Jūs esate Šviesos darbuotojas

Vis daugiau žmonių pastebi, kad kažkas vyksta ir tai yra daug tikriau, nei bet kuris iš mūsų galime įsivaizduoti. Didesnė realybė yra įliejama į mūsų kasdienius gyvenimus. 2006 m. gruodžio mėn. Žemėje įvyko precedento neturintis Šviesos poslinkis ir nuo tada beveik neįmanoma nepastebėti pokyčių visuomenėje, šeimose, tarp draugų ir darbo aplinkose. Nubunda daugybė žmonių, žinančių, kad jie norėtų kažkokiu būdu daryti pozityvų pokytį planetoje.

2006 m. gruodį įvykęs pokytis yra sukūrimas to, kas yra apibrėžiama terminu „Nauja Žemė“. Su šiuo pokyčiu, jūs galėjote staiga pastebėti, kad jūs daugiau nebejaučiate ryšio su vietomis ar žmonėmis, kuriuos jūs pažinojote iki tol. Tai nutiko todėl, kad jūs galbūt perėjote į šią Naują Žemę, arba naują vibraciją, tačiau ne visi jūsų draugai, partneriai, šeima ar kolegos perėjo – jie gali vis dar priešintis pokyčiui, jiems gali reikėti papildomai laiko padaryti šitą pokytį arba jie gali pasirinkti visai to nedaryti. Daugybė Šviesos darbuotojų visą šį laikotarpį intensyviai dirbo, kad palaikytų Šviesą bei paremtų šiuos vykstančius esminius pokyčius bei mūsų pajudėjimą į šią naują patirtį.

Kas yra Šviesos darbuotojas?

Terminas „Šviesos darbuotojas“ atsirado 9 dešimtmetyje. Šviesos darbuotoju yra laikomas tas, kas jaučia troškimą padėti žemei dvasiniu būdu, per mokytojavimą, gydymą, maldą, rašymą ar kalbėjimą, ar kitais būdais, kurie siunčia meilę ir šviesą į aplinką. Dažniausiai, šviesos darbuotojai yra trisdešimties arba vyresni ir savanoriavo prieš gimstant padėti Žemei ir jos gyventojams šiame pokyčių laike, kai mes vystomės į mūsų dvasinį pabudimą ir pakilimą, susilygiuojant su Gajos pokyčiais. Kiekvienas šviesos darbuotojas yra čia dėl sakralaus tikslo ir gimė su natūraliomis dovanomis, kad įgyvendintų šią misiją.

Kaip Šviesos darbuotojas, jūs turite įgyvendinti jūsų sielos kontraktą ir tai prasideda, besiklausant dieviško vedimo žinučių, kurias jūs gaunate. Matymas skaičių „11:11“ yra vienas milijonus žmonių siejantis bendras dalykas.  Šie žmonės yra iš visų šalių, tautų, gyvenimo kelių ir suvokimo lygių. „11:11“ yra pabudimo kvietimas, pasiųstas jūsų sau pačiam. Tai yra priminimas apie jūsų tikrąjį tikslą čią ant Žemės. Kitą kartą, kai pamatysite „11:11“, sustokite ir pajauskite subtilias energijas aplink jus.

Šviesos darbuotojas, kuris dar neįgyvendino savo misijos šiame gyvenime, gali jaustis pasimetęs ir bijantis, žinantis, kad yra kažkas svarbaus, ko trūksta jo/ jos gyvenime. Visoje planetoje šviesos darbuotojai bunda. Jie girdi vidinį kvietimą, kuris daugiau nebegali būti ignoruojamas. Šis kvietimas yra priminimas, kad dabar yra metas nustoti žaisti su materialinėmis svajonėmis ir imtis darbo. Kiekvienas Šviesos darbuotojas nubunda tobulu laiku.

Mes visi esame Šviesos darbuotojai, nes mes visi esame Dievo Šviesa, kuri yra mumyse. Mes turime galią sukurti bet ką, ko mes trokštame, nes mūsų protas yra pats galingiausias kūrybos įrankis, kokį tik galima surasti! Mūsų Gyvenimo planas visada apima kažką, ką mes labai mėgstame daryti!

Jūs galite būti šviesos darbuotojas, jei jūs:
  • žinote, kad Meilė ir Ramybė žmonijai yra būdas pirmyn;
  • norite padėti “išspręsti“ pasaulio socialines ir aplinkosaugos problemas;
  • tikite, kad dvasingumo metodai gali “pagydyti“ bet kokią situaciją;
  • turėjote mistiškų patirčių;
  • norite “transformuoti“ savo gyvenimą, kaip pirmąjį žingsnį transformuojant pasaulį;
  • jaučiate troškimą „padėti“ žmonėms per rašymą, kalbėjimą, mokymą, gydymą, konsultavimą, meną ir kt.;
  • žinote, kad esate čia aukštesniam tikslui, net jeigu nesate tikras, kaip jį realizuoti.

 

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: