Retritas Pietų Prancūzijoje

7 dienos Savęs Atkūrimo ir Įgalinimo

Spalio 26 d. - Lapkričio 2 d.

LIKO 3 vietos

Šiame tavo kelionės etape tu jauti, kaip išsineri iš tavo senosios aš versijos. Girdi kvietimą nerti giliau, iš naujo susijungti su tavo tikruoju savimi. Tavo įsipareigojimas sekti tavo Širdimi ir tavo Aukščiausios galimybės keliui leidžia tau pažinti Išsilaisvinimą. Tu jauti, kad tai vyksta. Tai yra tikra Tau.
Pasirink Save šį rudenį. Prisijunk prie Viktorijos bei grupės kitų atsitraukimui romantiškoje ir sakraliojoje Pietų Prancūzijoje, kuris parems tave išsklaidyti kliūtis ir blokus Meilei, kad jaustumeisi visiškai saugiai tavo kūne, gyventum Sielos pripildytą gyvenimą ir visiškai mėgautumeisi šia žmogiška patirtimi.

ATEIK. BŪK. DABAR.

"Gyk, Mylėk, Klestėk"


Retritas prasideda: šeštadienį, spalio 26 d.
Retrito pabaiga: šeštadienį, lapkričio 2 d.

Šis 7 dienų atsitraukimas Pietų Prancūzijoje apima keliones po išorines bei vidines karalystes, kurios ves sugrįžti į savo prigimtinę esmę, paleisti praeitį, išsinerti iš nebetarnaujančių modelių, įsitikinimų, emocijų, sluoksnių, kas jūs nesate, užbaigti gijimą, pasikartojančius senus ciklus, liečiančius santykius su savimi, ta pačia ar priešinga lytimi, meilės tėkmę gyvenime. 

Retritas pakvies atsipalaiduoti procese vidinės alchemijos, kuri yra raktas susilygiuoti su jūsų aukštesne išmintimi ir įkūnyti daugiau jūsų žmogiško potencialo kurti jūsų trokštamą naują realybę grakščiu, harmoningu ir iš vidaus įgalintu būdu.

Prisijunkite prie mūsų šį rudenį ir gaukite jums reikalingus įrankius bei paramą patirti proveržį ir pajudėti jūsų kelyje pagal jūsų sielos tikslą dabar ir šiam gyvenimui.

Retrito patirtis pažadins ir aktyvuos jūsų įgimtą galią, grožį ir laisvę iš tikrųjų save mylėti ir autentiškai išreikšti, patirti  džiaugsmą, malonumą, gausą ir širdimi paremtus santykius.

Retritas apima

(ĮSKAIČIUOTA)

 7 dienų patyriminis atsitraukimas Pietų Prancūzijoje su laiku poilsiui, atsinaujinimui ir integracijai

7 naktų kokybiškas apgvendinimas elegantiškoje restauruotoje 12 a. viloje su kalnų vaizdais

 Prancūziška pasitikimo vakarienė ir vegetariškas/ veganiškas maistas 3 k./ d. visą savaitę

 Kasdien 2 sesijos – pokalbiai, meditacijos, praktikos, pasidalijimai ir bendrakūrimas grupėje su Viktorija, taip pat lydėjimas ir parama retrito metu

 Žygiai pėsčiomis po vaizdingas apylinkes ir 2 išvykos su vietiniu gidu, aplankant senovinius miestelius, unikalų pasaulyje tipišką prancūzišką turgų, ypatingas Gamtos ir jėgos vietas 

  Susitikimas su gidų pora, kurie supažindins su niekur neužrašyta, tikra istorija apie Meilės Ambasadorių Marijos Magdalenos ir Jėzaus sąjungą ir palikuonių liniją iki šių dienų

 Pianisto iš žymios britų gyduolių šeimos David Bailey Dieviško Moteriškumo vibracijų muzikinė meditacija Rennes le Chateau pilyje

 15 akrų magiško žavesio teritorijos su mišku ir vynuogynu jūsų Savęs tyrinėjimui ir atkūrimui

preliminari dienotvarkė

Retritas yra kuriamas taip, kad pasiūlytų balansą veiksmo, buvimo, pokalbių ir bendrakūrimo.

Lanksčios gairės dienose*

08:00 – 09:00 – Laikas vidinei tylai, meditacijai, intuityviai mankštai

09:00 – 10:00  – Pusryčiai

10:30 – 12:30 –  Rytinė grupinė sesija**

13:00 – 14:00 – Pietūs

14:00 – 18:00 – Grupinė išvyka/ žygis Gamtoje arba asmeniniai pokalbiai/ savarankiškas laikas (su dienoraščiu ar bendraminčiais, masažas***)

18:00 – 19:00 – Vakarienė

19:30 – 21:00 – Vakarinis grupinis užsiėmimas 

* Gali būti koreguojama, atsižvelgiant į dalyvių poreikius, orą ir pan.

** Dalyvavimas grupinėse praktikose yra pasirinktinis. Galite pasirinkti tiesiog būti ir ilsėtis, jei jausite, o jei jausite, kad jums yra svarbu dalyvauti praktikose, dalyvauti (investicija dėl to nesikeičia).

*** Retrito metu galite užsisisakyti turėti masažo sesiją (vietinė masažo specialistė gali atvykti į retrito vilą). Tai parems jus atsipalaiduoti atvykus ar dienų eigoje arba integruoti patirtį prieš išvykstant.

Pietų Prancūzija

Šis Prancūzijos kraštas, Oksitanija, nuo senų laikų garsėja jo istorija ir romantika, pasižymi miškais, kalnų viršūnėmis, slėniais ir upėmis, katarų pilimis ir tvirtovėmis, energijos linijomis ir Gamtos geometrijomis. Jis yra žinomas dėl jo paslapčių, siekiančių Šventąjį Gralį, ir buvo išnagrinėtas daugybės istorikų bei archeologų ir aprašytas daugybėje teorijų ir knygų. Mes apsistosime vietovėje, kur gyveno Marija Magdalena, mokydama Alcheminės Dieviško Moteriškumo ir Vyriškumo Sąjungos. Jos energijos parems jus tai įkūnyti ir atsiduoti Meilei, kuri niekada nepalieka, visą kelią.

Planuojamos 2 išvykos su vietiniu gidu, kurių metu aplankysime keletą vietų apylinkėse, tame tarpe:

 Esperanza miestelis, kur sekmadienio rytais veikia unikalus pasaulyje prancūziškas turgus, kur jūs patirsite autentišką vietinį gyvenimo būdą, galėsite įsigyti lauktuves (kristalai, smilkalai, kt.) ir turėsime pikniką.

 Rennes-les-Bains, romėnų miestelis, žymus šaltais ir karštais vandens šaltiniais, kur aplankysime „Fountain De Amour“ – Mylimųjų baseiną Gamtoje, kuriame, pasak vietinių legendų, mėgo lankytis Marija Magdalena. Aukštos vibracijos natūralioje fėjiškoje aplinkoje jūs patirsite gilią regeneraciją.

 Rennes-le-Château miestelis, kuriame buvo nufilmuota paskutinė scena filmo pagal knygą „Da Vinčio kodas“ ir sakoma senovėje stovėjusi Izidės šventykla. Čia išgirsime gido pasakojimą apie Marijos Magdalenos ir Jėzaus meilės istoriją ir susitiksime su pianistu David Bailey širdį apvalančiai, sielą liečiančiai muzikinei meditacijai su Dieviško moteriškumo vibracijomis.

retrito vila

Jūsų namais retrito savaitei taps elegantiška renovuota 12 a. vila „Domaine de Mournac“, kur praleisime didžiąją dalį laiko. Ši šeimininkų Lucy ir John puoselėjama erdvė kaimiškoje Prancūzijoje, atokiai nuo turistinių kelių, siūlo daug takų pasivaikščiojimams ir plačių erdvių stebėti kalnus, žvaigždes, apmąstyti, užsiimti joga, rašyti, tapyti, mėgautis ir gerti supantį Gamtos Didingumą bei Tylą – viskas, ko reikia pasinerti į buvimą ir sąmoningą naujo kūrimą čia Dabar, kas ir yra mūsų retrito tikslas! Tai galės būti jūsų Žaidimų aikštelė. Gyvenamosios erdvės yra žavios, jose surasite patogų atsitraukimą jūsų poilsiui. Miegamieji yra dviviečiai aba triviečiai su privačiais vonios kambariais, kuriuose rasite aplinkai saugias higienos priemones.

rezervacija ir detalės atvykimui

 Ankstyva registracija 950 Eur. Nuo rugsėjo 26 d. 990 Eur.

Nėra įskaičiuota:

  • Jūsų lėktuvo skrydžiai į/ iš Prancūzijos 
  • Pervežimo į/ iš oro uostą mokestis 
  • Kelionės draudimas 
  • Asmeninės išlaidos bei paslaugos
  • Vieni pietūs restorane/ kavinėje

Kontaktai registracijai ar turint klausimų dėl šio retrito: viktorija@gyvenusumeile.lt, +37060709491, Viktorija Šimašiūtė.

Vieta rezervuojama pervedus 300 eur depozitą (instrukcija pavedimui atsiunčiama susisiekus el. p.). Depozitas negrąžinamas, likusi dalis sumokama vietoj

Atvykimas į vilą – spalio 26 d., šeštadienį, nuo 18 val. Išvykimas – lapkričio 2 d., šeštadienį, iki 10 val. Jei norėtumėte pasilikti viloje ilgiau, tai gali būti suderinta, jei yra vietų.

Bilietų pirkimas yra savarankiškas (galėsime aptarti uždaroje FB grupėje). Jei skrendate Iš Lietuvos, lėktuvo bilietus įsigykite su Lufthanza avialinijomis per Tulūzos (Toulouse) oro uostą, kuris yra apie 2 val. kelio nuo vilos. Lėktuvo bilieto kaina į abi puses – apie 300 eur. Jei skrendate iš kitų valstybių, netoli nuo vilos yra kitas oro uostas – Salvazos/ Karkasono (Carcassone), taip pat yra palankių skrydžių per Marselį arba Barseloną. 

Į vilą atvykti (ir atgal į oro uostą) yra galimybės susiorganizuoti pervežimo paslaugą (rekomenduojame www.shuttledirect.com), mes galime užsakyti šią paslaugą grupei tų, kurie skrisite per Toulouse oro uostą (mokesčiai neįskaičiuoti, apie 150 eur į abi puses asmeniui priklausomai nuo keleivių skaičiaus). Jūs taip pat turite pasirinkimą išsinuomuoti automobilį oro uoste arba atvykti traukiniu savarankiškai.

"Radau kitą pasaulį. Grįžau visiškai kita aš. Visiškai kitas požiūris į save ir aplinką. Nauji įgūdžiai natūraliai įsiliejo į kasdienybę. Viskas buvo nuostabu. Tobula dieviška kūryba. Esu sužavėta ir įkvėpta Viktorijos atsidavimu ir meile, vykdant misiją. Paprastume slypi nepaprastas deimantas. Buvom išmyluotos ir pagerbtos šios meilės ir šviesos deivės. Mokytoja, mama, sesė, draugė. Didelė dovana mokytis ir prisiliesti prie šio tyrumo.“
plunk
Laura
2018 m. retrito dalyvė