Retritas Gozo saloje „Bendra-kūrėjai”

6 dienos Atsipalaidavimo ir Atkūrimo

05 31 - 06 06, GOZO (MALTA)

Foto: Henry Oud Egberink

Leiskitės į kelionę iš naujo atrasti jūsų Tikrąjį Aš, pažadinti kūrybingumą, įžiebti jūsų aistrą ir ateiti į jūsų didesnį vaidmenį pasaulyje.

 Atsitraukite su mumis 6 dienoms atsipalaiduoti ir kurti Naują iš  sulygiuotos būsenos jumyse. 

Gozo salos energijos parems daug pozityvių pokyčių bei prieiti prie labiau pasitikinčios ir džiaugsmingesnės jūsų Savasties išraiškos.

 

Retritas apima

♦ 5 pilnų dienų unikali kelionė į Save atsigaivinti, atsinaujinti ir integruoti su laiku poilsiui ir pasirūpinimui savimi

♦ 6 naktų kokybiškas apgyvendinimas prabangiuose atostogų namuose „Dream by Hamlet” su šiuolaikiniais patogumais ir gražiu kraštovaizdžiu, dalinantis dviviečiu kambariu su privačia vonia

♦ Subalansuotas, skanus ir visavertis vegetarinis maistas 3 k. per dieną, kasdien šviežiai ruošiamas retrito viloje (išskyrus jūsų laisvu laiku ir keletos grupinių išvykų metu)

♦ 5 dienas 2 k. per dieną grupinės sesijos su Viktorija: teorija + praktika apie savęs atradimą, savimeistriškumą ir sąmoningą gyvenimo kūrimą

♦ Kasdien laikas vidinei tylai, meditacijai, kūno mankštai, refleksijai

♦ Kasdieniai žygiai, pasivaikščiojimai ir vedamos meditacijos Gamtoje su saulėtekiais ir saulėlydžiais

♦ 3 išvykos po lankytinas vietas, gražiausius paplūdimius, kvapą gniaužiančius klifus, uolas gamtoje ir priešistorines šventyklas su privačiu transportu

♦ Gyvenimo patirtis daugiau nei 6000 m. senumo Džantija šventykloje, laikomoje viena seniausių pasaulyje (senesne už Egipto piramides, Stounhedžą Anglijoje ar Maču Pikču šventyklą Peru)

♦ Unikalūs susitikimai ir magiškos patirtys su įkvepiančiais ir širdimi gyvenančiais salos gyventojais

 

Sukurk naują meno kūrinį - gyvenimą kurį, tu myli

Jūs esate jūsų dovanų pažadinimo ir savi-įgalinimo kelionėje, kurioje patirsite, kad jūsų dvasios stiprybė yra didesnė, nei kliūtys, o jūsų Meilė – didesnė, nei baimė ar abejonė. Leiskite vieną savaitę Gozo salos Gamtai ir jūsų Sielos išminčiai vesti jus iš naujo įžiebti jūsų vidinę kibirkštį – jūsų džiaugsmą ir tikslą gyvenimui.

Pereinant į Naują Vandenio Amžių, pasaulį apima ramybės ir harmonijos bendrakūrimo judėjimas. Mes esame kviečiami suvokti, kad mūsų trokštamo gyvenimo manifestacija yra mūsų rankose. 2019-ieji suteikia unikalią galimybę plėstis į mūsų Dieviškumo Įkūnijimą, Meistriškumą ir Vieną Suvienytą Tarnystę.

Su šio retrito patirtimi, 2019-ieji gali būti jūsų proveržio metai, kai jūs atradote Save atsinaujinusioje Žemėje ir pradėjote žengti svarbius žingsnius jūsų savirealizacijos link. Stebuklai visada įvyksta per mūsų retritus. 

Mums visiems reikia šių atgaivinančių sakralių akimirkų su mūsų Sielos šeima. Net jei jau esate dalyvavę mūsų ankstesniuose retrituose, retritas yra sutelktas į Naują kūrybą, naujo lygio pokalbius ir aktyvacijas. Jūs turėsite kokybišką poilsį be streso po maltietiška saule ir aktyvuosite naujus kodus, kad ateinančiais metais manifestuotumėte trokštamas realybes su gracija bei lengvumu.

 

Tiems, kurie renkasi gyventi autentišką, kūrybingą, nepriklausomą, didelių pasiekimų gyvenimą. Vesti įgalintą gyvenimą su džiaugsmu ir malonumu. Prisidėti prie pozityvaus pokyčio pasaulyje unikaliais talentais ir gyventi gausoje.

Mūsų retritai yra magiški renginiai. Jokie žodžiai negali apibūdinti šios maitinančios, transformuojančios ir įgalinančios patirties vienose galingiausių Žemės vietose. Pilnos dienos gilaus ryšio, dalijimosi, aktyvacijų ir bendrakūrimo. Tai pripildo, įkvepia ir keičia gyvenimus. 

Šis retritas pakvies jus prilėtinti, pamąstyti apie tai, kur esate savo gyvenime šiandien, ir sąmoningai nuspręsti, kur norite eiti toliau. Tai yra apie jūsų vertybes, svajones, kryptį, sprendimus, išlaisvintą kūrybingumą ir įkūnytą išraišką. Viktorija pasidalins patirtimi, kaip tai yra prieinama kiekvienam per vidinės transformacijos procesą.  

Tai atneš naują šviesą į jūsų gyvenimą. Jūs įgysite aiškumą apie tai, kas jūs esate, apie jūsų gyvenimo tikslą bei savirealizacijos kelią. Jūs iš naujo susijungsite su jūsų vidiniu pamatu, išplėsite santykius su savimi ir kitais bei išlaisvinsite jūsų natūralias stiprybes, kas leis jums plėstis į jūsų aukščiausią ir pastovų potencialą. 

Viktorija veda unikaliu stiliumi, kuris suteikia aiškumą bei palaiko stiprią, saugią erdvę susijungimui ir plėtimuisi. Mes suvažiuojame kaip Sielos šeima ir tikimės, kad visi dalyviai parems šią intenciją su pagarba ir besąlyginėmis širdimis. Retrite Viktorija yra remiama nuostabios komandos, kurie pasiūlys papildomą paramą ir atsipalaidavimą. Šis retritas yra mūsų vienintelis retritas, kur sudaromos sąlygos atvykti su vaikais, pasiūlant vaikų priežiūrą be papildomo mokesčio.

Savaitės Rojaus patirties

6 nepamirštamos dienos Atsipalaidavimo ir Atkūrimo:

 • Atsitraukti nuo miesto, darbo, transporto, žiniasklaidos, sustiprinti rimtį, vidinį klausymąsi ir pažadinti kūrybingumą
 •  Susijungti su gilesniu savimi, jūsų svajonėmis ir tikslu gyvenimui bei įgyti aiškumą apie jūsų prioritetus
 • Pagilinti supratimą apie žmogišką evoliuciją, išsilaisvinimą ir apribojimus, kurie jus gali sulaikyti
 • Atnešti augimą ir plėtimąsi į kitą lygmenį
 • Paspartinti fizinį, emocinį ir dvasinį gijimą
 • Paleisti sielvartą ir atverti širdį vidiniam džiaugsmui ir malonumui
 • Sukurti daugiau atsipalaidavimo, optimizmo ir susilygiavimo energijoje, kad jūs galėtumėte pritraukti iš jūsų tikrųjų troškimų
 • Vystyti savi-meistriškumą, kad dramos, jaudinimaisi ir neramumai jūsų nepaveiktų
 • Praktikuoti pasirūpinimą savimi su maudynėmis jūroje, saule ant gultų prie baseino, masažu ar dienoraščiu terasoje su atsiveriančiu kraštovaizdžiu
 • Patirti staigmenas, kurios padės įsižeminti, turėti smagumo bei paramą su grupe

Preliminari dienotvarkė:

07:30 – 09:00 – Ryto meditacija, kvėpavimas, kūno mankšta (pasirinktinai)

09:00 – 10:00  – Sveiki skanūs pusryčiai

10:30 – 12:30 – Grupinė sesija: savęs atradimas ir savimeistriškumas, sąmoningas kūrimas ir gyvenimas sąmoningo gyvenimo 

13:00 – 14:00 Lengvi pietūs

14:00 – 19:00 Asmeninė refleksija/ Individualus koučingas/ Laisvas laikas (žygiai, relaksuojantys pasivaikščiojimai, buvimas ir meditacija gamtoje, maudynės jūroje)

19:00 – 20:00 – Sveika, skani vakarienė

20:30 – 21:30 – Saulėlydžio meditacija, pasidalijimai, garso sesija ar kitas bendrakūrimas

Popietinės veiklos ir išvykų vietos yra parenkamos, atsižvelgiant į grupės dalyvių energiją, poreikius, prioritetus, oro sąlygas ir kt.

Svarbu: Ši stovykla nėra pakaitalas medicininei priežiūrai ir asmenys, pristatantys stovyklą, nėra licencijuoti medicinos ar mentalinės sveikatos priežiūros profesionalai. Ši stovykla apima įrankius ir praktikas, kurių intencija yra paremti jus ir jūsų savęs atkūrimą. Taip pat informacija, pateikiama programoje, nėra skirta diagnozuoti ar gydyti bet kokią sveikatos sąlygą ar fizinę ligą. Jei turite sveikatos problemų, prašome pasikonsultuoti su savo sveikatos priežiūros specialistais, prieš leidžiantis į stovyklą.

Nuoširdus patarimas: Rezervuokite savo vietą nuostabiam masažui su mūsų draugu, profesionaliu masažo meistru Corrado – tai nuramins jūsų pavargusį protą ir stresuojantį kūną ir parems jaudulio palengvinimą atvykus, atsipalaidavimą dienų eigoje ar integraciją prieš išvykstant namo.

Kodėl Gozo?

Senovės laikais Malta buvo žinoma pasaulio tautoms, kaip sakrali ir galinga vieta. Tai yra šventykla be sienų su daugybe priešistorinių šventyklų ant žemės, jūroje ir po žeme. Maltos galia slypi jos magiškame gebėjime transformuoti gyvenimus. Daugybei vien buvimo aktas čia skatina dvasinį pabudimą ir plėtimąsi. Tiems, kuriems įdomu sužinoti daugiau, rekomenduojame paskaityti rašytojo Francis Xavier Aloisio knygas, iš kurių keletą citatų bendrai pažinčiai ir platesniam suvokimui rasite šiame mūsų svetainės puslapyje.

Mūsų stovykla vyksta mažoje Gozo saloje, esančioje 30 min. kelio keltu nuo Maltos salos. Ši sala, kurios pavadinimas reiškia „Džiaugsmas“, pasižymi lėtu gyvenimo tempu, įspūdingais klifais, švaria aplinka ir skaniu vietiniu maistu. Daugybei ją patyrusių ji yra reta idiliška oazė, tobula vieta ramiam atsitraukimui, praleisti daugiau laiko su Savimi ir Gamta. Sala buvo ne kartą pasirinkta žinomų filmų kūrėjų vaizdingoms scenoms ir yra „privalomų aplankyti“ sąraše senovės gyvenimo tyrinėtojų. Retrito programa apima išvykas po salą, aplankant jos nuostabius paplūdimius, kvapą gniaužiančius klifus, priešistorines šventyklas, uolas Gamtoje, žavingus miestelius ir gražias panoramas.

Apgyvendinimas ir maistas

Mes apsistosime gražioje autentiškos architektūros stiliaus viloje su šiuolaikine įranga ir kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu. Vila yra įsikūrusi Ghasri miestelyje, greta vienos populiariausių Maltoje lankomų vietų – pasakojimais apie patirtus stebuklus apipintos Ta’Pinu bazilikos. Daugiau informacijos apie vilą, prašome apsilankykite jų puslapyje.

Čia jūs galėsite pasideginti saulėje ant patogių gultų, skaityti knygą, rašyti dienoraštį, dalintis įspūdžiais jaukioje svetainėje, atsitraukti į savo kambarį, skirti akimirką apmąstyti tai, ką jūs patiriate, ko mokotės, atsipalaiduoti ir iš naujo „pasikrauti“ iki mūsų kito nuotykio pradžios. Kiekvienane dviviečiame kambaryje rasite komfortabilias lovas, patalynę, vonios rankšluosčius, plaukų džiovintuvą, privatų vonios kambarį. 

Mūsų retrituose meniu sudaromi taip, kad optimaliausiai paremtų jūsų procesą. Maitinsimės skaniu, subalansuotu, visaverčiu maistu. Mėgausimės autentiškais skoniais, leidžiant virškinimo sistemai pailsėti ir kūnui detoksikuotis. Aistė yra mūsų aistringa virtuvės šefė. Ji ruošia patiekalus tėkmėje, su atsipalaidavimu ir šypsena bei pripildo patiekalus svarbiausiu ingredientu – meile. 

 

Registracija ir atvykimas

Geriausias dalykas, kurį mes galime padaryti, tai investuoti į savo gyvenimus šiandien. Jei jūsų širdis sako „Taip“, neleiskite protui atitraukti jūsų nuo sekimo vidiniu gidu. Susisiekite su mumis Dabar, sumokėkite depozitą, rezervuokite lėktuvo bilietus į Maltos oro uostą ir paimkite keltą į Gozo salą – mes jus pasitiksime ten.
 

Detalės:

2019 gegužės 31 d. – birželio 6 d.

Ghasri, Gozo

MALTA

Kaina (užsiėmimai, apgyvendinimas, maistas): 780 Eur

Depozitas: 200 Eur (instrukcijas pavedimui atsiųsime jums el. paštu)

 

* Jei jums reikėtų atšaukti savo vietą, prašome, informuokite mus, kaip galite anksčiau. Nors depozitas yra negrąžinamas, jūsų vieta gali būti perleista kitiems.

Neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai į Maltą
 • Kelto bilietai į Gozo 
 • Transportas iš oro uosto iki kelto ir į oro uostą iš Maltos (mes galime padėti jums tai suorganizuoti, susisiekite)
 • Masažai, kt.
Savarankiškas atvykimas į Gozo
 
Iš Lietuvos, kitų  šalių į Maltą skraidina avialinijos Ryanair.
Persikėlimas į Gozo yra labai lengvas. Nuo Maltos oro uosto iki kelto į Gozo salą kartą per valandą kursuoja autobusas iš stotelės tiesiai prieš išėjimą iš oro uosto, maršrutas X1, išlipimo stotelė – Cirkewwa,  bilietėlio kaina ~2 eur, kelionės trukmė 1 val. (gali užtrukti iki 2 val. piko metu); kelionė taksi kainuoja apie 30 eur, trunka ~30-60 min. Kelionė keltu kainuoja 4-5 eur (į abi puses), laikas ~ 30 min. 
Jei jūsų atvykimo skrydis anksčiau, nei gegužės 31 d., arba jei norite pabūti ir pakeliauti savarankiškai Maltoje prieš retritą ar po, mes galime padėti jums susirasti nakvynės vietą ir rekomenduoti, ką dar galite aplankyti ir nuveikti salose pagal jūsų norus ir galimybes.

Paleiskite abejones

Laikas. Jūs skaitote tai, nes giliai jūs jau esate pasirengęs paleisti praeitį ir nujaučiate, kad kitas jūsų evoliucijos žingsnis atneš jaudinančius atradimus ir tikrą pasimėgavimą. Jūs girdite vidinį kvietimą pakelti jūsų gyvenimo lygį ir žengti į lengvesnį ir labiau širdimi jaučiamą būdą. Jūs žinote, kad magija nutinka už jūsų komforto ribų, ir jūs esate teisus.

Šis retritas yra jums, jei jūsų troškimas dabar yra:

 • susijungti su ramybe, meile ir išmintimi, kurios yra jumyse
 • prisiminti malonumą būti, žaisti ir švęsti gyvenimą
 • aktyvuoti jūsų talentus ir stiprybes
 • surasti aiškumą ir pasitikėjimą
 • gyventi subalansuotą ir džiaugsmingą gyvenimą jūsų būdu
 • kurti ir vystyti gilius, prasmingus, dosnius santykius
 • atgaivinti, pamaitinti jūsų kūną, protą, dvasią
 • gauti atsakymus apie gyvenimą laimingu protu, laimingu kūnu ir laiminga širdimi
 • pažadinti jūsų dovanas ir transformuoti jūsų baimes bei abejones dalintis jūsų gebėjimais
 • įgalinti savo atsparumą pasirinkimų kryžkelėje

Retrito patirtis nepasibaigia po išvykimo, tai reiškia įėjimą į didelę sielos bendraminčių bendruomenę. Tai yra visi retrito dalyviai, kurie kaip ir jūs išdrįso būti dideli ir transformuoti savo realybes iš vidaus. Jūs užmegzite ir pagilinsite tvirtas draugystes ir ilgalaikes partnerystes. Ankstesni dalyviai tęsia toliau dalindamiesi, palaikydami vieni kitus jų siekiuose bei progrese ir klesti drauge virtualiame ir fiziniame pasauliuose. Tik įsivaizduokite rezultatus jūsų gyvenime, kuriuos ateinančiais mėnesiais ir metais gali atnešti jūsų gilus darbas su savimi ir šių pažinčių vertė. Jūs nustebsite – tai bus esminė parama jūsų tolesniame kelyje!

Turite klausimų? Susisiekite info@gyvenusumeile.lt.

Ką sako ankstesnių retritų dalyviai

“Meilės upė. Jūsų organizuotas retritas prilygo aukštam paukščio skrydžiui. Didžiausias proveržis meilė, meilė sau ir viskam. Tik šių dienų dėka supratau, kaip svarbu rūpintis savimi, mylėti save. Mano gyvenime, būtent dabar vėl, viena iš pradžių. Pradžia iš nulinio taško. Retritas padėjo sustiprinti sąmoningumą.“
Vijolė
„Dabar dešimtis kartų aiškiau, šimtus kartų ramiau, tūkstančius kartų tikriau ir nesuskaičiuojamai galybę kartų įdomiau galiu Save gyventi. Neįkainojama akimirka… Supranti, kas tu esi ir iš kur. Pačios netikėčiausios, pačios reikalingiausios patirtys lydi mane. Išeinu iš josios glėbio. Atsimerkiu. Šviesu. Nauja diena. Nauja Aš… Aš galiu… Aš einu… Po kojomis tvirta žemė, o plaukuose lengvas vėjas. Esu pilna gausoje. Tai, ką atsiminiau, nebepamiršiu niekada.“
Ilona
“Pakilimas. Didžiausia vertybė buvo laikas sau, su savimi. Daug laiko su savo esatimi. Didžiausias atradimas – dar didesnis dėkingumas už Gyvenimo, Dievo ir Žemės dovanas. Grįžau su vidine ramybe ir puikiai pailsėjusi. Parsivežu palaiminimus tolimesniam savo keliui.“
Aistė