliai pakiltų ir fizinis kūnas galėtų palikti seną realybę. Kad iš to išeitų į aukštesnes dimensines realybes, kiekvienas susidurs su kiekvienu iškraipymu, kurį palaiko viduje. Kai prieinate rojų iš vidaus, „pragaras“ iškyla. Viskas, kas buvo kiekvieno giliai užspausta/ palaikoma lastelių lygmenyje, pradeda išeiti, kad būtų matoma/ pajausta/ patirta, kol kiekvienas visiškai išsprendžia tai iš vidaus. 

Tai reikalauja mokytis klausytis, matyti, kas anksčiau nebuvo matoma, gerbti, dirbti su atskirtimi, kuri yra viduje, išsklaidyti dualybę, kovą, surasti naujus atsakymus, ateiti į vietą naujų suvokimų ir visiškai naujų buvimo būdų, kurie iškart arba galiausiai pakeis seną. Tuomet kiekvienas renkasi jiems priimtiną realybę ir daro tai, kas paremia tai sulygiuoti. Paleidimas senų realybių plečiasi, kiekvieno kūnas atsiriša nuo senos žemės ir prisijungia prie Naujosios Žemės.

Pajudėjimas iš senų būdų į visiškai naujus iš pradžių gali kelti iššūkių. Tai gali reikalauti šiek tiek pastangų, tai yra mokymosi dalykas daryti tai natūraliai, sąmoningai, su valia, kad daugiau nebepaslystumėte į atskirtį/ dualybę/ pasąmonines/ amnezijos karalystes viduje. Kad būtume tuo ir darytume tai, kas yra aukščiausiai sulygiuota, turime eiti giliai į savo vidų, tai iš čia ateina visas dalinimasis. Kuo aukštesni dažniai, tuo giliau kiekvienas turi eiti, matyti iškraipymus, programavimą, įsitikinimus ir juos visiškai išvalyti/ išspręsti viduje. Tai kaip svogūno lupimas, jūs visada atrandate intensyvesnių sluoksnių. 

Pirma įvyksta sąmonė, tada kūnas. Nauja turi būti sinchronizuota. Svarbu suvokti, kad kūnas pereis didžiulį perkodavimą, paspartinimą, pagreitinimą, didelius poslinkius energetiniu lygmeniu. Kai jūsų kūnas kelia savo vibraciją, jis pradeda pertvarkyti viską, kaip jis turi funkcionuoti. Mūsų kristaliniai kūnai funkcionuoja kitaip, nei paremti anglies dvideginiu. Kai įkūnijame aukštesnės sąmonės būsenas, mūsų kūnai keičia viską – poreikius, maistą, tankį ir svorį. Tai ateina su tankio išvalymu. 

Leidžiame visam tankiui/ iškreiptai energijai palikti mūsų kūną. Niekas negali prisikabinti, kam nėra vieta čia būti. Aukštesni dažniai išsklaido amneziją kūne, išvalo tankį, linijišką, įtvirtina didelius šviesos kiekius fizinėje formoje. Kai integruojate fotoninę šviesą, jaučiatės lengvesni, laisvesni ir viskas yra daug lengviau, paprasčiau, nebe kova, kaip anksčiau. Kai palaikoma aukštesnė sąmonė, tada kūnas leis išvalyti tai iš kūno pavyzdžio ir ląstelių lygmeniu, kur tai buvo palaikoma. Tai kūną įtraukia į aukštesnio dažnio bangos juostą.

Tai yra fizinė patirtis, didžiulis energetinis procesas kiekvieno kūne, kurį kiekvienas privalo pereiti, kad tai pasiektų. Aktyvuojami/ formuojasi kristalai, atveriami neurotakai, viskas nuolat perrašoma ir paspartintu greičiu, paleidžiami įsitikinimai, emocinis sužeistumas. DNR turi būti perkoduotas, kūno sistemos turi persitvarkyti dirbti naujai, laukas turi harmonizuotis ir vibraciškai susilygiuoti. Tai visiškai pakeičia, kaip kiekvienas gyvena čia. Tai reiškia, kad jūsų visa realybė pasislinks/ pasikeis, kad būtų padėtas naujas pamatas, kaip naujas Nulio Taško Laukas.

Kiekvienam kūnui reikia visiško atsidavimo, kad užbaigtų šį didžiulį visa ko pertvarkymo procesą, kuris remia Naujosios Žemės realybes. Tai yra ląstelinis procesas, todėl kūnui reikia daug laiko vienumoje, Gamtoje, ramybės, kad kiekvienas susijungtų, sinchronizuotųsi su procesu, daug laiko gulėti, kai Fizinis Šviesos Kūnas tai perdaro. Tai turi daryti kiekvienas sau, niekas iš išorės negali padaryti už jus. Išorinis gali būti įrankis/ gidas, tačiau viskas yra viduje ir čia kiekvienas turi eiti. Kai visas tankis išvalomas, tada mes susivienijame šventėje, nes taip sunkiai dirbome, kad ateitume čia ir vėl susijungtume kartu kaip Meilė. 

Ekstramalūs kontrastai „aukštumos ir žemumos“, „plėtimasis ir kontrakcija“ tęsiasi kurį laiką, tada procesas tampa „lengvesnis“, galiausiai išnyks. Net jei kartais šis pasivažinėjimas „kalneliais“ nesijaučia patogiai, žinokite, kad viskas gerai, nėra nieko blogo nė su viena būsena, tai yra besitęsiančio proceso dalis. Tai yra apie polių balansavimą ir suvienyjimą iš naujo į Vienį ir Tyrumą viduje. Būkite kantrūs, švelnūs sau/ visiems, gerbkite savo/ kitų procesus. Elkitės su kiekvienu su didžiausiu švelnumu, dosnumu ir pagarba, įskaitant save patį ir jūsų Fizinį Šviesos Kūną, ir jūsų realybę. Leiskite viskam būti natūraliai sulygiuota. 

Prisiminkite, esate Tyra Sąmonė viduje, o tada būkite tuo su kiekvienu sąmoningu veiksmu ir kvėpavimu, išskleidimu, apsikeitimu, viskuo. Dažniai/ kodai/ energija, kurią jūsų kūnas skleidžia, yra koduota ir pasako “laukui”, ką jums sugrąžinti, kaip jūsų patirtį čia. Ir jūs gaunate jūsų patirtis, atsižvelgiant į jūsų kiekvieną poelgį, pasirinkimą, mintį, žodį,  energiją kiekvieną akimirką. Stebėkite ir pastebėkite, atpažinkite, kaip laukas į ką atsiliepia. Jūs žinosite. Jūs esate valdytojas, jūs „įsakote“ savo laukui, ką daryti, tačiau taip pat esate tas, kuris atlieka visą “darbą”, viskas vyksta lygiagrečiai, viskas yra viena realybė,  nebe atskira/ tolima, kaip anksčiau. 

Pakilimo simptomai

Simptomų buvimas nėra rodiklis, kas yra „aukščiau“ ar „žemiau“, tai yra tiesiog, kaip jūsų kūnas apdoroja. Paprastai, kuo daugiau tankio, tuo stipresni simptomai. Keletas fizinių simptomų, kurie gali būti jūsų patirtis pirmą kartą arba kurį laiką, arba jau tai patyrėte ir nebepatiriate: galvos skausmas, migrena, galvos sukimasis, karštis, pilvo išplėtimas, skausmai, bėrimas, skambėjimas ausyse, išsekimas, pykinimas, noras saldaus ir angliavandenių. 

Kai iš Saulės į fizinę formą ateina aukšto dažnio šviesa, fizinis kūnas pajuda per tai per tris fazes: aklimatizacija, asimiliacija ir įtvirtinimas. Ši šviesa/ energija yra daug aukštesnio dažnio nei jūsų kūnas, todėl vyksta aklimatizacija. Kai tai gaunate/ priimate, ši energija pradeda suktis jūsų kūne ir jūs galite jausti aukštesnius dažnius, aukštesnes vibracijas, jausti, kaip jūs kūnas vibruoja, jaustis aukštesnės sąmonės būsenose. Tai yra dar neasimiliavęsis viduje procesas. Ši aukšto dažnio Šviesa juda per kūną ir tik tada kūnas pradeda asimiliuoti – turi įtvirtinti į fizinę formą, kad ji galėtų palaikyti tą dažnį. Tai yra Pakilimas. 

Kai ši aukštesnė vibracija yra įtvirtina jūsų kūne, taip jūs įeinate į naują lauką. Tai gali užtrukti ilgiau, nei vieną dieną, savaites ir mėnesius. Tai priklauso nuo kūno ir tankio, kurį jis laiko. Asimiliacijos fazėje nauja energija nurimsta ir pajuda į  ląsteles, organus, venas, visą kūną. Tada pradedate jausti nepatogias patirtis. Kai energija nusėda, fizinis kūnas, emocinis kūnas ir mentalinis kūnas pradeda paleisti tankią sąmonę, pradeda stumti į paviršių visas senas programas, įsitikinimus, emocijas, įpročius, kad pamatytumėte, ką palaikote fiziniu/ emociniu/ mentaliniu lygmeniu ir išvalytumėte tai.

Tada viskas nurimsta ir vyksta įtvirtinimas, viskas atrodo vėl normalu, tarsi tos patirties nebuvo, tačiau jausmas jumyse yra kitoks, jūs kitaip matote, kitaip jaučiate, kitaip atsiliepiate, nes yra poslinkis. Tai reiškia ta Šviesa absorbuojama jūsų fizinėje formoje, forma palaiko tai, tampa tuo ir šiek tiek pasislenka į kitą dažnį. Tai yra palaipsninis procesas. Šis procesas kartojasi vėl ir vėl. Kaskart, kai girdite, kad yra portalas, žinokite, kad seks šis procesas.

Simptomai gali būti patiriami per kiekvieną iš minėtų etapų. Kartais skamba ausyse, kartais skauda, kartais svaigsta galva. Taip Šviesa dirba per kūną, vyksta aklimatizacija kūne, taip kūnas kyla. Dažnai tai bus iš niekur nieko, galva pradeda svaigti taip, kad turite prisėsti. Sujudinimas gali jaustis kaip per žemės drebėjimą arba laive, ar lėktuve. Energijos laukas sukasi, kūnas nepalaiko sulygiuotos būsenos, fizinė forma turi tai absorbuoti, pasivyti.

Įtakojami mitybos modeliai – stebite, ką norite valgyti, vieną dieną norite sunkaus maisto, kitą vaisių. Aukštesnėje būsenoje kūnas renkasi lengvesnį maistą, tačiau nėra nieko blogo, jei kūnas noras valgyti sunkesnį/ tankesnį maistą, atpažinkite, kad tai yra energija. Tai yra 3D/ 4D realybėje/ Ego aspekto įsitikinimas, kad turite valgyti tik aukštos vibacijos maistą, kad kiltumėte. Galite paimti tai ir tuo tikėti, ir tai bus jūsų realybė, arba ne ir pasirinkti klausytis savo kūno.

Galiausiai, tai yra jūsų kūnas, kuris daro visą darbą paslinkti jus į jūsų aukštesnę versiją. Jūs, niekur neinate, jūsų kūnas „traukia visą traukinį“. Fizinė forma turi būti mylima ir gerbiama, kaip sąmoninga, ne kaip nesąmoninga forma. Jūs negalite nieko pasakyti jūsų kūnui, tai jūsų kūnas jums pasakys. Sveikata gali sutrikti, bet tai yra atsinaujinimo efektas. Neturėtume dėl to jaudintis. Palaikykite fokusą į ilgalaikę perspektyvą ir užtikrinkite optimalią savipriežiūrą – miegą (daug miego), poilsį (daug poilsio), mitybą ir judėjimą.

Šviesos Kūnas ir Įsikūnijimas

Kai Šviesos Kūnas pradeda perrašyti centrinę nervų sistemą, yra Širdies atsivėrimas, plėtimasis, atsipalaidavimas. Poslinkis iš išorinio į vidinį. Suintensyvėja sapnai, vizijos. Sugrįžtama į gilų prisiminimą. Kai susijungiame su savo Savastimi, viską prisimename, Aukštesnis Kvantinis Žinojimas į mus teka, natūraliai statosi Merkaba, iš žmogaus tampame Siela. Skrendame, plečiamės. Aukštos būsenos yra mūsų pakylėta būsena. Iš pradžių gali atrodyti keista, nes nėra stabilumo/ balanso viduje. Žmogiški prisiminimai pradeda išsisklaidyti, statoma Nauja Sistema visame organizme.

Pradedame fizinio kūno pakilimą ir savo aukštesnių savasčių nuleidimą, įsikūnijimą ir DNR evoliuciją, kur daugiau nebedarome jokių kompromisų Sielos lygmeniu, visiškai apkabiname viską naują, kas jaudina ir yra nuostabu, ir yra mums prieinama, kai mes tai darome. Tai yra kilimas aukštyn į 12D per Širdies plėtimąsi, traukiant/ nuleidžiant žemyn per savo formą, stuburą, į kūną ir palaikant tai pilnai, kol yra visiškai integruota mumyse. Integracija būtina. Jūsų Šviesa/ kodai, DNR pradeda tankio/ programavimo išvalymo procesą, kad jūsų Fizinis Šviesos Kūnas galėtų vibruoti aukštesniu dažniu.

Visas jūsų kūnas reikalauja švelnumo, dėmesio, meilės, rūpinimosi. Jūsų Šviesos Kūnas prašo jį remti, gerbti, mylėti, rūpintis, kad jis galėtų įsitvirtinti iš vidaus ir atlikti būtiną darbą jus paremti pasiekti Naujosios Žemės realybių įtvirtinimą čia. Tada įeina Merkaba ir pradeda už jus perkonstruoti visą realybę. Jei asmuo, esantis lauke/ burbule laikosi taip stipriai, jų Merkaba bus iš tikrųjų sujudinta, supurtyta, kad būtų visiškai iškonstruoti senos realybės konstruktai, kai ateina laikas pabusti iš senų atskirties iliuzijų, giliai palaikomų viduje ir žaidžiamų išorėje.

Šviesos Kūnas yra svarbiausias dalykas čia. Tai yra tai, kaip sugrįžtama į Visą Sąmonę, įkūnijama Siela gyventi čia Rojų ant Žemės. Jūsų Šviesos Kūnas yra visa ko centras, todėl parama, gerbimas, supratimas ir prioritetizavimas yra raktas. Jūsų energija/ tai, kaip funkcionuojate, yra tai, ką jūs turite daryti. Tai diktuos tai, kaip jūs save remiate, kaip jūsų visas gyvenimas einasi, ką gaunate bei jūsų gebėjimą atnešti čia ir gyventi gražias nuostabias „svajones“, įgyvendinant aukštesnius tarnystės vaidmenis/ tikslus/ misijas. Kol naujos realybės gali stabilizuotis, jos privalo būti visiškai įtvirtintos kūne ir visiškai palaikomos iš giliai vidaus, tuomet Multidimensinė Sąmonė/ Informacija turi būti taikoma visai realybei, ją vystant. Privaloma palaikyti Aukštesnę/ Visą Sąmonę tol, kol visas didžiulis perrašymo procesas yra užbaigtas ir visas gyvenimas yra perprojektuotas pagal visa tai.

Tai yra Įsikūnijimas. Įsikūnijimas yra evoliucinis procesas, mūsų, kaip rūšies, vystymasis, gyvenant visiškai iš širdžių visais būdais, mūsų planetos vystymasis ir tranzitas į visiškai naują civilizaciją, kuri buvo mums paskirta iki inkarnacijos. Visi ant šios planetos turi vystytis. Tik žodžiai neveikia. Visų pirma, turime tai įtvirtinti, visiškai palaikyti viduje savyje ir taikyti tai savo visam gyvenimui. Palaikyti Begalinį Žinojimą ir kodus į Aukštesnės Sąmonės Žmoniją yra brandos procesas, kur naujai gimusi Siela turi viską išmokti iš naujo/ prisiminti ir pertvarkyti savo realybę pagal kosminius dėsnius. Žinai, kad užbaigei, kai atpažįsti save ir visus kitus kaip Meilę, nebėra dualybės/ atskirties, atsipatinate nuo asmens.

Per Tyrumą išmokstama iš naujo. Tankis pakeičiamas ir visas gyvenimas, kiekvienas gyvenimo aspektas sulygiuojamas pagal Naujus kodus/ būdus, per Sąmoningą kūrybą, Suvienijimo procesą ir pajudėjimą iš linijiniško į Kvantinį. Mes lipame Pakilimo laiptais į Aukštesnę Sąmonę, atsiverdami kitoms dimensijoms, sparčiai darome kvantinius šuolius per realybes, susiduriame su viskuo, kas nėra aukščiausiai sulygiuota, kad galėtume sulygiuoti, suliejame polius į Vienį savyje. Tuomet gimdome „Naują“ Save ir Naujas realybes taip, tarsi gimdytume kūdikius, įgyvendindami įvairius aukštesnius vaidmenis. Visas gyvenimas pasikeičia į švelnią, mylinčią tarnystę su visais. Kad tarnautų naujiems būdams, visas gyvenimas, viskas, kaip funkcionuoju ir kaip gyvenu, turi pasikeisti.

Realybių perkūrimas nėra procesas, kuris įvyksta per naktį. Užtrunka laiko įtvirtinti, palaikyti ir įkūnyti bei sąmoningai skleisti mūsų Naujosios Žemės dažnius. Mes turime nuolat perkonstruoti, transformuoti ir pakelti savo gyvenimus, pagerbdami tai visų didesnei gerovei. Kai sugrįžtate iš Gamtos ir kitų harmoningų, suderintų vibracijų realybių atgal į savo realybę, kuri buvo sukurta mūsų pasąmonės, nebenori joje būti ir turi pasirinkti. Tuomet pradedame meistriškai tvarkyti savo fizines realybes iš aukštesnės sąmonės būsenų, suderindami jas atgal su Vieniu per savo Širdį.

Ego aspektas egzistuoja trečioje dimensijoje ir vėl sugrįža į ankstesnius modelius. Vyksta besitęsianti DNR rekonfigūracija. Tada pradedame pajudėti į mūsų aukštesnius tikslus ir atsakomybes. Yra daug darbo, kuris turi būti atliktas Sielos lygmeniu. Mes kuriame pamatus kilimui į aukštesnes dimensijas, į Visą Sąmonę, Sielos Sąmonę, Tyrumą. Kai atiduodame savo ego, Siela kiekvieną rytą pabudusi žino, ką reikia daryti, mes gerbiame Sielų Susitarimus ir pasitikime dalykų Dieviška Tėkme, net tada, kai dalykai „nevyksta pagal planą“, ir kasdien padėję galvą ant pagalvės žinome, kad užbaiginėjame dalykus, kuriuos iš tikrųjų atėjome padaryti. To suvokimas suteikia neįtikėtiną jausmą, kurio negali palyginti su niekuo.

6D – laikas užaugti ir viską sulygiuoti nauju lygmeniu, ir gyventi tai visiškai. Čia tarnystė ir Tyra Meilė paima viršų. Laikas būti Meilės pavyzdžiu visiems nauju būdu. Kompromisai Sielos lygmeniu daugiau nėra pasirinkimas, nes tai buvo pasąmoninga ir kiekvienas renkasi, kokią realybę/ patirtį jie gyvens, kiekvienas sprendimas tai diktuoja. Kaip ateina fizika, priklauso nuo to, ką kiekvienas palaiko, skleidžia, leidžia, kuria, todėl parametrai to, kas yra leidžiama, keičiasi. 6D gali matyti 5D ir žemiau, gali matyti, kas turi būti įgyvendinta, turi priėjimą prie aukščiau, bet negali visiškai suprasti. Nėra priklausomybės ar pasikliovimo niekienuo išorėje, ta prasme, kad mūsų realybės/ energija/ gyvenimas – mūsų rankose. Gavimas atitinka tai, kas duodama, ką leidžiame savo lauke, prasideda rinkimasis, praktikuojame tai su „mikroskopu“ kiekvieną akimirką dienose, viskas tampa energija/ šviesa/ tankis.

Kiekviena dimensija turi savo Pavyzdžius, kurie turi būti kiekvieno visiškai integruoti, palaikomi ir įkūnyti bei taikomi visai realybei. 12D Pavyzdys yra humanitarinis, kur yra įtraukta visa žmonija. Tai yra Tyra Būtis, daro tai, kas aukščiausiai vibraciškai sulygiuota (ne susitelkia į kitus, ne daro už kitus), be pastangų, visiška tėkmė. 12D yra visų Pakilimo laiko juostų užbaigimas, kur individualiu lygmeniu asmeninėje kelionėje viskas padaryta, įkūnyta ir laikas susivienyti, kad įgyvendinti didesnes realybes žmonijai, paremti vesti kitus sueiti kartu į partnerystes, dalintis/ prisidėti/ atlikti savo dalis/ įgyvendinti įvairius vaidmenis, tarnystės funkcijas, iš tikrųjų įtvirtinti Rojų Žemę, kaip mūsų fizines patirtis čia, gyventi/ dirbti, kaip komandai, kuriant visiškai naują suvienytą energetinę išteklių/ paramos/ dalijimosi sistemą, kuri remia didesnę visumą/ planetą/ žmoniją/ visus kiekvienu lygmeniu klestėti ir gyventi kaip VIENAM, kaip Šviesai, kaip Meilės Sąmonei.

Šios naujos realybės yra kuriamos/ statomos per aukščiausius sąmonės lygmenis – Vienio/ Meilės, Tyrumo, švelnumo, dosnumo, rūpinimosi. Kiekvienas gauna tai gyventi visiškai, kai visiškai palaiko tai savyje. Kad įvyktų tai, tie, kurie visiškai tai palaiko ir gyvena, tai yra Suaugusios Sielos, Galaktiniai Žvaigždžių Žmonės, turintys formą, susivienyja paremti/ vesti ir rodyti kelią, kaip viskas daroma Kosminiu lygmeniu. 

Svarbu: Ne visa žmonija pasirinks kilti šiuo laiku ir viskas gerai su tuo. Tai yra Laisvos Valios pasirinkimas.

Rekomendacijos požiūriui

 • Pradžia yra klausinėti gyvenimą ir savo tikslą. Skirti laiką susijungti viduje ir leisti tai energijai jus kreipti. Išlikti atviram aukščiausiam ir apkabinti kelią, kuriame esate.
 • Jautrumas ir emocionalumas gali didėti. Stebėkite viską, kas vyksta jūsų emociniame ir mentaliniame lygmenyse – emocijas, mintis, minčių formas, prisiminimus, patirtis, kas vėl ateina, susiję su giliomis emocijomis, dalykais, kurių norėtumėte vengti, senas istorijas, kritiką iš kitų, jūsų nepagydytas dalis, kurios vis dar skaudžios. Leiskite tam išeiti ir būti matomam, tyrinėkite šerdį bet kokių trigerių, atsiverkite grynai patirčiai, ašarų ar žodžių, kurie galiausiai suranda savo kelią iš jūsų, transformuokite viską taip, kaip jaučiatės vedami.
 • Leiskite dėkingumui jus lydėti, kai tai, ką jaučiate, nėra patogu. Apkabinkite save dėkingumo akimirkose, kai esate pasirengę paleisti, nes jūs esate. Pagerbkite viską, kas iškyla, nes iki išskleidžiate savo sparnus, turite paleisti visus sluoksnius, kurie sulaiko jus, uždarytus ir tankyje.
 • Kai prašote savo vedlių pagalbos, ne visada tai yra rožės. Po to jūs galite verkti dvylika valandų, bet tai paslinks jus į aukštesnį dažnį. Kai kažkas iš giliai sukyla, nesustinkite, leiskite energijai judėti, kalbėkite, išsakykite, išrašykite, išpieškite, tai yra energija, kuri nori būti paleista.
 • Kai einate per pokyčius, gilėkite mylinčios Širdies ir Aukštesnio Proto išminties rimtyje, kur atsiskleidžia stebinčios aukštesnės Būties perspektyva ir atskleis kelią pirmyn Tyros Meilės keliu.
 • Suraskite savo autentišką balsą dalintis savo kelione mylinčiai ir su atjauta. Jūsų balsas yra svarbus, jūs esate vedanti Šviesa daugybei ant šios šventos Žemės.
 • Paleiskite kaltinimą. Priimkite bet kokius iššūkius, kuriuos turite šiandien, kaip jūsų palaiminimą. Suvoktas iššūkis yra Šviesos iniciacija, kuri prašo jūsų gilėti Drąsioje Širdyje su gebėjimu atsiduoti, apkabinti ir visiškai transmutuoti visą jūsų emocijų spektrą.  
 • Žiūrėkite į visą Gyvenimą aplink jus Meistro Akimis. Per atjaučiančią širdį, galėsite suprasti, kaip jaučiasi kiti ir ką jūs turite paleisti bei leisti gracingai ir mylinčiai. Tai remia tolesnį atsiskyrimą nuo energetinio jausmo, susijusio su kiekviena unikalia patirtimi.
 • Susijunkite su kūnu ir energijos lauku gilėti Vienoje Širdyje ir iš tikrųjų klausytis Visatos žinučių. Žinokite, kad yra „Dieviškas Planas“ ir jūsų esate sprendimo išplėsti Šaltinio Šviesą šioje planetoje dalis.
 • Pastebėkite pokyčius savo gyvenime, kurie atsiliepia į jūsų unikalią vibraciją. Pastebėkite, kas jūsų gyvenime užsibaigia, atsiduokite, kai prisistato pasipriešinimas, judėkite lėtai ir švelniai, kai gimdote naujas realybes/ kūrinius. Kai paleidžiate pasipriešinimą, jūs pagilėjate pasitikėjime ir atsiduodate kaip Dieviškumo Liepsna, kuria esate.
 • Detoksikuokitės, paleiskite ir leiskite. Apsivalymas yra svarbi ląstelinės regeneracijos ir Kristalinės Sąmonės kūne dalis. Stebėkite jūsų mitybos poreikius ir žemesnio proto bei emocinio kūno apsivalymą. Gerkite švarų vandenį. Toliau paleiskite negatyvias mintis, klaidingus įsitikinimus ir teisimą savęs ir kitų, atpažindami, kad esate verti ir nuostabūs.
 • Leiskite savo laiką išmintingai ir būkite dėkingi už kiekvieną patirtį ir galimybę, kuri ateina jūsų keliu. Padarykite keletą sąmoningų gilių įkvėpimų ir iškvėpimų kasdien, susijungdami su savo kūnu, jausmais ir susijusiomis emocijomis. Svarbiausia, skirkite tikro laiko Sau, būti Gamtoje, pasikrauti, energizuotis ir Mylėkite Save.
 • Kai gilėjate į Naujosios Žemės Pavyzdžius ir Vienį, Bendruomenę, Ramybę, Gausą ir Bendrakūrimą, paspartinimai toliau vyks tarp dešiniojo ir kairiojo smegenų pusrutulių. Tampate ne tik labiau intuityvūs, bet ir didesnio intelekto. Nuostabus būdas plėsti savo intelektą yra užrašyti savo tikslus 2020-iems, jei dar nesate to padarę.
 • Suvokimas Savęs, matymas daugiau nei kiti, gali atrodyti, kaip palaiminimas ir kaip prakeiksmas, tačiau sugrįžimo atgal nėra. Jūsų dvasinė evoliucija juda pirmyn. Atneškite ramybę į savo protą ir širdį. Žinokite, kad esate labai mylimi, kad buvote atvesti į šį Žinojimo ir Išminties Kelią, kad galite matyti užmerktomis akimis ir atvira širdimi. Apkabinkite savo pabudimą.
 • Jei tampa sunku sutalpinti į „galvą“ visą informaciją ir atnaujintą suvokimą, atsigulkite, užsimerkite, ilsėkitės, miegokite; miego metu visas atnaujinimas, visi kodai, viskas, kas jums reikalinga, susidėlioja į vietas, jums nereikia rūpintis, kaip tai padaryti.

Paskutinius penkerius metus diena po dienos praleidau visiškai atsidavusi tarnystėje, dalindamasi su jumis, kad paremčiau mūsų kolektyvinį evoliucinį tranzitą visais būdais. Vien parašyti mėnesio energijos atnaujinimą užtrunka savaitę ar keletą dienų, rašant tik su trumpomis pertraukomis. Pasidalinu tik maža dalimi, nes nebūtų įmanoma visko užbaigti per dienas. Mūsų tarnysčių yra daug įvairiais lygmenimis ir jos nuolat keičiasi. Ateina laikas ir mes žinome/ esame vedami iš vidaus pajudėti į mūsų naujus vaidmenis čia. Tai neįvyksta anksčiau, nei įgyvendiname savo tikslus/ užduotis/ misijas tose vietose ir taip pat laukas/ visi kiti turi būti atitinkamai pasiruošę jų individualiose kelionėse.

Yra skirtingos fazės ir etapai. Su kiekvieno etapo užbaigimu, pereiname į aukštesnes misijas. Jūs žinosite, kai jūs atlikote jūsų vaidmenis vienose vietose ir esate laisvi tai paleisti ir atsiduoti iš naujo, kažkam naujam, ką jums Gyvenimas turi pasiūlyti. Klausykitės jūsų Kvietimo su kiekviena akimirka. Sulig 2020-ais padariau naują pasirinkimą savo pačios kelionėje paleisti skyrimą 24/7 tarnystei ir atnešti daugiau balanso, džiaugsmo ir žaismingumo į savo pačios asmeninį gyvenimą. Todėl ir mano prisidėjimo/ vedimo/ paramos būdai toliau keisis. Šiandien matome, kad be šių energijos atnaujinimų daugumai dar sunku eiti, jie išliks tiek, kiek būsiu vedama apie jų poreikį. Kaip ir viskas mūsų gyvenimuose, tai buvo mano pasirinkimas būti Meile taip pat ir šiuo būdu.

Kaip rašiau gale praėjusių metų, sulig jais užbaigėme didelę paruošiamąją fazę, 2020-ieji pradeda Naują Dešimtmetį. Nauji terminai naujiems darbams įgyvendinti. Su nekantrumu laukiu, kaip šis dešimtmetis atsiskleis mus visiems. Viena aišku, laikas visiems paleisti praeitį ir atnešti save į visišką susilygiavimą su Siela. Tai, ką žinojome apie save, kaip žmones, bus smarkiai pasikeitę. Niekas nebebus taip, kaip buvo. Laikas paleisti lūkesčius, kaip tai atrodys, pasitraukti patiems iš kelio ir leisti būti taip, kaip turi būti. Yra daugiau, bet šiam kartui užbaigsiu.

Myliu jus, Švieskite toliau jūsų Šviesą,
Viktorija

Atiduodu visą pagarbą ir gilų dėkingumą Lisa Transendence Brown iš Awakening to Remembering, be kurios dalijimosi ir pavyzdžio nebūčiau galėjusi pasidalinti su jumi tokiu mąstu. Jos žodžiais, prisiminkite, mes dalijamės Naująja Žeme.