Kodėl aš myliu Gozo ir apie ką yra mūsų retritai?

Tai mano spontaniška refleksija, kas mano pajautimu yra Gozo, ką  atradau, atvykusi į šitą mažą salą pirmą kartą, kodėl vis čia sugrįžtu ir kodėl čia organizuoju retritus kitiems.

Tai yra „vieta“, kurioje jaučiuosi  ypač rami ir lengvai galiu gyventi čia ir dabar  akimirka po akimirkos.

Čia niekas to „netrukdo“, bet viskas tai palaiko, mane tame remia.

Tai nėra tik “ribotoje erdvėje“, kurią aš susikuriu ir kurioje būnu saugiai savo fiziniuose namuose. Tai yra visa virš, po ir aplink. Tai yra reta energija, kuri šiame saugiame uoste Viduržemio jūros centre, buvo išsaugota, kitaip, nei daug kur kitur planetoje.

Ji labai greitai, nejučia tave apgaubia, paima į savo minkštą, takų glėbį ir tu gali jai atsiduoti, tu gali ja pasitikėti, tu leidiesi jos nešamas.

Viename žodyje tai yra TĖKMĖ.

Tai yra Gozo magija, apie kurią žino ir apie kurią mes dalijamės tie, kurie ją  atpažinome.

 

Kas yra Gozo, kaip aš ją patiriu?

Tai yra vėjai, kurie išplauna smegenis nuo nereikalingų minčių ir kitas šiukšles iš visų užkaborių. Čia niekas, kas tau daugiau šioje akimirkoje nebetarnauja, negali būti sulaikyta, paslėpta, “išsaugota“. Vėjai yra stiprūs ir skrodžia kiaurai. Ne kankinančiai. Mylinčiai. Tu net nejauti, kai jie tave plauna, jie – kaip tavo draugai, kuriuos tu įsileidi.

Tai yra gili jūros mėlynė, į kurią gali nerti nerti, kad vėl susidurtum, akis į akį, su savo paties gelmėmis.

Tai yra platus horizontas, kuris plečia perspektyvą ir tau leidžia plėstis be ribų, be sienų.

Tai yra Kristalinis Spindėjimas, atsispindintis horizonte tiesiai per Saulės Portalą iš Šaltinio, kuris, atsispindėdamas jūros paviršiuje ties horizontu, nušviečia kiekvieną tavo esaties ląstelę.

Tai yra priešistorinė Deivė Mama, kuri yra besąlygiškai mylinti ir tau atsiskleidžia, kaip visų dalykų mokytoja, biblioteka, kurioje patalpinti visi Visatos Išminties įrašai, jeigu tu ją gerbi ir jos klausaisi.

Kodėl tai man yra dovana, arba kokią naudą aš iš to gaunu?

Visų pirma, todėl, kad aš galiu čia atsipalaiduoti ir Būti Savimi Visiškai. Absoliučiai. Lengvai. Tiesiog Aš. Visokia, kokia kada nors noriu būti. Be jokios įtampos. Be jokio teisimo. Šitas „kaimas“ viskam leidžia būti, viską priima. Visas ir bet kokias išraiškos formas.

Antra, todėl, kad kai aš galiu atsipalaiduoti į visa tai, kas Aš Esu, ir į Visa Tai, Kas Yra, aš galiu dar giliau panerti į Save, susijungti su savo visais aspektais ir vidiniu vedimu, susitikti su tuo, kur aš dabar esu ir kur link aš jaučiu iš tikrųjų reikia – noriu toliau kreipti savo judėjimą šioje fizinėje realybėje, prisiminti tai, kas man – mums iš tikrųjų yra svarbu. Tai padeda man efektingai bendrai kurti dabarties akimirkoje gyvenimą, kuris yra tikras, sulygiuotas ir gausus, autentiškas, ne įtakotas, ateinantis betarpiškai iš Kūrėjo Šaltinio.

Trečia, mano visa fizinė-energetinė struktūra, visas organizmas gali ilsėtis, natūraliai, netrukdomai apdoroti visus ir bet kokius procesus, kuriuos aš pereinu, ir paleisti, nenaudojant jėgos ar kito žmogiško proto įsikišimo. Vyksta regeneracija – atsinaujinimas ir resursų atkūrimas.

Galiausiai, aš palieku salą, susiliejusi su Vieniu, Vienyje. Su aiškesniu žinojimu, pailsėjusi, atgavusi jėgas ir sustiprinta, įgalinta savo tolesniame kelyje, savo Vizijoje. Kiekvieną kartą taip.

Tai yra Susibalansavimas.

Tai yra Moteriškosios, Kuriančios energijos terpė – Kosminės Motinos Kūrybinės Įsčios. Ji teikia Džiaugsmą, Malonumą. Tikrą. Vidinį. Būties.

Viską, ką aš apie TAI išmokau – prisiminiau ir taikau, iš naujo mokau – reedukuoju, dalijuosi savo darbe – tarnystėje, savo individualiose sesijose su žmonėmis ir su retritų dalyviais, aš išmokau – prisiminiau čia – gyvendama ant šitos 67 km² dydžio uolos, skalaujamos jūros, saulės ir vėjų, vadinamos „Džiaugsmu, Malonumu“ (iš lot. klb. žodžio „Gaudium“).

Tai yra tobula vieta Atsitraukti ir vėl Sugrįžti. Mes sugrįžtame iš čia į kitą pasaulio pusę Daryti / Manifestuoti Dalykų, kilusių iš mūsų Esaties Centro, iš mūsų Giliausių ir Aukščiausių, Tikrųjų Svajonių, nuolat semdamiesi įkvėpimo iš savo pamaitintos jaučiančios – žinančios vidinio Moteriškumo Mūzos ir pasitelkiant savo vidinio Vyriškumo galias, tarnystėje didesnei gerovei VISŲ.

AČIŪ TAU, GOZO – aš sugrįžau Namo, AŠ ESU Namie.

 

Jūs galite sekti ir pamėgi mus čia: