retritas

Įkūnyti Meilę

Prisijunkite prie Viktorijos ir kitų moterų šį rudenį retrite Pietų Prancūzijoje, kur nuo seno klesti legendos apie Mariją Magdaleną, Žaną D'Ark, Riterius Tamplierius, Šventąjį Gralį, Juodąsias Madonas, Izidę. Pažadinti, prisiminti, iš naujo aktyvuoti savo sakralią kūrybinę galią.

Untitled design(5)

SAVĘS PAŽINIMAS

Tris kartus per dieną teminės diskusijos ir praktikos nedidelėje grupėje

big_artfichier_718360_1528149_201212063251734

KULTŪRA IR
GAMTA

Tyrinėk prancūzišką kraštovaizdį ir stebėk sunokstant tavo derlių

Domaine de Mournac, Antugnac

LAISVAS LAIKAS IR
RELAKSACIJA

Skirk laiko Sau šį rudenį

data | grupės dydis | sritis

2018 spalio 7 d. - spalio 14 d.

(7 dienos)

Apie 8

Occitanie regionas, Ode (Aude) departamentas

Prancūzija nuo seno garsėja savo istorija ir romantika. Jos Oksitanijos regionas pasižymi miškais, kalnų viršūnėmis, vaizdingais slėniais ir upėmis, karštais ir šaltais šaltiniais, katarų pilimis ir tvirtovėmis, romėnų ir keltų vietomis, senais pamirštais takais ir gamtos sakralia geometrija. Jis yra žinomas dėl savo paslapčių ir buvo išnagrinėtas daugybės istorikų ir archeologų bei aprašytas daugybėje teorijų ir knygų. Mes apsistosime srityje, kur, sakoma, gyveno ir dirbo Marija Magdalena, mokydama tikrojo meilės kelio ir šventos sąjungos. Jos pasekėjai paliko čia daugybę vietų, dedikuotų Jos atminimui. Tai yra gyva šventykla yra ideali įkūnyti savyje šią sakralaus moteriškumo esmę – jausmingą kuriančiąją jėgą ir atsiduoti tikrai meilei visą kelią.

* Per retrito savaitę mes aplankysime keletą iš čia esančių daugybės šventų ir lankytinų vietų susijungti su žeme. Norinčioms aplankyti daugiau, mes rekomenduojame prasitęsti šią kelionę savarankiškai papildoma savaite ar keliomis dienomis prieš ar po retrito.

Tai - širdies kelionė, vedama subtilių jėgų, kurios mus supa ir remia

Mūsų patirtis

Šis retritas mylinčiai ir švelniai atneš tave į tavo esaties centrą. Jis yra kuriamas taip, kad pasiūlytų tau įkvepiantį ir maitinantį balansą vietų, veiksmo, pokalbių, klausymosi, buvimo, meditacijos,  šokio, sakralaus moteriškumo ir sąmoningumo praktikų, ritualo ir bendrakūrimo dabarties akimirkoje. Mes bendrai kursime erdvę atverti savo kūnus, širdis, išplėsti meilę ir aktyvuoti mūsų gyvenimuose trokštamas Rojaus realybes. Tai yra unikali galimybė atsitraukti, palikti visus Tavo laiko ir energijos reikalavimus ir įžengti į mūsų Sielas keliančią ir gaivinančią erdvę. Tai bus džiaugsminga ir turininga kelionė, paremsianti Tave augti Tavo kelyje bei aktyvuoti vaisingas sėklas Tavo metams priešaky. Mes mėgausimės ir dalinsimės muzika, geru maistu, žaidimu, juoku ir tiesiog švęsime gyvenimą dabarties akimirkoje. Mes paliksime laisvą struktūrą Gyvenimo jėgai tekėti ir atskleisti Magiją. Tik Tu-mes, susijungusios su Žeme, tyrinėjančios išorines ir vidines paslaptis išorinėse ir vidinėse kelionėse. Iš naujo atrastos išorinės ir vidinės karalystės bei Tavo pačios esatis paliks Tave, norinčią daugiau ir Tu žinosi, kaip tai surasti.

Numatyta dienotvarkė

1 diena – Sekmadienis

Pasveikinimo vakarienė, susipažinimas ir poilsis

2, 3, 4 dienos – Pirmadienis/ Antradienis/ Trečiadienis

Iki pusryčių esate laisva ilgiau pamiegoti arba prisijungti į rytinės inuityvios mankštos/ meditacinio bėgimo sesijas

9:00 – Pusryčiai

10.00 – Rytinė grupinė sesija (2 dieną – Atidarymo ceremonija)

12.30 – Pietūs

13:30 – Grupinė išvyka

18:00 – Vakarienė

19:30 – Vakarinis grupinė sesija, pasidalinimų ratas

21:00 – Bendravimo laikas

22:00 – Poilsis                     

 

5 diena – Ketvirtadienis

* 10.30-18.00 Ekskursija „Rennes le Chateau“

6 diena – Penktadienis

Veneros diena skirta integracijai ir relaksacijai. Grupinė išvyka arba visa diena laisvas laikas (pasirinktinai). 

7 diena – Šeštadienis

Uždarymo ceremonija. Visą dieną numatytos grupinės veiklos vilos teritorijoje. Dalinsimės savo atrastais lobiais, šoksime ir švęsime joie de vivre ir atsisveikinsime iki kito karto.

8 diena – Sekmadienis

Ankstyvas kėlimasis ir išvykimas į oro uostą. Gero skrydžio!

 

Planuojamos išvykos

Alet-les-Bains, nedidelis miestelis, kuriame aplankysime seniausia šioje Prancūzijos srityje laikomą šventyklą, dedikuotą deivei Dianai, namą, kuriame gyveno garsusis Nostradamas, šalia – vandens fontaną „Šaltinis“ su didelio mineralinio turinio vandeniu, iš kurio galėsite atsigerti ir prisipildyti savo buteliukus.

Rennes-les-Bains, romėnų miestelis, žymus savo terminėmis voniomis ir nuostabiais šaltais bei karštais natūraliais šaltiniais gamtoje. Netoliese yra ir „Fountain De Amour“, Meilės fontanas – baseinas, kuriame, pasak vietinių legendų, Magdalena atliko krikštijimus. Tai – aukštos vibracijos vieta fėjiškoje aplinkoje, kurioje jūs galėsite pasimaudyti ir atsigaivinti.

Rennes-le-Château, pasaulinio garsumo istorinė vieta, paskutinė scena iš knygos „Da Vinčio kodas“. Miestelio bažnyčioje, dedikuotoje Magdalenai, jaučiama stipri dieviško moteriškumo vibracija; sakoma, kad seniai iki ji tapo krikščioniška čia stovėjo Izidės šventykla. Jo viršukalnė yra vienas iš Veneros pentagramos kraštovaizdyje taškų. Refleksijos taškai yra bokštai „Magdala“ ir „Alchemija“, žvelgiantys į „Dievo slėnį“ – La Val Dieu. Čia susitiksime su pianistu David Bailey, kuriančiu muziką pagal širdžių ir sielų vibracijas, kuris mūsų grupei pagros  ypatingą meditaciją (bus galima įsigyti CD). Paskaityti daugiau apie Davidą ir jo gydančią muziką galite jo puslapyje.

Nebias miškas ir žaliasis labirintas – dauguma sutinka, kad tai yra pasakiškas tankus, samanotų kalkakmenio uolų ir vietinės faunos gausus miškas, kuriuo vaikštant jūs energetiškai apsisprausite, atgaivinsite savo vibracijas nuo tankių miestų energijų, pasimėgausite medžių ir akmenų dvasių ir fėjų karalystėmis bei tikru nuotykiu, tiesdamos savo auksinį ariadnės siūlą.

Pic de Bugarach – ypatinga jėgos vieta, laikoma vienu iš didžiausių energetinių centrų planetoje. Bugarach kalnas, dar vadinamas Magišku Kalnu, įkvėpė daugybę, tame tarpe ir žymiuosius rašytojo Žiulio Verno romanus. Priešpaskutinę dieną mes drauge kopsime iki „Budos viršūnės“ patirti atvirą dangų ir šviežią orą bei pasimėgauti atsiveriančiais didingais, kvapą gniaužiančiais vaizdais (1230 m) (tos, kurios nebus pasirengusios fiziškai ir emociškai, galės pasivaikščioti miestelyje papėdėse arba likti ilsėtis ir mėgautis išoriniais bei vidiniais kraštovaizdžiais daugybę grožio ir galimybių teikiančioje retrito vilos teritorijoje).

* Mes pasiliekame teisę pakeisti, atsižvelgiant į situaciją, dalyvių skaičių, oro sąlygas ir pan.

Šis kvietimas yra Tau, jei Tu...

jauti trauką susijungti su Pietų Prancūzijos žemės energija

pasiilgai buvimo moterų rate ir jausti, ką reiškia kilti kartu – žinojimą, drąsą ir stiprybę

nori būti įkvėpta, pažadinta, pamaitinta grožio, atsiverti džiaugsmui ir savo didesniam augimui

supranti, kad retritas yra emocinis, psichologinis ir energetinis procesas

esi fiziškai pasirengusi vidutinių pastangų reikalaujantiems žygiems (ėjimui, kopimui, lipimui)

* Vietų skaičius yra ribotas, todėl mes norime užtikrinti, kad mūsų vizija deri su jūsų poreikiais, troškimais ir intencijomis. Mes kviečiame į šį retritą moteris, kurios vertina ribas bei saviatsakomybę, kad kiekviena dalyvė galėtų gauti jai įmanomą aukščiausią poilsį ir vidinį augimą.

ši kelionė yra ideali tau, jei tu, kaip ir mes, mėgsti ilgas distancijas ir nebijai aukščio

Jūsų lydėtoja

Šioje nuotraukoje mes stovime greta Marijos Magdalenos koplyčios Maltoje
Viktorija lydės jūsų kelionę Pietų Prancūzijoje, paremdama savo patirtimi ir energetiniu darbu, palaikant saugų, švarų konteinerį. Per diskusijas, aktyvacijas ir integruojančias praktikas ji atneša paramą jūsų žemiškai ir dvasinės evoliucijos kelionei. Viktorija organizavo ir lydėjo daug moterų susitikimų gyvai bei inernetu Lietuvoje ir užsienyje ir šis retritas Prancūzijoje yra penktasis jos autentiškai sukurtas retritas moterims, kaip antroji pakopa po pirmos pakopos retrito „Sugrįžk Namo, Deive“ Gozo saloje, Maltoje. Daugiau sužinoti apie Viktoriją galite, susipažindama su jos bio arba tyrinėdama šią svetainę.
"Moteriška bendrystė su šviesiomis mintimis, atviromis širdimis, begaliniu tikėjimu ir pasitikėjimu gali padėti ištirpdyti šalčiausius vidinius ledynus, suskaldyti kiečiausius išorinius šarvus, apšviesti toliausius pasąmonės kampelius. Viktorija jautriai, puikiai suorganizavo, sklandžiai vedė retritą ir suvaldė skirtingų temperamentų dalyves ir jų emocijas."
Rūta
Retrito "Sugrįžk Namo, Deive" dalyvė

Galimos sesijų temos:

Saugios sakralios erdvės kūrimas ir palaikymas sau ir kitiems

Kaip rūpintis savo moteriško kūno šventove (gilesnis požiūris)

* Mes pasiliekame teisę koreguoti turinį, atsižvelgiant į grupės poreikius duotuoju momentu.

Ką jūs integruosite:

Kaip puoselėti savo seksualinę-kūrybinę energiją, pažadinti kelius šviesai savo kūne, tyrinėjant savo jausmingumą

Kaip moteris gali išvalyti traumą ir baimę iš savo gimdos ir kūno bei puoselėti gyvenimą atvira širdimi

Natūralius būdus palaikyti gyvybingumą, grožį ir ilgaamžiškumą

 

Ką jūs gausite:

 
Autentiškus Viktorijos Savi Meistriškumo APMOKYMUS kartu su įrankiais visam Gyvenimui:
– Holistinės – apimant kūną, protą ir dvasią – sveikatos ir gerovės kūrimo, ir
– Sąmoningo trokštamos realybės kūrimo

Visą reikiamą paramą pasiruošimui

Uždarą FB grupę, kur galėsite dalintis savo patirtimis su kitomis dalyvėmis ir užduoti bet kokius klausimus, kuriuos jūs galite turėti iki retrito ir po

 Asmeninį dovanos rinkinį, paremsiantį jūsų retrito patirtį ir gražius prisiminimus

Jūs sugrįšite namo:

 

Besijaučianti pailsėjusi ir prisipildžiusi gilios ramybės ir energijos iš savo pačios esmės

Jaučianti didesnį balansą tarp savo proto ir Širdies bei artimesnį santykį su savo pačios moterišku kūnu, įskaitant Gimdą, kaip sakraliu indu Dieviškai Meilei

Atkūrusi vidinį Ryšį su pačia Savimi ir turinti žinojimą bei įgūdžius, kaip giliau susijungti su savo pačios Intuicija – vidiniu vedliu

Turinti aiškesnį žinojimą apie savo gyvenimo kelią ir kūrybinę savirealizaciją, aktyvavusi savo prigimtinius intuityvius gebėjimus

Iš naujo susijungusi su Motinos energija ir Magdalenos pulsu, vienijančiu sakralią moterų seserystę

Atsakiusi sau į daugybę klausimų ir išplėtusi savo supratimą apie save, kaip dievišką moterį

 

Apgyvendinimas

Jūsų namais šiai savaitei taps renovuota 12 a. vila Domaine de Mournac, įsikūrusi nuosavybėje su daugiau nei 15 akrų miško ir vynuogynų, netoli miestelio Couiza. Tai kaimiškoji Prancūzija toli nuo įprastų turistinių kelių, paslėpta ramybės vieta. Tai yra tobula, graži, šeimininkės Lucy puoselėjama erdvė relaksacijai, sugrįžimui į save, kontempliacijai, meditacijai, atsinaujinimui, siūlanti daug takų pasivaikščiojimams ir plačių erdvių stebėti žvaigždes ar kraštovaizdį su kalnais, praktikuoti, rašyti ar piešti, ilsėtis, mėgautis ir gerti tylą – viską, ko jums reikia pasinerti į priėmimą ir savo naujo gyvenimo sąmoningą bendrakūrimą. Gamta gali būti jūsų žaidimų aikštelė! Gyvenamoji erdvė yra žavinga ir elegantiška, čia jūs surasite savo patogų atsitraukimą nuo jums įprastos aplinkos ir rutinos. Miegamieji yra dviviečiai aba triviečiai su privačiais vonios kambariais. Prašome aplankykite jų puslapį sužinoti daugiau.

Maistas

Per šias dienas jūs būsite kulinariškai lepinama Aistės, kuri kasdien ruoš jums šviežų maistą retrito viloje, naudojant sezoninius ir vietinius vaisius bei daržoves ir kitus produktus tris kartus per dieną. Maistas daugiausiai yra veganiškas, maitinantis jūsų pojūčius ir kūną. Kai kuriomis dienomis per mūsų išvykų dienas vietoj pietų viloje, mes galime turėti piknikus. Jūsų atvykimo dieną jus pasitiks prancūziška vegetarinė vakarienė, pagaminta profesionalios vietinės virtuvės šefės. Jei turėsite ankstyvą skrydį namo, pusryčiai bus paruošti jums pasiimti su savimi. Jei turite ypatingų mitybos poreikių ar apribojimų, prašome, informuokite mus apie tai registruodamasi, mes pasistengsime jumis tinkamai pasirūpinti.

 

įženk į didesnę save, įkūnyk savo sielos ESMę, meilės galią

Kas įskaičiuota:

6 pilnų dienų unikali sielos kelionė Pietų Prancūzijoje su ramiu ir smagiu laiku pailsėti, atsigaivinti, atsinaujinti ir integruoti

7 naktų kokybiškas apgvendinimas elegantiškame retrito centre su visais šiuolaikiniais patogumais ir vaizdais į kalnus, dalinantis dviviečiu arba triviečiu miegamuoju kambariu

Pasveikinimo vakarienė su tradiciniu prancūzišku maistu, paruošta vietinės prancūzų virtuvės šefės

Gurmaniška kulinarinė patirtis per visą mūsų laiką kartu, ruošiant mūsų privačiai virtuvės šefei retrito viloje (3 kartus per dieną)

Kasdienės meditacijos ir sesijos (aktyvacijos, mokymai ir praktikos) su Viktorija – programa, sukurta su grožiu ir intencija paremti jūsų  didesnę gerovę, įskaitant lydėjimą ir visą reikiamą paramą viso retrito metu 24/7, taip pat prieš ir po retrito

Privatus transportas į numatytas popietines išvykas po išskirtines vietas apylinkėse

Pažintinė kultūrinė-istorinė ekskursija su profesionalu gidu ir vairuotoju į Renness le Chateau

Privati mūsų grupei pianisto David Bailey atliekama dvasią pakylėjanti muzikinė meditacija

Jūsų investicija:

PASKUTINĖS  MINUTĖS  PASIŪLYMAS – 900 eur

Viskas įskaičiuota, išskyrus jūs lėktuvo bilietus ir oro uosto pervežimus į/ iš vilos.

Kad jūsų vieta šiame retrite būtų rezervuota ir palaikoma su registracija yra sumokamas 300 eur depozitas.

Likusi suma sumokama vietoje.

Mokėjimo planai yra galimi.

Po depozito sumokėjimo, mes atsiųsime jums el. paštu retrito sutartį pasirašyti ir reikalingą informaciją pasiruošimui.

* Prašome neįsigyti savo skrydžio bilietų, kol negavote iš mūsų patvirtinimo laiško apie susirinkusį minimalų dalyvių skaičių. Sumokėjus depozitą jūs būsite pakviesta į uždarą FB grupę, kur padėsime jums palankiausio skrydžio ir atvykimo iki vilos klausimais. Turėkite omenyje, kad artėjant retrito datai lėktuvo bilietai brangs.

 

Neįskaičiuota:

Jūsų lėktuvo skrydžiai į/iš Prancūzijos
Pervežimo į/iš oro uostą mokestis
Jūsų papildomi užkandžiai, galimi pietūs vietiniame restorane ar kavinėje ekskursijos metu jūsų pasirinkimu
Kelionės draudimas
Kitos jūsų asmeninės išlaidos (kiti asmeniniai pirkiniai ir paslaugos, nei nurodyta)

Registracija

1) Paspauskite vieną iš mygtukų, esančių aukščiau „Užsiregistruoti dabar“ arba „Rezervuoti savo vietą“.  Jūs būsite nukreipta į puslapį, kuriame galite užpildyti susisiekimo formą arba parašykite mums tiesiogiai el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt. Po jūsų paraiškos, į savo el. paštą jūs gausite instrukciją depozito pervedimui atlikti.

2) Perveskite savo depozitą.
Jūs išsaugosite savo vietą, atsiųsdama mums depozitą (300 eur) ir pavedimo išrašą. Depozitas turi būti sumokėtas per 3 darbo dienas nuo paraiškos, nebent asmeniškai susitarta kitaip. Kai tik mes gausime jūsų pavedimo patvirtinimo išrašą, išsiųsime jums patvirtinimą su retrito sutartimi ir informacija apie kitus žingsnius.

*Prašome palaukite prieš užsisakydama savo lėktuvo bilietus iki kol gausite iš mūsų el. laišką, patvirtinantį susirinkusį minimalų dalyvių skaičių*

3) Susiplanuokite savo kelionę-atvykimą.

4) Pasirenkite sumokėti likusią sumą savo pirmąją atvykimo į retritą dieną.

Jauskitės laisva susisiekti su mumis bet kokiais klausimais dėl šio retrito

Skrydžiai ir atvykimas

Lėktuvo bilietų ir oro uosto pervežimo išlaidos neįeina į kainą, tačiau mūsų koordinatorė Aistė gali padėti jums pasirinkti skrydžius, kad jūs atvyktumėte laiku drauge su kitomis dalyvėmis. Grupė iš Lietuvos skrenda su Lufthanza avialinijomis per Tulūzos oro uostą (su persėdimu Frankfurte), iš kurio į vilą/ į kurį išvykstant pristatys mūsų užsakytas autobusas. Jūs taip pat galite atvykti ir susiorganizuoti  pervežimo paslaugą savarankiškai: rekomenduojame www.shuttledirect.com, arba išsinuomuoti automobilį, arba atvykti vietiniu traukiniu iki netoliese esančios stoties Couiza-Montazels, nuo kurios, esant galimybei, mes paimsime jus automobiliu, arba jūs galėsite pasinaudoti taksi paslauga iki retrito vilos. Skrendant iš Jungtinės Karalystės ar kitų valstybių, taip pat galimas kitas arčiausias oro uostas – Salvazos, arba kitaip, Karkasono (Carcassone), avialinijos Ryanair.

 

 

Atšaukimo politika

Depozitai yra įskaityti į kainą ir nėra grąžinami. Jei mes turėtume atšaukti retritą dėl kokių nors priežaščių, jūsų sumokėtos įmokos būtų  grąžinamos. Jei jūs pasirinksite nedalyvauti įskaičiuotose patirtyse, daliniai grąžinimai nėra taikomi.