Pasaulio mąstu milijonai žmonių renkasi alternatyvius būdus palaikyti lengvą kūną, ramų protą ir laimingą širdį. Kad susitvarkytume su stresu ir negalavimais dėl užterštumo, rekomenduojama apsupti save miškų ir vandenų vaizdais bei reguliariai atsitraukti į Gamtą detoksikuotis ir susibalansuoti iš naujo. 

Daug žmonių vyksta į vadinamąsias jėgos ir priešistorines šventas vietas, kurios iš naujo aktyvuotos šiais laikais kviečia tuos, kurie siekia plėtimosi jų evoliucijoje. Bendraujant su šių vietų esme su intencija, tai gali būti ypač žadinanti bei aktyvuojanti patirtis.

Jūs galite atpažinti jūsų kvietimą įvairiais būdais, dažnai per paslaptingą pojūtį, kuris jus traukia, jei klausotės viduje. Viktorija atsiliepė į jos kvietimą 2011 m., kuris ją atvedė į Maltos salas, kur ji praleido trejus metus, per kuriuos startavo naujam gyvenimui. 

Nuo 2016 m. ji kasmet siūlo keletą galimybių žmonėms prisijungti prie jos stovyklose įvairiose energijos pripildytose Žemės vietose Gamtos grožio apsuptyje priimti bei įtvirtinti aktyvacijos kodus bei raktus jūsų pačių naujų realybių ir Naujos Žemės bendrakūrimui.

Pirminė Viktorijos intencija yra paremti Gają jos evoliuciniame procese ir kurti galimybes bendrakūrėjų su fokusu į prisidėjimą prie didesnės visų gerovės bendruomenei reguliariai atsitraukti nuo jų vaidmenų, tarnysčių ir kasdienės rutinos ne komercinėse erdvėse praleisti kokybiško laiko drauge, su savimi, atsigaivinti, atkurti vidinius resursus bei atsinaujinti.

Tai yra parama kiekvieno  įsipareigojimui meilei sau ir savipriežiūrai, kas yra būtina mūsų evoliucinėje kelionėje, taip pat galimybė turėti atostogas, kurios palieka tave pamaitintą visuose tavo egzistencijos lygmenyse bei dovanoja susijungimo iš naujo su šaltiniu ir begaline savastimi pojūtį.

Viktorijos organizuojami retritai atveria galimybes patirti fizinį ir mentalinį atsipalaidavimą, grakščiai transformuoti sunkias emocijas ir streso energijas į energiją kūrybai ir produktyvumui, remia holistinį gyvenimo būdą su daug laiko poilsiui ir regeneracijai Gamtoje, meditacijomis, sveiku maistu, saviugdos praktikomis.

Retrito aplinka yra vienas nuostabiausių būdų augti kartu su savo draugais, šeimos nariais ir užmegzti artimus tvirtus ryšius su sielos bendražygiais.

Tikėkitės, kad tai bus kitokia patirtis, nei bet kas, ką jūs esate patyrę iki šiol bet kur kitur. Tai yra ne turistinė kelionė, o jūsų giliausio prisiminimo kelionė, kuri parems jus tapti jūsų pačių aukščiausia versija ir gyventi jūsų aukščiausią tikslą šiame gyvenime!

"Toks jausmas, kad grįžau namo. Svarbiausia, radau santykį su savimi, išmokau sugrįžti į savo širdį, kaip plėsti meilę viduje, taip pat ir spinduliuoti ją. Rekomenduoju tiems, kurie nori surasti save, pamilti save, sugrįžti į save."
plunk
Anželika

Artimiausias retritas:

Retritas Indijoje 2020 03 17 - 03 30