Retritas Pietų Indijoje, Nilgirio Kalnuose

2020 KOVO 14 - KOVO 23

  Detoksikacija ~ Poilsis ~ Atsinaujinimas

Prisijunkite prie Viktorijos retrite Pietų Indijoje visų sakralių dalykų šventei 

10 DIENŲ, PRIPILDYTŲ JOGOS GYVENIMO BŪDO IR PASINĖRIMO Į
TYRĄ GAMTOS GROŽĮ

Retritas sukurtas atsipalaiduoti, atsigaivinti, patirti gilų holistinį gijimą ir pamaitinimą, iš naujo sulygiuoti savo gyvenimo jėgą, Kūną, Protą ir Dvasią, turėti smagumo, užmegzti ryšį ir būti dalimi.

Meilės Sau Kelionė

2020 KOVO 14 - KOVO 23

Norite pakviesti daugiau sveikatos, laimės ir vidinės ramybės į savo gyvenimą? Šis retritas yra apie paleidimą, resursų atkūrimą, savo potencialo vystymą ir buvimą širdies erdvėje, patiriant meilę, kaip tyrą energiją. Atvykite ir atsijunkite, kad susijungtumėte ir pasikrautumėte. Išvykite namo jausdamiesi ramesni, šviesesni, lengvesni, lankstesni, energizuoti, su aiškumu ir naujais įrankiais jūsų geresniam gyvenimui, susitelkę ir susilygiavę su jūsų tikra prigimtimi labiau, nei bet kada anksčiau.

Tai bus širdies kelionė, galimybė išlaisvinti vidinį vaiką ir būti laisvai, smalsiai, tyrinėti, mylėti, žaisti. Vidinis džiaugsmas, ramybė, žavesys ir entuziazmas gyvenimui bus atkurti. Viktorija šį retritą veda bendrai su jogos mokytoju Yogi Vinod Kumar, kuris moko, kaip kasdienė tradicinė joga gali būti naudojama savigydai ir patirti proveržį gyvenime.

Regeneruojančios Atostogos

Įsivaizduok, kad leidiesi į įkvepiančią asmeninę kelionę iš tavo įprasto ir užimto gyvenimo į atsitraukimą tokioje vietoje, kuri intuityviu lygmeniu jaučiasi, kaip sugrįžimas namo. Šis 10 dienų retritas vyks Pietų Indijoje, Nilgirio kalnuose, toli nuo miestų užterštumo, triukšmo ir pasaulio distrakcijų. Išvertus, Nilgiris reiškia „Mėlynas kalnas“.  Šie kalnai yra visada žali ir kartais gali matyti juos supančią melsvą miglą. Kvapą gniaužiantis kraštovaizdis ir aplinka, kuri atneša į ramybę viduje. Sakrali oazė perkrauti vidinį kompasą. 

Čia jūs galėsite prilėtinti, apmąstyti savo gyvenimą ir atkurti savo Kūną, Protą ir Dvasią. Kvėpuosite šviežią žalumą miško augmenijos ir arbatos plantacijos, vaikščiosite tarp debesų, kaip matėte kino filmuose, gersite vandenį iš kalnų, surinktą iš natūralių upelių, maitinsitės sveiku ajurvediniu  maistu, detoksikuositės visuose lygmenyse, verksite, juoksitės, išmoksite naujų dalykų ir sąmoningai kursite savo naują gyvenimą iš vidaus į išorę kiekvieną savo buvimo čia akimirką. 

Gamta iš tikrųjų yra mūsų didžiausia mokytoja. Atvykite, būkite vienyje su jos ritmais, kad gyventumėte su didesniu gyvybingumu ir įgytumėte gilų savęs supratimą. Stebėkite saulėlydžio atspindžius tyvuliuojančio ežero paviršiuje ir suraskite, kas dabar yra tikra ir aukščiausiai sulygiuota Jums. Jei esate sutrikę, gyvendami tarp naujų ir senų būdų, vienintelis būdas išgirsti save yra atsitraukti iš chaoso, ateiti į gamtą, padaryti pauzę, būti laisvai nuo viso to ir leisti jūsų vibracijai vėl pakilti. 

Šis retritas yra apie sugrįžimą į paprastumą, kad jūs surastumėte tikrąjį save ir galėtumėte startuoti iš naujo iš šios galios vietos jumyse. Tai yra apie sugrįžimą į meilę, kuri gyvena jumyse, apkabinimą to, kas esate, tyriausią save, kur gyvena vienio sąmonė, leidžianti jums pagimdyti naujas realybes. 

SĄMONINGAI SUKURTAS RETRITAS KVIEČIA:

Vystyti jogą, meditaciją ir sąmoningumą. Surasti atsakymus į kūno, proto ir širdies klausimus. Užbaigti negatyvumo ciklus gyvenime. Generuoti savo gyvybinę energiją jos nukreipimui į pasidalinimą savo dovanomis. Pasiimti įrankius ramiai ir saugiai buriuoti per visuotinę transformaciją, kai ji intensyvėja. Įgyti vertingus įgūdžius, kurie padės jums jausti pasitikėjimą iš tikrųjų gyventi ir klestėti su kūrybingumu ir stabilumu.

Jūsų retrito paketas apima:

 • 10 dienų/ 9 naktų apgyvendinimas kotedžuose Nilgirio kalnuose (prieinami dviviečiai ir privatūs kambariai)
 • Kasdienė joga ir atkuriančios kvėpavimo praktikos su patyrusiu jogos meistru (ir pradedantiesiems, ir pažengusiems)
 • Kasdienės grupinės aiškumo ir susilygiavimo sesijos su Viktorija
 • Kasdienės vedamos meditacijos, gilus atsipalaidavimas ir sąmoningumo praktikos
 • Rašymo ir terapinis menas mentalinei ir emocinei gerovei
 • Nuoširdūs pokalbiai ir pasidalijimų ratai
 • Tradicinis senovinis ugnies ritualas kliūčių pašalinimui
 • Laikas Tylai, Integracijai, Relfleksijai
 • 2 išvykos į miestą (šventyklas, sakralias, gamtos vietas bei apsipirkti), įskaitant transportą 
 • Žygiai ir safaris po arbatos plantaciją
 • Kasdien 3 vegetariški ajurvediški patiekalai, praturtinta šviežių vaisių įvairove 
 • Kasdien maistingos ir detoksikuojančios žalios sultys, šviežių kokosų vanduo, žolelių ir indiška arbata
 • Asmeninis savipriežiūros planas, kurį išsivešite su savimi
 • Rinkinys rekomenduojamų įrankių (meditacijų, afirmacijų) savarankiškai praktikai el. formatu

Gyvenimas Susilygiavime

Kiekviena diena prasidės energetiniu susilygiavimu, kad jūs įžemintumėte ir leistumėte tekėti jūsų energijai. Praktikuosite jogą ir kvėpavimą, kas paskatins energijos subalansavimą su vidiniu gerovės, pasitikėjimo ir priklausymo pojūčiais. Dienos eigoje, bus grupinis procesas giliam atsipalaidavimui ir meditacijai, kas veiks kaip tiltas sujungti vidinę ir išorinę savastį bei harmonizuoti vidinį ir išorinį pasaulius.

Per kasdienes klases bei dirbtuves prisiminsime, kaip gyventi darnoje su Savimi, aplinkiniais ir visuotiniais principais. Tai bus gyvenimą praturtinančios žinios ir nesudėtingi bei praktiniai įrankiai jūsų optimaliam klestėjimui. Vedimas, kurį jūs gausite per retritą bus esminis jūsų kelionei ir padės jums įtraukti transformuojančias bei savipriežiūros praktikas į jūsų kasdienį gyvenimą, kad jūs įveiktumėte iššūkius jūsų kelyje. 

Per užsiėmimus, meditacijas ir savityros metodus, jūs būsite remiami paleisti viską, kas jus sulaikė ir stabdė nuo spindėjimo. Išmoksite priimti jūsų kvietimą, įveikti abejonę ir visiškai pasitikėti jūsų gebėjimu įgyvendinti jūsų troškimus ir tikslus, atliekant jūsų dalį paremti pozityvų poslinkį kolektyvinėje žmonijos sąmonėje. Šalia mokymosi ir vibracijos pakėlimo užsiėmimų, turėsite pakankamai erdvės apdorojimui ir užmegzti draugystes su kitais žmonėmis, kurie jus supranta, nes taip pat yra jų kelionėje. Tai daugiau nei retritas – tai susitikimas sielos šeimos. 

Pamokos, kurias išmoksite, patirtys, kurias turėsite, draugai, kuriuos atrasite, bus neįkanojama ir tarnaus visam gyvenimui. Papildomai retrito metu turėsime ugnies ritualus pašalinti kliūtis ir holistiniam gijimui, taip pat dvi grupines išvykas į miestą. Patirsite spalvas, kvapus, prieskonius ir statulas jų grožyje. Aplankysime keletą šventyklų, panoraminių vietų, kurias išnaudosime taip pat turėti grupines meditacijas, ugnies ritualus, ceremonijas, kad jūs patirtumėte gražių energijų naudą. Bus laiko patyrinėti vietines parduotuves įsigyti asmeninius pirkinius ir lauktuves. 

Apgyvendinimas ir maitinimas

Apsistosime didžiulėje ekologiškos žemės nuosavybėje, antroje pagal dydį regione 620 akrų arbatos plantacijoje, 18 km. nuo nedidelio miesto Coonoor. Toli nuo eismo, parduotuvių, televizijos, iš visų pusių apsupti arbatos sodų, čia jūs būsite palaikomi aplinkos susijungti su jūsų pačių gyvenimo šerdimi. Miegosime kotedžuose vaizdingame slėnyje. Gyvenamieji kambariai yra kuklūs, jaukūs ir tvarkingi, kiekvienas su atskiru vonios kambariu ir nedidele terasa lauke. Pabusite nuo tūkstančių paukščių meilės raginimų. Dienomis sergės ir liūdėti neleis laukiniai bizonai ir bezdžionės. Pasirinkite rašyti dienoraštį ar skaityti knygą, prigulkite pasideginti, mėgaukitės hamake ir nerkite svajones, turėkite pogulį, pasilepinkite ajurvediniu masažu arba panarstykite takais po teritoriją, grožėdamiesi vaizdais, kurie jus nuolat stebins (saugumo dėlei dėl laukinės gamtos tolesniems pasivaikščiojimams jus lydėti paskirsime gidus). Vietos bendruomenė apgaus šiluma ir šypsenomis. Retrito metu būsite remiami aptarnaujančio personalo, kurie pasirūpins, kad jūsų laikas čia būtų tikro poilsio ir atsipalaidavimo. Jie kasdien tieks jums skanų ir mylinčiai paruoštą ajurvedinį maistą. Mėgausitės vegetariškais Pietų Indijos virtuvės patiekalais, pritaikytais vakarietiškam gomuriui. 

Jei trokštate šiek tiek tikro „Tavo Laiko“ ir esate pasirengę paspausti pauzės mygtuką, vietoj „Stresas“ pakeisti į „Taip!“ savo gyvenime – Taip Savęs apkabinimui, Taip atradimui, ko norite iš gyvenimo, Taip sukūrimui gyvenimo, kurį jūs mylite, Taip savipriežiūos darymui prioritetu, šis retritas yra jums. Kai sakai Taip tam, kas tarnauja tavo didžiausiai gerovei, Visata sako Taip tavo svajonėms.

Investicija ir Registracija

2020 03 14 - 03 23

10 dienų/ 9 naktys

Dalinantis dviviečiu kambariu

999 eur

Privačiame kambaryje

1199 eur

MOKĖKITE BANKO PAVEDIMU

Sąskaitos numeris Swedbank – LT097300010084116548, gavėjas – Viktorija Šimašiūtė, paskirtis: Indijos retritas

MOKĖKITE PER PAYPAL

viktorijagyvenusumeile@gmail.com. Prašome įsitikinkite, kad prie nurodytos sumos pridedate Paypal mokesčius, arba pasirinkite „siųsti draugams“.

500 eur depozitas rezervuoja jūsų vietą (galimybė sumokėti per 2 kartus). 

Likusią dalį prašome sumokėti vietoje arba pasirinktu aukščiau nurodytu būdu ne vėliau kaip iki 2020 02 28.

ATLIKĘ MOKĖJIMĄ IR JEI TURITE KLAUSIMŲ AR REIKALINGA DAUGIAU INFORMACIJOS, PRAŠOME SUSISIEKITE VIKTORIJA@GYVENUSUMEILE.LT.

Per šias 10 dienų jūs

 • Atkursite ryšį su gamta bei pagilinsite ryšį su savimi, meilę sau, švelnumą ir atleidimą. 
 • Atrasite asmeninę evoliuciją paprasto gyvenimo ir aukšto mąstymo.
 • Išmoksite, kaip paleisti tai, kas daugiau jums netarnauja, ir pradėti patirti gyvenimą, kurio jūs iš tikrųjų trokštate.
 • Išmoksite jogos ir meditacijos technikų, kurios suteiks jums išminties turėti visišką kontrolę dėl jūsų likimo. 
 • Pakelsite savo vibracijas, susilygiuodami pritraukti ramybę ir gausą visose jūsų gyvenimo srityse. 
 • Išmoksite, kaip atnešti Dieviškumą į jūsų kasdienį gyvenimą ir kasdien kurti stebuklus bei svajonių gyvenimą.
 • Išmoksite energetinio valymo technikas, kurias galėsite daryti po retrito, kad galėtumėte gyventi sveikesnį, laimingesnį ir laisvą nuo streso gyvenimą.
 • Patirsite reikšmingą progresą jūsų dvasinėje ir gyvenimo kelionėje, jausite visuminį pagerėjimą ir paspartinimą.

Dienotvarkė

6.30 val. Kvėpavimas ir joga
8.00 val. Pusryčiai
10.30 val. Paskaita ir dirbtuvės
12.00 val. Meditacija
13.00 val. Pietūs
Popietė. Laisvas poilsis arba grupinės išvykos ir užsiėmimai
18.00 val. Vakarienė
19.30 val. Pasidalinimų ratas arba kiti vakaro užsiėmimai.

* Visi užsiėmimai yra tik rekomendaciniai, dalyvavimas skatinamas, bet jokiu būdu neprivalomas. Mes padėsime susikurti tobulą atsitraukimą jums.

1 DIENA.  Atvykimas į Coimbatore oro uostą ir retrito vietą. Įsiregistravimas ir orientacinis įvadas. Poilsis. Pasveikinimo vakarienė ir atidarymas.

2 – 8 DIENOS. Joga, paskaita, dirbtuvės, meditacija, laisvas laikas arba suplanuotos grupinės išvykos, vakaro užsiėmimas

9 DIENA.  Laisva diena integracijai, asmeninėms sesijoms. Vakare retrito uždarymas.

10 DIENA.  Laisva diena integracijai, asmeninėms sesijoms. Atsisveikinimas ir išvykimas į Coimbatore oro uostą.

* Nors mūsų laikas rūpestingai suplanuotas, mes prašome jūsų likti atviriems tam, kas pasirodo, kad galėtume patirti spontanišką magiją. Pasiliekame teisę keisti programą į labiau tinkamą, atsižvelgiant į grupės energiją, orą ir pan. 

Šis retritas atviras Visiems

Niekada ne vėlu atidengti, atrasti ir būti tuo, kas esi iš tikrųjų, manifestuojant nepaprastą gyvenimą, kurį tu renkiesi sukurti. Esame visuotiniame energijos poslinkyje į meilę ir naujas galimybes. Kai Žemės laiko juostos slenkasi, mes galime žengti iš atskirties sąmonės į iškylančią naują vienio laiko juostą, kur augimas vyksta per lengvumą, graciją, sinchroniškumą, tėkmę, palaimą ir magiją. Mes pradedame pažinti save, kad esame multidimensinės būtybės su dideliais ištekliais.

Ilgiau nebegalime gyventi „mano“ pasaulyje su fokusu į asmeninį įgijimą ir ego dalykus, nes evoliucinės energijos neberemia šių senų paradigmų. Visuotinių dėsnių taikymas, energijos bangų suvokimas ir darbas didesnei visų gerovei leidžia mums prieiti prie didesnės alchemijos, arba jėgos, kuri gali atnešti į būtį ilgalaikį pokytį. Šis retritas yra galimybė jums susilygiuoti su dabartinėmis planetos energijomis ir nukreipti jas jūsų aukščiausios svajonės link.

Laikas vidun ir tyrinėti gilų poilsį. Laikas susitelkti į save ir būti palaikomam. 10 dienų atsitraukimas gali būti pakankamas pradėti pozityvius pokyčius jūsų gyvenime, paleidžiant žemesnio dažnio energijų liekanas bei atsiveriant džiaugsmui ir dėkingumui. Drauge, mes atrasime, kaip įmanoma sukurti Žemėje Rojų, kur jūs klestėsite darydami jūsų savipriežiūrą prioritetu!

DUK

Pasirinkite gyventi dalinantis kambariu ar atskirai. Su mūsų retritų patirtimi, galime pasakyti, kad retritas yra giliai intymus procesas. Jei jaučiate, kad norite turėti savo privačią erdvę leisti laiką su vidiniu pasauliu, tuomet rekomenduojame rinktis privatų kambarį. Jei jaučiate, kad labiau norite draugiškos paramos, jausti kito asmens buvimą, artimo pasidalijimo, rinkitės gyventi dviese, mes sugrupuosime jus, atsižvelgdami į geriausiai tinkamą.

Kad rezervuotumėte savo vietą šiame retrite: 

 1. Sumokėkite pasirinktinai visą sumą iš karto arba 500 eur depozitą vienu iš aprašyme nurodytų būdų.
 2. Po apmokėjimo, parašykite mums el.p. viktorija@gyvenusumeile.lt.
 3. Gavę jūsų paraišką, pridėsime prie privačios FB grupės, kur toliau aptarsime bendrus pasiruošimo retritui dalykus.
 4. Jei reikalingas individualus mokėjimo planas, prašome susisiekite asmeniškai.

Visa 10 dienų retrito kaina yra 999 eur dalinantis kambariu arba 1199 eur privačiame kambaryje. 

Neįskaičiuotos papildomos išlaidos: 

 • Skrydžių bilietai (~500-600 eur)
 • Viza ir kelionės draudimas (~200 eur)
 • Pervežimas iš/ į oro uosto (1 asm. automobilyje – 80 eur į abi puses, 3 asm. automobilyje – po ~27 eur į abi puses)
 • Medikamentai ar ligoninės išlaidos įvykio atveju
 • Arbatpinigiai paslaugų tiekėjams (nėra reikalaujama, tačiau visada sveikintina)
 • Asmeninės sesijos (su retrito mokytojais – donacijos pagrindu, ajurvedinis masažas vietoje – 15 eur)
 • Galimi 1 pietūs restorane išvykos metu (iki 5 eur)

Prašome susisiekite, jei norite paklausti.

Skrydžius dalyviai organizuojasi savarankiškai.

Jums reikia įsigyti šiuos skrydžius su jūsų pasirinkta skrydžio bendrove: 1) tarptautinis skrydis Vilnius-Naujasis Delis (arba iš kitos valstybės, jei skrendate ne iš Lietuvos) ir 2) vietinis skrydis Naujasis Delis-Coimbatore.

Jūs galite pasirinkti kitus skrydžių maršrutus, tačiau jūsų galutinė stotelė turi būti artimiausias iki retrito vietos esantis Coimbatore oro uostas.

Jums nereikia rūpintis susiorganizuoti pervežimą iš/ į Coimbatore oro uosto, mes galime jums užsakyti taksi (pervežimo paslauga nėra įskaičiuota į retrito paketą). Užsakytas vairuotojas su transportu pasitiks jus Coimbatore oro uoste ir pristatys į retrito vietą. Jūs užtruksite ~ 3 val. įveikti 120 km atstumą ir pasiekti Palaniappa arbatos plantaciją.

Jei turite klausimų ar reikalinga pagalba pasirenkant skrydžius, prašome, susisiekite el.p. viktorija@gyvenusumeile.lt, taip pat galite klausti grupėje Facebook, kurios nuorodą atsiųsime į jūsų el. paštą gavęs jūsų dalyvavimo patvirtinimą.

 • Skrydžių bilietai
 • Galiojantis pasas
 • Kelionės viza į Indiją (paspauskite čia daugiau informacijos)
 • Draudimai
 • Jūsų pasirašyta retrito sutartis, kurią gausite į jūsų el. paštą po apmokėjimo.

Viza yra privaloma beveik visiems tarptautiniams keliautojams, norint patekti į Indiją. Galite įsigyti turistinę vizą arba 30-dienų vizą.

Jūsų pasas privalo galioti mažiausiai 6 mėnesius iki atvykimo į Indiją.

Esant reikalui, elektroninė viza gali būti išduota atvykus oro uoste. Prašome pasitikrinkite pasikeitusias taisykles ir įstatymus artimiausiame Indijos konsulate jūsų buvimo šalyje.

Sveikatos ir kelionės draudimai yra rekomenduojami. Prašome paskaitykite retrito detales savo draudimo brokeriui.

Jei turite sveikatos/ medicininių sąlygų, prašome jūsų pasitarti su savo gydytoju prieš leidžiantis į šią kelionę ir retritą.

Srityje, kurioje būsime, pasiskiepyti nėra reikalinga.

RŪBAI: Kovo mėnesį Nilgiryje įprastai būna malonus šiltas vasariškas oras. Temperatūra svyruoja ir gali siekti ~20-30 laipsnių. Dėl vietinės augmenijos ir miškų iš visų pusių geriausiai tiks šviesių spalvų lengvi, nevaržantys ir patogūs medvilniniai, lininiai rūbai trumpomis bei ilgomis rankovėmis. Moterims rekomenduojama dengti kelius ir pečius dėl vietinių tradicijų ir kultūros.  Lengva striukė nuo vėjo, vasariški sandalai ar šliurės, kambarinės šliurės arba kojinės. 

PRIEMONĖS: Jūsų asmeninės higienos priemonės. Rekomenduojame turėti drėgnas sanitarines servetėles ir natūralias priemones nuo moskitų.

VAISTAI: Asmeniniai medikamentai yra rekomenduojami.

KLASĖMS: Jogos rūbai. Patogi didesnė užrašų knygutė ir dvi poros rašymo priemonių.

ŽYGIAMS: Geriausiai tiks vandeniui atsparūs sportiniai batai. Nedidelė patogi kuprinė. Kepurė, skrybėlė ar skara nuo saulės būtina. Butelis vandeniui.

TECHNIKA: Adapteris. Telefonas. Jei norite, žiūronai.

GRYNIEJI. Bus galima pasikeisti valiutą į rupijas išvykų metu. Daugumoje parduotuvių galima atsiskaityti banko kortele. 

NESIVEŽTI: Teritorija yra ekologiškai jautri; prašome venkite cheminių purškalų, kvepalų, aerozolių ir kt. Nesivežkite plastiko palikti nuosavybėje.

TOKSINĖS MEDŽIAGOS: Retritas yra detoksikacinis; prašome susilaikykite nuo toksiškų medžiagų vartojimo retrito metu.

INTERNETAS: Internetas bus prieinamas ofise ir su specialiu nešiojamu adapteriu, kurį turės Viktorija. Galėsite susisiekti su namiškiais, pasitikrinti ir įsiregistruoti skrydžiams laisvu laiku. Rekomenduojame retrito metu sumažinti interneto ir mobiliųjų telefonų naudojimą, atsitraukti nuo įprastos rutinos, kad patirtumėte optimalią retrito naudą.

Depozitas nėra grąžinamas, todėl prašome jūsų registruokitės su pasitikėjimu. Jei dėl kokių nors priežaščių mes turėsime atšaukti retritą, jūsų sumokėtos įmokos bus grąžinamos. Pinigų perdavimo-priėmimo sutartys pasirašomos garantuoti jūsų teises. Jei pasirinksite nedalyvauti įskaičiuotuose užsiėmimuose ir patirtyse, daliniai grąžinimai nėra taikomi.

Norintiems siūlome galimybę atvykti diena anksčiau, kad prisitaikytumėte prie laiko juostos skirtumų, taip pat pratęsti savo atsitraukimą 3 dienomis ir po pagrindinės programos pasilikti su tikslu pailsėti ir/ arba aplankyti toliau esančius miestus, daugiau pažinti bei susijungti su dvasiniu ir kultūriniu Indijos palikimu (galimos kryptys miestai Mysore, Madurai kt.). 

Viena papildoma naktis svečių namuose – 40 eur dalinantis kambariu dviese, įskaičiuotas maitinimas 3 k./ d. Ekskursijos, transportas ir galimos nakvynės viešbutyje bei maistas ekskursijų metu nėra įskaičiuota (būtų atitinkamai išminusuojama iš nurodytos kainos). 

Prašome pažymėkite jūsų el. laiške registruodamiesi, jei jus domintų ši galimybė.

Dalyvių atsiliepimai

"Tai buvo svarbi mano kelionės grandis. Sekiau ženklais ir tai patvirtino, kad turiu jais labiau pasitikėti. Paaugau ir daug sužinojau apie save įvairiais lygmenimis. Pavyzdys tiek dienų šalia įkvepia siekti dieviškumo savyje. Paskaitos iškeliančios ir aiškiai pateiktos. Jaučiasi eiliškumas, kad įvairių lygmenų žmonės galėtų prisijungti. Parsivežiau daug informacijos ir praktikos taikyti kasdieniame gyvenime. Daugiau atrakinau savo misijos spynelę. Labai svarbi kelionės dalis yra asmeninės konsultacijos, padeda sugerti visą patirtį asmeniškai į tave. Per jas/ po jų jaučiamas ypatingas sąmonės augimas."
plunk
Viktorija
"Retrito patirtis buvo magiška. Mano intencija buvo susitikti su savimi, suprasti, ką jaučiu, kas yra tikra, kas ne. Retritas buvo mano mokykla, pažadino mane ir davė daug atsakymų, pamokymų. Kiekviena sekundė man buvo reikalinga. Jaučiuosi gyva dabar. Prieš tai buvau giliam sapne. Padėjo meditacijos, Gamta, žmonės ir aš pati. Pasitikėjau visata, nugalėjau baimės ir pamačiau rojų. Visi mes einame skirtingu keliu, bet visi grįžtame namo į širdį. Nuoširdus ačiū Viktorijai, Jogiui ir visiems, kurie padėjo man sunkiu procesu sugrįžti namo ir atsibusti."
plunk
Kristina

Mokytojai

Yogi Vinod Kumar yra jogos mokytojas, kilęs iš Šivananda Mokyklos, reiki meistras, daug metų praleidęs Himalajuose, olose, palei Gangos krantus, mokydamasis šventuose miestuose Haridwar ir Rishikesh, kur buvo palaimintas jo aukštesniojo guru Sri Sai Avathar. Jis moko jogos ir veda gerovės, be streso programas žmonėms iš viso pasaulio. Kaip jogos mokytojas, jis daugiau dėmesio skiria jogos dvasiniams ir gydomiesiems aspektams, nei tik fizinių asanų tobulumui. Jis yra atsidavęs dalintis fundamentinėmis žiniomis ir praktikomis su žmonėmis, kad jie įtrauktų tai į savo kasdienius gyvenimus ir įgalintų save pažadinti Guru viduje, gyvendami širdyje įcentrintą gyvenimą. Daugiau: www.saiyoga.com.

Viktorija yra „Gyvenu su Meile“ autorė, koučerė, mentorė, fasilitatorė, meditacijos mokytojaAtsidavusi tarnystei dabartiniam evoliuciniam poslinkiui, kuriame esame, nuo 2011 m. ji dalijasi gairėmis ir mokymais, remiant žmonėse pabudimo, balanso atkūrimo ir vienio sąmonės integravimo procesus, paspartinant naujos meilės realybės įtvirtinimą. Jos aistra yra padėti žmonėms atrasti, o tuomet įgalinti jų tikruosius save, suteikiant įrankius sulygiuoti jų mentalinį, emocinį, fizinį ir dvasinį lygmenis, kad jie galėtų susijungti su vedimu ir šaltiniu viduje, įkūnyti jų aukščiausią potencialą bei gyvenimo tikslą ir plėstis kūrybinėje išraiškoje, įgyvendindami jų šviesiausias vizijas. Daugiau: www.gyvenusumeile.lt.

Su Meile ir Dėkingumu, 

Viktorija ir Vinodas