Kas yra Dieviškas Vyriškumas?

Keletą pastarųjų metų mes daug dėmesio skyrėme Dieviškam Moteriškumui, jį gydydami ir susigrąžindami, ir taip pat prisiminėme apie mūsų pamirštą pirmapradį dviejų jėgų šokį, kuris dabar sugrįžta su šiuo Nauju Aukso Amžiumi. Man tai yra pagrindinė tema, kurią pasirinkau patyrinėti didesnę dalį šiame savo gyvenime. Tikiu, kad šių dviejų energijų sąjunga yra vienas iš Dieviško Žmogaus raktų Naujoje Žemėje.

Evoliucija nestovi vietoje ir šiame laike mes iš esmės ateiname į naują etapą, kur labai svarbu tampa veiksmas ir išraiška, tiltu sujungiant dvasinę ir fizinę realybes. Kai mes esame atkūrę savo darbų įkvėpimo pagrindą, kūrybinį, moterišką Kūrinijos principą, mes galime pajudėti į naują etapą, pagaliau suvienydami du polius ir atnešdami daugiau pilnatvės į savo gyvenimus. Savo pačių evoliuciniame procese, jūs matysite, kad jūs privalote gerbti ir dirbti kartu su abiem šiom energijom, viduje ir išorėje, kitaip, jūs strigsite. Taigi, dabar – Vyriškumo eilė! Šiame straipsnyje patyrinėsime daugiau apie Dievišką Vyriškumą, nes iš tikrųjų jo nebuvo paskutinius tūkstančius metų ir mes nedaug žinojome apie jį.

Aš esu palaiminta, kad savo gyvenime esu apsupta ir savo darbe galiu dirbti bei mokytis kartu su daugybe žmonių, sielų, moterų ir vyrų. Ir ypač daug aš išmokau iš keleto vaikų, su kuriais dirbau. Vaikų sielos turi tiek daug ko mus išmokyti!

Šio mėnesio Naujienlaiškyje priminiau dabar ypač aktualią šią dviejų polių Balanso ir Sąjungos temą ir esminius kiekvieno iš jų principus. Pažiūrėkime dabar giliau į Dievišką Vyriškumą, kuris šiame evoliucijos etape yra ypač aktyvus ir atlieka daug svarbaus darbo, mums judant toliau į priekį.

Dieviškas Vyriškumas yra Kūrinijos Auksinis Spindulys ir išorinis Kūrinijos principas. Jis atneša formą, struktūrą ir tvarką moteriškumui. Tai – veiksmo energija. Be vyriškumo niekas neateitų į formą ir būtų tik tuščia erdvė! Mano matyti dideli paveikslai Dieviško Vyriškumo yra Mokytojas Kutumi, Jėzus, Archangelas Mykolas ir Obama šioje realybėje (ir dar keletas kitų, kurių vardų  neminėsiu, nes jie nieko nepasakys daugumai).

Patriarchalinis amžius pasibaigė

Kelis paskutinius tūkstančius metų ir ypač paskutinius 2000 metų, mes buvome Patriarchalinio Vyriškumo pasaulyje. Iš esmės, mes atmetėme ir pašalinome moterišką Kūrinijos partnerę. Tai yra akivaizdu tame, kad beveik visos religijos turi vyrus Dievus ir pagal teisę daug kur pasaulyje moterys negali nieko turėti nuosavybėje, negali paveldėti, buvo stipriai nugalintos. Nesu tikra dėl to, kaip situacija yra pasikeitusi dabar, bet prieš devynerius metus, kai rašiau savo magistro darbą tarptautinės teisės specializacijoje, mano pasirinkta tema buvo „Žmogaus teisių gynimo mechanizmų lyginamoji analizė“, apimant penkis pasaulio kontinentus, ir aš lyginau teisinę bazę įvairiose pasaulio šalyse – įstatymai būtent moterų atžvilgiu mane pašiurpino, nekalbant apie tai, kaip jie yra įgyvendinami praktiškai. Suprantama, vyrai taip pat daug patyrė savo laiku, bet, sutikime, tai, ką per žmonijos istoriją patyrė sielos, gimusios moteriškuose kūnuose, yra didžiausias antžmogiškumas ir mes joms esame labai skolingi.

Kaip įrodymas, kad patriarchijos era eina į pabaigą, neseniai buvo reikšmingas poslinkis, kai Marija Magdelena pagaliau buvo pripažinta Vatikano, kaip verta apaštalė. Svarbu suprasti, kad Patriarchalinės energijos nėra „blogos“. Kaip kolektyvinė ir kaip individuali siela, mes pasirinkome patyrinėti šią temą. Dabar, kai mes pajudėjome iš šios patirties, mes turime galimybę aktyvuoti Dievišką Vyriškumą. Bet pirmiausia, mes privalome pagydyti Patriarchalinį Vyriškumą.

Nors mes galime turėti nuostabius vyrus savo gyvenimuose, labiausiai tikėtina, kad jūs savo energijos lauke turite Patriarchalinio Vyriškumo bruožus iš jūsų praėjusių gyvenimų. Šie bruožai privalo būti išvalyti ir subalansuoti, ypač bet kokios žaizdos. Prisiminkite, dabar mes įžengiame į Vienio Sąmonę, kur Dieviškas Vyriškumas ir Moteriškumas dirba sąjungoje vienas su kitu. Kadangi mūsų vibracija kuria mūsų realybę, visa tai prasideda vidiniuose jūsų būtybės planuose.

Kaip Vyriškumas teka jūsų energijos lauke?

Jūsų vyriška energija yra įtvirtinta jūsų bazinėje čakroje. Ši čakra yra stuburo apačioje (priekyje ir nugaroje) ir yra susijusi su šeima, darbu ir pinigais, iš esmės buvimu žmogumi ir gyvenimo gyvenimu! Saugumas ir parama yra svarbios temos. Ji taip pat pasireiškia per mūsų kūno dešiniąją pusę ir mūsų kairįjį smegenų  pusrutulį. Mūsų saulės rezginio ir gerklės čakros taip pat yra vyriškos (nors kiekviena čakra tur in ir jang balansą, jos yra vyriškos arba moteriškos pagal jų savybes.

Jūsų vyriška energijos bruožai didžiąja dalimi atspindi jūsų tėvą ir ankstyvus rolės modelius, bet jūs taip pat gimėte su jūsų pačių modeliais (bruožais) iš savo sielos ir jūsų protėvių linijos per DNR. Vyriškumas jūsų išoriniame pasaulyje (t.y. jūsų realybėje) yra tiesioginis atspindys jūsų pačių vyriškos energijos bruožų! Jūs galite pakeisti išorę, keičiant savo vidinius bruožus.

Žiūrėdami į lentelę žemiau, pareflektuokite apie Vyriškos energijas savybes. Jei norėtumėte eiti giliau, galite atlikti refleksijos pratimą straipsnio apačioje.

Dieviškas Vyriškumas
Patriarchalinis VyriškumasEkstramaliai Patriarchalinis arba Šešėlinis Vyriškumas
Emocinis intelektas ir išraiška
Dieviškas ryšys ir atvirumas
Lankstus
Įsicentrinęs širdyje
Aukštesnis ir Dieviškas protas
Kaip vyras, palaiko savo šviesą
Visada pasitaria su moteriškumu viduje arba išorėje, prieš imdamasis veiksmo  (t.y. įkvėptas veiksmas)
Galia viduje
Lygybė/Vienybė
Prisidedantis
Priima visas kitas tiesas
Saugotojas/ Vedlys
Gerbia ir vertina moteriškumą
Leidžia pažeidžiamumą
Skatina laisvę visiems
Dalijasi sprendimais/ Nesisavina
Leidžia, kad dalykai vyktų, ir veikia, atsižvelgdamas į visumą
Klausosi kiekvieno
Išsklaido baimę
Kuria ramybę ir taiką

Užgniaužia emocijas
Įsicentrinęs ego
Garbina vyrą, aukščiausią Dievą
Teisingumas
Griežtumas
Žemesnis protas
Turi įrodyti, kad jis yra vyras
Atmeta moteriškumą
Viršenybė
Galia išreiškiama išorėje
Savinasi/Nuosavybė
Aprūpintojas/ Tiekėjas
Jo tiesa/žodis yra vienintelis būdas
Saugotojas
Negerbia arba nevertina moteriškumo
Nenori būti matomas, kaip silpnas
Blokuoja pažeidžiamumą
Kontroliuojantis/Dominuojantis
Sprendimų priiminėtojas
Stumia ir daro, kad dalykai vyktų
Karys
Sveikina karą
Kuria baimę

Emocijų protrūkiai
Nėra ryšio su širdimi
Nėra ryšio su Dieviškumu/ Tiki, kad Dievas yra Agresorius
Žaloja moteriškumą
Smurtas
Galios išreiškimas jėga
Žavus išorėje, tamsus viduje (Narcizimas)
Griovėjas/Užvaldytojas
Žiaurumas
Baudėjas
Kuria karą/žudynes
Persekiotojas
Elitinis/Super mačistas
Klestėjimas baimėje

Mūsų Vyriškos Energijos

Dabar mūsų vyriškumas yra labai susijęs su tuo, kaip mes išreiškiame tai, kas mes esame. Moteriškumo principas yra kūrybinė, intuivi energija (t.y. vibracija) , o vyriškumas paima tą vibraciją ir atneša, pristato į pasaulį. Tai yra apie veiksmą, išraišką ir gyvenimą. Galite įsivaizduoti, kaip vyriškumas paima moteriškumą į savo delnus, brangina ją, kaip gražų brangų energijos orbą arba kaip gėlę, ir pristato ją į pasaulį. Bet ar iš tikrųjų mes jaučiame, kad vyriškumas šitaip pasireiškia?

Prašau skirkite akimirką iš tikrųjų sugerti šių žodžių energiją.

„Tam, kad išreikštumėte tai, kas jūs esate, pasaulyje, jūsų vyriška energija privalo būti subalansuota ir harmonizuota bei dirbanti intymiame ryšyje su jūsų moteriškumu.“

Prieš kurį laiką buvau parašiusi ir paskelbusi straipsnį, pavadinimu „Vyriškumo ir Moteriškumo Šokis“, kuris dabar nebėra viešai prieinamas.

Kad pradėtumėte dirbti su In ir Jang Šokiu, valdydami savo gyvenimą:

 1. Duokite sau laiko pasiklausyti savo sielos balso. Tai apima proto nutildymą ir atsigręžimą į jūsų pačių sielos esmę (In/ moteriškos energijos)
 2. Naudokite šią gairę, kai reikia imtis bet kokio veiksmo (Jang/ vyriškos energijos), klausdami: “Koks yra mano kitas žingsnis?”
 3. Paleiskite kontrolę ir turėkite tikėjimą! Neprisiriškite prie rezultatų dėl to, kaip ir kada dalykai turėtų įvykti

Metas visiems pasirūpinti pagydyti ir atnaujinti Vyriškumą, kad mes galėtume išreikšti, veikti ir gyventi savo autentiškus save!

Refleksijos pratimas

Kad pamatytumėte, kokie yra jūsų vyriškos energijos bruožai, paimkite savo užrašų knygutę ir pareflektuokite klausimais žemiau. Kiekvienas yra sutikęs vyrų savo gyvenime įvairiais būdais – namie, šeimoje, darbe, draugų tarpe, pan. Net vyrų trūkumas jūsų gyvenime gali atsakyti į šiuos klausimus! Galiausiai, kaip veikia jūsų pačių Dieviško Vyriškumo ir Moteriškumo energijos?

 • Ar jūs jaučiatės saugi (us) tarp vyrų?
 • Ar jūs galite būti savimi tarp vyrų?
 • Ar jūs jaučiate, kad vyrai jūsų klausosi?
 • Ar jūs jaučiate, kad vyriškumas gerbia ir vertina jus?
 • Ar vyrai jūsų gyvenime lengvai išreiškia savo emocijas?
 • Ar vyrai jūsų gyvenime išreiškia jums meilę?
 • Ar jūsų širdis išlieka atvira tarp vyrų?
 • Ar jūs jaučiatės daugiau ar mažiau galinga (s), nei vyrai?
 • Ar jūs esate priklausoma (s) nuo vyrų?
 • Ar jūs nusileidžiate vyrams dėl sprendimų arba jų nuomones laikote, kaip savo pačių?

Apskritai, būkite ypač budrūs tam, kaip Vyriškumas pasireiškia jūsų realybėje:

 1. Žiūrėkite į tai, kaip vyrai elgiasi su jumis
 2. Žiūrėkite į tai, kaip jūs reaguojate į vyriškas energijas, ypač tas, kurios jums yra trigerinės
 3. Žiūrėkite į bruožus, kaip vyrai elgiasi su moterimis ir kaip moterys elgiasi tarp vyrų jūsų gyvenime
 4. Žiūrėkite į savo pačių vyrišką energiją, kaip ji susitvarko su jūsų moteriška energija – ar jūs esate griežta (s) ir kontroliuojanti (s), ar jūs lengvai išreiškiate savo emocijas, ar jūs esate linkusi (ęs) atidėlioti ir t.t.

Prisiminkite, vyriškumas jūsų išoriniame pasaulyje (t.y. jūsų realybėje) yra tiesioginis atspindys jūsų pačių vyriškos energijos bruožų! Jūs galite pakeisti išorę, keičiant savo vidinius bruožus.

Gilesnis Gijimas

Kai jūs apmąstote tai, kas parašyta aukščiau, jūs galite dirbti mylėdami ir priimdami savo sužeistą vyriškumą viduje arba jums gali prireikti gilesnio gijimo, kurį paremtų jums artimi gyduoliai.

Aš taip pat kviečiu jus prisijungti prie mūsų Portalo transliacijos ateinantį pirmadienį, kur mes kartu turėsime meditaciją, skirtą būtent aktyvuoti šią Dviejų Polių Sąjungą Įkvėptam ir Įgalintam Gyvenimui!

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: