ATSKLEISK DEIVĘ SAVYJE

Retritas Balyje

7 dienų GAIVINANTIS, MAITINANTIS ir įgalinantis retritas moterims

2020 10 03 - 10 10

Brangi Moterie, ar ieškai kažko sau?

 • Ar esi pasirengusi pradėti gyvenimą keičiantį skyrių? 
 • Ar esi pasirengusi priimti didžiausią gyvenimo dovaną – mylėti save visiškai?
 • Ar esi pasirengusi iš tikrųjų pagydyti savo santykį su savimi ir savo kūnu? 
 • Ar esi pasirengusi paversti savo didžiausias žaizdas galios šaltiniais?
 • Ar esi pasirengusi apkabinti savo, kaip moters, vertę ir spindėti to, kas tu esi, pilnatvę?
 • Ar tavo sistema prašo apsivalymo, prisipildyti iš naujo ir paspartinimo?
 • Ar turi sunkumų išsakyti savo tiesą ir jaustis išgirsta?
 • Ar mėgaujiesi būdama meilės, šviesos ir išminties energijos lauke?
 • Ar ilgiesi būti matoma, mylima, palaikoma ir švenčiama, kaip tavo pati tikriausia tu?

Palaikykime, maitinkime ir veskime tave, kai tu išskleidi savo sparnus ir vystai savo moteriškumo spindėjimą. Tu esi kviečiama vėl pripildyti savo puodelį ir mėgautis savo dvasia šiame giliai atkuriančiame retrite moterims Balio saloje. Viktorija ves šį intymų, sakralų retritą su intencija palikti tave, besijaučiančią pamaitinta tavo visuose lygmenyse, visiškai susilygiavusia su tavo aukštesniąja aš, įkvėptą ir aprūpintą tavo aukščiausios vizijos pavertime tikrove ir jos vystyme.

Gamta | Seserystė | ritualai
SEKSUALUMAS | kūnas | SANTYKIAI
džiaugsmas | Meilė | Naujos Pradžios

Atsitraukite nuo jūsų gyvenimo užimtumo ir prisijunkite prie mūsų šiai jausmingai ir transformuojančiai patirčiai, visiškam atsistatymui ir giliam įgalinimui. Padovanokite sau poilsį, tikrą, juntamą ryšį, gyvenimo mokymąsi bei nuotykį, kuris sujungs jus su jūsų pačios intuicija ir tuo, kas svarbiausia. 

Šis moteriškas jėgų atgavimo retritas yra apie savęs, viso grožio, kuris gyvena viduje, susigrąžinimą, prisiminimą, kas tu esi ir ką tu siūlai/ esi kviečiama atnešti į šį pasaulį. 

  Tu esi svarbi. Tu esi reikalinga. Žinai, kad tavyje yra galia ir ji tave kviečia. Daugiau jokio slėpimosi. Atverk savo Širdį visatos magijai ir pasaulio aplink tave stebuklui. Apkabink savo Žmogiškumą. Atskleisk savo Dieviškumą. Atkurk savo įgimtą Vertumo pojūtį, Meilę, Aistrą, Malonumą, Gausą, Laisvę ir Kūrybingumą. 

Retritas apima

 • Asmeninė sesija 1:1 su Viktorija iki retrito, kuri padės jums labiau suprasti jūsų intencijas ir pasiruošti retrito patirčiai
 • 7 dienos/ 6 naktys Bali Eco Stay vilose (didelės dvivietės ir trivietės vilos su vienu arba dviem vonios kambariais)
 • Transportas iš oro uosto į viešbutį ir atgal**
 • Kasdien vedamos meditacijos giliai atsipalaiduoti, susijungti viduje, įkūnyti savo esmę ir paleisti tai, kas daugiau netarnauja
 • Įgalinančios asmeninio ir dvasinio augimo sesijos 
 • Sąmoningumo praktikos ir Meilės Sau ritualai sveikatai bei gerovei
 • Nuoširdūs pokalbiai ir pasidalijimų ratai
 • Laikas tylai ir pabūti vienumoje
 • Gėlių aukojimo dirbtuvės su Balio moterimis
 • Pusdienio kultūrinis panėrimas ir privati ceremonija su Balio Aukštąja Dvasininke, įskaitant balinietiško šokio mokymąsi ir tradicinius apsivalymo ugnies bei vandens ritualus 
 • Kasdien 3 skanūs veganiški/ vegetariški patiekalai bei užkandžiai (permakultūriškai vietoje užaugintas maistas)
 • Kasdien šviežus geriamasis vanduo, tiesiai iš kalnų šaltinio ir organiškos arbatos bei kava (organiškai surinkta ir pagaminta viešbučio moterų)
 • Balinietiškas masažas (1 val.)
 • 3 val. vedamas pasivaikčiojimas po ryžių laukus, atogražų mišką ir vietinį kaimą 
 • Išvyka į Ubud miestelį aplankyti šventyklą ir apsipirkti 
 • Išimtinis naudojimasis visa viešbučio teritorija, įskaitant natūraliu baseinu, upe ir kriokliu trys minutės nuo vilų
 • Uždarymo laužas su tradicine muzika  

* Visi mokymai ir užsiėmimai, apgyvendinimas ir maitinimas įskaičiuota (prašome suraskite kainas puslapio apačioje). Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirūpinti savo skrydžiais, viza ir draudimu, atvykti ir mėgautis!

** Mes pasiūlysime vieną bendrą oro uosto pervežimą (atvykimo ir išvykimo), todėl gali reikėti palaukti, kol atvyks kitos dalyvės (kiti asmeniniai pervežimai ir pavežimai iki miesto nėra įskaičiuoti).

*** Rekomenduojame atvykti dieną ar kelias iki retrito adaptuotis prie kitos laiko juostos ir/ arba pasilikti keletą dienų po retrito bei aplankyti kitas vietas savarankiškai. Balyje yra nuostabių vietų apsistoti už draugiškas ir labiau prabangias kainas.

Įženk į savo galią

Mums visoms pažįstamas troškimas daryti kažką pozityvaus ir įkvepiančio gyvenime, kaip ir jausmas buvimo nerealizuojančiai savęs ir atitrūkusiai nuo to, kas mums teikia tikrą džiaugsmą. Tai yra tai, kas įkvėpė šį retritą. Tai nėra tipinis jūsų asmeninis atsitraukimas, ne dar viena reklama ar dar vienas seminaras. Tai susirinkimas moterų, kurios yra atviros gyventi prasmingus gyvenimus, sulygiuotus su jų asmeninėmis vertybėmis, tikslais ir svajonėmis, bei harmonijoje su planetos darbotvarke. Kai moterys sueina draugėn su sakralia intencija, yra sukuriamas meilės baseinas, kuris pažadina intymų dalijimąsi, gilų atsinaujinimą ir priešistorinį prisiminimą. 

 

Ar atpažįsti save kuriame nors iš šių:

Buvimas santykiuose, darbuose, situacijose, kurie daugiau tau neneša džiaugsmo ir išsipildymo?

• Per daug galvojimo, per daug darbo, per daug savisabotažo?

• Sakymas Taip, kai jauti sakyti Ne?

• Slėpimasis šešėliuose, žaidimas buvimo maža ir ignoravimas tavo Sielos kvietimo?

Intencijos, su kuriomis susijungsime šiame retrite:

• Kaip aš esu sukurta geriausiai pasitarnauti kitiems? 

• Kaip aš galiu gyventi pagal tai, kas yra mano aukščiausiai gerovei?  

Retrito mokymai ir praktikos atvers tave vidiniam pasauliui pasitikėjimo ir saldaus, saldaus džiaugsmo… 

...nes Pilnatvė yra tavo prigimtinė teisė

Unikalioje mokymų programoje susitelksime į:

 Savęs Suvokimą

Mums buvo sakoma, kokios mes turime būti, kaip moterys. Tai, kas tu esi tavo esmėje, negali būti apibrėžta ir apribota vaidmeniu. Šis retritas parems tave atrasti, kad esi daugiau, nei tik mama ar tik darbas. Retrito sesijos yra unikaliai sukurtos sugrąžinti jus į jūsų tiesą, balsą, autentišką esmę. Jauskis visiškai susilygiavime su Savimi, protu, kūnu ir dvasia. Apkabink tai, kas tu esi iš tikrųjų, ir įženk į aukščiausią versiją tavo pačios ir tavo vizijos ateičiai. 

Dvasinį Ryšį

Surask savo kelią į dvasingumą, tai, kas tave sulaikė, ir kaip kiekvieną dieną padaryti magiška. Kartu, mes išsklaidysime abejones, įgalinant labiau sulygiuotą intuiciją, priėjimą prie aukštesnės sąmonės būsenų, vidinį pasitikėjimą ir savo autentiškos sielos savasties įkūnijimo patirtį. Tai turės bangos efektą viskam jūsų gyvenime bei paskatins ramų, lengvą buvimą, atsipalaidavimą ir pasitikėjimą situacijose, kurios jus anksčiau gąsdino. Išvyksi su išminties, kuri yra unikali tau, pojūčiu, suvokimu, kad gyvenimas yra pilnas stebuklo ir smagumo, bei giliu žinojimu, kaip gyventi pakylėtoje būsenoje.

Transformaciją

Mūsų visas potencialas ir gyvenimą keičianti asmeninė transformacija yra prieinami per gilesnį savasties nušvietimą, kai esame palaikomi atjautoje ir neteisime. Išmoksite prieiti prie „šešėlinių“ samonės elementų – tų mūsų pačių aspektų, kuriuos esame linkę visų pirma atpažinti kituose. Dirbsime pakelti jūsų vibraciją, kad pasirodytų daugiau moteriškumo galios, autentiškos sielos esmės, dovanų ir būties. Visa patirtis yra neprilygstama ląstelinė transformacija, kuri atneš gijimą ir stebuklus jūsų visuminei gerovei, išsklaidys toksiškas energijas, aktyvuos jūsų šviesos kūną, paspartins jūsų pakilimą ir paruoš gausiam ir tikslingam gyvenimui.

Moteriškumo Įkūnijimą 

Galbūt kaip dauguma moterų gyvenai vyriškoje realybėje ir buvai atsijungusi nuo savo kūno, natūralaus jausmingumo ir mėgavimosi kaip moteris. Patyrinėk balansą tarp tiesiog buvimo ir įsitraukimo į veiksmą. Būties minkštumą, priėmimą ir leidimą sau jausti meilę, kurios tu visada troškai. Nelauk kito – susigrąžink tai sau! Per retritą patirsite įvairius moteriškumo archetipus – ir nekaltą mergelę, ir švelnią motiną, ir šventą dvasininkę, ir kūrybingą moterį, ir išmintingą moterį. Retritas subalansuos vyriškas bei moteriškas energijas jumyse ir bus jūsų iniciacija į jūsų pačios kitą moteriškumo fazę.

Sakralų Seksualumą 

Išmoksite energijos ir jaunatviškumo puoselėjimo paslapčių moterims bei sakralias intymias gijimo ir integracijos praktikas, kurios padės jums paleisti baimę, traumą, kaltę ir gėdą bei perprogramuoti jūsų nervų sistemą, transformuos jūsų santykį su jūsų kūnu ir savęs pojūtį į visišką autentiškumą. Gausite galingus praktinius įrankius kitu būdu įžengti į malonumą, atrakinti jūsų kūrybinį vaisingumą ir orgazminę manifestaciją bei mėgautis laimės hormonu oksitocinu. Kai sugrįšite į namus savo kūne, žinosite, kaip pasitikėti jūsų kūno pojūčiais ir signalais, kuriuos jis jums siunčia, kad susigrąžintumėte besąlyginę meilę sau ir įgalintumėte specifines jūsų gyvenimo sritis, kaip darbą, intymumą, santykius, pinigus. 

Santykius

Pakilsite meilėje, įsimylėsite save ir savo mylimuosius. Išmoksite autentiško bendravimo, radikalaus atvirumo, nuoširdumo ir pažeidžiamumo meno gilesniam intymumui bei labiau mylinčiam ryšiui su savimi ir kitais – praktikų, kurios maitins jūsų visus santykius. Gausite sąjungos kodus pritraukti mylimą sielos partnerį arba pagerinti dabartinių intymių santykių kokybę, kad būtumėte mylimąja, kuria visada svajojote. Tai taip pat įgalins jus be atsiprašinėjimo išsakyti, kaip jūs jaučiatės, ko jūs norite ir ko jums reikia, kad galėtumėte geriau pasirūpinti savimi ir toliau turėti patirtis, kurių trokštate ir kurias gyvenimas jums turi pasiūlyti.

Gausos Sąmonę 

Iš prigimties esame davėjos ir maitintojos. Dažnai tai sukuria iššūkių, kas liečia pinigų gavimą. Tačiau yra kelias iš to ir ne toks sunkus, kaip galvoji. Retrito metu jūs atnaujinsite savo finansinius įgūdžius ir gausos sąmonę. Atskleisite savo ankstesnį programavimą ir įsitikinimus, kurie blokuoja pinigų įėjimą, išmoksite paslaptis kurti ne tik finansinę gausą, bet ir švelnumo, atjautos, kūrybingumo ir atviros širdies gausą, sukursite įgalintą santykį su pinigais ir transformuosite savo energiją, kas leis jums pritraukti daugiau gausos dar būnant retrite.

Kvietimą ir Lyderystę

Sesijos aktyvuos jūsų unikalų sielos parašą ir dievišką įrašą. Atrasite, kaip įlieti į savo gyvenimą aukštesnę intenciją ir gilesnę prasmę, kaip atskirti sveiką atsidavimą savo evoliuciniam kvietimui nuo destruktyvaus savęs apleidimo, kaip išspręsti įtampą tarp kontrolės ir žaidimo maža paleidimo bei poreikio pagerbti savo atsakomybes ir įsipareigojimus, išsilaisvinimą, kuris iškyla per dalyvavimą evoliuciniame procese visa širdimi, įgūdžius, kurie leis pradėti įgalintą evoliucinį santykį su gyvenimą, įrankius bendrakūrybai, savo sakralios veiklos, kad ir kas tai yra jums, vystymui harmoningai su visuotiniu tikslu.

 

Laiminga Deivė - Laimingas Gyvenimas

Šiame retrite pažengusioms leisimės į gelmę mūsų vidinių karalysčių ir aplankysime išorines vietas, kad susitiktume su savo pačių galios šaltiniu viduje, sakralia Savimi, kuri peržengia visas kliūtis visapusiškai autentiškai saviraiškai. Tai bus gilus panėrimas į Gamtą, Šventę, Laukinį Moteriškumą ir jūsų Širdies paslaptis, kur gausite mokymus ir asmenines transmisijas, kurie parems jus atrasti jūsų tikrąją prigimtį ir pakilti į jūsų galią.  

Septynias dienas praleisite, tyrinėdama egzotiškus vaizdus, patirdama gilų atsipalaidavimą, gijimą ir poilsį, mokydamasi atverti savo kūną ir intuiciją, susijungti su savo kūrybine energija ir vystyti išmintį, dalyvaudama sakraliose ceremonijose ir būdama dalimi genties nuostabių moterų, kurios jums liks draugės ir svarbi parama visam likusiam gyvenimui. 

Įsivaizduok, kaip kasdien atsikeli su grožiu, dėkingumu, meilės pasiūlymu savo kūnui ir gyvenimą žadinančia intencija. Vaikštai su jausminga tėkme, apsupta ramios tylos bei maitinančios gamtos ir surandi balansą ir stiprybę. Po skanių pusryčių, mėgaujantis maistu, užaugintu vietinėje žemėje, ir žvelgiant į slėnius ir kalnus, leidiesi į asmeninę praktiką grupėje, tyrinėjant įvairias technikas ir mistiškas keliones pažadinti ir įkūnyti savo visą potencialą. 

Aiškumo ir susilygiavimo sesijos bei dirbtuvės su Viktorija padės peržengti asmenines baimes, paleisti pasipriešinimą ir įtampą iš jūsų kūno, negatyvų kalbėjimą apie save ir kitus blokus jūsų kelyje, kad taptumėte Meistre Manifestacijos su Gracija ir Tėkme, kuria jūs esate. Patirsite gražią tėkmę įvairių praktikų ir įrankių, įskaitant meditaciją, dėmesio koncentraciją, meną, judesį, šokį, darbą su balsu, emocinį paleidimą, masažą, gimdos atpalaidavimą, dalijimąsi, ritualus, koučingą ir tokį meilės lygmenį, kuris taps jūsų norma. Išmoksite, kaip galite gydyti ir suvienyti savo kūną, širdį ir protą, ir įgysite gebėjimą pradėti dalintis įkvėpimu, kuris gali pakelti ir transformuoti žmonių gyvenimus. 

Tarp grupinių sesijų turėsite galimybę turėti asmenines sesijas bei paklausti asmeninių ar profesinių, dvasinių, praktinių ir planavimo klausimų, dėl bet ko, kas vyksta jūsų gyvenime. Bus pakankamai laiko tiesiog būti ir pasinerti į dabarties akimirką, mėgavimąsi grožiu ir ramybe aplink jus, svajoti, paskaityti knygą, pasilepinti popiečio poguliu ar turėti prasmingą pokalbį su panašiai mąstančiomis moterimis, maudytis ar pagulėti saulėje prie baseino. 

Ekskursijos ir išvyka pas Balio Aukštąją Dvasininkę suteiks autentišką kultūrinę patirtį. Išmoksite pagaminti iš gėlių simbolinę balinietišką Meilės auką Visatai, kaip vilkėti balinietišką rūbą, kuris jums liks kaip dovana, sakralaus balinietiško šokio, tradiciniai apsivalymo vandens ir ugnies ritualai parems paleisti emocinius blokus iš kūno ląstelių ir pasąmoninio proto šešėlius, kurie blokuoja transformacijas.

Tai bus magiška ir gyvenimą keičianti patirtis, kurią amžinai branginsite. Daugiau nebepainiosite savipriežiūros su savanaudiškumu, nes suprasite, kad darymas savęs prioritetu ir atidavimas sau yra raktas visuminei sveikatai ir laimei.

Pakelk save visam gyvenimui

• Patirk poilsį ir regeneraciją giliu ląstelių lygmeniu.

• Susijunk su savo Tikrąja Savimi.

• Susijunk su Dieviškumu – tavyje, kituose ir pasaulyje.

• Leisk sau būti ir išmok gavimo meno.

• Atsiverk emociniam paleidimui bei jautimui. 

• Tapk stipri mentališkai ir atkurk vidinę ramybę.

• Paleisk praeities bagažą, kuris tau daugiau nebetarnauja.

• Išsklaidyk blokus, kurie sulaiko, ir pritrauk meilę į savo gyvenimą.

• Tyrinėk savo moterišką saviraišką vien tik moterų rate.

•  Prasilaužk po ribojančius įsitikinimus ir atrakink džiaugsmo šaltinį savyje.

• Jauskis laisvesnė, energingesnė, labiau magnetiška ir pasitikinti savo kūne.  

•  Susijunk su savo jausmingumu be teisimo ir gėdos ir sugrįžk į tavo seksualinį nekaltumą.

• Susigrąžink savo vidinę moterį – tą savo dalį, kuri gali sėkmingai kurti jos svajonių gyvenimą.

• Gauk efektyvų vedimą laimei ir išmok įrankius pagerinti savo gerovę.

• Užmegzk naujus ryšius ir sukurk draugystes visam gyvenimui.

• Būk įkvėpta ir žinanti, kaip prisidėti prie pasaulio maitinančiu ir keliančiu būdu.

Lenkiuosi žemai su didžiule padėka už kelionę, už sąmonės šuolį. Dar iki šiol protas nesupranta, kas įvyko, bet kažkas pasikeitė, vidinis poslinkis. Liko ramybė, tarsi aplink daug vyksta, kaip taifūno centre, bet nebeįsisuku, nes vis lengviau atsitapatinti nuo sukimosi. Buvo įdomu, kaip grįžusi išlaikysiu tą ramybę ar viskas tuoj išnyks. Turiu pasakyti, kad kartais dalykai gali įsukti, bet pastebiu, pasakau Stop, renkuosi kitaip reaguoti, kitaip būti, kitaip atsakyti, iš meilės šaltinio. Esu be galo dėkinga, kad galėjau būti šalia, stebėti Tavo dievišką graciją, moteriškumą, plastiką. Man vien stebėjimas buvo didžiulė pamoka ir dovana. Tiek daug lengvumo ir tėkmės! Jaučiau Deivę, ačiū už tas vibracijas... Pakilau keliais aukštais, na gal laipteliais į kitą lygį, ir tikiuosi nebegrįšiu atgal :) Aišku, mano kelionė tęsiasi, ir nuo manęs priklauso, kaip būsiu toliau. Toliau pati kuriu įrankius, meditacijas, susijungimą su aukštesniuoju. Dar nežinau, kaip mano vizija manifestuosis, bet tikiu vidinė išmintis nuves. Dėkoju už visas patirtis, pamokas, susitikimus, buvimo šalia dovaną. Už Kosminę Kūreją Deivę Tavyje. Už įkvėpimą, už vedimą ir pakylėjimą. Už šventę, gyvenimo šventę!
plunk
Asta
2019 m. retrito dalyvė

Jūsų namai nuostabias 6 naktis/ 7 dienas

Šis retritas leis jums patirti, kad Balis yra daugiau, nei tik magiška sala smėlėtų paplūdimių, linguojančių palmių medžių ir įspūdingų ryžių laukų vaizdų, bet ir sena žemė su spalvinga kultūra, turtinga mitais ir ritualais, viena labiausiai dvasiškai spindinčių pasaulio vietų, kur žmonės skleidžia atsidavimo, meilės ir tyro džiaugsmo energiją. Mes turėsime išimtinį naudojimąsi Bali Eco Stay viešbučiu pačioje Balio šerdyje netoli Batukaru kalno. Ši vieta ypatinga dėl jos pulsuojančios maitinančios, gydančios, tikros Šakti energijos išraiškos aplinkos. Tai ne tik ideali vieta šiam mūsų retritui, šis viešbutis yra gavęs apdovanojimą už tai, kad vertina tvarumą, rūpinasi gamta ir kultūros išsaugojimu. Slėnis su kvapą gniaužiančiu grožiu, natūraliu šaltinio vandeniu ir nuostabia vietine bendruomene jus įkvėps ir parems iš naujo atrasti tikrąją save bei gyvenimo džiaugsmus. Čia atsipalaiduosite, atsigaivinsite ir mėgausitės tikru jūsų laiku, maudynėmis, ramiais pasivaikščiojimais, masažais, maistu ir tradiciniu Balio moterų ratu. Gyvensime nameliuose, sukonstruotuose iš bambuko, natūralaus akmens ir medžio, kurie yra unikaliai sukurti, kad turėtų maksimalią oro tėkmę ir natūralų vėdinimą. Prisiminkite Julios Roberts „Valgyk, Melskis ir Mylėk“. Tik čia nematysime jokių turistų! 

Maistas

Per retrito savaitę mėgausitės žaliavalgišku, veganišku ir vegetarišku maistu. Patyrę viešbučio virtuvės šefai didžiuojasi, kad kuria skanius, sveikus ir maistingus patiekalus, naudodami viešbučio teritorijoje premakultūros būdu užaugintus, kiek įmanoma organiškus ir visada vietinės kilmės ingredientus. Retrite bus 3 patiekalai per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė) bei užkandžiai. Šviežus kalnų vanduo yra ne tik 100% saugus gerti, bet, tikėtina, vienas tyriausių ir gyvybingiausių, kokį esate ragavusios.

Pavyzdinė dienotvarkė

 1 DIENA.

Atvykimas į retrito vietą. Orientacinis įvadas. Pasveikinimo vakarienė. Atidarymo ceremonija.

2-6 DIENOS.

7.30 – 8.30 val. Rytinė Sąmoningumo praktika (intuityvi savarankiška mankšta grupėje arba pasivaikščiojimas, vedama meditacija, dienoraščio darbas) 

9.00 – 10.00 val. Pusryčiai

10.00 – 12.30 val. Mentorystės sesija | Pabudimas, Aukštesnė Sąmonė, Aukštesnioji Aš

12.30 – 14.00 val. Pietūs ir Poilsis

14.00 – 16.30 val. Grupinės išvykos ir suplanuotos veiklos arba laisvas laikas, asmeninės sesijos, masažai ir pan.

16.30 – 18.00 val. Popietinė sesija | Autentiškas Dalijimasis

18.00 – 19.00 val. Vakarienė

19.30 – 21.00  val. Vakarinė praktika | Moteriškumo išmintis ir ritualai

7 DIENA. 

Atsisveikinimas ir išsiregistavimas.

Pastaba: Tai yra tik pavyzdinė dienotvarkė ir kiekviena diena bus skirtinga. Valgymo laikai tie patys, išvykų dienomis kai kurios sesijos gali būti laisvas laikas ir poilsis arba tai gali įsilieti į grupinius užsiėmimus, speciali diena yra prieš išvykimą.

Ši kelionė yra tau, jei tu:

 • Jautiesi kviečiama misijai išreikšti tavo sakraliąją, vidinę save, tačiau jauti, kad neturi laiko ar erdvės tavo kasdieniame gyvenime giliai patyrinėti šį kvietimą.
 • Esi tranzitiniame laike tavo gyvenime – gal neseniai išsiskyrei arba ruošiesi įsipareigoti šeimai, arba tavo vaikai palieka namus po daug metų, atiduotų jiems užauginti, arba ieškai naujo darbo, kuriame galėtum išreikšti save labiau autentiškai, arba eini per panašų gyvenimo etapą.
 • Sunkiai stengeisi, tačiau atrodo negali patirti to, ko siekei, toliau patiri sveikatos iššūkius, stresą arba tavo tikrasis gyvenimo tikslas vis dar atrodo nutolęs nuo tavęs.
 • Seki nauja kryptimi tavo dvasinėje kelionėje arba buvai tame kelyje daug metų ir vis dar tebetrokšti gyventi savo pačios gyvenimą iš labiau įgalintos perspektyvos.
 • Trokšti patirti giliausią seksualinį atsidavimą, išlaisvinti savo orgazminę prigimtį ir tyrinėti savo gelmę, kurią jausti esi gimusi.
 • Užbaigei su praeities dramomis, matai iššūkius, kuriuos patyrei savo gyvenime, kaip dovanas – kad buvai pagerbta tai gauti ir tai praturtino tavo misiją, ir esi pasirengusi šioje DABAR akimirkoje visiškai apkabinti tavo gyvenimą su pasitikėjimu ir dieviška parama. 
 • Imiesi rizikos, žengi iš savo komforto zonos ir atsiveri nepažįstamam keliui gyventi savo gyvenimą visiškai su laisve ir gausa vidinių išteklių, tokių kaip Stiprybė, Jautrumas, Aiškumas ir Džiaugsmas.

Registracija

Retritas Balyje

2020 10 03 - 10 10

Ankstyva registracija iki 2020 06 22: 1390 eur.

Nuo 2020 06 22: 1590 eur. 

Visos esate laukiamos, tačiau priėmimas į šį retritą nėra automatinis. Maloniai prašome užpildyti trumpą anketą žemiau, kuri jums padės įsitvirtinti jūsų intencijoje, o mums – užtikrinti, kad tai yra jums tinkama šiuo laiku ir šioje vietoje. Tai nėra įprastas moterų retritas ir mūsų tikslas nėra, kad prisijungtų tiek daug moterų, kiek įmanoma, labiau turėti grupę moterų, kurios yra tikrai pasirengusios šiai transformuojančiai patirčiai. Jei įveikėte iki čia, tikriausiai jaučiate šio retrito potencialą. Galbūt jaučiate, kaip jūsų ląstelės aktyvuojasi ir vidiniai receptoriai atsiveria tai priimti. Tu buvai atvesta čia intuityviai tavo vidinės išminties ir tai yra stiprus Taip iš tavo dvasios, kad tu esi pasirengusi kitam žingsniui. 

MOKĖJIMAS IR ATŠAUKIMO TVARKA

 Rezervacija patvirtinama su 500 Eur depozitu, kuris turi būti sumokėtas ne vėliau, kaip per 14 d. po patvirtinimo iš mūsų gavimo užpildžius anketą, kitaip, jūsų vieta perleidžiama kitai. Depozitas nėra grąžinamas ir perleidžiamas, todėl prašome registruokitės su pasitikėjimu. Sumokėjus depozitą, likusi dalis mokama vietoje. Taip pat galite sumokėti visą sumą iš karto. Jei turite klausimų, maloniai prašome, susisiekite. Jei reikia, pasiteiraukite apie patogius individualius mokėjimo planus. 

Viktorija naudoja įvairius įrankius palaikyti jus informuotas iki ir per retritą, kad jūs turėtumėte patogią retrito patirtį. Artėjant retrito datai, bus sukurta privati Facebook grupė visoms susijungti ir aptarti bendrus pasiruošimo dalykus.

Kontaktai pasiteiravimui: viktorija@gyvenusumeile.lt arba +370 6 0709 491.

Jei tai tau yra didelis sprendimas...

Dideli sprendimai veda į didelius pokyčius. Pažvelkime iš arčiau, ar tai yra verta…

Vieta, kurioje apsistosime, apgaubs tave lėtu gyvenimo tempu ir suteiks giliai maitinančią erdvę giliai pasinerti į save. Žmonės ir aplinka užtikrins, kad tu jaustumeisi saugi ir palaikoma. Mano įsipareigojimas yra jus vesti per kelionę, kuri yra maloni, giliai gydanti ir atverianti, taip pat duoti jums įrankius ir technikas, kurie tarnaus jums visam likusiam gyvenimui. Tu atrasi savo didžiausią asmeninę galią, kaip moteris, ir jausiesi gyva. 

Tu esi verta skirti laiko atsitraukti nuo darbo, rutinos ir pasirūpinti savimi visų pirma, nes didžiausia atsakomybė gyvenime yra ne kiti, o tu pati – kad pasirodytum, kaip visiškai tavo tikroji versija. Šio retrito patirtis pakeis tai, kaip tu pasirodai tavo santykiuose, darbe ir visur! Pabandyk nupiešti savo vaizduotėje patį geriausią scenarijų.

Tu atrasi daugiau malonumo, grožio ir galios savo kūne. Tavo pačios gelmės patirtis bei tavo vertės supratimas tavęs niekada nepaliks ir ką gali žinoti, kuo tu tapsi per ateinančius metus dėl besitęsiančio augimo. Tu susigrąžinsi savo pasitikėjimą ir balsą, kuris kyla iš tavo kūno. Pradėsi savo pačios sakralų aktyvizmą ir tapsi savo dienotvarkės šeimininke, kaip visada giliai svajojai.

Patirsi santykius iš visiškai naujo, pakylėto lygmens. Tavo intymus gyvenima vis gerės ir taps toks, apie kokį svajojai (net jei buvai vieniša ar išsiskyrusi). Jei norėsi ir dar nesi dalimi, po retrito galėsi prisijungti prie bendruomenės kitų nuostabių moterų, kurios man reiškia gyvenimą. Laikau tai savo misijos dalimi paremti jus, kai jūs tyrinėjate, gyjate ir augate savo tempu. Atrasi save, turinčią draugystes visam gyvenimui. 

Ir tai ne tik apie tave. Ne tik tavo pačios gyvenimas, bet ir gyvenimai tų, kuriuos tu sutiksi savo kelyje, pasikeis. Tu padėsi kitiems žymiai gilesniu ir prasmingesniu lygmeniu. Žinosi, kad turi tikslą įgyvendinti šiame gyvenime, ir jausiesi dėkinga, galėdama atiduoti savo dovanas bei daryti reikšmingą pokytį šiame pasaulyje. Be abejo, ir toliau eisi per „pakilimus ir nusileidimus“, nes tai yra gyvenimo dalis, bet būsi amžiams pakeista tavo patirties retrite, kur pažinsi save daug giliau, nei manei įmanoma. Kartais įsižnybsi pasitikrinti, nes gyvenimas bus toks nuostabus, palyginti su tuo, koks buvo.  

Turbūt daugumos iš mūsų atsakymas būtų taip, bet būkime realistiškos. Ne kiekvienas yra čia pastatyti imperiją ir visi tarnauja savo tikslui. Mes visi turime skirtingą kvietimą. Tau gali nereikėti nė vieno iš tų dalykų ir nebūtinai jie padarys tave laimingą, jei tai nėra tikrasis tavo kelias. Net jei nutiktų taip, kad tavo gyvenime neįvyktų nieko gigantiško, mano garantija yra, kad tu vistiek patirsi bent vieną neeilinį poslinkį ir investicija bus 100% verta to. 

Tai yra investicija į Tave, tavo įgūdžius, tavo įgalinimą ir tavo gyvenimo patirtį. Investicija į savo evoliuciją duoda didžiausią gražą. Nė vienas to nepadarėme, neinvestuodami į save. Vieną dieną visi suprantame, kad investuodami į save, savo gyvenimus, mes neprarandame, o praturtėjame, nes viskas, ką investuojame, mums sugrįžta.

Šis retritas gali sugrąžinti tau gyvenimą arba pakelti tavo gyvenimą į kitą lygmenį. Be to, tu išmoksi, kaip gyventi gyvenimą, kur pinigai tau yra ne kliūtis, o džiaugsminga dovana davimo bei gavimo ir žaidimo su tėkme, kai tu jautiesi giliai susijungusi su gyvenimu ir švelniai nesustabdoma. Niekas neįvertins gyvenimo, gyvenamo pilnai su meilės pilna širdimi.

Kartais, kai esi pasirengusi, tai ne visada yra panašu į drąsą ir pasitikėjimą. Gali būti pasirengusi ir nesijausti tikra. Ar esi pasirengusi padaryti žingsnį į poslinkį tavo gyvenime – naują buvimo būdą, moterį, kuria tu giliai esi, tavo balso išraišką ir stovėjimą už tai, kas tau jaučiasi teisinga? Paleisti tai, ko tau daugiau nereikia, ir susigrąžinti tai, ko tu iš tikrųjų trokšti? 

Tai nebus lengva. Tai yra procesas. Tai yra procesas, kur tu mokysiesi pasirodyti pati sau kiekvieną dieną. Tai yra ilgas pasivažinėjimas per moteriškumo tiesos, galios ir seksualumo vandenyną. Ir tu iškilsi iš vandenų, kaip jausminga deivė, moteriška gamtos jėga ir įžiebta spindinti, įkvepianti moteris, kuria tu esi. Tu gali pasirodyti tokia, kokia tu esi. 

Tai nėra skirta jokiai moteriai, tai yra skirta Tau. Dieviška Moteris nėra tobula, jos niekada nėra tobulos. Tai yra skirta netobulai moteriai, kuri niekada nepasidavė jos troškime sugrįžti namo į savo sielos galią ir atnešti tai į jos gyvenimą. Tai yra apie sugrįžimą namo į pačią giliausią tave ir tai yra čia, nuo kur tu pradedi. 

Noriu, kad pamatytum save ir blogiausiame scenarijuje. Giliai įkvėpk ir pajausk tavo geriausią ir blogiausią scenarijus, o tuomet paklausk savęs ir paklausyk atsakymo viduje: Net ir blogiausiu atveju, ar tai vistiek būtų verta tavo laiko ir pinigų?

Jei esi pasirengusi pasakyti Taip šiai transformuojančiai kelionei, įsipareigoti perkurti savo patirtį, net kai tai yra sunku, ir tapti moterimi, kuri žino, kad jos kūnas yra šventas, kuri neplaka savęs už suvoktus netobulumus ar klaidas, bet kuri priima save visą ir susigrąžina kiekvieną lašą jos vertumo, negėdos ir nekaltumo, registruokis čia (VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS):

Beje, apie seksualumą. Kai sugrįžau iš retrito, nesiliauju girdėjusi iš savo mylimojo: “Tu tokia moteriška, tokia seksuali, tu mano deivė”. Nesakau, kad anksčiau turėjome problemų šioje srityje, tačiau, kai išvažiavau į retritą beveik nieko nepasakius, mano žmogus mintyse prikūrė liūdniausių scenarijų. O kai grįžau taip pasikeitusi, kai pradėjau pasakoti ką sužinojau, ką pajaučiau, jis visą dieną vaikščiojo be žado, tik paskui prakalbo, kad negali patikėti tokiomis transformacijomis ir tokia laime - “jo mylimoji sugrįžo ir tokia moteriška, iš proto vedanti”. Esu tokia laiminga savo stebuklingais 2019 metais ir tie stebuklai tęsiasi toliau!
plunk
Rūta
2019 m. retrito dalyvė

Jūsų retrito vadovė ir kelionės gidė

Viktorija Šimašiūtė

Viktorija yra pakilimo gidė, mokytoja, moteriškumo vedlė, įgalinimo mentorė, intuityvi fasilitatorė su 7 metų praktika Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra giliai aistringa padėti moterims paleisti blokus, kad jos galėtų įžengti į jų tikrą galią, išsilaisvintų iš nugalinančių modelių bei apkabintų savo vaidmenį, kaip galingų ir suverenių naujo pasaulio bendrakūrėjų. Po jos pačios gijimo kelionės ir dvasinio pabudimo proceso, jos giliausias troškimas yra naudoti šią išmintį bei vesti kitas moteris, kurios trokšta vietos prilėtinimui, poilsiui ir susijungimui iš naujo su jų pačių intuityviąja išmintimi, kad jos patirtų savasties nušvietimą ir sugrįžtų į pasaulį su visa saviraiška. Jos misija yra įgalinti moteris išreikšti jų talentus per dalijimąsi autentiškais Įgalinimo ir Įkūnijimo mokymais, kurie padėjo jai jos pačios kelyje. Ji studijavo įvairius metodus ir naudoja kombinaciją energijos, mąstysenos ir praktinio veiksmo sukurti susilygiavimą ir plėtimąsi. Ji dirba su moterimis šviesos nešėjomis, gyduolėmis, vizionierėmis, išraiškos menininkėmis ir dvasinio verslo savininkėmis per jų pakilimo procesą, naudodama meditacijas, energijos transformavimą bei aktyvavimą, koučingą, kad padėtų aukštesnei išminčiai ateiti į kūną ir jums plėstis į jūsų didesnes galimybes, potencialą, sielos lygmens dovanas ir kitą lygmenį, kuris yra atviras ir prieinamas jums dabar. Jos pasidalijimas praeitimi, kuri ją atvedė į platų darbą su meile sau, leidžia jai vesti iš mylinčios širdies, su atjauta ir supratimu. Ji palaikys jums saugią ir mylinčią erdvę patirti galingas maitinančias praktikas kūno gijimui ir pabudimui. 

Visos įžvalgos ir įrankiai čia yra skirti tau, kad įlietum juos į savo kasdienį gyvenimą. Pasiimk tai, kas tau jaučiasi teisinga ir tave pripildo bei nušviečia. Šiame retrite sutiksime savo pačių išmintį, remsime viena kitą, vystysimės ir susigrąžinsime senąjį moteriškumą kartu. Laukiu pasidalinti šiomis šventomis akimirkomis su tavimi ir kviečiu tave su visa širdimi prisijungti šiai nepamirštamai seserystės kelionei Balyje. 

Su Meile,
Viktorija

DUK

Mūsų patirtis rodo, kad mes pritraukiame moteris nuo 25 iki 70 metų amžiaus, įvairios patirties, iš visų gyvenimo kelių ir skirtingų valstybių, kurios ieško išsiaiškinti, kas jos yra ir ko jos nori iš gyvenimo, iš naujo susijungti su jų tikrąja savimi, sustiprinti asmeninį ir dvasinį augimą. Dauguma jų nustemba atradusios, kokia gydanti ir transformuojanti gali būti retrito patirtis ir atsiliepia apie sugrįžimo namo į save pojūtį. 

Mes parenkame išskirtines vietas natūralioje aplinkoje, kad jūs gautumėte atsipalaidavimą vien tik iš aplinkos. Beveik visada laikome savo retritus netoli natūralaus vandens šaltinio, kad galėtumėte maudytis, arba netoli miško ar vešlios augmenijos, kad patirtumėte natūralią regenaraciją ir susibalansavimą, taip pat siekiame užtikrinti maisto kokybę ir visakeriopą profesionalią paramą. 

Jūs gausite vietą pailsėti, atsinaujinti, mokytis, gyti, jaustis girdima, matoma, išreikšti save, išsinerti iš jums netarnaujančių sluoksnių, sulaužyti senus modelius, atrasti ir susigrąžinti jūsų pačios visus aspektus, klestėti ir jausti pilnatvę. Išmoksite praktikas ir technikas, kurios  jus toliau ves į gilesnį santykį su savimi, su jūsų mylimais bei pasauliu aplink jus. Gausite įkvėpimą ir įgūdžius jūsų pačios gyvenimo kūrybai ir troškimų realizavimui. Sugrįšite į savo gyvenimą kaip jūsų geriausia versija.

Nėra įskaičiuota jūsų skrydžiai, draudimas, viza, papildomi užkandžiai ir paslaugos, pirkiniai ir arbatpinigiai. Mes mėgstame su grupe vieną kartą vykti į miestą ir turėti pietus arba vakarienę restorane. Balyje jūs galite lengvai surasti skanų patiekalą su arbatpinigiais iki 10 eur.

Kiekviena pastanga yra daroma, kad jūs mūsų retrituose ir mokymų programose jaustumėtės atsipalaidavusi, gerbiama, maitinama ir saugi visą laiką. Jūs neturėsite daryti nieko, ko nejaučiate ar kas jums nėra patogu, esate laisva bet kada atsitraukti ir kai norisi, leisti laiką atskirai vienumoje vietoj dalyvavimo su grupe.

Tikėtina, ka per ateinančias savaites po retrito jausite energijos pakilimą. Moterys palieka mūsų retritus spindinčios ir su jauduliu, kaip toliau įkvėptai gyvens savo gyvenimus bei autentiškai išreikš save jų santykiuose. Matome, kad mūsų darbas yra galingas ir moterims, su kuriomis dirbame, atneša į jų gyvenimus daugiau meilės, pasitikėjimo, energijos, priėmimo, džiaugsmo ir malonumo, didesnį savęs ir kitų vertinimą, išplėstą intuiciją ir kūrybingumą. Tikėtina, kad iškart po retrito jausitės nuostabiai ir taip pat jautriai, todėl rekomenduojame iš anksto suplanuoti turėti ramaus laiko po retrito integracijai. Per tęstinį procesą mokymosi mylėti savęs, kaip kasdienės praktikos, pradėsite atsiliepti į gyvenimą su džiaugsmu, aiškumu ir pasitikėjimu. 

Todėl, kad šio retrito pabaigoje jūs džiaugsitės magija, kurią pažadino šis jūsų pasinėrimas į gerovę. Po gilių, atkuriančių praktikų ir meditacijų, nušviečiančių pokalbių, turtingų susitikimų su vietiniais, ritualų, ceremonijų ir tikro jūsų laiko, kai galite daryti ką norite ir tiesiog nieko, iškilsite laisva nuo įtampos ir streso, džiaugsminga, jausdamasi savimi labiau, nei kada nors anksčiau, ir pasirengusi jūsų gyvenimo laikui. 

Visas rekomenduojamų turėti su savimi daiktų sąrašas bus atsiųstas užsiregistravusioms iki retrito. Trumpai, reikalingi vasariški rūbai, mankštos rūbai, šlepetės, užrašų knyga su rašikliu ir fotoaparatas! Prabangūs aplinkai draugiški šampūnas ir muilas bus duodami, taip pat rankšluosčiai ir kiti užsiėmimų reikmenys. 

Kad gautumėte maksimalią naudą iš šio retrito, Viktorija dalyvėms rekomenduoja iki retrito išklausyti mentorystės programą moterims “Eime su manimi“. Ji suteikia jums pagrindą susipažinti bei suprasti, ko moko Viktorija, ir yra sukurta specialiai tam, kad visiškai paruoštų jus šiam savaitės trukmės retritui pažengusioms. Mentorystės programa bus padaryta prieinama nuo vasario mėnesio ir jei nedalyvavote joje tiesiogiai, galėsite įsigyti ir išklausyti įrašus, atlikti meditacijas bei pratimus bei pradėti integruoti žinias, kas jums suteiks visiško pasiruošimo pojūtį. Jūsų patogumui, Viktorija visoms užsiregistravusioms į retritą Balyje dovanoja 50% nuolaidą kursui, kaip dalį jūsų retrito paketo.