Įženkite į savo didesnį vaidmenį retrite "Bendrakūrėjai" su Viktorija ir komanda

Šešios dienos Atsipalaidavimo ir Atkūrimo

Gozo, Malta, 05 31 - 06 06

Foto: Henry Oud Egberink

Bendrakūrėjai

Prisijunkite prie Viktorijos naujam dvasiniam gyvenimo nuotykiui neprilygstamoje Gozo saloje

Maltos salyne Viktorija praleido beveik trejus savo gyvenimo metus 2012-2015 m. Ji yra įsitikinusi savo nepaprasta patirtimi ir kad tai buvo būtent šio ypatingo salyno šviesos vietos ir energijjos, kurios ypač prisidėjo prie jos savęs išmylėjimo į visumą ir sugrįžimo į Namus viduje. Gozo saloje ji praleido paskutinius šešerius mėnesius savo atsitraukimo, kurį laiko esminiu ir svarbiausiu iki šiol – viską transformavusiu ir sugrąžinusiu į Nulio Tašką, iš kur ji pradėjo iš naujo. Čia ji patyrė Gajos Širdies Pulsą, Deivės energiją, taip pat prisiminė savo Naujosios Žemės vizijas. Per šį ilgąjį atsitraukimą ji pasirengė įžengti į tarnystę ir savo vaidmenį Naujame Vandenio Amžiuje ir nuo tada kasmet lydi grupes, paremdama kitus patirti tą patį – dvasinį-energetinį Maltos salų potencialą, gamtą, ramybę ir tūkstantmečių senumo palikimą. Dabar JŪS galite patirti šią transformuojančią ir aktyvuojančią kelionę, 6 dienų retritą nuostabioje saloje Gozo.

Leiskitės į kelionę iš naujo atrasti Tikrą Save ir ateiti į savo didesnį vaidmenį. Gozo salos energijos aktyvuos daug pozityvių pokyčių ir parems jus prieiti prie labiau pasitikinčios bei džiaugsmingesnės jūsų Savasties išraiškos. 

Atvykite prisijungti prie kitų magiškų sielų ir atsipalaiduokite savo Tikrajame Aš, kai Viktorija jus lydės jūsų kelionėje į tiesioginį suvokimą jūsų Visada Spindinčios Begalinės Egzistencijos Tiesos. Mes praleisime 6 dienas, kasdien prisimindami niekur neskubėti, nespausti savęs, girdėti savo unikalų autentišką ritmą, viską stebėti, klausytis bei matyti viduje, bei mokydamiesi bendrai kurti iš šios subalansuotos erdvės mumyse.

Retritas apima

♦ 6 naktys kokybiško apgyvendinimo prabangioje viloje Gozo saloje su visais moderniais patogumais, privačiu baseinu ir gražiu kraštovaizdžiu
♦ Sveikas, skanus ir kokybiškas maistas bei vanduo (išskyrus jūsų laisvu laiku ir keletos grupinių išvykų metu)
♦ 5 pilnas dienas remiančios ir aktyvuojančios sesijos su praktikomis ir gilūs nuoširdūs pokalbiai apie holistinį gyvenimo būdą, bendrakūrybą ir svajonių gyvenimo manifestavimą Naujoje Žemėje su Viktorija
♦ Laikas kasdien meditacijai/ vidinei tylai, jogai/ mankštai, dienoraščiui/ refleksijai
♦ Kasdieniai žygiai bei išvykos į senovines jėgos vietas, gražiausius paplūdimius ir paslėptas uolas, žvelgiančias į jūrą, patiriant salos grožį, senovės palikimą, nepamirštamus saulėtekius ir saulėlydžius
♦ Gyvenimo patirtis daugiau nei 6000 m. senumo Džantija šventykloje, laikomoje viena seniausių pasaulyje (senesne už Egipto piramides, Stounhedžą Anglijoje ar Maču Pikču šventyklą Peru)
♦ Magiški susitikimai su įkvepiančiais salos gyventojais ir gyvenimą keičiančios patirtys
♦ Privatus transportas numatytoms išvykoms po lankytinus objektus, vietas bei paplūdimius

 

Apie ką yra šis retritas?

Pereinant iš Žuvų Amžiaus į Vandenio Amžių, mes visi esame kviečiami suvokti, kad mūsų trokštamo gyvenimo manifestacija yra mūsų rankose ir gali ateiti tik mums kuriant tai iš mūsų širdžių esmės. Jūs esate jūsų širdies įgalinimo ir jūsų dvasinių dovanų pažadinimo kelionėje. Prisijunkite prie mūsų šioje jūsų sielos kvietimo ir jūsų aukštesnių dovanų tyrinėjimo kelionėje, kur jūs būsite remiama (s) ir aktyvuojama (s) susigrąžinti jūsų svarbias dovanas ir įkūnyti jūsų labiausiai išplėstą esatį. Tai ne tik smagi patirtis, tai yra raktai, vedantys į suvokimą, kad viskas yra susiję ir kad mes esame savo realybės kūrėjai 100% mūsų laiko.

Per šį retritą Viktorija parodys būdus atverti išėjimą į Aukštesnę Kūrybinę Sąmonę, taip pat gali paaiškinti mokymus, kad jūs galėtumėte paspartinti savo dvasinį pabudimą. Retrito dalyviai patirs dvasinį ir emocinį išsilaisvinimą, kad galėtų leistis į sveiką, laimingą ir ramų gyvenimą. Stebuklai visada įvyksta per mūsų retritus! Net jei jau esate buvę Maltoje arba dalyvavote retrite Gozo anksčiau, atsitraukite į gražiąją Gozo su mumis šią vasarą. Jūs atsipalaiduosite po maltietiška saule ir susirinksite savo naujus aktyvacijos kodus kurti bei manifestuoti jūsų trokštamą realybę su gracija bei lengvumu.

Teiginiai žemiau parems jus žinoti sielos lygmeniu, ar ši patirtis yra jums, ir parems jus imtis kitų žingsnių, jei taip.

⦁ Jūs trokštate įžengti į pilnatvę ir galią to, kas jūs iš tikrųjų esate jūsų sielos lygmeniu
⦁ Jūs žinote, kad jūs esate čia daryti pozityvų pokytį planetoje šiuo laiku
⦁ Jūs norite išmokti, kaip transformuoti savo gyvenimą, parsisiunčiant šviesos kodus iš aukštesnių lygmenų
⦁ Jūs svajojate atrakinti savo multidimensinius gebėjimus bei sielos dovanas ir leisti jų laisvą išraišką šitame gyvenime
⦁ Jūs jaučiatės pasirengę atverti ir plėsti savo gebėjimus, prisiminti savo sielos misiją, kaip dvasinio lyderio, įkvėpėjo ar gyduolio
⦁ Jūs norite suprasti, kaip visa tai veikia
⦁ Jūs norite sulaužyti senas mentalines programas
⦁ Jūs norite susigrąžinti savo galią, kaip suverenus kūrėjas
⦁ Jūs norite patirti daugiau palaimingos magijos jūsų kasdieniame gyvenime
⦁ Jūs norite tapti ta švelnia, mylinčia būtybe, kuria jūs esate
⦁ Jūs pavargote nuo trūkumo sąmonės, kaltinimo ir aukos sindromo, jūs nebenorite žaisti mažą ir palaikyti proto iliuzijas ir melą pasaulio, kuris griūva
⦁ Jūs norite plėstis į savo susilygiavimą su savo Siela ir Pakilimo juosta, kas iš tikrųjų vyksta ant mūsų planetos
⦁ Jūs esate pasirengusi (ęs) ateiti į savo prisidėjimą („Šviečiu ten, kur esu padėta (s)“)

Kas užgožia jūsų sielos laisvę? Mes negalime būti visiškai laimingi, jei neišsilaisviname iš vidinio negatyvumo. Mentaliniai toksinai veda kartoti tuos pačius senus įpročius ir manifestuoti tą patį gyvenimą. Palaipsniui, tai žemina pasitikėjimą savimi ir sumažina galią siekti svajonių. Išlaisvinkite savo protą ir sielą į nulinį svorį, ramybės ir šviesos būseną.

Šis retritas padės jums:

  • pailsėti, atsipalaiduoti, prisiminti malonumą tiesiog būti ir mėgautis gyvenimu
  • gauti atsakymus apie gyvenimą kasdien ramiu protu, laimingu kūnu ir džiugia širdimi
  • pažadinti jūsų dovanas; jei jaučiate abejonę ar baimę dalintis savo gebėjimais, išvalyti tas programas iš jūsų proto, ląstelių ir energijos lauko
  • giliai susijungti su ramybe viduje, meile, šviesa ir išmintimi, kuri yra jumyse ir leisti tam laisvai tekėti per jūsų kūną ir balsą
  • sąmoningai sulygiuoti savo gyvenimą su savo Sielos, kas jūs iš tikrųjų esate
  • subalansuoti darymą (veikimo energiją) su buvimu (jutimo energija) (ypač naudinga tiems, kurie yra “aktyvūs darytojai“ didžiąją dalį laiko!)

Ateikite į Ramybę viduje ir būkite įkvėptas Gozo gamtos grožio!

Savaitė Rojaus patirties - Gyvenimas be streso

Šis retritas yra nuostabi galimybė žengti už savo kasdienio gyvenimo rutinos ir pasirūpinti savo kūnu, protu ir dvasia. Šešios dienos atverti širdį, pakelti dvasią, pamaitinti kūną ir protą ir vystyti pilnavertį gyvenimą.

Retritas yra sukurtas su intencija leisti jums laiko poilsiui bei atsinaujinimui per tokius kasdienius užsiėmimus, kaip:

⦁ Meditacija ir energijos pratimai
⦁ Atkūrimas kūno susilygiavimo su jogos, kvėpavimo ir čakrų balansavimo pratimais
⦁ Pokalbiai apie kūrimą gyvenimo, kuris yra subalansuotas, pilnatviškas ir džiaugsmingas
⦁ Holistinio gyvenimo būdo koučingas
⦁ Praktikos kurti sąmoningus santykius su savimi ir kitais
⦁ Laikas tylai, dienoraščiui, kūrybai ir refleksijai
⦁ Pasivaikščiojimai ir išvykos po jėgos, gamtos ir lankytinas vietas
⦁ Kasdienė sąmoningo valgymo meditacija
⦁ Gydantis ir relaksuojantis laikas jūroje ir saulėje
⦁ Pasirinktinai masažo sesijos (už papildomą mokestį)
⦁ Šventė paskutinį vakarą su ugnies ritualu

Preliminari kasdienė dienotvarkė:
⦁ 2 sesijos su Viktorija 10:30-12:30 val. ir 19:30-21:00 val.
⦁ Laikas saulės pasveikinimui, mankštai, meditacijai arba miegas (pasirinktinai) 7:30-9:00
⦁ Pusryčiai 9:00-10:00
⦁ Pietūs 12:30-13:30
⦁ Vakarienė 18:00-19:00
⦁ Grupinės ekskursijos po salą 13:30-18:00

Popietinės veiklos bei išvykų vietos yra parenkamos, atsižvelgiant į grupės dalyvių energiją, poreikius, prioritetus, oro sąlygas, kt. Daugiau apie savaitės dienotvarkę informuosime užsiregistravusiuosius iki retrito.

Nauda apima:
⦁ Buvimas labiau dabartyje
⦁ Kūno, proto ir sielos ryšys
⦁ Palengvėjimas nuo nerimo ir streso
⦁ Sustiprintas proto aiškumas
⦁ Paleistas negatyvus savęs paveikslas
⦁ Padidėjęs tikslo, prasmės ir savi-vertės pojūtis
⦁ Patobulėjusi energija
⦁ Daugiau ramaus miego

Svarbu. Ši stovykla nėra pakaitalas medicininei priežiūrai ir asmenys, pristatantys stovyklą, nėra licencijuoti medicinos ar mentalinės sveikatos priežiūros profesionalai. Ši stovykla apima įrankius ir praktikas, kurių intencija yra paremti jus ir jūsų savęs atkūrimą. Taip pat informacija, pateikiama programoje, nėra skirta diagnozuoti ar gydyti bet kokią sveikatos sąlygą ar fizinę ligą. Jei turite sveikatos problemų, prašome pasikonsultuoti su savo sveikatos priežiūros specialistais, prieš leidžiantis į stovyklą.

Retritas yra sukurtas atkurti jus paprastesniam gyvenimo būdui su daug laiko kontempliacijai ir bendravimui su gamta ir subalansuotu holistiniu turiniu. Fokusas šios gerovės retrito patirties yra suderinti užsiėmimus, aplinką, maistą ir žmones su tikslu patenkinti dalyvių asmeninius poreikius. Jei norite turėti gaivinantį saulėtą pabėgimą, ramaus laiko su savimi ar esate po intensyvaus krūvio darbe, šis retritas pasiūlys jums detoksikaciją nuo streso. Grįždami namo, jūs jausitės lengvesni ir nušviesti.

Labiausiai tinkamas: Visiems amžiams ir gebėjimams. Ypač tinkamas pradedantiems tikrojo savęs paieškas, norintiems praleisti laiko su savimi saugioje aplinkoje, patiriant emocinę ar mentalinę įtampą darbe ar namuose arba kai trūksta to esminio elemento, manifestuojant jūsų kūrybą. Socialinis aspektas yra didelės svarbos aspektas retrituose – 90 proc. dalyvių atvyksta savaraniškai, ieškodami įkvepiančios patirties su panašiai mąstančiais žmonėmis.

Nuoširdus patarimas: Rezervuokite savo vietą nuostabiam masažui su mūsų draugu, profesionaliu masažo meistru Corrado – tai nuramins jūsų pavargusį protą ir stresuojantį kūną ir parems jaudulio palengvinimą atvykus, atsipalaidavimą dienų eigoje ar integraciją prieš išvykstant namo (vietų skaičius ribotas, „pirmas atėjęs, pirmas aptarnautas“).

Mūsų retrito vieta

Išplečiant smagumą ir transformaciją per šias šešias dienas, mes susirinksime viename mistiškiausių ir galingiausių sakralių vorteksų pasaulyje. Kas yra vorteksai? Yra vietų, kur žemė yra labai gyva su energija. Yra manoma, kad vorteksai yra besisukantys energijos centrai, kurie remia gijimą, meditaciją, savityrą. Daug žmonių jaučiasi įkvėpti, pasikrovę iš naujo ir pakylėti po vortekso aplankymo.

Senovės laikais Malta buvo žinoma pasaulio tautoms, kaip sakrali ir galinga vieta. Tai yra šventykla be sienų su daugybe šventyklų ant žemės, jūroje ir po žeme. Žmonės iš viso pasaulio vyksta į Maltą patirti paslaptingą gyvenimo jėgos energiją,  kuri sklinda iš jos uolų ir vorteksų, kaip dalį jų kelionės į aukštesnius sąmonės lygmenius bei supratimą. Maltos galia slypi jos magiškame gebėjime transformuoti gyvenimus. Daugybei vien buvimo aktas čia skatina dvasinį pabudimą. Tuos, kuriems įdomu sužinoti daugiau, labai rekomenduojame paskaityti rašytojo Francis Xavier Aloisio knygas, iš kurių keletą citatų bendrai pažinčiai ir platesniam suvokimui rasite šiame mūsų svetainės puslapyje.

Mūsų stovykla vyksta mažoje saloje Gozo, esančioje 30 min. kelio keltu nuo Maltos salos. Ši sala, kurios pavadinimas reiškia „Džiaugsmas“, pasižymi išlaikytu lėtu gyvenimo tempu, įspūdingais klifais, švaria aplinka ir skaniu vietiniu maistu, daugybei ją patyrusių yra reta idiliška oazė, tobula vieta ramiam atsitraukimui, praleisti daugiau laiko su Savimi ir Gamta. Užtrunka tik apie 30 min. patekti iš vieno salos krašto į kitą automobiliu. Iš esmės, kur pažvelgsi, visur matysi jūrą. Sala buvo ne kartą pasirinkta žinomų filmų kūrėjui vaizdingoms scenoms ir yra „privalomų aplankyti“ sąraše senovės gyvenimo tyrinėtojų dėl liekanų unikalių pastatų, siekiančių 4000 pr. Kr., tai reiškia senesnių, nei Egipto piramidės. Mes apkeliavome daug vietų pasaulyje, bet ši mažutė sala yra autentiška, unikali, niekas jai neprilygsta. Nė vienas nepalieka Gozo nepasikeitęs. Tai yra tūkstamečiais besitęsianti Gozo paslaptis, kurią retas „perkanda“.

Apgyvendinimas ir maistas

Mes apsistosime gražioje autentiškos architektūros stiliaus viloje su šiuolaikine įranga ir kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu. Vila yra įsikūrusi Ghasri miestelyje, greta vienos populiariausių Maltoje lankomų vietų – pasakojimais apie patirtus stebuklus apipintos Ta’Pinu bazilikos.

Retrito viloje yra 2 baseinai, grindinis šildymas, oro kondicionieriai, židinys, sauna ir sporto salė (bendroje erdvėje). Čia jūs galėsite pasideginti saulėje ant patogių gultų, rašyti dienoraštį erdvioje terasoje, dalintis įspūdžiais ar turėti prasmingą pokalbį su jaukioje svetainėje, skirti akimirką apmąstyti tai, ką jūs patiriate, ko mokotės, o tada atsitrauksite į savo kambarį atsipalaiduoti ir iš naujo „pasikrauti“ iki mūsų kito nuotykio pradžios. Kiekviename kambaryje jūs rasite komfortabilias lovas, patalynę, vonios rankšluosčius, plaukų džiovintuvą, privatų vonios kambarį. Kambariai yra dviviečiai arba vienviečiai.

Mūsų retrituose meniu sudaromi taip, kad optimaliausiai paremtų jūsų procesą. Mėgausimės tikrais skoniais, leidžiant virškinimo sistemai pailsėti ir kūnui detoksikuotis. Maitinsimės subalansuotu visaverčiu maistu su daug šviežių, sezoninių ir vietinių daržovių, vaisiais, riešutais, sėklomis, pilnais ir sveikais grūdais, nenaudojant beverčių aliejų, cukraus, glitimo, gyvulinės kilmės produktų, intoksikantų. Aistė yra mūsų aistringa virtuvės šefė. Kai jūs paragausite jos paruošto maisto, suprasite, kaip ji dievina šį savo darbą, nes ruošia patiekalus tėkmėje, su atsipalaidavimu ir šypsena ir pripildo patiekalus svarbiausiu ingredientu – meile.

Registracija

Visa, ką jums reikia padaryti, tai apsispręsti ir pasakyti “Taip“ šiai ypatingai patirčiai! Jei jaučiate, kad jūsų širdis sako „Taip“, neleiskite protui atitraukti jūsų nuo sekimo vidiniu gidu. Susisiekite su mumis, sumokėkite savo depozitą, rezervuokite savo lėktuvo bilietus į Maltos oro uostą ir paimkite keltą į Gozo salą – mes jus paimsime nuo ten.

 

Specialios detalės

2019 gegužės 31 d. – birželio 6 d.

Ghasri, Gozo

MALTA

 

Investicija (įskaitant visus užsiėmimus, apgyvendinimas, maistas) = 770 Eur

Vila gali apgyvendinti 14 žmonių, liko 9 vietos, jei norite, kad rezervuotume vietą jums, informuokite mus apie tai, kaip galite greičiau. Reikalingas 200 Eur depozitas, kuris turi būti pervestas į mūsų banko sąskaitą (instrukcijas atsiųsime susisiekusiems el. paštu).

* Jei jums reikėtų atšaukti savo vietą, prašome, informuokite mus, kaip galite anksčiau. Nors depozitas yra negrąžinamas, jūsų vieta gali būti perleista.

Neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai į Maltą
  • Kelto bilietai į Gozo – 4 €
  • Transportas iš oro uosto iki kelto ir į oro uostą iš Maltos (Mes galime  jums tai suorganizuoti, jei norite, prašome susisiekite su mumis)
Savarankiškas atvykimas į Gozo
 
Iš Lietuvos, kitų  šalių į Maltą skraidina avialinijos Ryanair.
Persikėlimas į Gozo yra labai lengvas. Nuo Maltos oro uosto iki kelto į Gozo salą kartą per valandą kursuoja autobusas iš stotelės tiesiai prieš išėjimą iš oro uosto, maršrutas X1, išlipimo stotelė – Cirkewwa,  bilietėlio kaina ~2 eur, kelionės trukmė 1 val. (gali užtrukti iki 2 val. piko metu); kelionė taksi kainuoja apie 30 eur, trunka ~30-60 min.
Jei jūsų atvykimo skrydis anksčiau, nei gegužės 31 d., arba norite pabūti ir savarankiškai pakeliauti Maltoje po retrito, mes galime padėti jums susirasti nakvynės vietą ir rekomenduoti, ką dar galite aplankyti ir nuveikti salose pagal jūsų norus ir galimybes.
 

Atsisveikinkite su abejonėmis

Laikas… Jūs skaitote tai, nes kažkur giliai jūs jau esate pasirengę palikti praeitį ir jaučiate, kad kitas jūsų evoliucijos žingsnis gali atnešti jaudinančius atradimus ir tikrą pasimėgavimą. Kažkur viduje jūs jaučiate kvietimą pakelti jūsų gyvenimo lygį ir žengti į lengvesnį ir labiau širdimi jaučiamą būdą. Jūs žinote, kad magija nutinka už mūsų komforto ribų, ir jūs esate teisūs.

Retrito patirtis nėra apie jūsų pakeitimą, tai apie išskleidimą grožio, meilės ir išminties, kuria jūs esate. Atraskite gilią ramybę savyje ir manifestuokite savo giliausių svajonių gyvenimą. Įsivaizduokite, kaip jūs kuriate savo gyvenimą ir kūrybinius projektus, kurie išreiškia tai, kas jūs esate, paremdami daugiau gijimo, atsivėrimo, transformacijos, kūrybingumo, plėtimosi jūsų aplinkoje. Jūs nustebinsite patys save, kaip jūs gebate palaikyti iš tikrųjų saugią, atjaučiančią erdvę, įgalindami save ir kitus busti ir augti. Ir tai tik dėl to, kad, visų pirma, jūs įkūnijote nesudrebinamą pasitikėjimą.

Pasauliui reikia Tavo energijos. Mums Tavęs reikia. Metas aktyviai pakelti šios planetos vibraciją. Retritas siūlo patirtis ir įrankius paleisti senas programas, ribojančius įsitikinimus, atverti priėjimą prie jūsų begalinės savasties, kuri ilgai miegojo. Energija, kurią jūs išlaisvinsite ir aktyvuosite čia, iš naujo pripildys jūsų indus. Iš šitos vietos jumyse, jūs kursite begalinės ramybės, džiaugsmo, gausos ir išsipildymo gyvenimą, kuris išreiškia jūsų širdies troškimus ir visiškai deri su tuo, kas jūs esate. 

Retritas nesibaigia po jūsų išvykimo ir pažymi jūsų įėjimą į didesnę bendruomenę. Tai yra kiti retrito dalyviai, kurie kaip ir jūs išdrįso būti dideli ir transformuoti savo pasaulius bei realybes iš vidaus. Jūs užmegzite naujus ryšius, tvirtas draugystes ir ilgalaikes partnerystes. Ankstesni dalyviai tęsia toliau dalindamiesi ir klesti kartu virtualiame ir fiziniame pasauliuose. Tik įsivaizduokite rezultatus jūsų asmeniniame bei profesiniame gyvenime, kuriuos ateinančiais mėnesiais ir metais gali atnešti jūsų gilus darbas su savimi ir šių pažinčių vertė. Tai bus esminė parama jūsų tolesniame kelyje. Bet jūs turite pasakyti sau taip, kad tai pamatytumėte. Kodėl? Nes jūs esate to verta (s).

Ką sako ankstesnių retritų dalyviai

“Meilės upė. Jūsų organizuotas retritas prilygo aukštam paukščio skrydžiui. Didžiausias proveržis meilė, meilė sau ir viskam. Tik šių dienų dėka supratau, kaip svarbu rūpintis savimi, mylėti save. Mano gyvenime, būtent dabar vėl, viena iš pradžių. Pradžia iš nulinio taško. Retritas padėjo sustiprinti sąmoningumą.“
Vijolė
"Taip gera buvo jausti šilumą ir globą, kuri mus supo nuo pirmo iki paskutinio žingsnio. Kas rytą pabusti su saule ir su begaline meile širdyje. Ten viskas dvelkė Dieviškumu... Į kelionę leidausi, ieškodama savosios esaties, besąlyginės meilės, ramybės ir vidinės tylos. Tiek regėjimų ir įžvalgų neesu patyrusi niekur daugiau. Ten aš gimiau iš naujo ir viskas, kas aplink, tai laimino ir džiaugėsi."
Karolina
„Dabar dešimtis kartų aiškiau, šimtus kartų ramiau, tūkstančius kartų tikriau ir nesuskaičiuojamai galybę kartų įdomiau galiu Save gyventi. Neįkainojama akimirka… Supranti, kas tu esi ir iš kur. Pačios netikėčiausios, pačios reikalingiausios patirtys lydi mane. Išeinu iš josios glėbio. Atsimerkiu. Šviesu. Nauja diena. Nauja Aš… Aš galiu… Aš einu… Po kojomis tvirta žemė, o plaukuose lengvas vėjas. Esu pilna gausoje. Tai, ką atsiminiau, nebepamiršiu niekada.“
Ilona
“Pakilimas. Didžiausia vertybė buvo laikas sau, su savimi. Daug laiko su savo esatimi. Didžiausias atradimas – dar didesnis dėkingumas už Gyvenimo, Dievo ir Žemės dovanas. Grįžau su vidine ramybe ir puikiai pailsėjusi. Parsivežu palaiminimus tolimesniam savo keliui.“
Aistė