Jei norite užsiregistruoti privačiai konsultacijai-sesijai, retritui ar 1:1 intensyvui su Viktorija, arba turite susijusių klausimų, prašome, užpildykite anketą žemiau.

*Mes stengiamės atsakyti į jūsų el. laiškus per 48 valandas. Jei jums atrodo, kad negavote atsakymo laiku, prašome, pasitikrinkite visus savo el. pašto aplankus arba susisiekite su mumis el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt. Dėkojame!

** Būtini laukai

 

Jūsų širdies padėka ir prisidėjimas

Ši nemokamo turinio svetainė yra kuriama su intencija paremti kolektyvinės sąmonės evoliuciją. Jei tai rezonuoja su jumis, atneša jums reguliarų džiaugsmą ir įkvėpimą, jūs galite paremti jos nemokamą turinį. Jūsų donacija yra labai vertinama ir eina tiesiai į naujų edukacinių išteklių ir paslaugų vystymą ir įgyvendinimą. Mūsų banko sąskaitos numeris: LT097300010084116548 (Swedbank); gavėjas: Viktorija Šimašiūtė, arba galite paspausti nuorodą į Paypal sąskaitą žemiau:

Mes vertiname ir nuoširdžiai dėkojame už jūsų supratimą ir dėkingumą. Lai tai padaugėja ir sugrįžta jums keliariopai! ❤

Prisijunkite prie mūsų socialiniame portale Facebook

Čia jūs atrasite kitus, šioje svetainėje neskelbtus pasidalinimus įvairiomis gyvenimo ir sielos evoliucijos temomis, ir taip pat visada būsite išgirsta (s), matoma (s), suprasta (s), palaikoma (s) ir padrąsinama (s) šioje jūsų ir mūsų visų bendroje epinėje kelionėje, kai mes atnešame save ir savo sielų dovanas į šį pasaulį.