Retritas Balyje

2020 10 03 - 10 10

Brangi Moterie,

 • Ar nori švelniai atsiverti gyvenimą keičiančiam skyriui – gyventi gyvenimą, kuris labiau sulygiuotas su tavo siela? 
 • Ar daug atiduodi kitiems ir tavo sistema prašo atkurti ir prisipildyti iš naujo?
 • Ar turi troškimą išsilaisvinti saviraiškoje, būti matoma, girdima ir švenčiama, kaip tavo tikroji tu?
 • Ar žinai vertę to, ką turi pasiūlyti pasauliui, ir jauti stiprų kvietimą daryti kitą žingsnį įžengti į tavo galią? 
 • Ar esi pasirengusi išvalyti gėdą ir kaltę iš savo ląstelių ir tavo žaizdas paversti tavo džiaugsmo šaltiniais?
 • Ar esi pasirengusi pagydyti savo santykį su savo kūnu bei priimti didžiausią gyvenimo dovaną – mylėti save visiškai?

Palaikykime, maitinkime ir veskime tave, kai tu išskleidi savo sparnus ir vystai savo spindėjimą iš vidaus. Tu esi kviečiama pripildyti savo sakralų puodelį ir mėgautis savo magiška dvasia šiame giliai atkuriančiame ir transformuojančiame retrite Balyje. Viktorija ves šį intymų retritą su intencija palikti tave, besijaučiančią pamaitinta tavo visuose lygmenyse, susilygiavusią su tavo aukštesniąja aš, įkvėptą ir įgalintą tavo aukščiausioje vizijoje.

Gamta | Seserystė | IŠMINTIS | Savo gelmės pažinimas
Gijimas | Meilė | Naujos Pradžios

Atsitraukite nuo jūsų gyvenimo užimtumo ir prisijunkite prie mūsų šiai jausmingai patirčiai. Padovanokite sau poilsį, tikrą, juntamą ryšį, gyvenimo mokymąsi ir nuotykį, kuris sujungs jus su jūsų pačios intuiticija ir tuo, kas svarbiausia. Šis  jėgų atgavimo retritas yra apie savęs, viso grožio, kuris gyvena viduje, susigrąžinimą, prisiminimą, kas tu esi ir ką esi kviečiama atnešti į šį pasaulį, apie gilesnį sužydėjimą kaip moteriai. 

Tu esi reikalinga mūsų pasaulio išlikimui. Žinai, kad tavyje yra galia ir ji tave kviečia. Tu neši unikalią dovaną, kuri laukia būti atrakinta. Tavo moteriškumo širdis yra Meilės šaltinis, didžiausia galia Žemėje. Daugiau jokio slėpimosi. Atkurk savo įgimtą Vertumą, Aistrą, Gausą, Meilę, Džiaugsmą ir Malonumą. 

Retritas apima

 • Asmeninė sesija 1:1 su Viktorija iki retrito, kuri padės jums labiau suprasti jūsų intencijas ir pasiruošti retrito patirčiai
 • 7 dienos/ 6 naktys Bali Eco Stay vilose (didelės dvivietės ir trivietės vilos su vienu arba dviem vonios kambariais)
 • Transportas iš oro uosto į viešbutį ir atgal**
 • Kasdienės meditacijos, grupinės mentorystės-koučingo sesijos, Meilės Sau ritualai sveikatai ir gerovei, nuoširdūs pokalbiai ir pasidalijimai 
 • Laikas Tylai ir vienumoje 
 • Gėlių aukojimo dirbtuvės su Balio moterimis
 • Pusdienio kultūrinis panėrimas ir privati sakrali ceremonija su baliniete Aukštąja Dvasininke, įskaitant balinietiškas šokis ir dviem tradiciniais apsivalymo – ugnies bei vandens ritualais 
 • 3 veganiški/ vegetariški patiekalai bei užkandžiai (permakultūriškai vietoje užaugintas maistas) kasdien
 • Kasdien šviežus geriamasis vanduo, tiesiai iš kalnų šaltinio ir organiškos arbatos bei kava (organiškai surinkta ir pagaminta viešbučio moterų)
 • 3 val. vedamas pasivaikčiojimas po ryžių laukus, atogražų mišką ir vietinį kaimą 
 • Nemokamas 1 val. masažas papildyti jūsų vidinį darbą
 • Pusdienio išvyka į Ubud miestelį įsigyti lauktuves
 • Išimtinis naudojimasis visa viešbučio teritorija, įskaitant natūraliu baseinu, upe ir kriokliu trys minutės nuo vilų
 • Uždarymo laužas su tradicine balinietiška gyva muzika  

* Visi mokymai ir užsiėmimai, apgyvendinimas ir maitinimas įskaičiuota. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirūpinti savo skrydžiais, viza ir draudimu, atvykti ir mėgautis.

** Mes pasiūlysime vieną bendrą oro uosto pervežimą (atvykimo ir išvykimo), todėl gali reikėti palaukti, kol atvyks kitos dalyvės (kiti asmeniniai pervežimai ir pavežimai iki miesto nėra įskaičiuoti).

*** Rekomenduojame atvykti dieną ar kelias iki retrito adaptuotis prie kitos laiko juostos ir/ arba pasilikti keletą dienų po retrito bei patyrinėti salą savarankiškai. Balyje yra nuostabių vietų apsistoti už draugiškas kainas.

Mums visoms pažįstamas troškimas daryti kažką pozityvaus ir įkvepiančio gyvenime, kaip ir jausmas buvimo nerealizuojančiai savęs ir atitrūkusiai nuo to, kas mums teikia tikrą džiaugsmą. Tai yra tai, kas įkvėpė šį retritą. Tai nėra  jūsų įprastas atsitraukimas. Tai yra susirinkimas moterų, kurios yra atviros gyventi prasmingus gyvenimus, sulygiuotus su jų vertybėmis, tikslais ir svajonėmis bei harmonijoje su planetos darbotvarke. Kai moterys sueina draugėn su sakralia intencija, yra sukuriamas Meilės baseinas, kuris pažadina intymų dalijimąsi, gilų atsinaujinimą ir priešistorinį prisiminimą. 

Ar atpažįsti save kuriame nors iš šių:

• Buvimas santykiuose, darbuose, situacijose, kurie daugiau tau neteikia prasmės ir išsipildymo pojūčio?

• Atsidavimas baimėms, kurios sulaiko tave atvirai gyventi kaip intuityviai lyderei?

• Per daug buvimo galvoje, per daug savęs neigimo ar apleidimo?

• Sakymas Taip, kai iš tikrųjų jauti sakyti Ne – arba visada darymas savęs paskutine?

• Slėpimasis šešėliuose ir ignoravimas tavo sielos Kvietimo?

Intencijos, su kuriomis susijungsime šiame retrite:

• Kaip aš esu sukurta geriausiai pasitarnauti kitiems? 

• Kaip galiu gyventi pagal tai, kas yra mano aukščiausiai gerovei? 

Pilnatvė yra tavo prigimtinė teisė

 Savęs Suvokimas

Mums buvo sakoma, kokios turime būti, kaip moterys. Tai, kas tu esi tavo esmėje, negali būti apibrėžta ir apribota vaidmeniu. Šis retritas parems tave atrasti, kad esi daugiau, nei tik mama ar tik tavo darbas. Retrito sesijos yra unikaliai sukurtos sugrąžinti jus į jūsų tiesą, balsą, autentišką esmę. Jauskis visiškai susilygiavusi, protu, kūnu ir dvasia, apkabink tai, kas esi, ir įženk į aukščiausią versiją tavo pačios ir tavo vizijos ateičiai. 

 Ryšys

Kartu, išsklaidysime abejones, įgalinant labiau sulygiuotą intuiciją, priėjimą prie aukštesnės sąmonės būsenų ir savo sielos esmės įkūnijimo patirtį. Tai turės bangos efektą viskam jūsų gyvenime bei paskatins lengvą buvimą, ramybę, atsipalaidavimą ir pasitikėjimą situacijose, kurios anksčiau gąsdino. Išvyksite su išminties, kuri yra unikali jums, pojūčiu, bei giliu žinojimu, kaip gyventi pakylėtoje būsenoje.

Dieviškas Moteriškumas

Gyvenome vyriškoje realybėje ir buvome atsijungusios nuo savo kūnų ir natūralaus jausmingumo. Patyrinėk balansą tarp tiesiog buvimo ir įsitraukimo į veiksmą; būties minkštumą, priėmimą, leidimą sau jausti meilę, kurios visada troškai. Nelauk kito, susigrąžink tai sau! Retritas subalansuos vyrišką bei moterišką polius jumyse ir bus jūsų iniciacija jūsų vidinės sąjungos.

Sakralus Seksualumas

Išmoksite gyvenimo jėgos puoselėjimo paslapčių moterims, sakralias praktikas, kurios padės paleisti traumą, baimę, kaltę, gėdą, atskirtį, kovą ir kontrolę, blokus jūsų seksualinėje – kūrybinėje energijoje, regeneruotis jūsų nervų sistemai ir transformuoti savęs pojūtį į visišką autentiškumą. Giliau pažinsite savo kūną ir seksualumą, kaip vartus į išgijimą, širdies atvėrimą, dvasinį ryšį, suverenumą, aukštesnę sąmonę, potencialo įkūnijimą ir evoliuciją. 

Gijimas

Mūsų visas potencialas ir gyvenimą keičianti asmeninė transformacija tampa prieinami per gilesnį savasties nušvietimą, kai esame palaikomi atjautoje ir neteisime. Išmoksite prieiti prie savo “šešėlių”, tų aspektų, kuriuos visų pirma atpažįstame kituose. Dirbsime su meile pakelti jūsų vibraciją, kad pasirodytų daugiau autentiškos būties. Patirtis yra neprilygstama ląstelinė transformacija, kuri atneš stebuklus jūsų visuminei gerovei bei paruoš tikslingam ir gausiam gyvenimui.

Moteriškumo Lyderystė

Atrasite, kaip įlieti į savo kasdienį gyvenimą aukštesnę intenciją ir gilesnę prasmę, kaip atskirti sveiką atsidavimą savo evoliuciniam kvietimui nuo destruktyvaus savęs apleidimo, kaip išspręsti įtampą tarp žaidimo maža, kontrolės paleidimo ir poreikio pagerbti savo atsakomybes ir įsipareigojimus, išsilaisvinimą, kuris iškyla per dalyvavimą evoliuciniame procese visa širdimi. Tai leis pradėti įgalintą evoliucinį santykį su gyvenimu ir parems plėstis harmoningoje bendrakūryboje.

 Santykiai

Pakilsite Meilėje! Iš naujo įsimylėsite save ir savo mylimuosius. Kartais, turime pabūti atskirai, kad įvertintume, kaip mylime būti kartu. Išmoksite autentiško bendravimo, radikalaus atvirumo, nuoširdumo ir pažeidžiamumo meno labiau mylinčiam ryšiui su savimi ir kitais, praktikų, kurios maitins jūsų visus santykius ir pagerins intymių santykių kokybę.

Tikras Poilsis, kurio Tu nusipelnei

Šiame pažengusiųjų retrite leisimės į gelmę mūsų vidinių karalysčių ir aplankysime išorines vietas, kad susitiktume su šaltiniu viduje, sakralia savimi, kuri peržengia kliūtis visapusiškai autentiškai saviraiškai. Tai bus gilus panėrimas į Gamtą, Šventę, Laukinį Moteriškumą ir jūsų Širdies paslaptis, kur gausite mokymus ir asmenines gydančias transmisijas, kurie parems jus iš naujo atrasti jūsų tikrąją prigimtį ir pakilti į jūsų visą galią.  

Vieta, kurioje apsistosime, apgaubs lėtu gyvenimo tempu ir suteiks maitinančią erdvę giliai panerti į save. Žmonės ir aplinka užtikrins, kad jaustumėtės saugi ir palaikoma. Septynias dienas praleisite, tyrinėdama egzotiškus vaizdus, patirdama gilų atsipalaidavimą, poilsį ir gijimą, mokydamasi būti žemės deive, nuožmia šviesos kare, ramybės ir grožio kūrėja, išmintinga orakule, šventa alchemike, gyduole, sakralaus jausmingumo ir džiaugsmo karaliene šiuolaikiniame pasaulyje, dalyvaudama sakraliose ceremonijose ir būdama dalimi genties moterų, kurios liks draugės ir svarbi parama visam gyvenimui. 

Įsivaizduok, kaip kasdien atsikeli su grožiu, dėkingumu ir meilės pasiūlymu savo kūnui bei gyvenimą žadinančia intencija. Vaikštai su jausminga tėkme, apsupta ramios tylos bei maitinančios gamtos ir surandi balansą bei stiprybę. Po skanių pusryčių, mėgaujantis maistu, užaugintu vietinėje žemėje, žvelgiant į slėnius ir kalnus, leidiesi į asmenines praktikas, tyrinėjant metodus ir technikas pažadinti ir vystyti išmintį, intuicijos ir gydymo įgūdžius.

Aiškumo ir susilygiavimo sesijos su Viktorija bei praktiniai užsiėmimai padės peržengti asmenines baimes, paleisti įtampas iš kūno, kad taptumėte Meistre Manifestacijos su Gracija ir Tėkme, kuria esate. Patirsite gražią tėkmę įvairių praktikų ir įrankių, įskaitant meditaciją, garso ir meno terapiją, šviesos kalbą, masažą, gimdos atpalaidavimą, judesį, dalijimąsi, koučingą ir tokį meilės lygmenį, kuris taps jūsų norma. Išmoksite, kaip galite suvienyti savo kūną, širdį ir protą ir įgysite įgūdžius pradėti dalintis įkvėpimu, kuris gali pakelti ir transformuoti žmonių gyvenimus. 

Išvyka pas Balio Aukštąją Dvasininkę suteiks autentišką kultūrinę patirtį. Mokysimės pagaminti tradicinę Meilės Auką Visatai iš gėlių, kaip vilkėti balinietišką rūbą, kuris liks jums kaip dovana, sakralaus balinietiško šokio, vandens ir ugnies ritualai parems jus toliau paleisti gilius emocinius blokus iš jūsų kūno ląstelių, praėjusių gyvenimų persekiojimų traumas ir pasąmoninio proto šešėlius, baimes, kurie blokuoja mūsų transformacijas.

Tarp grupinių sesijų ir ekskursijų turėsite galimybę turėti asmenines sesijas bei paklausti asmeninių ar profesinių, dvasinių, praktinių ir planavimo klausimų, dėl bet ko, kas vyksta jūsų gyvenime. Turėsite daug laiko tiesiog būti, pasinerti į dabarties akimirką, svajoti, maudytis po kriokliu, pasilepinti masažu ar popiečio poguliu, turėti prasmingą pokalbį su panašiai mąstančiomis moterimis, sielos sesėmis, arba praleisti vakarą su gera knyga, mėgaujantis ramybe ir grožiu aplink jus. 

Pavyzdinė dienotvarkė

 1 DIENA.

Atvykimas į retrito vietą. Orientacinis įvadas. Pasveikinimo vakarienė. Atidarymo ceremonija.

2-6 DIENOS.

7.30 – 9.00 val. Rytinė praktika (savarankiška mankšta grupėje arba pasivaikščiojimas, vedama meditacija, rašymo praktika) 

9.00 – 10.00 val. Pusryčiai

10.15 – 12.45 val. Dienos tema | Mentorystės sesija 

12.45 – 14.00 val. Pietūs ir Poilsis

14.00 – 16.00 val. Grupinės išvykos ir suplanuotos veiklos ARBA Laisvas laikas, masažai, asmeninės sesijos ir pan.

16.00 – 17.30 val. Popietinė sesija | Dieviško Moteriškumo išmintis, principai, praktika ir ritualai

18.00 – 19.00 val. Vakarienė

19.30 – 20.30  val. Vakarinė sesija | Autentiškas dalijimasis ir atsipalaidavimas

7 DIENA. 

Atsisveikinimas ir išsiregistavimas.

Pastaba: Tai tik pavyzdinė dienotvarkė ir kiekviena diena bus skirtinga. Valgymo laikai tie patys, išvykų dienomis, kai kurios sesijos gali būti poilsio laikas arba tai gali įsilieti į užsiėmimus ir speciali uždarymo diena prieš išvykimą.

Jūsų namai nuostabias 6 naktis/ 7 dienas

Šis retritas leis jums patirti, kad Balis yra daugiau, nei tik magiška sala smėlėtų paplūdimių, linguojančių palmių medžių ir įspūdingų ryžių laukų vaizdų, bet ir sena žemė su spalvinga kultūra, turtinga mitais ir ritualais, viena labiausiai dvasiškai spindinčių pasaulio vietų, kur žmonės skleidžia atsidavimo, meilės ir tyro džiaugsmo energiją. Mes turėsime išimtinį naudojimąsi Bali Eco Stay viešbučiu pačioje Balio šerdyje netoli Batukaru kalno. Ši vieta ypatinga dėl jos pulsuojančios maitinančios, tikros šakti energijos išraiškos aplinkos. Tai ne tik ideali vieta mūsų retritui, šis viešbutis yra gavęs apdovanojimą už tai, kad vertina tvarumą, rūpinasi gamta ir kultūros išsaugojimu. Slėnis su kvapą gniaužiančiu grožiu, natūraliu šaltinio vandeniu ir nuostabia vietine bendruomene jus įkvėps ir parems atsipalaiduoti ir iš naujo atrasti tikruosius gyvenimo džiaugsmus. Gyvensime nameliuose, sukonstruotuose iš bambuko, natūralaus akmens ir medžio, kurie yra unikaliai sukurti, kad turėtų maksimalią oro tėkmę ir natūralų vėdinimą. Prisiminkite Julios Roberts “Valgyk, Melskis ir Mylėk”. Tik čia nematysime jokių turistų! 

Maistas

Per retrito savaitę mėgausitės žaliavalgišku, veganišku ir vegetarišku maistu. Patyrę viešbučio virtuvės šefai didžiuojasi, kad kuria skanius, sveikus ir maistingus patiekalus, naudodami viešbučio teritorijoje premakultūros būdu užaugintus, kiek įmanoma organiškus ir visada vietinės kilmės ingredientus. Retrite bus 3 patiekalai per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė) bei užkandžiai. Šviežus kalnų vanduo yra ne tik 100% saugus gerti, bet, tikėtina, vienas tyriausių ir gyvybingiausių, kokį esate ragavusios.

Pakelk save visam Gyvenimui

 

• Susijunk su Dieviškumu – tavyje, kituose ir pasaulyje.

• Patirk gydantį ryšį su mūsų Motinos žemės širdimi ir šerdimi.

• Atsiverk patirti Širdies atsivėrimą, gilų gijimą ir priimti Dievišką Meilę. 

• Praktikuok besąlyginę meilę sau vien tik moterų rate.

• Prisimink švelnumo ir atjautos sau galią ir atkurk gilų savęs vertinimą.

• Išmok ne tik davimo, bet ir gavimo meno.

•  Susijunk su savo jausmingumu be teisimo ir gėdos ir susigrąžink tavo seksualinį nekaltumą.

• Primink savo kūnui jo įgimtą šventumą ir jauskis energingesnė, laisvesnė, labiau pasitikinti savo kūne.  

• Susigrąžink savo vidinę moterį, tą savo dalį, kuri gali sėkmingai kurti jos širdies troškimų gyvenimą.

• Gauk efektyvų vedimą laimei ir įrankius pagerinti savo gerovę.

• Būk įkvėpta, kaip tu gali prisidėti prie pasaulio maitinančiu ir keliančiu būdu.

• Įtvirtink savo misiją savo ląstelėse ir kūne.

Registracija

Retritas Balyje

2020 10 03 - 10 10

Ankstyva Registracija iki 06 22 – €1390 (dvivietis kambarys, viskas įskaičiuota)

Nuo 06 22 – €1490

Kiekviena esate laukiama, tačiau priėmimas į šį retritą nėra automatinis. Tai nėra įprastas moterų retritas ir mano tikslas nėra, kad prisijungtų tiek daug moterų, kiek įmanoma, tačiau turėti grupę moterų, kurios yra pasirengusios šiai transformuojančiai patirčiai. 

Jei įveikei iki čia, tikriausiai jauti šio retrito potencialą, gal jauti, kaip tavo ląstelės aktyvuojasi, o vidiniai receptoriai atsiveria tai priimti, kas ateina. Pasitikėk, kad buvai intuityviai atvesta čia tavo vidinės išminties. Jei esi pasirengusi tavo kitam žingsniui, užpildyk savo detales ir papasakok, kas tave traukia į šį retritą, anketoje žemiau. Tai padės tau įsitvirtinti tavo intencijose, o man užtikrinti, kad tai yra tau tinkama šiuo laiku ir šioje vietoje. 

Jei retritas yra tinkamas tau, tuomet laikas sumokėti depozitą ir oficialiai rezervuoti savo vietą!

Vietų skaičius ribotas intymiai ir giliai asmeninei patirčiai.

MOKĖJIMAS IR ATŠAUKIMO TVARKA

 Rezervuokite savo vietą su €500 depozitu arba €250, mokant per du mėnesius po patvirtinimo užpildžius anketą gavimo. Depozitas nėra grąžinamas ir perleidžiamas, todėl prašome registruokitės su pasitikėjimu. Likusi dalis mokama vietoje. Jei turite klausimų, maloniai prašome, susisiekite. Jei reikia, pasiteiraukite apie patogius individualius mokėjimo planus!

Viktorija naudoja įvairius įrankius palaikyti jus informuotas iki ir per retritą, kad jūs turėtumėte patogią retrito patirtį. Artėjant retrito datai, bus sukurta privati Facebook grupė visoms susijungti ir aptarti bendruosius pasiruošimo dalykus.

Kontaktai pasiteiravimui: viktorija@gyvenusumeile.lt arba +370 6 0709 491.

Jei tai tau yra didelis sprendimas

Dideli sprendimai veda į didelius pokyčius. Net jei nutiktų taip, kad tavo gyvenime neįvyktų nieko esminio, mano garantija yra, kad tu patirsi bent vieną neeilinį poslinkį ir investicija bus 100% verta to. Investuodami į savo gyvenimus, mes neprarandame, o praturtėjame, nes viskas, ką investuojame, sugrįžta. Investicija į savo sąmonę duoda didžiausią grąžą.

Mano įsipareigojimas yra vesti jus per kelionę, kuri yra gydanti, atverianti ir maloni, duoti jums įrankius, kurie tarnaus visam gyvenimui. Ne tik tavo gyvenimas, bet ir gyvenimai tų, kuriuos sutiksi savo kelyje, pasikeis. Tu padėsi kitiems gilesniu ir prasmingesniu lygmeniu. Jausiesi dėkinga, galėdama daryti reikšmingą skirtumą pasaulyje. Niekas neįvertins gyvenimo, gyvenamo su atvira ir meilės pilna širdimi.

Tai bus gyvenimą keičianti patirtis, kurią amžinai branginsi. Tavo pačios gelmės patyrimas ir vertės supratimas niekada tavęs nepaliks. Daugiau nebepainiosi savipriežiūros su savanaudiškumu, supratusi, kad darymas savęs prioritetu ir atidavimas sau yra raktas visuminei sveikatai, laimei ir misijai. Giliai įkvėpk, pajausk geriausią ir blogiausią scenarijus, o tada paklausk savęs ir paklausyk atsakymo viduje: Ar tai vistiek būtų verta?

Jei esi pasirengusi patirti augimą, atsiverti Dieviškai Meilei ir tapti moterimi, kuri priima visą save ir susigrąžina kiekvieną lašą jos vertumo, registruokis žemiau. Kai esi pasirengusi, tai ne visada panašu į drąsą ir pasitikėjimą – gali būti pasirengusi ir nesijausti tikra. Atvyk, kaip esi. Dieviška Moteris nėra tobula, jos niekada nėra tobulos. Tai skirta “netobulai” moteriai, kuri niekada nepasidavė jos troškime sugrįžti namo į savo Sielą atnešti ją čia, į jos gyvenimą.

Vietų skaičius yra ribotas intymiai ir giliai asmeninei patirčiai.

"Su didžiule padėka už kelionę, už sąmonės šuolį. Dar iki šiol protas nesupranta, kas įvyko, bet kažkas pasikeitė, vidinis poslinkis. Liko ramybė. Buvo įdomu, kaip grįžusi išlaikysiu tą ramybę, ar viskas tuoj išnyks. Turiu pasakyti, kad dalykai gali įsukti, bet pastebiu, renkuosi kitaip reaguoti, kitaip būti, kitaip atsakyti. Būsena kaip taifūno centre, tarsi vyksta aplink daug, bet nebeįsisuki, nes vis lengviau atsitapatinti nuo sukimosi. Esu be galo dėkinga, kad galėjau būti šalia. Man vien stebėjimas buvo didžiulė pamoka ir dovana. Tiek daug lengvumo ir tėkmės! Ačiū už tas vibracijas... Pakilau keliais aukštais, na gal laipteliais į kitą lygį, ir tikiuosi nebegrįšiu atgal. Aišku, kelionė tęsiasi ir nuo manęs priklauso, kaip būsiu toliau. Dėkoju už visas patirtis, pamokas, susitikimus, buvimo šalia dovaną. Už įkvėpimą, už vedimą ir pakylėjimą. Už šventę, gyvenimo šventę!"
Asta
2019 m. retrito dalyvė

Jūsų retrito vadovė ir kelionės gidė

Viktorija Šimašiūtė yra pakilimo vedlė, mentorė ir intuityvi fasilitatorė su 7 metų praktika Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra giliai aistringa padėti moterims įžengti į jų tikrą galią, išsilaisvintant iš nugalinančių modelių ir apkabinant savo kaip suverenių bendrakūrėjų vaidmenį. 

Po jos pačios gijimo kelionės, giliausias jos troškimas yra naudoti šią išmintį bei mokymus, vedant kitas moteris, kurios taip pat trokšta iš naujo susijungti su jų vidine išmintimi ir sugrįžti į pasaulį su visa saviraiška. Ji studijavo ir derina įvairius metodus sukurti susilygiavimą ir plėtimąsi. 

Ji dirba su moterimis šviesos nešėjomis, žvaigždžių sėklomis, gyduolėmis, vizionierėmis, angeliškomis sielomis, išraiškos menininkėmis per jų pabudimo ir pakilimo procesus, naudodama meditacijas, energijos transformavimą ir aktyvacijas, koučingą, kad padėtų aukštesnei išminčiai ateiti į jūsų kūną ir jums plėstis į jūsų didesnes galimybes, potencialą, sielos lygmens dovanas ir aukštesnes laiko juostos, kurios yra atviros ir prieinamos jums. 

Jos pačios patirtys, kurios ją atvedė į platų darbą su meile sau, leidžia jai vesti iš mylinčios širdies, su atjauta ir supratimu. Ji palaikys jums saugią ir mylinčią erdvę patirti giliai maitinančias praktikas gijimui, integracijai ir įsikūnijimui.

Šiame retrite susitiksime su gilia širdies ir gimdos išmintimi ir susigrąžinsime įgimtą dieviško moteriškumo esmę, kad palaikytume ją gyvą pasaulyje. Visos įžvalgos ir įrankiai skirti Tau, kad įlietum juos į savo kasdienį gyvenimą. Pasiimk tai, kas tau jaučiasi teisinga ir tave pakelia bei nušviečia. Nekantrauju iš tavęs išgirsti, jei esi pasirengusi šiam retritui, kuris yra investicija į TAVE ir tavo tarnystę pasaulyje. Su visa širdimi laukiu pasidalinti šia magiška gydančia patirtimi mūsų nepamirštamoje seserystės kelionėje Balyje!

 

Su Meile,
Viktorija

DUK

Mūsų patirtis rodo, kad mes pritraukiame moteris iš įvairių amžiaus grupių ir visų gyvenimo kelių, kurios ieško atrasti, kas jos yra ir ko jos nori iš gyvenimo, iš naujo susijungti su jų tikrąja savimi, sustiprinti asmeninį ir dvasinį augimą. Dauguma jų nustemba atradusios, kokia gydanti ir transformuojanti gali būti retrito patirtis ir atsiliepia apie sugrįžimo namo į save pojūtį. 

Mes parenkame išskirtines vietas natūralioje aplinkoje, kad jūs gautumėte atsipalaidavimą vien tik iš aplinkos. Beveik visada laikome savo retritus netoli natūralaus vandens šaltinio, kad galėtumėte patirti gydančią vandens galią, ir/ ar netoli vešlios augmenijos, kaip miško, kad patirtumėte natūralią regenaraciją ir susibalansavimą, taip pat siekiame užtikrinti maisto kokybę ir profesionalią visakeriopą paramą. 

Jūs gausite vietą pailsėti, jaustis matoma ir girdima, gyti, atsinaujinti, mokytis, išreikšti save, išsinerti iš jums nebetarnaujančių senų modelių ir sluoksnių, atrasti ir susigrąžinti jūsų pačios visus aspektus, klestėti kaip moteriai ir jausti pilnatvę. Išmoksite praktikas ir technikas, kurios jus toliau ves į gilesnį santykį su savimi, su jūsų mylimais ir pasauliu aplink jus. Gausite įkvėpimą ir įgūdžius jūsų pačios gyvenimo kūrybai ir troškimų realizavimui. Sugrįšite į savo gyvenimą kaip jūsų geriausia versija.

Nėra įskaičiuota jūsų skrydžiai, draudimas, viza, papildomi užkandžiai ir paslaugos, pirkiniai ir arbatpinigiai. Mes mėgstame su moterimis išvykos į miestą metu turėti pietus arba vakarienę restorane. Balyje galite lengvai surasti skanų patiekalą su arbatpinigiais iki 10 eur.

Kiekviena pastanga yra daroma, kad jūs mūsų retrituose ir mokymų programose jaustumėtės atsipalaidavusi, gerbiama, maitinama ir saugi visą laiką. Jūs neturėsite daryti nieko, ko nejaučiate ar kas jums nėra patogu, esate laisva bet kada atsitraukti ir kai norisi, leisti laiką atskirai vienumoje vietoj dalyvavimo su grupe.

Tikėtina, ka per ateinančias savaites po retrito jausite energijos pakilimą. Moterys palieka mūsų retritus spindinčios ir su jauduliu, kaip toliau įkvėptai gyvens savo gyvenimus bei autentiškai išreikš save jų santykiuose. Matome, kad mūsų darbas yra galingas ir moterims, su kuriomis dirbame, atneša į jų gyvenimus daugiau meilės, pasitikėjimo, energijos, priėmimo, džiaugsmo ir malonumo, didesnį savęs ir kitų vertinimą, išplėstą intuiciją ir kūrybingumą. Tikėtina, kad iškart po retrito jausitės nuostabiai ir taip pat jautresnė, nei įprastai, todėl rekomenduojame suplanuoti ramaus laiko po retrito. Per tęstinį procesą mokymosi mylėti savęs, kaip kasdienės praktikos, pradėsite atsiliepti į gyvenimą su džiaugsmu, aiškumu ir pasitikėjimu. 

Todėl, kad šio retrito pabaigoje jūs džiaugsitės magija, kurią pažadino šis jūsų pasinėrimas į gerovę. Po gilių, atkuriančių praktikų ir meditacijų, nušviečiančių pokalbių, turtingų susitikimų su vietiniais, ritualų ir tikro jūsų laiko, kai galite daryti ką norite ir tiesiog nieko, iškilsite laisva nuo įtampos ir streso, džiaugsminga, jausdamasi savimi labiau, nei kada nors anksčiau, ir pasirengusi jūsų gyvenimo laikui. 

Rekomenduojamų turėti su savimi daiktų sąrašas bus atsiųstas užsiregistravusioms iki retrito. Trumpai, reikalingi vasariški rūbai, mankštos rūbai, šlepetės, užrašų knyga su rašikliu, fotoaparatas. Prabangūs aplinkai draugiški šampūnas ir muilas bus duodami, taip pat rankšluosčiai ir kiti užsiėmimų reikmenys. 

Kad gautumėte maksimalią naudą iš šio retrito, Viktorija dalyvėms rekomenduoja iki retrito išklausyti mentorystės programą moterims ‘‘Eime su manimi”. Ji suteikia jums pagrindą susipažinti bei suprasti, ko moko Viktorija. Iš jūsų tikimasis, kad iki retrito esate išklausiusi įrašus, atlikusi meditacijas bei pratimus bei pradėjusi integruoti žinias, kas jums suteiks visiško pasiruošimo pojūtį.