Jei norite užsiregistruoti retritui ar individualiai konsultacijai su Viktorija, turite susijusių klausimų ar patiriate technines problemas, naudodamiesi mūsų paslaugomis ar produktais, maloniai prašome, užpildykite anketą žemiau. 

Mes stengiamės atsakyti į jūsų el. laiškus per 3 darbo dienas. Jei jums atrodo, kad negavote mūsų atsakymo laiku, maloniai prašome, pasitikrinkite visus jūsų el. pašto aplankus arba susisiekite su mumis dar kartą el. paštu info@gyvenusumeile.lt. Dėkojame.

 

* Būtini laukai

 

Jūsų dėkingumo parama yra sveikinama

Ši nemokamo turinio svetainė yra kuriama Viktorijos su intencija paremti kolektyvinę sąmonės evoliucijos kelionę. Jei tai pakelia jūsų vibracijas, atneša jums reguliarų įkvėpimą ar džiaugsmą ir jūs norite, kad gausa cirkuliuotų ir grįžtų atgal, galite paremti svetainės nemokamą turinį. Jūsų dėkingumo donacijos yra priimamos su vertinimus, pagarba, nuolankumu ir dėkingumu. Banko sąskaitos numeris: LT097300010084116548 (Swedbank); gavėjas: Viktorija Šimašiūtė, taip pat galite paspausti nuorodą į Paypal sąskaitą žemiau:

Nuoširdžiai dėkojame jums už jūsų dėkingumo donaciją. Lai tai padaugėja daugybę kartų ir sugrįžta jums!