"Gyk, įkūnyk ir klestėk"

7 dienos Gijimo, Saviįgalinimo ir Meistriškumo

Spalio 26 d. - Lapkričio 2 d., Pietų Prancūzija

Jūs esate šiame taške jūsų sakralioje kelionėje, kur jaučiate kvietimą nerti giliau į jūsų Tikrojo Savęs paieškas, atradimą iš naujo ir Įgalinimą. Gilyn į jūsų Šerdį, kad pažadintumėte tai, kas yra jūsų Esmė. Pamažu jūs išsineriate iš jūsų senojo aš versijos ir daugiau prisimenate, KAS jūs iš tikrųjų ESATE. Jūsų Pasitikėjimas, Atsidavimas sekti jūsų ŠIRDIMI ir Įsipareigojimas jūsų AUKŠČIAUSIOS GALIMYBĖS keliui leidžia jums patirti Išsilaisvinimo skonį. Jūs suvokiate, kad TAI vyksta, YRA tikra jums. Jūs pagaunate save mąstantį, KAIP jums labiau priartėti prie JŪSŲ Begalinės Savasties, ĮKŪNYTI jūsų paties Vidinę Šviesą, TAPTI jūsų Didžiuoju Aš.

Prisijunkite prie Viktorijos šį rudenį retrite Pietų Prancūzijoje išsklaidyti barjerus Mylėti, kad jūs galėtumėte ateiti į jūsų aukštesnes realybes ir mėgautis gyvenimiška patirtimi Ramybėje, Harmonijoje, Laisvėje, efektyviai prisidėdami prie Didesnės Visų gerovės jūsų unikaliu būdu.

Ateik. BŪK. Dabar.

Paremkite vidinę Meilės-Galios-Išminties Alchemiją jumyse

Ši 7 dienų retrito patirtis su Viktorija apima paskaitas, pokalbius, praktikas ir nekasdienius susitikimus su fokusu ir intencija vystyti sąmoningumą, pagydyti Dieviško Moteriškumo/ Dieviško Vyriškumo žaizdas, subalansuoti priešingus aspektus/ puses viduje, įkūnyti tai, kas vadinama Dieviška Sąjunga. Tai yra Raktas į Vidinę Ramybę, Harmoningas Partnerystes ir jūsų asmenines Galias, galintis atverti Dieviškai Bendrakūrybai, manifestuojant jūsų svajonių realybes, Autentišką Klestintį Gyvenimą Meilėje, Džiaugsme, Gausoje įgalintu ir grakščiu būdu. 

Nesvarbu, kur jūs esate jūsų kelione, retritas parems tai, kas reikalinga. Tai bus giliai pamaitinanti, žaisminga ir aktyvuojanti patirtis, kuri parems kiekvieną dalyvį pajudėti pirmyn jų keliuose. Retritas įkvėps jūsų vaizduotę jūsų Naujo kūrybai bei manifestacijoms, pakylės jūsų tarnystę į naują lygmenį ir tiesiog praturtins jūsų žmogiško gyvenimo patirtį. Prisijunkite prie mūsų nuostabiojoje Oksitanijoje ir gaukite paramą bei įrankius, kurių jums reikia.

 


Pietų Prancūzija, Oksitanija, „Domaine de Mournac”
Retritas prasideda: šeštadienį, spalio 26 d.
Retrito pabaiga: šeštadienį, lapkričio 2 d.
Registruojantis iki liepos 1 d. - Ankstyvos Registracijos Nuolaida!

Yra ribotas skaičius vietų šiame retrite. Pasirūpinkite rezervuoti savo vietą iš anksto.

Retritas apima

 7 dienų unikalus atsitraukimas Pietų Prancūzijos Grožyje su ramiu ir smagiu laiku poilsiui, atgaivai, atsinaujinimui, įsižeminimui ir integracijai

7 naktų kokybiškas apgvendinimas elegantiškame retritų centre, restauruotoje 12 a. viloje, su visais šiuolaikiniais patogumais ir įkvepiančiais Gamtos vaizdais, dalinantis dviviečiu arba triviečiu miegamuoju kambariu

Pasveikinimo vakarienė su tradiciniu prancūzišku maistu, paruošta vietinio prancūzų virtuvės šefo

Gurmaniška kulinarinė patirtis per visą mūsų laiką kartu, ruošiant mūsų privačiai virtuvės šefei retrito viloje (3 kartus per dieną)

 5 dienas 2 k. per dieną grupinės sesijos su Viktorija: teorija + praktika (meditacijos, kristalinės aktyvacijos, mokymai), remiančios jūsų Įsikūnijimą, Naujo Kūrimą ir Pakilimą Dabar (įskaitant paramą retrito metu 24/7, taip pat prieš ir po retrito)

Privatus transportas, aplankant išskirtines senovės, gamtos ir jėgos vietas apylinkėse

Ekskursija, pažintis ir niekur negirdėtas pasakojimas su istorinių faktų seka apie Meilės Avatarų Marijos Magdelenos ir Jėzaus Kristaus palikuonių „liniją“ iki šių dienų su ekspertu gidu Toby ir jo žmona Gerda Rennes le Chateau miestelyje 

Pianisto David Bailey gyvai transliuojama gydančių vibracijų muzikinė meditacija Rennes le Chateau pilyje

 15 akrų magiško žavesio teritorijos su mišku ir vynuogynu jūsų Savęs tyrinėjimui bei saviugdai ir Naujoms Sulygiuotoms Manifestacijoms

Preliminari dienotvarkė

08:00 – 09:00 – Intuityvi kūno mankšta, kvėpavimo pratimai, laikas vidinei tylai, maldai ar meditacijai (pasirinktinai)

09:00 – 10:00  – Pusryčiai

10:30 – 12:30 – Pirmas grupinė sesija

13:00 – 14:00 Pietūs

14:00 – 18:00 Ekskursijos/ Asmeninė refleksija/ Individualios sesijos/ Laisvas laikas (žygiai, relaksuojantys pasivaikščiojimai, masažas, buvimas ir meditacija Gamtoje, darbas su dienoraščiu)

18:00 – 19:00 – Vakarienė

19:30 – 20:30 – Antra grupinė sesija

Dienotvarkė gali būti keičiama, atsižvelgiant į grupės dalyvių energiją, poreikius, prioritetus ir kt.

Pastaba: Ši stovykla nėra pakaitalas medicininei priežiūrai ir asmenys, pristatantys stovyklą, nėra licencijuoti medicinos ar sveikatos priežiūros profesionalai. Ši stovykla apima įrankius ir praktikas, kurių intencija yra paremti jus ir jūsų Savęs atkūrimą. Jei turite sveikatos problemų, prašome pasikonsultuoti su savo sveikatos priežiūros specialistais, prieš leidžiantis į stovyklą.

Rekomendacija: Užsisakykite iš anksto profesionalų masažą (vietinė masažuotoja atvyksta į retrito vilą) – tai nuramins jūsų pavargusį protą, stresuojantį kūną ir parems jaudulio palengvinimą atvykus, atsipalaidavimą dienų eigoje ar integraciją prieš išvykstant namo.

Kodėl Prancūzija?

Šis Prancūzijos kraštas, Oksitanija, nuo senų laikų garsėja jo sena istorija ir romantika. Regionas pasižymi miškais, kalnų viršūnėmis, slėniais ir upėmis, karštais ir šaltais natūraliais šaltiniais, katarų pilimis ir tvirtovėmis, romėnų ir keltų vietomis, energijos linijomis ir sakralinėmis Gamtos geometrijomis. Jis yra žinomas dėl jo paslapčių, siekiančių Šventąjį Gralį ir Izidę bei Ozirį, ir buvo išnagrinėtas daugybės istorikų bei archeologų ir aprašytas daugybėje teorijų ir knygų. Mes apsistosime srityje, kur, sakoma, gyveno Marija Magdalena, mokydama tikrojo Meilės Kelio bei Šventos Sąjungos, bei ilgai klestėjo Jėzaus Kristaus pasekėjų bendruomenė. Vieta yra ideali įkūnyti tai savyje savyje bei atsiduoti Tikrai Meilei visą kelią – vietinės žemės energijos parems tai jumyse! Mes esame kviečiami į šią senovės vietą, kad iš naujo aktyvuotume čia esančius kodus bei raktus iš senovės laikų, kad atneštume bei įžemintume naują šviesą Naujos Žemės gardelėje. 

Per retrito savaitę mes aplankysime keletą iš daugybės sakralių vietų, kad susijungtume su Žeme, karalystėmis ir elementalais. Norintiems aplankyti kitas žymias vietas regione, rekomenduojame prasitęsti kelionę savarankiškai papildoma savaite ar keliomis dienomis prieš ar po retrito.

Apgyvendinimas ir maistas

Jūsų namais retrito savaitei taps renovuota 12 a. vila „Domaine de Mournac“, kur praleisime didžiąją dalį laiko. Tai kaimiškoji, sakralioji Prancūzija toli nuo įprastų turistinių kelių. Paslėpta ramybės vieta. Tai yra tobula, graži, šeimininkų Lucy ir John puoselėjama erdvė sugrįžimui į save, relaksacijai, kontempliacijai, siūlanti daug takų pasivaikščiojimams ir plačių erdvių stebėti žvaigždes ar kalnus, užsiimti joga ar kitomis praktikomis, rašyti, tapyti, ilsėtis, mėgautis ir gerti Grožį bei Tylą – viskas, ko reikia pasinerti į Priėmimą ir Naujo Sąmoningą Kūrimą, kuo mes ir užsiimsime per mūsų retritą. Supanti Didinga Gamta gali būti jūsų Žaidimų aikštelė! Gyvenamosios erdvės yra žavingos, čia jūs surasite komfortišką atsitraukimą nuo jūsų įprastos aplinkos bei rutinos. Miegamieji yra dviviečiai aba triviečiai su privačiais vonios kambariais.

Per šias dienas jūs būsite kulinariškai lepinami mūsų retritų virtuvės šefės Aistės, kuri kasdien ruoš šviežų maistą retrito viloje, naudojant sezoninius ir vietinius vaisius bei daržoves ir kitus produktus tris kartus per dieną. Maistas daugiausiai yra veganiškas, maitinantis jūsų pojūčius ir kūną. Jūsų atvykimo dieną jus pasitiks prancūziška vegetariška vakarienė (veganiška pagal pageidavimą), pagaminta profesionalios vietinės virtuvės šefės. 

Detalės registracijai ir atvykimui

  • Ankstyva registracija iki 07 01 – 990 Eur

  • Nuo 07 01 – 1100 Eur

 Jūsų vieta rezervuojama sumokėjus 300 Eur depozitą, laikantis šios instrukcijos (parsisiųsti). Atlikę pavedimą atsiųskite išrašą mums info@gyvenusumeile.lt ir mes pridėsime jus prie uždaros retrito FB grupės, kur toliau bendrai aptarsime dalykus iki retrito.

* Jei jums reikėtų atšaukti savo vietą, prašome, informuokite mus, kaip galite anksčiau. Nors depozitas yra negrąžinamas, jūsų vieta gali būti perleista kitiems.

Įskaičiuota: apgyvendinimas, visas maitinimas, praktikos, transportavimas vietoje, gido paslaugos. 

Nėra įskaičiuota:

Jūsų lėktuvo skrydžiai į/ iš Prancūzijos 
Pervežimo į/ iš oro uostą mokestis 
 Kelionės draudimas 
 Asmeninės paslaugos ir pirkiniai

Bilietų pirkimas savarankiškas arba jums gali padėti mūsų retritų koordinatorė Aistė, aiste@gyvenusumeile.lt. Iš Lietuvos yra galimi skrydžiai su Lufthanza avialinijomis per Tulūzos (Toulouse) oro uostą, kuris yra apie 2 val. nuo vilos. Bilieto kaina ~ 200-300 Eur. 

Skrendant iš kitų valstybių galimas kitas artimiausias oro uostas – Salvazos, kitaip, Karkasono (Carcassone). Taip pat yra palankių skrydžių per Marselį arba Barseloną. 

 

Į vilą atvykti (ir atgal) yra galimybės savarankiškai susiorganizuoti pervežimo paslaugą (rekomenduojame www.shuttledirect.com) arba mes galime užsakyti šią paslaugą grupei, jei skrisite per Toulouse oro uostą (mokesčiai neįskaičiuoti, ~ 150 eur į abi puses asmeniui priklausomai nuo keleivių skaičiaus),  jūs taip pat galite vietoj to išsinuomuoti automobilį oro uoste arba atvykti vietiniu traukiniu iki stoties Couiza-Montazels, nuo kur galite pasiimti taksi arba mes galime paimti jus automobiliu. 

Bilietų įsigijimo ir atvykimo iki vilos klausimus galėsime aptarti privačioje retrito FB grupėje.

Registracijai ir jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu info@gyvenusumeile.lt, tel. +370 06 07 9491.

Mus bus garbė, jei jūs prisijungsite prie šios sakralios kelionės. 

 

Žvilgsnis vidun