Ateinančio Susitikimo Portale Data: rugpjūčio 13 d. 20.00 val. Lietuvos laiku

Tai – 40 min. trukmės susitikimas su Viktorija ir kitais „Gyvenu su Meile“ bendruomenės nariais nuotoliniu būdu internetu kas mėnesį apie mėnulio jaunatį.

PORTALO intencija – parama kiekvienam susitikimo dalyviui jos/ jo sąmonės evoliucijos kelionėje.

Sesijos metu drauge sugrįžtame į savo esaties centrą ir aktyvuojame atsinaujinimą ir susilygiavimą visuose savo egzistencijos lygmenyse.

Kiekvieną susitikimą PORTALE sudaro:

  • Trumpa įžanga
  • Vedama meditacija/ Šviesos Kūno aktyvacijos
  • Reziumė, atsisveikinimas

PORTALO transliacija vyksta, naudojant Zoom programą. Iš anksto nurodytu laiku jūs galite prisijungti prie ir klausytis tiesioginės transliacijos iš bet kurios savo buvimo vietos.

PORTALO transliacijos yra atlyginamos energijos mainais, iki ateinančio PORTALO transliacijos datos padarant 

5 eur, 8 eur arba jūsų pasirinktos kitos sumos nuo nurodytų įnašą bankiniu pavedimu į sąskaitą LT097300010084116548,

nurodant:

Gavėjas: Viktorija Šimašiūtė

Paskirtis: meditacijos sesija

Jei jums patogiau mokėti per Paypal, prašome naudokite nuorodą į Paypal sąskaitą šiame puslapyje.

Abonimentas: Jei prisijungiate reguliariai, kviečiame jus pasinaudoti galimybe įsigyti 6 mėnesių abonimentą, padarius vienkartinį 25 eur įnašą. Nėra jokių papildomų sąlygų, apmokėjimo sąlygos tos pačios.

Nepamirškite atsiųsti mokėjimo pavedimo patvirtinimo el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt, kad atsiųstume jums prisijungimo nuorodą.

Pastaba: Viktorijos retritų dalyviai gauna priėjimą prie PORTALO transliacijų nemokamai vienerius metus.

Mūsų reguliarūs susitikimai internetu skatina jumyse harmonijos, balanso ir gerovės, džiaugsmo ir ramybės pojūčius, aktyvuoja jus išvalyti iškraipymus (programavimą) ir disbalansus jūsų kūnuose ir energijos laukuose, remia jus geriau susitvarkyti su kasdieniais iššūkiais, pereiti pokyčių laikotarpį lengvai, grakščiai ir su pasitikėjimu ir spartina jūsų pakilimo procesą. Reguliarūs dalyviai pastebi teigiamus poslinkius savo santykiuose, pažangą savo dvasiniame vystymęsi, didesnę sinchroniškų įvykių tėkmę, pagreitėjusias sielos troškimų manifestacijas realybėje.

  • Atlikite savo pasirinkto dydžio įnašą į nurodytą banko sąskaitą (žr. aukščiau) ir atsiųskite mums pavedimo išrašą el.p. viktorija@gyvenusumeile.lt iki Portalo transliacijos pradžios. Gavę jūsų pavedimo kopiją, mes išsiųsime jums jūsų el. paštu prisijungimo nuorodą. Jei mes negauname iš jūsų pavedimo išrašo, jūs negaunate iš mūsų prisijungimo nuorodos ir tai nėra mūsų atsakomybė. Jūsų atsakomybė yra mus tinkamai informuoti.
  • Nurodytu laiku prisijunkite prie tiesioginės transliacijos. Prisijungimas per Zoom yra labai paprastas ir nemokamas: jums tik pirmą kartą iki transliacijos pradžios reikia keliais paspaudimais parsisiųsti ir instaliuoti Zoom programėlę savo kompiuteryje per čia: https://zoom.us/, o kiekvieną kitą kartą jūs iškart prisijungiate prie tiesioginės transliacijos per nuorodą, kuri jums atsiunčiama į jūsų el. paštą po išankstinio apmokėjimo ir atsiuntus apmokėjimo patvirtinimą el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt.
  • Rekomenduojama likus 10 minučių iki PORTALO transliacijos pradžios pasitikrinti, ar viskas tinkamai veikia.
  •  

Prie PORTALO gali prisijungti kiekvienas norintis ir įsipareigojęs visų didesnei gerovei.

Susiraskite vietą, kur jūs galite būti netrukdoma (s) 40 minučių. Prieš prasidedant tiesioginei PORTALO transliacijai, įsitaisykite patogiai, įsicentrinkite, keletą kartų laisvai įkvėpkite, iškvėpkite, susijunkite viduje ir atsiverkite priimti. Pasibaigus transliacijai, rekomenduojama skirti akimirką integruoti sesiją, lengvai pajudėti, svarbu išgerti vandens ir galite eiti miegoti.

Artėjant Portalo susitikimui kiekvieną mėnesį data ir laikas paskelbiama šiame puslapyje.

  • Jei padarėte pavedimą, bet nurodytu tiesioginės transliacijos laiku jūs dėl kokių nors priežasčių negalite prisijungti prie PORTALO transliacijos, jūs galite bet kuriuo jums patogiu laiku išklausyti transliacijos įrašą, kurio failas MP3 formatu jums yra atsiunčiamas į jūsų el. paštą per 2 dienas pasibaigus PORTALO tiesioginei transliacijai.

                                                             Mes labai laukiame kiekvieno mūsų susitikimo Portale! ❤

Ateinančio Susitikimo Portale Data: rugpjūčio 13 d. 20.00 val. Lietuvos laiku