Tai – 40 min. trukmės susitikimas su Viktorija nuotoliniu būdu internetu kartą per mėnesį per Jaunatį. Intencija – parama ir įgalinimas kiekvieno dalyvio jų unikaliose evoliucinėse kelionėse. Sugrįžimas į savo būties centrą, atsinaujinimas ir susilygiavimas iš naujo.

Kiekvieną susitikimą PORTALE sudaro:

  • Įvadas į temą
  • Vedama meditacija arba energijos transmisija, klausimai-atsakymai
  • Reziumė

PORTALO transliacija vyksta, naudojant Zoom programą. Iš anksto nurodytu laiku jūs galite prisijungti prie ir klausytis tiesioginės transliacijos iš bet kurios savo buvimo vietos.

Šie mūsų susitikimai internetu yra galinga aktyvacija ir įgalinimas, taip pat paskatina balanso ir ramybės pojūčius, remia geriau susitvarkyti su kasdieniais iššūkiais ir pereiti iššūkius bei pokyčių laikotarpį lengvai, grakščiai ir su pasitikėjimu!

Prie PORTALO gali prisijungti kiekviena (s) norinti (s) ir įsipareigojusi (ęs) visų didesnei gerovei.

Susiraskite vietą, kur jūs galite būti netrukdoma (s) 40 minučių. Prieš prasidedant tiesioginei PORTALO transliacijai, įsitaisykite patogiai, įsicentrinkite, ramiai kvėpuokite, susijunkite ir atsiverkite priimti. Pasibaigus transliacijai, rekomenduojama lengvai pajudėti, pasimankštinti ir išgerti  vandens integracijai paremti.

  • Prisijunkite prie mūsų sąrašo (žr. žemiau) ir mes atsiųsime jums el. paštu ateinančio susitikimo PORTALE datą bei laiką.
  • Atlikite savo pasirinkto dydžio įnašą į nurodytą banko sąskaitą (žr. žemiau).
  • Nurodytu laiku prisijunkite prie tiesioginės transliacijos. Prisijungimas per Zoom yra labai paprastas ir nemokamas: jums tik pirmą kartą iki transliacijos pradžios reikia keliais paspaudimais parsisiųsti ir instaliuoti Zoom programėlę savo kompiuteryje per čia: https://zoom.us/, o kiekvieną kitą kartą jūs iškart prisijungiate prie tiesioginės transliacijos per nuorodą, kuri jums atsiunčiama į jūsų el. paštą po išankstinio apmokėjimo ir atsiuntus apmokėjimo patvirtinimą el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt.
  • Rekomenduojama likus 10 minučių iki PORTALO transliacijos pradžios pasitikrinti, ar viskas tinkamai veikia.
  • Jei nurodytu tiesioginės transliacijos laiku jūs dėl kokių nors priežasčių negalite prisijungti prie PORTALO transliacijos, jūs galite bet kuriuo jums patogiu laiku išklausyti transliacijos įrašą, kurio failas MP3 formatu jums yra atsiunčiamas į jūsų el. paštą, ne vėliau, kaip per 3 dienas pasibaigus PORTALO tiesioginei transliacijai.

PORTALO transliacijos yra atlyginamos energijos mainais, iki ateinančio PORTALO transliacijos datos padarant pasirinktinai

8 eur arba 11 eur įnašą bankiniu pavedimu į sąskaitą LT097300010084116548,

nurodant:

Gavėjas: Viktorija Šimašiūtė

Paskirtis: meditacijos sesija

Jei jums patogiau mokėti per Paypal, prašome, paspauskite čia.

Nepamirškite atsiųsti mokėjmo pavedimo patvirtinimo el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt, kad atsiųstume jums prisijungimo nuorodą!

Pastaba: Viktorijos retritų dalyviai gauna priėjimą prie PORTALO transliacijų nemokamai.

Prašome įveskite (s) savo el. pašto adresą laukelyje žemiau. Jūs turite teisę bet kada panorėjusi (ęs) atsisakyti šios prenumeratos.

Ar esi pasirengusi kilti?

AŠ ESU

Aš labai laukiu kiekvieno mūsų susitikimo Portale!