Jūsų Tiesos Šviesa ir Šviesos Kūno „simptomai“

Šviesos Kūno simptomai yra pasireiškimai energetinių pokyčių, kurie yra sukuriami mūsų kūne, kai mes į savo būtį absorbuojame daugiau dvasinės šviesos ir tampame savo Šviesos Kūnais, besiplečiančiais už elektromagnetinių energijų, kuriose mes egzistuojame šiuo metu. Kai kurie žmonės naudoja sąvoką “pakilimo simptomai“, kad apibūdintų šį fenomeną.

Žemės vibracinis laukas transformuojasi, sugeria daugiau dvasinės šviesos ir tampa mažiau tankus ir mažiau atskirtas nuo kūrinijos aukštesnių dimensijų. Šiuo metu aukštesni šviesos dažniai perlieja visą fizinę materiją, įskaitant mūsų kūnus, mūsų sąmonę, mūsų protus ir mūsų emocijas. Šis šviesos įliejimas Žemėje kuria didelį valymosi procesą, kuris veikia mus visus.

Kas yra Šviesos Kūnas?

Kiekvienas turi savo Šviesos Kūną. Šviesos kūnas yra mūsų eterinis kūnas jo tobuloje esaties būsenoje. Ši energetinė matriksa, supanti mūsų fizinį indą, savyje turi milijonus atomų ir dalelių, vibruojančių šviesos greičiu. Ji sukasi, sąveikauja ir susipina su multidimensiniais Visatos sluoksniais, spindėdama ir bangomis riedėdama per visą erdvę ir laiką.

Ši multidimensinė matriksa, žmogaus kūno subatominė molekulinė struktūra, saugo kodus bei raktus į visą Visatą ir Galaktiką. Dabar yra laikas pabusti ir susijungti su šiuo begaliniu žinių vandenynu, kad plėstumėmės į bei atskleistume savo tikrąją dvasinę tapatybę, savo pašaukimą.

Užliekite savo kūną Šviesa

Šviesa yra pats svarbiausias gyvybinis šaltinis planetoje. Kai mes pripildome savo kūną šviesa, mes pradedame savo aktyvacijos procesą, performuodami, perkoduodami ir rekalibruodami savo energetinę matriksą atgal į jos orginalią struktūrą (karkasą). Mes pradedame poslinkio į savo ištobulintą šviesos kūną procesą.

Šviesos srautai maudo planetą Žemę, pritaikydami ir suderindami Viso To, Kas Yra, energijas Aukso Amžiaus (ir už jo) parengimui. Kiekvienas naujas energijos, prisotinančios planetą, srautas kelia žmonijos vibracinį lygį, paremiant pakilimo procesą.

Kai jūs susiliejate su šiomis energijomis ir traukiate į savo kūną daugiau šviesos, jūs oksiduojate savo nervų sistemą, pažadinate priešistorinius prisiminimus, kodus ir raktus savo sieloje, aktyvuojate latentinius gebėjimus, kurie miegojo neišmatuojamai ilgą laiką jūsų sielos dieviškajame paraše (įspaude).

Dabar yra metas prisiminti ir sulaužyti iliuzijos barjerus, kurie sulaiko mus nuo plėtimosi į mūsų natūralios esmės aukščiausią aspektą. Kai mes integruojame šiuos šviesos spindulius, mes transformuojamės į savo Esaties aukščiausią būseną ir mūsų multidimensinė siela iškyla, pagreitindama mūsų evoliuciją. Kai mes atnešame daugiau šviesos į savo kūną, mes aktyvuojame aukštesnius dimensinius kodus, iš naujo sujungiančius bei aktyvuojančius mūsų 12 gijų (sruogų) DNR.

Pakelkite savo Dažnį

Kuo daugiau Šviesos atnešame į savo kūną, tuo aukštesnis mūsų dažnis. Kuo aukštesnis mūsų dažnis, tuo arčiau mes esame Dievo-Šaltinio, mūsų Budos Prigimties, Viso To, Kas Yra.

Kai mes vystomės dvasiškai ir keliame savo dažnį, mūsų Šviesos Kūnas spindi, skleisdamas energiją visiems, kuriuos sutinkame. Kai jūs sąmoningai dirbate, kad sukurtumėte savąjį Šviesos Kūną, ir pripildote savo kūną Šviesa, jūs pakeliate savo vibracinį dažnį ir skleidžiate šį didingą dažnį. Kai jūs dalijatės savo Šviesa su kitais, jūs keliate planetos vibraciją ir tampate svarbia sąsaja su Didžiuoju Poslinkiu.

Taigi, nušviesinkite savo indus. Leiskite savo kūnui gerti Šviesą. Kiekvieną akimirką, kai apie tai galvojate, pripildykite savo kūną Šviesa, fotonine energija. Tai gali būti taip paprasta, kaip komanda, pavyzdžiui: „Balta Šviesa, Balta Šviesa, Balta Šviesa.“ Stovėkite arba sėdėkite ir pareikškite: „Aš dabar pripildau savo kūną Šaltinio Šviesa.“ Jūs taip pat galite naudoti kitas šviesos spalvas, tokias, kaip: blyškiai auksinę sidabrinę, blyškiai sidabrinę, blyškiai auksinę, platininę ir t.t.

Kai jūs pripildote savo kūną Šviesa, jūs tampate aukštesnio dimensinio dažnio transliuotoju, pritraukiančiu prie savęs tas sielas ir aplinkybes, kurios gali gauti naudą iš jūsų energijos, jūsų Šviesos, jūsų tiesos. Kiekvienas asmuo, su kuriuo jūs sueisite į kontaktą, bus paveiktas jūsų auros ir padrąsintas sekti jūsų pavyzdžiu ir gyventi panašiu būdu.

Kitų dimensinių realybių tyrinėjimas ir teleportacija

Kai mes vystomės dvasiškai ir nusimetame savo tankį, mes pajudame į aukštesnį vibracinį kūną, kuris įgalina mus tyrinėti kitas dimensines realybes.

Šiuo metu daug žmonių yra „pagauti“ technologinio elektronikos amžiaus ir greito pasitenkinimo. Kaip Šviesos būtybė, jūs turite savo paties vidinį “kompiuterį“. Kuomet jūs visiškai susiliesite su Aukso Amžiaus energijomis ir vystysitės į multidimensinę (daugiamatę) būtybę, kuria jūs esate, jus mažiau domins tokie elektronikos prietaisai. Viską, ko jums reikės, jūs turėsite savo paties Buvime, nes jūs funkcionuosite ir veiksite iš savo širdies centro, kuris yra begaliniai daugialypis.

Mes kalbėsime per mentalinę telepatiją. Mes transportuosime save, teleportuosimės, savo pačių asmeniniuose laivuose, kurie yra MES. Kai mes galvosime apie trokštamą geografinę stotelę, mes būsime iškart transportuoti tenai. Tai yra įmanoma, nes, kai mes peržengiame linijinį laiką, mes pakeliame savo vibraciją ir egzistuojame aukštesnės dimensinės realybės būsenoje. Tai mums leidžia lengvai manifestuoti savo besiplečiančią viziją bei mūsų pasirinktą stotelę. Mes turėsime gebėjimą keliauti per daugybę energijos portalų su didingomis spalvomis, žiedlapiais, tonais ir kraštovaizdžiais.

Gydanti Šviesos Galia

Šviesa yra gyva sąmonė ir akimirksniu atsiliepia į mūsų iškvietimą. Šviesos galia transformuoja bet kokią mums iššūkius keliančią situaciją. Bet kuri nerami sritis mūsų fiziniame inde gali būti pagydyta su Šviesa. Pakvieskite Šviesą į tas savo kūno sritis, kurioms reikia jūsų dėmesio. Užliekite kiekvieną savo kūno ląstelę Šviesa ir paprašykite, kad ji būtų nukreipta į bet kokias skausmo ar “ligos“ sritis, nes kiekviena ląstelė jūsų kūne yra intelektas ir atsiliepia į jūsų dievišką direktyvą. Kiekvienas turi šį gebėjimą, nes mes esame dieviški.

Įženkite į savo prigimties grožį ir pakelkite savo akis į dangų, susitelkite į Šviesos spindulius, kai jie patenka į jūsų trečiąją akį, karūnos čakrą ir kiekvieną jūsų esybės porą-akelę. Pakvieskite Šviesos spindulius gydyti, transformuoti ir pažadinti jus į multidimensinę būtybę, kuria jūs esate.

Kiekvieno Šviesos Kūno patirtis yra visiškai unikali, tačiau yra keletas Švieso Kūno “simptomų“, kurie pasirodo dažnesni. Kai kurie iš žemiau išvardintų “simptomų“ taip pat gali būti “ligos“ indikatoriai, todėl prašome pasikonsultuoti su patikimu sveikatos profesionalu, jei esate susirūpinę dėl to, ką jūs patiriate savo kūne.

 • Galvos skausmai ir migrenos, kurių neina palengvinti “skausmo malšintojais“
 • Galvos svaigimas, skambesys ausyse, koordinacijos disbalansai
 • Išsekimas
 • Neįprasti skausmai, ypač kauluose ir sąnariuose
 • Nugaros ir kaklo spazmai
 • Uždegimai, išbėrimai ir kiti “išsiveržimai“
 • Intensyvios emocijos – nuotaikų svyravimai, trumplalaikės depresijos priepuoliai
 • Virškinimo sutrikimai
 • Jautrumas energijoms
 • Jautrumas aplinkos toksinams
 • Metalo skonis buroje, išdžiuvusi bura, gerklė
 • Naujos patirtys, orienuotos į laiką ir erdvę

Kiti “simptomai“ apima:

 • Kvėpavimo nepatogumai, “įtemptumas“ plaučiuose, astma, į gripą panašūs simptomai, peršalimai, šienligės temperatūra, tekanti nosis ir čiaudėjimas ilgiau, nei 24 valandas
 • „Proginė“ diarėja
 • Širdies “permušimai“
 • Apytakos trūkumas, raumenų galios praradimas ir trumpi silpnumo periodai
 • Dilgčiojimas rankose, kojose ir pėdose
 • Hormoniniai disbalansai
 • „Deža vu“ (déjà vu) jausmas, intensyvi atskirties ir praradimo baimė
 • Imuninės ir limfatinės sistemos pokyčiai
 • Sapnai ir keisti miegojimo bruožai, naktiniai prakaitavimai
 • Miglotumas galvoje ir tuščias jausmas skrandyje

Šviesos Kūno “simptomai“ prisistato, kaip signalas, kad metas pakelti savo vibraciją.  Nėra standartinių receptų šių simptomų palengvinimui. Kiek tik galite, paleiskite save iš baimės energijų. Iš tikėjimo ir ramybės vietos eikite į savo vidinį vedimą, kai jūs ieškote sprendimų šioms problemoms. Tai, kas padėjo praeityje, nebūtinai gali būti efektyvu dabar. Būkite pasirengęs būti lankstus ir atviras. 

Dažniausiai, jūs galite atpažinti, kad tai yra Šviesos Kūno simptomai, priešingai, nei senų/ negatyvių energijų valymas, pagal tai, kad jūsų Šviesos Kūno „simptomai“ dažnai nereaguoja į įprastinį gydymą ir laikosi tol, kol jūs pakeliate savo vibraciją arba imatės kitų žingsnių savo dvasinėje kelionėje.

Užtikrinkite, kad jūs esate tvirtai įsižeminę per savo Žemės Žvaigždės čakrą ir prašykite savo angelų ir gidų nukreipti jus gijimo formai, jums tinkamai šiuo metu. Jūs galite praleisti laiko meditacijoje ir pakelti savo vibraciją šiuo būdu arba jums gali prireikti susirasti gerą praktiką, kad paremtų jus jūsų kelionėje, kuris dirba su aukštesnės energijos centrais ir yra susipažinęs su Žemės pakilimu.

Prašome sekite ir pamėkite mus: