"Gyk, mylėk, klestėk"

7 dienos Savęs Atkūrimo ir Įgalinimo

Spalio 26 d. - Lapkričio 2 d., Pietų Prancūzija

Žodžiai raštu atrodo tokie riboti, bandant apibūdinti šią ypatingą kelionę nuostabioje vietoje. Kviečiu tave klausytis iš giliai intuityvios vietos viduje ir jei šis retritas kviečia, pamatysiu tave šį spalį!

Su daug meilės,
Viktorija

Tu esi tame tavo kelionės taške, kur pamažu išsineri iš tavo senosios aš versijos ir jauti vidinį kvietimą dabar visiškai apkabinti ir įkūnyti tavo Tikrąją Esatį, tavo sakralią, dievišką esmę. Tavo įsipareigojimas visada sekti tavo Širdimi ir aukščiausios galimybės keliui leidžia tau pažinti Išsilaisvinimą. Tu jauti, kad tai vyksta, ir tai yra tikra tau.

Prisijunk prie Viktorijos ir kitų nuostabių sielų šį rudenį retrite Pietų Prancūzijoje, kuris parems tave atsiverti Meilės galiai ir tėkmei į tavo gyvenimą, išsklaidant blokus Mylėti ir priimti Meilę, taip pat tavo jausmingumui, vidiniam balsui, kūrybai, gausai ir daugiau, kad tu galėtum jaustis saugiai ir laisvai tavo kūne, gyventi sielos pripildytą gyvenimą ir giliai mėgautis šia žmogiška patirtimi.

Ateik. Būk. Dabar.

Retritas apima

 7 dienų patyriminis atsitraukimas Pietų Prancūzijos grožyje su laiku atsinaujinimui, įsižeminimui ir integracijai

7 naktų kokybiškas apgvendinimas elegantiškame retritų centre, restauruotoje 12 a. viloje su šiuolaikiniais patogumais ir kalnų vaizdais, dalinantis dviviečiu arba triviečiu miegamuoju kambariu

 Vegetariškas (esant poreikiui – veganiškas) maistas visą savaitę 3 k./d.

 Grupinės sesijos ir bendrakūrimas su Viktorija (pokalbiai, meditacijos, dirbtuvės, pasidalijimai) bei parama retrito metu 24/7, prieš ir po retrito

 Žygiai pėsčiomis ir privatus transportas išvykoms, aplankant vaizdingus senovinius miestelius, vietinį turgų, ypatingas Gamtos, sakralias ir jėgos vietas apylinkėse

  Susitikimas su gidais ir niekur negirdėtas pasakojimas apie Rennes les Chateau bažnyčios paslaptis bei Marijos Magdelenos ir Jėzaus meilės istoriją ir palikuonių liniją iki šių dienų

Pianisto David Bailey gydančių vibracijų muzikinė meditacija Rennes le Chateau pilyje

 15 akrų magiško žavesio teritorijos su mišku ir vynuogynu jūsų poilsiui ir naujo kūrimui


Pietų Prancūzija, Oksitanija, „Domaine de Mournac”
Retritas prasideda: šeštadienį, spalio 26 d.
Retrito pabaiga: šeštadienį, lapkričio 2 d.

Šio 7 dienų retrito patirtis apima nekasdienius pokalbius, užsiėmimus ir susitikimus, kurie padės jums ne tik labiau suprasti kelionę, kurioje jūs esate, ir skirtingus jos etapus, jūsų patirčių priežastis, bet ir pagydyti dalykus iš jūsų šio ir praėjusių gyvenimų, Moteriškumą/ Vyriškumą, transformuoti negatyvaus programavimo ir ribojančių įsitikinimų apie tai, kas jūs nesate, sluoksnius ir integruoti daugiau jūsų autentiškos sielos esmės. 

Vidinė alchemija yra raktas į dievišką bendrakūrybą, manifestuojant harmoningą gyvenimą ramybėje, meilėje  ir džiaugsme. Prisijunkite prie Viktorijos sakraliojoje Prancūzijoje ir gaukite įrankius, aktyvacijos kodus bei paramą, kurių jums reikia, kad pajudėtumėte jūsų kelyje pirmyn grakščiu ir įgalintu būdu.

Tai bus nepamirštama patirtis, kuri transformuos jūsų ryšį su savimi, jūsų santykiais ir jūsų gyvenimu. Retritas atneš jums trokštamus poslinkius, iš naujo įžiebdamas jūsų grožį, vertę ir laisvę iš tikrųjų mylėti save, pažadindamas jūsų kūrybinę energiją ir įkvėpdamas naujus kūrybiškus jūsų tikrojo aš išraiškos būdus, dovanodamas gilius, širdimi paremtus santykius su šia grupe ir kitais, taip pat aktyvuodamas jūsų sielos kodus, kurie padės jums prisiminti daugiau jūsų sielos tikslo šiame gyvenime ir pajudėti į tą vaidmenį.

preliminari dienotvarkė

Tai unikali galimybė šiais metais padovanoti dovaną sau atsitraukti nuo įprastos rutinos ir įžengti į gaivią erdvę atsipalaiduoti, priimti ir būti ramybėje. Retritas yra kuriamas taip, kad pasiūlytų balansą veiksmo, poilsio, meditacijos, grupinių pokalbių, praktikų ir bendrakūrimo. 

Lanksčios gairės dienose*

08:00 – 09:00 – Ryto meditacija ir intuityvi mankšta

09:00 – 10:00  – Pusryčiai

10:30 – 12:30 – Rytinė grupinė sesija 

13:00 – 14:00 – Pietūs

14:00 – 18:00 – Grupinė išvyka, pasivaikščiojimai Gamtoje arba asmeniniai pokalbiai/ savarankiškas laikas (laikas su dienoraščiu ar bendraminčiais, masažas**)

18:00 – 19:00 – Vakarienė

19:30 – 21:00 – Vakarinis grupinis užsiėmimas 

* Gali būti koreguojama, atsižvelgiant į tėkmę, grupės energiją, dalyvių poreikius, orą ir pan.

** Retrito metu galite užsisisakyti turėti masažo sesiją (vietinė masažo specialistė gali atvykti į retrito vilą). Tai parems jūsų atsipalaidavimą atvykus ar dienų eigoje ir integraciją prieš išvykstant.

Pietų Prancūzija

Šis Prancūzijos kraštas, Oksitanija, nuo senų laikų garsėja jo istorija ir romantika. Regionas pasižymi miškais, kalnų viršūnėmis, slėniais ir upėmis, pilimis ir tvirtovėmis, energijos linijomis ir sakralinėmis Gamtos geometrijomis. Jis yra žinomas dėl jo paslapčių, siekiančių Šventąjį Gralį, ir buvo išnagrinėtas daugybės istorikų bei archeologų ir aprašytas daugybėje teorijų ir knygų. Mes apsistosime vietovėje, kur gyveno Marija Magdalena, mokydama Meilės Kelio ir Alcheminės Sąjungos. Vietovės energijos parems jus tai įkūnyti ir atsiduoti Tyrai Meilei visą kelią.

Planuojamos 2 išvykos, kurių metu aplankysime keletą vietų apylinkėse, tame tarpe:

 Esperanza miestelis, kur sekmadienio rytais veikia tipinis prancūziškas ir unikalus pasaulyje turgus, kur jūs patisite tikrą vietinį gyvenimo būdą, galėsite įsigyti lauktuves (vietiniai meno dirbiniai, kristalai, smilkalai, kt.) ir turėsime pikniką ant upės kranto.

 Rennes-les-Bains, romėnų miestelis, žymus savo natūraliais šaltais ir karštais šaltiniais Gamtoje. Mes aplankysime jo nuošalyje esantį „Fountain De Amour“, Mylimųjų fontaną – baseiną, kuriame, pasak vietinių legendų, mėgo lankytis Marija Magdalena. Tai – aukštos vibracijos vieta fėjiškoje aplinkoje, kurioje jūs galėsite atsigaivinti.

 Alet-les-Bains, seniausias vietovėje miestelis, kur išlikusios senovės šventyklos, dedikuotos Deivei Dianai liekanos.

 Rennes-le-Château miestelis, kur buvo nufilmuota paskutinė scena filmo pagal knygą „Da Vinčio kodas“ ir sakoma senovėje stovėjusi Izidės šventykla. Čia išgirsime gido pasakojimą apie Marijos Magdalenos ir Jėzaus meilės istoriją ir susitiksime su pianistu David Bailey, kuris mūsų grupei pagros gydančių vibracijų meditaciją. 

Apgyvendinimas

Jūsų namais retrito savaitei taps renovuota 12 a. vila „Domaine de Mournac“, kur praleisime didžiąją dalį laiko. Tai kaimiškoji Prancūzija toli nuo įprastų turistinių kelių. Graži šeimininkų Lucy ir John puoselėjama erdvė relaksacijai ir kontempliacijai, siūlanti daug takų pasivaikščiojimams ir plačių erdvių stebėti žvaigždes ar kalnus, užsiimti joga, rašyti, tapyti, ilsėtis, mėgautis ir gerti Grožį bei Tylą – viskas, ko reikia pasinerti į buvimą, priėmimą ir sąmoningą Naujo kūrimą čia dabar, kas ir yra mūsų tikslas šiame retrite. Supanti didinga Gamta galės būti jūsų Žaidimų aikštelė! Gyvenamosios erdvės yra žavingos, čia jūs surasite komfortišką atsitraukimą. Miegamieji yra dviviečiai aba triviečiai su privačiais vonios kambariais, kuriuose rasite aplinkai saugias higienos priemones.

Detalės registracijai ir atvykimui

950 eur iki rugsėjo 1 d. 

990 eur nuo rugsėjo 1 d.

Norėdami užsiregistruoti retritui, parašykite mums el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt.

Vieta rezervuojama pervedus 300 eur depozitą (instrukciją pavedimui atlikti atsiųsime jums el. paštu, kai susisieksite su mumis). 

Likusi dalis sumokama vietoje. Jei yra poreikis, mokėjimai dalimis yra galimi, kreipkitės.

Po to, kai atliksite depozito pavedimą, prašome atsiųskite mums pavedimo išrašą.

Iki retrito pradžios pridėsime jus prie uždaros retrito FB grupės, kur toliau bendrai aptarsime dalykus.

Jei jums reikėtų atšaukti jūsų vietą, prašome, informuokite mus, kaip galite anksčiau. Depozitas yra negrąžinamas, tačiau jūsų vieta gali būti perleista kitiems.

Įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas, užsiėmimai, transportavimas vietoje, gidų paslaugos.

Nėra įskaičiuota:

  • Jūsų lėktuvo skrydžiai į/ iš Prancūzijos 
  • Pervežimo į/ iš oro uostą mokestis 
  • Kelionės draudimas 
  • Vieni pietūs išvykos metu
  • Asmeninės išlaidos, paslaugos

Atvykimas į vilą – spalio 26 d., šeštadienį,  nuo 18 val. Išvykimas – lapkričio 2 d., šeštadienį, iki 10 val. Jei norėtumėte pasilikti viloje ilgiau, tai gali būti suderinta, jei yra vietų.

Bilietų pirkimas yra savarankiškas. Jei skrendate Iš Lietuvos, lėktuvo bilietus įsigykite su Lufthanza avialinijomis per Tulūzos (Toulouse) oro uostą, kuris yra apie 2 val. kelio nuo vilos. Lėktuvo bilieto kaina į abi puses – apie 300 eur. Jei skrendate iš kitų valstybių, netoli nuo vilos yra kitas oro uostas – Salvazos/ Karkasono (Carcassone), taip pat yra palankių skrydžių per Marselį arba Barseloną. Jei norite, kad padėtume jums įsigyti skrydžio bilietus, susisiekite puslapio apačioje nurodytais kontaktais.

Į vilą atvykti (ir atgal į oro uostą) yra galimybės susiorganizuoti pervežimo paslaugą (rekomenduojame www.shuttledirect.com), mes galime užsakyti šią paslaugą grupei tų, kurie skrisite per Toulouse oro uostą (mokesčiai neįskaičiuoti, apie 150 eur į abi puses asmeniui priklausomai nuo keleivių skaičiaus). Jūsų atvykimo klausimą iki vilos aptarsime atskiroje FB grupėje. Jūs taip pat turite pasirinkimą išsinuomuoti automobilį oro uoste ir atvykti savarankiškai.

Jei turite papildomų klausimų, maloniai prašome susisiekite su mumis el. p. viktorija@gyvenusumeile.lt arba tel. +370 607 9491.

"Šiandiena pilna dėkingumo diena. Joje ir dėkingumas Žemei, Retritui, kuriame buvome kartu. Esu laiminga už didžiulius pokyčius viduje ir atsispindinčius išorėje."
plunk
Ieva