sąmoningas įstraukimas ė kūrybinę evoliucija_ marketing _ mindset (62)

Mano Maltos patirtis

Kaip sako žmonės, į šitą mažą salyną Viduržemio jūros centre atvykę iš įvairių pasaulio šalių: This Rock Rocks! Ir tikrai – ši Uola supa! Aš atvykau čia 2012 metais, kai Motina Deivė / Šaltinis pašaukė sugrįžti Namo. Tai čia aš pirmąkart suvokiau Rojų Žemėje ir atlikau savo pačios pirmąjį Pasitikėjimo Šuolį į Naują Žemę. Šių salų energijų aš buvau remiama ir palaikoma paleisti praeitį – išvalyti savo ląstelinę atmintį tam, kad prisiminčiau tai, ką buvau pamiršusi, ir Naująja Žeme vaikščiočiau įsikūnijusi, subalansuota ir susilygiavusi, tarnystėje Gajai ir žmonėms.

Malta – pirmieji mano dvasiniai namai Žemėje ir čia aš periodiškai sugrįžtu. Kaip Kristalinės Gardelės Saugotoja, šiandien aš čia kviečiu tuos, kurie taip pat trokšta pabusti, atkurti savyje Vyriškumo ir Moteriškumo balansą, aktyvuoti savo Sielos Vizijos prisiminimą ir patirti aukštesnio dažnio realybes, susilygiavus su Šaltinio Šviesa, kuri yra prieinama šiame salyne. Nesvarbu, ar jus traukia praleisti laiko šioje galingų šventų energijų erdvėje, ar jūs esate naujokas šiame kelyje, tai, kas yra įmanoma Maltoje, jus nustebins.


Kas aš esu jums šioje kelionėje? Jūsų patirčių organizuotoja, bendrakūrėja ir lydėtoja. Jūsų bendražygė, palaikytoja ir įkvėpėja. Jūsų asmeninė gidė jūsų susilygiavimui su Gyvenimo tėkme ir Pakilimo energijomis. Gyvendama Maltoje, išvaikščiojau ir ištyrinėjau didžiąją dalį šių salų, teoriškai ir praktiškai pažinau jų reljefą, gamtą, kultūrą, istoriją, žmones. Čia aš pasidalinsiu su jumis viskuo, kuo galiu, kad mes matytume ir jūsų sėkmę, laimę ir išsipildymą, patiriant Naują Žemę ir vaikštant Rojuje Žemėje. 

 

 Maltos priešistorė

Malta yra siejama su Atlantidos civilizacija. Prieš tūkstančius metų dvasiniai lyderiai pasirinko Maltą ir pastatė čia tikslingai suprojektuotas šventyklas, kuriose išdėstė planą žmonijos dvasiniam pabudimui ir pakilimui. Į kiekvieną akmenį, kvadratą ir kompleksą buvo įlieta jų energija bei išmintis ir jos veikė, kaip universitetai tiems, kurie troško gyventi pilnai įsikūniję ir subalansuoti. 

Nors šiandien iš jų daugiausiai yra likę tik krūvos akmenų – archeologinės liekanos, jos yra gausiai lankomos turistų ir piligrimų, o rašytojas Francis Xavier Aloisio pastaraisiais metais savo knygose pristatė naują kosminę perspektyvą bei gilią dvasinę informaciją šių laikų pasauliui ir padėjo iš naujo pažadinti energiją, kuri čia miegojo šimtmečius. 

Pasak jo, priešistoriniais laikais Malta buvo žinoma, kaip sala Trigubos Mėnulio Deivės, trijose jos  aspektuose – būtent Galios, Meilės ir Išminties. Šiandien šis salynas palaiko mūsų vidinį dvasinio/ energetinio apsivalymo darbą, tokiu būdu išplečiant suvokimą ir gebėjimą manifestuoti intencijas. 

Šventyklų paskirtis

Maltoje stūksančios šventyklos yra pripažintos vienomis seniausių Europoje ir pasaulyje – senesnėmis už Stounhendžo akmenis Anglijoje, Maču Pikču šventyklą Peru, Majų šventyklas, Egipto piramides, Knoso rūmus Kretoje ar Akropolį Atėnuose. 

Pagrindinis šventyklų tikslas buvo generuoti „gyvenimą“, pritraukti dangaus galią į Žemės gimdą ir per elektromagnetinę gardelę perduoti originalią šviesą kitiems galios centrams pasaulyje, kad šioje planetoje būtų aprūpinama energija ir palaikoma gyvybė. Malta taip pat palaiko Sirijaus Gyvenimo energiją, Deivės iš Plejadžių vibracijas ir Šviesos Sąmonę iš Centrinės Galaktikos Saulės. (Francis Xavier Aloisio, www.maltatemplejourneys.com)

 

Energetinis Balansas

Maltos salyną sudaro trys salos – Malta, Gozo ir Komino, kurios atspindi energetinės sistemos balansą:

Šiaurinė Maltos dalis palaiko pliusinę arba vyrišką energiją“, „galios arba mąstymo veiksmo energijas./ Gozo [palaiko] minusinę moterišką energiją“, „meilės/ džiaugsmo arba jutimo veiksmo energijas./ Komino [palaiko] išminties arba valios veiksmo [energijas]. (Francis Xavier Aloisio, www.maltatemplejourneys.com)

 

 Deivės energija

Malta yra Dieviško Moteriškumo manifestacija Žemėje. Malta yra Deivės ir Motinos vibracijos patirtis, kuri buvo užkasta ir užkonservuota šioje šventoje žemėje, užklota milijonų metų dominavimo ir išnaudojimo. Ji laukia su nekantrumu būti iš naujo aktyvuota ir iš naujo įamžinta Žemėje.“ (Francis Xavier Aloisio, www.maltatemplejourneys.com)

 

 Tarnystė Žemei Gajai

 
 Kai mes apsilankome šiose šventyklose ir sąmoningai susijungiame su jų energijomis, pažadintos šventyklos paleidžia rezonansinį poveikį per visą fizinį gyvos Žemės kūną ir kitus energetinius centrus bei šventas Žemėje,  paremiant vienijantį kolektyvinį sąmonės poslinkį.