Jei esate moteris, pasirengusi susigrąžinti savo transformuojančią galią iš vidaus, pasinaudokite galimybe prisijungti prie Viktorijos patirti šį giliai atkuriantį 7 dienų retritą Maltoje 2018 m. gegužės 13-20 d.!

sąmoningas įstraukimas ė kūrybinę evoliucija_ marketing _ mindset (72)

 

Tu sėdi begalinėje ramybėje ant aukštų klifų viršūnės. Tyra Žemės elegancija persmelkia Tavo ląsteles. Tu kvėpuoji kristaliniame ore tvyrančią magiją, sugerdama į save visą aukščiausią šviesą, kai Tavo plaukus kedena švelnus vėjas, skruostą bučiuoja nutūpęs Saulės spindulys. Gamta ir mokymai palaiko Tavo vidinį ryšį. Tu žvelgi į beribį žydrą horizontą virš jūros platybių priešais Tave, kuris tą palaimintą dabarties akimirką atskleidžia Tavo Naujo Gyvenimo Viziją. Dar niekada anksčiau nesijautei tokia įsižeminusi, tokia tikra ir tokia galinga. Turi keistą jausmą, kad jau esi čia buvusi anksčiau – seniai seniai…

 


Ar esate pasirengusi patirti šią magiją?

Mes kviečiame jus leistis į 7 dienų magišką kelionę Įkūnytos Moteriškumo Būties – Jūsų Moteriškos Sielos link. Tai nuostabi patirtis, sukurta specialiai moterims, iš naujo susijungti su jų giliausiu džiaugsmu ir vėl Atgyti. Jeigu jaučiate šį kvietimą, prašome, susipažinkite su retrito detalėmis žemiau.


Retritas apima

♦ 6 naktys kokybiško apgyvendinimo gražioje autentiško stiliaus viloje Gozo saloje su privačiu baseinu
♦ 1 nakvynė viešbutyje Maltos saloje (prieš skrydį), įskaitant eko mokesčius
♦ Sveikas, skanus ir subalansuotas maistas bei vanduo (išskyrus laisvu laiku ir išvykų metu valgant kavinėse)
♦ 5 dienas meistriškumo mokymai ir savigydos sesijos su Viktorija bei visą savaitę gilūs pokalbiai
♦ Kasdienės jogos sesijos, vedamos meditacijos, kvėpavimo praktikos, atsipalaidavimo sesijos ir refleksija gamtoje
♦ Tylos laikas
♦ Išvyka į žirgų šventovę terapijai su žirgais
♦ Unikali garso terapijos sesija su gongu ir įvairiais instrumentais
♦ Visi reikalingi pervežimai salose privačiu transportu (iš/ oro uostą, vilą, viešbutį, keltu)
♦ Nuostabios išvykos po salą, lankytinus objektus, šventas vietas, paslėptas vietas ir paplūdimius, įskaitant saulėlydžių stebėjimą
♦ Gyvenimo patirtis Džantija (Ggantija) šventykloje, pripažintoje viena seniausių pasaulyje
♦ Naudojimasis privačiu baseinu viloje
♦ Šventinė užbaigimo vakarienė restorane


Preliminari ir adaptuojama grupės programa 

paskaityti daugiau…


Kas įmanoma šio kelionės pabaigoje?

23509033_10155764511007488_1614348402840404135_o

 

♦ Jūs atkuriate ryšį su pačia savimi ir jūsų aukščiausiomis, giliausiomis svajonėmis;
♦ Jūs atveriate savo širdį ir paleidžiate slėgusį emocinį bagažą, galite jausti daugiau gyvybingumo, aistros ir džiaugsmo;
♦ Jūs išsilaisvinate iš ribojančių suvokimų apie save ir savo vertę;
♦ Jūs pažadinate savo unikalias dovanas, kuriomis jūs esate čia pasidalinti su tais, kuriems jūs atėjote pasitarnauti;
♦ Jūs paleidžiate baimes ir turite pasitikėjimą bei stiprybę daryti įgalinančius pasirinkimus ir imtis ryžtingų žingsnių, kurie jus kreipia jūsų sielos išsipildymo kryptimi;
♦ Jūs išplečiate savo žinias, įgūdžius bei supratimą apie sąmoningą realybės kūrimą, sąmoningus santykius ir harmoningą gyvenimą su visais ir viskuo; 
♦ Jūs toliau praktikuojate gyvenimą pagal savo intuiciją ir širdies tiesą, pakviesdama energetinę paramą ir vedimą.

Šis savaitės atsitraukimas palies jūsų širdį ir sielą ir atsilieps visose jūsų gyvenimo srityse, o taip pat jūsų šeimos, klientų, bendruomenės gyvenimuose ir visame pasaulyje per metus priešakyje. Energija, kurią jūs išlaisvinsite ir aktyvuosite čia, pripildys jūsų Šventą Gralį – jūsų kūrybinio potencialo taurę, jūsų dovaną sau ir kitiems. Jūs išvyksite namo su įrankiais kurti bei gyventi įgalintą, džiaugsmingą, autentišką ir prasmingą gyvenimą. Jūs turėsite pasitikėjimą sukurti bei paremti savo pačios sakralias ceremonijas bet kur pasaulyje. Jokiais kitais būdais jūs negalite svajoti apie daugiau ir paremti kitus geriau, kaip tik pasirūpindama savimi. Retrito patirtis tęsiasi ir aktyvuoja jus, kai jūs išvykstate. Toliau – viskas priklauso nuo jūsų.


Atsisveikinkite su abejone

 

23511424_10155764512432488_8129528883398230533_oLaikas… Jūs skaitote tai, nes jaučiate nepaaiškinamą “namų ilgesį“, trokštate to, ko neina išreikšti žodžiais. Kažkur viduje jūs jau esate pasirengusi palikti kamavimąsi praeityje ir jaučiate, kad kitas jūsų evoliucijos žingsnis gali atnešti jaudinančius atradimus, pasimėgavimą ir net pasilinksminimą! Kažkur viduje jūs jaučiate kvietimą pakelti jūsų gyvenimo lygį ir žengti pirmyn – į laisvesnį ir labiau širdimi jaučiamą būdą. Jūs žinote, kad magija nutinka už jūsų komforto ribų… Ir jūs esate teisi. Įsivaizduokite, kaip jūs kuriate savo gyvenimą ir savo gydančią praktiką bei kūrybinius projektus, kurie atspindi jūsų sielą, paremdama daugiau transformacijos, atsivėrimo, kūrybingumo ir plėtimosi jūsų aplinkoje.  Jūs nustebinate pati save, kaip jūs palaikote saugią, sakralią erdvę, įgalindama save ir kitus gyti, augti ir busti. Ir visa tai tik todėl, kad jūs, visų pirma, įkūnijote nesudrebinamą pasitikėjimą. Pasauliui reikia mūsų energijos dabar. Mums Tavęs reikia. Metas sueiti kartu ir aktyviai pakelti vibraciją visos planetos.


 Savaitės Rojaus Patirtis

 

23472172_10155764486682488_7310630051953567765_nRetritas „Sugrįžk Namo, Deive“,  du kartus per metus, pavasarį ir rudenį, kviečia moteris visiškai kūno, proto ir sielos atgaivai ir galingai naujai intencijai. Viktorijos intencija yra „atvesti“ moteris į tokią vietą, kurioje dauguma jų dar nėra buvusios, arba buvo šimtus metų atgal… 7 magija pripildytas dienas ir naktis ji su komanda žingsnis po žingsnio ves jus ir grupę per daugiamatę kelionę gilyn į save, iki pat plakančios šerdies to, kas jus daro labiausiai gyva. Būkite pasirengusi savo emocijų ir suvokimų plėtimuisi, ir – jausmiškai patirti, kas jūs esate ir kuo jūs esate čia būtiTai – nėra tik moteriškumo mokymai. Tai – gydanti švento moteriškumo įgalinimo kelionė. Šiame retrite mes orientuojamės į tai, kaip suvienyti Moteriškumo ir Vyriškumo aspektus viduje ir išorėje, nes tik tokiu būdu mes galime patirti tikrą pilnatvę, balansą ir harmoniją ir tapti dieviškomis Gyvenimo bendrakūrėjomis, galinčiomis sukurti tą gyvenimą, kurio mes trokštame. Čia jūs taip pat susijungsite su Motina Deive, Žeme Gaja, patirsite Naujos Žemės jūrą ir dangų bei prisiminsite, koks yra Rojus Žemėje. Jūs išsivešite šiuos naujai atrastus namus su savimi – toliau įkvėpti, kurti ir puoselėti! 


Sukurta natūraliai tėkmei

 

26793738_1830608346963273_2085593329_n

Tai nebus vien tik „sielos darbas“ – jūs patirsite daug poilsio ir smagių nuotykių! Mes nustatysime pakankamai laisvą programą, kad galėtų vykti tėkmė. Mes prisitaikysime prie to, kaip atsiskleidžia dienos, pagerbdamos savo įsipareigojimus ir suplanuotas veiklas. Tai – individuali ir grupinė patirtis, mokantis, kaip viską patirti su gracija ir supratimu. Jauskitės laisva tekėti taip, kaip tai labiausiai remia jūsų patirtį, tuo pačiu gerbdama kiekvienos kitos aukščiausią patirtį. Grupinėms diskusijoms mes naudosime supančią gamtą, tuo pačiu tyrinėdamos salos kraštovaizdį, aplankydamos pažintinius objektus ir nuostabius paplūdimius, kad jūs galėtumėte patirti kuo daugiau šios magijos, kvėpuodama visa tai per save, mokydamasi ir mokydama, ir mėgaudamasi. 

Pavyzdinė dienos struktūra

 Šeštadienis yra atsipalaidavimo diena, sekmadieniai yra atvykimo bei išvykimo dienos, šiomis dienomis grupiniai užsiėmimai nevyksta, išskyrus atidarymo ceremoniją atvykimo dieną. 

• 7.00 – 9.00 Ryto praktika (meditacija/ joga/ dienoraštis) (galima pasirinkti, kaip grupinę arba savarankišką praktiką/ galima praleisti)
• 9.00 -10.00 Pusryčiai
• 10.00 – 13.00 Rytinis grupinis užsiėmimas viloje arba derinant su išvykomis gamtoje/ arba laisvas laikas ir asmeninės sesijos
• 13.00 – 14.00 Pietūs (viloje arba pietų dėžutė gamtoje arba kavinėje, restorane, jei išvykų metu)
• 14:00 – 16:00 Maudymasis jūroje, atsipalaidavimas
• 16:00 – 18:00 Laisvas laikas
• 18.30 – 19.30 Vakarienė (viloje arba kavinėje/ restorane)
• 19.30 – 21.00 Vakarinis grupinis užsiėmimas/ meditacija/ pasidalijimų ratas/ asmeninės sesijos
• 21.00 – 22.00 Bendravimo laikas, poilsis


 Vieta ir apgvendinimas 

 

Stovyklos savaitė vyksta Maltos saloje Gozo, kas reiškia „džiaugsmas“. Pasižyminti lėtu gyvenimo tempu ir neįtikėtinai tylia atmosfera, ši sala yra idiliška ramybės oazė ir tobula, saugi vieta atsitraukimui. Mes apsistosime privačiuose atostogų namuose, gražioje autentiškos architektūros stiliaus viloje, su visa šiuolaikiška įranga. Vila yra įsikūrusi Sannat miestelyje, vaizdingoje aplinkoje, greta Ta Cenc klifų, iš abiejų pusių už 2,5 kilometrų yra du paplūdimiai iš daugybės saloje. 

Čia jūs galėsite atsigaivinti vidiniame kiemelyje esančiame baseine, pasideginti saulėje ant patogių gultų, rašyti dienoraštį romantiškoje terasoje, pasidalinti įspūdžiais ar turėti prasmingą pokalbį su viena iš naujų sielos sesių jaukioje svetainėje. Jūs prisiminsite malonumą „prilėtinti“, „padaryti pauzę“, skirsite akimirką apmąstyti tai, ką jūs patiriate ir ko mokotės, o tada atsitrauksite į savo kambarį atsipalaiduoti ir iš naujo „pasikrauti“ iki mūsų kito nuotykio pradžios.

Miegamieji yra dviviečiai arba triviečiai, kiekvienas su privačiu vonios kambariu (“en-suite“). Kiekviename kambaryje jūs rasite komfortabilias lovas, patalynę, vonios rankšluosčius, plaukų džiovintuvą ir asmens higienos priemones. 

 


Kodėl Malta?

22851770_376556476115207_8681938056832481657_nDaugybė senovės kultūros garbino moteriškas dievybes, kurios šiandien atitinka šiuolaikinę „motinos deivės“ idėją. Malta – „Motinos Deivės Namai“. Daugybė moteriškų statulėlių čia buvo rasta priešistorinėje Maltos šventykloje Džantija (Ggantija), greta uolos. Retrito metu jūs turėsite galimybę susilygiuoti su šiomis energijomis, prieidamos prie gydymo ir išminties, kurie vis dar gyvena čia. 

paskaityti daugiau…


 Maistas

Maistas atlieka svarbų vaidmenį šiame retrite. Meniu yra sudarytas daugiausiai iš veganiškų patiekalų, paremiant jūsų kūnų detoksikaciją. Maistas yra gaminamas kasdien, stovyklos viloje ir su didele meile patyrusių ir mėgėjų virtuvės meistrų, daugiausiai naudojant vietinius ir sezoninius vaisius bei daržoves. Įkvėpimas virtuvėje (sveikų, sočių ir gurmaniškų patiekalų receptai) yra tai, ką jūs papildomai parsivešite su savimi į namus. Kai kuriomis dienomis per pietus/ vakarienę mes galime turėti užkandžius gamtoje arba užsukti į kavinę/ restoraną, kad sukurtume daugiau balanso ir tėkmės. Jei norėsite tai papildyti, jūs esate laisva savarankiškai apsilankyti vietiniuose restoranuose, įsigyti iš parduotuvių ir kitų prekybos vietų, kurios siūlo nuostabių dalykų įvairesnei patirčiai. Stovykla yra be alkoholio ir mėsos; jei jūs tai renkatės, prašome jūsų, gerbkite grupę ir darykite tai atskirai.  Papildoma retrito vertė

                                                                                                                                                          

26694370_1830611340296307_1681752660_nŠis retritas nesibaigia po jūsų išvykimo ir pažymi jūsų įėjimą į didesnę bendruomenę. Tai – kitos moterys, kurios taip pat, kaip ir jūs, išdrįso būti didelės ir transformuoti savo pasaulius ir realybes iš vidaus. Jūs niekada negalite žinoti, ką jūs galite sutikti ir kas gali įvykti Maltoje. Viskas čia nutinka lengvai. Taip pat ir ašaros, juokas, proveržiai, apsikabinimai. Jūs užmegsite gilius tarpusavo ryšius ir ilgalaikes draugystes su nuostabiomis moterimis, kurios bus parama jūsų tolesnėje augimo kelionėje. Moterys toliau dalijasi patirtimis, ištekliais bei įgūdžiais ir klesti kartu virtualiame ir fiziniame pasauliuose po retritų. Tik įsivaizduokite rezultatus jūsų asmeniniame bei profesiniame gyvenime, kuriuos ateinančiais mėnesiais ir metais gali atnešti jūsų pačios vidinis darbas ir šių pažinčių vertė. Bet jūs turite pasakyti „Taip“ Sau, kad prisijungtumėte ir tai pamatytumėte.


Retrito priedai visoms dalyvėms

 

Todėl, kad jūs mums rūpite, jūs taip pat gausite dovanų:

Narystę uždaroje retrito grupėje Facebook – kur prieš stovyklą jūs galėsite susipažinti su kiekviena grupės dalyve, užduoti savo klausimus ir gauti atnaujintą informaciją, kaip geriau pasiruošti, o po stovyklos – išlikti ryšyje, gauti tęstinį palaikymą iš Viktorijos bei grupės narių ir, žinoma, apsikeisti nuotraukomis! 
Aiškumo skambutį – 20 minučių 1:1 laiko su Viktorija iki stovyklos, kad ji galėtų asmeniškai jus pažinti ir, kaip gali, geriausiai paremti jūsų kelionę.
Sugrįžimo skambutį – mes susijungsime, kaip grupė, kad padėtume jums integruoti tai, kas buvo patirta ir išmokta, kai jūs sugrįšite į namus.
Specialias asmenines dovanas nuo Viktorijos, kurias jūs gausite atvykusi bei išvykdama ir kuriomis galėsite naudotis retrito metu bei parsivežti namo, kaip šios gyvenimo patirties prisiminimą.

 


Kita praktinė retrito informacija

susipažinkite čia


Kaina 

Ankstyva registracija: 880 eur – iki kovo 31 d.

Standartinė kaina: 1050 eur nuo kovo 31 d.

* Sugrįžtančioms dalyvėms suteikiama 5% nuolaida.

Registracija

Jei Jūsų Širdis sako Taip, užsitikrinkite savo vietą dabar:

UŽSIREGISTRUOTI

 

26696513_1830611786962929_826133790_n

Su registracija jūsų yra prašomas negrąžinamas 1/2 depozitas, kad būtų palaikyta jūsų vieta šiai ypač ribotai vietomis stovyklai. Esant poreikiui, depozitas gali būti paskirstytas per 2 mokėjimus. Apmokėjimo instrukcija atsiunčiama el. paštu per 48 val. po registracijos anketos užpildymo. Nesulaukusi, prašome, susisiekite su mumis el. p. deivessala@gmail.com.


Paskutinė žinutė nuo Viktorijos

 

18222387_453241881696337_9141699040996378823_nMieloji, ar žinai, kokia ypatinga Tu esi? Jaučianti, sąmoninga, talentinga, investuojanti į save, nuolat auganti ir – pasirengusi įžengti didesniu būdu. Mes gyvename šiuo unikaliu laiku, kai mes, kaip moterys, galime save realizuoti, atlikdamos daugybę vaidmenų viename, ir prisiliesti prie daugybės žmonių laimės. Ar jauti šį kvietimą išplėsti savo kuriančią galią naujoje eroje? Taigi, pasirenk… Laikas pagerbti Tavo Sielą Dabar. Nesvarbu, ar tau reikia pertraukos nuo kasdienės rutinos, ar tu žinai, kad metas iš naujo įvertinti savo kryptį, ar tu trokšti erdvės pasibūti su savimi, ar jauti, kad esi ant esminio tavo gyvenimo pokyčio pakraščio, ar esi pasirengusi panerti gilyn ir kilti aukštyn – šis laikas pamaitins ir įkvėps tave taip, kaip tau dabar reikia. Man būtų garbė ir malonumas pasidalinti Maltoje su Tavimi viskuo, ką galiu perduoti, kad prisidėčiau prie Tavo Įsikūnijimo, Laimės ir Savirealizacijos. Atvyk ir patirk bei pajausk savo Daugiamatiškumą, Moteriškumą ir Meistriškumą visiškai nauju būdu.

 

 Meilėje ir Šviesoje, 

Viktorija
                                               

 

 


Jei turite klausimų, prašome, susisiekite su mumis el. p. deivessala@gmail.com arba užpildykite kontaktinę formą šiame puslapyje.