Kaip išlikti ramiam ir grakščiai pereiti pokyčius?

Ir sienos pradeda griūti…

Aš esu vedama pasidalinti šiek tiek daugiau apie tai, kas dabar vyksta, kai mes iš tiesų esame ties Didžiojo Poslinkio tašku.

Senoji žemė griūva, Naujoji Žemė iškyla. Ir tai labai jaudina!

Šiuo metu mes atsijungiame nuo senosios 3D matriksos realybės visuose savo lygmenyse – santykiuose, karjeroje, materialiame pasaulyje ir svarbiausia – savo pačių energijos laukuose. Didele dalimi tai yra susiję su atsisveikinimu su senąja patriarchija – dominuojančiomis vyriškomis energijomis, kuriančiomis baimę, atskirtį ir konkurenciją. Dabar jos iš tikrųjų išsisklaido!

Daug žmonių, kuriuos pažįstu, yra kažkokiame dideliame poslinkyje jų gyvenime. Viduje yra žadinamas pokytis keisti kryptį, daryti kažką, apie ką jie visada svajojo, keliauti, judėti į kažką, kas yra prasminga, sekti savo širdimis, nesusitaikyti su gyvenimu „puse širdies“.

Dauguma žmonių atranda, kad jie neranda pasitenkinimo sename 3D, ego pagrįstame gyvenime. Jie atranda drąsą viduje tyrinėti naujas galimybes. Šis pabudimas ir  abejojimas status quo yra visur paplitęs! Tačiau ką mes matome, yra tai, kad daug žmonių, paleisdami seną, jaučiasi visiškai be krypties sąryšyje su nauju. Žmonės sako, kad mato daug potencialių galimybių, tačiau nėra tikri, kuria kryptimi eiti. Jie negali įžeminti jokio potencialo, nes tam dar nėra tinkamas laikas!

Svarbi tema šitoje akimirkoje yra tai, kad mes esame laike tarp seno paleidimo ir naujo pastatymo. Nauja yra statoma iš visiškai naujos pamatinės vibracijos. Tai yra statoma iš vidaus išorėn. Tai yra metas, kai kūrinijos moteriškos energijos rodo kelią!

Šitas etapas užtruks kurį laiką. Mes turime būti šitame ramiame taške tol, kol mūsų energijos sistemos prisitaiko prie naujų vibracijų, kurios yra reikalingos sukurti naują.

Jūs taip pat galite atrasti, kad jūs bandote jėga stumti šią naują kryptį, tačiau planai neveikia šioje akimirkoje. Faktiškai, galime sakyti, jog PLANAVIMAS DABAR YRA BEPRASMIS.

Daug žmonių jaučiasi pasiklydę, nes jie nežino, kaip gyventi be planų ir be krypties gyvenime. Tai yra čia, kur atsiskleis jūsų ryšys su moteriška energija. Kiek jūs atsiduodate buvimui tuščioje erdvėje?

 

Sąsajoje su šio Poslinkio suvokimu, aš noriu pasidalinti su jumis vienu aspektu šiame didingame istoriniame „tekėjime“.

2016 metais Vatikanas paskelbė liepos 22-ąją Marijos Magdalenos švente ir paskelbė ją, kaip vertą apaštalę. Jūs galite prisiminti ankstesnįjį religinį požiūrį, kad Marija Magdalena buvo prostitutė.

Tai yra svarbus momentas kolektyvinės sąmonės vystymęsi, prisimenant ir įkūnijant įgalintas Dieviško Moteriškumo energijas Žemės planetoje.

Marija Magdalena buvo aukštoji šventikė, susilygiavusi su Kristaus Sąmone. Tuo pačiu ji atstovauja juodąjį spindulį – tuštumą, misteriją, moteriškumą- ar matote ryšį su aukščiau minėtomis temomis? Šios energijos yra vienio, pagrįsto lyderyste ir dvasingumu, šerdis. Dabar yra metas šiai energijai būti atskleistai planetoje. Tai – naujoji realybė!

Keliais paskutiniais metais Marija Magdalena aplankė mane daug kartų ir pritraukė prie manęs daug sielų dirbti su šiomis temomis. Aš mačiau, kaip yra pakeliamas “šydas“ nuo Dieviško Moteriškumo ir Šventyklų energijų, kad tai galėtų išeiti iš požemio ir pradėtų banga riedėti į masinę sąmonę.

Šv. Marija Magdalena, Pietro Perugino (1500AD)

Moteriškumo dovana yra misterija, nematomas, tuštuma ir atsidavimas, leidimas bei tekėjimas. Visa kūrinija yra gimdoma iš šitos vietos!

Žinokite, kad šiame laike jūs esate visiškai tobulai, kaip jūs esate. Palaikykite pasitikėjimą! Tik dėl to, kad dalykai nejuda regimame pasaulyje (vyriškumas), nereiškia, kad niekas nevyksta. Viskas vyksta nematomame (moteriškumas).

Geriausias būdas susitvarkyti su šiomis energijomis yra palaikyti dalykus paprastai.

Būkite savo paties centre ir stebėkite visas nuostabias galimybes, kai jos atsiskleidžia tiesiai priešais jus! Atsiduokite.

Susitelkite į sveiką gyvenseną, laiko leidimą su savo mylimaisiais, darymą dalykų, kuriuos jūs mėgstate, ir erdvės leidimą jūsų gyvenime. Erdvė yra esminės svarbos integruoti naujas energijas.

Taip pat būkite pastabūs savo pačių vibracijai. Kai kuriems iš jūsų gali reikėti balansuojančios sesijos su jums “rezonuojančiu“ specialistu, kad jūs suderintumėte savo matriksą su nauja. Daug iš jūsų savo esaties daugiamatiniuose aspektuose dirbate su Naujos Žemės „parašu“ ir jos struktūromis, dažniausiai naktimis. Jums gali būti vertinga susipažinti su šviesos kūno simptomais.

Kai mes peržengsime šitą atnaujinimą, mes įžengsime į visiškai naują planetą. Įsivaizduokite save, išlipantį iš  erdvėlaivio ir nusileidžiantį ant visiškai naujos planetos. Paklauskite savęs: „Koks yra mano prisidėjimas prie šito pasaulio?“. Jūs galite būti nustebęs, nes tai gali būti visai ne tai, ką jūs taip ilgai darėte iki šiol!

Išlikite atviras, tikėkite savimi, gyvenimu ir Dvasia/ Šaltiniu, ir svarbiausia – mėgaukitės kelione, nes jūs PASIRINKOTE būti čia šiuo metu!

 

 

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: