Norėdami užsiregistruoti asmeninei sesijai, mentorystei arba retritui su Viktorija, ar jei turite susijusių klausimų, prašome susisiekite su mumis el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt.

Stengiamės atsakyti į jūsų el. laiškus per 3 darbo dienas. Jei jums atrodo, kad negavote mūsų atsakymo laiku, maloniai prašome, patikrinkite visus jūsų el. pašto aplankus arba susisiekite dar kartą. Dėkojame.

Meilės Dovanos

Mes dalijamės mokymais ir parama žmonėms atverti jų širdis ir pajudėti į Tyros Širdies, Vienio, Gausos ir Klestėjimo Sąmonę bei jų naujas realybes. Jūsų energijos mainai ir vertinimas mums leidžia padėti kitiems bei toliau vystyti šią svetainę, kad vieną dieną visi prisimintume Dievišką Meilę, iš kurios atėjome! Dėkojame jums už jūsų atvirą širdį, sąmoningą pasirinkimą ir šiltą dosnumą. Lai jūsų Meilės dovana/ Energijos mainai/ Investicija keliariopai padaugėja ir sugrįžta Jums! Mes taip pat gerbiame ir vertiname jūsų buvimą ir prisidėjimą prie palikimo, kuris toliau kurs pokytį  pasaulyje ir visiems Žmonėms ♥