Etiketė „Depresija“

Depresija nėra liga ar susirgimas. Tai tampa liga tada, kai visuomenė pasako, kad tai yra tai, ir kai asmuo atsiduoda gydymui medikamentais, kad palengvintų šitą “pojūtį/ jausmą“. Iš tikrųjų, depresija yra dieviškas vedimo įrankis ir būdas, kuriuo Siela kalba asmeniui, leistis giliau vidun ir keisti dalykus.

Depresija nenutinka šiaip sau, ji turi priežastį ir tai yra išjudinti asmenį pirmyn. Depresija yra trigerinis mechanizmas paskatinti asmenį inicijuoti pokyčius ir susilygiuoti su aukštesniu gyvenimo keliu ir dvasine/ sielos kelione. Tačiau ne visi, kurie ateina į šią būseną, yra čia tam, kad pajudėtų pirmyn. Kai kuriems tai yra jų žmogiškos patirties dalis patirti ištęstą „Tamsią Sielos Naktį“ ir pakilti, paliekant šį žmogišką fizinį kūną.

Yra tokių, kurie yra numatę savo sielos sutartyje (kuri yra patvirtinta aukštesniame lygmenyje) palikti per savižudybę, ir jie pakyla tokiu būdu. Tačiau yra tokių, kurie daug kartų bandė palikti per savižudybę, vien tam, kad atrastų, jog tai jiems neveikia, ir, įsikišus netikėtoms intervencijoms, jie vis dar tebėra čia. Jiems nėra leidžiama palikti tokiu būdu. Bet kokie jų savižudybės bandymai yra integrali jų dieviško/ sielos tikslo dalis. Jie yra būti čia tam, kad paremtų kitus, išeinant iš šios stagnacinės būsenos, pakylant šiame fiziniame kūne, parodant, kad depresija iš tikrųjų yra dieviškas ženklas jiems pradėti savo vidinės savasties integraciją ir kurti Naują, kur jiems yra leidžiama pagal dievišką tvarką naudoti savo dieviškus gebėjimus su intencija didesnei visų gerovei.

Antidepresantai ir narkotinės medžiagos, kurie slopina “depresijos“ simptomus/ ženklus, slopina asmens gebėjimą pajudėti pirmyn. Farmacijos administracija veikia tiek tikslingai, tiek remdamasi klaidingu suvokimu, kas iš tikrųjų yra depresija. Medikamentai, narkotikai, chemikalai ir t.t. praeityje sukliudė daugybei asmenų progresuoti/ vystytis/ daryti pažangą ir palaikė juos, klaidžiojančius aplink, aklus jų atsineštiems dieviškiems gebėjimams. Suvokimas apie slopinantį medikamentų poveikį, taip pat apie pagarbą fiziniam kūnui/ mentaliniam kūnui, tarp masių plinta greitai. Mes matome ir matysime, kaip daug sielų nubunda “pernąkt“. Farmacija yra savo išnykimo kelyje, nes vis daugiau žmonių bus informuoti apie žalojančius cheminių narkotinių medžiagų poveikius. Ateityje, niekam nebereikės medicininių priemonių ir vaistų, įskaitant natūralius, nes kai asmuo iš tikrųjų žino, kad jis turi gebėjimą nesukurti susirgimo ar nelaimingo atsitikimo, nebelieka tokių dalykų poreikio. Kai kurie iš mūsų buvome supažindinti su atvejais, kai kiti save stebuklingai išgydė nuo ligų, vien tam, kad žinotume, jog tai yra įmanoma.

Jei asmuo yra depresinėje būsenoje, geriausias būdas iš jos išeiti yra nenaudoti jokių medikamentų, suprasti, kad depresija nėra tai, kas jiems yra sakoma, jog tai yra, suprasti, kad yra su tuo susijęs tikslas bei priežastis ir kad tai nėra “savanaudiškos“ priežastys; kad jų dabartinė egzistencija/ gyvenimo situacija nėra tai, kur jie turėtų būti, ir kad tam, jog išsilaisvintų iš depresinės stagnacijos, jie turi pakeisti tai, ką jie dabar daro, kad yra būtina pakeisti savo buvimo vietą – visais būdais, kaip tik jie yra šioje planetoje, apimant tai, kur jie yra santykiuose, karjeroje, gyvenime, t.t. Tai reiškia, kad senasis gyvenimas jiems daugiau nebetarnauja ir jie privalo nuo jo atsiriboti, išmesti savo “senąją knygą“ ir pradėti rašyti Naują, pakilti iš pelenų ir pradėti įžengti į savo dieviškumą, panaudoti savo dieviškus gebėjimus planetoje, paremiant kitų pakilimą.

Gilesnis pojūtis

“Nenoras būti čia“ visuomenės gali būti laikomas/ klaidingai vertinamas, kaip depresija, arba jos forma. Nenoras būti čia yra svarbus pojūtis, kuris iš tiesų dabar remia Žemę, atsiskiriant nuo žemesnių laiko juostų. Pavyzdžiui, asmuo, kuris nenori čia būti, bus labiau paslankus prisijungti prie aukštesnės laiko juostos. Tai yra svarbi akimirka, kai jis pradeda kurti Naują, kuomet „senas“ jam pasidaro “nuobodus“ ir “monotoniškas“ ir yra metas nuo jo atsiriboti. Tame etape, labai svarbu tampa susitelkimas į Naują, kurį tu nori matyti planetoje, ir net negalvoti apie “seną“, kad neužterštumėte savo laiko juostų ir savo ateities kūrinių “seno“ aspektais.

Tada, kai jūs suvokėte, kad viskas nėra taip, kaip atrodo, kad už viso to slypi dieviška magija, jūs peržengėte slenkstį, kuris jus supažindino su galinga ir jaudinančia dieviška magija, apie kurią jūs skaitėte tik knygose, tikriausiai pavadintose „fantazija“. Tuomet jūs sužinote, kad grožinė literatūra iš tiesų yra daugybė realybių, o ne grožinė – yra grožinė. Ne grožinės literatūros knygos apima tai, kas yra žemiška, tuo tarpu knygos apie begalybę apima “realybę“, rodančią jums, kad viskas, kas yra neįmanoma, iš tikrųjų egzistuoja ir yra įmanoma. Jūs privalote prisiminti, kad psichologija yra sukurta dėžutės su ribota perspektyva viduje tam, kad palaikytų asmenį dėžutės viduje, tuo tarpu Naujoji psichologija, kurią jūs kuriate naujoms laiko juostoms, yra ta, kuri yra įgalinta už bet ko iš praeities ribų, yra mažiau ribojanti, kliudanti ir apima daugiau tiesos.

Daugybė dabar esančių depresinėje būsenoje yra pasirengę nubusti. Tie, kurie padarė pasirinkimą palikti trečios dimensijos dažnio sąmoningą patirtį, dabar patiria įvairius efektus, tokius, kaip:

1) jie nesijaučia esantys nei viename, nei kitame pasaulyje. Tai yra teisinga – jie yra tarpinėje stotelėje, prieš poslinkį.
2) jie ilgiau nebegali veikti/ funkcionuoti tarp kitų trečios dimensijos sąmoningų protų (be mentalinės energetinės žalos).
3) jie gali patirti irzlumą, nes jie daugiau nebeturi jokio fiksuoto atskaitos taško.
4) šiame taške jie dar neįkūnijo aukštesnės sąmonės būsenos visiškai ir nuolat.
5) jie sėkmingai padarė pasirinkimą atlikti pasitikėjimo šuolį, tačiau neturėdami užbaigto aiškaus žinojimo, į ką jie renkasi šokti,  vien tik su besąlygišku pasitikėjimu.
6) jie toliau valo save, vėl ir vėl, nuo bet ko, kas juose iškyla, kas priklauso “senam“ programavimui.
7) jie laukia poslinkio į nuolatinę aukštesnę būseną ir patirtį.

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: