Norėdami užsiregistruoti asmeninei sesijai, mentorystei, retritui, taip pat jei turite susijusių klausimų ar norite tiesiog pasakyti „Labas“, susisiekite su mumis el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt.

Mes stengiamės atsakyti į jūsų el. laiškus per 3 darbo dienas. Jei jums atrodo, kad negavote mūsų atsakymo laiku, maloniai prašome, patikrinkite visus jūsų el. pašto aplankus arba susisiekite dar kartą, dėkojame.

Meilės Dovanos

Gyvenu su Meile dalijasi mokymais, vedimu ir parama žmonėms atverti jų širdis ir pajudėti į Tyros Širdies Sąmonę, Vienio Sąmonę, Gausos ir Klestėjimo Sąmonę bei jų naujas realybes. Jūsų energijos mainai ir vertinimas leidžia mums padėti kitiems sunkiais laikais ir toliau vystyti šią svetainę, kad vieną dieną visi prisimintų Dievišką Meilę, iš kurios mes atėjome! Dėkojame jums už jūsų atvirą širdį, sąmoningą pasirinkimą ir šiltą dosnumą. Tegul jūsų Meilės Dovana/ Energijos Mainai/ Investicija padaugėja keliariopai ir grįžta Jums! Mes taip pat gerbiame, mylime ir vertiname jūsų buvimą, dalyvavimą ir prisidėjimą prie palikimo palikimo, kuris toliau darys teigiamą pokytį šiame pasaulyje ir visai Žmonijai! ♥