Ateinančio Susitikimo Portale Data: ketvirtadienį, rugsėjo 20 d. 20.30 val. Lietuvos laiku

Tai – 40 min. trukmės susitikimas su Viktorija ir kitais „Gyvenu su Meile“ bendruomenės nariais nuotoliniu būdu internetu kas mėnesį, dažniausiai apie mėnulio jaunatį.

PORTALO intencija – parama kiekvienam susitikimo dalyviui jos/ jo Sielos kelionėje sąryšyje su kolektyvine sąmonės evoliucijos kelione.

Sesijos metu drauge jūs sugrįžtate į savo esaties centrą ir aktyvuojate atsinaujinimą ir susilygiavimą visuose savo egzistencijos lygmenyse.

Kiekvieną susitikimą PORTALE sudaro:

  • Trumpa įžanga
  • AKTYVACIJA, pokalbio, vedamos meditacijos ar kita forma
  • Reziumė, atsisveikinimas

PORTALO transliacija vyksta, naudojant Zoom programą. Iš anksto nurodytu laiku jūs galite prisijungti prie ir klausytis tiesioginės transliacijos iš bet kurios savo buvimo vietos. Jei padarėte pavedimą, bet nurodytu tiesioginės transliacijos laiku jūs dėl kokių nors priežasčių negalite prisijungti prie PORTALO transliacijos, jūs galite bet kuriuo jums patogiu laiku išklausyti transliacijos įrašą, kurio failas MP3 formatu jums yra atsiunčiamas į jūsų el. paštą per 2 dienas pasibaigus PORTALO tiesioginei transliacijai.

PORTALO transliacijos yra atlyginamos kiekvieno, norinčio dalyvauti transliacijoje ir/ arba gauti jos įrašą, energijos mainais, iki ateinančio PORTALO transliacijos datos padarant 

10 eur arba daugiau, nei tai, įnašą bankiniu pavedimu į sąskaitą LT097300010084116548,

nurodant:

Gavėjas: Viktorija Šimašiūtė

Paskirtis: meditacijos sesija

Jei jums patogiau mokėti per Paypal, prašome naudokite nuorodą į Paypal sąskaitą šiame puslapyje.

Abonimentas: Jei prisijungiate reguliariai, jūs galite sutaupyti 10 eur, įsigydami 6 mėnesių abonimentą, padarę išankstinį vienkartinį 50 eur įnašą. Papildomų sąlygų nėra, apmokėjimo sąlygos tos pačios.

Nepamirškite atsiųsti mokėjimo pavedimo patvirtinimo iki transliacijos pradžios likus ne mažiau, kaip 1 val. el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt, kad mes atsiųstume jums prisijungimo nuorodą.

Mūsų reguliarūs susitikimai internetu atrakina jumyse jūsų Sielos kodus,, duoda jums aiškumą jūsų kelyje, iš naujo aktyvuoja bei stiprina jūsų pačių aukštesnįjį vedimą, paskatina jumyse aukštesnės energijos – harmonijos, balanso, gerovės, džiaugsmo, ramybės pojūčius, tuo pačiu aktyvuoja jus išvalyti energijos iškraipymus ir disbalansus jūsų kūnuose ir energijos laukuose, efektyviai paremia jus geriau susitvarkyti su jūsų kasdieniais iššūkiais ir pereiti pokyčių laikotarpį lengvai, grakščiai ir su pasitikėjimu ir, galiausiai, paspartina jūsų visuminį evoliucinį – pakilimo procesą jūsų Sielos trokštamo tikslo kryptimi pagal jūsų ir visų didesnės gerovės intenciją. Reguliarūs dalyviai taip pat pastebi teigiamus poslinkius jų santykiuose, pažangą savo dvasiniame vystymęsi ir savirealizacijos reikaluose, didesnę sinchroniškų įvykių tėkmę, pagreitėjusias širdies ir sielos troškimų manifestacijas realybėje.

  • Atlikite savo pasirinkto dydžio įnašą į nurodytą banko sąskaitą (žr. aukščiau) ir atsiųskite mums pavedimo išrašą el.p. viktorija@gyvenusumeile.lt iki Portalo transliacijos pradžios. Gavę jūsų pavedimo kopiją, mes išsiųsime jums jūsų el. paštu prisijungimo nuorodą. Jei mes negauname iš jūsų pavedimo išrašo laiku, jūs negaunate iš mūsų prisijungimo nuorodos ir tai nėra mūsų atsakomybė – jūsų atsakomybė yra mus tinkamai informuoti.
  • Nurodytu laiku prisijunkite prie tiesioginės transliacijos. Prisijungimas per Zoom yra labai paprastas ir nemokamas: jums tik pirmą kartą iki transliacijos pradžios reikia keliais paspaudimais parsisiųsti ir instaliuoti Zoom programėlę savo kompiuteryje per čia: https://zoom.us/, o kiekvieną kitą kartą jūs iškart prisijungiate prie tiesioginės transliacijos per nuorodą, kuri jums atsiunčiama į jūsų el. paštą po išankstinio apmokėjimo ir atsiuntus apmokėjimo patvirtinimą el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt.
  • Rekomenduojama likus 10 minučių iki PORTALO transliacijos pradžios pasitikrinti, ar viskas tinkamai veikia.
  •  

Prie PORTALO gali prisijungti bet kuris norintis ir įsipareigojęs savo augimui vardan visų didesnės gerovės.

Susiraskite vietą, kur jūs galite būti netrukdoma (s) 40 minučių. Prieš prasidedant tiesioginei PORTALO transliacijai, įsitaisykite patogiai, įsicentrinkite, keletą kartų laisvai įkvėpkite, iškvėpkite, susijunkite viduje ir atsiverkite priimti. Pasibaigus transliacijai, rekomenduojama skirti akimirką integruoti sesiją, lengvai pajudėti, svarbu išgerti vandens ir galite eiti miegoti.

Artėjant Portalo susitikimui kiekvieną mėnesį data ir laikas paskelbiama šiame puslapyje.

                                                             Mes labai laukiame kiekvieno mūsų susitikimo Portale! ❤

Ateinančio Susitikimo Portale Data: ketvirtadienį, rugsėjo 20 d. 20.30 val. Lietuvos laiku