Mitybos gairės Pakilimui

Parašyti šia tema paskatinote jūs, kurie klausėtė apie tai. Paprastai, atsakymas yra, kad mityba yra individualu, asmeniška kiekvienam ir tai yra ne mums kažkam diktuoti mitybos pasirinkimus, bendra rekomendacija yra kiekvienam klausytis savo kūno. Kai kolektyviai vystomės toliau evoliuciniame kelyje, yra svarbios kai kurios gairės šia tema. 

 Žmogiško bio-indo ląstelės veikia kaip baterijos, kurios naudoja elektromagnetinę energiją

Ne paslaptis, mūsų kūnų ir mūsų pasaulio elementai yra išsiderinę. Turi būti atkurta elementų planetoje ir kūne sąjunga, kad jie galėtų dirbti dieviškam tikslui. Yra žmonių, kurie nepatiria jokių sunkumų su tuo, kas vyksta pasaulyje, tuo tarpu kiti žmonės yra labai jautrūs ir išvysto alergijas bei įvairias sąlygas. Kodėl vienas asmuo gali būti to paveiktas, o kitas ne? 

Visų pirma, iki šiol funkcionavome iš žmogiško DNR, kuris yra degradavęs. Su dabartiniu evoliucijos poslinkiu ir pakilimo energijomis, mūsų kūnai/ ląstelės vystosi iš anglies dvideginio pagrindo į kristalinį, yra atkuriamas 12 gijų DNR, yra įtvirtinamas naujas Dieviško Žmogaus pavyzdys 5D Naujajai Žemei. 

Kaip kompiuteris turi ribotą erdvę informacijai, taip ir mūsų kūnai. Jei jūsų kompiuteris pripildytas nereikalinga informacija, privalote padaryti erdvės, jei norite gauti gerą programavimą. Kad taptų galintys įkūnyti ir palaikyti aukšto dažnio šviesą, kuri yra mūsų Sielos Šviesa, mūsų kūnai turi pereiti detoksikaciją. Kad palaikytume šviesą, mes privalome funkcionuoti pagal tvarką ir pradėti aprūpinti savo kūnus atitinkamai, t.y. natūraliu energetiniu maistu. 

Nors kai kurie maisto produktai yra naudingi bendrajai publikai ir kai kuriems kūnų tipams, tiems, kurie vystosi jų dvasiniame kelyje, galiausiai yra pokyčių ir transformacijų, kurie vyksta jų fiziniame kūne. Centrinė nervų sistema tampa prijaučianti augantiems Šviesos dažniams, kurių daugėja, kai asmuo nubunda dvasiniam keliui. Kai centrinė nervų sistema atsiliepia į vis augančius Šviesos impulsus, sistema tampa ypač jautri tam tikram maistui, kuris kitaip būtų laikomas sveiku. 

Degalai jūsų pabudimui

Tridimensinės matricos programavimas nėra tai, kaip funkcionuoja mūsų kūnai pagal tai, kaip jie yra sukurti. Mes esame žvaigždžių kilmės būtybės. Kad galėtume tinkamai funkcionuoti Žemėje, gautume savo DNR ir informaciją parsisiųsti, mūsų kūnai privalo būti pakrauti gyvybiškais degalais. Tai yra energetiniai degalai. Šviesa yra informacija. Maistas turi informaciją. Jūsų kūnas yra užprogramuojamas kompiuteris. Turite tapti dėmesingi, ką dedate į savo kūnus. Kad perkoduotume sistemą, reikalingas aukštos vibracijos maistas. Mūsų sluoksnių detoksikacija yra esminė, kad mūsų kūnai pradėtų priimti/ gautų didelius kiekius gama Šviesos, kuri įeina, pasiekia Žemės atmosferą, yra tiekiama. 

Toksiškas maistas

GMO (genetiškai modikuoti organizmai) yra dedami į greitaeigį maistą, kad jūs dar daugiau trokštumėte žemo vibracinio dažnio maisto. Tai yra labaratorijose sukurtas angl. klb. “junk food”, išvertus – ‘”šlamštinis maistas”, nulinės vertės jūsų kūnui ir sistemoms ir jūsų sveikata ant to funkcionuoja. Jūs tampate prisirišę, produktais farmacijų kompanijoms, kurios darniai veikia su tomis labaratorijomis, t.y. manipuliuojami. Jūsų sąmonė negali pakilti į aukštesnius dažnius, gauti, suprasti juos, nes dažniai, kuriuos jūs palaikote, yra nederintys, neharmoningi su aukštos vibraciniais dažniais. 

Sąrašas žemesnės vibracijos, arba toksiško, maisto

Toksinai ir nuodai nėra viešai atskleisti žmonėms. Šis maistas nesuteikia išliekamosios energijos, yra stiprūs alergenai ir kuria ”ligą” ląstelėse:

 • Mėsa (palaiko nužudymo dažnį)
 • Gyvūninės kilmės pieno produktai 
 • Cukrus (pirmas šaltinis vėžiui)
 • Balti miltai
 • Apdoroti komerciniai augaliniai aliejai
 • Apdorotas maistas, prikrautas konservantais
 • Kviečiai/ Glitimas
 • Alkoholis 
 • Sintentiniai narkotikai
 • Stalo druska (turi druskos, smėlio ir stiklo)

Sąrašas aukštos vibracijos super maisto

Kad išvengtų ligų ir susirgimų, kūnas turi būti šarminamas. Šis sąrašas apima svarbius aukštos vibracijos “degalus”, kuriais turime pripildyti savo kūnus, kad sėkmingai kiltume ir užbaigtume savo misijas ant Žemės šiame laike. 

 • Šviežūs vaisiai, uogos ir daržovės
 • Daržovės, kaip cukinija, raudonos paprikos, moliūgas
 • Žalios spalvos lapinės daržovės
 • Šviežios žolelės ir prieskoniai
 • Laimo vaisiai, citrinos
 • Alyvuogės
 • Jūržolės
 • Obuolių sidras
 • Bolivinė balanda
 • Kokosų pienas
 • Kokosų aliejus, tyras alyvuogių aliejus
 • Riešutai, sėklos 
 • Natūralūs saldikliai
 • Pilno grūdo produktai, spelta, avižos be glitimo 
 • Švarus vanduo 
 • Natūralių kristalų jūros druska
 • Daugybė maisto šaltinių neturi maistingųjų medžiagų, taip pat dažna vegetariška ir veganiška mityba nesuteikia jų pakankamai, kas sukuria sveikų papildų poreikį. Papildomai naudotina pagal poreikį: B grupės vitaminai, D vitaminas (mūsų kūnai veikia ant Šviesos, gyvenant geografinėse vietose su mažiau saulės šviesos, šviesos kiekis gaunamas natūraliai nėra pakankamas, ypač jei didesnę dalį laiko praleidžiate uždarose patalpose), efektyvi aktyvuota anglis, melatoninas, aukštos kokybės jodas.

Tai nėra baigtiniai sąrašai ir jums reikia atlikti jūs pačių tyrimą bei atskyrimą, kas yra tinkama jūsų kūnui šiame etape ir ko geriau vengti. Daugumai vėlesnniuose įsikūnijimo etapuose/ kristalinis kūnas geriausiai pasisavina ir funkcionuoja, kai maitinamasi šviežiais vaisiais ir daržovėmis. 

Kitos pastabos

Atidžiai skaitykite etiketes. Geriausiai organiškas arba namuose augintas ir neapdorotas arba mažai apdorotas maistas. Gamindami maistą, jo nepervirkite; pervirimas/ perkepimas sumažina maistinę vertę iki nulio. 

Detoksikacija yra ne visada maloni patirtis, ypač jei kūnas stipriai prisirišęs prie nesveiko 3D maisto ir pakaitalų, kurie buvo vartojami ilgą laiką. Trumpalaikis energetinio apsivalymo pojūtis yra normalu. Po detoksikacijos, jausitės daug geriau, dings skausmai ir jūs vibruosite aukščiau, jūsų kūnai toliau valysis nuo fotoninės šviesos ir sveiks, taps gyvybingi ir spindintys iš vidaus, kas palaikys jus tęsti tai, ką pradėjote!

Atminkite, kad mitybos pokytis yra tik viena energetinio valymosi proceso dalis. Žemos vibraciškai energijos, tokios kaip trauma iš šio ir kitų gyvenimų bei ryšiai su žemos vibracijos subjektais-organizmais, yra taip pat svarbu. Tai yra dvasinio vidinio darbo dalis. Fizinis kūnas yra tankiausias iš visų mūsų kūnų, todėl detoksikacija užtrunka ilgiausiai. Dėkokite ir laiminkite kiekvieną maistą, kurį dedate į jūsų kūną. Tai yra galinga, veiksminga, jei tikite, kad maistas – vaistas, o jūsų mintys turi galią.

Galiausiai, jūs nesate fizinis kūnas. Jūs turite fizinį kūną, mentalinį kūną, jaučiantį kūną, tačiau esate ne fizinė būtybė, o Sąmonės būtybė. Jūsų Sąmonė yra Dieviška. Tai yra Dievas. Jūsų kūnas neturi galios pats veikti, jam reikalingas aktorius ir tai esate jūs. Sąmonė yra didžiausias jūsų fizinio kūno saugotojas ir gynėjas. Individualizuota sąmonė gali sukurti sau tobulą kūną, pritaikyti, manipuliuoti ir valdyti jį kiekvieną akimirką, bet kokioje aplinkoje, kurioje jūs gyvenate, jei tik jūs suteikiate galimybę jai daryti tai, kas yra jos intencija. Jūs galite būti nušviestas ir jokie pasaulio dalykai jūsų nepalies. Tai priklauso nuo elementų ir jūsų sąmonės gebėjimo kontroliuoti. Galite remtis tuo situacijose, kai neturite pasirinkimo su maistu.

Atsisakymas: Šiame straipsnyje pateikta informacija neturi tikslo pakeisti medicininę konsultaciją. Kaip su viskuo, naudokitės intelektu. Tai yra mūsų tikėjimas, kad natūralus augalinės kilmės maistas skatina gijimą ligų fiziniame, mentaliniame, dvasiniame, emociniame, energetiniame kūnuose.