retritas

Sugrįžk Namo, Deive

Jei esate pasirengusi pažadinti savo širdį ir su pasitikėjimu bei vidine ramybe kurti savo gyvenimą, kokio jūs nusipelnote, prisijunkite prie Viktorijos šiam Širdyje įcentrintam 7 dienų retritui Goze

Ateinantis retritas: 2019 m. (tiksli data bus paskelbta)

Retritas „Sugrįžk Namo, Deive“ kviečia moteris į mažą salą pačiame Viduržemio jūros centre, Gozo, kas išvertus reiškia "Džiaugsmas, Malonumas" - kūno, proto ir sielos atgaivai ir naujai intencijai gyvenimui. Viktorijos intencija yra atvesti moteris į tokią vietą, kurioje dauguma jų nėra buvusios arba buvo šimtus metų atgal. Septynias magija pripildytas dienas ir naktis ji su komanda žingsnis po žingsnio ves jus ir grupę per daugiamatę kelionę iki pat plakančios šerdies to, kas jus daro labiausiai gyva.

Brangi Sielos Sese,

Nuotraukos autorė: Loreta Norvašaitė, @LoretaFotoAkimirka

Dažnai mes esame taip užimtos ar išsekusios, kad neskiriame akimirkos šiek tiek atsitraukti ir paklausti savęs labai svarbaus klausimo mūsų kelionėje: „Ar aš gyvenu gyvenimą, kokio iš tikrųjų noriu?“.

Kaip dažnai tu sustoji leisti sau pasvarstyti, kaip tu norėtum jaustis savo kūne, pasvajoti apie tai, kas tau leistų jaustis labiau gyvai, pamąstyti apie tai, kur tu dabar esi ir kur iš tikrųjų nori patekti?

Štai apie ką yra mūsų retritas moterims „Sugrįžk Namo, Deive“.

Nesvarbu, kas yra tai, ko tu dabar ilgiesi: daugiau ryšio, atrasti vidinę ramybę, paleisti baimes, pażinti save, atsinaujinti, pakelti ar sustiprinti savivertę, įgyti pasitikėjimo savimi, atsipalaiduoti, atkurti emocinį stabilumą, pakylėti nuotaiką, iš naujo atrasti savo moteriškumą, geriau išgirsti savo vidinį balsą, pažadinti vidinę išmintį, galią ir patikėti savo Deiviškumo dovana…

pažadu, kad šis retritas pamaitins ir įkvėps tave, tavo sielą, būtent taip, kaip tau dabar reikia. Šioje labai ypatingoje patirtyje mes pagerbiame Dieviško Moteriškumo energiją, Motinos Šviesą. Mes pagerbiame savo pačių Širdžių išmintį, tiesą ir supratimą. Tai – giliai mylinti kelionė į tavo pačios sielos gelmes, kuri reikšmingai parems tavo šiandieną ir visą rytojų, kai tu iš naujo susijungsi su pačia savimi ir įgalinsi save kurti savo trokštamą gyvenimą bei santykius.

Deivė kviečia tavo vardą; šaukia tave iš tavo pačios sielos. Laikas prisiminti, kad tu esi moteris, dukra, sesė ir motina, kuri suteikia balsą Atjautai ir Meilei, visą apimančiai ir priimančiai. Ar girdi šį kvietimą? Įsivaizduok grožį, kuris galėtų atsiskleisti, jei tu leistumeisi klausytis savo Širdies kuždesių.

 

Prieš septynerius metus savo kelionėje aš taip pat priėjau tašką, kur turėjau pagerbti šį kvietimą ir atrasti būdą gyventi, kuris yra labiau suderintas su mano širdimi, moteriška esme bei iš naujo susibalansuoti. Aš patyriau, koks įgalinantis mums yra susijungimas su kitomis tai gyvenančiomis moterimis.

 

Šio retrito metu mes kartu prisiminsime teoriją ir tyrinėsime praktiškai raktus į Moteriškumo Pilnatvę ir Palaimintą Buvimą. Čia tu susikursi savo Naujo Gyvenimo Viziją ir aš pasidalinsiu su tavimi paprastais būdais, kaip tu gali kasdien pamaitinti savo protą, kūną ir sielą, kad niekas neįsiterptų tarp tavęs ir tavo vizijos. Aš palaikysiu saugų konteinerį ir švelniai vesiu tave ir visą grupę per ypatingas vietas Gozo saloje ir mūsų grupines temines diskusijas, meditacijas, kvėpavimo pratimus, refleksijas gamtoje, tapybos ir judesio sesijas. Išskirtinė komanda bus šalia manęs, kurie taip pat bus paremti tave su nuostabiomis masažo ir garso terapijomis bei emocine parama.

Tai nebus vien tik „sielos darbas“ – kartu čia mes patiriame daug žaismo, juoko ir poilsio. Mes kuriame retrito programą, pagerbiant natūralią tėkmę ir tuo pačiu mūsų įsipareigojimus ir suplanuotas veiklas. Tai – individuali ir grupinė patirtis, mokantis gyventi tėkmėje, paremiant mūsų suvokimą, kaip iš tikrųjų tai yra lengva, kai mes leidžiame tam būti. Čia tu patirsi Rojų Žemėje ir išsiveši šiuos naujai atrastus namus su savimi – toliau kurti, įkvėpti ir puoselėti! Daug moterų jau keliavo per šį retritą ir dabar tęsia savo keliones, jausdamos daugiau harmonijos su savimi bei savo santykiuose, o taip pat – neįkainojamą Būrio Sesių paramą!

Tavyje yra didesnis tikslas, Širdie. Prisijunk prie manęs šiame mažame deimante Viduržemio jūros centre, mano mylimoje saloje Gozo, ir pažadink savyje Deivę, kuri veda mūsų keliones Namo, į Save. Esu tikra, ši mažutė sala po šios kelionės liks ir tau amžiams sava ir brangi, kaip daugybei kitų.

Viktorija

Dieviško Moteriškumo Širdies Pažadinimas sugrąžina mus Namo, į Pilnatvę ir Prisiminimą, į Savęs priėmimą ir Meilę

„Dabar dešimtis kartų aiškiau, šimtus kartų ramiau, tūkstančius kartų tikriau ir nesuskaičiuojamai galybę kartų įdomiau galiu Save gyventi. Neįkainojama akimirka… Supranti, kas tu esi ir iš kur. Pačios netikėčiausios, pačios reikalingiausios patirtys lydi mane. Jos leidžia man pasijausti laisva, pilna, minkšta, jautria, beribe, mylinčia ir mylima… Išeinu iš josios glėbio… Atsimerkiu… Šviesu… Nauja diena… Nauja Aš… Aš Moteris… Aš galiu… Aš einu… Po kojomis tvirta žemė, o plaukuose lengvas vėjas. Esu pilna gausoje… Tai, ką atsiminiau, nebepamiršiu niekada.“ ~ Ilona

Kodėl Malta ir Gozo?

GAMTA IR RAMYBĖ

Gozo yra maža sala 30 minučių keltu nuo Maltos. Ji yra žinoma dėl savo lėto gyvenimo, nuostabių vaizdų ir klifų, švarios bei saugios aplinkos. Iš esmės, kur bežiūrėtum, matai jūrą. Tai – puiki vieta atsitraukimui, atsipalaiduoti ir giliau susijungti su pačiu savimi bei atkurti vidinius resursus. 

Paskaitykite Viktorijos refleksiją apie Gozo.

dvasinis PALIKIMAS

Gozo sala yra “privalomų aplankyti“ sąraše priešistorės tyrinėtojams. Čia stovinti Džantijos šventykla (jos liekanos) yra pripažinta viena seniausių Europoje ir pasaulyje – senesne už Egipto piramides, Stounhedžą Anglijoje ar Maču Pikču Peru, ir yra nuolat lankoma turistų bei piligrimų iš viso pasaulio.

DEIVĖS vibracijos

Rašytiniai ir archeologiniai šaltiniai teigia, kad senais laikais Malta buvo žinoma, kaip „Motinos Deivės Žemė“.  Retrito metu jūs turėsite galimybę susijungti turistams nežinomose vietose su šia gydančia ir maitinančia energija.

Mūsų kelionėje

 • Rytinės meditacijos praktikos
 • Grupinės saviugdos sesijos
 • Žygiai ir refleksinis laikas Gamtoje
 • Pažintinės išvykos po salą
 • Intuityvus menas ir relaksacija
 • Ritualai ir ceremonijos
 • Sveikas augalinis maistas

Mityba atlieka svarbų vaidmenį mūsų retrituose. Meniu yra pagrįstas kūnų detoksikaciją ir vibracijų kilimą remiančios mitybos principais. Maistas yra kasdien su meile gaminamas stovyklos viloje, daugiausiai naudojant vietinius ir sezoninius vaisius bei daržoves. Įkvėpimas virtuvėje – sveikų ir gurmaniškų patiekalų receptai yra tai, ką jūs papildomai parsivešite į namus. Kai kuriomis dienomis mes apsilankysime vietiniuose restoranuose, kad sukurtume daugiau balanso ir tėkmės. Jei norėsite tai papildyti, esate laisva savarankiškai įsigyti iš prekybos vietų, kurios siūlo nuostabių dalykų patirties įvairovei. Mūsų retritas yra be alkoholio ir mėsos; jei tai renkatės, mes prašome jūsų gerbti grupę ir daryti tai atskirai. 

Gozo svetingumas

Šiuolaikiškai įrengta, tradicinės architektūros atostogų vila „Dream by Hamlet“ yra įsikūrusi Ghasri miestelyje, netoli Ta Pinu katedros. Arčiausias restoranas yra už 900 m, parduotuvė – 600 m, sostinė – 1000 m, autobusų stotelė – 56 m, paplūdimys – 4 km. Čia tu galėsi atsigaivinti jos vidiniame kiemelyje ar viduje esančiame baseine, pasideginti saulėje ant patogių gultų, rašyti dienoraštį romantiškoje terasoje, pasidalinti įspūdžiais ar turėti prasmingą pokalbį su viena iš naujų sielos sesių jaukioje svetainėje. Tu prisiminsi malonumą „padaryti pauzę“, „prilėtinti“, apdoroti ir integruoti tai, ko tu mokaisi ir kas tau iškyla, ar tiesiog švęsti tai, kas yra tikra tau dabarties akimirkoje. O tada atsitrauksi į savo kambarį atsipalaiduoti ir iš naujo „pasikrauti“ iki mūsų kito nuotykio pradžios. Miegamieji yra dviviečiai arba triviečiai, kiekvienas su privačiu vonios kambariu.

Dalyvių atsiliepimai

"Be proto graži gamta, dvelkiančios paslaptingumu šventyklų liekanos, žydras žydras vanduo, raudonos aguonos - šis vaizdas dar ilgai neišblės. Sielų artumas atsiradęs tarp retrito moterų toks didelis, kad net grįžusios bendraujame, kaip viena šeima, tai daugiau negu šeima, esame lyg susietos nematomais saitais. Mūsų vadovė Viktorija saugojo ir rūpinosi mumis labiau negu kartais tikra mama rūpinasi savo vaikais. Jos vedamos praktikos rodė, kiek jausmo ir išgyvenimo į visa tai buvo sudėta. Tai moteris visą savo širdį atidavusi moteriškumo ugdymui, pamilusi Maltą ir tą meilę perdavusi mums.
Angelė
“Pakilimas. Didžiausia vertybė buvo laikas sau, su savimi. Daug laiko su savo esatimi. Didžiausias atradimas – dar didesnis dėkingumas už Gyvenimo, Dievo ir Žemės dovanas. Grįžau su vidine ramybe ir puikiai pailsėjusi. Parsivežu palaiminimus tolimesniam savo keliui.“
Aistė
"Neapsakoma galybė meilės, gerumo, supratimo, palaikymo, širdies šilumos. Ramybės
oazė, visiško saugumo jausmas, lyg bučiau buvusi kūdikis mamos įsčiose. Tai patirtis, kurią būtina turėti kiekvienai moteriai, kad susirinkti save po kasdienybės rūpesčių, kad atgauti jėgas ir pasikrauti begalybę meilės ir vėl dalintis ja su šeima. Tai buvo nuostabi kelionė į vaikystės pasaką, kur susitikau save dar mažą mergaitę, apkabinau ir išmylavau ją, o grįžau nuostabi užaugusi Moteris Deivė."
Erika
"Retrito metu įgijau naujų žinių, patyriau didelę meilę, ramybę, rūpestį. Jau dabar pastebiu, kad tapau ramesnė, mažėja įtampa.“
Liucija
"Man retrito pagrindinės emocijos ir įspūdžiai siejasi su išsilaisvinimo pradžia, savo tikrosios „aš“ pažinimo pradžia, savo savivertės kėlimo pradžia. Retrito metu, jaučiu, paleidau daug vidinių įtampų. Dėl to pasijutau susigrąžinusi ramesnį vidinį kritiką, skaidresnį protą, giedresnę galvą ir šviesesnį požiūrį į viską, kas mano aplinkoje vyksta ar yra.“
Rūta
"Aš pajaučiau ramybę, harmoniją. Aišku tai ateina ne iš karto, bet tu jauti vidumi, kad kažkas keičiasi, vyksta kažkas stebuklingo. Atrodo, kad akys pradėjo ryškiau matyti. Retrito metu aš gavau daug įdomių patirčių, kurių dar nebuvau turėjusi, supratau, kad reikia pasitikėti savimi ir nebijoti, nebijoti būti kitokia, nebijoti išdrįsti gyventi taip, kaip jaučia širdis."
Kristina
“ Meilės upė. Jūsų organizuotas retritas prilygo aukštam paukščio skrydžiui. Didžiausias proveržis meilė, meilė sau ir viskam. Tik šių dienų dėka supratau, kaip svarbu rūpintis savimi, mylėti save. Mano gyvenime, būtent dabar vėl, viena iš pradžių. Pradžia iš nulinio taško. retritas padėjo sustiprinti sąmoningumą.“
Vijolė

Svarstote, ar šitas retritas yra jums?
Visiškai Taip, jei…

 

 

 • Tu žinai, kad tu esi galios moteris, galinti sukurti savo aukščiausių troškimų gyvenimą
 • Tu žinai, kad tu turi daugiau kuo pasidalinti su kitais
 • Tau rūpi padėti kitiems žmonėms ir prisidėti prie geresnio pasaulio kūrimo
 • Tu esi atvira visoms dvasinėms tradicijoms
 • Tu gali leisti sau būti pažeidžiama kitų moterų sakralioje seserystėje
 • Tu esi pasirengusi susigrąžinti savo galią į savo rankas ir būti visiškai įgalinta manifestuoti savo sielos viziją
 • Tu esi pasirengusi plėstis į savo potencialą, kaip jausminga moteris, įkūnijanti subalansuotas dieviško moteriškumo energijas ir gyvenanti savo gyvenimą tėkmės, gracijos ir lengvumo būsenoje

Ji nusprendė gyventi gyvenimą, kurį ji įsivaizdavo. Ji tikėjo, kad ji gali. Ir ji pakeitė nežinomybės baimę į jaudulį ir smalsumą. Ji apsižvalgė aplink ir pamatė, kad gyvenimas yra nuostabus.

Ateinantis retritas: 2019 m. (tiksli data bus paskelbta)

Šiame retrite yra tik 12 vietų.

Jūsų unikalus privatus retritas

Jei jūs tikrai nenorite patirti retrito grupėje, mums garbė ir malonumas sukurti ir suorganizuoti jūsų privatų retritą bet kuriuo metų laiku, atsižvelgiant į jūsų poreikius, pageidavimus bei galimybes. (Pasiūlymas galioja moterims ir vyrams).

Susisiekite su mumis.