Įžiebk savo Švento Moteriškumo Išmintį

Ši mentorystės programa pati didžiausia dovana, neįkainojama patirtis ir kertinis įvykis mano gyvenimo kelyje.
plunk
Rūta
Ši mentorystė man kaip didžiulis startas į ateitį. Žinau, kad visada joje rasiu įrankius, kai prireiks.
plunk
Lina
Ši mentorystė - tai švelniausias, bet ir priimtiniausias būdas moteriai eiti į save.​
plunk
Greta

Ar esi pasirengusi apkabinti iškylančią tavo Švento Moteriškumo Išmintį?

Ar esi moteris, siekianti gilesnio savęs ir tavo patirčių supratimo?

Ar patiri užstrigimo, sutrikimo, beviltiškumo ar pasimetimo savo gyvenimo kelyje pojūčius?

Ar turi gilų troškimą užbaigti savisabotažą ir pamilti save, savo kūną – visiškai ir visiems laikams?

Ar susiduri su iššūkiais priimti kitas moteris, savo pačios moteriškumą arba vyrus, vyriškumą savyje ir apskritai?

Ar jauti kvietimą užbaigti kartų kentėjimą ir atnešti į pasaulį Meilę ir Šviesą?

Ar svajoji išsilaisvinti iš saviraiškos blokų, paleisti tai, kas tau kliudo būti visiškai savimi?

Ar jautiesi išsekusi, nesaugi, vieniša, palikta, atstumta, nemylima, neverta, nepasitikinti, nepakankama,  kad kažko esminio tavo gyvenime trūksta ir gyveni tik iš dalies?

Ar patiri tau netarnaujančių (negerbiančių, išnaudojančių, toksiškų ir pan.) santykių ciklus, pavargai žaisti  dramas bei stereotipus ir esi pasirengusi pakviesti įžengti į tavo gyvenimą tikrą meilę?

Ar esi pasirengusi džiaugsmui, gyvenimui, kurio nusipelnei, daryti savo augimą prioritetu ir investuoti į save?

Ar esi pasirengusi apkabinti savo spindintį grožį, vertumą, seksualumą ir galią, kaip moteris? 

Laikas tavo širdžiai jausti, patirti ir prisiminti šventą dievišką išmintį!

Laikas išlaisvinti tave, moterišką būtybę, kuri pulsuoja magnetišku grožiu ir palaiminimais. Laikas pajudėti už apribojimų ir paleisti traumuojančių praeities patirčių įtakasLaikas tau spindėti džiaugsmą! Laikas pagerinti tavo gyvenimą su švelnia, bet visapusiška mentorystės programa. 

 

It is time to restore that which is sacred. It is time to find the wisdom that has been lost. It is time to embrace yourself and all of life with the sacred power of Divine Feminine love.

 

Prisijunk prie Viktorijos, kuri turi daugiau nei 7 metų praktikos tiesioginiame darbe su moterimis patirtį. Viktorija veda ir remia žmones į jų labiausiai išplėstas ateities savasčių versijas. Šioje mentorystės programoje ji lydės tave žingsnis po žingsnio per savęs atradimo ir transformacijos kelionę, užtikrindama, kad esi visiškai saugi, mylima, gerbiama ir palaikoma. 

Ši mentorystės programa parodys tau, kaip būti laisvai nuo sužeisto moteriškumo viduje, kaip atverti savo Širdies vartus įsileisti Dievišką Meilę bei pagydyti savo žaizdas visiems laikams. Tau bus parodyta, tu pamatysi, pajausi, prisiminsi, kaip pajausti savo kelią į Dieviško Moteriškumo energiją, kaip apkabinti savo Moterišką Sielą, kas tave ves į lengvumą ir graciją!

Švento Moteriškumo išmintis laukia transformuoti tavo gyvenimą

Mums buvo sakoma, kokios turime būti kaip moterys. Mums buvo sakoma, kad mūsų emocijos yra silpnumas. Mums buvo sakoma, kad jausimės visiškai gyvos, jei galiausiai gausime tuos santykius, tuos drabužius, tą makiažą arba tą gyvenimo būdą… Iš tiesų, tavo gyvybingumas, džiaugsmas ir grožis ateina IŠ TAVĘS, tavo kūno.

Kaip iš tikrųjų patirti proveržį?

Kaip tu gali susigrąžinti savo vertumą ir saugumą, kaip moteris? 

Kaip tu gali mylėti save ir savo kūną taip, kad visas melas, kuriuo buvai maitinama, tavęs nebedrebintų?

Kaip pagydyti Dievišką Moteriškumą, kad nebekurtum savo patirties iš sužeistumo? 

Šis kursas apima įrankius, kurie jums reikalingi pagydyti, transformuoti ir duoti sau paramą, bei procesus, kurie jums reikalingi patirti proveržį ir pakilti. Jūs gausite įrankius, kurie parems jus užbaigti su galvojimu, kad kažkas blogai su jumis, kad esate „per daug“ arba „nepakankama“, su atsiprašinėjimu už tai, kaip išreiškiate save, kaip moteris. Įrankius, kurie padės jums paleisti kaltės, gėdos ir užspaustų emocijų sluoksnius. Įrankius apkabinti jūsų, kaip moters, vertę ir laukines svajones. Įrankius, kurie padės jums tapti gyvai ir susigrąžinti savo galią, tikrą stiprybę, kaip moteriai. 

Šie įrankiai, kartu savęs suvokimu, parems jūsų poslinkį iš sužeistos moters į įgalintą moterį, iš mergaitės į brandžią, pilną moterį. Esminė kurso intencija yra, kad jūs galėtumėte įkūnyti suverenumą, kas yra būtina jūsų tolesniam augimui, paleidžiant skausmą, kurį nešatės.

Apkabink šventą išmintį, kuri yra tavo širdies šviesoje!

11 modulių apima žingsnius į jūsų moteriškumo esmės išraišką gyvenime. Tai tarsi žemėlapis, kuris ves  jus per esminius taškus pasirengti pajudėti į priekį ir lydės jus likusį gyvenimą, kaip esminė parama ir atskaitos taškas. Tai gilus procesas ir jūs būsite švelniai vedama žingsnis po žingsnio. Susipažinsite su  moteriškumo vedliais, archetipais, kurie jums padės ir parems vidinėje įkūnijimo kelionėje. 

Tai kelionė namo į savo sielą, leidžiant sau atrasti ir prisiminti, kad viskas, ko iki šiol siekei išorėje, įskaitant meilę ir įgalinimą, laukia tavęs viduje. Tai yra apie Moteriškumo pagijimą ir apkabinimą Vidinės Moters, kuri yra Amžinai Jauna, Sveika, Graži, Išmintinga ir Tobula kiekvienoje iš mūsų. Jūs leisitės vidun, į savo būties gelmes ir savo kūną, į pasąmonės ir užspausto skausmo vietas, paslėptas vietas, kurios galbūt atrodo negražios ir gėdingos, surasti tai, kas esate jūsų šerdyje, ir pašalinti viską, kas buvo ant to uždėta ir jus slėgė. 

Susipažinsite su savo aspektais, kuriuos jau pažįstate, ir tais, prie kurių niekada nebuvote priėjusi, kaip vidinės mergaitės, vidinio baudėjo ir kt. Gausite įrankius, kaip tai pagydyti, kad galėtumėte kurti ir gyventi savo gyvenimą iš vidinės pilnatvės, ramybės, harmonijos ir begalinės meilės sau vietos. Susijungsite su Deivės, Žemės Gajos Sąmone, Išminties Šaltiniu, kas yra jūsų prigimtinė teisė. 

Šis darbas paskatins jumyse ilgalaikį pokytį, turės pozityvią įtaką visoms jūsų gyvenimo sritims ir parems jus sukurti erdvę naujai energijai, naujai kūrybai, naujam gimimui ateiti į tavo gyvenimą. Tai taip pat parems jūsų siekį įgyti daugiau aiškumo apie jūsų gyvenimo tikslą bei paruoš pagrindą jums pradėti dalintis jūsų pačios dovanomis su didesne gausa. 

Ši programa taip pat gali padėti, jei jautėtės prispausta ar kontroliuojama savo gyvenime, turėjote slėpti savo šviesą, malonindama kitus, buvote seksualiai išnaudojama ar patyrei pasmerkimą. Jei kentėjote bet kokį išnaudojimą, kuris jus atvedė į užsidarymą, atsitraukimą, buvimą maža, baikščia, ši programa parems jus išvalyti šį energijos iškraipymą ir pabusti gyvenimo būdui, kuris išreiškia meilę ir priėmimą. 

 

Sukurk balansą ir harmoniją savo gyvenimą su Švento Moteriškumo Išmintimi

Atrasite paprastus, tačiau efektyvius būdus ir giliai transformuojančias praktikas, kaip jūs galite:

 • Paleisti senas žaizdas, kurias nešatės savo širdyje ir gimdoje, išlaisvinant asmeninį augimą.
 • Atpažinti ir išvalyti, sluoksnis po sluoksnio, šakninius emocinius, mentalinius ir energetinius blokus ir apribojimus (iš iki gimimo/ vaikystės/ praėjusių gyvenimų/ protėvių linijų) sveikatai, meilei, vaisingumui, santykiams, kūrybai, tėkmei ir gausai plačiąja prasme. 
 • Ateiti iš galvos, proto į jūsų kūną, susijungti su jūsų širdimi, gimda, moteriška energija, išlaisvinti malonumą iš savo kūno, paleisti įtampą.
 • Paleisti sielvartą, gėdą, kaltę, palikimo ir išnaudojimo pojūčius, ribotus įsitikinimus ir bet ką, kas yra pagrįsta baime ir jus sulaiko nuo buvimo šviesa, kuria jūs esate, bei kliudo jums apkabinti jūsų kitą evoliucinį žingsnį, pajudant pirmyn jūsų tikslo (didesnės laimės/ gerovės/ harmonijos, kt.) link.
 • Išsilaisvinti nuo ciklinių patirčių kūrimo. 
 • Atrakinti savo protą matyti gyvenimą aiškiai, nebesilaikant nusidėvėjusių istorijų, kurios atspindėjo jūsų praeitį.
 • Svajoti atvira širdimi, laisvai nuo gilių praeities sužeidimų.
 • Įgysite naujų žinių, išminties ir suvokimo, kurie pozityviai keis jūsų požiūrį ir rems jus kasdienybėje – santykiuose, profesinėje veikloje ir visose gyvenimo srityse.
 • Išmoksite naudingų meditacijos, kvėpavimo ir energijos valdymo praktikų, kurios padės jums susidoroti su stresinėmis situacijomis su daug didesne lengva tėkme ir šiek tiek magijos!
 • Išmoksite apkabinti savo pačios emocijas bei įgūdžių palaikyti ir paremti jų transformacijose jūsų artimuosius ir klientus, paleidžiant kontrolę ir vedant labiau subalansuotu būdu, iš jūsų moteriškumo.
 • Sugrįžti – namo į jūsų moteriškos, dieviškos sielos nuostabumą ir paslaptingumą.

Tavo gyvenimas pasikeis, kaip ir tu

 • Turėsite visiškai atnaujintą ir įgalintą santykį su pačia savimi, jausitės nepajudinamai stipri ir saugi.
 • Turėsite daugiau meilės, atjautos, kantrybės, priėmimo ir leidimo būti sau ir kitiems.
 • Turėsite daugiau aiškumo ir supratimo apie jūsų pačios kelionę, tai, ką patyrėte, ir jūsų kitus žingsnius.
 • Jausite daugiau minkštumo, lankstumo, lengvumo ir tėkmės.
 • Jausite didesnį ryšį su savo moterišku kūnu, priimsite savo seksualumą ir susigrąžinsite savo, kaip moters, galią, tikrą stiprybę.
 • Jausite daugiau sąmoningumo ir dėkingumo kasdienybėje.
 • Jausite išplėstą intuiciją, didesnį dvasinį ryšį, sustiprintą pasitikėjimą nežinomu ir dievišku jūsų gyvenimo vedimu, kas įgalins jus susilygiuoti su jūsų gyvenimo keliu ir tikslu.
 • Vėl jausite jaudulį gyvenimui, įkvėpimą kūryboje ir saviraiškos laisvėje.
 • Patirsite naują lengvumą, autentiškumą, intymumą ir harmoniją jūsų santykiuose.
 • Jausitės labiau subalansuota jūsų moteriškoje ir vyriškoje energijose.
 • Jausitės giliai įsižeminusi savo pačios kūne ir turinti tvirtą ryšį su Gaja.
 • Turinti daug įrankių, savigydos ir saviįgalinimo, meilės sau praktikų, kurias galėsite naudoti visą gyvenimą pasirūpinti savimi ir toliau augti bei tęsti transformaciją į tai, kas jūs iš tikrųjų esate. 

Kurso detalės

Mentorystės programą sudaro 11 Modulių (audio įrašų) su 11 temų ir vedamomis meditacijomis, vadovu, įkvepiančiomis afirmacijomis ir dainomis, 4 moduliai turi pratybas su rekomenduojamais pratimais, uždara Facebook grupė. 

Iš viso audio mokymų trukmė: ~ 25 val. Vieno audio įrašo trukmė vidutiniškai 2,5 val. 

I Modulis: „Susijungimas su jūsų nauja laiko juosta“

II Modulis: „Pažintis su savo Dieviška Savastimi“

III Modulis: „Vidinis vaikas ir Motinos būtis, Moteriškasis principas“

IV Modulis: „Moteriškumo žaizda ir Gimdos išvalymas“ 

V Modulis: „Taikos padarymas su Vyriškumu“

VI Modulis: „Dieviško Moteriškumo žaizdų pagydymas“ 

VII Modulis: „Ribojančių šerdinių įsitikinimų išpainiojimas“

VIII Modulis: „Malonumo atkūrimas kūne“

IX Modulis: „Dieviški troškimai“

X Modulis: „Santykiai ir Vidinė Sąjunga“

XI Modulis: „Kiti žingsniai ir savipriežiūros rekomendacijos“

Pastaba: Visi, kurie išklausys šį kursą, gaus nuolaidą kitiems kursams ir retritams su Viktorija. 

Užsiregistruok pradėti Dabar!

 Reguliari kaina: €222

 Tik Vasarį: €111

Kursą galite įsigyti, apmokant pasirinktinai pagal vieną iš žemiau pateiktų būdų:

B A N K O   P A V E D I M U

Sąskaitos numeris Swedbank – LT097300010084116548

Gavėjas – Viktorija Šimašiūtė, paskirtis: Eime su manimi

P E R   P A Y P A L

viktorijagyvenusumeile@gmail.com. Prašome įsitikinkite, kad prie nurodytos sumos pridedate Paypal mokesčius (+2,5%) arba pasirinkite „siųsti draugams“.

Po apmokėjimo prašome parašykite el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt ir mes per 3 d.d. išsiųsime jums visą mentorystės programos paketą į jūsų el. paštą. 

Jei iš tikrųjų negalite sau tiek leisti, perveskite tokią sumą, kokią galite.

Po apmokėjimo galite prisijungti prie grupės: https://www.facebook.com/groups/517902882389540.

Atkreipkite dėmesį, kad atlikti mokėjimai nėra grąžinami. Registruokitės su Pasitikėjimu! 

Jei turite bet kokių klausimų dėl šios mentorystės programos, prašome susisiekite el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt arba tel. nr. +370 6 070 9491.

Kam skirta ši mentorystės programa?

Šis kursas sukurtas specialiai moterims transformuoti jų šventas žaizdas, pažadinant švento moteriškumo viduje išmintį. Nors orientuotas moterims, šis asmeninio tobulėjimo kursas yra vertingas ir vyrams, kurie turite sunkumų pagerbti moterišką dieviškumą. Mes esame ne skirtingi – „aš esu tu, tu esi aš“. Vyrai gali įsigyti šią mentorystės programą, jei norite subalansuoti savo pačių vidinius polius, geriau suprasti moters pasaulį arba jūsų pačių kelią į šviesą, tačiau būkite žinantys, kad sesijos yra orientuotos į moteris.

Mentorystės programa yra skirta žmonėms, kurie turi gilų asmeninio tobulėjimo, gijimo ir evoliucijos troškimą, nuoširdžiai nori pagerinti savo gyvenimo būdą ir sukurti pokyčius savo gyvenimuose. Galite būti naujokai asmeninio tobulėjimo kelyje arba sezoniniai siekėjai. Jei esate pasirengę įdėti jūsų pačių energiją į save, jūs gausite naudą iš šių mokymų.

Ar kursas turi sąlygų ar reikalavimų?

Turėkite su savimi užrašų knygutę bei rašiklį žymėtis savo mintis, jausmus ir „aha“ momentus, kad labiau suprastumėte svarbias sritis dabar jūsų gyvenime.

Ateikite su atviru troškimu palikti praeitį užnugaryje, taip pagerinant savo gyvenimo būdą.

Su atvira širdimi jūs galite pakeisti sužalotas jūsų gyvenimo gijas į sveiką, pozityvų ir pilnatvišką gyvenimą.

Gyvenk savo vidinę tiesą su iškylančia šventa išmintimi

Mentorystė atėjo tinkamu laiku. Esu dėkingume, balanse, pasitikėjime, sugrįžo moteriškumas. Paleidau seną save ir leidžiu būti naujai, kokia noriu būti, nuraminusi protą, susijungusi su savo esybe, dėkinga Dievui ir sau kiekvieną dieną. Viktorija padėjo pažinti, priimti, mylėti ir gerbti savo kūną, pagydyti praeities žaizdas, išmokė susijungti su savo širdimi ir būti moterimi išorėje, deive viduje. Ji kaip dvasinė krikšto mama, kuri pataria, švelniai lydi per skausmus su besąlygiška meile, žadina tave atverti širdį, mokina prisiminti, kas aš esu. Rekomenduočiau kievienai moteriai, kuriai reikia prisiminti, kas ji yra, kuriai reikia atverti širdį, susijungti su savo esybe, kuri nori pajusti tikrą gyvenimą.
plunk
Kristina
Išmokau į viską žiūrėti, kaip pirmą kartą, kaip vaikas. Dar labiau užsitvirtinau sau, kad pasaulį reikia priimti toks, koks jis yra, be pykčio, su meile. Įgijau įprotį stebėti save, mintis ir kasdien skirti laiko sau meditacijai ir rašymui. Išmokau išsikelti savo tikslus ir nusistatyti prioritetus. Išmokau giliau pajausti ir įleisti savo šaknis, jaustis dalimi Gajos. Santykiuose su artimaisiais pradėjau tyrinėti ir transformuoti lūkesčius, pyktį, nusivylimus. Pradėjau nebebijoti pati savęs, pažiūrėti giliau, susijungti su aukštesniuoju aš ir leistis jo vedama. Žinoma, kad rekomenduoju! Tau, jei jauti, kad po daug sluoksnių slypi tavo esatis, bet abejoji, bijai, nedrįsti tų sluoksnių lupti, bijai, kad skaudės. Neskaudės! Viktorija savo ramiu ir aiškiu vedimu padės tau giliau ir aiškiau atrasti save. Tu pati sau iškelsi klausimų, dalykų, minčių, kurių net nežinojai turėjusi. Ir visa tai transformuosi.
plunk
Jurgita
Ši mentorystė davė laiką sau pačiai. Nuostabų vedimą į visapusišką pažinimą. Vibracijų kėlimą (vien klausantis Viktorijos balso, jauti kylančias vibracijas visa esybe). Kaip jaučiausi iki mentorystės ir kaip jaučiuosi dabar, skiriasi tarsi diena ir naktis. Jaučiuosi įgalinta, dieviška, stipri ir atvira. Gyvenu dar sąmoningiau. Jaučiu vedimą savo Dieviškosios būties ir protėvių. Išmokau kvėpavimo ir meditacijos praktikų, kuriomis galiu išsivalyti, pasikrauti energetiškai, nutraukti senus ryšius. Išmokau, kaip užbaigti pasikartojančių situacijų ciklą, paleidimo metodikos. Išmokau būti ne tik dukra, bet ir mama savo mamai, kai jai to reikia. Sugebėjau padėti artimiems žmonėms, kai jiems labiausiai to reikėjo dvasiškai (be mentorystės programos parengimo nebūčiau to sugebėjusi padaryti). Supratau, kad rūpinimąsis savimi tai ne egoizmas, o būtinybė. Supratau, kad mano dabartinis vaidmuo yra būti motina ir nesiblaškyti, ir laikui bėgant situacija pasikeis. Žinau, kad yra būrys širdžių, kurios mane supranta, palaiko ir bet kada galiu tikėtis jų paramos.
plunk
Rūta
Atėjau į šią mentorystę vedama noro susigrąžinti ir išskleisti tikrąją save. Jau nemažai "svogūno lukštų" nusiėmiau. Išmokau išjausti save. Pradėjau užrašinėti savo pojūčius. Mokausi derinti vyrišką ir moterišką energijas savyje. Mokausi lengvumo, paleisti kontrolę ir pasitikėti vedimu. Didžiausias pokytis santykiuose. Viktorijos unikalumas yra lengvume. Ji pažadina Sielą lengvu prisilietimu. Kiekviena galime eiti savo tempu. Jos mokymuose yra daug gylio, tad kiekviena galime semtis tiek, kiek tuo metu pajėgi. Rekomenduočiau kiekvienai, kuri ieško gilesnių, išjaustų, sakralių žinių. Tai, kuri pasiruošusi pokyčiui. Šios žinios yra labai paveikios, iškelia giliausiai nugramzdintus, užslėptus išgyvenimus tam, kad būtų priimti, išmylėti ir paleisti. Esu palaiminta, kad pradėjau eiti šią kelionę. Jaučiu, kad tai tik pradžia, bet labai gera žinoti kryptį, kur link eini. Tikras mokytojas ir yra tas, kuris geba atrakinti vartus mūsų širdies, nes tik jos vedami galime atrasti save iš naujo.
plunk
Aistė
Įvyko žaizdų gijimas tiek vidinis, tiek fizinėje plotmėje, didelis procesas, nėra konkrečių žodžių apibūdinti. Pasišalino blokai, jaučiuosi išsilaisvinusi. Aišku, gijimas tęsiąsi ir dabar. Tai neįkainojama patirtis susivokti savyje, kaip moteriai pamilti save, priimti tokią, kokia esi, pažinti save. Kartais nepažįstame savęs visą gyvenimą, čia puiki proga pažinti save ir išmyluoti. Nuostabios, gydančios meditacijos, temos visada laiku ir rezonuojančios, lyg tuo metu apie mane. Patyriau jaukią seserystę, bendrystę, tikrumą. Mentorystė įkvėpė meilę sau, meilę kitiems, eiti į gyvenimą per meilę kiekviename žingsnyje, buvime, momente. Išmokė išjausti save, ko noriu dabar, nustatyti ribas, skirti laiko sau. Rekomenduoju kiekvienai moteriai, norinčiai pažinti save, priimti save, pamilti save, kurią kirbina klausimas, kad kažkas ne taip, kažko trūksta, kuri ne visai gerai jaučiasi ten, kur yra. Tik dabar giliau, subtiliau pažinau save kaip moterį.
plunk
Jurgita
Atsirado daugiau aiškumo, suvokimo, susidėliojo taškai, kas yra kas, lengvumo jausmas ir kad nesu kalta dėl to, kas vyksta su manimi. Vienas iš esminių proveržių, kad sugebėjau suvokti, kodėl mama mane augino vienaip, o ne kitaip, kad tai ne jos kaltė, tiesiog tuo metu turėtos žinios. Nežinojau, kad tokia svarbi yra gimda, mokausi priimti, pamilti savo kūną. Mentorystė duoda naudą savęs išlaisvinime, sukurtų stereotipų pašalinime. Sakyčiau, kaip naujos aš gimimas, naujai savęs pažinimas, ne tik jausmiškai bet ir fiziologiškai. Klausyčiausi ir klausyčiau, viskas rezonuoja. Rekomenduočiau mentorystę moteriai, pradėjusiai uždavinėti klausimus, kas yra kas, pradėjusiai domėtis, kodėl vyksta jos gyvenime taip, o ne kitaip. Ieškančiai atsakymų ir norinčiai sau padėti.
plunk
Žaneta
Šios mentorystės metu atradau daugiau ryšio su savuoju moteriškumu, gilinau šį ryšį, gydžiau, auginau. Jaučiuosi giliau panėrusi į savo širdies gelmę, labiau apkabinusi, priimanti, atjaučianti save. Jaučiu daugiau lengvumo ir laisvės išreiškiant save. Gimsta daugiau kūrybiškumo. Jaučiu augančią laisvę išreikšti save per kūrybą, augantį pasitikėjimą savimi, norą nebesislėpti ir būti savimi. Rekomenduočiau toms moterims, kurios jaučia širdies kvietimą sugrįžti į savo sielos namus. Rekomenduoju, nes savoje kelionėje namų link su Viktorija jaučiuosi saugi, priimta, mylima, esu vedama su giliu matymu, pajautimu ir mylinčia globa.
plunk
Ieva
Mentorystė buvo mano tęstinė programa po retrito Pietų Prancūzijoje. Manyje įvyko ženklios transformacijos, kurios padėjo užbaigti daugiau, nei dešimtmetį trukusį etapą, sudėlioti trūkstamas dėlionės detales ir pamatyti visuminį vaizdą. Mentorystės dinamika ėjo kylančia linija nuo pirmojo karto. Pavyko užmegzti labai tvirtą dvasinį ryšį, jausti vedimą, gauti palaikymą, pajausti gijimą ir stiprybę savyje. Suradau galią tikėti savimi, jaustis pakankama. Susigrąžinau žinojimą apie Yoni didybę ir galią. Po gimdos meditacijų fiziškai reagavo gimda, prasidėjo mėnesinės (pagal statistiką 55 metų turėtų būti menopauzė). Paleidau labai daug nuoskaudų: dėl prarastų ir abortuotų vaikų. Dėl to nešiau didelę kaltę ir gėdą, buvau uždariusi save į baimės kalėjimą ir pliekiau. Jau anksčiau su tuo dirbau per konsteliacijas, bet tik dabar tai išgydžiau. Gavau puikų įrankį, nes galiu eiti į savo moterų ratą, jau išsigydžiusi savo žaizdą, turintį žinojimą, kaip tai jaučiasi. Prilygsta dvasiniam orgazmui. Susitaikiau su savo tėvais, broliu, su vyriškumo energija, tai padėjo atleisti. Jaučiu multidimensinį poveikį, todėl, kad transformacija vienoje srityje akimirksniu pasiunčia signalą į kitą sritį, kuri reikalinga gydymo. Mano šeima suvokia mano pokyčius, patys keičiasi, šeimoje vyksta gijimas. Esu tokia laiminga savo stebuklingais 2019 metais ir tie stebuklai tęsiasi toliau!
plunk
Rūta
Daugybę metų ieškojau savęs per daugybę kursų, praktikų, meditacijų, bet vidus nerimo, neapčiuopiamas ilgesys ir vis kažkoks nepaaiškinamas trūkumas. Po mentorystės jaučiuosi saugi, pasitikinti ir įgalinime, su stipria vidine parama. Kiekvienas Viktorijos žodis palietė ir rezonavo. Kiekviena sesija gili ir atrodo būtent man skirta. Nuostabios ir stiprios praktikos, apimančios labai daug temų, klausant sesijų atrodė lyg peržvelgiau visą savo gyvenimą. Išmokau apkabinti savo emocijas be pasipriešinimo, žvelgti ir eiti ten, kur daug metų neišdrįsau. Man svarbiausia mentorystės dalis, kad jau girdžiu, jaučiu savąjį Aukštesnįjį Aš. Suvokiau, kad tik susijungus su savąja Esatimi, dingsta nesaugumas, nepasitikėjimas ir ateina ramybės jausmas. Jau klausiau sesijas ne vieną kartą ir dar klausysiu, nes kiekvienąkart randu sau naujų atsakymų ir būtent to, ko man reikia šiandieną ir šią minutę. Viktorija - nuostabi mentorė, mokytoja ir siela, taip pat matanti ir jaučianti mus, kokie esame iš tikrųjų, ir veda kaip mama, draugė, su besąlygiška meile ir supratimu, ne mokydama, o suteikdama visokeriopą paramą, aiškumo mano kelyje ir gyvenime, parodydama ir duodama įrankius, kurių pagalba galiu išvysti save tikrąją. Rekomenduoju šį kursą kiekvienai, kuri iš tiesų nori susijungti su savo esme, kuri galbūt jaučiasi vieniša, nesaugi, kuri vis dar ieško, ,,stringa", kuri nori be baimės ir iki galo ,,nerti" į savo vidų ir su savo pačios meile, šviesa išsklaidyti tai, kas trukdo judėti į priekį, tuo pačiu būti pilnatvėje čia ir dabar, nesiekiant įgalinimo iš išorės, suvokiant, kad visi atsakymai, galia ir stiprybė yra viduje, kiekvienoje iš mūsų.
plunk
Lina