Kaip sako žmonės, į šitą mažą salyną Viduržemio jūros centre atvykę iš įvairių pasaulio šalių: This Rock Rocks! Ir tikrai – ši Uola supa! Atvykau čia 2012 metais, kai Šaltinis pašaukė sugrįžti Namo. Tai buvo čia, kur pirmąkart patyriau Rojų, atlikusi Pasitikėjimo Šuolį į Naująją Žemę. Tai šito salyno energijų buvau remiama ir palaikoma paleisti praeitį – išvalyti savo ląstelių atmintį, kad prisiminčiau, ką buvau pamiršusi, ir vaikščiočiau Naująja Žeme visiškai įsikūnijusi, subalansuota ir susilygiavusi, tarnystėje Gajai ir jos žmonėms. Malta – tai mano pirmieji dvasiniai namai šioje Žemėje, todėl čia periodiškai sugrįžtu, šiandien, kaip Kristalinės Gardelės Saugotoja, kviesdama tuos, kurie trokšta pabusti, atkurti savyje energetinį balansą tarp vidinių vyriškojo ir moteriškojo polių, aktyvuoti savo sielos vizijos prisiminimus bei patirti Vienio realybę, kuri yra prieinama, kai mes susilygiuojame su Šviesos dažniais, pasiekiančiais Žemę per Saulę.

Nesvarbu, ar jus tiesiog traukia praleisti laiko šioje galingų sakralių energijų erdvėje, ar jūs turite kitų intencijų atvykti čia, prisijungti prie mūsų ir susijungti su tuo – tai, kas yra įmanoma Maltoje, jus nustebins. Kas esu jums jūsų kelionėje? Jūsų asmeninė gidė jūsų susilygiavimui su Pakilimo energijomis ir Gyvenimo tėkme. Jūsų patirčių bendrakūrėja, organizuotoja, palaikytoja, bendražygė, lydėtoja, įkvėpėja. Kai gyvenau Gozo, išvaikščiojau pėsčiomis ir ištyrinėjau didžiąją dalį šios salos, pažindama jos gamtą, reljefą, kultūrą, istoriją, žmones. Mūsų retrito Gozo saloje metu pasidalysiu su jumis viskuo geriausiu, kuo galėsiu, kad mes matytume jūsų asmeninę laimę, sėkmę ir išsipildymą Naujoje Žemėje.

Energija, kurią siūlome patirti drauge

Prieš keletą metų maltietis rašytojas Francis Xavier Aloisio (www.maltatemplejourneys.com) pradėjo atskleisti per savo knygas ir meną šiandieniniam pasauliui naują kosminę perspektyvą bei gilią dvasinę informaciją apie Maltos salas ir jų ryšį su dabartine žmonijos bei Žemės evoliucija, paremdamas iš naujo pažadinti energiją, kuri čia miegojo šimtmečius.

Maltos šventyklos: Francis Aloisio sako, kad Malta yra „gyvas muziejus su visomis jos šventyklomis, ant žemės, po žeme ir po vandeniu. Daugybėje šaltinių ji yra siejama su Atlantidos civilizacija. Jis rašo, kad prieš tūkstančius metų dvasiniai lyderiai pasirinko Maltą ir pastatė čia tikslingai suprojektuotas šventyklas, kuriose išdėstė planą žmonijos dvasiniam pabudimui ir pakilimui. Į kiekvieną akmenį, kvadratą ir kompleksą buvo įlieta jų energija bei išmintis. Nors šiandien iš jų daugiausiai yra likę tik krūvos akmenų – archeologinės liekanos, jos yra gausiai lankomos turistų ir piligrimų iš viso pasaulio. Maltoje stūksančios šventyklos yra laikomos vienomis seniausių Europoje ir pasaulyje – senesnėmis už Stounhendžo akmenis Anglijoje, Maču Pikču šventyklą Peru, Majų šventyklas, Egipto piramides, Knoso rūmus Kretoje ar Akropolį Atėnuose. Pasak Francio, pagrindinis šventyklų tikslas buvo generuoti „gyvenimą“, pritraukti dangaus galią į Žemės gimdą ir per elektromagnetinę gardelę perduoti originalią šviesą kitiems galios centrams pasaulyje, kad šioje planetoje būtų aprūpinama energija ir palaikoma gyvybė. Taip pat palaiko Sirijaus Gyvenimo energiją, Deivės iš Plejadžių vibracijas ir Šviesos Sąmonę iš Centrinės Galaktikos Saulės.
Maltos vaidmuo šiandien: Francis aiškina, kad Maltos salynas remia mūsų vidinį dvasinio-energetinio apsivalymo darbą, tokiu būdu išplėsdamas suvokimą bei gebėjimą manifestuoti intencijas. Šių šventyklų lankymas atgaivina ir regeneruoja mus dvasiškai, emociškai ir fizišškai, bei pagydo ir transmutuoja bet kokias negatyvias energijas viduje, kai mes atveriame savo protus visų galimybių laukų. Taip pat, kai mes lankomės šiose šventyklose ir sąmoningai susijungiame su jų energijomis, pažadintos šventyklos paleidžia rezonansinį poveikį per visą fizinį gyvos Žemės kūną ir kitus energetinius centrus bei šventas Žemėje, paremiant vienijantį kolektyvinį sąmonės poslinkį.
Energetinis Balansas: Francis Aloisio taip pat atskleidė, kad Maltos salyną sudarančios trys salos – Malta, Gozo ir Komino atspindi energetinės sistemos balansą: šiaurinė Maltos dalis palaiko pliusinę arba vyrišką energiją/ „galios arba mąstymo veiksmo energijas, Gozo – minusinę moterišką energiją/ „meilės/ džiaugsmo arba jutimo veiksmo energijas, Komino – išminties arba valios veiksmo energijas.
Deivės energija: Francis Aloisio teigia, kad Malta yra Dieviško Moteriškumo energijos manifestacija Žemėje, Deivės ir Motinos vibracijos patirtis, kuri buvo užkasta ir užkonservuota, užklota milijonų metų dominavimo ir išnaudojimo. Ji laukia su nekantrumu būti iš naujo aktyvuota ir iš naujo įamžinta Žemėje. Per maltiečių istoriją, jie pajudėjo iš Deivės garbinimo per priešistorinį laikotarpį į Mergelės Marijos garbinimą per ilgą krikščioniškąją istoriją, kai moteriškumo dievybės garbinimas buvo išnaikintas. Daug bažnyčių salose yra dedikuotos Marijai, kai kurios pastatytos ant priešistorinių šventų vietų, ir yra gydantys Marijos centrai.
Maltos Mieganti Mergelė: Francis teigia, kad žymioji Maltos miegančios mergelės statulėlė, rasta Maltos Hipogėjuje, ne miega, o sapnuoja ir rodo mums, kaip sapnuoti ir gimdyti naujas realybes Naujoje Multidimensinėje Žemėje. Jos poza, identiška miegančio Budos, simbolizuoja visišką ryšį su Gaja ir Aukštesniuoju Aš ir reprezentuoja Dieviško Moteriškumo energiją, t.y. Šaltinio kūrybines energijas kiekviename iš mūsų. 
Pakilimo kodai: Anot Francio Aloisio, Ta’ Cenc vieta Gozo saloje yra esminė saugotoja Trylikos Raktų kūrybos ir Trylikos Kodų žmonijos keliui į pakilimą, o Komino sala laiko raktą į žmonijos atgimimą. Naujos Žinios, Nauja Laisvė ir Naujos Galimybės. Šie kodai laukia būti iš naujo aktyvuoti Naujos Sąmonės gimime Amžių Poslinkyje. Tai parems žmoniją per pakilimo procesą ir pasitarnaus kelyje į Multidimensinę Realybę.