Dėkojame už jūsų domėjimąsi įsigyti mūsų paslaugą. Visus mūsų pasiūlymus galite įsigyti, atsiskaitydami  nurodytos sumos pavedimu pasirinktinai į mūsų banko Swedbank sąskaitą arba į Paypal sąskaitą (žr. žemiau). 

Atlikdami pavedimą, prašome informuokite mus paskirties skiltyje arba atskirai el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt, už kokią paslaugą mokate. Jei atliekate pavedimą, naudodamiesi Paypal, prašome pridėkite prie sumos Paypal mokesčius arba pasirinkite „Siųsti draugams“. Nuoširdžiai dėkojame.

  • Sąskaitos numeris Swedbank – LT097300010084116548, SWIFT kodas – HABALT22, gavėjas – Viktorija Šimašiūtė.
  • Paypal sąskaita:

Šiame puslapyje -

mūsų meilės pasiūlymai

1:1 Sesijos

Viktorija siūlo asmenines sesijas su fokusu į jūsų kelionės įgalinimą – energijos transformaciją, subalansavimą ir harmonizavimą. Jei norite užsiregistruoti asmeninei sesijai su Viktorija, prašome suraskite detales čia arba susisiekite tiesiai.

Mentorystė

Viktorija kiekvieną pusmetį siūlo moterims 3 vietas individualioms mentorystėms, taip pat grupinės mentorystės programas. Sekite atnaujinimus šioje svetainėje. Jei norite patekti į laukiančiųjų sąrašą arba turite klausimų, prašome susisiekite.

Retritai | Susitikimai

Patirkite mylinčią bendruomenės paramą per mūsų atsiskyrimus gražiose Žemės jėgos vietose bei susitikimus Lietuvoje su fokusu į įtvirtinimą čia daugiau jūsų pačių Naujosios Žemės realybių! Sekite informaciją apie ateinančius retritus su Viktorija ir mūsų bendruomenės susitikimus svetainės skiltyje „Retritai“.

Šviesos Kalba

Ši nauja 18 min. trukmės Šviesos Kalbos transmisija parems jus susijungti su jūsų pačių Sielos energija bei jums prieinamais Saulėgrįžos Portalo 2019 12 21 dažniais ir kodais. Daugiau apie šį produktą prašome skaitykite čia.