Su moterimis atsitraukime Lietuvos pajūryje

Pasaulio mąstu milijonai žmonių renkasi alternatyvius būdus palaikyti lengvą kūną, ramų protą ir laimingą širdį. Kad susitvarkytume su stresu ir negalavimais dėl užterštumo, rekomenduojama apsupti save miškų ir vandenų vaizdais bei reguliariai atsitraukti į Gamtą detoksikuotis, susibalansuoti. Daug žmonių vyksta į vadinamąsias jėgos ir priešistorines šventas vietas, kurios iš naujo aktyvuotos šiais laikais kviečia tuos, kurie siekia plėtimosi jų evoliucijoje. Bendraujant su šių vietų esme su intencija, tai gali būti ypač žadinanti bei aktyvuojanti patirtis.

Jūs galite atpažinti jūsų kvietimą įvairiais būdais, dažnai per paslaptingą pojūtį, kuris jus traukia, jei klausotės viduje. Viktorija atsiliepė į jos kvietimą 2011 m., kuris ją atvedė į Maltos salas, kur ji praleido trejus metus, per kuriuos startavo naujam gyvenimui. Ji kasmet siūlo galimybes prisijungti prie jos įvairiose energijos pripildytose Žemės vietose priimti ir įtvirtinti aktyvacijos kodus bei raktus Naujosios Žemės bendrakūrimui.

Pirminė Viktorija intencija yra paremti Gają evoliuciniame procese ir kurti galimybes bendrakūrėjų bendruomenei reguliariai atsitraukti nuo jų tarnysčių, vaidmenų ir kasdienos ne komercinėse erdvėse praleisti kokybiško laiko drauge ir su savimi, atsigaivinti, atkurti vidinius resursus, atsinaujinti. Tai yra parama kiekvieno iš mūsų įsipareigojimui meilei sau ir savipriežiūrai, kuri yra būtina, taip pat turėti atostogas, kurios palieka pamaitintą visuose egzistencijos lygmenyse ir dovanoja susijungimo iš naujo su Šaltiniu Kūrėju ir Begaline Savastimi pojūtį.

Retritai su Viktorija atveria galimybes turėti fizinį ir mentalinį atsipalaidavimą, transformuoti emocijas ar streso energijas į energiją kūrybingumui bei produktyvumui, remia holistinį gyvenimo būdą su meditacijomis, laiku Gamtoje, sveiku maistu, saviugdos praktikomis ir daug poilsio. Retrito aplinka yra nuostabus būdas augti drauge su partneriais, draugais, šeimos nariais ar užmegzti stiprius, artimus ryšius su tais, kurie yra tame pačiame kelyje, kaip jūs. Tai bus kitokia patirtis, nei bet kas, ką jūs patyrėte bet kur kitur iki šiol. Tai ne turistinė kelionė, tai yra jūsų giliausio Prisiminimo kelionė, kuri parems jus tapti jūsų aukščiausia versija ir gyventi jūsų aukščiausią tikslą šiame gyvenime.

Artimiausias retritas:

"Toks jausmas, kad grįžau namo. Svarbiausia, radau santykį su savimi, išmokau sugrįžti į savo širdį, kaip plėsti meilę viduje, taip pat ir spinduliuoti ją. Rekomenduoju tiems, kurie nori surasti save, pamilti save, sugrįžti į save."
plunk
Anželika