Retritas Pietų Indijoje, Nilgirio Kalnuose

2020 KOVO 14 - KOVO 23

  Detoksikacija ~ Regeneracija ~ Atkūrimas

Prisijunkite prie Viktorijos retrite Pietų Indijoje 

10 DIENŲ, PRIPILDYTŲ JOGOS GYVENIMO BŪDO IR PASINĖRIMO Į
TYRĄ GAMTOS GROŽĮ

Paklauskite savęs, ar jūs:
Svajojate apie ramų dvasinį atsitraukimą pareflektuoti ir atgauti balansą savo gyvenime?
Ilgitės patirti giliausią įmanomą proto, kūno ir emocinį atsipalaidavimą?
Trokštate TIKRO LAIKO SAU ir Savipriežiūrai, ko tikrai nusipelnėte?
Esate pasirengę pokyčiui ir gyventi gyvenimą su mažiau streso?
Norite įgyti aiškumą, kaip sukurti ir gyventi gyvenimą, kurio visada norėjote?

Savęs Atradimo ir Meilės Sau Kelionė

2020 KOVO 14 - KOVO 23

Jums pasisekė. Tai laukia jūsų. Leiskite sau.
Šis retritas yra apie streso paleidimą, savo potencialo vystymą ir buvimą širdies erdvėje, patiriant meilę kaip tyrą energiją. Atvykite ir iš naujo susijunkite su savimi ir savo tikslu. Išvykite jausdamiesi visiškai atsinaujinę, lengvesni, ramesni, įsicentrinę, su fokusu, energija ir naujais įrankiais jūsų gerovei ir geresniam gyvenimui, susilygiavę su savo tikrąja prigimtimi labiau, nei kada nors anksčiau. Retritas leis išlaisvinti vidinį vaiką ir laisvai būti, tyrinėti, ilsėtis bei turėti smagumo. Vidinis džiaugsmas, žavesys ir entuziazmas gyvenimui bus atkurti. Viktorija šį retritą veda drauge su jogos mokytoju Vinod Kumar, kuris moko, kaip joga gali būti naudojama savigydai bei patirti proveržį gyvenime.

Regeneruojančios Atostogos

Įsivaizduok, kad leidiesi į įkvepiančią asmeninę kelionę iš tavo įprasto užimto gyvenimo į atsitraukimą vietoje, kuri jaučiasi, kaip sugrįžimas namo. Šis 10 dienų retritas vyks Pietų Indijoje, Nilgirio kalnuose, toli nuo miestų triukšmo, užterštumo ir kitų pasaulio distrakcijų. Nilgiris reiškia „Mėlynas kalnas“.  Šie kalnai yra visada žali ir kartais gali matyti juos supančią melsvą miglą. Kvapą gniaužiantis kraštovaizdis sugrąžina į rimtį viduje. 

Šioje oazėje jūs galėsite prilėtinti, atsipalaiduoti, perkrauti savo vidinį kompasąapmąstyti jūsų tikslus bei kryptį, pamaitinti savo kūnus, iš naujo pripildyti savo sielą ir atkurti savo gyvybinės energijos jėgą. Kvėpuosite žalumą miško augmenijos ir arbatos plantacijos, vaikščiosite tarp debesų, kaip matėte kino filmuose, gersite vandenį iš kalnų, surinktą iš natūralių upelių, maitinsitės ajurvediniu maistu, detoksikuositės visuose lygmenyse, juoksitės, verksite, išmoksite naudingų dalykų ir sąmoningai kursite savo pačių naują gyvenimą iš vidaus į išorę kiekvieną buvimo čia akimirką. 

Šis retritas yra apie sugrįžimą į paprastumą, kad galėtumėte atrasti Tikrąjį Save. Tai yra apie sugrįžimą į jūsų šerdį, kur gyvena meilė ir vienio sąmonė, leidžianti jums pagimdyti naujas realybes. Tai yra apie apkabinimą to, kas jūs esate jūsų šerdyje, kad galėtumėte startuoti jūsų gyvenime iš šios galios vietos jumyse. 

Gamta iš tikrųjų yra didžiausia mūsų mokytoja. Jei esate sutrikę, gyvendami tarp naujų ir senų būdų, vienintelis būdas išgirsti save yra padaryti pauzę, atsitraukti iš chaoso į gamtą, būti laisvai nuo visko ir leisti jūsų vibracijai vėl pakilti.

RETRITAS KVIEČIA:

Detoksikuotis, atsigaivinti, patirti holistinį gijimą, atgauti jėgas ir vidinę stiprybęužbaigti negatyvumo ciklus gyvenime, surasti atsakymus į Proto ir Širdies klausimus, atkurti ir generuoti savo gyvybinę energiją jos nukreipimui į pasidalinimą savo dovanomis, įgyti įrankius, kurie leis saugiai buriuoti per visuotinę transformaciją, kai ji tampa vis stipresnė, gyventi bei klestėti su stabilumu ir kūrybingumu ilgalaikėje perspektyvoje

Jūsų retrito paketas apima:

 • 10 dienų apgyvendinimas atostogų namuose Nilgirio kalnuose 
 • Kasdienė joga ir kvėpavimo praktikos (visiems lygiams)
 • Kasdienės grupinės asmeninio ir dvasinio augimo sesijos 
 • Kasdienės vedamos meditacijos ir sąmoningumo praktikos
 • Rašymo ir terapinis menas mentalinei ir emocinei gerovei
 • Tradicinis senovinis ugnies ritualas kliūčių pašalinimui
 • Nuoširdūs pokalbiai ir pasidalijimai
 • Laikas Tylai ir Relfleksijai 
 • Dvi išvykos į miestą, šventyklas ir apsipirkti, įskaitant transportą 
 • Safaris ir žygis po arbatos plantaciją ir kasdienės Gamtos vonios
 • Apsilankymas indiškoje mokykloje (jauskitės laisvi atsivežti vaikams smulkių mokyklos reikmenų ar žaislų) 
 • Kasdien 3 ajurvediški patiekalai su šviežių vaisių įvairove 
 • Kasdien maistingos ir detoksikuojančios žalios sultys ir šviežias kokosų vanduo
 • Asmeninis savipriežiūros planas, kurį išsivešite su savimi

Gyvenimas Susilygiavime

Kiekviena diena prasidės energetiniu susilygiavimu, kad įsižemintumėte ir leistumėte tekėti jūsų energijai. Praktikuosite regeneruojančią jogą ir kvėpavimą, kas paskatins jūsų energijos balansą su vidinės gerovės pojūčiu. Dienos eigoje bus grupinis procesas meditacijoms, kurios padės atverti jūsų intuiciją ir veiks kaip tiltas sujungti vidinę ir išorinę savastis.

Per pokalbius, paskaitas ir dirbtuves su Viktorija įgysite gyvenimą keičiančias žinias ir nesudėtingus praktinius įrankius optimaliam klestėjimui. Viktorija parems jus prasilaužti pro jūsų apribojimus ir leistis giliai, kad jūs galėtumėte susijungti viduje ir atsiverti jūsų autentiškai savasčiai. Klasės, meditacijos ir sąmoningumo praktikos padės jums paleisti tai, kas jus sulaikė nuo spindėjimoŠalia mokymosi ir vibracijos pakėlimo užsiėmimų, turėsite pakankamai erdvės integruoti bei užmegzti draugystes su kitais, kurie jus supranta, nes yra jų pačių kelionėje. Tai daugiau nei retritas – tai sielos šeimos susitikimas!

Pamokos, kurias išmoksite, patirtys, kurias turėsite, draugai, kuriuos atrasite, bus jums neįkainojama ir tarnaus visam gyvenimui. Vedimas, kurį gausite per retritą, bus esminis jūsų tolimesnei kelionei bei motyvuos tapti jūsų geriausia versijaIšmoksite įveikti abejones, priimti jūsų kvietimą ir visiškai pasitikėti jūsų gebėjimu įgyvendinti jūsų troškimus bei atlikti jūsų dalį, prisidedant prie pozityvaus poslinkio kolektyvinėje sąmonėje. 

Papildomai, turėsime ugnies ritualus holistiniam gijimui ir kliūčių pašalinimui bei dvi išvykas į miestą. Patirsite Indijos spalvas, kvapus ir statulas jų grožyje. Aplankysime keletą šventyklų, panoraminių vietų, kurias išnaudosime taip pat turėti meditacijas ir ugnies ritualus, kad jūs patirtumėte gražių energijų naudą. Bus laiko patyrinėti vietines parduotuves įsigyti asmeninius pirkinius ir lauktuves. 

Apgyvendinimas ir maitinimas

Apsistosime ekologiškos žemės nuosavybėje, antroje pagal dydį regione 620 akrų arbatos plantacijoje. Toli nuo eismo, parduotuvių, televizijos, apsupti arbatos sodų, gyvensime ir miegosime kotedžuose vaizdingame slėnyje. Kambariai yra kuklūs, jaukūs ir tvarkingi, kiekvienas su atskiru vonios kambariu ir nedidele terasa. Pabusite nuo tūkstančių paukščių meilės raginimų. Dienomis sergės ir liūdėti neleis laukiniai bizonai ir bezdžionės. Pasirinkite rašyti dienoraštį, skaityti knygą, prigulkite pasideginti, mėgaukitės hamake, turėkite pogulį, nerkite svajones, pasilepinkite atpalaiduojančiu ajurvediniu masažu arba panarstykite takais po teritoriją, grožėdamiesi vaizdais, kurie jus nuolat stebins (dėl laukinės gamtos tolesniems pasivaikščiojimams paskirsime gidus). Vietos bendruomenė apgaus jus šiluma ir šypsenomis. Retrito metu būsite remiami aptarnaujančio personalo, kurie pasirūpins, kad jūsų laikas čia būtų tikro poilsio ir atsipalaidavimo. Jie kasdien tieks jums skanų ir mylinčiai paruoštą  maistą. Mėgausitės Pietų Indijos virtuvės patiekalais, pritaikytais vakarietiškam gomuriui. 

Jei esate pasirengę paspausti pauzės mygtuką ir vietoj “Stresas” jūsų gyvenime pakeisti į TAIP! – Taip apkabinimui Savęs, Taip atradimui, ko norite iš savo gyvenimo, Taip sukūrimui gyvenimo, kurį jūs mylite, Taip savipriežiūros darymui prioritetu – tuomet šis retritas yra Jums. Kai jūs sakote Taip! tam, kas tarnauja jūsų didžiausiai gerovei, Visata sako Taip jūsų svajonėms!

Investicija ir Registacija

Retritas Pietų Indijoje

2020 03 14 - 03 23 (10 dienų/ 9 naktys)

10 dienų/ 9 naktys

Dalinantis dviviečiu kambariu

990 eur

Privačiame kambaryje

1190 eur

MOKĖKITE BANKO PAVEDIMU

Sąskaitos numeris Swedbank – LT097300010084116548, 

SWIFT – HABALT22, gavėjas – Viktorija Šimašiūtė, paskirtis: Indijos retritas

(Jei siunčiate ne eurais, o kita valiuta, susisiekite dėl sąskaitos detalių patikslinimo)

MOKĖKITE PER PAYPAL

viktorijagyvenusumeile@gmail.com. Prašome įsitikinkite, kad prie nurodytos sumos pridedate Paypal mokesčius, arba pasirinkite “siųsti draugams”.

400 eur depozitas rezervuoja jūsų vietą. 

Likusi dalis mokama vietoje arba pasirinktu aukščiau nurodytu būdu ne vėliau kaip iki 2020 02 28.

Atlikę depozito pavedimą, prašome iškart susisiekite el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt. 

Per šias 10 dienų jūs

 • Atkursite ryšį su Gamta, pagilinsite ryšį su Savimi, vystysite švelnumą, atleidimą ir Meilę Sau. 
 • Išsilaisvinsite iš apribojimų ir išlaisvinsite jūsų tikrąją prigimtį, vidinį vaiką ir Dieviškumą.
 • Išmoksite jogos ir meditacijos technikų, kurios jums suteiks išminties turėti kontrolę dėl jūsų likimo. 
 • Paleisite seną energiją, kuri jums daugiau netarnauja, pakelsite savo vibracijas ir per mūsų laiką kartu pradėsite pritraukti naujas galimybes į savo gyvenimą.
 • Išmoksite energetines technikas, kurias galėsite tęsti po retrito, kad gyventumėte sveikesnį, laimingesnį ir laisvą nuo streso gyvenimą.
 • Išmoksite, kaip atnešti daugiau dvasinio į jūsų kasdienį gyvenimą ir kasdien kurti stebuklus.
 • Susijungsite su panašiai mąstančiais ir širdies žmonėmis.
 • Jausite visuminį pagerėjimą, patirsite reikšmingą progresą bei paspartinimą jūsų kelionėje.

Dienotvarkė

6.30 val. Kvėpavimas ir joga
8.00 val. Pusryčiai
10.30 val. Paskaita ir dirbtuvės
12.00 val. Meditacija
13.00 val. Pietūs
Popietė. Laisvas poilsis arba grupinės išvykos ir užsiėmimai
18.00 val. Vakarienė
19.30 val. Pasidalinimų ratas arba kiti vakaro užsiėmimai.

* Visi užsiėmimai yra tik rekomendaciniai, dalyvavimas skatinamas, bet jokiu būdu neprivalomas. Mes mielai padėsime susikurti tobulą atsitraukimą jums.

1 DIENA.  Atvykimas į retrito vietą. Orientacinis įvadas. Pasveikinimo vakarienė. Retrito atidarymas.

2 – 8 DIENOS. Joga, paskaita, dirbtuvės, meditacija, laisvas laikas arba suplanuotos grupinės išvykos, vakarinis užsiėmimas arba laisvas laikas.

9 DIENA.  Laisva diena integracijai, asmeninėms sesijoms. Retrito uždarymas.

10 DIENA.  Laisva diena integracijai, asmeninėms sesijoms. Atsisveikinimas ir išvykimas į Coimbatore oro uostą.

* Nors mūsų laikas rūpestingai suplanuotas, prašome jūsų išlikti atviriems tam, kas pasirodo, kad galėtume patirti magiją spontaniškume. Pasiliekame teisę keisti programą į labiau tinkamą, atsižvelgiant į grupės energiją, orą ir pan. 

Laikas Dabar

Niekada ne vėlu atidengti ir būti tuo, kas tu esi iš tikrųjų, ir pradėti gyventi nepaprastą gyvenimą, kurį tu renkiesi sukurti. Kolektyviai esame visuotiniame energijos poslinkyje į meilę ir naujas galimybes. Žemės laiko juostos slenkasi ir mes galime žengti iš atskirties sąmonės į iškylančią naują vienio laiko juostą, kur augimas vyksta per graciją, lengvumą, sinchroniškumą, tėkmę ir palaimą. Šis retritas yra galimybė susilygiuoti su naujomis planetos energijomis bei nukreipti tai jūsų pačių aukščiausios svajonės link. Mūsų retritų patirtis rodo, kad 10 dienų gali būti pakankama pradėti pozityvius pokyčius gyvenime, paleisti žemesnio dažnio energijų liekanas ir atsiverti  gyvenimui su džiaugsmu bei dėkingumu. Drauge, atrasime, kaip įmanoma kurti Žemėje Rojų, kur jūs klestėsite darydami savipriežiūrą prioritetu. Laikas vidun ir tyrinėti gilų poilsį. Laikas susitelkti į save ir būti palaikomiems. Šis retritas yra atviras visiems. 

"Po retrito esu paaugusi ir toliau auganti. Gyvas pavyzdys tiek dienų šalia įkvepia siekti dieviškumo savyje. Esu dėkingume. Tai buvo labai svarbi mano dvasinės kelionės grandis. Sekiau ženklais ir tai tik patvirtino, kad turiu jais labiau pasitikėti ir reaguoti. Daug sužinojau apie save įvairiais lygmenimis. Dar daugiau atrakinau savo pačios misijos spynelę. Parsivežiau labai labai daug informacijos ir praktikų taikyti savo gyvenime. Labai svarbi kelionės dalis yra asmeninės konsultacijos. Jos padeda sugerti visą patirtį asmeniškai į tave. Per jas/po jų jaučiamas ypatingas sąmonės augimas. Viktorijos paskaitos yra keliančios ir aiškiai pateiktos. Jaučiasi eiliškumas visame kame, kad įvairių lygmenų žmonės galėtų prisijungti."
Viktorija
2019 m. retrito dalyvė

DUK

Kad rezervuotumėte savo vietą šiame retrite: 

 1. Pasirinkite gyventi dalinantis kambariu dviese ar individualiai. Retritas yra intymus procesas. Jei jaučiate, kad norite turėti savo privačią erdvę leisti laiką su vidiniu pasauliu, rekomenduojame rinktis privatų kambarį. Jei jaučiate, kad labiau norite draugiškos paramos, artimo pasidalijimo, rinkitės gyventi dviese, mes sugrupuosime jus, atsižvelgdami į geriausiai tinkamą.
 2. Sumokėkite visą sumą iš karto arba 500 eur depozitą vienu iš aprašyme nurodytų būdų.
 3. Po apmokėjimo, parašykite mums el.p. viktorija@gyvenusumeile.lt.
 4. Gavę jūsų paraišką, susisieksime su jumis ir artėjant retrito datai pridėsime prie privačios FB grupės, kur toliau aptarsime bendrus pasiruošimo retritui dalykus.
 5. Jei reikalingas individualus mokėjimo planas, prašome susisiekite asmeniškai.

Visa 10 dienų retrito kaina yra 999 eur dalinantis kambariu arba 1199 eur privačiame kambaryje. 

Neįskaičiuotos išlaidos: 

 • Skrydžių bilietai (~500-600 eur)
 • Viza ir kelionės draudimas (~200 eur)
 • Oro uosto pervežimai į priekį į ir atgal. Mes užsakysime jums taksi paslaugas, bet paslaugos mokestis nėra įskaičiuotas. Viename automobilyje telpa trys asmenys su lagaminimais, kainuoja 27 eur į abi puses (iš viso), jei vienas asmuo automobilyje – 80 eur.
 • Ajurvedinis masažas vietoje – 15 eur (pasirinktinai)
 • Papildomos asmeninės koučingo sesijos su Viktorija ir reiki arba marmos sesijos su Vinodu  – donacijos pagrindu (pasirinktinai)

Prašome susisiekite, jei norite paklausti.

Skrydžius dalyviai organizuojasi savarankiškai.

Jums reikia įsigyti šiuos skrydžius su jūsų pasirinkta skrydžio bendrove: 1) tarptautinis skrydis Vilnius-Naujasis Delis (arba iš kitos valstybės, jei skrendate ne iš Lietuvos) ir 2) vietinis skrydis Naujasis Delis-Coimbatore.

Jūs galite pasirinkti kitus skrydžių maršrutus, tačiau jūsų galutinė stotelė turi būti artimiausias iki retrito vietos esantis Coimbatore oro uostas.

Jums nereikia rūpintis susiorganizuoti pervežimą iš/ į Coimbatore oro uosto, mes užsakysime vieną bendrą pervežimą visai grupei. Užsakytas vairuotojas su transportu pasitiks jus Coimbatore oro uoste ir pristatys į retrito vietą. Jūs užtruksite ~ 3 val. įveikti 120 km atstumą ir pasiekti Palaniappa arbatos plantaciją.

Kadangi dalyviai atvyksta iš skirtingų valstybių, jums gali tekti oro uoste palaukti. Tuo atveju, jei jums netiks mūsų pasiūlytas pervežimo laikas, asmeninio pervežimo kaina nėra įskaičiuota, bet mes galime jums suorganizuoti taksi.

Jei turite klausimų ar reikalinga pagalba pasirenkant skrydžius, prašome, susisiekite el.p. viktorija@gyvenusumeile.lt, taip pat galite klausti grupėje Facebook, kurios nuorodą atsiųsime į jūsų el. paštą gavęs jūsų dalyvavimo patvirtinimą.

 • Skrydžių bilietai
 • Galiojantis pasas
 • Kelionės viza į Indiją (paspauskite čia daugiau informacijos)
 • Draudimai
 • Jūsų pasirašyta retrito sutartis, kurią gausite į jūsų el. paštą po apmokėjimo.

Viza yra privaloma beveik visiems tarptautiniams keliautojams, norint patekti į Indiją. Galite įsigyti turistinę vizą arba 30-dienų vizą.

Jūsų pasas privalo galioti mažiausiai 6 mėnesius iki atvykimo į Indiją.

Esant reikalui, elektroninė viza gali būti išduota atvykus oro uoste. Prašome pasitikrinkite pasikeitusias taisykles ir įstatymus artimiausiame Indijos konsulate jūsų buvimo šalyje.

Sveikatos ir kelionės draudimai yra rekomenduojami. Prašome paskaitykite retrito detales savo draudimo brokeriui.

Jei turite sveikatos/ medicininių sąlygų, prašome jūsų pasitarti su savo gydytoju prieš leidžiantis į šią kelionę ir retritą.

Srityje, kurioje būsime, pasiskiepyti nėra reikalinga.

RŪBAI: Kovo mėnesį Nilgiryje įprastai būna malonus šiltas vasariškas oras. Temperatūra svyruoja ir gali siekti ~20-30 laipsnių. Dėl vietinės augmenijos ir miškų iš visų pusių geriausiai tiks šviesių spalvų lengvi, nevaržantys ir patogūs medvilniniai, lininiai rūbai trumpomis bei ilgomis rankovėmis. Moterims rekomenduojama dengti kelius ir pečius dėl vietinių tradicijų ir kultūros.  Lengva striukė nuo vėjo, vasariški sandalai ar šliurės, kambarinės šliurės arba kojinės. 

PRIEMONĖS: Jūsų asmeninės higienos priemonės. Rekomenduojame turėti drėgnas sanitarines servetėles ir natūralias priemones nuo moskitų.

VAISTAI: Asmeniniai medikamentai yra rekomenduojami.

KLASĖMS: Jogos rūbai. Patogi didesnė užrašų knygutė ir dvi poros rašymo priemonių.

ŽYGIAMS: Geriausiai tiks vandeniui atsparūs sportiniai batai. Nedidelė patogi kuprinė. Kepurė, skrybėlė ar skara nuo saulės būtina. Butelis vandeniui.

TECHNIKA: Adapteris. Telefonas. Jei norite, žiūronai.

GRYNIEJI. Bus galima pasikeisti valiutą į rupijas išvykų metu. Daugumoje parduotuvių galima atsiskaityti banko kortele. 

NESIVEŽTI: Teritorija yra ekologiškai jautri; prašome venkite cheminių purškalų, kvepalų, aerozolių ir kt. Nesivežkite plastiko palikti nuosavybėje.

TOKSINĖS MEDŽIAGOS: Retritas yra detoksikacinis; prašome susilaikykite nuo toksiškų medžiagų vartojimo retrito metu.

INTERNETAS: Internetas bus prieinamas ofise ir su specialiu nešiojamu adapteriu, kurį turės Viktorija. Galėsite susisiekti su namiškiais, pasitikrinti ir įsiregistruoti skrydžiams laisvu laiku. Rekomenduojame retrito metu sumažinti interneto ir mobiliųjų telefonų naudojimą, atsitraukti nuo įprastos rutinos, kad patirtumėte optimalią retrito naudą.

Depozitas nėra grąžinamas, todėl prašome jūsų registruokitės su pasitikėjimu. Jei dėl kokių nors priežaščių mes turėsime atšaukti retritą, jūsų sumokėtos įmokos bus grąžinamos. Pinigų perdavimo-priėmimo sutartys pasirašomos garantuoti jūsų teises. Jei pasirinksite nedalyvauti įskaičiuotuose užsiėmimuose ir patirtyse, daliniai grąžinimai nėra taikomi.

Norintiems siūlome galimybę atvykti diena anksčiau, kad atsipalaiduotumėte ir prisitaikytumėte prie laiko juostos skirtumų, taip pat pratęsti savo atsitraukimą 3 dienomis ir po pagrindinės programos pasilikti su tikslu integruoti, pasimėgauti ir/ arba aplankyti toliau esančius miestus, daugiau pažinti bei susijungti su dvasiniu ir kultūriniu Indijos palikimu (galimos kryptys miestai Mysore, Madurai kt.). 

Viena papildoma naktis svečių namuose – 40 eur dalinantis kambariu dviese, įskaičiuotas maitinimas 3 k./ d. Ekskursijos, transportas ir galimos nakvynės viešbutyje bei maistas ekskursijų metu nėra įskaičiuota (būtų atitinkamai išminusuojama iš nurodytos kainos). 

Prašome pažymėkite jūsų el. laiške registruodamiesi, jei jus domintų ši galimybė.

Jūsų retrito mokytojai ir kelionės gidai

Yogi Vinod Kumar yra reiki meistras, jogos mokytojas, kilęs iš Šivananda Mokyklos, reiki meistras, daug metų praleidęs Himalajuose, mokydamasis šventuose miestuose Haridwar ir Rishikesh, kur buvo palaimintas jo aukštesniojo guru Sri Sai Avathar. Jis moko jogos ir veda gerovės, be streso programas žmonėms iš viso pasaulio. Kaip jogos mokytojas, jis daugiau dėmesio skiria jogos dvasiniams ir gydomiesiems aspektams, nei tik fizinių asanų tobulumui. Jis yra atsidavęs dalintis fundamentinėmis žiniomis ir praktikomis su žmonėmis, kad jie įtrauktų tai į savo kasdienius gyvenimus ir įgalintų save pažadinti Guru viduje, gyvendami širdyje įcentrintą gyvenimą. Daugiau: www.saiyoga.com.

Viktorija yra “Gyvenu su Meile” autorė, kelio rodytoja, mokytoja, mentorė, intuityvi fasilitatorė. Nuo 2011 m. ji dalijasi gairėmis dabartiniam evoliuciniam tranzitui, kuriame esame, vedimu paremti žmonėse pabudimo ir vienio sąmonės integravimo procesus. Jos aistra yra padėti žmonėms suprasti save, atrasti ir įgalinti jų tikruosius save. Ji dalijasi įrankiais ir parama pagydyti praeitį, ateiti į balansą savyje, susijungti su jų pačių vedimu ir šaltiniu viduje, įkūnyti jų aukščiausią potencialą ir plėstis jų gyvenimuose bei kūrybinėje evoliucijoje. Daugiau: www.gyvenusumeile.lt.

Šiltai laukiame Jūsų, 

Viktorija ir Vinodas