Atrask Tikrąjį Save ir gyvenk savo svajonių Džiaugsmą

Daug žmonių keliauja į vadinamąsias jėgos ar šventas vietas, kad būtų paliesti panašių patirčių, kurias turėjo tie, kurie keliavo ten prieš juos, arba kurie ten gyveno anksčiau ir yra prisimenami šiandien. Daugybė tokių vietų planetoje palaiko galingą Šaltinio energiją bei priešistorės civilizacijų išminties kodus, paliktus būtent mums šiems laikams. Iš naujo aktyvuotos, jos vėl kviečia tuos, kurie siekia plėstis jų kūrybinėje evoliucijoje. Kai jūs bendraujate su šių vietų esme su intencija, tai gali būti ypač žadinanti patirtis.

Jūs galite atpažinti kvietimą įvairiais būdais, pavyzdžiui, per paslaptingą pojūtį, kuris jus traukia, jei klausotės viduje. Viktorija atsiliepė į savo kvietimą 2011 metais, kuris ją atvedė į Maltos salas, kur ji susigrąžino Tikrąją Save ir startavo savo naujam gyvenimui. Dabar ji ištisus metus siūlo galimybes prisijungti prie jos įvairiose pasaulio šalyse, energija pripildytose vietose, aukštų vibracijų aplinkose; grupinei ar asmeninei patirčiai, atsigaivinti bei atsinaujinti su universaliais ir senoviniais holistinės gerovės menais, kuriuos praktikuoja jos patyrę draugai, rūpestingai atrinkti bei apmokyti praktikuotojai, ir priimti energiją, vedimą bei įrankius, kuriais dalijasi pati Viktorija.
 

Pirminė Viktorijos intencija yra sukurti galimybes žmonėms atsitraukti nuo kasdienės rutinos ne komercinėse erdvėse praleisti kokybiško laiko su savimi: patirti fizinę ramybę, gyti, šviesti, ugdyti save bei kurti savo naujas realybes. Šie gerovės ir mokymosi retritai atveria galimybes jums patirti proto ir kūno atsipalaidavimą, paleisti sunkias emocijas, transformuoti stresines energijas į energiją kūrybingumui ir, svarbiausia – Suvokti ir Įgalinti Save. Čia jūs taip pat galite pasiimti įžvalgas jūsų ateitiems žingsniams – apie intencijų nustatymą ir idėjų pavertimą kūnu.

Vienas dalykas, kuris daro mūsų retritus išskirtiniais, tai pabėgimas nuo įprastų turistinių maršrutų. Mes gyvename laikais, kur penki elementai – žemė, vanduo, ugnis, oras ir erdvė, kurie susijungia, sukurdami mūsų fizinius kūnus ir nuo kurių priklauso mūsų egzistencija, tapo toksiški. Kad susitvarkytų su stresu ir sveikatos negalavimais, žmonėms rekomenduojama apsupti save miškų ir vandenų vaizdais bei reguliariai atsitraukti į gamtą detoksikuotis ir iš naujo pakrauti savo „baterijas“. Pasaulio mąstu milijonai žmonių šiandien renkasi alternatyvias holistines terapijas, kad palaikytų savo lengvą kūną, ramų protą ir laimingą širdį. Apie visa tai ir daugiau yra mūsų retritai, bet jūs turite tai patirti, kad suvoktumėte, kas tai – daugiau, nei visa tai… Tai bus kitokia patirtis, nei bet kas, ką jūs patyrėte bet kur kitur iki šiol!

Susisiekite dėl detalių arba rezervuoti savo vietą el. paštu info@gyvenusumeile.lt arba per šį puslapį.

 

Praėjusių retritų dalyvių atsiliepimai

"Radau kitą pasaulį. Grįžau visiškai kita aš. Visiškai kitas požiūris į save ir aplinką. Manau daug kas keisis mano gyvenime viskas kas sena atgyvenę ir trukdė mano tolesniam judėjimui paleista. Nauji įgūdžiais natūraliai įsiliejo į kasdienybę. Viskas buvo nuostabu. Tobula dieviška kūryba. Esu sužavėta ir įkvėpta Viktorijos atsidavimu ir meile, vykdant savo misiją. Paprastume slypi nepaprastas deimantas. Buvom išmyluotos ir pagerbtos šios meilės ir šviesos deivės. Mokytoja, mama, sesė, draugė. Didelė dovana mokytis ir prisiliesti prie šio tyrumo. Dėkoju visatai ir kūrėjui, kad mūsų keliai susikirto.“
- Laura
"Neapsakoma galybė meilės, gerumo, supratimo, palaikymo, širdies šilumos. Ramybės
oazė, visiško saugumo jausmas, lyg būčiau buvusi kūdikis mamos įsčiose. Tai patirtis, kurią būtina turėti kiekvienai, kad susirinkti save po kasdienybės rūpesčių, kad atgauti jėgas ir pasikrauti begalybę meilės ir vėl dalintis ja su šeima. Tai buvo nuostabi kelionė į pasaką, kur susitikau save dar mažą mergaitę, apkabinau ir išmylavau ją, o grįžau nuostabi užaugusi Moteris Deivė."
- Erika
"Man retrito pagrindinės emocijos ir įspūdžiai siejasi su išsilaisvinimo pradžia, savo tikrosios „aš“ pažinimo pradžia, savo savivertės kėlimo pradžia. Retrito metu, jaučiu, paleidau daug vidinių įtampų. Dėl to pasijutau susigrąžinusi ramesnį vidinį kritiką, skaidresnį protą, giedresnę galvą ir šviesesnį požiūrį į viską, kas mano aplinkoje vyksta ar yra. Jaučiu, kad galiu žengti atsitraukimo žingsnį iš savo situacijos ir ją vertinti ramiau. Jaučiu, kad pamažu galiu priimti situacijas paprasčiau, nei jas maniau esant anksčiau. Viktorija jautriai, puikiai suorganizavo, sklandžiai vedė retritą ir suvaldė skirtingų temperamentų dalyves ir jų emocijas."
- Rūta
"Visas tas laikas, praleistas kartu, mane augino, mokė. Jaučiausi rami, palaikoma ir saugoma. Buvo nuostabu būti atvira širdimi ir nieko nesivaržyti. Paleidau daug baimių, susivaržymų, nepasitikėjimą savimi ir viskuo, kas gali įvykti. Atrodo, nerimo nebeliko. Pasitikiu.“​
- Ieva
"Aš pajaučiau ramybę, harmoniją. Aišku tai ateina ne iš karto, bet tu jauti vidumi, kad kažkas keičiasi, vyksta kažkas stebuklingo. Atrodo, kad akys pradėjo ryškiau matyti. Retrito metu aš gavau daug įdomių patirčių, kurių dar nebuvau turėjusi, supratau, kad reikia pasitikėti savimi ir nebijoti, nebijoti būti kitokia, nebijoti išdrįsti gyventi taip, kaip jaučia širdis."
- Kristina
"Pirminių tikslų neturėjau, bet gavau tiek be galo daug, jog viskas netelpa žodžiuose... Jaučiu, kad atsivėrė naujos durys, į tai ko visada ieškojau, ir ko visada ilgėjausi, noriu eiti ten ir niekada negrįžti atgal. Šis retritas pakeitė mano gyvenimą ir mane amžiams. Tai buvo pati nuostabiausia patirtis, magija, Dieviška akimirka, dangaus nusileidimas į žemę, šventas laikas praleistas su mylimomis sielos sesėmis, vedantis mus į bendrą tikslą. Esu neišmatuojamai dėkinga už kiekvieną akimirką ir viską, ką gavau. Susirinkau save iš naujo, iš gabalėlių, kaip mozaika, sulipdžiau, suklijavau ir noriu tame likti... Begalybę kartų AČIŪ.... “
- Jurgita