Jei norite užsiregistruoti privačiai konsultacijai-sesijai, retritui ar 1:1 intensyvui su Viktorija, arba turite susijusių klausimų, prašome, užpildykite anketą žemiau.

*Mes stengiamės atsakyti į jūsų el. laiškus per 48 valandas. Jei jums atrodo, kad negavote atsakymo laiku, prašome, pasitikrinkite visus savo el. pašto aplankus arba susisiekite su mumis el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt. Dėkojame!

** Būtini laukai

 

Jūsų širdies padėka ir prisidėjimas

Jeigu jūs jaučiatės dėkinga (s) ir esate vedama (s) atsilyginti mainais, prisidėti, bendrai kurti šią svetainę, jūs galite paremti jos nemokamą turinį.

Informacija, pateikiama šiame puslapyje, yra skirta paremti žmonijos pabudimą ir evoliuciją. Ji visada ateina jums nemokamai. Jei tai rezonuoja su jumis, jums atneša reguliarų įkvėpimą ir džiaugsmą, jūs galite apsvarstyti paremti mūsų kasdienį darbą užkulisiuose ir ateities projektus visų didesnei gerovei. Mūsų banko sąskaitos numeris: LT097300010084116548 (Swedbank); gavėjas: Viktorija Šimašiūtė, arba galite paspausti nuorodą į Paypal sąskaitą žemiau:

Mes vertiname ir nuoširdžiai dėkojame už jūsų supratimą ir dėkingumą. Lai tai padaugėja ir sugrįžta jums keliariopai! ❤

Prisijunkite prie mūsų socialiniame portale Facebook

Čia jūs atrasite kitus, šioje svetainėje neskelbtus pasidalinimus įvairiomis gyvenimo ir sielos evoliucijos temomis, ir taip pat visada būsite išgirsta (s), matoma (s), suprasta (s), palaikoma (s) ir padrąsinama (s) šioje jūsų ir mūsų visų bendroje epinėje kelionėje, kai mes atnešame save ir savo sielų dovanas į šį pasaulį.