Tai – ~ 40 min. trukmės susitikimas su Viktorija ir kitais „Gyvenu su Meile“ bendruomenės nariais nuotoliniu būdu internetu kas mėnesį, dažniausiai apie mėnulio jaunatį.

PORTALO intencija – parama kiekvienam susitikimo dalyviui jos/ jo evoliucinėje kelionėje ryšyje su kolektyvine evoliucijos kelione.

Kiekvieną susitikimą PORTALE sudaro:

  • Trumpa įžanga
  • Vedama meditacija
  • Reziumė, atsisveikinimas

PORTALO transliacija vyksta, naudojant Zoom programą. Iš anksto nurodytu laiku jūs galite prisijungti prie ir klausytis tiesioginės audio transliacijos iš bet kurios savo buvimo vietos. Jei padarėte pavedimą, bet nurodytu tiesioginės transliacijos laiku jūs dėl kokių nors priežasčių negalite prisijungti prie PORTALO transliacijos, jūs galite bet kuriuo jums patogiu laiku išklausyti transliacijos įrašą, kurio failas MP3 formatu jums yra atsiunčiamas į jūsų el. paštą per 2 dienas pasibaigus PORTALO tiesioginei transliacijai.

Pagal rekomendaciją, PORTALO transliacijos  laisvai atlyginamos norinčiojo dalyvauti energijos mainais, iki ateinančio PORTALO transliacijos datos padarant pavedimą

į sąskaitą LT097300010084116548, nurodant:

Gavėjas: Viktorija Šimašiūtė

Paskirtis: meditacijos sesija

Paypal sąskaitą galite rasti šiame puslapyje.

Prašome, atsiųskite mokėjimo pavedimo patvirtinimo iki transliacijos pradžios likus ne mažiau, kaip 1 val. el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt, kad mes galėtume atsiųsti jums į jūsų el. paštą prisijungimo nuorodą. Ačiū.

Mūsų susitikimai ir pasidalijimai suteikia galimybę jums sugrįžti į jūsų Būties centrą, atsinaujinti, susiharmonizuoti ir iš naujo susilygiuoti viduje; stiprina jūsų pačių širdį ir vidinį ryšį su jūsų aukštesniuoju aš, atkuria ir vysto jūsų paties intuiciją-vidinį vedimą, padeda jums geriau susitvarkyti su jūsų kasdieniais iššūkiais, suteikia jums daugiau aiškumo išsprendžiant situacijas; taip pat skatina jumyse ramybės, harmonijos, gerovės, džiaugsmo, palaimos pojūčius; spartina jūsų autentiško prisiminimo budimą, remia jus pereiti šitą pokyčių laikotarpį grakščiai ir su pasitikėjimu, jūsų pakilimą, evoliucinį įsikūnijimo procesą, pagal jūsų dvasinį tikslą ir intenciją tarnauti visų didesnei gerovei. Tai yra susijungiamas su Naujos Žemės vibracijomis, Vienio Sąmone ir jūsų paties Naujosios Žemės Savimi. Reguliarūs dalyviai taip pat pastebi teigiamus poslinkius santykiuose, pažangą kūrybinėje savirealizacijoje, didesnę sinchroniškų įvykių tėkmę, manifestuojant trokštamus rezultatus ir realybes.

  • Atlikite savo laisvai pasirinkto dydžio įnašą į nurodytą banko sąskaitą (žr. aukščiau) ir atsiųskite mums pavedimo išrašą el.p. viktorija@gyvenusumeile.lt iki Portalo transliacijos pradžios. Gavę jūsų pavedimo kopiją, mes išsiųsime jums jūsų el. paštu prisijungimo nuorodą. Jei mes negauname iš jūsų pavedimo išrašo laiku, jūs negaunate iš mūsų prisijungimo nuorodos, tai nėra mūsų atsakomybė – jūsų atsakomybė yra mus tinkamai informuoti.
  • Nurodytu laiku prisijunkite prie tiesioginės transliacijos. Prisijungimas per Zoom yra labai paprastas ir nemokamas: jums tik pirmą kartą iki transliacijos pradžios reikia keliais paspaudimais parsisiųsti ir instaliuoti Zoom programėlę savo kompiuteryje per čia: https://zoom.us/, o kiekvieną kitą kartą jūs iškart prisijungiate prie tiesioginės transliacijos per nuorodą, kuri jums atsiunčiama į jūsų el. paštą po išankstinio apmokėjimo ir atsiuntus apmokėjimo patvirtinimą el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt.
  • Rekomenduojama likus 10 minučių iki PORTALO transliacijos pradžios pasitikrinti, ar viskas tinkamai veikia (svarbiausia – pasitikrinkite garso nustatymus).
  •  

Prie PORTALO gali prisijungti bet kuris, nuoširdžiai trokštantis prisidėti prie didesnės visų gerovės.

Susiraskite vietą, kur jūs galite būti netrukdoma (s) ~ 40 minučių. Prieš prasidedant tiesioginei PORTALO transliacijai, įsitaisykite patogiai, įsicentrinkite, keletą kartų laisvai įkvėpkite, iškvėpkite, susijunkite viduje ir atsiverkite priimti. Galite klausytis užsimerkę, su ausinėmis, galite turėti šalia užrašų knygutę ir tušinuką pasižymėti įžvalgas. Pasibaigus transliacijai, rekomenduojama skirti keletą akimirkų integruoti sesijos energiją, lengvai pajudėti, išgerti vandens ir galite eiti ilsėtis.

Artėjant Portalo susitikimui kiekvieną mėnesį data ir laikas paskelbiama šiame puslapyje.

Mes labai laukiame kiekvieno mūsų susitikimo Portale ❤