Praktinė Retrito Informacija

Jūsų papildomos išlaidos (neįskaičiuota į kainą)

♦ Jūsų skrydžiai lėktuvu į priekį ir atgal (~150 eur)
♦ Transportas savarankiškam keliavimui po salas laisvu laiku (taxi paslaugos, autobusų bilietėliai)
♦ Naudojimasis oro kondicionieriumi jūsų asmeniniuose kambariuose viloje
♦ Maistas laisvu laiku ir išvykų metu, valgant kavinėse/ restoranuose
♦ Asmeninis, medicininis, kelionės draudimai
♦ Masažai, terapijos 
♦ Asmeniniai pirkiniai, suvenyrai ir lauktuvės

Papildomos veiklos

• 120 min. Havajietiškas Lomi Lomi Nui masažas (80 eur) arba 60 min. holistinis viso kūno masažas (40 eur). Prašome, rezervuokite savo vietą registruodamasi.

 

Jūsų skrydžiai ir atvykimas į retrito vilą

Dalyviai patys susiorganizuoja savo skrydžius ir kelionės/ medicinį draudimą. Iš Lietuvos (Vilniaus) į Maltą skraidina Ryanair avalianijos, www.ryanair.com
Įsigykite savo skrydžio bilietus suderintai su retrito aprašyme nurodytomis jūsų retrito pirma ir paskutine dienomis (tą dieną yra tik vienas reisas Vilnius-Malta/ Malta-Vilnius). Maltoje yra vienintelis oro uostas Luqa (Luka) miestelyje.
Atvykimo dieną jus ir kitus dalyvius oro uoste pasitiks užsakytas transportas su lydinčiu asmeniu, nusileidus lėktuvui iš Lietuvos, ir atveš iki pat retrito vilos (išvykimo dieną – į oro uostą). Jei atvykstate kitu laiku, galite atvykti iki vilos savarankiškai viešuoju transportu arba mes galime suorganizuoti jums pervežimą iki kelto Maltoje (~ 35 eur) ir nuo kelto Gozo saloje iki vilos (~ 25 eur). Prašome informuokite mus apie savo skrydžio detales ir tikslų atvykimo laiką.
 Jei norėtumėte atvykti anksčiau/ likti ilgiau daugiau patyrinėti šias salas, susisiekite, mes galime padėti jums susiplanuoti turiningus maršrutus už papildomą mokestį. 

Depozitas 

• Kad užsitikrintumėte savo vietą retrite, mes prašome jūsų sumokėti 1/2 visos retrito investicijos sumos. Esant poreikiui, depozitas gali būti paskirstytas per 2 mokėjimus – informuokite apie šį poreikį, registruodamiesi.
• Jei jums reikėtų atšaukti savo vietą, prašome informuoti mus, kaip galite anksčiau. 
• Depozitai yra negrąžinami, tačiau jūsų vieta yra perleidžiama.
• Likusi suma turi būti sumokėta iki atvykimo.
Dėl banko sąskaitos detalių apmokėjimui prašome užpildykite kontaktinę formą šiame puslapyje.

 

Dalyvių skaičius

Maksimalus skaičius yra nurodytas prie retrito. Šio skaičiaus viršijimas yra galimas, esant dalyvės/ organizatorių sąmoningam apsvarstymui ir su individualiomis apgyvendinimo sąlygomis. Mes taip pat nustatome „minimalų dalyvių skaičių“ – kai jis yra pasiekiamas, jūs būsite informuoti, kad galite įsigyti skrydžių bilietus. Mes pasiliekame teisę atšaukti retritą ir pilnai grąžinti jūsų sumokėtus pinigus, jei nesusirenka minimalus dalyvių skaičius. Prašome, neužsisakykite savo skrydžių, kol mes nepasiekėme dalyvių minimumo ir jums nepatvirtinome. 

Jūsų dalyvavimas grupiniuose užsiėmimuose ir laisvas laikas

Svarbiausias dalykas retrituose yra visų dalyvių energija ir pasirengimas būti šios patirties dalimi. Kai mes susirenkame bendrai patirti, susijungti, jausti ir kurti, mes suformuojame tinklą, vienį, bendruomenę ir energetiškai yra reikalingas jūsų buvimas, atvirumas, pagarba, švelnumas, noras dalintis ir palaikyti, kad jūs galėtumėte patirti visą naudą ir pasiimti ją su savimi, kai jūs išvyksite iš salos. Mes prašome jūsų būti pilnai įsipareigojusiems retrito patirčiai savo širdimi/ protu ir neatsiskirti nuo grupės. Tai parems jūsų suvokimą, kaip iš tikrųjų tai yra lengva, kai mes iš tikrųjų leidžiame tam būti. Dėkojame ♥ Jūsų erdvė taip pat yra gerbiama ir palaikoma. Jūs turėsite daugybę laiko sau – integruoti tai, kas jums iškyla, paleisti ir mėgautis su savimi ir su kitais dalyviais. Laisvu laiku jūs esate visiškai laisvi atsitraukti ir pasinerti į smaragdinius vandenis nuostabiuose paplūdimiuose, tyrinėti aplinkines vietoves, stebėti nepakartojamus saulėtekius ir saulėlydžius, ar tiesiog būti ir švęsti tai, kas jums yra tikra dabartinėje akimirkoje.