II lygmens mentorystės programa moterims

įkūnyta galia

Nėra lengva surasti savo kelią vienam. Kaip žmonės, mes klestime santykiuose ir dažnai esame įkvepiami, būdami su tais, kurie rezonuoja ta pačia vibracija, kaip mes, turi tą patį polinkį pakelti ir susitelkti į meilę, šviesą. 

Dažnai žmonės pasiekia savo aukščiausią potencialą, kai yra palaikomi ir vedami per didelius ir mažus, asmeninius ir profesinius sprendimus, kuriuos daro. Padaryti tai vieniems daugumai yra sunku. Mums reikia kažko, kas ištrauktų mūsų genijų. Mums reikia aiškumo, krypties, atnaujinto gyvenimo būdo. Buvimas bendruomenės dalimi padeda. Buvimas aukštų vibracijų grupėje akivaizdžiai pakelia jūsų vibraciją ir įgalina pozityvią manifestaciją bei motyvaciją. 

Jei tau tai rezonuoja ir esi pasirengusi imtis veiksmo padaryti poslinkį tavo vibracijos lygmenyje, kad patirtum aukštesnį lygmenį visapusio augimo, dalindamasi savo kelione su grupe sielai artimų moterų, kviečiu tave apsvarstyti prisijungti prie mūsų tiesioginės mentorystės kelionės 2020-ais.

Žinai, kad esi čia specifinei misijai – rūpintis, kurti ir daryti įtaką kažkokiu būdu?

Žinai, kad yra kažkas daugiau, jei tik galėtum tai pasiekti?

Gyvenai gyvenimą, niekada iš tikrųjų neapkabindama ir neįžengdama į tavo galią?

Trokšti sugrįžti prie tavo autentiškiausios savęs ir susikurti gyvenimą, kokio visada troškai?

Štai čia, dabar, sustok ir pagalvok, koks yra tavo giliausias troškimas. Tik tu žinai, kas yra tavo širdies viduje, ir tiktai tu gali jausti skausmą dėl to, ko trūksta. 

Turiu tau gerų žinių. Tavo troškimas yra tau po ranka. Vasario 17 d. pradedame Naują Mentorystės ciklą.

Įkūnyta Galia

Intuityvi | Širdyje įsicentrinusi | Lanksti | Giliai maitinanti | Kūrybinga
Išraiškinga savo kūne | Stipri savo ribose | Galinga savo balse
Atsidavusi | Tekanti

Ši unikali mentorystės programa kuriama su intencija paremti jus efektyviai pajudėti per 2020-uosius, įkvepiant pakilimą jumyse visus metus. Tai bus naujas procesas, kuris aktyvuos jūsų Tikrąjį potencialą, atnaujins jus dvasiškai, mentališkai, fiziškai ir finansiškai bei paspartins jūsų gebėjimą kurti esminį teigiamą pokytį jūsų asmeniniame gyvenime ir kolektyviniame lauke. Įgysite gyvenimo įrankius, kurie būtini įgyvendinti jūsų širdies troškimus bei tikslus ir kurie leis jums pereiti iššūkius su gracija ir pasitikėjimu. 

Kaip tai veikia?

“Įkūnyta Galia” siūlo jums žemiškus, praktinius mokymus per 10 modulių. Susitiksime 1 kartą per mėnesį per Zoom. Zoom yra patogi platforma, kuria galite paprastai naudotis iš jūsų kompiuterio ar mobiliojo telefono. Visi gyvi susitikimai bus įrašomi ir jūs galėsite išklausyti įrašus bet kuriuo metu, kada norėsite, ir gauti tą pačią naudą, jei negalite dalyvauti tiesioginių transliacijų metu. 

Kalbėsimės konkrečiomis temomis, kurios lies Meilę, Santykius, mūsų Moteriškus Kūnus ir Seksualumą, Kvietimą ir Dvasinį Išsipildymą, Sveikatą, Gerovę, Energiją, Savipriežiūrą ir bet ką, kas tuo metu vyksta jūsų gyvenimuose. Dalinsiuosi ir vesiu jus iš visų kampų. Holistinis, visapusiškas požiūris pasirinktas specialiai, kad paremtų jus jūsų kelionėje pažadinti jūsų tikrąjį potencialą ir įkūnyti jūsų tikrąją galią.

Gausite pastovią paramą iš manęs ir kitų nuostabių Sakralios Klestinčios Seserystės narių kiekvieną mėnesį. Gyvos transliacijos metu galite manęs klausti bet kokių klausimų – dvasinių, praktinių, asmeninių, profesinių. Esu  jus vesti, remti ir įkvėpti procese. Čia mes turime saugią, pagarbos vietą, kur galime išreikšti savo baimes ir giliausius troškimus su pagarba ir meile viena kitai. 

Ką tai apima?

 10 teminių modulių ir gyvi susitikimai nuotoliniu būdu kartą per mėnesį visus 10 mėnesių. Unikalus, detalus, įkvepiantis ir laiku pristatytas vedimas, įžvalgos, emocinis įgalinimas ir išmintis iš aukštesnių dimensijų ir moteriškumo vedlių, apimant visas jūsų gyvenimo sritis.

• Vibracinis atnaujinimas ir trūkumo sąmonės perprogramavimas, paremiant paspartinimą jūsų gebėjimo kurti ir gauti ne tik finansinę, bet Gausą/ Meilę bet kokia forma, kokia trokštate.

• Unikalios vedamos meditacijos sustiprinti vidinį augimą ir dvasinį pabudimą bei įgalinti jūsų vidinį ryšį ir asmeninį meistriškumą.

• Rekomendaciniai namų darbai – pratimai ir praktikos, kurie jus rems sustiprinti vidinę gerovę, įgalinti saviraiškos laisvę ir įkūnyti jūsų tikrąją, Deivės, prigimtį. 

• Daug kodų ir raktų, kaip pradėti apkabinti jūsų dabartines aplinkybes, prisiimti asmeninę atsakomybę už savo gyvenimą ir gyventi laimingesnį gyvenimą, pasirenkant rašyti naują istoriją.

• Sielai artima bendruomenė ir privati FB grupė, kuri palaikys atskaitingą ištisus metus ir parems išlikti vėžėse, padrąsins tomis akimirkomis, kai dalykai gali nejudėti pagal planą, bei švęs jūsų pergales.

• Mano pačios istorija – kur buvau ir ką dariau, kad perprojektuočiau savo pačios gyvenimą.

Priedai: 

• Asmeninis 30-60 min. trukmės pokalbis 1:1, kuris padės jums susilygiuoti ir įsicentrinti jūsų intencijose, o man paremti jus eigoje (vertė iki €100).

 Praktinis vadovas savarankiškai praktikai (įrankių rinkinys PDF formatu) (vertė daugiau nei €100).

50% nuolaida (daugiau nei 100) mentorystės programai “Eime su manimi”  (Jei nedalyvavote tiesiogiai, stipriai rekomenduoju pradėti susipažinti iki prisijungiate prie šios mentorystės ir tęsti eigoje. Jei niekada nesame dirbę drauge anksčiau, tai yra būtina).

• 5% nuolaida (iki 100) jūsų pasirinktam išvykstamajam retritui su manimi 2020 m. (Nuolaidos nesumuojamos).

Potenciali galimybė:

• Specialus TIK Sakralios Klestinčios Seserystės Savaitgalio Retritas Lapkritį netoli Barselonos, aplankyti Montserrat kalnus bei atšvęsti atliktą metų darbą ir apčiuopiamus pokyčius.

Laikas įkūnyti savo visą moteriškumo galią

Vandenio amžiaus simbolis yra vandens nešėjas su urnomis, kas reiškia harmoningą tarnystę ir gausų tiekimą. Pabudę žmonės yra čia būti ramybės, meilės, laisvės ir nušvietimo amžiaus bendrakūrėjais. Ateinantis dešimtmetis yra esminis ir bus didelių pokyčių. Reikalingas balansas tarp vyrų ir moterų, kad galėtume pastatyti Naujo Aukso Amžiaus pamatus. Moterys, jei yra atviros širdyje ir seka savo aukščiausiu kvietimu ir sielos tikslu, gali bendrauti tokiais būdais, kokiais vyrai negali. Gali rodyti kelią su Išmintimi ir Meile. 

Didžiausia laimė yra būti tarnystėje savo šeimai, bendruomenei ir drąsiai žengti į savo likimą, jaučiant vedimą ir palaikymą energijų, kurios mus remia. Jūs esate atnešti čia Širdies energiją. Kai kurios jūsų per meną, kurį kuriate, kuris leidžia kitiems pajausti jų širdis, kai kurios per tiesioginį kontaktą ir ryšį, kurį duodate kitiems per mylėjimą, maitinimą ir rūpinimąsi. Kai kurios turite stovėti stiprios ir perduoti mokymus, kai kurios kalbėti iš širdies jūsų artimose bendruomenėse. Ženk į savo galią, Sielos Sese. Meilės Galią. Laikas. 

Ši mentorystė yra tau, jei esi pasirengusi:

• Pažinti daugiau savo sakralią moteriškumo energiją ir atsiverti gilesniam ryšio, būties ir plėtimosi pojūčiui.

Visiškai gerbti save, įspareigoti savo augimo procesui ir kasdien kurti erdvę bei skirti mažiausiai 20 min. laiko savo asmeninei praktikai.

• Išsiaiškinti, kokių 2020-ųjų ir ateinančių tavo gyvenimo metų tu nori, kaip tu nori išreišti save ir ką esi daryti čia, ant Žemės, pradėti dešimtmetį tavo Moteriškumo galioje.

• Leistis būti intuityviai vedama tavo vizijoje saugioje erdvėje, kur tu gali būti pažeidžiama, atvira ir 100% savimi.

• Priimti gilią paramą iš manęs ir padrąsinimą iš mūsų mylinčios bendruomenės, kai eini per savo procesus.

• Peržengti abejones, susigrąžinti pasitikėjimą, apkabinti savo balsą, būti matoma, kaip tavo tikroji tu.

• Įkūnyti savo vidinę Moterį, arba, tą savo dalį, kuri gali sėkmingai kurti jos aukščiausių svajonių gyvenimą.

• Gyventi pilnatvišką, klestintį ir prasmingą gyvenimą, kuris yra aukščiausiai tavo ir visų būtybių gerovei.

Gauk Koučingą ir Paramą, kurių tau reikia padaryti 2020 TAVO STEBUKLINGAIS GYVENIMO METAIS

Štai dėl ko esu tikra: jūsų geriausi metai yra prieš akis. Iš tikrųjų, 2020-ieji gali būti jūsų stebuklingais metais. Pagaliau galite išlaisvinti savo dovanas ir talentus, pritraukti meilę, kurios nusipelnėte, atleisti ir paleisti, iškalti nepajudinamas savipriežiūros praktikas ir įžengti į gyvenimą, pastatytą ant džiaugsmo ir meilės. 

Tai mano privilegija ir garbė pakviesti tave prisijungti prie manęs ir bendruomenės nuostabių lietuvių moterų iš viso pasaulio šiai 10 mėn. trukmės Meistriškumo Mentorystei. Mano troškimas yra, kad kiekviena iš jūsų atrastumėte neišskleistą grožį, kuriuo jūs esate, kad tu kiekvieną rytą atsikeltum tėkmėje ir stebėtum, kaip viskas atsiskleidžia su didesniu lengvumu, nei iki tol, kad ir ką tau gyvenimas pamėtėja. Tai – šios mentorystės pažadas. 

Stagnacija, pasimetimas gyvenimo kelyje, norėjimas kažką daryti, bet nežinojimas, ko imtis, santykių krizė, vienatvė mane atvedė į Viktorijos mentorystės grupę. Dabar jaučiuosi nepalyginamai, būsena skiriasi kaip diena ir naktis. Jaučiuosi įgalinta ir dieviška, stipri ir atvira. Gyvenu dar sąmoningiau, nei ankščiau. Mentorystė davė laiką sau pačiai. Nuostabų vedimą į visapusišką pažinimą. Vibracijų kėlimą (vien klausantis Viktorijos balso, visa esybe jauti kylančias vibracijas). Viktorija yra dosni, atvira, kompetetinga, globojanti, įgalinanti, remianti. Ši mentorystės programa pati didžiausia dovana, neįkainojama patirtis ir kertinis įvykis mano gyvenimo kelyje.
Rūta
Mentorystės dalyvė

10 MĖNESIŲ HOLISTINĖ MENTORYSTĖ GRUPĖJE

Dabar:

€377 arba

Vienuolika mėnesinių mokėjimų po €37

Registracija užsidaro 02 14. Tai yra sakrali kelionė ir po registracijos termino pabaigos durys užsidarys ir neatsidarys iki kitų metų. 

 

Jei jauti jaudulį dėl šios galimybės turėti mentorystę su manimi ir prisijungti prie bendruomenės ypatingų moterų, esančių panašiai sulygiuotame kelyje, rezervuok savo vietą €37 depozitu pagal žemiau nurodytas detales. Atlikusi pavedimą, susisiekite el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt ir gausite informaciją apie tolesnius žingsnius. 

B A N K O   P A V E D I M U

Sąskaitos numeris Swedbank – LT097300010084116548

Gavėjas – Viktorija Šimašiūtė, paskirtis: Mentorystė 2020

P E R   P A Y P A L

viktorijagyvenusumeile@gmail.com. Prašome įsitikinkite, kad prie nurodytos sumos pridedate Paypal mokesčius (+2,5%) arba pasirinkite „siųsti draugams“.

Mentorystės dėka atsirado daugiau aiškumo, suvokimo, lengvumo jausmas, susidėliojo taškai, kas yra kas. Sakyčiau, kaip naujos aš gimimas, savęs pažinimas naujai, ne tik jausmiškai, bet ir fiziologiškai. Džiaugiuosi galimybe patirti Viktorijos vedamas meditacijas. Klausyčiau ir klausyčiau, viskas rezonuoja. Visa mentorystė priminė seserystę, vietą, kur gali apsinuoginti, nes visos tame pačiame. Saugumo, artumo pojūtis. Nieko panašaus nesu patyrusi.
Žaneta
Mentorystės dalyvė

Akimirkai vizualizuok, kad yra 2020-ųjų pabaiga

Viskas tavo gyvenime yra nuostabu. Jautiesi pasitikinti, spindinti ir laiminga. Esi pilna gyvybingumo ir tikslo. Nebėra neužtikrintumo. Nebėra to nesibaigiančio kažko ilgėjimosi, agonijos dėl to, ką turėtum daryti, kad patektum į tą kitą lygmenį tavo gyvenime. Kiekvieną rytą atsikeli su su proto aiškumu ir ramybe, pasirengusi pradėti savo darbą, darydama skirtumą pasaulyje. Tavo gausa teka tau, kai tu dalijiesi tavo dovanomis su žmonėmis, kuriuos tu dievini ir kurie tavęs laukia. Klausi, kaip ten pateksime? Tai paprasta: mes padarome pasirinkimą tai padaryti. Nėra nieko galingiau už šį įsipareigojimą, kai jis yra tikslingai remiamas. 

Kokia parama yra tau reikalinga?

Ši Moterų Įgalinimo mentorystė nėra apie tapimą “dieviška deive”, kaip eteriniu paveikslu toli nuo mūsų. Tai yra įžemintas darbas šiuolaikinei moteriai. Tai nėra apie vyriškumo atstūmimą. Tai yra apie supratimą, kad vyriška ir moteriška energijos gyvena visuose mumyse. Tai yra apie taikos padarymą su vyriškumu ir panaudojimą šios energijos paremti mus daugiau įžengti į mūsų moteriškumą, tapti labiausiai įgalintomis mūsų versijomis ir eiti Žeme, kaip Deivei.

Tiesa yra, kad negaliu atlikti darbo už jus. Ši mentorystės programa yra mūsų sakralios klestinčios seserystės partnerystė, kas reiškia, kad kai jūs imatės žingsnių tapti savo aukštesnėmis versijomis, aš taip pat pasirodau, remiu jus per dieviškas žinutes ir dalindamasi viskuo, ką žinau, kad jūs pasiektumėte jūsų aukščiausius rezultatus ir tikslus. Kuo labiau vertinate savo kelionę, tuo didesnę naudą gaunate.

Niekas gyvenime nėra garantuota, tačiau per laiką drauge kitos moterys (ir vyrai), su kuriomis turėjau galimybę dirbti, pagijo iš senų žaizdų, užaugino jų vidines mergaites, pakėlė savo dieviškus talentus, pastatė save kaip lyderes pasirinktose srityse, pradėjo sėkmingus verslus, įkūnijo kitą sąmoningo gyvenimo lygmenį ir įžengė į aukštesnes buvimo dimensijas. 

Šių dalykų vertė neįkainojama, nes tai yra apie jus, jūsų gyvenimą, jūsų asmeninį sielos augimą ir jūsų klestėjimą. Klausimas, kiek jūs save vertinate ir kiek pasitikite savo visata? Jei šie du dalykai svyruoja, ši mentorystė parems jus ne tik atkurti, bet ir sustiprinti ir išplėsti tai. Ne tik pradėsite pagydyti savo ir kartų palikimą, kas liečia jūsų vertumą ir saugumą, tikėjimą, bet ir pajudėsite į klestėjimą, keisdama kitų žmonių gyvenimus tokiu būdu, koks yra jūsų svajonė.

Jei randate geresnių idėjų, kam išleisti šiuos pinigus kiekvieną mėnesį, tuomet ši programa ne jums. Noriu čia tik tų moterų, kurioms tai yra geriausia investicija, kurią jos gali sau padaryti. Laikas leisti Visatai/ Dievui/ Šaltiniui žinoti, kad esate rimtos. Registruokitės su Pasitikėjimu!

Pirmas kartas, nesi tikra?

Parašykite el. p. viktorija @gyvenusumeile.lt susitarti dėl iki 30 min. trukmės Aiškumo skambučio, gauti papildomą vertę iš skambučio ir nuspręsti, ar esu jums tinkama koučerė-mentorė.

Turite bet kokių klausimų?

Susisiekite el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt. Alternatyviai, skambinkite: +370 6 070 9491.

Jūsų pinigų grąžinimo garantija: Nesijaudinkite. Jei mūsų bendradarbiavimas nesijaučia gerai bet kuriai iš mūsų, galite atgauti per 30 dienų nuo pirmosios tiesioginės transliacijos.