33 Meilės Avatarės

Sielą-maitinančios Atkūrimo, Atsinaujinimo ir Refleksijos dienos

Grupės Harmonizacija, Naujų Intencijų Sėja, Naujosios Žemės Vaidmenų bei Projektų Aktyvacija 2019-iems

Suvienytų Širdžių malda ir palaiminimas protėvių žemei, šeimoms ir naujoms kartoms

Šiame laike, kai dalykai gali atrodyti nepažįstami ir nenuspėjami, mūsų susitikimai pakelia jus į kitą suvokimo lygmenį. Svarbiau, nei bet kada, dabar yra sąmoningai iš naujo įžiebti savo prigimtį, kuri yra magiška.

Jūsų magija – tai jūsų šerdinė esmė, sudaryta iš tyros šaltinio energijos, sujungiančios jus su dieviškumu. Tai yra jūsų didžiausia galia.

Ši sakrali jūsų dalis, kuri visada gyvena jumyse, pažįsta vien tik aukščiausias būsenas – besąlyginės meilės, ramybės, pilnatvės, džiaugsmo ir gausos. Per laiką jūs galėjote patirti tokių blykstelėjimų.

Šios 3 galingos dienos yra sukurtos vesti jus visas iš naujo įžiebti šitą magiją, kuria jūs esate savo šerdyje. Tai sustiprins jūsų sielos gyvenimo jėgą ir gracingai jus sulygiuos su šiandien prieinama energetine atgaivinimo ir atsinaujinimo tėkme.

Sugrįžkite į giliausius savo būties kampelius… kur jūsų sielos dieviškasis įrašas – palaimos, ramybės, santarvės ir vienybės – laukia jūsų pripažinimo ir aktyvacijos… Ir troškimo bei ilgėjimosi gyvenimas magiškai transformuosis į vieną aiškią jūsų širdies tyriausios intencijos išraišką.

Šis savaitgalis 33 Meilės Avatarės yra nuostabi galimybė jums paspausti „pauzė“ jūsų kasdieniame gyvenime ir pasirūpinti jūsų kūno, proto ir dvasios poreikiais. Drauge, mes suderinsime gracingą gydantį meną su širdį-atveriančiu smagumu, kas atgyvins jūsų dvasią, pamaitins jūsų kūną ir protą ir vystys jūsų pilnatvišką gyvenimą gerovėje.

Kai mes susirinksime viename sakraliausių portalų pasaulyje, apčiuopiamos paramos energijos išplės jūsų ryšį su jūsų didžiausia galia ir parems jos įkūnijimą.

Jūs patirsite visišką pasinėrimą į savo šerdinį darbą per (ir ne tik):

Individualizuotą grupinį gijimą

Grupinė aplinka yra nepaprastai efektyvi, nes ji pakelia visų esančiųjų energijas, tuo pačiu išsprendžia asmeninius ir kitų grupėje iššūkius. Mūsų susitikimai sukuria maitinančią bangą pagarbos ir meilės, įžiebia aiškumą, pakelia vibracijas ir paskatina visa apimančią transformaciją visoms.

Meditaciją

Meditacija yra plačiai žinoma dėl jos pozityvaus poveikio protui ir kūnui.  Jūs patirsite vidinio suvokimo ir kvėpavimo pratimus, kurie jus ves įkūnyti ir plėsti pažengusį sąmoningumo lygmenį, peržengiant erdvę ir laiką. Šioje absoliutaus buvimo ir išgrynintos sąmonės būsenoje jūs magiškai susiderinate su jūsų sielos dažniu ir pasveikinate dievišką išmintį, dovanas ir galimybes, kurios yra sulygiuotos su jūsų tikslu ir didžiausia gerove.

Intuityvų skaitymą ir konsultaciją

Kai jūs pereinate energijų apdorojimą bei paleidimą, jūsų psichika pati persitvarko, kad atsivertų naujoms dimensijoms bei paramai, kuri jums yra reikalinga. Mes prieisime prie ir parsiųsime žinutes iš savo AŠ ESU būties, kurios yra specifinės jūsų sielos kelionei. Vedimas, kurį jūs patirsite, vėl nušvies jūsų asmeninį kelią ir suteiks jums aiškumą, kuris yra esminis, jums kuriant jūsų aukščiausią gyvenimą… pradedant dabar.

Patyriminį procesą

Jūsų vidinis vaikas yra centrinė veikianti sistema jūsų gyvenime. Jis susideda iš tyriausių savybių nuostabos, jaudulio, nekaltumo, pažeidžiamumo ir meilės. Jis įtakoja gyvenimą, kurį jūs vedate šiandien. Per šį savaitgalį jūs patirsite vedamą procesą, kuris gydys jūsų vidinį vaiką, kuris taip ilgai buvo nepastebimas, ir numes sluoksnius streso, baimės, traumos ir teisimo, kuriuos jūsų pasąmonė įgijo per suaugusį laikotarpį.

Judesį

Kūno judėjimas remia mus paleisti stagnacinę energiją, apvalyti protą ir išlikti atviroms palankiai Visatos tėkmei. Drauge, mes atliksime judesio, jogos pratimus bei laisvai šoksime, kas integruos, ląsteliniu lygmeniu, aukštos vibracijos gėrį, gimstantį iš naujai surastos išminties, gijimo bei transformacijos, kuriuos mes bendrai sukursime.

Muziką

Mokslo įrodyta, kad muzika atneša gijimą, palengvina stresą, gerina atminties ir miego kokybę ir taip toliau. Per gydančiais dažniais įlietą muziką jūs patirsite energetinę alchemiją sąmoningame, pasąmoniniame ir ląsteliniame lygmenyse, kas padidins ir įtvirtins pabudimą, kuris vyksta per mūsų magiškus susitikimus. Tos, kurios nebūtinai yra jautrios energijai, jaus savo kūną, protą ir dvasią energizuojamus bei poslinkį per ir po šio muzika pripildyto savaitgalio. Asmeninė transformacija bus reikšmingai sustiprinta ir paspartinta visoms.

Bendruomenę

Buvimas apsuptoms giminingų sielų natūraliai įžiebia mumyse artimus komforto, atvirumo, pasitikėjimo, paramos ir priklausymo pojūčius. Mūsų susitikimai su abipuse intencija atverti ir suvienyti savo širdis automatiškai sukuria gydančius portalus, kur meilė, džiaugsmas, ramybė ir atjauta pakelia visas ir stebuklai pasireiškia mūsų akyse.

Jei esate pasirengusi iš naujo įžiebti savo įgimtą Magiją, Pilnai Gyventi ir Švęsti Gyvenimą, žemiau yra visa informacija, kurios jums reikia, kad dalyvautumėte šiame neeiliniame sielą-maitinančiame savaitgalyje:

 

Svarbios Detalės

2019 m. sausio 11-13 d.
Prūsiškės Dvaras
Elektrėnai
LIETUVA

Sausio 11 d. Nuo 17 val.
Sausio 12 d. Nuo 10 val. (Atidarymas)
Sausio 13 d. Iki 14 val.

Investicija: 222 Eur (visos dienos)

Penktadienis + Šeštadienis: 111 Eur
Tik Šeštadienis: 77 Eur
Šeštadienis + Sekmadienis: 155 Eur

Papildoma investicija į Gausą ir Klestėjimą Visų* – pridėkite prie aukščiau nurodytų sumų pagal savo galimybes iki 111 Eur, 222 Eur arba 333 Eur ar virš…

* Tuo atveju, jei bus surinktos papildomos lėšos, jos bus padovanotos paremti vaikų edukaciją ir sveikatos priežiūrą

BONUS DIENA
Sausio 13 d. iki 13 val.
Integracija

Susidėliokite savo planus taip, kad galėtumėte likti su mumis dar vienai dienai po pagrindinės dalies ir pasimėgauti nuostabia erdve.

** Tai yra papildomas EKSTRA Pusdienis. Mes mėgausimės Prūsiškių Dvaro grožiu, turėsime pirtį su natūraliomis procedūromis, pasiūlysime sakralų ratą ant šventos žemės, paremti jus paleisti bet kokią ir visą energiją, kuri jums daugiau nebetarnauja! (Galbūt turėsime laužą...).

Patirkite šventos Lietuvos žemės grožį ir energiją. Pasimėgaukite draugiškais pasivaikščiojimais gamtoje, jaukiais pokalbiais prie židinio, solo kontempliacija ir refleksija tyloje. Jūs turėsite galimybę patirti moterišką pirtį ir prisijungti sakraliame rate su giminingomis sesėmis, kai mes vėl sujungsime savo širdis su Motinos Žemės energija. Prisijunkite prie mūsų, kai mes pagerbiame save ir Motiną Žemę.

LIETUVA

Su savo sena istorija Lietuva vietinių ir atvykėlių atpažįstama, kaip „Dvasinė Meka“ Europoje, šventa ir galinga. Sielos iš viso pasaulio atvyksta į Lietuvą patirti mistinę gyvenimo jėgos energiją, kuri kyla iš žemės ir energijos sūkurių. Daugybė žmonių jaučiasi įkvėpti, iš naujo pakrauti, nuraminti arba pakylėti, po to, kai aplanko vietas, kurios yra ypač gyvos energija, ir besisukančios energijos centrus, kurie remia gijimą, atkūrimą, maldą, meditaciją ir savęs tyrinėjimą. Jos unikali energija ateina iš jos visada žalios augalijos, pažadinančios vilties ir atsinaujinimo pojūčius. Kalvų ir įdubų: stimuliuojančių kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimą. Vandenų įvairovės: suteikiančių daugybę galimybių refleksijai ir kontempliacijai. Tikroji Lietuvos galia yra jos magiškame gebėjime transformuoti gyvenimus. Daugybei vien tik buvimo aktas čia sužadina dvasinį pabudimą, kuomet grynasis fizinis kraštovaizdžio grožis automatiškai sukelia stebinančius nuostabos pojūčius. Priimkime, apkabinkime tai.

Mūsų Vieta: Prūsiškių Dvaras, Elektrėnai

Mūsų atsitraukimo centras yra įsikūręs kvapą gniaužiančioje gražioje atokioje žemėje. Prūsiškių dvaro kompleksas siūlo išskirtinį poilsį gamtos apsuptyje – pro visus pastato langus atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai. Jūs būsite apsuptos nuostabaus miško ir vandens.

Nakvynė:

Mes turime ribotą skaičių miegamųjų vietų pagrindiniame name (prašome, registruodamasi paklauskite, ar jų dar liko). Kitu atveju, jūs galite atvykti į pagrindinę suvažiavimo dalį – šeštadienį nuo atidarymo.

Jei norite atvykti su mažesniais vaikučiais, vyru ar aukle, yra galimybė už atskirą kainą išsinuomuoti svečių namelį 500 m. nuo pagrindinio namo. Namelyje yra tik du kambariai (iš viso telpa iki 6 asmenų), todėl jei norite rezervuoti tai savo artimiesiems, nedelskite su mumis susisiekti.

Atvykimas į vietą

Tikslias nuorodas, kaip atvykti į mūsų retrito vietą, atsiųsime užsiregistravusioms.

Preliminari dienotvarkė*

Penktadienis
17.00-18.00 Atvykimas
18.00-19.00 Susitikimo vakarienė
20.00-22.00 Laisvas laikas, buvimas, įsikūrimas

Šeštadienis
7.30 – 9.00 Joga ir meditacija
9.00 – 10.00 Pusryčiai
10.00 – 12.30 Atidarymo ratas ir grupinė sesija su Viktorija
13.00 – 14.00 Pietūs
14.00 – 16.00 Natūralių kvapų „Džiaugsmo programos 2019-iems“
16.00 – 18.00 Neurografikos sesija, įtvirtinant savo naujų intencijų ir kūrybinių projektų energiją
18.00 – 19.30 Vakarienė
19.30 – 22.00 „Mandala Dance“  ir šventės užbaigimas

Sekmadienis

7.30-9.00 Žygis gamtoje arba joga ir meditacija
9.00-10.00 Pusryčiai
10.00-12.00 Pirtis
12.00-13.00 Pietūs
13.00-14.00 Išvykimas

* Dienotvarkė gali būti koreguojama, atsižvelgiant į aplinkybes.

Aromaterapija: Edita Paulaitė ir Daiva Bakūnienė

Natūralių kvapų „Džiaugsmo programos 2019-tiems, kur:

  • Susipažinsime su terapiniais eteriniais aliejais, sužinosime kaip stiprinti imunitetą, puoselėti savo vidinį ir išorinį grožį;
  • Išmoksime, kaip greitai atsipalaiduoti ir atgauti vidinę ramybę bei balansą;
  • Sužinosime, kaip paleisti asmenines „antistreso“ ir gyvenimo džiaugsmo programas;
  • Drauge pasisemsime įkvėpimo ir pritrauksime sėkmę ateinantiems metams.

Piešimo sesija: Ilona Vait

Neurografika – dar vienas būdas padėti sau. Mūsų vidiniai apribojimai sukausto mus iš vidaus. Kad kažkas pasikeistų, dažnai žmonės laukia stebuklo. Bet stebuklai taip paprastai neįvyksta. Reikia padirbėti patiems. Tam ir sukurta neurografika. Šis meno-terapijos metodas – tai kūrybiškas pasaulio transformavimo metodas. Nupiešti galima viską: veiksmo linijas, gyvenimiškų aplinkybių raštus, judėjimo laike trajektorijas, sunkių komunikacinių užduočių grafinius sprendimus… Nupiešti ir perpiešti, panaikinant vidinius apribojimus, sukauptus per jūsų gyvenimo metus. Toks darbas leidžia transformuoti problemą ir pakeisti savo realybę. O toliau suveikia dėsnis: jei keičiamės mes, keičiasi ir pasaulis aplink mus. Ilona, daug metų praktikuojjanti šią ir kitas meno terapijos rūšis, padės mums susikurti nuosavą paveikslą, harmonizuojant jį taip, kad Visata jį priimtų jį, kaip veiksmo planą ir instrukciją.

 

Judesys: Aistė Samulienė

„Mandala Dance“ – tai gili energetinė praktika, moters alchemija, meditacija judesyje, kurios pagalba mes sujungsime ir subalansuosime sąmonę, energijas ir kūną.

Pagrindinis praktikos elementas – ∞ – a š t u o n i u k ė tai – susijungimo, amžinybės, begalybės elementas, kuris jungdamas praeitį per “čia ir dabar” kuria ateitį.

∞ Harmonizuosime moterišką ir vyrišką energijas;
∞ Pagerinsime kraujotaką, limfos tekėjimą, smegenų darbą;
∞ Masažuosime savo vidinius organus, ypač gimdą bei kiaušides;
∞ Atpalaiduosime susikaupusias įtampas kūne, emocijose bei pasąmonėje;
∞ Stiprinsime savo moterišką energetiką, susijungdamos moterų rate;
∞ Dalinsimės savo patirtimi, paremdamos ir palaikydamos viena kitą.

Maitinimas: Aistė Stanelytė

Mes esame palaimintos, kad visą savaitgalį sveikas, skanus ir kokybiškas maistas bus kuriamas vietoje su meile Aistės. Mes renkamės galimybę rūpintis mūsų maitinimu iš arti, nes mums yra labai svarbu Žemės ir visos Jos kūrinijos sveikata ir gyvybingumas. Dėl to Aistė imasi užtikrinti, kad kiekvienas patiekalas būtų kuriamas, švenčiant šią dievišką patirtį dėkingume už gausias Žemės dovanas, kurias teikia kiekvienas iš elementų: Žemė, Vanduo, Ugnis, Oras ir Dvasia.

Fotografija: Raimonda Vyšnia

Raimonda įamžins mūsų suvažiavimo akimirkas, gilius sielų žvilgsnius ir mylinčių širdžių išraiškas bei padovanos kiekvienai po jos asmeninį portretą.

Pasiteiraukite “viduje” pažiūrėti, ar tai yra jums

Jūsų giliausia savastis jau žino, ar tai yra kitas žingsnis jums jūsų gyvenimo kelyje. Tiesiog uždėkite savo delną ant savo širdies, užmerkite akis, giliai įkvėpkite, nuraminkite savo protą ir pakvieskite savo vidinį žinojimą. Paklauskite savęs: „Ar tai yra kažkas, kas galėtų būti man naudinga?  Ar man yra skirta dalyvauti?”

Jei atsakymas yra „taip“, tuomet paisykite savo sielos kvietimo ir atlikite kitą žingsnį savo didesnio atsiskleidimo ir augimo link. Mes labai laukiame vėl susijungti su Tavimi šiuo nuostabiu būdu!

Jei atsakymas yra „ne“, tuomet pasitikėkite, kad visata jau sulygiuoja jums kitą galimybę tyrinėti, augti ir transformuotis.

DUK

K. Kas yra įskaičiuota į investicijos sumą?

A. Jūsų investicijos suma apima visas jūsų asmenines savaitgalio išlaidas, įskaitant vietos nuomą, maitinimą, programą, priemones ir kitas dovanas.

Mes pateiksime kitą informaciją, kurios jums gali reikėti, po registracijos.

Turite kitų klausimų? Parašykite el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt, aiste@gyvenusumeile.lt.

Daugiau apie šį renginį Facebook.

2012-2018 m.

Laukiame Jūsų, Su Meile, Viktorija ir komanda

Nuotrauka: Loreta Norvašaitė