Retritas Balyje

2020 10 03 - 10 10

Brangi Moterie, ar ieškai kažko sau?

 • Ar nori švelniai atsiverti gyvenimą keičiančiam skyriui, gyventi gyvenimą, kuris sulygiuotas su tavo širdies troškimais? 
 • Ar nori skirti daugiau dėmesio ir energijos patyrinėti savo sakraliąją save, bet neturi tam laiko ir erdvės?
 • Ar daug atiduodi kitiems, jautiesi pavargusi, išsekusi ir tavo sistema prašo pasikrauti, atkurti ir prisipildyti iš naujo?
 • Ar turi troškimą išsilaisvinti savo pačios autentiškos sielos savasties išraiškoje, būti matoma, girdima ir švenčiama tokia, kokia esi?
 • Ar esi pasirengusi išvalyti gėdą ir kaltę iš savo ląstelių ir paversti savo didžiausias žaizdas džiaugsmo šaltiniais?
 • Ar esi pasirengusi galutinai pagydyti savo santykį su Savimi ir savo kūnu bei priimti didžiausią gyvenimo dovaną – Mylėti Save visiškai?
 • Ar žinai vertę to, ką tu turi pasiūlyti šiam pasauliui, ir jauti stiprų kvietimą daryti kitą, nuoširdų ir atsidavusį žingsnį įžengti į tavo galią? 

Palaikykime, maitinkime ir veskime tave, kai tu išskleidi savo sparnus ir vystai savo spindėjimą iš vidaus. Tu esi kviečiama pripildyti savo moteriškos energijos puodelį ir mėgautis savo magiška dvasia šiame giliai atkuriančiame ir transformuojančiame retrite Balyje. 

Viktorija ves šį intymų retritą su intencija palikti tave, besijaučiančią pamaitinta tavo visuose lygmenyse, susilygiavusią su tavo aukštesniąja aš, įkvėptą ir aprūpintą pavertime tikrove tavo aukščiausios vizijos. 

Gamta | Seserystė | Savo gelmės pažinimas | Gijimas
Išmintis | džiaugsmas | Meilė | Naujos Pradžios

Atsitraukite nuo jūsų gyvenimo užimtumo ir prisijunkite prie mūsų jausmingai patirčiai, visiškam atsistatymui ir giliam įgalinimui. Pasidovanokite poilsį, tikrą, juntamą ryšį, gyvenimo mokymąsi ir nuotykį, kuris sujungs jus su jūsų pačios intuityviais įgūdžiais ir tuo, kas svarbiausia. Šis moteriškumo jėgų atgavimo retritas yra apie savęs, viso grožio, kuris gyvena viduje, susigrąžinimą, prisiminimą, kas tu esi ir ką esi kviečiama atnešti į šį pasaulį, ir apie gilesnį sužydėjimą, kaip moteriai. 

  Tu esi svarbi. Tavo dovanos yra reikalingos pasaulyje. Žinai, kad tavyje yra galia ir ji tave kviečia. Daugiau jokio slėpimosi. Atverk savo Širdį visatos magijai ir stebuklui pasaulio aplink tave. Apkabink savo Žmogiškumą ir atskleisk savo Dieviškumą. Atkurk savo įgimtą Vertumą, Aistrą, Meilę, Malonumą, Gausą ir Kūrybingumą. 

Retritas apima

 • Asmeninė sesija 1:1 su Viktorija iki retrito, kuri padės jums labiau suprasti jūsų intencijas ir pasiruošti retrito patirčiai
 • 7 dienos/ 6 naktys Bali Eco Stay vilose (didelės dvivietės ir trivietės vilos su vienu arba dviem vonios kambariais)
 • Transportas iš oro uosto į viešbutį ir atgal**
 • Kasdienės meditacijos ir transmisijos giliai susijungti viduje ir paleisti tai, kas daugiau netarnauja 
 • Įgalinančios asmeninio ir dvasinio augimo sesijos 
 • Meilės Sau ritualai sveikatai ir gerovei
 • Nuoširdūs pokalbiai ir pasidalijimai 
 • Laikas Tylai ir vienumoje 
 • Gėlių aukojimo dirbtuvės su Balio moterimis
 • Pusdienio kultūrinis panėrimas ir privati ceremonija su baliniete Aukštąja Dvasininke, įskaitant balinietiškas šokis ir dviem tradiciniais apsivalymo – ugnies bei vandens ritualais 
 • 3 veganiški/ vegetariški patiekalai bei užkandžiai (permakultūriškai vietoje užaugintas maistas) kasdien
 • Kasdien šviežus geriamasis vanduo, tiesiai iš kalnų šaltinio ir organiškos arbatos bei kava (organiškai surinkta ir pagaminta viešbučio moterų)
 • 3 val. vedamas pasivaikčiojimas po ryžių laukus, atogražų mišką ir vietinį kaimą 
 • Nemokamas 1 val. masažas papildyti tavo vidinį darbą
 • Pusdienio išvyka į Ubud miestelį įsigyti lauktuves
 • Išimtinis naudojimasis visa viešbučio teritorija, įskaitant natūraliu baseinu, upe ir kriokliu trys minutės nuo vilų
 • Uždarymo laužas su tradicine balinietiška gyva muzika  
 • Savipriežiūros planas, kurį išsivešite su savimi

* Visi mokymai ir užsiėmimai, apgyvendinimas ir maitinimas įskaičiuota. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirūpinti savo skrydžiais, viza ir draudimu, atvykti ir mėgautis.

** Mes pasiūlysime vieną bendrą oro uosto pervežimą (atvykimo ir išvykimo), todėl gali reikėti palaukti, kol atvyks kitos dalyvės (kiti asmeniniai pervežimai ir pavežimai iki miesto nėra įskaičiuoti).

*** Rekomenduojame atvykti dieną ar kelias iki retrito adaptuotis prie kitos laiko juostos ir/ arba pasilikti keletą dienų po retrito bei patyrinėti salą savarankiškai. Balyje yra nuostabių vietų apsistoti už draugiškas ir labiau prabangias kainas.

Mums visoms pažįstamas troškimas daryti kažką pozityvaus ir įkvepiančio gyvenime, kaip ir jausmas buvimo nerealizuojančiai savęs ir atitrūkusiai nuo to, kas mums teikia tikrą Džiaugsmą. Tai yra tai, kas įkvėpė šį retritą. Tai nėra tipinis jūsų asmeninis atsitraukimas, ne dar viena reklama ar dar vienas seminaras. Tai susirinkimas moterų, kurios yra atviros gyventi prasmingus gyvenimus, sulygiuotus su jų asmeninėmis vertybėmis, tikslais ir svajonėmis, harmonijoje su planetos darbotvarke. Kai moterys sueina draugėn su sakralia intencija, yra sukuriamas Meilės baseinas su laimės hormonais, kuris pažadina intymų dalijimąsi, gilų atsinaujinimą ir priešistorinį prisiminimą. 

Ar atpažįsti save kuriame nors iš šių:

• Buvimas santykiuose, darbuose, situacijose, kurie daugiau tau neneša džiaugsmo ir išsipildymo pojūčio?

• Atsidavimas baimėms, kurios sulaiko tave atvirai gyventi, kaip sėkmingai intuityviai moteriškumo lyderei?

• Per daug buvimo galvoje, per daug sunkaus darbo, per daug savęs neigimo, žalojimo ar apleidimo?

• Sakymas Taip, kai iš tikrųjų jauti sakyti Ne – arba visada darymas savęs paskutine?

• Slėpimasis šešėliuose ir ignoravimas tavo sielos kvietimo?

Intencijos, su kuriomis susijungsime šiame retrite:

• Kaip aš esu sukurta geriausiai pasitarnauti kitiems? 

• Kaip aš galiu gyventi pagal tai, kas yra mano aukščiausiai gerovei? 

Pilnatvė yra tavo prigimtinė teisė

 Savęs Suvokimas

Mums buvo sakoma, kokios turime būti, kaip moterys. Tai, kas tu esi tavo esmėje, negali būti apibrėžta ir apribota vaidmeniu, role. Šis retritas parems tave atrasti, kad esi daugiau, nei tik mama ar tik tavo darbas. Retrito sesijos yra unikaliai sukurtos sugrąžinti jus į jūsų tiesą, balsą ir autentišką esmę. Jauskis visiškai susilygiavusi su Savimi, protu, kūnu ir dvasia. Apkabink tai, kas esi, ir įženk į aukščiausią versiją tavo pačios ir tavo vizijos ateičiai. 

Gilus Ryšys

Kartu, išsklaidysime abejones, įgalinant labiau sulygiuotą intuiciją, priėjimą prie aukštesnės sąmonės būsenų, vidinio pasitikėjimo vystymą ir savo aukštesniosios aš įkūnijimo patirtį. Tai turės bangos efektą viskam jūsų gyvenime bei paskatins lengvą buvimą, ramybę, atsipalaidavimą ir pasitikėjimą situacijose, kurios jus anksčiau gąsdino. Išvyksite su išminties, kuri yra unikali jums, pojūčiu, bei giliu žinojimu, kaip gyventi pakylėtoje būsenoje.

Šventas Moteriškumas

Gyvenome vyriškoje realybėje ir buvai atsijungusi nuo savo kūno ir natūralaus jausmingumo. Patyrinėk balansą tarp tiesiog buvimo ir įsitraukimo į veiksmą. Būties minkštumą, priėmimą ir leidimą sau jausti meilę, kurios visada troškai. Nelauk kito, susigrąžink tai sau! Retritas leis patyrinėti vidinius archetipus – mergaitę, žavėtoją, išmintingą moterį, gyduolę ir dvasininkę, subalansuos vyriškas bei moteriškas energijas jumyse, ir bus jūsų iniciacija į jūsų pačios kitą moteriškumo fazę.

Sakralus Seksualumas

Išmoksite energijos puoselėjimo paslapčių moterims, sakralias gijimo ir įsikūnijimo praktikas, kurios padės paleisti traumą, baimę, kaltę, gėdą, perprogramuoti jūsų nervų sistemą ir transformuoti savęs pojūtį į visišką autentiškumą. Giliau pažinsite savo kūną ir seksualumą, kaip vartus į jūsų dvasinį ryšį, dvasinio ir asmeninio potencialo bei augimo išplėtimą. Išmoksite praktinius įrankius kitu būdu įžengti į malonumą, atrakinti savo kūrybinį vaisingumą, manifestuoti sielos troškimus ir patirti išplėstą gyvybingumo pojūtį. 

Gijimas ir Transformacija

Mūsų visas potencialas ir gyvenimą keičianti asmeninė transformacija tampa prieinami per gilesnį savasties nušvietimą, kai esame palaikomi atjautoje ir neteisime. Išmoksite prieiti prie savo „šešėlių“, tų aspektų, kuriuos visų pirma atpažįstame kituose. Dirbsime pakelti jūsų vibraciją, kad pasirodytų daugiau autentiškos būties. Patirtis yra neprilygstama ląstelinė transformacija, kuri atneš stebuklus jūsų visuminei gerovei, paspartins pakilimą ir paruoš gausiam ir tikslingam gyvenimui.

 Santykių Atsinaujinimas

Pakilsite Meilėje ir iš naujo įsimylėsite savo mylimuosius. Kartais turime pabūti atskirai, kad įvertintume, kaip mylime būti kartu. Išmoksite autentiško bendravimo, radikalaus atvirumo, nuoširdumo ir pažeidžiamumo meno labiau mylinčiam ryšiui su savimi ir kitais, praktikų, kurios maitins jūsų visus santykius ir pagerins intymių santykių kokybę. Taip pat išmoksite be atsiprašinėjimo išsakyti, kaip jūs jaučiatės, ko norite ir ko jums reikia, kad galėtumėte geriau pasirūpinti savimi.

Gausos Tėkmė

Iš prigimties esame davėjos ir maitintojos. Dažnai tai sukuria iššūkių, kas liečia pinigų gavimą. Pinigai nėra priešinga Meilei, jie vienas kitą papildo. Retrito metu atnaujinsite savo gausos sąmonę. Atskleisite jūsų ankstesnį programavimą ir įsitikinimus, kurie blokuoja pinigų įėjimą, gausite įrankius kurti ne tik finansinę gausą, bet ir sveikatos, kūrybingumo ir atviros širdies gausą, be to, pakelsite savo energijos lygmenį, kas leis jums pritraukti daugiau gausos dar esant retrite.

Autentiška Lyderystė

Atrasite, kaip įlieti į savo kasdienį gyvenimą aukštesnę intenciją ir gilesnę prasmę, kaip atskirti sveiką atsidavimą savo evoliuciniam kvietimui nuo destruktyvaus savęs apleidimo, kaip išspręsti įtampą tarp žaidimo maža, kontrolės paleidimo ir poreikio pagerbti savo atsakomybes ir įsipareigojimus, išsilaisvinimą, kuris iškyla per dalyvavimą evoliuciniame procese visa širdimi. Įgysite įrankius, kurie leis pradėti įgalintą evoliucinį santykį su gyvenimu ir augti harmoningoje bendrakūryboje.

 

Tikras Poilsis, kurio Tu nusipelnei

Šiame pažengusiųjų retrite leisimės į gelmę mūsų vidinių karalysčių ir aplankysime išorines vietas, kad susitiktume su mūsų pačių galios šaltiniu viduje, sakralia Savimi, kuri peržengia visas kliūtis visapusiškai autentiškai saviraiškai. Tai bus gilus panėrimas į Gamtą, Šventę, Laukinį Moteriškumą, apie kurį rašė Clarissa Pincola Estes, jūsų Širdies paslaptis, kur gausite mokymus ir asmeninines gydančias transmisijas, kurie parems jus atrasti jūsų tikrąją prigimtį ir pakilti į jūsų tikrąją galią.  

Septynias dienas praleisite, tyrinėdama egzotiškus vaizdus, patirdama gilų atsipalaidavimą, gijimą ir poilsį, mokydamasi, kaip būti šviesos nešėja ir gyduole šiuolaikiniame pasaulyje, dalyvaudama sakraliose ceremonijose ir būdama dalimi genties nuostabių moterų, kurios jums liks draugės ir svarbi parama visam likusiam gyvenimui. 

Įsivaizduok, kaip kasdien atsikeli su grožiu, dėkingumu, meilės pasiūlymu savo kūnui ir gyvenimą žadinančia intencija. Vaikštai su jausminga tėkme, apsupta ramios tylos bei maitinančios gamtos ir surandi balansą ir stiprybę. 

Po skanių pusryčių, mėgaujantis maistu, užaugintu vietinėje žemėje, ir žvelgiant į slėnius ir kalnus, leidiesi į asmenines  praktikas, porose ir grupėje, tyrinėjant įvairius metodus ir technikas pažadinti ir įkūnyti savo visą potencialą, atverti savo kūną ir energijos kanalus, tapti viena su savo kūrybine energija ir vystyti išmintį, intuicijos bei gydymo įgūdžius.

Aiškumo ir susilygiavimo sesijos bei praktiniai užsiėmimai padės peržengti asmenines baimes, paleisti pasipriešinimą ir įtampą bei kitus blokus jūsų kelyje, kad taptumėte Meistre Manifestacijos su Gracija ir Tėkme, kuria esate. Patirsite gražią tėkmę įvairių praktikų ir įrankių, įskaitant meditaciją, garso ir meno terapiją, darbą su balsu, masažą, gimdos atpalaidavimą, judesį, dalijimąsi, koučingą ir tokį meilės lygmenį, kuris taps jūsų norma. Išmoksite, kaip galite suvienyti savo kūną, širdį ir protą ir įgysite įgūdžius pradėti dalintis įkvėpimu, kuris gali pakelti ir transformuoti žmonių gyvenimus. 

Tarp grupinių sesijų turėsite galimybę turėti asmenines sesijas bei paklausti asmeninių ar profesinių, dvasinių, praktinių ir planavimo klausimų, dėl bet ko, kas vyksta jūsų gyvenime. Turėsite daug laiko tiesiog būti, pasinerti į dabarties akimirką, svajoti, maudytis po kriokliu, pasilepinti masažu ar popiečio poguliu, turėti prasmingą pokalbį su panašiai mąstančiomis moterimis, sielos sesėmis, praleisti vakarą su gera knyga, mėgaujantis ramybe ir grožiu aplink jus. 

Ekskursijos ir išvyka pas Balio Aukštąją Dvasininkę suteiks autentišką kultūrinę patirtį. Mokysimės pagaminti tradicinę Meilės Auką Visatai iš gėlių, kaip vilkėti balinietišką rūbą, kuris liks jums kaip dovana, sakralaus balinietiško šokio įkūnyti moteriškumą, vandens ir ugnies ritualai parems jus toliau paleisti gilius emocinius blokus iš jūsų kūno ląstelių, praėjusių gyvenimų persekiojimų traumas ir pasąmoninio proto šešėlius, baimes, kurie blokuoja mūsų transformacijas.

Tai bus magiška ir gyvenimą keičianti patirtis, kurią amžinai branginsite. Ir, daugiau nebepainiosite savipriežiūros su savanaudiškumu, nes suprasite, kad darymas savęs prioritetu ir atidavimas sau yra raktas visuminei sveikatai ir laimei.

Pakelk save Gyvenimui

• Pamaitink savo sistemą ir patirk regeneraciją giliu ląstelių lygmeniu.

• Susijunk su savo Tikrąja Savimi ir Dieviškumu – tavyje, kituose ir pasaulyje.

• Išmok gavimo meno, ne tik davimo.

• Atsiverk patirti gilų emocinį gijimą ir priimti meilę. 

• Prisimink švelnumo ir atjautos sau galią.

• Atkurk vidinę ramybę ir tapk stipri mentališkai.

• Tyrinėk savo moterišką saviraišką vien tik moterų rate ir subalansuok žalojančias patriarchijos amžių įtakas.

•  Susijunk su savo jausmingumu be teisimo ir gėdos ir susigrąžink tavo seksualinį nekaltumą.

• Primink savo kūnui jo įgimtą šventumą ir jauskis energingesnė, laisvesnė ir labiau pasitikinti savo kūne.  

• Susigrąžink savo vidinę moterį, tą savo dalį, kuri gali sėkmingai kurti jos svajonių gyvenimą.

• Gauk efektyvų vedimą laimei ir įrankius pagerinti savo gerovę.

• Būk įkvėpta, kaip tu gali prisidėti prie pasaulio maitinančiu ir keliančiu būdu.

• Atnešk savo dvasinę gyvenimo misiją ir tvirtai įtvirtink ją savo ląstelėse ir kūne.

Jūsų namai nuostabias 6 naktis/ 7 dienas

Šis retritas leis jums patirti, kad Balis yra daugiau, nei tik magiška sala smėlėtų paplūdimių, linguojančių palmių medžių ir įspūdingų ryžių laukų vaizdų, bet ir sena žemė su spalvinga kultūra, turtinga mitais ir ritualais, viena labiausiai dvasiškai spindinčių pasaulio vietų, kur žmonės skleidžia atsidavimo, meilės ir tyro džiaugsmo energiją. Mes turėsime išimtinį naudojimąsi Bali Eco Stay viešbučiu pačioje Balio šerdyje netoli Batukaru kalno. Ši vieta ypatinga dėl jos pulsuojančios maitinančios, tikros Šakti energijos išraiškos aplinkos. Tai ne tik ideali vieta mūsų retritui, šis viešbutis yra gavęs apdovanojimą už tai, kad vertina tvarumą, rūpinasi gamta ir kultūros išsaugojimu. Slėnis su kvapą gniaužiančiu grožiu, natūraliu šaltinio vandeniu ir nuostabia vietine bendruomene jus įkvėps ir parems atsipalaiduoti ir iš naujo atrasti tikruosius gyvenimo džiaugsmus. Gyvensime nameliuose, sukonstruotuose iš bambuko, natūralaus akmens ir medžio, kurie yra unikaliai sukurti, kad turėtų maksimalią oro tėkmę ir natūralų vėdinimą. Prisiminkite Julios Roberts „Valgyk, Melskis ir Mylėk“. Tik čia nematysime jokių turistų! 

Maistas

Per retrito savaitę mėgausitės žaliavalgišku, veganišku ir vegetarišku maistu. Patyrę viešbučio virtuvės šefai didžiuojasi, kad kuria skanius, sveikus ir maistingus patiekalus, naudodami viešbučio teritorijoje premakultūros būdu užaugintus, kiek įmanoma organiškus ir visada vietinės kilmės ingredientus. Retrite bus 3 patiekalai per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė) bei užkandžiai. Šviežus kalnų vanduo yra ne tik 100% saugus gerti, bet, tikėtina, vienas tyriausių ir gyvybingiausių, kokį esate ragavusios.

Pavyzdinė dienotvarkė

 1 DIENA.

Atvykimas į retrito vietą. Orientacinis įvadas. Pasveikinimo vakarienė. Atidarymo ceremonija.

2-6 DIENOS.

7.30 – 9.00 val. Rytinė praktika (savarankiška mankšta grupėje arba pasivaikščiojimas, vedama meditacija, rašymo praktika) 

9.00 – 10.00 val. Pusryčiai

10.15 – 12.45 val. Dienos tema | Mentorystės sesija 

12.45 – 14.00 val. Pietūs ir Poilsis

14.00 – 16.00 val. Grupinės išvykos ir suplanuotos veiklos arba Laisvas laikas, asmeninės sesijos, masažai ir pan.

16.00 – 17.30 val. Popietinė sesija | Švento Moteriškumo išmintis, šerdiniai principai, praktika ir ritualai

18.00 – 19.00 val. Vakarienė

19.30 – 20.30  val. Vakarinė sesija | Autentiškas dalijimasis, menas ir atsipalaidavimas

7 DIENA. 

Atsisveikinimas ir išsiregistavimas.

Pastaba: Tai tik pavyzdinė dienotvarkė ir kiekviena diena bus skirtinga. Valgymo laikai tie patys, išvykų dienomis, kai kurios sesijos gali būti poilsio laikas arba tai gali įsilieti į užsiėmimus ir speciali uždarymo diena prieš išvykimą.

Registracija

Retritas Balyje

2020 10 03 - 10 10

Ankstyva Registracija iki 06 22 – €1390 

Nuo 06 22 – €1490

Kiekviena esate laukiama, tačiau priėmimas į šį retritą nėra automatinis. Tai nėra įprastas moterų retritas ir mano tikslas nėra, kad prisijungtų tiek daug moterų, kiek įmanoma, tačiau turėti grupę moterų, kurios yra tikrai pasirengusios šiai transformuojančiai patirčiai. 

Jei įveikei iki čia, tikriausiai jauti šio retrito potencialą, gal jauti, kaip tavo ląstelės aktyvuojasi, o vidiniai receptoriai atsiveria tai priimti, kas ateina. Buvai intuityviai atvesta čia tavo vidinės išminties. Jei esi pasirengusi tavo kitam žingsniui, prašau užpildyk savo detales ir papasakok, kas tave traukia į šį retritą anketoje žemiau. Tai tau padės įsitvirtinti tavo intencijose, o man užtikrinti, kad tai yra tau tinkama šiuo laiku ir šioje vietoje. 

Jei retritas tau yra tinkamas, tuomet laikas sumokėti depozitą ir oficialiai rezervuoti savo vietą!

 

Vietų skaičius ribotas intymiai ir giliai asmeninei patirčiai.

MOKĖJIMAS IR ATŠAUKIMO TVARKA

 Rezervacija patvirtinama su 400 Eur depozitu, kuris turi būti sumokėtas ne vėliau, kaip per 14 d. po patvirtinimo užpildžius anketą gavimo, kitaip, jūsų vieta perleidžiama kitai. Depozitas nėra grąžinamas ir perleidžiamas, todėl prašome registruokitės su pasitikėjimu. Sumokėjus depozitą, likusi dalis mokama vietoje. Jei turite klausimų, maloniai prašome, susisiekite. Jei reikia, pasiteiraukite apie patogius individualius mokėjimo planus!

Viktorija naudoja įvairius įrankius palaikyti jus informuotas iki ir per retritą, kad jūs turėtumėte patogią retrito patirtį. Artėjant retrito datai, bus sukurta privati Facebook grupė visoms susijungti ir aptarti bendrus pasiruošimo dalykus.

Kontaktai pasiteiravimui: viktorija@gyvenusumeile.lt arba +370 6 0709 491.

Jei tai tau yra didelis sprendimas

Dideli sprendimai veda į didelius pokyčius. Pažvelkime iš arčiau… Vieta, kurioje apsistosime, apgaubs tave lėtu gyvenimo tempu ir suteiks giliai maitinančią erdvę pasinerti į save. Žmonės ir aplinka užtikrins, kad jaustumeisi saugi ir palaikoma. Mano įsipareigojimas yra jus vesti per kelionę, kuri yra maloni, giliai gydanti ir atverianti, taip pat duoti jums įrankius, kurie tarnaus jums visam gyvenimui.

Tu atrasi daugiau grožio, malonumo savo kūne ir vėl jausiesi gyva, kaip moteris. Tavo pačios gelmės patirtis ir tavo vertės supratimas niekada tavęs nepaliks. Susigrąžinsi savo balsą ir pasitikėjimą. Patirsi santykius iš naujo, pakylėto lygmens. Pradėsi gyventi savo sielos tikslą. Ne tik tavo gyvenimas, bet ir gyvenimai tų, kuriuos sutiksi savo kelyje, pasikeis. 

Tu padėsi kitiems žymiai gilesniu ir prasmingesniu lygmeniu. Jausiesi dėkinga, galėdama atiduoti savo dovanas bei daryti reikšmingą skirtumą pasaulyje. Žinoma, ir toliau bus „pakilimų ir nusileidimų“, nes tai yra gyvenimo dalis, bet būsi amžiams pakeista šios patirties, kur pažinsi save giliau, nei manei įmanoma. Kartais įsižnybsi pasitikrinti, nes gyvenimas bus toks nuostabus, palyginti su tuo, koks buvo.  

Turbūt daugumos iš mūsų atsakymas būtų taip, bet būkime realistiškos. Visi turime skirtingą kvietimą. Tau gali nereikėti nė vieno iš tų dalykų ir jie nebūtinai padarys tave laimingą, jei tai nėra tavo tikras kelias. Net jei nutiktų taip, kad tavo gyvenime neįvyktų nieko esminio, mano garantija yra, kad tu patirsi bent vieną neeilinį poslinkį ir investicija bus 100% verta to. 

Investicija į savo evoliuciją duoda didžiausią grąžą. Niekas neįvertins gyvenimo, gyvenamo pilnai su atvira, meilės kupina širdimi. Nė vienas to nepadarėme, neinvestuodami į save. Vieną dieną suprantame, kad investuodami į savo gyvenimus, neprarandame, o praturtėjame, nes viskas sugrįžta. Retrite taip pat sužinosi, kaip gyventi gyvenimą, kur pinigai yra ne kliūtis, o džiaugsminga dovana davimo bei gavimo ir žaidimo su tėkme, kai jautiesi giliai susijungusi su gyvenimu. 

Kartais, kai esi pasirengusi, tai ne visada yra panašu į drąsą ir pasitikėjimą. Gali būti pasirengusi ir nesijausti tikra. Ar esi pasirengusi padaryti žingsnį į naują buvimo būdą, moterį, kuria giliai esi? Gali atvykti, kaip esi. Dieviška Moteris nėra tobula, jos niekada nėra tobulos. Tai skirta „netobulai“ moteriai, kuri niekada nepasidavė jos troškime sugrįžti namo į savo sielą ir atnešti tai į jos gyvenimą.

Giliai įkvėpk, pajausk geriausią ir blogiausią scenarijus, o tada paklausk savęs ir paklausyk atsakymo viduje: Ar tai vistiek būtų verta? Jei esi pasirengusi perkurti savo patirtį, patirti augimą, daugiau atsiverti meilei, tapti moterimi, kuri žino, kad jos kūnas šventas, kuri priima visą save ir susigrąžina kiekvieną lašą jos vertumo, registruokis žemiau: 

Vietų skaičius yra ribotas intymiai ir giliai asmeninei patirčiai.

"Su didžiule padėka už kelionę, už sąmonės šuolį. Dar iki šiol protas nesupranta, kas įvyko, bet kažkas pasikeitė, vidinis poslinkis. Liko ramybė. Buvo įdomu, kaip grįžusi išlaikysiu tą ramybę, ar viskas tuoj išnyks. Turiu pasakyti, kad dalykai gali įsukti, bet pastebiu, renkuosi kitaip reaguoti, kitaip būti, kitaip atsakyti. Būsena kaip taifūno centre, tarsi vyksta aplink daug, bet nebeįsisuki, nes vis lengviau atsitapatinti nuo sukimosi. Esu be galo dėkinga, kad galėjau būti šalia. Man vien stebėjimas buvo didžiulė pamoka ir dovana. Tiek daug lengvumo ir tėkmės! Ačiū už tas vibracijas... Pakilau keliais aukštais, na gal laipteliais į kitą lygį, ir tikiuosi nebegrįšiu atgal. Aišku, kelionė tęsiasi ir nuo manęs priklauso, kaip būsiu toliau. Dėkoju už visas patirtis, pamokas, susitikimus, buvimo šalia dovaną. Už įkvėpimą, už vedimą ir pakylėjimą. Už šventę, gyvenimo šventę!"
plunk
Asta
2019 m. retrito dalyvė

Jūsų retrito vadovė ir kelionės gidė

Viktorija Šimašiūtė

Viktorija yra pakilimo gidė, meditacijos mokytoja, švento moteriškumo vedlė, įgalinimo mentorė, intuityvi fasilitatorė su 7 metų praktika Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra giliai aistringa padėti moterims paleisti blokus, kad jos galėtų įžengti į jų tikrą galią, išsilaisvintų iš nugalinančių modelių bei apkabintų savo vaidmenį, kaip galingų ir suverenių naujo pasaulio bendrakūrėjų. Po jos pačios gijimo kelionės ir dvasinio pabudimo proceso, jos giliausias troškimas yra naudoti šią išmintį bei vesti kitas moteris, kurios trokšta vietos prilėtinimui, poilsiui ir susijungimui iš naujo su jų pačių intuityviąja išmintimi, kad jos patirtų savasties nušvietimą ir sugrįžtų į pasaulį su visa saviraiška. Jos misija yra įgalinti moteris išreikšti jų talentus per dalijimąsi Įgalinimo ir Įkūnijimo mokymais, kurie padėjo jai jos pačios kelyje. Ji studijavo įvairius metodus ir naudoja kombinaciją energijos, mąstysenos ir praktinio veiksmo sukurti susilygiavimą ir plėtimąsi. Ji dirba su moterimis šviesos nešėjomis, gyduolėmis, vizionierėmis, išraiškos menininkėmis ir dvasinio verslo savininkėmis per jų pakilimo procesą, naudodama meditacijas, energijos transformavimą bei aktyvavimą, koučingą, kad padėtų aukštesnei išminčiai ateiti į kūną ir jums plėstis į jūsų didesnes galimybes, potencialą, sielos lygmens dovanas ir kitą lygmenį, kuris yra atviras ir prieinamas jums dabar. Jos pasidalijimas praeitimi, kuri ją atvedė į platų darbą su meile sau, leidžia jai vesti iš mylinčios širdies, su atjauta ir supratimu. Ji palaikys jums saugią ir mylinčią erdvę patirti galingas maitinančias praktikas kūno gijimui ir pabudimui. 

Visos įžvalgos ir įrankiai čia yra skirti tau, kad įlietum juos į savo kasdienį gyvenimą. Pasiimk tai, kas tau jaučiasi teisinga ir tave pripildo bei nušviečia. Šiame retrite susitiksime su savo pačių išmintimi, remsime viena kitą ir susigrąžinsime senąjį moteriškumą kartu. 

Nekantrauju išgirsti iš tavęs, jei tu esi pasirengusi šiam magiškam retritui, kuris yra investicija ir į TAVE, ir į tavo tarnystę pasaulyje. Su visa širdimi laukiu pasidalinti šiomis šventomis akimirkomis nepamirštamoje seserystės kelionėje Balyje.

 

Su Meile,
Viktorija

DUK

Mūsų patirtis rodo, kad mes pritraukiame moteris nuo 25 iki 70 metų amžiaus, įvairios patirties, iš visų gyvenimo kelių ir skirtingų valstybių, kurios ieško atrasti, kas jos yra ir ko jos nori iš gyvenimo, iš naujo susijungti su jų tikrąja savimi, sustiprinti asmeninį ir dvasinį augimą. Dauguma jų nustemba atradusios, kokia gydanti ir transformuojanti gali būti retrito patirtis ir atsiliepia apie sugrįžimo namo į save pojūtį. 

Mes parenkame išskirtines vietas natūralioje aplinkoje, kad jūs gautumėte atsipalaidavimą vien tik iš aplinkos. Beveik visada laikome savo retritus netoli natūralaus vandens šaltinio, kad galėtumėte patirti gydančią vandens galią, arba netoli miško, kad patirtumėte natūralią regenaraciją ir susibalansavimą, taip pat siekiame užtikrinti maisto kokybę ir profesionalią visakeriopą paramą. 

Jūs gausite vietą pailsėti, atsinaujinti, mokytis, gyti, jaustis išgirsta, matoma, išreikšti save, išsinerti iš jums netarnaujančių sluoksnių, sulaužyti senus modelius, atrasti ir susigrąžinti savo pačios visus aspektus, klestėti, kaip moteris, ir jausti pilnatvę. Išmoksite praktikas ir technikas, kurios jus toliau ves į gilesnį santykį su savimi, su jūsų mylimais ir pasauliu aplink jus. Gausite įkvėpimą ir įgūdžius jūsų pačios gyvenimo kūrybai ir troškimų realizavimui. Sugrįšite į savo gyvenimą kaip jūsų geriausia versija.

Nėra įskaičiuota jūsų skrydžiai, draudimas, viza, papildomi užkandžiai ir paslaugos, pirkiniai ir arbatpinigiai. Mes mėgstame su moterimis išvykos į miestą metu turėti pietus arba vakarienę restorane. Balyje galite lengvai surasti skanų patiekalą su arbatpinigiais iki 10 eur.

Kiekviena pastanga yra daroma, kad jūs mūsų retrituose ir mokymų programose jaustumėtės atsipalaidavusi, gerbiama, maitinama ir saugi visą laiką. Jūs neturėsite daryti nieko, ko nejaučiate ar kas jums nėra patogu, esate laisva bet kada atsitraukti ir kai norisi, leisti laiką atskirai vienumoje vietoj dalyvavimo su grupe.

Tikėtina, ka per ateinančias savaites po retrito jausite energijos pakilimą. Moterys palieka mūsų retritus spindinčios ir su jauduliu, kaip toliau įkvėptai gyvens savo gyvenimus bei autentiškai išreikš save jų santykiuose. Matome, kad mūsų darbas yra galingas ir moterims, su kuriomis dirbame, atneša į jų gyvenimus daugiau meilės, pasitikėjimo, energijos, priėmimo, džiaugsmo ir malonumo, didesnį savęs ir kitų vertinimą, išplėstą intuiciją ir kūrybingumą. Tikėtina, kad iškart po retrito jausitės nuostabiai ir taip pat jautresnė, nei įprastai, todėl rekomenduojame suplanuoti ramaus laiko po retrito. Per tęstinį procesą mokymosi mylėti savęs, kaip kasdienės praktikos, pradėsite atsiliepti į gyvenimą su džiaugsmu, aiškumu ir pasitikėjimu. 

Todėl, kad šio retrito pabaigoje jūs džiaugsitės magija, kurią pažadino šis jūsų pasinėrimas į gerovę. Po gilių, atkuriančių praktikų ir meditacijų, nušviečiančių pokalbių, turtingų susitikimų su vietiniais, ritualų ir tikro jūsų laiko, kai galite daryti ką norite ir tiesiog nieko, iškilsite laisva nuo įtampos ir streso, džiaugsminga, jausdamasi savimi labiau, nei kada nors anksčiau, ir pasirengusi jūsų gyvenimo laikui. 

Rekomenduojamų turėti su savimi daiktų sąrašas bus atsiųstas užsiregistravusioms iki retrito. Trumpai, reikalingi vasariški rūbai, mankštos rūbai, šlepetės, užrašų knyga su rašikliu, fotoaparatas. Prabangūs aplinkai draugiški šampūnas ir muilas bus duodami, taip pat rankšluosčiai ir kiti užsiėmimų reikmenys. 

Kad gautumėte maksimalią naudą iš šio retrito, Viktorija dalyvėms rekomenduoja iki retrito išklausyti mentorystės programą moterims ‘‘Eime su manimi“. Ji suteikia jums pagrindą susipažinti bei suprasti, ko moko Viktorija. Iš jūsų tikimasis, kad iki retrito esate išklausiusi įrašus, atlikusi meditacijas bei pratimus bei pradėjusi integruoti žinias, kas jums suteiks visiško pasiruošimo pojūtį.