Viskas, ko tu ieškai, jau yra tavyje

Sveikinu. Tu priėjai tašką savo gyvenime, kai tu esi pasirengusi (ęs) tikram ir besitęsiančiam pokyčiui.

Kaip tu gali žinoti, nepriklausomai nuo to, kokios yra tavo dabartinės aplinkybės, tu turi visą galią (ir paramą), kurios tau reikia, jas pakeisti, nes tam tikra prasme tu pati (pats) prisidėjai prie savo dabartinės patirties. Tai yra gera žinia! Jei galėjai sukurti ne tokią trokštamą realybę, gali sukurti labiau trokštamą, tiesa?

Gal tu jauti pakelti savo karjerą į kitą lygmenį arba tai yra tavo dabartiniai santykiai, kur tu savęs klausi, ar tai yra tinkama pora tau. O gal tu esi kviečiama (s) leistis į savo pačios (paties) naują nuotykį pasidalinti savo sielos žinute ir vizija, nušviečiant pasaulį.

Gal tu nori nerti giliau į Visatos Išmintį, didesnę už tave, ir leisti jai tekėti per tave ir iš naujo aktyvuoti tavo miegančias dovanas ir tavo amžiną prisiminimą. Arba, tave traukia patyrinėti gilesnę realybę, kurią tu jauti nuo tada, kai tavo siela gimė. 

Tu gali nežinoti, kas tai yra ir kaip ten patekti, bet nesijaudink, mes galime tai atrasti!

 Tu esi vedama (s) iš vidaus

Gyvenu su Meile yra įkvėpimo centras sąmoningam gyvenimui, kur jūs galite atrasti ir būti tikru savimi ir ryškiai šviesti savo šviesą. Svarbiausia, tai yra apie bendruomenę, tampant dalimi kažko didesnio, nei tu, ir prisijungiant prie panašiai mąstančių sielų pakelti mūsų vibracijas ir sąmoningai bendrai kurti Naują Žemę, kai mes įžengiame į Vienio Sąmonę. Mes neturime jokių specialių religinių ar dvasinių asociacijų. Tai – erdvi, patogi ir saugi aukštos vibracijos erdvė, kur mes dalinamės Širdimi. Nesvarbu, kuriame savo kelionės taške tu dabar esi, šioje svetainėje yra kažkas, kas gali ją paremti ir paspartinti jos plėtimąsi. Prašome, jauskis čia, kaip namie, laisva (s) tyrinėti ir pažiūrėti, ar yra kažkas daugiau, kas dabar rezonuoja su tavimi arba kur tu gali surasti paramą. Pasitikėk savo intuicija ir leisk jai vesti tave teisinga kryptimi. Bet kuris iš šių takų, jei į juos leisiesi, ves tave artyn prie tapimo tavo pačios (paties) geriausia ir aukščiausia versija.


"Mano keliai atvedė iki jūsų ir taip mane džiugina, kad paklausiau savo

vidinio vedimo. Perskaičius jūsų straipsnius, žinutes, suvirpėjo mano siela, tapo aišku, kur link mane veda, atėjo ramybė, pasitikėjimas. Aš susigraudinau, taip stipru ir nepaaiškinama, artima. Toks jausmas, savas, artimas, tikras, išjaustas. Jūs šviesa, meilė, pilnatvė. Šiandien jūs prisidėjote prie mano gijimo, grįžimo."

JURGA
"Gyvenu su Meile" skaitytoja

Ar esi pasirengusi (ęs) pasakyti „Taip“ savo Naujam Nuotykiui?


Apie 97% šios svetainės turinio yra nemokamas ir jis yra nuolat pildomas. Su laiku čia tu atrasi atsakymus apie svarbius ir gilius klausimus gyvenimo ir sielos evoliucijoje, tame tarpe įžvalgas, paslaptis, būdus, įrankius ir raktus vystyti savo intuiciją, nugalėti vidinius drakonus, naviguoti per savo pasaulį su įžemintu pasitikėjimu, ramybe, meile sau, atjauta kitiems bei optimizmu, pažadinti savo vidinį genijų, kurti gerovę visose tavo gyvenimo srityse ir savirealizuoti.

Gaukite naujus įrašus elektroniniu paštu

Kaip aš galiu tau pasitarnauti?

Asmeninės konsultacijos

Kartais šioje kelionėje gali atrodyti, kad aplink tėra vien kliūtys ir akligatviai ir kad bet kokios pastangos nebeturi prasmės. Tomis tamsiomis sielai naktimis nauja perspektyva ar įžvalga gali reikšti proveržį iš depresijos į išsilaisvinimą, iš pasidavimo į pakilimą. Susisiekite su manimi – gal aš jau buvau ten, kur dabar esate jūs? Aš galiu paduoti jums ranką.

 Retritai

Kiekvienam reikia reguliariai atsitraukti, kad išgirstų pats save, paleistų tai, kas daugiau netarnauja, susibalansuotų iš naujo, atkurtų vidinius resursus. Prisijunkite prie bendraminčių grupės arba leiskite man jums suorganizuoti jūsų privatų retritą, kad jūs sugrįžtumėte į namus atsinaujinusi (ęs), iš naujo susilygiavusi (ęs) ir įkvėpta (as) pasitikėti savo širdies išmintimi vesti jus į jūsų nuostabią ateitį.

Sielos Sesija

Aš perėjau involiucinę kelionę atgal į Save ir atėjau iki šio kito evoliucinio etapo savo gyvenime, kuriame dabar realizuoju save, kaip Gyvenimo Bendrakūrėja. Aš esu čia pasidalinti su tavimi savo patirtimi, įgūdžiais ir žiniomis, kad tu su gracija ir lengvumu įveiktum tavo dabartinius iššūkius, pagydytum visiems laikams praeities žaizdas, pašalintum apribojimus, kurie tave sulaiko, prieitum prie savo autentiško potencialo ir įgalintum save savo drąsiems naujiems žingsniams tavo išsipildymo gyvenimo link.

 Mentorystė

Sakoma: „kai esi butelyje, negali perskaityti etiketės“, o iš vienos pusės mes visi esame savo buteliuose. Kiti mums padeda pamatyti apie save tai, ko mes nematome. Mentorius yra asmuo, kuriuo jūs galite pasitikėti savo gyvenimo kelionėje (arba reikšmingame jos etape), kuris suteikia jums efektyvų grįžtamąjį ryšį, kuris palaiko aiškumą ir jūsų fokusą, kryptį į tai, kur jūs norite nukeliauti ateityje. Jei mes tinkame viena (s) kitai (kitam), aš galiu padėti jums susigrąžinti jūsų aistrą ir viziją jūsų gyvenime ir darbe bei eiti greta, jums realizuojant šią viziją.

Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''

MINDAUGAS
Asmeninių sesijų klientas

Atsisakymas

Nors aš siūlau savo pačią nuoširdžiausią garantiją apie šio darbo efektyvumą, jūsų asmeninė situacija yra jūsų atsakomybė. Šioje svetainėje pateikiamos paslaugos ir informacija neteikia asmeninių, medicininių, finansinių, teisinių ar kitokių patarimų. Visas turinys yra pagrįstas mano pačios patirtimi mano pačios kelionėje ir viskuo yra dalijamasi išimtinai edukaciniais ir informaciniais tikslais. Jei jums kyla abejonių, prašau, pasitarkite su šių sričių profesionalais. 

Viktorija Šimašiūtė neprisiima jokios atsakomybės ir pakaltinamumo už jokias pasekmes, tiesiogiai ar netiesiogiai kylančias iš bet kokio jūsų veiksmo arba veiksmo nesiėmimo, remiantis informacija, surasta šioje svetainėje, arba medžiagoje, į kurią yra pateikiamos nuorodos šioje svetainėje.

„Ačiū tau už galimybę skaityti tai, kas dedasi mano viduje… “Dabar – laikas
visų pabaigų. Dabar – laikas, kai tikrosios didžiosios naujos pradžios
prasideda..." Ar galėjo būti parašyta tiksliau ? Nemanau… Vidinis
žmogaus atgimimas sudėtas į paprastas raides ir žodžius…“

GIEDRIUS
''Gyvenu su Meile'' skaitytojas