Kaip sako žmonės, į šitą mažą salyną Viduržemio jūros centre atvykę iš įvairių pasaulio šalių: This Rock Rocks! Ir tikrai – ši Uola supa! Atvykau čia 2012 metais, kai Šaltinis pašaukė sugrįžti Namo. Tai buvo čia, kur pirmąkart patyriau Rojų, atlikusi Pasitikėjimo Šuolį į Naująją Žemę. Tai šito salyno energijų buvau remiama ir palaikoma paleisti praeitį – išvalyti savo ląstelių atmintį, kad prisiminčiau, ką buvau pamiršusi, ir vaikščiočiau Naująja Žeme visiškai įsikūnijusi, subalansuota ir susilygiavusi, tarnystėje Gajai ir jos žmonėms. Malta – tai mano pirmieji dvasiniai namai šioje Žemėje, todėl čia periodiškai sugrįžtu, šiandien, kaip Kristalinės Gardelės Saugotoja, kviesdama tuos, kurie trokšta pabusti, atkurti savyje energetinį balansą tarp vidinių vyriškojo ir moteriškojo polių, aktyvuoti savo sielos vizijos prisiminimus bei patirti Vienio realybę, kuri yra prieinama, kai mes susilygiuojame su Šviesos dažniais, pasiekiančiais Žemę per Saulę.

Nesvarbu, ar jus tiesiog traukia praleisti laiko šioje galingų sakralių energijų erdvėje, ar jūs turite kitų intencijų atvykti čia, prisijungti prie mūsų ir susijungti su tuo – tai, kas yra įmanoma Maltoje, jus nustebins. Kas esu jums jūsų kelionėje? Jūsų asmeninė gidė jūsų susilygiavimui su Pakilimo energijomis ir Gyvenimo tėkme. Jūsų patirčių bendrakūrėja, organizuotoja, palaikytoja, bendražygė, lydėtoja, įkvėpėja. Kai gyvenau Gozo, išvaikščiojau pėsčiomis ir ištyrinėjau didžiąją dalį šios salos, pažindama jos gamtą, reljefą, kultūrą, istoriją, žmones. Mūsų retrito Gozo saloje metu pasidalysiu su jumis viskuo geriausiu, kuo galėsiu, kad mes matytume jūsų asmeninę laimę, sėkmę ir išsipildymą Naujoje Žemėje.

Energija, kurią siūlome patirti drauge

Prieš keletą metų maltietis rašytojas Francis Xavier Aloisio (www.maltatemplejourneys.com) pradėjo atskleisti per savo knygas ir meną šiandieniniam pasauliui naują kosminę perspektyvą bei gilią dvasinę informaciją apie Maltos salas ir jų ryšį su dabartine žmonijos bei Žemės evoliucija, paremdamas iš naujo pažadinti energiją, kuri čia miegojo šimtmečius.

Maltos šventyklos: Francis Aloisio sako, kad Malta yra „gyvas muziejus su visomis jos šventyklomis, ant žemės, po žeme ir po vandeniu. Daugybėje šaltinių ji yra siejama su Atlantidos civilizacija. Jis rašo, kad prieš tūkstančius metų dvasiniai lyderiai pasirinko Maltą ir pastatė čia tikslingai suprojektuotas šventyklas, kuriose išdėstė planą žmonijos dvasiniam pabudimui ir pakilimui. Į kiekvieną akmenį, kvadratą ir kompleksą buvo įlieta jų energija bei išmintis. Nors šiandien iš jų daugiausiai yra likę tik krūvos akmenų – archeologinės liekanos, jos yra gausiai lankomos turistų ir piligrimų iš viso pasaulio. Maltoje stūksančios šventyklos yra laikomos vienomis seniausių Europoje ir pasaulyje – senesnėmis už Stounhendžo akmenis Anglijoje, Maču Pikču šventyklą Peru, Majų šventyklas, Egipto piramides, Knoso rūmus Kretoje ar Akropolį Atėnuose. Pasak Francio, pagrindinis šventyklų tikslas buvo generuoti „gyvenimą“, pritraukti dangaus galią į Žemės gimdą ir per elektromagnetinę gardelę perduoti originalią šviesą kitiems galios centrams pasaulyje, kad šioje planetoje būtų aprūpinama energija ir palaikoma gyvybė. Taip pat palaiko Sirijaus Gyvenimo energiją, Deivės iš Plejadžių vibracijas ir Šviesos Sąmonę iš Centrinės Galaktikos Saulės.
Maltos vaidmuo šiandien: Francis aiškina, kad Maltos salynas remia mūsų vidinį dvasinio-energetinio apsivalymo darbą, tokiu būdu išplėsdamas suvokimą bei gebėjimą manifestuoti intencijas. Šių šventyklų lankymas atgaivina ir regeneruoja mus dvasiškai, emociškai ir fizišškai, bei pagydo ir transmutuoja bet kokias negatyvias energijas viduje, kai mes atveriame savo protus visų galimybių laukų. Taip pat, kai mes lankomės šiose šventyklose ir sąmoningai susijungiame su jų energijomis, pažadintos šventyklos paleidžia rezonansinį poveikį per visą fizinį gyvos Žemės kūną ir kitus energetinius centrus bei šventas Žemėje, paremiant vienijantį kolektyvinį sąmonės poslinkį.
Energetinis Balansas: Francis Aloisio taip pat atskleidė, kad Maltos salyną sudarančios trys salos – Malta, Gozo ir Komino atspindi energetinės sistemos balansą: šiaurinė Maltos dalis palaiko pliusinę arba vyrišką energiją/ „galios arba mąstymo veiksmo energijas, Gozo – minusinę moterišką energiją/ „meilės/ džiaugsmo arba jutimo veiksmo energijas, Komino – išminties arba valios veiksmo energijas.
Deivės energija: Priešistorės laikais Malta buvo žinoma, kaip sala Trigubos Mėnulio Deivės, trijuose jos aspektuose – būtent Galios, Meilės ir Išminties. Francis Aloisio teigia, kad Malta yra Dieviško Moteriškumo manifestacija Žemėje, Deivės ir Motinos vibracijos patirtis, kuri buvo užkasta ir užkonservuota, užklota milijonų metų dominavimo ir išnaudojimo. Ji laukia su nekantrumu būti iš naujo aktyvuota ir iš naujo įamžinta ŽemėjePer maltiečių istoriją, jie pajudėjo iš Deivės, Dieviško Moteriškumo energijos garbinimo per priešistorinį laikotarpį į Mergelės Marijos garbinimą per ilgą krikščioniškąją istoriją, kai moteriškumo dievybės garbinimas buvo išnaikintas. Senovės palikimo vietos ir naujieji krikščioniškosios eros pastatai išreiškia šį motininį ryšį. Daug bažnyčių salose yra dedikuotos Marijai, kai kurios pastatytos ant priešistorinių šventų vietų, ir yra gydantys Marijos centrai.
Maltos Mieganti Mergelė: Francis teigia, kad žymioji Maltos miegančios mergelės statulėlė, rasta Maltos Hipogėjuje, ne miega, o sapnuoja ir rodo mums, kaip sapnuoti ir gimdyti naujas realybes Naujoje Multidimensinėje Žemėje. Jos poza, identiška miegančio Budos, simbolizuoja visišką ryšį su Gaja ir Aukštesniuoju Aš ir reprezentuoja Dieviško Moteriškumo energiją. Kitos Storų Mergelių statulėlės taip pat simbolizuoja Motiną Žemę/ Deivę Gają, jose yra įkūnyta Žvaigždžių energija, kai Didžioji Deivė pasėjo sąmonę į Motiną Žemę. Deivė yra Sąmonė arba Energija, siejama su gyvenimo jėga, gimimu, maitinimu, vaisingumu, lengvu gyvenimu ir sezoniniais pokyčiais.
Pakilimo kodai: Anot Francio Aloisio, Ta’ Cenc vieta Gozo saloje yra esminė saugotoja Trylikos Raktų kūrybos ir Trylikos Kodų žmonijos keliui į pakilimą, o Komino sala laiko raktą į žmonijos atgimimą. Naujos Žinios, Nauja Laisvė ir Naujos Galimybės. Šie kodai laukia būti iš naujo aktyvuoti Naujos Sąmonės gimime Amžių Poslinkyje. Tai parems žmoniją per pakilimo procesą ir pasitarnaus kelyje į Multidimensinę Realybę.

Refleksija apie Gozo

Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų turime savo patirtis apie vietas, kaip ir apie žmones, ir kad vietos, kaip žmonės ir visa kita Kūrinijoje, gali priminti mums tik tai, kas mes esame. Kartą akimirkai akyse šmėžtelėjusio laikraščio iškarpoje perskaičiau poeto, kilusio iš Libano ir aplankiusio Maltos salas, mini refleksiją, kuri atsiliepė aidu manyje ir skambėjo maždaug taip, kiek dabar menu: ir tada, vaikščiodamas kažkur skubančiomis Niujorko gatvėmis, menu Maltos salų ramybę ir grožį, kuriuos ji atskleidžia tiems, kas turi širdį pajausti ir akis pamatyti. Žemiau yra mano anksčiau užrašytas spontaniškas Gozo pajautimas –  refleksija apie tai, kaip aš patiriu energiją, kvėpuojančią ant šios Uolos Viduržemio jūros centre:

Kaip aš patyriau Gozo salą?

 • Tai yra „vieta“, kur galiu lengvai būti čia ir dabar ramybėje akimirka po akimirkos. Čia niekas to nekliudo, bet viskas tai remia. Tai nėra tik “ribotoje erdvėje“, kurią susikuriu ir kurioje būnu saugiai savo fiziniuose namuose. Tai yra viskas virš, po ir aplink.

 • Tai – retai surandama energija, kuri buvo išsaugota čia, kitaip, nei daug kur kitur pasaulyje. Vos padėjus pėdą ant šios žemės, ji labai greitai tave apgaubia, paima į savo minkštą glėbį ir tu gali jai atsiduoti, gali ja pasitikėti… nejučia leidiesi jos nešamas. Gozo magija viename žodyje yra tėkmė, apie kurią slapta kalbama.

 • Tai yra Vėjai, kurie išplauna smegenis nuo nereikalingų minčių ir kitas šiukšles iš visų užkaborių. Čia niekas, kas tau daugiau šioje akimirkoje nebetarnauja, negali būti sulaikyta, užslėpta. Vėjai yra stiprūs ir perskrodžia kiaurai. Ne kankinančiai, mylinčiai. Tu net nematai, kai jie tave plauna. Jie – kaip draugai, kuriuos tu įsileidi.
 • Tai yra gili Jūros Mėlynė, į kurią gali nerti ir nerti, kad susidurtum vėl – akistaton- su savo paties gelme.
 • Tai yra platus Horizontas, kuris plečia perspektyvą ir tau leidžia plėstis be ribų, be sienų, be atskirties…
 • Tai yra Kristalinis Spindėjimas, kuris atsispindi ant jūros paviršiaus ties horizontu žemiau Saulės Vartų ir nušviečia kiekvieną tavo kūno ląstelę, kai tu į tai žiūri.
 • Tai yra priešistorinė Gozo salos Deivė Mama, kuri yra besąlygiškai mylinti ir atsiskleidžia, kaip visų dalykų mokytoja, biblioteka, kurioje patalpinti visi Visatos Išminties įrašai, atverdama tau prieigą, jei tik tu ją gerbi, klausaisi širdimi.

Kodėl man tai yra dovana?

 • Visų pirma, todėl, kad galiu čia atsipalaiduoti ir Būti Savimi Visiškai. Tiesiog Aš. Visokia, kokia tik kada nors noriu būti. Be įtampos. Be teisimo. Tas „kaimas“ viską priima – visas išraiškos formas.
 • Kai galiu atsipalaiduoti į Visa, kas Esu, ir Visa, Kas Yra, galiu giliau panerti į savo Begalinę Esatį, susijungti su savo tolimais aspektais ir vidiniu vedimu, susitikti su tuo, kur aš esu ir kur link jaučiu reikia, noriu toliau kreipti savo judėjimą šitoje fizinėje realybėje, suvokti, kas mums visiems dabar yra iš tiesų svarbu. Tai padeda man efektyviai kurti dabarties akimirkoje gyvenimą, kuris yra tikras, sulygiuotas, gausus, autentiškas, ne įtakotas – ateinantis betarpiškai iš Šaltinio manyje.
 • Mano visa fizinė ir energetinė struktūra, visas organizmas gali natūraliai ilsėtis, netrukdomai apdoroti visus ir bet kokius procesus, kuriuos tuo metu pereinu, ir paleisti, nenaudojant jėgos ar kito linijinio proto įsikišimo. Vyksta organiška regeneracija – atsinaujinimas bei vidinių resursų atkūrimas.
 • Galiausiai, palieku salą, atnaujinta ir susiliejusi Vienyje. Su aiškesniu matymu, sustiprinta ir įgalinta savo tolesniame kelyje manifestuoti didesnei gerovei VISŲ savo Naujosios Žemės Vizijas, kilusias iš Esaties Centro, iš Giliausių ir Aukščiausių Svajonių, semiantis įkvėpimo iš pamaitintos jaučiančios ir žinančios Dieviško Moteriškumo Mūzos.

Ką suvokiau už to slypint?

Tai, ką patyriau Gozo saloje, iš mano „požiūrio taško“ yra Visatos Moteriškojo prado – Kūrybinės energijos terpė, vibruojanti Kosminės Motinos Įsčių dažniu ir ieškančiuose pažadinanti Ramybę, Meilę, Džiaugsmą – tikrąjį, vidinį, Būties, kylantį iš Buvimo. Viską, ką apie TAI išmokau ir prisiminiau gyvendama ant šitos 67 km² dydžio uolos, skalaujamos jūros, saulės ir vėjų, taikau ir dalijuosi su kitais savo darbe – tarnystėje.

AČIŪ TAU, GOZO – aš sugrįžau Namo, AŠ ESU Namie.