EIME SU MANIMI

Dieviško Moteriškumo Gijimo Kelionė

"Ši mentorystės programa pati didžiausia dovana, neįkainojama patirtis ir kertinis įvykis mano gyvenimo kelyje."
Rūta
"Ši mentorystė man kaip didžiulis startas į ateitį. Žinau, kad visada joje rasiu įrankius, kai prireiks."
Lina
"Ši mentorystė - tai švelniausias, bet ir priimtiniausias būdas moteriai eiti į save."
Greta

Pasirengusi pažadinti savyje švento moteriškumo išmintį?

Mums buvo sakoma, kokios turime būti kaip moterys. 

Mums buvo sakoma, kad mūsų emocijos yra silpnumas. 

Mums buvo sakoma, kad jausimės visiškai gyvos, jei galiausiai gausime tuos drabužius, tą makiažą, tuos santykius arba tą gyvenimo būdą… 

Tiesa yra ta, kad TAVO džiaugsmas, gyvybingumas ir grožis ateina iš TAVĘS, Mieloji, iš tavo kūno.

Kaip iš tikrųjų patirti proveržį?

Kaip tu gali susigrąžinti savo vertumą ir saugumą, kaip moteris? 

Kaip tu gali mylėti save ir savo kūną taip, kad visas melas, kuriuo buvai maitinama, tavęs nebedrebintų?

Kaip pagydyti Dievišką Moteriškumą, kad nebekurtum savo patirties iš praeities žaizdų? 

Kaip aktyvuoti ir iš naujo susijungti su Deivės energija

 • Laikas išlaisvinti tave, moterišką būtybę, kuri pulsuoja magnetišku grožiu ir palaiminimais
 • Laikas pajudėti už apribojimų ir paleisti traumuojančių praeities patirčių įtakas
 • Laikas tau spindėti džiaugsmą
 • Laikas pagerinti tavo gyvenimą su švelnia, bet visapusiška mentorystės programa

Prisijunk prie Viktorijos, kuri turi daugiau nei 7 metų praktikos tiesioginiame darbe su moterimis patirtį. Viktorija veda ir remia žmones į jų labiausiai išplėstas ateities savasčių versijas. 

Šioje mentorystės programoje ji lydės tave žingsnis po žingsnio per savęs atradimo iš naujo, gijimo ir transformacijos kelionę, užtikrindama, kad tu esi visiškai saugi, mylima, gerbiama ir palaikoma. 

Ši mentorystės programa tau parodys, kaip būti laisvai nuo sužeisto moteriškumo viduje, kaip atverti savo Širdies vartus įsileisti daugiau Meilės Sau ir Dieviškos Meilės bei pagydyti sužeistumą visiems laikams. 

Tau bus parodyta – tu pamatysi, pajausi, prisiminsi, kaip iš naujo pažadinti savyje Deivės energiją, kas tau atneš džiaugsmą ir malonumą iš vidaus bei ves į lengvumą ir graciją tavo gyvenime.

Švęsk Deivę viduje ir išorėje

11 modulių apima žingsnius į jūsų moteriškumo esmės išraišką gyvenime. Tai tarsi žemėlapis, kuris ves jus per esminius taškus pajudėti į priekį ir lydės jus likusį gyvenimą, kaip esminė parama ir atskaitos taškas. 

Yra trys esminiai energijos centrai fiziniame kūne, kurie yra ypač susiję su moteriškumu. Šie energijos centrai turi būti visiškai atviri, kad mes patirtume gilią meilę sau, kurią galėtume išskleisti savo visiems santykiams. 

Kai šie trys energijos centrai mūsų kūnuose yra užblokuoti, tai limituoja mūsų Meilę sau ir susijungimą su mūsų giliausiomis Savastimis. Kai tai išvalome, atsiveriame gilesniems lygmenimis mūsų sielos išraiškos, galime pasiekti vidinio džiaugsmo, palaimos būsenas ir vidinę sąjungą – energetinį susilygiavimą, kuris atveria kelią įžengti į bendrakūrybą.

Mums, moterims, tai yra gili ir šventa kelionė į mūsų sielos savasties gelmes ir susijungimą iš naujo su mūsų fiziniu kūnu bei energijos centrais.

Šiame kurse jūs būsite vedama žingsnis po žingsnio, kad jūs prieitumėte prie jūsų tikrosios esmės ir pašalintumėte viską, kas jus laikė užspaustą ir slėgė. Mes dirbsime su dubeniu, gimda ir mūsų seksualiniais organais, kad atvertume širdies energijos lauką, sluoksnis po sluoksnio valant sielos žaizdas, senas traumas, kurios daugiausiai susijusios su moteriškumu. 

Šis darbas paskatins tavyje ilgalaikį pokytį, turės pozityvią įtaką visoms tavo gyvenimo sritims ir parems tave sukurti erdvę naujai energijai – naujai kūrybai, naujam gimimui ateiti į tavo gyvenimą. Gausi įrankius vėl tapti gyvai kaip moteriai, susigrąžinti savo galią, tikrą stiprybę. 

Esminė kurso intencija yra, kad jūs galėtumėte įkūnyti suverenumą, kuris yra būtinas jūsų tolesnei evoliucijai. 

Kurso detalės

Mentorystės programą sudaro 11 Modulių (audio įrašų) su 11 temų ir vedamomis meditacijomis, vadovu, įkvepiančiomis afirmacijomis ir dainomis, 4 moduliai turi pratybas su rekomenduojamais pratimais, uždara Facebook grupė, kur galite sutikti bendramintes moteris ir gauti papildomą paramą. Iš viso audio mokymų trukmė: ~ 25 val. Vieno audio įrašo trukmė vidutiniškai 2,5 val. 

I Modulis: “Susijungimas su tavo nauja laiko juosta”

II Modulis: “Atkūrimas ryšio su Šaltiniu Dieviška Savastimi”

III Modulis: “Vidinis vaikas ir Motinos būtis, Moteriškasis principas”

IV Modulis: “Moteriškumo žaizda ir Gimdos išvalymas” 

V Modulis: “Taikos padarymas su Vyriškumu”

VI Modulis: “Dieviško Moteriškumo žaizdų pagydymas” 

VII Modulis: “Ribojančių šerdinių įsitikinimų išpainiojimas”

VIII Modulis: “Malonumo atkūrimas kūne”

IX Modulis: “Dieviški troškimai”

X Modulis: “Santykiai ir Vidinė Sąjunga”

XI Modulis: “Kiti žingsniai ir savipriežiūros rekomendacijos”

 

Kam skirta ši mentorystės programa?

Šis kursas iš esmės yra skirtas atnešti gijimą ir sielos aktyvaciją moterims. Tai parems jus susigrąžinti jūsų vertumo ir ryšio pojūtį, pagydys jūsų karminius santykius, santykius su vyrais jūsų gyvenime bei paruoš pagrindą, kad jūs pradėtumėte dalintis savo dovanomis su didesne laisve ir gausa.

Šis kursas taip pat gali jums padėti, jei savo gyvenime esate kentėjusi bet kokį išnaudojimą ar seksualinę prievartą, kas jus atvedė į užsisklendimą. Ši programa parems jus išvalyti jūsų energijos iškraipymus ir iš naujo pabusti gyvenimo būdui, kuris išreiškia meilę ir priėmimą.

Nors orientuotas moterims, šis asmeninio tobulėjimo kursas yra vertingas ir vyrams. Vyrai gali įsigyti šią mentorystės programą, jei norite subalansuoti jūsų vidinius polius, geriau suprasti moters pasaulį arba  savo kelią į šviesą, tačiau būkite žinantys, kad sesijos yra orientuotos į moteris.

Pradėk savo kelionę Dabar

Kursą galite įsigyti, apmokant pasirinktinai pagal vieną iš žemiau pateiktų būdų:

B A N K O   P A V E D I M U

Sąskaitos numeris Swedbank – LT097300010084116548

Gavėjas – Viktorija Šimašiūtė, paskirtis: Eime su manimi

P E R   P A Y P A L

viktorijagyvenusumeile@gmail.com. Prašome įsitikinkite, kad prie nurodytos sumos pridedate Paypal mokesčius (+2,5%) arba pasirinkite „siųsti draugams“.

Po apmokėjimo prašome parašykite el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt ir mes per 3 d.d. išsiųsime jums visą mentorystės programos paketą į jūsų el. paštą. 

Po apmokėjimo galite prisijungti prie grupės: https://www.facebook.com/groups/517902882389540.

Tavo gyvenimas pasikeis, kaip ir tu

Atrasite paprastus, bet efektyvius būdus ir giliai transformuojančias praktikas, kaip jūs galite:

 • Paleisti senas žaizdas, kurias nešatės savo širdyje ir gimdoje, išlaisvindama asmeninį augimą.
 • Atpažinti ir išvalyti, sluoksnis po sluoksnio, šakninius emocinius, mentalinius ir energetinius blokus ir apribojimus (iš iki gimimo/ vaikystės/ praėjusių gyvenimų/ protėvių linijų) sveikatai, meilei, vaisingumui, santykiams, kūrybai, tėkmei ir gausai plačiąja prasme. 
 • Ateiti iš galvos, proto į jūsų kūną, susijungti su jūsų širdimi, gimda, moteriška energija, išlaisvinti malonumą iš savo kūno, paleisti įtampą.
 • Paleisti sielvartą, gėdą, kaltę, palikimo ir išnaudojimo pojūčius, ribotus įsitikinimus ir bet ką, kas yra pagrįsta baime ir jus sulaiko nuo buvimo šviesa, kuria jūs esate, bei kliudo jums apkabinti jūsų kitą evoliucinį žingsnį, pajudant pirmyn jūsų tikslo (didesnės laimės/ gerovės/ harmonijos, kt.) link.
 • Išsilaisvinti nuo ciklinių patirčių kūrimo. 
 • Atrakinti savo protą matyti gyvenimą aiškiai, nebesilaikant nusidėvėjusių istorijų, kurios atspindėjo jūsų praeitį.
 • Svajoti atvira širdimi, laisvai nuo gilių praeities sužeidimų.
 • Įgysite naujų žinių, išminties ir suvokimo, kurie pozityviai keis jūsų požiūrį ir rems jus kasdienybėje – santykiuose, profesinėje veikloje ir visose gyvenimo srityse.
 • Išmoksite naudingų meditacijos, kvėpavimo ir energijos valdymo praktikų, kurios padės jums susidoroti su stresinėmis situacijomis su daug didesne lengva tėkme ir šiek tiek magijos!
 • Išmoksite apkabinti savo pačios emocijas bei įgūdžių palaikyti ir paremti jų transformacijose jūsų artimuosius ir klientus, paleidžiant kontrolę ir vedant labiau subalansuotu būdu, iš jūsų moteriškumo.
 • Sugrįžti – namo į jūsų moteriškos, dieviškos sielos nuostabumą ir paslaptingumą.
 
"Jausmas, kad yra kažkas daugiau nei paprastas kasdienis gyvenimas, kad aš esu kažkas didesnio, gražesnio, prasmingesnio vedė ieškoti atsakymų. Taip radau Viktorijos mentorystes. Gavau atsakymus į rūpimus klausimus. Nuostabios, gilios meditacijos davė daug suvokimų, pojūčių. Emocijų priėmimas, paleidimas, tikrosios savęs pažinimas, moteriškumo atpažinimas savyje ir nuostabiausias dalykas - išgirdau savo vidinį balsą! Keičiasi santykiai su savimi, su vaikais, su vyru. Esu daug laisvesnė, lengviau paleidžiu kontrolę ir daugiau pasitikiu gyvenimo vedimu. Jaučiu vis mažiau pykčio ir vis daugiau besąlyginės meilės, daugiau stebuklų aplink! Viktorija tapo man kaip mama, sesė, draugė. Susitikimų laukdavau kaip šventės. Įsiklausanti, atjaučianti ir meilę spinduliuojanti moteris. Jos ramybė, švelnumas, bet kartu ir užtikrintumas leidžia ja pasitikėti ir atsiduoti jos vedimui. Visada liksiu sau dėkinga, kad pasirinkau Viktoriją ir jos mentorystę. Linkiu kiekvienai ieškančiai ją rasti, pajausti širdimi ir keliauti kartu į šią gražią, meilės ir jausmų kupiną augimo kelionę."
Kristina
"Išmokau į viską žiūrėti, kaip pirmą kartą, kaip vaikas. Dar labiau užsitvirtinau sau, kad pasaulį reikia priimti toks, koks jis yra, be pykčio, su meile. Įgijau įprotį stebėti save, mintis ir kasdien skirti laiko sau meditacijai ir rašymui. Išmokau išsikelti savo tikslus ir nusistatyti prioritetus. Išmokau giliau pajausti ir įleisti savo šaknis, jaustis dalimi Gajos. Santykiuose su artimaisiais pradėjau tyrinėti ir transformuoti lūkesčius, pyktį, nusivylimus. Pradėjau nebebijoti pati savęs, pažiūrėti giliau, susijungti su aukštesniuoju aš ir leistis jo vedama. Žinoma, kad rekomenduoju! Tau, jei jauti, kad po daug sluoksnių slypi tavo esatis, bet abejoji, bijai, nedrįsti tų sluoksnių lupti, bijai, kad skaudės. Neskaudės! Viktorija savo ramiu ir aiškiu vedimu padės tau giliau ir aiškiau atrasti save. Tu pati sau iškelsi klausimų, dalykų, minčių, kurių net nežinojai turėjusi. Ir visa tai transformuosi."
Jurgita
"Mentorystė atėjo tinkamu laiku. Esu dėkingume, balanse, pasitikėjime, sugrįžo moteriškumas. Paleidau seną save ir leidžiu būti naujai, kokia noriu būti, nuraminusi protą, susijungusi su savo esybe, dėkinga Dievui ir sau kiekvieną dieną. Viktorija padėjo pažinti, priimti, mylėti ir gerbti savo kūną, pagydyti praeities žaizdas, išmokė susijungti su savo širdimi ir būti moterimi išorėje, deive viduje. Ji kaip dvasinė krikšto mama, kuri pataria, švelniai lydi per skausmus su besąlygiška meile, žadina tave atverti širdį, mokina prisiminti, kas aš esu. Rekomenduočiau kievienai moteriai, kuriai reikia prisiminti, kas ji yra, kuriai reikia atverti širdį, susijungti su savo esybe, kuri nori pajusti tikrą gyvenimą."
Kristina
"Ši mentorystė davė laiką sau pačiai. Nuostabų vedimą į visapusišką pažinimą. Vibracijų kėlimą (vien klausantis Viktorijos balso, jauti kylančias vibracijas visa esybe). Kaip jaučiausi iki mentorystės ir kaip jaučiuosi dabar, skiriasi tarsi diena ir naktis. Jaučiuosi įgalinta, dieviška, stipri ir atvira. Gyvenu dar sąmoningiau. Jaučiu vedimą savo Dieviškosios būties ir protėvių. Išmokau kvėpavimo ir meditacijos praktikų, kuriomis galiu išsivalyti, pasikrauti energetiškai, nutraukti senus ryšius. Išmokau, kaip užbaigti pasikartojančių situacijų ciklą, paleidimo metodikos. Išmokau būti ne tik dukra, bet ir mama savo mamai, kai jai to reikia. Sugebėjau padėti artimiems žmonėms, kai jiems labiausiai to reikėjo dvasiškai (be mentorystės programos parengimo nebūčiau to sugebėjusi padaryti). Supratau, kad rūpinimąsis savimi tai ne egoizmas, o būtinybė. Supratau, kad mano dabartinis vaidmuo yra būti motina ir nesiblaškyti, ir laikui bėgant situacija pasikeis. Žinau, kad yra būrys širdžių, kurios mane supranta, palaiko ir bet kada galiu tikėtis jų paramos."
Rūta
"Atėjau į šią mentorystę vedama noro susigrąžinti ir išskleisti tikrąją save. Jau nemažai "svogūno lukštų" nusiėmiau. Išmokau išjausti save. Pradėjau užrašinėti savo pojūčius. Mokausi derinti vyrišką ir moterišką energijas savyje. Mokausi lengvumo, paleisti kontrolę ir pasitikėti vedimu. Didžiausias pokytis santykiuose. Viktorijos unikalumas yra lengvume. Ji pažadina Sielą lengvu prisilietimu. Kiekviena galime eiti savo tempu. Jos mokymuose yra daug gylio, tad kiekviena galime semtis tiek, kiek tuo metu pajėgi. Rekomenduočiau kiekvienai, kuri ieško gilesnių, išjaustų, sakralių žinių. Tai, kuri pasiruošusi pokyčiui. Šios žinios yra labai paveikios, iškelia giliausiai nugramzdintus, užslėptus išgyvenimus tam, kad būtų priimti, išmylėti ir paleisti. Esu palaiminta, kad pradėjau eiti šią kelionę. Jaučiu, kad tai tik pradžia, bet labai gera žinoti kryptį, kur link eini. Tikras mokytojas ir yra tas, kuris geba atrakinti vartus mūsų širdies, nes tik jos vedami galime atrasti save iš naujo."
Aistė
"Įvyko žaizdų gijimas tiek vidinis, tiek fizinėje plotmėje, didelis procesas, nėra konkrečių žodžių apibūdinti. Pasišalino blokai, jaučiuosi išsilaisvinusi. Aišku, gijimas tęsiąsi ir dabar. Tai neįkainojama patirtis susivokti savyje, kaip moteriai pamilti save, priimti tokią, kokia esi, pažinti save. Kartais nepažįstame savęs visą gyvenimą, čia puiki proga pažinti save ir išmyluoti. Nuostabios, gydančios meditacijos, temos visada laiku ir rezonuojančios, lyg tuo metu apie mane. Patyriau jaukią seserystę, bendrystę, tikrumą. Mentorystė įkvėpė meilę sau, meilę kitiems, eiti į gyvenimą per meilę kiekviename žingsnyje, buvime, momente. Išmokė išjausti save, ko noriu dabar, nustatyti ribas, skirti laiko sau. Rekomenduoju kiekvienai moteriai, norinčiai pažinti save, priimti save, pamilti save, kurią kirbina klausimas, kad kažkas ne taip, kažko trūksta, kuri ne visai gerai jaučiasi ten, kur yra. Tik dabar giliau, subtiliau pažinau save kaip moterį."
Jurgita
"Atsirado daugiau aiškumo, suvokimo, susidėliojo taškai, kas yra kas, lengvumo jausmas ir kad nesu kalta dėl to, kas vyksta su manimi. Vienas iš esminių proveržių, kad sugebėjau suvokti, kodėl mama mane augino vienaip, o ne kitaip, kad tai ne jos kaltė, tiesiog tuo metu turėtos žinios. Nežinojau, kad tokia svarbi yra gimda, mokausi priimti, pamilti savo kūną. Mentorystė duoda naudą savęs išlaisvinime, sukurtų stereotipų pašalinime. Sakyčiau, kaip naujos aš gimimas, naujai savęs pažinimas, ne tik jausmiškai bet ir fiziologiškai. Klausyčiausi ir klausyčiau, viskas rezonuoja. Rekomenduočiau mentorystę moteriai, pradėjusiai uždavinėti klausimus, kas yra kas, pradėjusiai domėtis, kodėl vyksta jos gyvenime taip, o ne kitaip. Ieškančiai atsakymų ir norinčiai sau padėti."
Žaneta
"Šios mentorystės metu atradau daugiau ryšio su savuoju moteriškumu, gilinau šį ryšį, gydžiau, auginau. Jaučiuosi giliau panėrusi į savo širdies gelmę, labiau apkabinusi, priimanti, atjaučianti save. Jaučiu daugiau lengvumo ir laisvės išreiškiant save. Gimsta daugiau kūrybiškumo. Jaučiu augančią laisvę išreikšti save per kūrybą, augantį pasitikėjimą savimi, norą nebesislėpti ir būti savimi. Rekomenduočiau toms moterims, kurios jaučia širdies kvietimą sugrįžti į savo sielos namus. Rekomenduoju, nes savoje kelionėje namų link su Viktorija jaučiuosi saugi, priimta, mylima, esu vedama su giliu matymu, pajautimu ir mylinčia globa."
Ieva
"Mentorystė buvo mano tęstinė programa po retrito Pietų Prancūzijoje. Manyje įvyko ženklios transformacijos, kurios padėjo užbaigti daugiau, nei dešimtmetį trukusį etapą, sudėlioti trūkstamas dėlionės detales ir pamatyti visuminį vaizdą. Mentorystės dinamika ėjo kylančia linija nuo pirmojo karto. Pavyko užmegzti labai tvirtą dvasinį ryšį, jausti vedimą, gauti palaikymą, pajausti gijimą ir stiprybę savyje. Suradau galią tikėti savimi, jaustis pakankama. Susigrąžinau žinojimą apie Yoni didybę ir galią. Po gimdos meditacijų fiziškai reagavo gimda, prasidėjo mėnesinės (pagal statistiką 55 metų turėtų būti menopauzė). Paleidau labai daug nuoskaudų: dėl prarastų ir abortuotų vaikų. Dėl to nešiau didelę kaltę ir gėdą, buvau uždariusi save į baimės kalėjimą ir pliekiau. Jau anksčiau su tuo dirbau per konsteliacijas, bet tik dabar tai išgydžiau. Gavau puikų įrankį, nes galiu eiti į savo moterų ratą, jau išsigydžiusi savo žaizdą, turintį žinojimą, kaip tai jaučiasi. Prilygsta dvasiniam orgazmui. Susitaikiau su savo tėvais, broliu, su vyriškumo energija, tai padėjo atleisti. Jaučiu multidimensinį poveikį, todėl, kad transformacija vienoje srityje akimirksniu pasiunčia signalą į kitą sritį, kuri reikalinga gydymo. Mano šeima suvokia mano pokyčius, patys keičiasi, šeimoje vyksta gijimas. Esu tokia laiminga savo stebuklingais 2019 metais ir tie stebuklai tęsiasi toliau! "
Rūta
"Daugybę metų ieškojau savęs per daugybę kursų, praktikų, meditacijų, bet vidus nerimo, neapčiuopiamas ilgesys ir vis kažkoks nepaaiškinamas trūkumas. Po mentorystės jaučiuosi saugi, pasitikinti ir įgalinime, su stipria vidine parama. Kiekvienas Viktorijos žodis palietė ir rezonavo. Kiekviena sesija gili ir atrodo būtent man skirta. Nuostabios ir stiprios praktikos, apimančios labai daug temų, klausant sesijų atrodė lyg peržvelgiau visą savo gyvenimą. Išmokau apkabinti savo emocijas be pasipriešinimo, žvelgti ir eiti ten, kur daug metų neišdrįsau. Man svarbiausia mentorystės dalis, kad jau girdžiu, jaučiu savąjį Aukštesnįjį Aš. Suvokiau, kad tik susijungus su savąja Esatimi, dingsta nesaugumas, nepasitikėjimas ir ateina ramybės jausmas. Jau klausiau sesijas ne vieną kartą ir dar klausysiu, nes kiekvienąkart randu sau naujų atsakymų ir būtent to, ko man reikia šiandieną ir šią minutę. Viktorija - nuostabi mentorė, mokytoja ir siela, taip pat matanti ir jaučianti mus, kokie esame iš tikrųjų, ir veda kaip mama, draugė, su besąlygiška meile ir supratimu, ne mokydama, o suteikdama visokeriopą paramą, aiškumo mano kelyje ir gyvenime, parodydama ir duodama įrankius, kurių pagalba galiu išvysti save tikrąją. Rekomenduoju šį kursą kiekvienai, kuri iš tiesų nori susijungti su savo esme, kuri galbūt jaučiasi vieniša, nesaugi, kuri vis dar ieško, ,,stringa", kuri nori be baimės ir iki galo ,,nerti" į savo vidų ir su savo pačios meile, šviesa išsklaidyti tai, kas trukdo judėti į priekį, tuo pačiu būti pilnatvėje čia ir dabar, nesiekiant įgalinimo iš išorės, suvokiant, kad visi atsakymai, galia ir stiprybė yra viduje, kiekvienoje iš mūsų."
Lina