Pasaulio mąstu milijonai žmonių renkasi alternatyvius būdus palaikyti lengvą kūną, ramų protą ir laimingą širdį. Kad susitvarkytume su šiuolaikinio pasaulio stresu bei negalavimais dėl užterštumo, mums rekomenduojama apsupti save miškų bei vandenų vaizdais ir reguliariai atsitraukti į Gamtą, detoksikuotis ir susibalansuoti iš naujo. 

Daugybė žmonių pasaulio mastu vyksta Žemės jėgos vietas ir priešistorines šventas vietas, kurios šiandien iš naujo aktyvuotos kviečia tuos, kurie įsitraukia į sąmoningą plėtimąsi jų evoliucijoje. Kai mes bendraujame su šių vietų esme su intencija, tai gali būti nepaprastai žadinanti ir aktyvuojanti patirtis.

Savo kvietimą jūs galite atpažinti įvairiais būdais. Dažnai per paslaptingą pojūtį, kuris jus traukia, kai klausotės viduje. Viktorija atsiliepė į savo kvietimą 2011 m., kuris ją atvedė tuomet į Maltos salas, kur ji praleido atsitraukusi trejus metus, per kuriuos startavo savo naujam gyvenimui. 

Nuo tada ji kasmet siūlo galimybes žmonėms prisijungti prie jos įvairiose energijos pripildytose vietose, natūralaus Gamtos grožio apsuptyje, ilsėtis, mokytis ir priimti aktyvacijos kodus bei raktus naujų realybių bendrakūrimui.

Pirminė jos intencija yra paremti Gają jos pakilimo procese ir kurti žmonėms su fokusu į prisidėjimą prie didesnės visų gerovės galimybes reguliariai atsitraukti nuo jų tarnysčių, vaidmenų ir rutinos neturistinėste nekomercinėse erdvėse praleisti kokybiško laiko su savimi, atsigaivinti, atkurti vidinius resursus, atsinaujinti.

Tai yra parama kiekvieno įsipareigojimui meilei sau ir savipriežiūrai, kas yra būtinybė pakilimo kelionėje, taip pat galimybė turėti atostogas, kurios palieka jus pamaitintus visuose egzistencijos lygmenyse ir dovanoja susijungimo iš naujo su šaltiniu ir begaline savastimi pojūtį.

Atsitraukimas iš įprasto gyvenimo savaitei ar ilgesniam laikui, pašalina pastovią stimuliaciją išorinės aplinkos, kuri primena tai, kas tu manai esi kaip asmenybė. Kai atsiskiri nuo žmonių, kuriuos pažįsti, dalykų, kuriuos turi, vietų, į kurias eini kasdien tavo nuspėjamame gyvenime, atsiveria daug galimybių daug galingiau įsitraukti į kūrimą naujos asmenybės ir naujos asmeninės realybės.  

Retrito su Viktorija patirtis atveria galimybes patirti fizinį ir mentalinį atsipalaidavimą, transformuoti emocijas ir streso energijas į energiją kūrybai bei produktyvumui, taip pat remia holistinį gyvenimo būdą su saviugdos praktikomis, sveiku maistu, daug laiko poilsiui ir regeneracijai Gamtoje.

Šiuose retrituose Viktorija visada įtraukia jos naujus mokymus ir meditacijas. Retrite patirsite smagius grupinius užsiėmimus, vakarinius ratus ir mistiškus nuotykius, kurie kiekvieną dalyvį padrąsina tapti jų aukščiausia versija bei padeda kurti stipresnę bendruomenę. Retrito aplinka yra vienas nuostabiausių būdų augti kartu su šeimos nariais, draugais ir/ arba užmegzti naujus ryšius su sielos bendraminčiais, dažnai visam gyvenimui.

Stebime, kaip mūsų praėjusių retritų dalyviai ir studentai atlieka nuostabius pokyčius jų gyvenimuose ir turi galingas transformacijas bei gijimą, kai jų energijos lygis per retritą reikšmingai pakyla. 

Prisijunkite prie mūsų, kelkite sau iššūkus būti jūsų labiausiai įkvepiančia versija ir suteikite sau laisvę sveikoje ir smagioje aplinkoje. Tikėkitės, kad tai bus kitokia patirtis, nei bet kas, ką esate patyrę iki šiol bet kur kitur. Tai bus  jūsų giliausio prisiminimo kelionė, kuri parems jus gyventi jūsų aukščiausią tikslą šiame gyvenime.

"Toks jausmas, kad grįžau namo. Svarbiausia, radau santykį su savimi, išmokau sugrįžti į savo širdį, kaip plėsti meilę viduje, taip pat ir spinduliuoti ją. Rekomenduoju tiems, kurie nori surasti save, pamilti save, sugrįžti į save."
Anželika

Artimiausias retritas:

Retritas Indijoje 2020 03 17 - 03 30