Retritas Azūruose

Esate kviečiami į neįprastą kelionę, kurioje patirsite dalykus, kuriuos tik keletas žmonių kada nors patirs! 

Prisijunkite prie Viktorijos nuotykiui į vandenyną, vieniui su delfinais, įžiebti savo vidinį džiaugsmą ir palaimą.

Atraskite balansą, patirkite proveržį į Širdies Erdvę, aktyvuokite savo intuiciją, gaukite unikalias žinutes, kurias delfinai turi jums pasiūlyti, prisiminkite jūsų pačių dovanas, patirkite vidinio vaiko gijimą ir atkūrimą jūsų pačių jaučiančios esmės, kuri gali atnešti tėkmę ir lengvumą į jūsų gyvenimą.

Retrito perlai

 • 7 nakvynės išskirtiniame kurorte priešais vandenyną
 • Maudymasis su Delfinais 
 • Gydančios transmisijos ir aktyvacijos
 • Vidinio Delfino Pažadinimas
 • Baimių ir Ribojančių Įsitikinimų Transformavimas
 • Mūsų Kolektyvinės Širdies Darna
 • Naujos realybės įtvirtinimas
 • Laikas Gamtoje, kuri yra viena mažiausiai sugadintų, kokią kada nors patyrėte!
 • Galimi masažai

Ateina laikas, kai suvokiame, kad metas sustoti bėgime, nors laikinai, sumažinti stresą ir jaudulį ir duoti sau būtent tai, ko desperatiškai trokšta ir nusipelno mūsų širdis, kūnas ir siela.

Šis laikas yra Dabar.

Ryšys su siela dabar prašo mūsų visiško atsidavimo, įsipareigojimo ir drąsos būti nuoširdiems su savimi dėl to, kur dar laikomės senų modelių ir bėgame, siekdami distrakcijų iš išorės.

Patirtys Gamtos didybėje yra greičiausias maršrutas sugrįžti atgal į savo tikrąją esmę, t.y. džiaugsmą, detoksikuotis ir pagydyti tai, kas iki tol buvo. Šios patirtys iš tikrųjų įsirašo į mūsų ląsteles ir gali būti vėliau iškviestos, kad palaikytų per gyvenimo audras.

Jei ieškojote kažko iš tikrųjų prasmingo ir atkuriančio, jūs suradote!

Brangi Siela, esi čia neatsitiktinai. Tu pajutai delfinų džiaugsmą, meilę ir kvietimą.

Esame kviečiami susijungti su šiomis išmintingomis būtybėmis prisiminti savo pačių tikrąją prigimtį ir atsiverti tikram ryšiui su savo siela.

Giliai įkvėpk…

Įsivaizduok, tu atsitrauki iš tavo sukimosi kasdienybėje keletui magiškų dienų, kurios padės tau prilėtinti, panerti giliai į save ir sugrįžti atgal į TĖKMĘ, švęsti Gyvenimą, Atgimimą ir Naujas Pradžias. 

Retritas yra suplanuotas prieš pat Jaunatį, įpusėjus 2020-iems. Žmonės visame pasaulyje Jaunatį laiko galingu laiku susijungti su tuo, kas yra giliai palaidota ir nori būti pagimdyta.

Retritas kviečia jus panerti į jūsų aukščiausią potencialą ir atrasti dalelę “iškylančios ateities”, kuri yra jums pasiimti. Mes sueisime kartu, kaip grupė žmonių, kurie supranta intencijos galią ir yra atsidavę savo vidinei transformacijai, kad paremtų pakilimą šios gražios planetos, kurioje gyvename. Tai kvietimas prisijungti prie mūsų bendrai kurti Naująją Žemę. Ji nenutiks kitaip, tik per mus. 

Ar atsiliepsite į kvietimą? 

Savaitė gamtos grožio, išskirtinių patirčių, turtingų santykių ir asmeninio augimo

Mums visiems reikia daugiau Smagumo!

Be žaismingumo, spontaniškumo ir smagumo, mes negyvename pilnai ir negalime gausiai prisidėti prie mūsų pasaulio, tų, kuriuos mylime, ir mūsų pačių aukščiausios gerovės. Smagumas yra visuotinė būtinybė gyvenime – vystyti mūsų smegenis, mokytis, augti ir išlikti sunkiomis akimirkomis.

Ir, tikriausiai, nėra geresnio būdo tyrinėti Džiaugsmą – delfinai yra Džiaugsmo Meistrai!

Susitikimas su delfinais, ypač pirmą kartą, gali paliesti labai giliai neapibūdinamais būdais. Daug žmonių patiria palaimą, ekstatišką džiaugsmą, skausmo ir fizinio, emocinio bei dvasinio kentėjimo palengvinimą, jų širdies atsivėrimą ir pabudusią sąmonę. 

Natūralioje aplinkoje delfinai plauks su mumis, nes nori, ne todėl, kad yra ištreniruoti ar pamaitinti tai daryti. Mes būsime jų  karalystėje, kur jie yra laisvi, kaip turi būti. Čia nėra jokių triukų ir jei jie pasirinks, galėsite būti labai artimai su vienomis protingiausiomis būtybėmis, kurias kada nors sutikote. Mes susijungsime su šiais nuostabiais žemės gyventojais, kad sukurtume naują kolektyvinės širdies darną.

Ar esate pasirengę pažadinti ir prisiminti jūsų tikrą džiaugsmą, laisvę, harmoniją ir gausą? 

Ar norite leistis į gyvenimo pokytį, manifestuoti šviežų startą, vizijas, kurias, maitinate savo būtimi, ir/ arba pagilinti savo asmeninį augimą, turėti maitinančią, mylinčią ir gydančią patirtį?

Tai puiki proga žengti iš jūsų komforto zonos ir išbandyti kažką naujo. Per magišką laiką su delfinais, tai yra galimybė jums Pailsėti, Atsinaujinti ir Pasikrauti iš naujo. Patirsite ramybę, kurios ilgitės, naują ryšį su savo širdimi ir naujus intuicijos lygmenis.

Magiška ne visada reiškia, kad be iššūkių. Vien panėrimas giliai į vandenį su laukiniais gyvūnais yra transformacijos ir asmeninio augimo akimirka! Bet tai gali būti gražiausia, įsimintina ir gyvenimą keičianti patirtis, kuri pakels jūsų gebėjimą gyventi meilėje ir pilnatvėje.

Retritas yra ribotas 8 laimingiems žmonėms. Ankstesnė patirtis nėra reikalinga, tiesiog atvykite su atvira širdimi! Esame patyrę dirbti su visais amžiais ir lygmenimis. 

Užsiregistruokite, jei jaučiate energiją už žodžių ir gilios laimės laiko kvietimą… 

Natūralus, mažai paliestas Grožis

Tik 3-4 ~2 val. skrydžiai nuo Lietuvos – Portugalijos Azūrų Salos yra vadinamos Vidurio Atlanto Havajais! 

Tai yra magiška, vulkaninė žemė, pasižyminti natūraliu, neapdirbtu grožiu ir įstabiu Piko kalnu, Atlanto Vandenyne, apie 1600 km nuo Portugalijos. Suraskite žemėlapyje!

Mūsų retrito savaitė pasiūlys galimybes jums patiems patyrinėti, susijungti su Gaja ir patirti gilų ryšį su pojūčiais Gamtoje. 

Atraskite nepaliestus salos kampelius, juodo smėlio paplūdimius ir žalius kalvų šlaitus per žygius ir pasivaikščiojimus, kvėpuokite vėją ant savo odos, užuoskite mineralais turtingą dirvožemį ir jauskite vandenyno oro skonį. 

Programa

Dvi pirmosios dienos leis mums integruotis su salos energija bei pasiruošti kaip grupei su mūsų kolektyvine širdimi ir sukurti magiją lauke, į kurią delfinai atsiliepia. Likusios penkios dienos bus sintezė rytinio vandenyno safario su laukiniais delfinais ir vėlyvų popiečių, kurios dovanos jums laisvę ir erdvę tiesiog būti, ilsėtis, atsipalaiduoti ir atsigaivinti. 

Sulieję savo dovanas, Viktorija ir Janas palaikys ir sustiprins grupės energiją, pasiūlydami unkalią patirtį, kur širdies energija plečiasi ir jūs esate girdimi, matomi, palaikomi, remiami ir švenčiami, kai savęs suvokimas, priėmimas ir gijimas yra inicijuojami ir įkūnijami. 

Po ankstyvų pusryčių leisimės susitikti ir žaisti su delfinais mėlynuose vandenyse. Kiekviena diena skirtinga ir sunku prognozuoti, kas vyks. Kartais, jie plaukia šalia valties, kartais sustoja ir leidžia mums prie jų prisijungti, kaip vienam būriui, vienai širdžiai. 

Po pietų turėsite laiko mėgautis baseine, pasivaikščiojimais, masažu ar hamake. 

Papildomai, mes pasiūlysime grupines diskusijas, įžvalgas į delfinų išmintį, meditacijas, tonavimą ir kristalines aktyvacijas, kvėpavimo delfinų būdu praktikas, asmenines praktikas, kurios parems jūsų vidinę kelionę gijimo, palaimos, ramybės ir įgalinimo link.

Nesvarbu, ar tai jums pirmas kartas su Viktorija, ar esate patyrę, ji visada atneša tai, kas reikalinga tai grupei tą dieną. Gyvenimą keičiantis gijimas ir transformacija ateina per ištransliuotus pokalbius su aiškiu asmeniniu vedimu, vedamas meditacijas ir gydančias transmisijas.

Integruosime galimybes refleksijai, rašymo praktiką gauti aiškias žinutes.

Po vakarienės praktikuosime bendravimą pasidalijimo ratuose, jogą nidra, garso terapiją arba tylą pagilinti jūsų pačių ryšį su jūsų tikruoju savimi ir meilę sau. Mes visada šokame su energija ir grupės poreikiais!

Suderindamas širdies atvėrimo euforiją su delfinais, grupinius užsiėmimus ir laisvą laiką, šis retritas pagilins jūsų ryšį su Gamtos ir Šaltinio energija, paskatins gyvenimą susilygiavime su jūsų intuicija ir sielos vedimu bei užtikrins, kad jums nereikėtų retrito po retrito.

Kai jūsų Dieviškas vidinis ryšys yra sustiprintas, ryšys su Motina Žeme, Visata ir MEILE tampa jūsų ramybės, laisvės, džiaugsmo ir gausos oaze, kurią pasiimsite į namus ir kasdienį gyvenimą.

Grupiniai užsiėmimai (išskyrus privalomus pasiruošimo patirtims vandenyje) yra neprivalomi. Jauskitės laisvai, jei norite praleisti dieną ir turėti laisvo laiko – tai yra jūsų išvyka!

Apgalvotas Apgyvendinimas

Mūsų namais retrito savaitę bus Lava Namai (Lava Homes) šiaurinėje Piko salos pakrantėje su įspūdingais vandenyno vaizdais ir unikaliu kraštovaizdžiu. 

Atoki vieta yra gaivinantis rojus, kur galime giliai susijungti su savo tikruoju savimi. Ramybė yra dominuojanti natūralioje aplinkoje. 

Lava Namai yra puoselėjimi, remiantis tvarumo principu. Vilos yra dvivietės ir keturvietės, kiekviena su privačiu vonios kambariu, virtuve, svetaine. 

Maitinimas nėra įskaičiuotas į šį retritą, palikome tai jums patiems pasirinkti –  viešbutyje kasdien veikia restoranas, gaminantis iš daugiausiai vietinių produktų (€9 pusryčiai, ~€14 vegetariški pietūs/ vakarienė), ir taip pat maisto prekių parduotuvė. Išvykų į jūrą dienomis, pietus galime turėti šalia esančiame restorane.

Buvome informuoti, kad svečiai dažniausiai renkasi gamintis ir valgyti intymiai savo namuose, kuriuose yra viskas, ko reikia savarankiškam maisto pasiruošimui ir taip pat atsiveria įspūdingi vandenyno vaizdai. Pasiruoškite įsimylėti!

Daugiau nuotraukų iš Lava Namų paspauskite čia

Jei ne dabar, Kada? Jei ne tu, Kas? Ta DIENA "kada nors" yra ŠIANDIEN.

Kas įskaičiuota?

 • 6 naktų/ 7 dienų apgyvendinimas Pico saloje, Lava Homes, unikaliame viešbutyje su įspūdingais vandenyno vaizdais 

 • 1:1 individuali sesija su Viktorija prieš retritą arba po rerito, padedant jums išsiaiškinti ir įgyvendinti jūsų dabartinį tikslą, taip pat prieinama parama apdoroti bet ką, kas jums iškyla per susitikimus su delfinais. 

 • Grupiniai užsiėmimai, kurie iš naujo sulygiuos jūsų gyvenimo energiją, leis patirti gilų multidimensinį gijimą, atrakins užstrigusius taškus, ves į jūsų kitą širdies lygmenį, aktyvuos jūsų potencialą ir parems įkūnyti aukštesnę vibraciją per Meilę (visiems lygmenims)

 • I lygmens pasiruošimo dirbtuvės – praktiniu lygmeniu, paviršinio nardymo, saugumo valtyje, atsakingo bendravimo su laukiniais delfinais elgesio kodo ir maudymosi vandenyne parama su patyrusiu profesionalu

 • II lygmens pasiruošimo dirbtuvės  – dvasiniu lygmeniu, supratimas kolektyvinės širdies, kankorėžinės liaukos, dėkingumo lauko, sielos ryšio ir kt.
 • 3 reisai valtimi su gidu susitikti ir maudytis su delfinais
 • Transportas iki prieplaukos

 • Nardymo kaukių ir vandens kostiumų nuoma

 • Žygiai ir pasivaikščiojimai po salą  

 • Sakralūs Laimingo Žmogaus ritualai šioje magiškoje kelionėje

 • Grupinis oro uosto pervežimas į abi puses 

 • Laisvas laikas atsipalaidavimui, meditacijai ir Buvimui!

 • Magija ir nuostabūs siurprizai, kurie atsiskleis tėkmėje ir dovanos prisiminimus gyvenimui

Kas nėra įskaičiuota?

 • Skrydžiai į Ponta Delgada (PDL) (Iš Vilniaus ~€480). 
 • Kelionės draudimas
 • Maistas
 • Transportas/ taksi po salą jūsų laisvu laiku. Taip pat nėra įskaičiuoti oro uosto pervežimai, jei jūsų skrydžių laikai nesuderinami su grupės skrydžiais.
 • Asmeninės išlaidos

Susipažinkite su komanda

Viktorija Šimašiūtė yra pakilimo vedlė, mentorė, koučerė, intuityvi fasilitatorė. Per savo pačios patirtį ji turi gilų suvokimą apie gyvenimo iššūkius ir veda žmones prisiminti jų tobulumą, dieviškumą, nepriklausomai nuo jų dabartinių gyvenimo aplinkybių. Jos dovana yra nukirsti nereikalingą ir pataikyti tiesiai į reikalo šerdį bei įžiebti žmonių autentiškumą. Jos aiškus ir subalansuotas vedimas giliai paliečia širdį ir sielą ir galingai aktyvuoja žmones gyventi jų aukščiausią potencialą, ateities viziją ir gyvenimo tikslą, pažadina gimimą, kaip naujai būtybei. Ji yra nuoširdi, dalindamasi iššūkiais ir proveržiais jos kelionėje, kas leidžia pažeidžiamumą ir tikrą išraišką visų, kurie nori būti matomi ir išgirsti. Suraskite daugiau apie Viktoriją šiame puslapyje.

Jan Lemuri yra tarptautinis fasilitatorius ir knygos “Vidinio Delfino Pabudimas” autorius. Jano smalsumas buvo įžiebtas prieš 14 metų, kai delfinai pradėjo aplankyti jį sapnuose. Jis praleido daug metų, plaukiodamas su delfinais Havajuose, Kroatijoje, Naujojoje Zelandijoje, Tongoje ir Australijoje, tyrinėdamas ryšį su mūsų siela. Jis yra aistringas atverti duris žmonėms patirti kolektyvinę delfinų širdį. Kiekviename dalyvyje, kuris eina į vandenį su delfinais, jis mato džiaugsmingą transformaciją ir plėtimąsi kvantinėje banginių širdyje. Per savo gilų ryšį su delfinais ir meilę vandenynui, jis pažadina žmonėse būties lengvumą, smalsumą ir džiaugsmą. Daugiau apie Janą suraskite jo svetainėje.

Kaina

Ankstyva registracija

€1444 (dvivietis kambarys)

Užsiregistruokite su €500 negrąžinamu depozitu.

Susisiekite su mumis iš karto po apmokėjimo, kad rezervuotume jūsų vietą! Kai gausime jūsų depozitą, atsiųsime el. paštu tolesnes detales bei ką atsivežti į retritą.

Piko salos oro uostas (kodas PIX) yra aptarnaujamas Azūrų Airlines ir SATA Air Azores oro linijų. Suraskite palankius skrydžius: www.rome2rio.com arba www.scyscanner.net (mes jums suteiksime reikalingą informaciją, kokius tiksliai skrydžius įsigyti).

Kontaktinė informacija

Jei turite bet kokių susijusių klausimų, prašome susisiekite viktorija@gyvenusumeile.lt, tel. nr. +370 607 09 491.