Retritas Gozo saloje „Bendra-kūrėjai”

6 dienos Atsipalaidavimo ir Atkūrimo

Gegužės 31 d. - Birželio 06 d., Gozo (MALTA)

Foto: Henry Oud Egberink

Leiskitės į kelionę iš naujo atrasti jūsų Tikrąjį Aš, iš naujo įžiebti jūsų gyvenimo aistrą, pažadinti kūrybines galias bei ateiti į didesnį vaidmenį pasaulyje.
Atsitraukite su mumis 6 dienoms atsipalaiduoti ir kurti Naują iš Sulygiuotos būsenos.
Retrito ir Gozo salos energijos parems daug pozityvių pokyčių bei prieiti prie labiau Pasitikinčios ir Džiaugsmingesnės jūsų Savasties išraiškos.

Retritas apima

♦ 5 pilnų dienų unikali kelionė į Save – atsigaivinti, atsinaujinti ir integruoti su laiku poilsiui ir pasirūpinimui savimi 

♦ 6 naktų kokybiškas apgyvendinimas prabangiuose atostogų namuose „Dream by Hamlet” su šiuolaikiniais patogumais ir gražiu kraštovaizdžiu, dalinantis dviviečiu kambariu su privačia vonia

♦ Subalansuotas, skanus ir visavertis vegetarinis maistas 3 k. per dieną, kasdien šviežiai ruošiamas retrito viloje (išskyrus jūsų laisvu laiku ir keletos grupinių išvykų metu)

♦ Grupinės sesijos: teorija + praktikos – Savęs atradimas, Meistriškumas, Sąmoningo gyvenimo kūrimas

♦ Kasdien laikas vidinei tylai, meditacijai, kūno mankštai, refleksijai

♦ Kasdieniai žygiai, pasivaikščiojimai ir vedamos meditacijos Gamtoje su saulėtekiais ir saulėlydžiais

♦ 3 išvykos po lankytinas vietas, gražiausius paplūdimius, kvapą gniaužiančius klifus, uolas gamtoje ir priešistorines šventyklas su privačiu transportu

♦ Gyvenimo patirtis daugiau nei 6000 m. senumo Džantija šventykloje, laikomoje viena seniausių pasaulyje (senesne už Egipto piramides, Stounhedžą Anglijoje ar Maču Pikču šventyklą Peru)

♦ Garso sesija ir kiti unikalūs susitikimai bei magiškos patirtys su įkvepiančiais ir širdimi gyvenančiais salos gyventojais

 

Manifestuok gyvenimą, kurį įsivaizdavai

Jūs esate jūsų dovanų pažadinimo ir savi-įgalinimo kelionėje, kurioje patirsite, kad jūsų dvasios stiprybė yra didesnė, nei kliūtys, o jūsų Meilė – didesnė, nei baimė ar abejonės. Leiskite vieną savaitę Gozo salos Gamtai ir jūsų Sielos išminčiai vesti jus iš naujo įžiebti jūsų džiaugsmą ir tikslą bei manifestuoti jūsų viziją gyvenimui.

Pereinant į Naują Vandenio Amžių, pasaulį apima ramybės ir harmonijos bendrakūrimo judėjimas. Mes esame kviečiami prisidėti prie pozityvaus pokyčio pasaulyje savo unikaliais talentais bei suvokti, kad mūsų trokštamo gyvenimo manifestacija yra mūsų rankose.

Su šio retrito patirtimi, 2019-ieji gali būti jūsų proveržio metai, kai jūs atradote Save atsinaujinusioje Žemėje ir pradėjote žengti svarbius žingsnius jūsų autentiškos savirealizacijos link. 

Nuo ko pradėti? Kas yra reikalinga atnešti jūsų tarnystę žmonėms į kitą lygmenį? Įkvėpimas, parama, aktyvacijos, naudingi įrankiai ir patarimai bendrakūrėjams.
Tiems, kurie renkasi gyventi kūrybingą, nepriklausomą, didelių pasiekimų gyvenimą. Vesti įgalintą gyvenimą su lengvumu ir grakštumu, su džiaugsmu ir malonumu.

Mūsų retritai – magiški renginiai. Žodžiai neapibūdina šios maitinančios, transformuojančios ir įgalinančios patirties vienose galingiausių Žemės vietų. Pilnos dienos ryšio, dalijimosi  ir bendrakūrimo. Tai įkvepia, pripildo ir keičia gyvenimus. Stebuklai visada įvyksta per mūsų retritus.

Šis retritas pakvies jus prilėtinti, pamąstyti apie tai, kur jūs esate jūsų gyvenime šiandien, ir sąmoningai nuspręsti, kur norite eiti toliau. Tai yra apie jūsų vertybes, sprendimus, kryptį, išlaisvintą kūrybingumą ir įkūnytą išraišką. Viktorija pasidalins patirtimi, kaip tai yra prieinama kiekvienam per vidinės transformacijos procesą.

Tai atneš naują šviesą į jūsų gyvenimą. Jūs įgysite aiškumą apie tai, kas jūs esate ir jūsų gyvenimo tikslą. Jūs iš naujo susijungsite su jūsų vidiniu pamatu,  išplėsite jūsų santykį su savimi (ir kitais) ir išlaisvinsite jūsų natūralias stiprybes, kas leis jums plėstis į jūsų aukščiausią potencialą.

Viktorija veda unikaliu stiliumi, kuris suteikia aiškumą bei palaiko stiprią, saugią erdvę susijungimui ir plėtimuisi.  Retrite ji yra remiama nuostabios komandos, kurie pasiūlys jums papildomą paramą ir atsipalaidavimą. Mes suvažiuojame kaip Sielos šeima ir tikimės, kad visi dalyviai parems šią intenciją su pagarba ir besąlyginėmis širdimis.

Net jei jau esate dalyvavę mūsų ankstesniuose retrituose, retritas yra sutelktas į Naują kūrybą, naujo lygio pokalbius ir aktyvacijas. Jūs turėsite kokybišką poilsį, gausite pozityvią paramą ir aktyvuosite naujus kodus, kad ateinančiais metais manifestuotumėte jūsų naujas trokštamas realybes su gracija bei lengvumu. 

Mums visiems reikia šių atgaivinančių sakralių akimirkų. Šis retritas yra mūsų vienintelis retritas, kur sudarome sąlygos atvykti su vaikais, pasiūlant vaikų priežiūrą. 

Susijunkite su gilesniu Savimi

6 nepamirštamos dienos Atsipalaidavimo ir Atkūrimo:

 • Atsitraukti nuo miesto, darbo, transporto, žiniasklaidos, sustiprinti rimtį ir vidinį klausymąsi
 • Pamaitinti kūną, protą ir dvasią, subalansuoti vyrišką ir moterišką energijas
 • Susijungti su jūsų svajonėmis ir tikslu gyvenimui bei įgyti aiškumą apie jūsų prioritetus
 • Susijungti su jūsų aukštesne sąmone, ramybe, meile ir išmintimi, kurios yra jumyse
 • Išplėsti supratimą apie žmogišką evoliuciją, išsilaisvinimą ir apribojimus, kurie jus gali sulaikyti
 • Aktyvuoti jūsų talentus ir stiprybes, atnešti jūsų asmeninį ir dvasinį augimą ir plėtimąsi į kitą lygmenį
 • Paspartinti fizinį, emocinį ir dvasinį gijimą, paleisti sunkumą, atverti širdį vidiniam džiaugsmui ir malonumui
 • Sukurti daugiau atsipalaidavimo, optimizmo ir susilygiavimo energijoje, kad jūs galėtumėte pritraukti iš jūsų tikrųjų troškimų
 • Surasti aiškumą ir pasitikėjimą, transformuoti jūsų baimes bei abejones dalintis jūsų dovanomis bei gebėjimais
 • Sustiprinti atsparumą pasirinkimų kryžkelėje, kad dramos, jaudinimaisi ir neramumai jūsų nepaveiktų
 • Praktikuoti pasirūpinimą savimi su maudynėmis jūroje, saule, masažu, dienoraščiu
 • Prisiminti malonumą būti, žaisti ir švęsti gyvenimą
 • Patirti staigmenas, kurios padės įsižeminti, patirti smagumą ir paramą su grupe
 

Preliminari dienotvarkė:

07:30 – 08:30 – Rytinė kūno mankšta, kvėpavimo pratimai, meditacija (pasirinktinai)

09:00 – 10:00  – Pusryčiai

10:30 – 12:30 – Grupinė sesija

13:00 – 14:00 Pietūs

14:00 – 18:00 Laisvas laikas/ Asmeninė refleksija/ Individualios sesijos/ Išvykos (žygiai, relaksuojantys pasivaikščiojimai, buvimas ir meditacija gamtoje, maudynės jūroje)

18:00 – 19:00 – Vakarienė

19:30 – 20:30 – Pasidalijimų ratas, meditacija, garso sesija ar kitas bendrakūrimas

Dienotvarkė pritaikoma, atsižvelgiant į grupės dalyvių energiją, poreikius, prioritetus, oro sąlygas ir kt. ir gali keistis.

Svarbu: Ši stovykla nėra pakaitalas medicininei priežiūrai ir asmenys, pristatantys stovyklą, nėra licencijuoti medicinos ar mentalinės sveikatos priežiūros profesionalai. Ši stovykla apima įrankius ir praktikas, kurių intencija yra paremti jus ir jūsų Savęs atkūrimą. Jei turite sveikatos problemų, prašome pasikonsultuoti su savo sveikatos priežiūros specialistais, prieš leidžiantis į stovyklą.

Nuoširdus patarimas: Rezervuokite savo vietą nuostabiam masažui su mūsų draugu, profesionaliu masažo meistru Corrado – tai nuramins pavargusį protą ar stresuojantį kūną, parems palengvinimą atvykus, atsipalaidavimą eigoje ar integraciją prieš išvykstant.

Kodėl Gozo?

Senovės laikais Malta buvo žinoma pasaulio tautoms, kaip sakrali ir galinga vieta. Tai yra šventykla be sienų su daugybe priešistorinių šventyklų ant žemės, jūroje ir po žeme. Maltos galia slypi jos magiškame gebėjime transformuoti gyvenimus. Daugybei vien buvimo aktas čia skatina dvasinį pabudimą ir plėtimąsi. Tiems, kuriems įdomu sužinoti daugiau, rekomenduojame paskaityti rašytojo Francis Xavier Aloisio knygas – keletas išraukų. Mūsų stovykla vyksta mažoje Gozo saloje, esančioje 30 min. kelio keltu nuo Maltos salos. Ši sala, kurios pavadinimas reiškia „Džiaugsmas“, pasižymi lėtu gyvenimo tempu, įspūdingais klifais, švaria aplinka ir skaniu vietiniu maistu. Daugybei ją patyrusių ji yra reta idiliška oazė, tobula vieta ramiam atsitraukimui, praleisti daugiau laiko su Savimi ir Gamta. Sala buvo ne kartą pasirinkta žinomų filmų kūrėjų vaizdingoms scenoms ir yra „privalomų aplankyti“ sąraše senovės gyvenimo tyrinėtojų. Retrito programa apima išvykas po salą, aplankant jos nuostabius paplūdimius, kvapą gniaužiančius klifus, priešistorines šventyklas, uolas Gamtoje, žavingus miestelius ir gražias panoramas.

Apgyvendinimas ir maistas

Mes apsistosime gražioje autentiškos architektūros stiliaus viloje su šiuolaikine įranga ir kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu. Vila yra įsikūrusi Ghasri miestelyje, greta vienos populiariausių Maltoje lankomų vietų – pasakojimais apie patirtus stebuklus apipintos Ta’Pinu bazilikos. Daugiau informacijos apie vilą, prašome apsilankykite jų puslapyje.

Čia jūs galėsite pasideginti saulėje ant patogių gultų, skaityti knygą, rašyti dienoraštį, dalintis įspūdžiais jaukioje svetainėje, atsitraukti į savo kambarį, skirti akimirką apmąstyti tai, ką jūs patiriate, ko mokotės, atsipalaiduoti ir iš naujo „pasikrauti“ iki mūsų kito nuotykio pradžios. Kiekvienane dviviečiame kambaryje rasite komfortabilias lovas, patalynę, vonios rankšluosčius, plaukų džiovintuvą, privatų vonios kambarį. 

Mūsų retrituose meniu sudaromi taip, kad optimaliausiai paremtų jūsų procesą. Maitinsimės aukštos vibracijos, skaniu, subalansuotu, visaverčiu maistu. Mėgausimės autentiškais skoniais, leidžiant virškinimo sistemai pailsėti ir kūnui detoksikuotis. Aistė yra mūsų aistringa virtuvės šefė. Ji ruošia patiekalus tėkmėje, su atsipalaidavimu ir šypsena bei pripildo patiekalus svarbiausiu ingredientu – meile. 

 

Registracija ir detalės

 
 
 

2019 gegužės 31 d. – birželio 6 d.

Ghasri, Gozo

MALTA

 

 

780 Eur (apgyvendinimas, maistas ir retrito programa)

Vietos rezervacijai turi būti sumokėtas 300 Eur depozitas* (pavedimo instrukcija parsisiųsti)

 
 

* Jei jums reikėtų atšaukti savo vietą, prašome, informuokite mus, kaip galite anksčiau. Nors depozitas yra negrąžinamas, jūsų vieta gali būti perleista kitiems.

Neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai į Maltą
 • Kelto bilietai į Gozo 
 • Transportas iš oro uosto iki kelto ir į oro uostą po retrito
 • Masažas

Atvykimas į Gozo salą

Iš Lietuvos, kitų  šalių į tarptautinį Maltos oro uostą Luqa skraidina avialinijos Ryanair
Taksi arba autobusas X1 į Cirkewwa (keltą) (27 km., 1-2 val. piko metu). Kelionė autobusu kainuoja ~2,5 eur, taksi – ~ 30 eur.
 
Keltas Gozo Kanalu
 
 
Keltas kas 20 minučių iš Cirkewwa, Malta, į Mgarr, Gozo (4-5 eur, bilietas perkamas keliantis atgal, ~ 20 min.)
 
Autobusu 
 
 
Taksi
 
 
Jei jūsų atvykimo skrydis anksčiau, nei gegužės 31 d., arba jei norite pabūti ir pakeliauti savarankiškai Maltoje prieš retritą ar po, mes galime padėti jums susirasti nakvynės vietą ir rekomenduoti, ką dar galite aplankyti ir nuveikti salose pagal jūsų norus ir galimybes.

Ką sako ankstesnių retritų dalyviai

“Retritas prilygo aukštam paukščio skrydžiui. Didžiausias proveržis meilė, meilė sau ir viskam. Šių dienų dėka supratau, kaip svarbu rūpintis savimi, mylėti save. Mano gyvenime, būtent dabar viena iš pradžių. Pradžia iš nulinio taško. Retritas padėjo sustiprinti sąmoningumą.“
Vijolė
„Dabar dešimtis kartų aiškiau, šimtus kartų ramiau, tūkstančius kartų tikriau ir nesuskaičiuojamai galybę kartų įdomiau galiu Save gyventi. Neįkainojama akimirka. Supranti, kas tu esi ir iš kur. Pačios netikėčiausios, pačios reikalingiausios patirtys lydi mane. Išeinu. Atsimerkiu. Šviesu. Nauja diena. Nauja Aš. Aš galiu. Aš einu. Po kojomis tvirta žemė, o plaukuose lengvas vėjas. Esu pilna gausoje. Tai, ką atsiminiau, nebepamiršiu niekada.“
Ilona
“Pakilimas. Didžiausia vertybė buvo laikas sau, su savimi. Daug laiko su savo esatimi. Didžiausias atradimas – dar didesnis dėkingumas už Gyvenimo, Dievo ir Žemės dovanas. Grįžau su vidine ramybe ir puikiai pailsėjusi. Parsivežu palaiminimus tolimesniam savo keliui.“
Aistė