Jei norite užsiregistruoti retritui ar asmeninei konsultacijai-sesijai su Viktorija, arba turite susijusių klausimų, prašome, užpildykite anketą žemiau.

Mes stengiamės atsakyti į jūsų užklausas per 3 darbo dienas. Jei jums atrodo, kad negavote atsakymo laiku, prašome, pasitikrinkite visus savo el. pašto aplankus arba susisiekite su mumis dar kartą el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt. Dėkojame.

* Būtini laukai

 

Jūsų padėka ir prisidėjimas

Ši nemokamo turinio svetainė yra kuriama su intencija paremti kolektyvinės sąmonės evoliuciją. Jei tai jums atneša jums reguliarų džiaugsmą ir įkvėpimą, jūs galite paremti jos nemokamą turinį. Jūsų donacija yra labai vertinama ir investuojama į naujų edukacinių išteklių ir paslaugų vystymą ir įgyvendinimą. Mūsų banko sąskaitos numeris: LT097300010084116548 (Swedbank); gavėjas: Viktorija Šimašiūtė, arba galite paspausti nuorodą į Paypal sąskaitą žemiau:

Mes vertiname ir nuoširdžiai jums dėkojame. Lai tai padaugėja ir sugrįžta jums keliariopai ❤

Prisijunkite prie mūsų socialiniame portale Facebook

Čia jūs atrasite kitus, šioje svetainėje neskelbtus pasidalinimus įvairiomis gyvenimo ir evoliucijos temomis, ir taip pat visada būsite išgirsta (s), matoma (s), suprasta (s), palaikoma (s) ir padrąsinama (s) šioje jūsų ir mūsų visų bendroje epinėje kelionėje, kur mes visi kartu gimdome Naują Žemę ir Save, atnešdami į šį pasaulį mūsų Sielų dovanas.