Jūs gimėte tapti Tikras, ne tobulas

Šiuo metu mes bendrai kuriame naują gyvenimo būdą Žemėje. Nauja Žemė yra kuriama per kiekvieną iš mūsų. Svarbiausia tema dabar yra mokymasis gyventi iš širdies ir sielos. Kad galėtumėte vesti savo gyvenimą iš širdies, yra reikalingas atkurti Pasitikėjimas. Jūs turite galėti pasitikėti savimi ir kitais žmonėmis. Mes visi turime ateiti į bendravimą šiame lygmenyje ir šito lygmens.

Nėra sunku daryti sprendimus, jei tu žinai, kas toliau ir kur tai veda, tačiau reikia pasitikėjimo (ir tikėjimo) jausti impulsą, ateinantį iš tavo širdies, ir žengti į nežinomą, kai tu nežinai, kokia yra tavo kelionės stotis (arba, kitaip, kur tai tave atves)! 

Kai energijos toliau drebina mūsų gyvenimus (jei nesiklausote, drebinimas taps tik smarkesnis!), mes esame drąsinami Tapti Tikrais. Mes turime užtikrinti, kad gyvename savo žmogišką gyvenimą per savo sielos išraišką.

Daug žmonių dabar skundžiasi išsekimu. Supraskime, kiek daug energijos reikia palaikyti netikrus save ir bandyti būti tuo, kuo iš mūsų tikisi kiti. Tai apima mėginimą visus pamaloninti, kasdien „užsidėti“ pozityvų veidą ir daryti dalykus iš pareigos, prievolės ar dėl pritarimo/ pripažinimo/ patvirtinimo. Jei jaučiatės pavargę, galbūt jūs naudojate per daug energijos palaikyti iliuziją, kas – jūs galvojate – jūs turėtumėte būti! Buvimui savo tikruoju savimi nereikia pastangų. Galbūt jūs norėsite skirti laiko pareflektuoti apie tai.

Lūkesčiai Vyrams ir Moterims

Svarbu pažymėti, kad mes visi turime vyriškumą ir moteriškumą savyje, todėl su dalykais žemiau, jūs galite jausti rezonansą prie abiejų.

Moterims. „Problema“ joms yra didelis energijos nutekėjimas, dažnai, bandant subalansuoti karjerą, jaunus vaikus, vyrą ir “mano laiką“. 

Paskutiniais metais mes matėme suaktyvėjusį moterų išsilaisvinimo judėjimą. Nors tai yra nuostabu moterims įvairiais būdais, nereikėtų nukrypti į kitą kraštutinumą. Daug moterų, pajutusios išsilaisvinimą iš priespaudos, dabar stengiasi būti „supermoterimis“ – super karjeros moterimis, dieviškomis mamomis, tobulomis žmonomis ir tiek dar daugiau, bet yra atsijungusios nuo savo esmės.

Mes turime klausytis širdies ir jausti, kas yra tinkama mums ir kas yra tinkamas prioritetas mums dabar. Jei mes sekame savo širdimi, tuomet aplink mus pasireiškia aukščiausia gerovė. Pavyzdžiui, jūs dabar galite jausti savo širdyje, kad jūsų aukščiausia gerovė dabar yra darbas pilnu etatu, tačiau jūs turite jaunų vaikų ir jaučiate kaltę, atiduodama juos dienos priežiūrai į darželį. Štai čia jūs turite pasitikėti savo širdimi, kad jūsų vaikams darželis dabar užtikrins tinkamą aplinką, energijas, ryšius ir mokymąsi, kurie yra svarbūs jų kelionei. O galbūt yra priešingai, ir jūsų svajonė yra likti namie su vaikais, bet visi jūsų draugai ir šeima yra super karjeros moterys ir jūsų pasitikėjimas savimi kenčia, ir jūs negalite atsipalaiduoti ir mėgautis motinyste. Vidinis vedimas yra taip daug svarbiau, nei jūsų protas/ ego gali jums pasakyti. Gali būti, kad jūsų sielos tikslo dalis yra vystytis motiniškose energijose ir jūs duosite savo vaikams, ko jiems reikia jų kelionėje (prisiminkite, jūs turite sielos sutartis su savo vaikais!).

Vyrams. Vyrai parodė savo prisirišimą saugoti ir aprūpinti šeimą (bazinė čakra), tačiau buvo atsijungę nuo savo širdies, kad galėtų palaikyti šitą vaidmenį. Todėl dažnai pas juos bazinė (pamatinė) čakra ir širdies čakra nėra tarpusavio ryšyje. Dažnai tai yra jų šeimos linijos modelis (bruožas), esantis  DNR. Vyrai dažnai prisiima atsakomybę už šeimos gerbūvį, paaukodami savo pačių širdžių troškimus. Tai yra taip įsitvirtinę, kad jie tiki, jog tai yra normalu, ir yra pamiršę, kaip susijungti su savo širdimi.

 Todėl… klausykitės savo širdies, paleiskite prisirišimą prie įsipareigojimų ir pareigos, atraskite gyvenimo tėkmę ir eikite su tėkme, prašykite pagalbos, sekite savo džiaugsmu, nustatykite realistiškus lūkesčius (jeigu iš vis) ir bendraukite su savo šeima!

Kaip jūs galite žinoti, ar jūs esate susilygiavęs su savo širdimi ir siela?

Tai yra paprasta. Per savo jausmus!

Kai jūs esate susilygiavę, jūs jaučiatės: džiaugsmingas, gausus, susijaudinęs (“teigiamai“), susijungęs (ryšyje), įkvėptas, optimistiškas, susikoncentravęs (susitelkęs), mylimas, galingas, esantis dabartyje, aistringas, laisvas, laimingas ir saugus.

Kai jūs esate išsiderinę, jūs jaučiatės: pavargęs, išsekęs, kaltas, depresuotas, stresuotas, bijantis, nerimastingas, skubantis, bejėgis, pavydus, per daug sujaudintas (“neigiamai“), nuobodžiaujantis, nesaugus,  piktas, įstrigęs į spąstus, pesimistiškas, kaltinantis, besijaudinantis, nusivylęs ir atsijungęs (“be ryšio“).

Jei jūs jaučiatės antroje grupėje, kažkas turi keistis.  O gal pats laikas turėti gydančią sielos sesiją pasikapstyti giliau! 

Tapkime Tikrais!

Iš tikrųjų dabar yra laikas eiti vidun ir klausti savęs sunkių/ sudėtingų klausimų. TAPKITE TIKRAS su savimi! Jums nereikia gauti viso to TUOJ PAT DABAR, tiesiog padarykite žingsnį šia kryptimi – savo širdies klausymosi link. Štai keletas idėjų:

  • Skirkite šiek tiek laiko pamedituoti arba tiesiog paprasčiausia praleiskite laiko BUVIME
  • Sukurkite vizijos lentą
  • Turėkite gydančią sesiją pagydyti (transformuoti) gilius modelius, susijusius su PASITIKĖJIMU ir pan.
  • Mokykitės susijungti su savo jausmais
  • Pastebėkite, kas pakelia ir kas nužemina jūsų vibraciją
  • Liaukitės darę vieną dalyką, kurį darote iš pareigos ar įsipareigojimo
  • Užduokite sau klausimą: „Kieno svajonę aš gyvenu?“
(Mano dėkingumas mano mylimai draugei Moni Love už leidimą naudoti jos nuotrauką. She’s such a JOY and one of the most TRANSPARENT soul companions I’ve met!)
Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: