14 dienų retritas Indijoje

Detoksikacija ~ Gijimas ~ Ramybė ~ Atgaiva ~ Tikra Laimė

Mylėk drąsiai, tarnauk nesavanaudiškai, kad suvoktum Savasties palaimą

Prisijunkite prie mūsų šiam unikaliam, maitinančiam 14 dienų retritui Indijoje, Nilgirio kalnuose. Su siaurais slėniais, upėmis ir kriokliais, jie yra visada žali ir kartais gali matyti juos supančią melsvą miglą. Nilgiris, išvertus, reiškia „Mėlynas kalnas“. Retritas yra apie užbaigimą, paleidimą, pabudimą, holistinį gijimą, apsivalymą, dėkingumą, energijos pamaitinimą, buvimą ir gyvenimą širdies erdvėje, patiriant meilę, kaip tyrą Deivės energiją. Iš chaoso į vidinę ramybę. Iš aš į Aš.  Naujas Buvimo džiaugsmas moterims ir vyrams.
 
Retrito kursas yra orientuotas į įgalinimą, bendrystę su tikros laimės Šaltiniu, Vienio palaimą, lyderystę ir nesavanaudišką tarnystę, leidžiant tyros meilės liepsnai nugalėti ir įgyvendinti Buvimo Žmogumi likimą. Visi yra laukiami; retritas yra tobulas mamoms, dukroms ar draugėms, vienišiems keliautojams ir poroms bet kurioje santykių stadijoje, ieškantiems įkvepiančio atsitraukimo, kur holistinė gerovė bei sveikata sueina kartu atjaučiančioje ir mylinčioje retrito aplinkoje.
 
Užbaikite negatyvumo ciklus gyvenime ir sutelkite savo energiją leidimui pažadinti savo potencialą bei transliuoti savo energiją į pasidalinimą savo dovanomis, kad iš tikrųjų klestėtumėte iš jų su gyvybingumu, stabilumu ir kūrybingumu.

DATA | SRITIS | PASIRENGIMAS

2019 vasario 22 d. – kovo 08 d.

Indija, Coonor, Nilgiris

 • Pažengęs
 • Vidutinis
 • Pradedantis

Retrito paketas apima

 • 14 dienų ir naktų apgyvendinimas Devašola svečių namuose
 • Vegetariški pusryčiai, pietūs ir vakarienės (veganiški pasirinkimai pagal prašymą)
 • Kasdienė jogos, kvėpavimo, meditacijų praktika
 •  Mokymai, praktikos ir nuoširdūs pokalbiai
 • Energetinio gydymo sesijos
 • Asmeninės konsultacijos
 • Laikas tylai ir refleksijai
 • Safari po laukinę gamtą ir žygiai su gidais, lankant apylinkes ir šventas vietas kasdien
 • Ekskursija į miestą Ooty
 • Grupinis pervežimas iš oro uosto ir į oro uostą
 • Tradicinio Reiki bazinio lygmens sertifikatas ir parama praktikuojantis po kurso

Patirkite Širdyje įcentrinto gyvenimo Džiaugsmą

Retritas susideda iš įvadinės dalies, pilnos dienotvarkės pirmą savaitę ir neįpareigojančio relaksuojančio laiko einant į pabaigą. Tai turtingas interaktyvus turinys su individualiu požiūriu į kiekvieną dalyvį, pasiūlant asmenines praktikas sustiprinti savivoką, fizinį bei subtilųjų energetinį kūnus, suteikti atsipalaidavimo ir palaipsniško asmeninio tobulėjimo pojūtį. Visos praktikos kuriamos taip, kad leistų dalyviams veikti jiems patogiu tempu.

Kiekviena diena pasiūlys jums fundamentines sąmoningumo praktikas, kaip kvėpavimo praktikos, meditacija, joga, reiki, panėrimas į Sanskrito mantras, taip pat laisvo judesio praktikas pašalinti blokus energijos kūne, aktyvuoti energetinius centrus ir ateiti į balansą ir ramybę viduje. Jūs turėsite galimybes patyrinėti savo vidinę išmintį, taip pat savo vidinę galią per gilesnį požiūrį ir technikas. Jūs susipažinsite su jogine perspektyva apie asmeninę gino-higieną, natūralius organiškus savipriežiūros būdus, įtampos paleidimo technikas ir kitas įžvalgas apie sveikatos, grožio ir jaunatviškumo palaikymą.

Taip pat mes dalinsimės apie šio laikmečio iššūkius, viduje ir išorėje, ir kokiais būdais jūs galite juose transformuotis, padarydami juos tinkamais įgalinti jus gyventi bei tarnauti su gilia meile, džiaugsmu, ramybe ir gausa. Tai bus papildyta smagumu ir daug laiko atsipalaiduoti bei atsitraukti nuo gyvenimo spaudimų ir ilsėtis Širdies Erdvėje. Jūs gersite vešlios arbatos plantacijos žalumą, vaikščiosite debesyse, kaip matėte filmuose, detoksikuositės visuose lygmenyse, sąmoningai kursite savo gyvenimą iš naujo ir daug juoksitės. Jūs gersite šviežią vandenį iš kalnų, pabučiuotą arbatos, surinktą iš natūralių kalnų upelių, maitinsitės sveiku ajurvediniu maistu be gliuteno, vaisiais, daigais ir sultimis, kurie padės pakelti jūsų energiją, patirsite ajurdvedinio maisto gaminimo pamoką virtuvės šefo.

Svaiginantis gamtos grožis, gelmė, tikrumas, švara, resursų atgaivinimas ir atkūrimas, savo potencialo vystymas, atsipalaidavimas, ryšys ir draugystė. Retrito dalyviai yra skatinami retrito metu praktikuoti atsitraukimą vidun, tylą bei introspekciją. Stebėkite rimtį, saulės atspindžius ežere kalno papėdėje ir suraskite, kas yra susilygiavime jums. Mylėkite ir pagerbkite save, išlaisvindami Dieviškumą, kuriuo jūs esate. Mūsų ankstesnių retritų dalyvių dalijosi, kad tai jiems buvo gyvenimą keičianti patirtis.

* Dalis retrito vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalba.

pa

Reiki mokymai - retrito dalis

Šio retrito metu kiekvienas dalyvis turės galimybę išmokti tradicinio Reiki bazinį lygmenį, leidžiantį pasiūlyti Reiki energiją sau ir kitiems, bei gauti sertifikatą ir reikiamą medžiagą bei paramą po kurso tolesniam praktikavimui.

Reiki

Reiki yra senovinė natūralaus gydymo forma, transliuojant pakylėjančią gyvenimo energiją (Praną/ či) per rankas arba nuotoliniu būdu, kuri buvo iš naujo atrasta japono Dr. Mikao Usui maždaug prieš 100 metų. Reiki energija atkuria energijos balansą gavėjo kūne, nes dauguma negalavimų yra energijos trūkumo arba stagnacijos kūne rezultatas. Švelnus mylintis prisilietimas, siūlant Reiki energiją, veikia visą hormoninę sistemą ir aktyvuoja liaukų sekretus, atgaivinant kūną. Reiki didina sveikatą, laimę, kūrybingumą, pasitikėjimą ir aiškumą, priimant sprendimus, puikiai sustiprina ryšį ir bendravimą už žodžių tarp porų. Reiki yra pripažinta Pasaulinės Sveikatos Organizacijos ir daugybė išsivysčiusių šalių turi Reiki klinikas, kur yra siūloma reiki atsipalaidavimo ar masažo sesijos. Nereikia jokio įrankio ar aparato tai praktikuoti, tai nėra susiję su religija, ir yra lengviausia terapija prevenciniam mūsų kūno ir proto palaikymui nuo negalavimų ir streso bei pakelti energiją ir nuotaiką.

Galimybė likti trečiai savaitei

Jei patiriate jogos naudą ir norite tapti sertifikuota (u) jogos mokytoja (u) pasidalinti tuo su kitais, arba norite toliau gyti holistiškai ir/ ar mokytis apie  moters sveikatą, esate mielai kviečiami pasilikti trečiai savaitei. Yogi Kumar yra pasirengęs ir linkęs pasiūlyti mokymus Gurukula stiliumi, t.y. mažai grupei su individualiu, asmeniniu požiūriu, su Viktorijos parama. 

(250 eur 7 d. apgyvendinimas ir pilnas maitinimas + 250 eur jogos mokymai, 50 eur asmeninė sesija)

* Jei susidomėjote šia galimybe, prašome paminėkite tai registruodamiesi Mokymai vyks susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

 

Vietovė ir apgyvendinimas

Apsistosime Devašola svečių namuose, kurie yra pastatyti nuošaliai karališkųjų Niligiris kalnų, didžiulėje ekologiškai jautrios žemės nuosavybėje, antroje pagal dydį regione arbatos plantacijų (620 akrų), 18 km. nuo mažo ir švaraus miesto Coonoor, pietrytinėje Indijoje. Svečių namai buvo įkurti su intencija pasiūlyti paketą etiško ir ne komercinio turizmo. Dvasiškai orientuota erdvė, pripildyta švelnios, sakralios ir dvasinės energijos, saugoma sąmoningų prižiūrėtojų, pakvies jus į lėtą judėjimą. Čia, kur atviros plačios erdvės ir iš visų pusių supa arbatos sodai, toli nuo eismo, parduotuvių, televizijos, interneto, telefonų ar filmų, jūs būsite palaikoma (s) aplinkos perspektyvos bei ramybės susijungti su jūsų pačios (paties) gyvenimo šerdimi. Jūs gyvensite vasarnamiuose vaizdingame slėnyje. Gyvenamieji kambariai yra kuklūs ir tvarkingi, įrengti kolonijos laikų stiliumi, kiekvienas su atskiru vonios kambariu ir nedidele terasa lauke. Pabuskite nuo tūkstančių paukščių meilės raginimų, išženkite pro duris ir gėrėkitės nuostabiu vaizdu, kuris jus nuolat nustebins. Prisėskite ant suolelio jūsų namo prieigoje ir skaičiuokite kalnų serijas. Pasirinkite svajoti, skaityti, pasnūduriuoti, bendrauti arba panarstyti takeliais po plantaciją (dėl laukinės gamtos, jūsų saugumo dėlei; tolesniems pasivaikščiojimams mes suorganizuosime lydėtojus ir gidus). Stebėkite, kaip meditacija spontaniškai iškyla, stebint magišką saulėlydį. Prisiminkite, jūs kuriate prisiminimus.

Retrito akcentai

 • Žmogaus kūno šventovės ir DNR detoksikacija ir gijimas
 • Paleidimas sulaikyto pykčio ir baimės
 • Nervinės įtampos atpalaidavimas
 • Proveržis gausai ir santykiams gyvenime
 • Įrankiai buriuoti ramiai ir saugiai per transformacijos audrą, siaučiančią ant Žemės, kai ji tampa vis galingesnė
 • Asmeniniai kūno, proto, širdies klausimai
 • Specifinės technikos ir įgalinimas pasiūlyti komfortą kitiems sugrįžus namo su meditacija ir Reiki

Retrito naudos

 •  Atsitraukti nuo miesto gyvenimo triukšmo, prilėtinti greitą tempą ir susijungti su gamta
 • Atrasti save po buvimo ilgą laiką atsijungus ir pagilinti savivoką
 • Duoti sau reikiamos struktūros, arba, išplėsti erdvę gilesniam ryšiui ir pajautimui
 • Būti įkvėptiems ir palaimintiems Indijos jėgos vietų
 • Turėti nuostabų laiką, mokantis naujų praktikų
 • Praktikuoti Švelnumą, Atleidimą ir Meilę Sau; pagydyti santykį su Malonumu
 • Subalansuoti nervų sistemos būklę, tapti stipresniam protu ir surasti vidinę ramybę
 • Patyrinėti naujus mitybos ir valgymo įpročius bei išmokti gaminti sveikai
 • Išmokti, kaip gydyti save ir aplinką, natūralios savipriežiūros būdų
 • Progresuoti ir vystytis savo evoliucinėje kelionėje, jausti aiškumą, visuminį pagerėjimą ir jūsų kelio akcelaraciją
 • Palaikanti ir padrąsinanti aplinka padovanos jums nuostabių draugų iš visur pasaulyje
 • Išvykite labiau atsipalaidavę, atsigaivinę, iš vidaus spindinčia oda ir įgalinti

Registracija ir mokėjimas

Dvivietis kambarys, dalinantis dviese, 14 dienų asmeniui 800
Dvivietis kambarys privatus asmeniui 14 dienų 1000

Depozitas 300

Banko pavedimo detalės:
Banko pavadinimas: Luminor
Gavėjas: Paysera LT
S.W.I.F.T kodas: AGBLLT2X

Gavėjo sąskaita: LT774010042403269638
Mokėjimo paskirtis: EVP1310001912692

 

* Būtinai nurodykite būtent tokius pervedimo duomenis, kaip nurodyta instrukcijoje, kitaip, pavedimas gali būti užskaitytas pavėluotas ir gali būti nuskaičiuotas papildomas mokestis.

 

Retritas "Tyra Meilė"

Retrito programa

 

Penktadienis, vasario 22 d.

 Atvykimas ir įsiregistravimas per visą dieną. Lengva vakarienė ir susipažinimas. Retrito atidarymas ir įvadas.

Šeštadienis, vasario 23 d.

Pažadinantis ir energizuojantis ryto ritualas iki pusryčių.

Po pusryčių – ekskursija į Ooty, žygis į uolą, supakuoti pietūs, arbata karalių pilyje Fernill Palace, lauktuvių ir suvenyrų „medžioklė“ mieste.

Grįžtame į Devašolą, mėgaudamiesi saulėlydžiu, nušviečiančiu kalnų slėnius ir viršukalnes, mėlynu rūku, glostančiu kalno šlaitus.

Po vakarienės numatytas 1 val. trukmės orientacinis užsiėmimas.

Sekmadienis, vasario 24 d.

Iš ryto – safaris po Devašolą, susipažinsite su vietiniais gyventojais paukščiais ir laukine gamta, bezdžionėmis, elniais ir bizonais.

Vakare – Agniotra (Agnihotra), šventas ugnies ritualas su Sankskritu, pagal senovinę indų tradiciją ir vedinius tekstus reiškiantis gijimą, pažadins sveikatos ir gausos palaiminimus.

1 dalis:  Pirmadienis, vasario 25 d. – Penktadienis, kovo 1 d.
 
6.30 – 8.30 val. Ankstyvas kėlimasis, saulėtekio meditacija, jogos ir pranajama sesija su Yogi Kumar
9.00 – 10.00 val. Lengvi pusryčiai
10.30 – 12.30 val. Rytinė sesija su Viktorija – pokalbiai, praktikos, mokymai, vedamos meditacijos, aktyvacijos, grupės susilygiavimas
13.00 – 14.00 val. Pietūs
14.00 – 18.00 val. Grupiniai žygiai po gamtą, kalnus, vaizdingus kraštovaizdžius ir šventyklas/ Laisvas laikas
18.00 – 19.00 val. Vakarienė (po vakarienės galimas laužas)
19.00 – 21.00 val. Vakarinis užsiėmimas – švelni joga, judesio praktika, meditacijos, reiki praktika ar mantros, padėsiančios pasiruošti giliam miegui
10.00 val. Poilsis ir miegas
 
Šeštadienis, kovo 2 d.
 
Kurso užbaigimo šventė su laužu, ritualu ir pasidalijimai patirtimis.
 

Sekmadienis, kovo 3 d.

Diena ir laikas tylai, kontempliacijai ir refleksijai su savimi, pasislenkant į antrąją retrito fazę

2 dalis: Pirmadienis, kovo 4 d. – Penktadienis, kovo 7 d.

Šios dienos skirtos jūsų gijimui ir integracijai. Rekomenduojame skirti kasdien 2 val. savarankiškai reiki, jogos ir meditacijos praktikai, kad turėtumėte pasitikėjimą ir išsklaidytumėte bet kokias abejones. Tai paremti sukursime bendrą erdvę rytais iki pusryčių.

Po to – visas laikas jums – mėgaukitės ir būkite su didžiule ramybe, švaria gamta ir protą, kūną bei širdį švelniai glostančiais grožiais, kuriuos dovanoja plati, magiška, maitinanti Devašola namų erdvė.

Po vakarienės kasdien esate kviečiami prisijungti prie grupės 1-2 val. trukmės pasidalijimams, šiltiems pokalbiams ir smagiems žaidimams su Viktorija.

Jūs taip pat galite pasinaudoti galimybe turėti ajurvedinį masažą arba individualias konsultacijas-sesijas su Viktorija, Yogi Kumar ar ajurvedos gydytoju (rekomenduojama užsisakyti iš anksto, dėl detalių prašome pasiteirauti).

Ketvirtadienio vakarą, po vakarienės – šventinis atsisveikinimas iki kito karto su šokiais ir Holi spalvomis.

Penktadienis, kovo 8 d.

Pusryčiai, išsiregistravimas ir išvykimas iš Devašola.

* Mes pasiliekame teisę keisti programą, atsižvelgiant į labiau tinkamą, retrito dalyvius, oro sąlygas ir pan. Taip pat, jūs galite atvykti anksčiau arba pasilikti ilgiau šiame retrite iki arba po nurodytų datų.

DUK

Keliautojai po vieną gali pasirinkti atskirą kambarį arba dalintis su kitu asmeniu; jūs būsite suporuoti su tinkama (-u) kambarioke (-u). Su mūsų retritų patirtimi, galime pasakyti, kad retritas yra giliai intymus procesas. Jei jaučiate, kad norite turėti savo erdvę ir leisti laiką su vidiniu pasauliu, esant galimybėms, mes rekomenduojame dalintis kambariu, jei esate giminės arba pora, kad galėtumėte gauti 100% naudą iš mūsų renginio.

Kad užsitrintumėte savo vietą šiame retrite:

 1. Parašykite mums per šį puslapį arba el.p. viktorija@gyvenusumeile.lt.
 2. Gavęs jūsų paraišką, mes paprašysime jūsų sumokėti depozitą ne vėliau, kaip per 4 savaites nuo jūsų užklausos pateikimo.
 3. Likusi suma turės būti sumokėta vietoje arba iki retrito.
 4. Po depozito apmokėjimo mes pridėsime jus į uždarą grupę Facebook grupės organizaciniais tikslais, kur jūs galėsite susipažinti su kitais dalyviais ir užduoti klausimus, kurie gali iškilti iki kelionės.
 Pilna retrito kaina yra 800 eur dalinantis kambariu arba 1000 eur, privatus. Tai pilnas 14 dienų paketas, viskas įskaičiuota, daugiau išlaidų Indijoje galite neturėti, jei taip norite. Papildomai, jums reikia įsigyti lėktuvų bilietus: Vilnius-Delis, jei skrendate iš Lietuvos, arba į Delį iš kitos valstybės oro uosto, ir kitą skrydį Delis-Coimbatore. Skrydžiai jums turėtų kainuoti apie 500-600 eur). Viza Indijai ir kelionės draudimas dar apie 200 eur. Visa kelionė minimaliomis išlidomis išeitų 1500 eur. Nuo Coimbatore oro uosto mes pasiimame, tai įskaičiuota į retrito pakeo kainą. Jūsų vietą retrite užtikrina 300 eur depozitas, kurį prašome sumokėti ne vėliau, kaip per tris savaites po užsiregistraviimo laišku ar žinute.
 

Neįskaičiuotos išlaidos: jūsų skrydžių bilietai;
viza ir kelionės bei nelaimingų atsitikimų draudimai; medikamentai ar
ligoninės išlaidos; masažai ir kitos asmeninės paslaugos ar pirkiniai,
išskyrus trumpas asmenines konsultacijas; arbatpinigiai darbuotojams,
paslaugų tiekėjams  (taksi vairuotojams ir pan.; pasirinktinai, bet
visada sveikintina).

 
Prašome susisiekite, jei nėra aišku.

Skrydžius dalyviai organizuojasi savarankiškai.

Artimiausias oro uostas yra Coimbatore, aptarnaujamas vietinių vežėjų bei sujungtas su Deliu, Bombay, Bangalore, Chennai. Yra daug tarptautinių vežėjų skraidinančių į Delį.

Dalyvių prašome įsigyti tiesioginį skrydį ar skrydį su persėdimu į Delio oro uostą iš jūsų atvykimo valstybės (pvz. Vilnius-Delis, Ryga-Delis ir pan.) ir jungiamąjį skrydį Delis-Coimbatore (Delis-Coimbatore).

Jums nereikia rūpintis dėl oro uosto pervežimo (iš /į) susiorganizavimo, tai yra įskaičiuota į retrito paketo kainą. Mūsų užsakytas vairuotojas su transportu pasitiks jus Coimbatore oro uoste ir pristatys į vietą, su daugumos grupės dalyvių skrydžiais suderintu laiku. Jūs užtruksite 2,5 val. keliu įveikti 120 km atstumą ir pasiekti Pallaniappa arbatos plantaciją.

Jei jūs atskrendate kitą dieną ar mūsų užsakytos pervežimo paslaugos laikas pasirodys jums nepalankus, jūs galite susiorganizuoti taksi pervežimo paslaugą nuo oro uosto savarankiškai arba mes galime jums užsakyti. Šiuo atveju, pervežimo taksi paslaugą jūs apmokate patys (50 eur į vieną pusę).

Prašome pastudijuokite daugiau nuorodų dėl atvykimo Devašola namų svetainėje. Jei turite klausimų ar jums reikalinga pagalba, pasirenkant skrydžius, prašome, susisiekite su mumis el. paštu viktorija@gyvenusumeile.lt, taip pat galite užduoti klausimus retrito grupėje Facebook, kurios nuorodą atsiųsime jums į jūsų el. paštą po jūsų dalyvavimo patvirtinimo po jūsų depozito sumokėjimo.

Viza yra privaloma beveik visiems tarptautiniams keliautojams, norint patekti į Indiją. Jūs galite įsigyti turistinę vizą arba 30-dienų vizą.

Jūsų pasas privalo galioti mažiausiai 6 mėnesius iki įvykimo.

Esant reikalui, elektroninė viza gali būti išduota atvykus oro uoste. Prašome pasitikrinkite pasikeitusias taisykles ir įstatymus artimiausiame Indijos konsulate jūsų buvimo šalyje.

Sveikatos ir kelionės draudimai yra rekomenduojami. Prašome paskaitykite detales savo draudimo brokeriui. Galite susisiekti su mumis dėl rekomendacijų. Jei turite medicininių sąlygų, prašome pasitikrinkite su savo šeimos gydytoju prieš kelionę.

Srityje, kurioje mes būsime, pasiskiepyti nėra reikalinga.  Natūralios priemonės nuo moskitų ir asmeniniai vaistai yra rekomenduojami.

Vasario mėnesį Nilgiryje paprastai būna malonus, švelnus, šiltas oras, vidutiniškai 15-20 laipsnių temperatūra. Dėl augmenijos ir miškų iš visų pusių geriausiai tiks šviesių spalvų medvilnės rūbai ilgomis ir trumpomis rankovėmis, lengva striukė/ pončas, kojinės ir vandeniui atsparūs batai, priemonės nuo moskitų, guminiai sandalai ar šliurės, kambario šlepetės. Jūs galite norėti įsidėti savo užrašų knygutę ir rašymo priemonę, nedidelę patogią kuprinę žygiams ir išvykoms, asmeninius vaistus ir papildus. Prašome įsidėti baltą rūbą ilgomis rankovėmis spalvų šventei paskutinį vakarą. Naudosime natūralius organiškus dažus, tačiau turėkite omenyje, kad juos iš rūbų gali būti sunku ar neįmanoma išplauti. Teritorija yra ekologiškai jautri; prašome venkite cheminių purškalų, aerozolių, kvepalų ar kvapų, kt., nesivežkite plastiko palikti nuosavybėje. Retritas yra detoksikacinis; rekomenduojame susilaikykite nuo toksiškų medžiagų vartojimo retrito metu.

Internetas yra prieinamas Devašola namų teritorijoje; mes rekomenduojame sumažinti jo ir mobiliųjų telefonų naudojimą ir atsitraukti nuo jūsų kasdienės rutinos retrito metu, kad patirtumėte optimalią šio retrito naudą.

Depozitai yra įskaityti į kainą ir nėra grąžinami. Jei mes turėtume dėl kokių nors priežaščių atšaukti retritą, jūsų sumokėtos įmokos būtų  grąžinamos. Jei jūs pasirinksite nedalyvauti įskaičiuotose patirtyse, daliniai grąžinimai nėra taikomi.

Yogi Vinod Kumar

yra jogos mokytojas, kilęs iš Šivananda Mokyklos, sertifikuotas reiki energijos meistras, daug metų praleidęs Himalajuose, olose, palei šventos upės Ganga krantus, mokydamasis šventuose miestuose Haridwar ir Rishikesh, kur buvo palaimintas jo aukštesniojo guru Sri Sai Avathar. Jis moko jogos bei reiki, veda gerovės ir be streso programas žmonėms iš visų gyvenimo kelių. Jis daugiau dėmesio skiria dvasiniams ir gydantiems jogos aspektams, nei tik fizinių asanų tobulumui; jo mokinių tinklas paplitęs per pasaulį. Taip pat jis reguliariai rašo knygas, straipsnius apie jogą ir gydymą; siekia išlaikyti ir vystyti pavojuje esančius medicinius medžius ir augalus, kuriuos naudoja savo gydymams su kristalais, garso terapija, akupresūra, refleksologija ir natūropatija. Yogi Kumar yra atsidavęs dalintis fundamentinėmis žiniomis bei praktikomis su žmonėmis, kad jie įtrauktų tai į savo kasdienį gyvenimą ir šiais laikais įgalintų save pažadinti Guru viduje, gyvendami Širdyje įcentrintą gyvenimą. Daugiau informacijos apie Yogi Vinod Kumar galite rasti jo svetainėje www.saiyoga.com.

 

Viktorija Šimašiūtė

sukūrė retritų „Gyvenk savo Džiaugsmą“ projektą su vizija pagerinti žmonių gyvenimus, mokant apie holistinės gerovės ir sąmoningo gyvenimo galią. Keliaudama ir mokydamasi su Meistrais, Mokytojais ir vedliais, formaliais ir neformaliais, taip pat gydydama save, ji atrado savo aistrą vesti ir mokyti žmones ir paskyrė savo gyvenimą žinių ir meilės skleidimui, padedant kitiems kelti savo sąmonę ir pasiekti jų aukščiausią potencialą bei įgyvendinti savo misijas. Su šia vizija ir aistra, ji siekia praturtinti bendruomenes ir įgalinti kitus tobulėti ir subalansuoti kūną, protą bei dvasią (Širdį/ Atma). Šalia rašymo, individualių konsultacijų ir koučingo sesijų, ji veda grupinius užsiėmimus, meditacijas bei retritus įvairiose pasaulio šalyse. Viktorija turi gilų jausmą dėkingumo visiems savo mokytojams už jos mokymą ir kelio parodymą. Vienas iš būdų jai išreikšti šį dėkingumą yra dalintis, padaryti prieinamais kitiems ir skleisti šiuos mokymus ir išmintį su pasauliu. Plačiau susipažinti su Viktorija galite šiame puslapyje.

Laukiame pamatyti jus retrite „Tyra Meilė“.

Su Meile ir šiltais linkėjimais,

 Viktorija ir Yogi