Norėdami užsiregistruoti asmeninei sesijai, mentorystei arba retritui su Viktorija, ar jei turite susijusių klausimų, prašome susisiekite su mumis el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt.

Stengiamės atsakyti į jūsų el. laiškus per 3 darbo dienas. Jei jums atrodo, kad negavote mūsų atsakymo laiku, maloniai prašome, patikrinkite visus jūsų el. pašto aplankus arba susisiekite dar kartą. Dėkojame.

Visus mūsų pasiūlymus galite įsigyti, atsiskaitydami  nurodytos sumos pavedimu pasirinktinai į mūsų banko Swedbank sąskaitą arba į Paypal sąskaitą.

Atlikdami pavedimą, prašome informuokite mus paskirties skiltyje ir el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt, už kokią paslaugą sumokėjote. Jei atliekate pavedimą, naudodamiesi Paypal, prašome pridėkite prie sumos Paypal mokesčius arba pasirinkite „Siųsti draugams“. Nuoširdžiai dėkojame.

Sąskaitos numeris Swedbank – LT097300010084116548, SWIFT kodas – HABALT22, gavėjas – Viktorija Šimašiūtė.

Meilės Dovanos

Mes dalijamės mokymais ir parama žmonėms atverti jų širdis ir pajudėti į Tyros Širdies, Vienio, Gausos ir Klestėjimo Sąmonę bei naujas realybes. Jūsų vertinimas ir energijos mainai leidžia mums toliau vystyti šią svetainę, kad vieną dieną visi prisimintume Dievišką Meilę, iš kurios atėjome! Dėkojame už jūsų atvirą širdį, sąmoningą pasirinkimą ir dosnumą. Lai tai keliariopai padaugėja ir sugrįžta Jums! Mes taip pat gerbiame ir vertiname jūsų buvimą bei prisidėjimą prie palikimo, kuris toliau kurs pokytį pasaulyje ir visiems Žmonėms ♥