Retritų paskirtis

sąmoningas įstraukimas ė kūrybinę evoliucija_ marketing _ mindset (69)

 

KAS YRA RETRITAS?

Retritas  (angl. retreat)  – pasitraukimas/ atsiskyrimas; nuo seno žinoma ir plačiai paplitusi praktika, kai žmogus tam tikram laikotarpiui sąmoningai atsitraukia nuo kasdienių įsipareigojimų bei aplinkos, skatinamas troškimo pažinti save.

Retritas yra skirtas:

♦ nusimesti nuo pečių žemiškus rūpesčius, įtampas, nuovargį,
♦ patirti naujus dvasinius potyrius,
♦ įgyti naujų žinių ir patirties,
♦ atkurti vidinius resursus.

Svarbi retrito paskirtis – duoti naują impulsą materialiam ir dvasiniam gyvenimui.

Kadangi retrito metu yra atliekama daugiau saviugdos/ sąmoningumo praktikų, poveikis aplanko netrukus – pakyla jūsų energetinis vibracinis lygis, jūs patiriate daugiau džiaugsmo ir gyvenimas pradeda atsispindėti naujomis spalvomis bei įgauna kitą prasmę.


 

 KODĖL JUMS REIKIA ŠIO LAIKO?

Jūs iš prigimties esate linkęs kasdien daug savęs atiduoti kitiems ir daug sugeriate į save iš aplinkos, atsidavę šiuolaikinio pasaulio tempui ir būdams.

Kartais jums atrodo, kad jūs esate tas, kuris turi „viskuo būti“, „visais pasirūpinti“ ir „visus padaryti laimingais“, kas kai kuriais atvejais priveda prie išsekimo. Atlikdami daugybę skirtingų vaidmenų (tėvo/ motinos, mylimojo, vaiko, darbuotojo, draugo…), jūs kasdien įsitraukiate į pilną dienotvarkę nuo ryto iki vakaro. Lekiančioje kasdienybėje surasti laiko sau yra tikras iššūkis.

Atpalaiduojančios pauzės ramybės oazėse yra būtinos kiekvienam, norint palaikyti balansą ir savo ryšį su savo centru, kur slypi mūsų žinojimo, įkvėpimo ir kūrybos šaltinis.

Kai mes iš tikrųjų pasirūpiname savimi, mes iš tikrųjų galime būti tiems, dėl kurių mes esame čia atėję.


 

KUO YPATINGI RETRITAI SU VIKTORIJA?

 

Viktorijos organizuojami retritai Lietuvoje ir užsienyje yra unikalios galimybės sąmoningai susikurti gyvenimo kelią, kuris išpildo jūsų aukščiausią potencialą, ir paleisti visas įsivaizduojamas kliūtis kelyje į tai. 


Apsilankykite renginių skiltyje sužinoti apie artimiausius retritus su Viktorija arba susisiekite, jei jus domina individualus retritas su Viktorija ir pagal jūsų poreikius/ prioritetus parengta programa.