Šios mentorystės kelionės fokusas yra pažinti ir suvokti, kas yra ir kas nėra Šventas Moteriškumas, koks procesas yra reikalingas įtvirtinti daugiau Jos energijos, įskaitant priėmimą ir paleidimą, kaip mes praktiškai naudojame tai mūsų gyvenimuose, kaip užtikriname, kad mūsų moteriškumas liktų visada pilnas ir subalansuotas (po daugybės gyvenimų baimėje, gėdoje, trūkume, priespaudoje), kaip moteriškumas remia vyriškumą šiame sugrįžime į balansą – pakilti ir sugrįžti į dievišką Vyriškumą. Tai yra apie sužeisto Moteriškumo gijimą ir įkūnijimą vidinės Moters, kuri yra Sveika, Graži, Amžinai Jauna, Išmintinga ir Tobula kiekvienoje iš mūsų. Tai yra apie gyvenimą kaip Aukštesniajam Aš moters kūne.

 

Brangi Sese, dėkoju tau, kad suradai tavo kelią į šį mano darbą. Šis metų laikas yra puikus leistis į meditacinę erdvę iš bet kur, kur tu esi, susijungti su tavo vidiniu moteriškumu ir atpažinti, kas ji dabar yra, ir kur yra jos skausmai, ir kur yra jos dovanos. Kviečiu tave eiti šiuo Keliu. Tai yra paskutinis kartas, kai siūlau šią mentorystės kelionę moterims, nes mes uždarome seną skyrių! Jeigu jauti, kad tavo darbas su sužeistu Moteriškumu ir Vyriškumu bei jų Šventa Sąjunga viduje liko neužbaigtas (o gal ir nepradėtas), išgirsk Širdimi – Dabar yra metas užaigti su tuo visiems laikams. Sulig 2020-ųjų pradžia mes pajudėsime į naują, tad nieko nelauk ir užsiimk savo vietą! Man tai didžiausias malonumas ir gili garbė būti dabar čia ir pasitarnauti tau, kaip tavo Sielos dula. Tai yra gyvenimą keičiantis darbas, tačiau tai priklauso nuo tavo noro pasirodyti sau ir atlikti darbą. Laukiu dirbti kartu su jumis ir stebėti jus jūsų Dieviškume.

~ Viktorija  

Eime su manimi

Mentorystės kelionė moterims su Viktorija

2019 11 11 - 2020 01 20

Nuotoliniu būdu iš jūsų namų

Mentorystės kelionė apims svarbius žingsnius į tavo, kaip moters, esmės išraišką tavo gyvenime, apimant santykius, karjerą, kūrybą, lyderystę ir kitas gyvenimo sritis. Tai tarsi žemėlapis, kuris ves tave per esminius taškus, kad tu būtum pasirengusi pajudėti į priekį! 

Mes keliausime į tavo gelmes surasti šerdį to, kas tu esi, ir pašalinti viską, kas buvo ant to uždėta. Kelionės metu tu turėsi galimybę susipažinti su vidiniais aspektais, su kuriais jau esi pažįstama ir prie kurių dar nebuvai priėjusi, kaip vidinio vaiko/ mergaitės, motinos, deivės ir kt. bei pagydyti juos. Šis darbas drauge parems tavo siekį išgryninti tavo pašaukimą ir pradėti dalintis tavo dovanomis su didesne gausa, nuoširdumu ir lengvumu!

Viktorija pasidalins mokymais apie švento moteriškumo bei vidinės moteriškumo ir vyriškumo sąjungos įkūnijimą iš jos  patirties plačiais būdais remiant sąmonės pabudimą, taip pat per jos pačios daug metų trukusį savęs tyrinėjimą, darbą su jos pačios dalimis, sielos fragmentais iš kitų laiko juostų, moteriškais ir vyriškais, bei Dieviškąja Motina, kaip mylimu pavyzdžiu ir tiltu. Ji supažindins jus su keletu Dieviško Moteriškumo vedlių, kurie padės ir parems vidinėje įkūnijimo kelionėje.

 

Ši Mentorystės kelionė yra tau, jei tau tinka bent vienas iš šių teiginių:

Tu sieki gilesnio išsipildymo gyvenime.

Tu turi svajonę užbaigti kartų kentėjimą ir atnešti Meilę ir Šviesą.

∇ Tu esi stipriai vedama prisidėti prie didesnio gėrio Visiems.

Tu nori suprasti tavo, kaip moters, kelionę, patirtis ir galią. 

Tu pavargai žaisti santykių dramas bei stereotipus ir esi pasirengusi pakviesti įžengti į tavo gyvenimą tikrą meilę, abipusiškai mylinčius, pagarbius ir maitinančius santykius, kurių tu nusipelnei, vietoj susitaikymo su mažiau, negu tai.

 Tu stovi ant evoliucinio krašto atiduoti tavo dovanas pasauliui ir su jauduliu, kaip tu sujungsi tavo vidinį dvasinį pasaulį su tavo praktiniu gyvenimu.

Tu renkiesi surasti būdą būti sėkminga tavo tiksle įgyvendinti tavo misiją, išliekant ištikima tavo autentiškumui, vertybėms, prigimčiai ir kūrybinio proceso ciklams.

Tu norėjai/ jautei smalsumą sudalyvauti viename iš ankstesnių Viktorijos retritų, tačiau iki šiol nepavyko dėl vienų ar kitų priežasčių.

∇ Tu esi pasirengusi imtis veiksmo, investuoti į save ir pakviesti paramą.

Tavo Dovanų Aktyvacija

 • Mes pradėsime šią kelionę nuo įvado ir išsigryninimo jūsų intencijų bei tikslų, kuriuos jūs norite pasiekti artimiausiu metu jūsų gyvenime.
 • Mentorystės kelionę sudaro iš viso 11 grupinių skambučių, naudojant Zoom programą (audio ir/arba video). Kiekvieną skambutį apims Viktorijos vedimas bei mokymai jums integruoti tam tikrą temą/ aspektą su pakankamai galimybių užduoti klausimus ir gauti asmeninius atsakymus. Vieno skambučio trukmė vidutiniškai 120 min. 
 • Mūsų darbas drauge apima tyrinėjimą, valymą ir aktyvaciją. Papildomai Viktorija gali pasiūlyti rekomendacijas atlikti namų užduotis bei maitinančias praktikas.
 • Visos klasės bus įrašomos ir atsiųstos jums el. paštu. Jei negalite dalyvauti tiesioginėje transliacijoje, galėsite gauti ir išklausyti įrašus jums patogiu laiku
 • Prieš kiekvieną skambutį jūs turėsite galimybę atsiųsti sritis, temas ar klausimus, kuriuos jūs norite patyrinėti, net jei negalite dalyvauti tiesioginėje transliacijoje. Mes aptarsime tiek, kiek spėsime, ir tai atneš naudą kiekvienai besiklausančiai. Mes dirbame kvantiniu lygmeniu, todėl jūsų žmogiškasis aspektas nebūtinai turi dalyvauti tiesioginėje transliacijoje.
 • Jūs galite pasinaudoti galimybe rašyti Viktorijai el. laiškus tarp skambučių, jei jums iškyla bet kokie klausimai, rūpesčiai, norite pasitikrinti ar pasidalinti atsiliepimu apie jūsų progresą.
 • Kelionės pabaigoje skirsime laiko atsakyti į jūsų likusius klausimus ir atskleisti kitus žingsnius, praktinius veiksmus ir savipriežiūros būdus, kad jūs pradėtumėte gyventi jūsų intenciją ir galią.
 • 2020 m. sausio mėnesį numatoma galimybė visoms mentorystės kelionės dalyvėms susitikti gyvai savaitgalio renginyje ir atšvęsti jūsų procesą, susipažinti su kitomis sesėmis ir gauti papildomą paramą.

Kodėl turėtum susitaikyti su eiliniu gyvenimu? Padarykime jį neeiliniu!

 • Tu neturi jaudintis, kaip padaryti tai viena. Ypač, kai veikia senas programavimas, pasąmoniniai įpročiai, kurie  sulaiko tave savęs nuvertinime, neleidžiant prieiti prie ir susijungti su tuo didžiuliu energijos, galios ir išminties šaltiniu viduje. Kai kalba eina apie sekimą tavo Širdies balsu, daug lengviau tai padaryti, kai turi paramą iš kažko, kas nėra tau artimas. 
 • Prie grupinės mentorystės skambučių jūs galite turėti papildomus du skambučius 1:1 su Viktorija, jei norite giliau pažinti save, jūsų individualią esmę, natūralias duotybes ir unikalias dovanas ir/ arba jaučiatės pasimetusi, nežinote, nuo ko pradėti, ir/ arba esate pasirengusi išreikšti jūsų kūrybos vaisius, bet jums trūksta šiek tiek paramos kristalizuoti tai į formą.
 • Individualios sesijos bus paskirstomos per Mentorystės kelionės laikotarpį tarp grupinių skambučių.

Tu nuėjai ilgą kelią. Tu padarei augimo šuolius ir daug išmokai. 2019-ieji atnešė daug poslinkių ir sulygiavimo. Ir tu taip pat žinai, kad gilesnis ryšys su tavo Siela laukia būti atrastas… 

Ši Mentorystės kelionė parems tave:

išsilaisvinti iš ciklinių praeities patirčių kūrimo

išvalyti blokus tėkmei, santykiams, kūrybingumui, vaisingumui ir gausai plačiąja prasme 

paleisti ribotus įsitikinimus ir bet ką, pagrįsta baime, kas sulaiko tave būti šviesa, kuria tu esi, ir kliudo tau apkabinti tavo kitą evoliucinį žingsnį, pajudėti pirmyn tavo tikslo (didesnės laimės/ harmonijos/ gerovės) link

∇ sukurti erdvės naujai energijai, naujai kūrybai, naujam gimimui ateiti į tavo gyvenimą

Šioje Mentorystės kelionėje gali dalyvauti bet kuri moteris nuo 18 metų.

Grupinių skambučių grafikas

Tiesioginės transliacijos vyks kas savaitę, pirmadieniais, 18.30 val. Lietuvos laiku. 

Lapkritis

Lapkričio 11 d., 18 d., 25 d.

Gruodis

Gruodžio 2 d., 9 d., 16 d., 23 d., 30 d.

Sausis

Sausio 6 d., 13 d., 20 d.

1 atskiras skambutis

16 eur

11 grupinių skambučių

IŠPARDUOTA

+ 2 skambučiai 1:1

IŠPARDUOTA

Pasirinktą pasiūlymą galite įsigyti apmokant pagal vieną iš šiame puslapyje pateiktų būdų. Po apmokėjimo atsiųskite jūsų pavedimo išrašą el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt ir mes išsiųsime jums reikiamą informaciją bei prisijungimo nuorodą į jūsų el. paštą, aptarsime individualių skambučių datas, jei tai renkatės. Atkreipkite dėmesį, kad visos registracijos ir mokėjimai yra negrąžinami. Jei turite bet kokių klausimų dėl šios mentorystės kelionės, susisiekite.

Apie Viktoriją:

Viktorija yra Gyvenu su Meile mentorė, koučerė, fasilitatorė, atsidavusi jos tarnystei, remiant sąmonės pakilimą Žemėje bei Žmonėse. Ji padeda žmonėms susijungti su jų pačių gilesniu savimi, prieiti prie jų dovanų ir tikslo, ateiti į jų didesnio potencialo išraišką ir toliau plėstis bendrakūryboje ir pakilime. Ji organizuoja retritus įvairiose Žemės jėgos vietose, kuriose suveda bendraminčius, kūrėjus, vizionierius, lyderius iš įvairių šalių gyvenimą patvirtinančioms, aktyvuojančioms ir transformuojančioms patirtims

"Man Viktorija, tai mano dvasinės kelionės lydėtoja. Neina žodžiais apibūdinti mano jausmų jai. Motiniška, suprantanti, tarsi matytų jau gerokai toliau į priekį, nei aš pati."
44179927_2034674496553791_1024476886962536448_n
Aistė
"Grįžau visiškai kita aš, kitas požiūris į save ir aplinką. Nauji įgūdžiai natūraliai įsiliejo į kasdienybę. Buvom išmyluotos ir pagerbtos šios meilės ir šviesos deivės. Mokytoja, mama, sesė, draugė. Didelė dovana mokytis ir prisiliesti prie tyrumo.“
44442122_2148190478546924_6770323722264903680_n
Laura

Visada buvau čia, kur esu, visada ryšyje, tačiau man taip pat reikėjo patirti iliuzijos šydą, kuris neleido aiškiai matyti, prisiminti, kaip tu įgyvendini tavo misiją, kurią neši kaip šviesą šitame kūne, šiame gyvenime, su galia. Man taip pat reikėjo išvalyti daugybę blokų iš mano kūno, kurie kliudė mano gyvenimo jėgos tėkmei ir išreikšti mano dovanas. Svarbiausia, reikėjo pačiai pasitraukti iš kelio ir išmokti, kaip pasitikėti aukštesniu, nematomu, be lašo abejonės, baimės, paleidžiant kontrolę, kišimąsi, galvojimą protu ir visiškai atsiduodant. 

Su gilia Meile,
Viktorija