Rugpjūčio energijos atnaujinimas

 

Daug iš jūsų šiandien esate priėję tokį tašką savo kelionėse, kuriame jūs galite ieškote daugiau informacijos, daugiau paaiškinimų, daugiau supratimo apie procesus, kuriuos jūs patiriate ir pereinate savo realybėse pastaruoju metu. Ši vasara buvo labai intensyvi evoliucine prasme, likęs rugpjūtis ir rugsėjis taip pat turės didelę reikšmę ir potencialą, todėl šis atnaujinimas yra šiek tiek kitoks ir gausesnis, nei praėję. Atėjo laikas pasidalinti su jumis daugiau informacijos apie mūsų kelionę, kad jūs galėtumėte geriau suprasti savąsias bei procesus, kuriuos jūs pereinate dabar ir ateinant, bei daryti pasirinkimus. Jūs atlikote didelį progresą ir tapote imlesni šiai informacijai ir mes savo ruožtu galime pasidalinti su jumis daugiau. Mes visi esame čia dalintis. Mūsų dovanos niekada nebuvo duotos mums, kad mes sulaikytume. Tai buvo duota mums tam, kad tai duotų, kurtų naujus gyvenimus daugybei.

Tai, apie ką mes iki šiol kalbėjomės, buvo tik paviršius, keletas įžvalgų į šio evoliucinio proceso „virtuvę“ ir susipažinimas. Pasiruoškite priimti, skaitymo yra daug, laikas, kuriame esame, yra svarbus. Be abejo, tai, kas yra matoma išorėje, yra tik mažiausia dalis viso to, kas yra. Iki pradėjote skaityti, noriu atkreipti dėmesį, kad nebūtina viską iš karto perskaityti; taip pat nesistenkite visko suprasti, skaitykite, leisdamas kalbėti jūsų širdžiai, ir jūs priimsite viską, ką jūs dabar esate pasirengęs priimti paremti save sielos lygmeniu, ir kas yra reikalinga jums jūsų kelionei dabartiniame taške; visą kitą – paleiskite. Jei skaitant šią informaciją jūs ima miegas, jūs pradedate snūduriuoti, žinokite, kad tai yra „gerai“, mūsų protas taip geriau integruoja tokioje smegenų būsenoje, kuri yra tarp buvimo budria ir snūduriavimo; leiskite sau atsitraukti ir jūs vėl sugrįšite, kai jausitės pasirengęs pratęsti.

Čia pateikta informacija yra naujos žmonijos sąmonės įrankiai įgalinti save susijungti su savo aukštesniu vedimu. Tai skirta vyrams ir moterims, tai nėra lyties, o Sielos dalykas. Svarbu pakankamai save edukuoti, kad visi suprastume šiuos procesus, kad sėkmingai progresuotume. Kai šiuo metu vis daugiau senovės energijos centrų planetoje iš naujo pažadinama, yra išleidžiama daugiau energijos, priešistorinės atminties klodai, kurie miegojo bilijonus metų. Tikrasis prisiminimas visada ateina iš vidaus į išorę, bet mums yra reikalingi kiti, kad tai primintų. Daug dalykų jau yra kalbėta, bet žmogui yra būdinga pamiršti, o be to, daug jūsų dabar sugrįžtate ir ateina nauji, visa tai padės visiems jums turėti aiškesnį visa ko paveikslą. Ateinantiems mėnesiams paremti daugybei jūsų aktualiausia dalis – Šviesos Kūnas.

Liūto Vartų Portalo reikšmė

Nors šių metų Liūto Vartų Portalas jau praėjo, tai padės geriau suprasti šių mėnesių energijų reikšmę jūsų evoliucinei kelionei. Liūto Vartų portalas yra laikomas “išėjimu“ į aukštesnės sąmonės karalystes. Per šitą laiką aukštesnių dažnių energijos iš Sirijaus žvaigždės pasiekia planetą Žemę, kad padėtų žmogiškai rasei ir keltų planetos sąmonę. Jis yra aktyvuojamas kasmet rugpjūčio 8 d., kai Saulė, Sirijus ir Žemė pajuda į specialius taškus danguje. Per šį laiką yra lengviau prieiti prie aukštesnių lygmenų, tai yra palankus laikas išvalyti gilias emocines “žaizdas“. Ši aukšto dažnio energija yra priimama per širdies čakrą ir trečiąją akį; yra patiriami širdies atvėrimai ir trečios akies pabudimai (rekomenduoju pamedituoti su/ į tai), taip pat yra aktyvuojamas jautrus centras mūsų kaklo nugarinėje dalyje.

Šiame portale yra trys raktiniai žaidėjai – Saulė, Žemė ir Sirijaus žvaigždė. Sirijus nuo seno yra žinomas, kaip mūsų „Dvasinė Saulė“ ir yra gerbiamas, kaip aukštesnės sąmonės vieta, labiau technologiškai pažengusi, nei Žemė, daugybės senovinių kultūrų, taip pat daugybės „Žvaigždžių Sėklų“ (angl. the „StarSeeds“), kurie turi prisiminimus apie savo kilmę iš Sirijaus. Nors Liūto Vartai vyksta rugpjūčio 8 d., iš tikrųjų energija pajuda liepą, kai liepos 4 d. Saulės ir Sirijaus energija susilygiuoja. Į Saulę yra įliejama Sirijaus energija, kad atsinaujintų jos energija ir dažnio lygis. Visą liepą senieji stebėdavo, kaip mūsų Saulę „praryja“ Sirijus, ir tikėjo, kad tai yra Saulės „mirtis“ (Saulė yra/ reprezentuoja mūsų ego – suveskite paraleles).

Pirmąją rupjūčio savaitę Sirijus ir Saulė vėl pakyla, kaip atskiros žvaigždės viena priešais kitą ir tai yra didysis atvėrimas Liūto Vartų Portalo. Naujai gimusi Saulė, išmaudyta didingose Sirijaus energijose, kad pasiųstų šiuos aukštus dažnius tiesiai į Žemės planetą. Šie dažniai leidžia Žemės gyventojams lengviau gauti atnaujinimus, kodus ir aukštesnę išmintį bei žinias, ypač susijusias su sielų misijomis. Daug vadinamųjų „empatų“ pakyla Žemėje, nes Žemėje desperatiškai reikia daugiau meilės ir supratimo. Didesnė šio portalo žinutė yra apkabinti šias savybes ir galvoti apie tai, kaip mes galime panaudoti jas, kad pasitarnautume planetai. Tai yra pagerbimas savo dovanų ir žinojimas, kad jos gali būti šaltinis stiprybės, ne silpnybės.

Negaliu sudėti į žodžius, koks tai yra nuostabus laikas metuose. Jūs patys pamatysite tai savo kelionėje. Būkite pastabūs ir jūs matysite, suprasite, prisiminsite ir patys kasmet lauksite šio laiko, kad galėtumėte susilygiuoti iš naujo su jūsų paties Sielos misija ir tikslu, ir jei tai darysite nuolat, vėl ir vėl, jis kasmet galingai ir lengvai ištums jus šuoliais jūsų kelionėje į naujus patirties lygmenis ir jūsų svarbų darbą, kurį jūs dirbsite likusiu metų laiku.

 
Dabartinės energijos
 

Energijos šiuo metu yra stiprios, bet ne visi yra pasirengę matyti. Dauguma neturi supratimo, kas vyksta, yra nukreipę dėmesį ne į tuos dalykus, kurie yra svarbūs, dalis yra pasimetime, nelabai suvokiantys, kaip išeiti, ir kita dalis žino ir teka. Mes galime kalbėti apie gerus dalykus, bet mes žinome, kad daugybei jūsų nėra lengva ir būna sunku. Žmonės klausia: „Kada tai pagerėja? Baimė, nusivylimas, liūdesys, vienišumas…“ – kai išsivalome ego. Būkite pasirengę, energijos toliau augs, vibraciškai intensyvės, žmonėms ir Gajai. Gaja atspindi kolektyvinę žmonių masės sąmonę, bet ji, kaip ir žmonija, yra savo kilimo kelionėje. Mes kylame kartu su Gaja.

Mes praėjome vieną intensyvų pasažą, kurio metu, jei sąmoningai pasirinkote susilygiuoti su palankiomis energijomis, jums buvo parodyta daugiau svarbių atskleidimų, sąsajoje su jūsų Sielos keliu ir misija. Siekdamas integruoti ir aktyvuoti šiuos šviesos kodus, praleiskite laiko gamtoje, tyloje, kad galėtumėte maksimaliai paremti toliau savo žmogišką kelionę. Vienas tunelis yra nuo Sirijaus pakilimo liepos 27 d. iki Liūto Vartų, kitas – nuo Liūto Vartų iki Rudens Lygiadienio, rugsėjo 22/ 23 d. Energija bręsta. Rugsėjo mėnuo yra derliaus metas, kiekvienas rinksime savo darbo vaisius, gausime sumą savo darbo, viską, ką įdėjome į save, tai bus mūsų augimas. Visi pjauname tai, ką pasėjome. Tai, ką kuriame, tuo tampame. Rudens Lygiadienis bus kitas taškas nuo Liūto Vartų – tai tam tikra prasme taip pat yra tunelis, per kurį jūs riedėsite smagiai, ypač jei su intencija, kuri yra darnoje su šia mūsų kolektyvine kelione.

Kūnas pereina didžiules aktyvacijas. Šviesos dažnis keliauja per kūną ir kūnas yra stipriai detoksikuojamas. Vyksta milžiniškas atsinaujinimo procesas visuose organuose, audiniuose, raumenyse, kauluose, ląstelėse, persitvarko visa imuninė, limfatinė, nervų sistemos, atnaujinama kiekviena ląstelė ir DNR gija, visi centrai kūne, įskaitant kankorėžinę ir hipofizės liaukas. Vyksta kosminis apvalymas, visas kūnas yra pertvarkomas, perkoduojamas, visiška rekalibracija. Mes iš tikrųjų esame tranformuojami ir išsineriame iš senos odos. Kūne, ląstelėse, yra negatyvi energija, su įeinančiomis šviesos energijomis viskas yra išvaloma ir kristalizuojama, ląstelės tampa kristalinės. Labai svarbu pagerbti, klausytis ir paremti savo kūnus.

Visą rugsėjį energija kils ir kils. Jei dar nedarote nieko su savo kūnu, su savo energija, rekomenduoju surasti tai, kas rezonuoja su jumis, su jūsų keliu, nesvarbu, ką kiti daro, bet pradėkite daryti kažką, susiraskite internete, tai neturi būti kažkas sudėtinga, sekite savo intuicija, klauskite savo Aukštesniojo Aš: „Ką aš turiu daryti, kad geriausiai paremčiau save, savo procesą, savo kūną dabar?“, stebėkite, kas jums prisistato jūsų lauke. Jūs gausite savo žinutę, tai gali jums prisistatyti įvairiais ir netikėtais būdais, būkite pastabus ir neteisiantis, paleiskite protą, jūs atpažinsite, ir leiskite sau pajausti malonumą, kai tai darysite.

Svarbu nesipriešinti šiems pokyčiams. Pradžioje gali jaustis, kad visos sienos aplink jus griūna, pasveikinkite tai, atverkite savo protą ir glėbį, leiskitės būti nešamas šių energijų, mokykitės atsiduoti ir paleisti. Paleidimo bus labai daug. Ir kai jūs išmoksite paleisti, pradės vykti nuostabūs dalykai. Mokykitės įsitvirtinti ramybėje ir tikėjime. Prisiminkite, kad visos jūsų ląstelės nori būti išvalytos ir užpildytos priėmimu ir ramybe. Mes tai padarėme ir jums rekomenduojame – užpildyti savo kūną, visas jo dalis, besąlygine meile (turėkite tokią mintį/ intenciją, pasitelkite vidinę regą ir jūs iš vidaus būsite vedamas, kaip tai padaryti). Jūs tikrai darysite daug dalykų, kurių galbūt niekada neįsivaizdavote.

Iš tikrųjų, šiuo metu jums yra pristatomos didžiausios galimybės vidiniam ir išoriniam augimui. Apkabinkite tai, gyvenkite tai, tapkite tuo. Apskritai, tai yra „Taip“ Visata, sakykite „Taip“ dalykams ir vietoms, į kuriuos jūs norite nuvykti, kuriuos norite patirti. Ir visada prisiminkite, kad jūs visada galite sakyti: „Ne, tai netarnauja mano aukštesnei gerovei.“ Sekite savo paties unikalią kelionę, sekite poslinkių jūsų suvokime taškus, žymėkitės datas savo užrašuoše, nes viskas yra svarbu. Mes viską, kas pasirodo, visada priimame su dėkingumu ir vertiname, nieko nepriimame savaime suprantamu. Pradėkite domėtis, nuoširdžiai įsitraukite į savo kelionę per Žemę ir jūs matysite, kokia smagi ji jums taps – kaip nuotykis, kaip žaidimas, jūs turėsite daug smagumo, atrasdami ir išsiaiškindami tiek daug naujų ir gerai pažįstamų dalykų. Pasirenkite, nusiteikite, ateikite į sceną, bus nuostabu. Jums patiks!

Pakilimas

Energija planetoje keičiasi, vyksta esminis poslinkis aukštyn ir tęsiasi didžiulis valymas. Viskas atgimsta, pertvarkoma, yra sukuriama iš naujo. Visas kosmosas yra didžiuliame kisme ir tėkmėje ir persitvarko pats. Šiuo metu žmonija patiria tridimensinio pasaulio matriksos griuvimą, iširimą ir yra vedama bei remiama kelti savo bei kitų sąmonę, pereiti į naują egzistenciją 5 dimensijoje, įkūnyti aukštesnę sąmonę. Tai yra 22:22 kodas – tai yra sąmonės kilimas ir Kristaus/ Avataro Sąmonė. Kiekvieno uždavinys yra įkūnyti savo aukštesnę sąmonę, t.y. tapti tais aspektais, nes tik tada mes galime prieiti prie savo potencialo kurti realybę bei įgyvendinti savo humanitarinius tikslus Žemėje. Mes visi turime ateiti į tarnystę žmonijai. Nesijaudinkite, pradžioje jūs galite nežinoti, ką tiksliai jūs turite daryti/ sukurti, bet kelias atsiskleidžia juo beeinant. Galingos Sirijaus ir Liūto Vartų portalų energijos perdavė Avataro kodus, kurie dabar yra prieinami visiems, kas yra pasirengę savo Aukštesniesiems Aš ir savo misijoms. Šis pakilimas yra individualus procesas ir ne baigtinis, o palaipsniškas, įkūnyjant vis aukštesnius savo sąmonės aspektus. Mes pakeliame save tiek, kad galime pulsuoti kosminiu pulsu savo kūnu ir transliuoti tai į formas, pripildytas meile. 

Jūs galite žinote, kaip aukštai mes galime kilti, kai mes kalbame apie aukštesnes dimensijas – 7D, 9D, 12D, 15D… Su individo perėjimu į aukštesnę dimensiją, yra galimybė įkūnyti aukštesnę sąmonę, pvz. 9 dimensija yra siejama su Arkturiečių Sąmone, kuri yra visiškai tyra meilė, 10-12 dimensija yra Kristaus, arba Kosminė, dar kitaip, Avataro Sąmonė, kuri yra planas visai žmonijai ant Žemės planetos, 13-15 dimensija yra Dievo Sąmonė, šis lygmuo dar yra žinomas, kaip Pirminės Šviesos Laukas. Visi šie skaičiai yra tik skirtingi energijos dažniai, skirtingi Savasties (Esaties) arba išraiškos lygmenys žmonėse, kuriuos jie gali projektuoti į šią tridimensinę realybę. Ilgą laiką iki šiol žmonija funkcionavo iš tridimensinės sąmonės lygmens, t.y. tuo lygmeniu, kuriame inkarnavosi. 3D yra kentėjimas ir pragaras fiziniame lygmenyje. Kol jūs neišsivalote tridimensio programavimo savyje, jis bus jums atspindimas tuo laipsniu. Mes daugiau negalime grįžti į 3D pasaulį, mes jį palikome, jis paliko mus, jo nebėra. Ketvirta dimensija yra tai, kur apsistojama, kol sutvarkomas dualumas viduje, ten esate viena koja abiejuose pasauliuose. Mes peržengiame trečiąją dimensiją savyje, kad galėtume atnešti penktąją.

Kosminiame lygmenyje mes visi esame viena, visi lygūs, visi dievai/ deivės, bet mes turime įkūnyti šią sąmonę savo pačių kūnuose, kad galėtume veikti ir kurti bendrai, kaip tokie, Nauji Žmonės Naujoje Žemėje. Kol nesate įkūnijęs tos sąmonės, jūs negalite veikti iš tos būsenos nuolat tridimensiniu lygmeniu Žemėje. Jūs galite skaityti, girdėti, atpažinti, suprasti šią sąmonę, jūs galite pakelti savo vibracijas, kad susijungtumėte su šiais dažniais, bet kai jūs pasitraukiate nuo šių informacijos/energijos šaltinių, jūs sugrįžtate į tą realybę, kurioje jūs esate. Jūs galite veikti iš tos sąmonės fizinėje realybėje tiek ilgai, kiek ilgai jūs gebate išlaikyti savo kūne tas vibracijas, kurios yra reikalingos tai sąmonei palaikyti; bet jūs galite panaudoti jas padaryti pokyčius savo realybėje ir pasislinkti. Kai mes įkūnyjame visus šiuos Sąmonės lygmenis, bet kuriuo duotuoju momentu mes esame ir pasireiškiame, kaip mūsų visų Savasties aspektų visuma, ir, kai reikia, mes taip pat galime susijungti savyje su bet kuriuo iš aspektų atskirai ir veikti tik iš to aspekto. Jūs turite tapti tuo, jūs turite būti tuo, jūsų kūnas turi vibruoti tuo dažniu.

Pakilimas yra asmeninis pasirinkimas. Ne visi asmenys iškart panaudos naujai sukurtą perspektyvą, tačiau pasirinkimas lieka žmonijai ir yra priklausantis nuo kruopštaus kiekvieno asmens pasirinkimo, nuo subtilaus kiekvieno paties sprendimo kelti savo vibracijas, plėsti sąmonę, mokytis, augti ir tarnauti žmonijai, didesnei gerovei VISŲ. Tai yra laisva valia. Ši perspektyva yra įmanoma tik per nuoširdžią intenciją perkirsti “durų“ slenkstį, įgyjant dažninį prerekvizitą, kuris yra prieinamas Žemėje. Tai yra visiškai vibracinis dalykas, nusprendžiamas aukštesniuose lygmenyse, ir tik jūsų pačių vibracija nulems, kurioje pusėje jūs būsite, ar jūs pateksite į šį Rojų Žemėje, kuris tikrai buvo išpranašautas ir kuriame šiandien vaikšto Sielos. Prisiminkite, kad majų ir kitų pranašystės nurodo, kad kiekvienai sielai pasiekti pakilimą yra reikalingas tik dažnis. Tai yra vidinis dalykas, valdomas Šaltinio jėgos jumyse, tai yra jūsų invidvidualus santykis su Šaltiniu jūsų viduje. Vienintelis būdas ateiti čia yra stiprinti tikėjimą ir pasitikėjimą per vidinį darbą, per meilę sau, apkabinant visus iki vieno savasties aspektus.

Pakilimas vyksta jūsų kūne, jūsų širdyje ir prote vienu metu. Sąmonės poslinkio faktorius yra nustatomas pagal asmens sąmonę ir ne pagal jokį kitą faktorių. Jei jumyse yra nepasitikėjimas, jei jūs veikiate iš baimės ir trūkumo, jūs dar čia nesate, galite pasitikrinti, ir rinktis daryti tai savo fokusu pastoviai dėti pastangas ir kilti. Sąmonės paspartinimas dabar yra prieinamas visiems, bet jis neturi fiksuoto greičio. Pažangos greitį nustato kiekvieno asmens individuali intencija ir gebėjimas kilti ir įgyti plačios energijos perspektyvą. Egzistuoja dažninės durys, per kurias asmuo pasirenka peržengti, kai yra pasirengęs. Nėra kito rakto, tik tas, kuris yra jūsų rankose. Studijuokite, plėskite savo suvokimą, viską išsiaiškinkite apie tai, kaip tai funkcionuoja, visa informacija yra prieinama kiekvienam pagal kiekvieno pasirengimo laipsnį. Viskas yra gerai. Nieko netrūksta. Tiesiog leiskite. Laikykitės savo tikėjimo ir laikykitės savo vizijos.

Kvietimas

Dabar Žemėje yra aktyvuota darymo energija paleisti senus dalykus, išstumti naujus būdus, naujas misijas. Žmonės dar nesupranta viso šio didžiulio proceso ir kas vyksta, kas yra daroma, kad tai yra pertvarkymas, kad mes esame tie, kurie bendrai kuriame Naują Žemę ir darome prieinamais jums šiuos informacijos išteklius, mokymus, renginius, vyksta perėjimas į naują lygmenį, kaip kolektyvui. Jei jūs laukėte antžemiškų būtybių, kad jie nusileis savo kosminiais laivais ir jus išgelbės (kai kurie iš jūsų galėjote sutikti savo žvaigždžių šeimas savo sapnuose), tai žinokite, kad jūs patys esate tapti jais čia, Žemėje. Mes tampame vaikščiojančiomis šventyklomis, mes esame švyturiai, mes esame susijungę per visą planetą, visa Žemė yra palaikoma šviesos darbuotojų savanorių ir mūsų gretos didėja.

Visi gauna kvietimą. Tai yra kvietimas leistis į jūsų paties nuotykį pasidalinti savo Sielos vizija, nušviečiant pasaulį. Tie, kurie suvoks šį kvietimą, bus tie, kurie visada žiūri giliau į save ir siekia aukštesnio tikslo gyvenime, kurie išsiskiria iš kitų, nes jie negali būti kažkuo, kas jie nėra, jie negali gyventi mele ir susitaikyti. Jie niekada nesutilps į jokias dėžutes, nes jos nebuvo jiems skirtos nuo pradžių, jie eis vieni, jei to prireiks, kad jie išliktų sąžiningi sau ir savo aukščiausiam sielos tikslui ir Dieviškumui. Jie išsiskiria iš minios ir jie keičia pasaulį, nors dažnai yra persekiojami ir kvailinami dėl to, kad tai daro. Bet kai laikas atskleidžia, tai yra tie, kurie skina naujas vėžes žmonijai, į kuriuos masės atsigręžia ir klausia: „Kas yra tai, ką jūs atradote, ko mums trūksta?“. Kai kurie paprasčiausiai neturi pasirinkimo, nes pati visuomenė juos atstumia, tačiau tai visiškai tarnauja Sielai, nes tuomet ji yra priversta žiūrėti vidun, ieškoti vidinės stiprybės ir pagerbti Dievišką Šaltinį savyje.

Mes praėjome šią kelionę, kai buvo pati pradžia, mes neturėjome žodžių, kaip įvardinti, kas tai yra, mes laikėmės tik savo vidinio žinojimo, meilės, šviesos ir noro tarnauti Žemei ir žmonijai, viskas – toks buvo kvietimas, paleistas į Visatą. Tamsiosios jėgos nugalėjo tais 2012 metais, kai Saulės Vaikai, Vaivorykštės komanda pagal majų pranašystę atsiliepė į kvietimą išeiti ir žengti į priekį. Ir mes pabudome, ir startavome po vieną, nežinodami vieni apie kitus čia ir kitur pasaulyje. Mes kiekvienas individualiai, šventoje tyloje, darėme šitą darbą, kurį mes dabar iš naujo einame vėl – dabar kartu su kolektyvu, visi, kaip Vienas. Mes tai darėme ir darome ne dėl savęs. Tai buvo ir tebėra mūsų, mielieji, tarpusavio susitarimas Sielos lygmeniu, kad mes būsime tie, kurie atliksime tai pirmi, nueisime šią kelionę pirmi, patikrinsime ir išvalysime takus, visus sunkumus, kol jūs darysite savo dalykus, o tada mes susitiksime, kai jūs pasakysite: „Labas, aš esu pasirengęs“. Mes esame tai, mes prisimename, žinome, ko atėjome ir ką  turime nuveikti, ir mes darome tai ir įgyvendiname. Reikia, kad visi darytų.

Šis procesas dabar yra spartinamas, nes yra numatytas terminas pereinamajam laikotarpiui, kuris artėja į pabaigą, po kurio nauja Meilės, Šviesos ir Išminties komanda turi būti apmokyta ir pasirengusi savo lyderystės vaidmenims Žemėje. Mes visi esame susiję, kaip viena šeima, mūsų vaidmenys yra harmoningi, mes turime pulsuoti vienu ritmu, vienu balsu, viena intencija – nušviesti šią planetą. Kiekvieno tikrasis genijus švies ir jūs įkvėpsite, paliesite žmonių širdis ir sielas, pačias jų gelmes. Mes kartu vesime žmoniją per didelius pokyčius, apie kuriuos kalbame jau daug metų, su visišku atsidavimu ir aukščiausia tarnyste. Visi gauna kvietimą.

Į šį kvietimą atsiliepia tie, kurie yra pasirengę. Jei jūs ignoruojate savo kvietimą, kai jūsų visas kūnas informuoja jus apie tai, kad turite daryti pokytį, jūs patirsite išstūmimą, tai bus su jėga ir nebūtinai malonu. Aš dalijuosi savo patirtimi. Sunkiausias dalykas daugumai yra paleisti prisirišimus. Bet mes nesilaikome įsikabinę, mes paleidžiame, nes taip prašo tėkmė ir mūsų visų judėjimas į priekį – visi prisirišimai turi būti paleisti. Bet kas, ko mes laikomės, jei nepaleidžiame, prisistato mums skausmingu būdu, kitu atveju mes toliau mėgautumėmės. Ir mes padarome pasirinkimą. Kol tarnaujama savo žmogiškumui, protui, nėra išeities ir galimybės pakilti į aukštesnės sąmonės būsenas ir aukštesnes patirtis, į tas ramybės, meilės ir džiaugsmo būsenas, kurios yra prieinamos čia.

Jūsų širdyje visada yra žinojimas, ką jūs turite daryti, ir yra kova su ego. Ego nenori lengvai pasiduoti, iki paskutinio momento renkasi visus kitus kelius. Kodėl mes taip kovojame, ateidami į savo laisvę? Kai visa kita nubyra, mes atsiduodame tam, kuris pasilieka. Ir tai pasirodo buvo pats lengviausias kelias mums – nes jis nuo pat pradžių buvo mūsų. Tada mes suprantame šį Visatos “pokštą“: kad visas pasaulis „susimoko“ prieš mus, kad padėtų mums įgyvendinti mūsų misiją. Tai yra tas momentas, kai tu galiausiai nebesirenki ego, kai tu pripažįsti sau, kad tavo išorėje tau daugiau nebėra nieko atrasti, nes visa tai, tu jau buvai atradęs šimtus kartų, kai tu nebedarai prioritetu savo ego norų, bet visiškai atsiduodi ir susikoncentruoji  į savo individualų ir kolektyvinį procesą. Ir tada tu paleidi, ir leidi tavo Sielai skristi, ir tavo Aukštesniajam Aš reikštis, ir jis perima visą valdžią tavo gyvenime. Jūsų gyvenimo kelio planas yra jūsų Aukštesniojo Aš rankose. Štai čia mes susitinkame.

Bendras darbas

Visi turi vaidmenis, visi yra lygūs, visi yra gerbiami, kiekvienas yra mylimas neišmatuojamai žmogiškais prietaisais. Visata investuoja į tuos, kurie yra pasirengę. Ego ieško atjautos, ego čia neatjaučiamas, kiekvienas turi susitvarkyti su savo ego. Mes visi seniai išaugome vaikų darželį, todėl čia mes nežaidžiame ego žaidimų, mes sutvarkome tai iškart, kai pamatome, griežtai, bet su meile. Bet kokios žemesnės vibracijos ir tridimensinio proto mechanizmai, programavimas, čia yra išvalomi akimirksniu su galinga Šviesa ir įtvirtinama ramybė, meilė ir būtis. Pradžioje Siela yra pakeliama, nuprausiama, pažadinama, o toliau – viskas, visi stoja darbą. Nuo metų pradžios Gaja perėjo poslinkį,  perėjo į vyriškumą, viskas pasikeitė ir nebėra tik „Gauti, gauti, gauti“, yra: „Eik ir daryk dalykus“. Kiekviena planeta yra mūsų kūnuose ir kai jos ateina, mumyse aktyvuojasi jų energija. Energija, kuri yra dabar, yra, kaip Marso arba Sirijaus – „spiria“ tiesiai į šaknies čakrą, į baimę, į atskirtį ir pastato ant kojų. Nebėra laikymo už rankų, veikimo iš aukos mentaliteto.

Mes galime jums paskirti savo laiką, energiją, mes galime jums išaiškinti dalykus, mes galime sulaužyti ego sąmonės programavimus ir išsklaidyti, mes galime prieiti prie jūsų Sielos šerdies, atidengti, nublizginti, mes galime kartu pažiūrėti į deimantą, kurį jūs turite, kuriuo jūs esate viduje, po visomis tridimensinio pasaulio realijomis, bet jeigu jūs to nepanaudojate tam, kad patys toliau didintumėte savo šviesą, jeigu jūs nedarote savo vidinio darbo, vardan visų įtrauktųjų didesnės gerovės, tai nesilaikys ir nesivystys. Jūs turite prisiimti atsakomybę už save ir už savo realybę pats. Prisiminkite, kad viskas, ką jūs darote ir skleidžiate, kuria jūsų realybę. Viskas priklauso nuo intencijos, kurią jūs palaikote – kodėl, dėl kokios priežasties jūs palaikote savo egzistenciją ir judėjimą per Žemę, kaip jėga, kuri yra ir kuri juda? Mes kuriame savo realybes iš meilės. Kai kiekvienas tai daro, pastebėkite bangos efektą, kuris šiuo metu vyksta.

Mes apribojome pavienius susitikimus, nes mums tai daug kainuoja ir mes darome savo prioritetu gerbti savo kūną, savo energiją, tai yra mūsų misija visiems. Tai, kad mes atsitraukėme, nereiškia, kad mums nerūpite, tai yra gilesnė meilės ir didesnio supratimo išraiška, nors jums gali atrodyti priešingai, viskas yra daroma jūsų didesnei gerovei, tai – dalis jūsų savęs įgalinimo. Kai jūs darysite savo darbą, mūsų keliai susitiks, ir mes bendrai kursime ir padėsime pereiti kitiems. Kiekvienas gauna paramą, proporcingą savo pasiryžimui ir įsipareigojimui. Ne visi gali būti pasirengę mūsų realybėms ir mes tiesiog gerbiame, ir leidžiame jiems eiti ir žaisti jų realybes jų būdais. Tuo tarpu mes visi čia esame užsiėmę ir dirbame nuolat visu pajėgumu, nelaukiame nė vienos dienos, tai yra sulygiuota Sielos lygmeniu ir kai mes atsistojame, aktyvuojasi kiti – mūsų artimieji, mūsų šeima, draugai, valstybė.

Komforto zonos paleidimas

Nepaisant mūsų aplinkybių, mes turime pasirinkimo teisę. Mes visada turime žmogišką pasirinkimą: išlikti įstrigus iliuzijoje ir gailėtis savęs, ką kai kurie lieka daryti visą gyvenimą, arba savo auksinę nušvitimo akimirką pakelti save, nusivalyti dulkes ir įsitraukti į gyvenimą iš naujo, kitaip – nebe kaip vienas iš aukų masėje, o kaip kūrėjas tarp jų. Pasirinkimas yra jūsų. Dabar kalba eina apie aukščiausią pasirinkimą, kaip jūs gyvenate gyvenimą, ką jūs darote su savo inkarnacija ant šios Žemės. Kiekvieną akimirką jūs galite pasirinkti padaryti daugiausiai iš šio gyvenimo, įgalinti save visuose lygmenyse ir mylėti kiekvieną savo buvimo čia minutę arba galite būti susiraukęs, kaltinti ir gėdinti visus, įskaitant save patį, ir padaryti save nepakenčiamu. Daryti tai, ką mėgsti, taip pat yra pasirinkimas. Sąmoningas pasirinkimas daryti kažką, kas tau suteikia džiaugsmą, įkvėpimą ir savirealizaciją, nepaisant to, ką kiti žmonės gali galvoti apie tai.

Kiekvienai evoliucionuoti norinčiai Sielai „komforto zona“ ilgainiui tampa „galvos skausmu“. Joms reikia ilgos trąsos, kur nereikia galvoti apie dažnus posūkius, joms reikia plačių erdvių, kur jos gali skraidyti ir plėstis. Visa, ką padaro kolektyvinė „komforto zona“, tai buvimas atbukusiu ir atsijungusiu nuo tikro Gyvenimo ir dar daugiau – nuo tavo paties Sielos, nuo Dieviškumo. Kai kurie žmonės nuolat atiduoda savo galią, nesirūpina prisiimti atsakomybės ir stovėti ant savo dviejų kojų. Jie leidžia žmonėms už juos galvoti ar sakyti, ką galvoti, kuo tikėti, ką daryti. Jūs pradedate jaustis įkalintas, be galios, neturintis kontrolės savo paties gyvenimui ir likimui. Mes visi turėjome pereiti programavimą prisitaikyti prie socialinių standartų, kas yra tinkama, ir ką daryti su savo gyvenimu, bet kai aš stovėjau savo gyvenimo kryžkelėje, aš pasirinkau kelią, iš kurio mane kvietė naujas, nežinomas nuotykis. Norite būti laisvu – nuo baimės, nuo kontrolės, nuo manipuliavimo, nuo beprasmybės – pasirinkite dirbti su savimi.

Šią vasarą dalyvavau savo krikštasūnio gimtadienio šventėje, kuri vyko laipiojimų po medžius parke. Jis mane pakvietė eiti greta, stebėti, kaip jis įveikia išūkius ir pereina visą trąsą. Priėjus paskutinįjį ruožą, jis šaukia man, kad tai – pats smagiausias. O tai yra lynas, nutiestas nuo medžio iki medžio, tu užsikabini su savo apsauga ant trąsos, įsikimbi ir pasileidi čiuožti su pagreičiu; tau nereikia įdėti daugiau jokių pastangų, bet yra vienas žingsnis – pasileisti iš „komforto zonos“. Trąsa yra, saugos diržai yra, tikslas yra matomas prieš akis, kelias yra aiškus („Tik eglės šaka vienoje vietoje truputį duria“, aš jam sakau: „Tai niekis – bučiuoja“) ir viskas – tu išėjai iš žaidimo nugalėtoju. Daugybė iki tavęs įveikė šią atkarpą, tu praėjai iki jos sunkiausius ruožus ir šitą įveiksi, ir mėgausies. Kiekviename etape pagal taisykles einama po vieną, kiti, jei perėjo ankstesnius etapus, turi laukti apsauginėje aikštelėje, kol praeina prieš juos einantysis. Ir štai, viena mergaitė sustoja aikštelėje ir niekaip neišdrįsta pasileisti nuo jos: trypčioja ir bando ir taip, ir taip, ir sėstis, ir stotis, ir tūpdama, nori, bet bijo, mes visi šaukiame, drąsiname, o jai neina peržengti tos baimės, nors tu ką, o ant tos paskutinės apsaugos aikštelės jau visi jai iš paskos ėję dalyviai sustojo, laukia jos… ir ji pasileidžia. Ir apsisukusi dar kartą įveikia visą trąsą, ir priėjusi tą paskutinį ruožą – girdime su jos tėčiu – sako sau patyliukais: „Vienas, du, trys…“. Kaip ji man priminė mane, kai aš dariau savo pirmąjį šuolį nuo uolos! Ir po to aš mačiau lygiai taip pat darant kitus – ir mergaites, ir berniukus,  ir mažus, ir didelius.

Sulaukiu laiškų su žinute: „Vieną dieną aš pas tave/ į tavo renginius ateisiu.“ Mums tai nesvarbu, tai – jūsų gyvenimas, bet, mielieji, nėra tos vienos dienos, yra Dabar. Ir tai prasideda, kai jūs pradedate. Čia nėra „truputį“, arba eini visiškai, arba lieki, kur esi. Laikykitės „prisiklijavęs“ prie seno arba paleiskite, pagerbdami save ir būdami su šiomis energijomis kiekvieną dabarties akimirką. Neleiskite sau netikėti, abejoti, laikas. Ši kelionė yra individualus procesas, bet mes keliaujame jį kolektyviai ir esame priklausomi vieni nuo kitų. Mes negalime stovėti savo keliuose, nes kiti eina mums iš paskos. Tu atveri kelią sau ir kitiems, tu išvalai kelią visai savo giminės linijai ir sielų linijai, visoms kartoms į priekį. Kelias yra atvertas. Eikite. Trauktis nėra kur – arba šoki, arba būsi nustumtas kitų, arba būsi nukeltas ir patrauktas iš žaidimo ir vėl eisi tą pačią trąsą iš naujo. Jūs tikrai norėsite padaryti tai pats! Kai esi daręs tai anksčiau ir viską žinai – visus iššūkius ir kaip tai įveikti – tai yra vienas malonumas.
 

Visata jums duoda galimybę po galimybės, galimybę po galimybės ir jei jūs nepasinaudojate galimybėmis, tai, kas lieka, yra desperacija, todėl paimkite galimybes, kurios yra jums prieinamos, suraskite būdą, kaip tai padaryti, apeikite kliūtis, jūs esate ganeša, kliūčių šalintojas. Jei kažko nori, tu tai gauni, nėra: „Noriu, nenoriu“, yra: „Noriu ir gaunu tai“. Eilę metų, priėjusi šį vasaros metą, ištraukiu tą pačią deivės Yemanya kortą iš Doreen Virtue kortų kaladės: „Auksinė galimybė“, ji sako: „Svarbios durys dabar tau atsiveria. Eik pro jas. Laikas yra viskas, todėl, kai tau pasitaiko galimybė, tu privalai nerti į ją tą akimirką. Viskas, ką tu atlikai, kad save paruoštum, tave lydės. <…> leisk visoms abejonėms būti nuplautoms.“ Nėra laiko, jūs esate reikalingi Žemėje dabar. Kuo ilgiau delsiate, vengiate atlikti pareigą sau pačiam, tuo ilgiau liekate patirti tankią tridimensinę realybę, kentėjimą. Ženkite, kai suvokiate tai, viskas yra vibraciška, išsibaigs laiko juosta, realybė sugrius, jei nebūsite dėmesingas – atsistojate ir stumiate save.

Aukščiausio Kelio pasirinkimas

Daug dalykų dabar nebėra svarbu, svarbu yra pamatyti, kas iš tikrųjų yra svarbu, ir daryti naujus prioritetus. Kiekvieno prioritetai yra akivaizdūs. Šeima ir draugai yra labai svarbu, bet taip pat labai svarbu yra išsiaškinti, kas jūs esate, ir dabar vyksta šis pabudimas, aprėpiantis visą žmoniją. Ne kiekvienas turi tokias pat misijas ir gyvenimo tikslus. Jūsų visi draugai gali eiti visai kitu keliu, jūs galite kalbėtis apie tuos pačius dalykus, gali atrodyti, kad jūs kalbate apie tą patį, bet jie darys vienokius pasirinkimus, kurie stabdytų jūsų evoliuciją, jei jūsų siela turi aukštesnius siekius. Nesvarbu, ką kiti daro, tai – ne jūsų reikalas, jūsų reikalas yra jūsų sodas, jūs einate ir tvarkote savo reikalus su kiekvienu kvėpavimu. Dualioje realybėje jūs visada turite pasirinkti save („Aš tave myliu, bet mūsų naujos realybės yra vibracinės.“). Kiekvienas turi suverenią teisę pasirinkti tik už save. Leiskite kiekvienam daryti jų suverenius pasirinkimus ir leiskite sau daryti jūsų paties pasirinkimą, nes jūsų kelias yra lygus visiems kitiems keliams, kuriais einama. Visada stebėkite, kaip jūs elgiatės su kitais žmonėmis, nes tai yra svarbu.

Siela inkarnavosi vienam tikslui – augti, evoliucionuoti ir tarnauti aukščiausiu ir geriausiu būdu visiems, panaudodama savo genijų. Jūsų gyvenimo vienintelis tikslas yra eiti į šviesą, į meilę, į savo į aukščiausią vaidmenį, į visos žmonijos ir Žemės ateitį, būti tarnystėje su išmintimi, pilnai ir įgalintai, kelti savo ir kitų sąmonę, būti bendrakūrėju su Visata ir padaryti šitą vietą geresne vieta. Galiausiai, mes visi esame čia būti tarnystėje, bet kokia forma. Nėra egzistencijos be buvimo tarnystėje. Visi pajuda į tarnystę, kai pradeda gerbti ir mylėti save. Kai tarnystė arba mūsų būdas išreikšti save yra darnoje su mūsų aukščiausiu Sielos kvietimu, tada mes spindime. Mes esame daugiau palaiminti, nes dabar mes tarnaujame ne sau, o didesnei šios gražios Žemės gerovei. Mes tampame senoliais, užaugame būti atsakingais šios Žemės Sergėtojais, bet turime praeiti pro žmogiškus dalykus, kad realizuotume šiuos vaidmenis. Padarykite savo tikslu pajudėti per žmogišką lygmenį, kaip galite greitai, kad jūs galėtumėte realizuoti savo aukščiausius tikslus.

Tai Yra Kelio pasirinkimas: jūs pasirinksite tęsti iš naujo evoliuciją žemiškoje mokykloje arba ją užbaigti. Daugybei iš mūsų tai yra paskutinė galimybė. Dauguma Sielos grupių yra įsitraukusios čia nuo planetos sukūrimo ir sugrįžo čia paremti šios planetos didžiulį evoliucinį vystymąsi šiuo metu. Senosios sielos įvaldė pamokas praėjusiuose gyvenimuose ir todėl jiems nebereikia kartoti tų pamokų šiame. Jūs esate galaktinė ir kosminė būtybė, turinti trumpą kelionę ant šios planetos, todėl padarykite, ką galite geriausią iš jos ir vieną dieną, kai būsite seni, ir būsite padarę didelį pokytį planetoje, pažiūrėsite atgal į šį gyvenimą su giliu žinojimu: „Misija įgyvendinta“. Kartais kelias nėra būti mažam, yra būti dideliam, ne iš ego, bet iš geriausio būdo kiekvieną akimirką. Aš kiekvieną dieną atsikeliu susitelkusi į vienintelį reikalą – realizuoti savo aukščiausią sielos misiją ir pašaukimą, mes neturime kito tikslo.

Jūsų, kaip dvasinės būtybės ir šviesos darbuotojo, dovanų reikia žmonijai ir paremti Žemę. Jūs gimėte, kaip unikali būtybė, su įgimtais natūraliais gebėjimais ir talentais. Savo natūralių dovanų naudojimas yra jūsų užtikrintas būdas į jūsų gyvenimo kelią ir sielos misiją. Jūs turite plėsti savo natūralius gebėjimus, su kuriais gimėte, kad sukurtumėte kažką labai ypatingo čia ant šios Žemės. Jums nereikia būti herojiškais, nereikia perplaukti septynių jūrų, viskas, ko reikia, tai surasti savo kelią į tiesą, nes kai tu atvyksti į savo tiesos sėklą, kuri gyvena viduje, ir perlauži ją, viskas, ką randi joje, yra meilė. Jūs turite įžvalgos, intuicijos dovaną, natūralų gebėjimą suprasti daugiau už fizinės karalystės. Kai pradedate plėsti save šia prasme, jūs duodate savo dovaną žmonijai, kad pakeltumėte šios planetos vibraciją. Taigi, tapkite aiškūs dėl to, ko jūs norite, prašykite pagalbos ir imkitės veiksmo manifestuoti savo svajones ir bendrai kurti gražią gyvenimo patirtį. Svarbu yra padaryti pasirinkimą, atsistoti ir pasislinkti iš neapsisprendimo į veiksmą, pažadinti savo dievišką kūrybiškumą ir žengti į susilygiavimą su savo dieviškomis dovanomis ir įkvėpimu. Atsiminkite, kad pilnas atsivėrimas savo dvasinėms dovanoms ir įžvalgoms yra atsiskleidžiantis procesas.

Buvimas atsirenkančiu turi būti išvystytas preciziškai, tai yra numeris vienas dalykas dabar. Vienintelis pasirinkimas pakreips jūsų judėjimą viena ar kita kryptimi; visos aplinkybės prisistato idealiai remiančios mūsų pasirinkimą. Rinkitės išmintingai. Atsirinkite vieną liniją, vieną balsą visuose ir sekite tuo. Daug skirtingų balsų gali užlaikyti jus chaose ir užstrigime. Dauguma renkasi kelius, kuriais keliauja masės. Kelias, kuriuo yra mažiausiai keliaujama, gali atrodyti sunkesnis, bet jis atneša geriausią perspektyvą ir didžiausią viziją, gilesnį ryšį su Dieviškumu ir jūsų paties Siela. Šiuo keliu eina tie, kurie apkabina savo bebaimę širdį. Tai yra drąsių sielų kelias, kuris atveda į aukštesnes karalystes ir aukštesnę sąmonę, vidinį vedimą, pasitikėjimą ir tyrą, besąlyginę meilę. Tai yra nuoširdžių sielų kelias, kai patraukiamas ego ir leidžiama Kūrėjo Šaltinio jėgai veikti. Aukštesnis kelias dažnai veda per skausmą. Skausmas yra geras mokytojas, nes galiausiai padeda mums augti į savo tikrąją galią, tikslą, misiją, tiesą ir ryšį kiekvieną akimirką.

Ši kelionė gali būti nelengva, bet visa jos eiga su kiekviena detale yra tiksliai tokia, kad jūs pabustumėte, pažadintumėte save ir atsidurtumėte čia, kur jūs norite patekti. Jūs surinksite Save atgal iš gabalėlių. Iššūkiai prisistatys, kiekvienam prisistato, nė vienas nėra apsaugotas. Jei klausysitės vidaus, elgsitės, kaip esate mokamas, ir darysite darbą iš savo pusės, jums bus suteikiamos visos reikalingos priemonės ir parama, kiek jums bet kada reikia, kad jūs atliktumėte savo Plano dalį. Tai yra Kūrėjo valioje. Jus neša angelo sparnai, jūs esate besąlyginė meilė, tik ego užmaršties šydai neleidžia jums to pamatyti. Iš naujo įsipareigokite tai įkūnyti, išlikdami meilėje, dabartyje ir žinojime bei dirbdami su tais, kurie yra čia jus paremti.

Darykite žingsnius išvalyti savo kūną, savo energiją, pakelti savo vibraciją ir nuvalyti tuos filtravimo sluoksnius, blokuojančius jūsų priėmimą, kad jūs galėtumėte pilnai susilygiuoti su savo aukštesniu vedimu. Susilygiuokite su nuoširdumu ir sąžiningumumu – ką kalbate, taip einate, su tyrumu, pagarba ir besąlygine meile sau ir kitiems, su aukštesne tarnyste, kasdien tarnauti, būti Dieviškumo instrumentu. Kai turėsite intenciją tapti kiauriai permatomu, jūs tapsite pažeidžiamu, ir jums aiškiai pasirodys, kur jumyse neišvalyta ir neišgryninta. Kai nesaugumas ir emocijos iškyla, eikite į lauką, įkvėpkite oro, giliai pakvėpuokite, įleiskite šaknis Žemėje ir Dieviškume, stovėkite, kaip tiltas tarp dangaus ir Žemės. Stovėkite savo tikėjime, meilėje ir nuolankume. Būkite atsargus su tuo, ko prašote, ir visada atneškite tai į pusiausvyrą, kad tai būtų didesnei gerovei visų.

 

Sugrįžimas į Šaltinį

Kada tai nutiko? Tai nutiko tada, kai mes patyrėme atskirtį, kurią mes kolektyviai sutikome patirti – atskirtį nuo savęs ir nuo Dievo. Viskas yra energija ir patirtis Dieviško Šaltinio, į kurį nuolat sugrįžti, kol supranti, kad tu pats esi ne tik Šaltinis, bet ir visi sukurti dalykai. Mes sutikome patirti poliarizuotą lauką, atskirtį nuo Dievo, atskirtį  nuo viso to, kas yra, kad įgytume suvokimą apie viską iš kitos perspektyvos. Atskirtis reiškia jūsų sąmonės lygmenį, jūs esate sąmonė ir aš esu sąmonė, nėra teisimo, tai – tik suvokimas, tai – galutinė patirtis.

Prieš tūkstančius metų valdantieji sukūrė baimės mechanizmą, energiją, siekdami kontroliuoti. Bet kokia sistema su inkorporuota baimės propaganda turėjo užslėptą kontrolės dienotvarkę. Ši kontrolė buvo įverginimas ir programavimas, kuris leido lengvai valdyti. Vienas iš įsitikinimų per programavimą buvo, kad „jūs pats savaime esate silpnas ir vienas negalite išgyventi“, kad „jums reikia apsaugos“, kurią jie turi pasiūlyti. Kai jie žmogų užburia, jis juos idealizuoja ir atiduoda jiems savo galią. Atskirdami nuo jūsų pačių vidinės galios, jie tampa jūsų dievais, atimdami jūsų tikrąjį tiesioginį ryšį su Vieninteliu Dievu, Šaltiniu.

Nėra daug dievų, yra Vienintelis, nors žmonių Dievo perspektyvos per visą planetą gali skirtis. Proto kontrolė veikia per pasąmonę, projektuojant trigerius, paveiksliukus, alkoholį, narkotikus, vakcinas, televizijos reklamas ir t.t., per kairįjį (loginio mąstymo) smegenų pusrutulį. Dabartinis evoliucijos procesas atvėrė dešiniąją pusę (kuri yra atsakinga už intuityvų, kūrybinį protą); yra iš naujo pertvarkomi, formuojami neurotakai (todėl yra patiriami „simptomai“ galvoje), kurie išlaisvina žmones iš proto kontrolės programų ir toliau atveria juos jų dieviškoms dovanoms, kurias jie atėjo pasiūlyti šiam pasauliui šiems laikams. Kūrėjas Šaltinis čia yra vienas ir veikia per visa, kad jus išlaisvintų; bet jūs turite pamatyti, kas jus įkalino.

Mes nueiname į praeitį, kad pamatytumėte, kada buvome “nugalinti“ (atminkite, tai yra tai, ką mes sutikome patirti kolektyviai). Nežinodami, kas iš tiesų įvyko ir kaip tai prie ko privedė, mes būtume akli tam, kad mes kada nors buvome “nugalinti“ ir liktume užrakinti narve, cikle, rate, vadinamame „komforto zona“. Komforta zonoje, kuri sulaiko žmones, įstrigusius visuomeninėje rutinoje, niekada netobulėjančius, nesivystančius, nuolat apvagiamus nuo žmogiškų patirčių be baimės ir negatyvumo. „Gerai/ blogai“, „teigiama/ neigiama“, „in/ jan“ – tai nėra balansas tarp tamsos ir šviesos, tai yra dalis programavimo, kuris atima galią net pasvarstyti pabandyti nuvalyti tą baimę, tamsą ir negatyvumą. Kai suprantame tai iš sąmoningo lygmens, kai mes pakeliame savo sąmonę tiek, kad suprastume, tada mes sutvarkome savo realybes.

Visi pokyčiai vyksta ir tam nebėra jokio ignoravimo, mes visi iš tikrųjų esame transformuojami. Lytis nėra svarbi, nes tai nėra apie lytį, bet apie energiją, tačiau yra Žemėje  galingų moterų, kurios ruošėsi savo dvasiniam brandumui. Šios moterys buvo puolamos dėl jų stiprybių ir gebėjimų, kuriuos jos įgyja per dvasinę brandą. Tamsiųjų dienotvarkei tai buvo neparanku, juos tai gąsdino ir jie naudojo proto kontrolės programas, kad palaikytų jas baimės vibracijoje, kad jas būtų galima lengviau kontroliuoti ir jos atiduotų jiems savo sutikimą, o tai yra jų dieviškos galios.

Šios moterys turėjo pakeisti savo toksiškus ir mitybos įpročius į visiškai švarius, kai kitiems pakanka bent į didžiausią laipsnį. Sielos lygmeniu šios moterys žinojo, ką daryti, kad paruoštų save dabarčiai. Maistas, vanduo, viskas, kas dedama ant kūno, atskiria nuo dvasinės evoliucijos ir turėjo būti pašalinta, nes kai šie chemikalai buvo jų kūne, jie jas nuodijo ir užspaudė, kliūdydami jas įžengti į jų stiprybę. Apdorotas maistas, sintetintas maistas, GMO, herbicidai, pesticidai, makiažai, parfumerija, negatyvūs žmonės – visa tai turėjo būti išvalyta, paleista dideliu laipsniu (Reikšmingas čia yra ~ 7 metų žmogaus kūno ciklas; kiekvieno pabaigoje kiekviena žmogaus ląstelė yra pakeičiama nauja). Vanduo yra elektriškas, kuo tyresnis vanduo žmogaus kūne, iš kurio žmogus yra padarytas, tuo stipresnė galia.

Kad šios moterys pajudėtų pirmyn, joms reikia padėti, jei reikia, nes jos yra Šaltinio laidininkas, jos yra Pabudimo bangos čia, dabar ir ateityje, nešėjos. Jos yra svarbus atributas dieviškoje komandoje ir turi tam tikras galias. Mes turime sustiprinti šias moteris atgal į jų dievišką galią. Tai reikalauja sąmonės vystymo ir priklauso nuo kiekvieno individo požiūrio. Baimė turi būti pašalinta su pasitikėjimu, įsipareigojimu ir atvirumu Dievui/ Šaltiniui, kad jis jas parems, abejonės turi palikti.

Baimės ir tamsos programavimo paleidimas leidžia mums kilti į vietas, kuriose mes gyvename džiaugsmo, meilės, palaimos ir laisvės būsenose. Mes įgyjame laisvę mėgautis ir tyrinėti šią žemišką patirtį be atakų ir apribojimų. Ši būsena dabar gali būti pasiekta mūsų planetoje akies mirktelėjimu, bet yra tų, kurie negali čia ateiti, jie žinojo, kad yra „pasmerkti“, ir jie darė viską, kas buvo jų galioje, kad sulaikytų kitus matriksoje, 4 dimensijos laiko juostoje, kur amžiams liekama vergais (jie taip galvojo, o kiti jiems lenkėsi). Šios jėgos pralaimėjo 2012 metais, nuo tada planetoje Žemėje yra Dieviška intervencjia, vyksta Didesnis planas; jie buvo atskirti nuo mūsų, lieka žemesnėje 2 dimensijos laiko juostoje, mes kylame, jie leidžiasi.

Žemose/ tankiose dimensijose, laiko juostose, veikia baimės, gąsdinimo signalas. Turite nuolat stebėti, jausti viduje ir matyti, kur jūs esate, kur jūs stovite, su kuo jūs susilygiuojate. Nestovėkite baimėje, stovėkite savo Šviesoje, t.y. fotoninė šviesa, energija. Baimė yra savęs nugalinimas, galios trūkumas. Jūs turite iš naujo save įgalinti, susilygiuodami su savo Sielos tiesa. Daugiau jokio apsimetinėjimo „mažu“, apsimetinėjimo „nepakankamu“. Savęs kompromitavimas – pagarbos sau trūkumas. Tą akimirką, kai jūs susigrąžinate savo galią, jūs stovite ant savo dviejų pėdų ir prisiimate savo atsakomybę už savo paties gyvenimą bei gerovę ir pakyla jūsų pasitikėjimas savimi, savivertė ir meilė sau, ir sulig tuo apsisuka jūsų gyvenimas. Čia nėra ko bijoti, baimė yra filtras, per kurį turi prasiveržti, prasiskverbti, kad išnirtum čia, kitoje pusėje ir eitum toliau savo kelione iš  įgalintos Meistriškumo vietos.

Mes esame viena didelė Šviesos Šeima, giminės, Sielų grupės. Mes visi esame sukurti iš tos pačios medžiagos, padaryti iš to paties dalyko ir turime sugrįžti į tą pačią vietą. Mes visi pasirinkome gimti Žemėje, kad padėtume šiai planetai, savo bendrakeleiviamas žmonėms ir visi prisimintume, nors mus atitraukia mūsų skirtumai, kad mes visi esame viena ir tas pats. Dabar mes kolektyviai susigrąžiname tai, kas visada buvo mūsų – savo kolektyvinę Sielą ir savo Galaktinį palikimą. Tai yra Sielos Kelias į Prisiminimą, kad tu esi vienas su visais ir visa kuo, kad tu esi visa Žemė Gaja. Tai yra vidinė Sielos aktyvacija ir visiška aktyvacija aukštesnių „antenų“. Tai yra tyros meilės būsena, besąlyginė meilė, išaugusi išmintyje ir pakilusi galioje pilnai gyventi Sielos įgalintą gyvenimą. Ir taip jūs dainuosite harmonijoje su kitomis Sielomis, su visa likusia Kūrinija ir Kuriančiąja Jėga, šlovindamas Dieviškumą ir apimtas dėkingumo, nes jūs žinosite, kad tai yra Vienas visuose, visuose, kas yra.

Mes esame unikalioje kelionėje, kelionėje surasti meilę, surasti vieni kitus ir palikti šią planetą geresne vieta, nei suradome. Ši kelionė pradžioje gali būti bauginanti, nes protas yra įbaugintas ja eiti, kad būti sulaikytas 3D kalėjime, kontroliuojamas ir manipuliuojamas, o iš tiesų ši kelionė yra paprasta ir joje nėra nieko, ko mes nepažinotume, tai – Žemė Gaja, Sąmonė, kitaip, Šviesa, Dievas arba Kūrėjas Šaltinis, Visa Tai, Kas Yra, ir visa apimanti Meilė, kurią tu visą gyvenimą pažinojai per savo paties širdį. Tai yra mūsų augimas į aukštesnius matymo bei supratimo lygmenis ir susijungimas su visais šios Visatos nariais, mūsų kosmine šeima, perskrodus iliuzijos šydus, kurie sulaikė mus suvoktoje atskirtyje, kurią mes sutikome patirti, leisdamiesi į šią kelionę nuo pat pradžių, vien tik tam, kad, įvaldę žaidimo taisykles ir išsprendę rebusus, išeitume iš jo, kaip nugalėtojai, čia, kur sutinkame vieni kitus.

Visi anksčiau ar vėliau čia prisijungia ir eina. Visi iki jūsų perėjo tai ir jūs ateisite. Kai mes sueiname drauge, mes apsikeičiame Šviesos kodais, juos aktyvuojame. Jums atrodo, kad jūs tai žinote, nes tai yra jumyse, tačiau nebuvo iškilę į jūsų suvokimo, sąmoningą lygmenį ir tada jūs iš naujo nubundate suvokimo akimirkoje. Pastebėkite, mes pradedame naudoti tuos pačius simbolius, paveiksliukus, sąvokas, kalbėjimo būdą savo bendravime. Vadinasi, mes komunikuojame tarpusavyje, mes pradedame bendrauti viena kalba, skleisti tuos pačius kodus, tai yra harmonizacija grupėje, tai yra tai, ką turime omenyje, kai sakome: „Susijunkime, vienykimės, leiskime Meilei plisti“. Bet mums reikėjo daug metų dirbti su tuo švelniai, kad prisikastume iki širdžių.

Žmonės klausia, iš kur mes gauname šią informaciją: kai mes keliame savo vibracijas, dirbame su savo kūnu, atliekame vidinį darbą, mes kylame savo energijoje, mums tampa prieinama aukštesnė perspektyva ir aukštesni dažniai. Mes tai darome savo prioritetu priimti ir įtvirtinti šiuos dažnius į savo kūną ir įtvirtinti juos Žemėje, ištransliuojant į formas, kurias padarome prieinamas evoliucionuojančiai žmonijai. Mes esame čia, kad pasidalintume tuo su jumis ir jūs žinotumėte, kas jūsų laukia šiame evoliuciniame kelyje. Jei mes nesidalintume, tai vistiek vyksta. Mes turime dalintis, nes tik tada jūs paleidžiate, kai tai suprantate ir darote naują pasirinkimą, suvokę situaciją iš platesnės perspektyvos. Tie, kurie dalijasi, dalijasi, nes tai perėjo ir gali suprasti kitus, kurie dabar tai pereina. Kažkas turėjo nueiti iki mūsų, ir jie dalijosi savo keliu, ir mes taip pat atradome jų paliktus pėdsakus.

 

Linijinio mąstymo paleidimas

Daugybei kyla daug klausimų. Neklauskite mūsų, mes neskirsime tam savo laiko, energijos, būkite atviri priimti tai, kuo mes dalijamės. Jei nesurandate ko jūs ieškote pas mus, eikite ir ieškokite patys. Atlikite savo paties tyrimą, suraskite atsakymus jūsų protui į visus jam kylančius klausimus. Yra daug dalykų, kuriuos mes priimame, kaip savaime suprantamus. Mes dalijamės, bet kiekvienam yra pačiam tai išrišti. Tai yra šio proceso dalis – taip jūs ateinate į saviįgalinimą, į savo pilną sąmonę. Jei nesate tikras dėl kokio nors dalyko, jaučiate savyje abejonę, įtarimą, išnarpliokite tai, sekite tai iki pat šerdies, tuomet sugrįžkite su atsakymais, pasidalinkite savo išvadomis. Mes čia  nepretenduojame į absoliučią tiesą.

Suprasti visa tai, jei naudojate linijinį protą, gali būti sudėtinga. Žmogaus protui sunku suprasti, nes jis ilgai buvo programuotas mąstyti kitaip, bet jei praktikuosite, kelsite savo vibracijas, jūs išeisite iš programos, tai reiškia, jūs išsilaisvinsite. Kuo mažiau linijinio proto, tuo mažiau sapno. Viskas yra labai lengva per Dievišką Moteriškumą, per Vyriškumą – sunku, nes bandote suprasti logiškai. Nesekite taisyklėmis, protas užstringa, jūsų Siela yra laisva ir teka su kiekviena akimirka, protas visada klausinėja, būkite, įsitvirtinkite čia ir dabar, negalvokite apie ateitį, poslinkis įvyksta esant dabarties akimirkoje, ir jūs pasislinksite ir atsidursite į kitą akimirką, kur sinchronizuositės su jūsų tiesa. Tiesiog paleiskite ir atsiduokite į tai.

Jūsų Siela nori evoliucionuoti, jūsų protas nori laikyti jus dėžutėje. Dėžutė – tai tridimensinio proto matriksa. Jei eisite per atskiras sistemas, taikysite protu kažkieno sukurtą modelį, kaip jau darėte anksčiau tame pasaulyje, iš kurio bėgate, jūs vėl statysite save į rėmus, kai jūsų sąmonė plečiasi, kad jūs apkabintumėte savo Savasties aukštesnius aspektus ir, galiausiai, visuminę sąmonę, kuri yra neaprėmiama. Taip, jūs galbūt prisiliesite prie tų realybių, kurių jūs siekiate, bet taip pat apeisite ir neprisiliesite prie likusio milžiniško kiekio. Jūs ateinate į savo multidimensiškumą; čia viename veikia daug laiko linijų, dimensijų, realybių, daug jūsų paties esaties aspektų. Jūs ieškote linijinio supratimo naviguoti per procesą, kuris yra visai nelinijinis ir nekontroliuojamas linijinio proto. Nesistenkite suprasti protu, klausykitės per širdį.

Mes kalbame apie naują požiūrį į visumą, tai reiškia, žvelgti į viską visiškai naujomis akimis, pamirškite seną perspektyvą. Ji nebetarnauja Žemės ir žmonijos evoliucijai ir daugiau nebetarnaus jums šioje kelionėje. Iš atskirties, mes ateiname į Vienio Sąmonę. Čia mes turime tiek „struktūros“, patys jos susikuriame. Kai kurie mėgsta susiplanuoti savo dienotvarkes, tačiau Dvasia ten neįeina. Dvasia, mielieji, neįeina ten, kur yra per griežta, ji yra pastovus organiškas dalelių judėjimas ir kismas beribėje erdvėje kiekvieną dabarties akimirką, harmoningai įsiliejantis į visumą ir pasireiškiantis čia, fizinėje realybėje. Jūsų pamoka bus išmokti gyventi ir kurti išvien su šia gyvenimo jėga, kuri yra visiškai nenuspėjama, ir todėl ji yra tobula. Ji yra būtent tokia, kad galiausiai išvestų tridimensinį protą „iš proto“ ir jūs paleistumėte kontrolę ir užleistumėte pasireikšti Dieviškos tvarkos tobulumui. Kai jūs paleidžiate protą, priimate tai su nuolankumu ir pagarba, jūs galite idealiai girdėti, ką jums Dvasia kalba.

Šioje kelionėje pamirštame prisirišimus prie tridimensinio proto būdų, leidžiame sau būti lanksčiam ir kūrybingam akimirkoje. Ši evoliucija yra visiškai nauja ir galite pasakyti „Ate, viso gero“ seniems griežtiems įsipareigojimams ir dienotvarkėms. Vanduo niekur neužsistovi, ir jūsų Siela norės judėti pirmyn, patirti save įvairiapusiškai, augti ir plėstis nuolat. Jūs matysite, kad jums taps nepalanku laikytis planų, nes viskas keisis ir jūs jausitės pats save apribojęs. Taip pat jūsų kūnas patirs tokias būsenas, kur jūs tiesiog negalėsite daryti linijinių darbų tuo metu, jūs negalėsite funkcionuoti senu režimu, evoliucija nerems. Jūsų kūnas turės apdoroti ir jums reikės, pavyzdžiui, visą savaitę išgulėti lovoje, būkite pasirengęs netikėtumams.

Kelionė
 

Ši didinga kelionė prasidėjo su Dieviško Moteriškumo energijos pakėlimu. Dieviškas Moteriškumas yra mūsų energijos esmė, mūsų Sielos išmintis. Tai nėra lyties dalykas, mes kalbame apie Sielą. Dieviškas Moteriškumas yra meilė, bet ne žmogiška meilė, o labai tyra meilė. Tada įeina Dieviškas Vyriškumas, Šviesos Kūnas, ir mes daug darome, daug pasiekiame ir užbaigiame. Tai yra pasidalinimas savo Šviesa, kai Dieviškas Vyriškumas, atėjus laikui, manifestuoja, išneša į pasaulį viską, ką surinko iš visų pasaulių ir sukūrė Dieviškas Moteriškumas, savo buvimo ir priėmimo būsenoje.

Bet pirmiausia, mes išmokstame, kaip būti su savo Dievišku Moteriškumu. Dieviškas Vyriškumas yra įgalinamas per Dievišką Moteriškumą, jis negali įeiti prieš – turi praeiti per tyrumą. Šiame etape mes daug daug kartų klaupiamės ant kelių, kad būtų sunaikintas mūsų žmogiškas ego – t.y. žmogaus ego mokosi nuolankumo prieš savo paties Aukštesnįjį Aš. Ego atsiduoda Aukštesniajam Aš, bet laikosi iki paskutiniojo, nenori pasiduoti, priešinasi, eina per emocijas. Turite sėdėti su tuo, kad tai pamatytumėte. Viskas yra matoma. Tarnystė nėra lengva – ego nuolat lenkiasi, turi patraukti visas užslaptintas dienotvarkes.

Su kuo galite susidurti savo kelionės pradžioje: daugybė tiek vyrų, tiek moterų susiduria su iššūkiais pripažinti savyje šiuos polius (tai atsispindi tarpusavio santykiuose), nekalbant apie sąvokas „Dieviškas Moteriškumas“ ir „Dieviškas Vyriškumas“. Taip yra dėl gilaus programavimo. Jūs pamatysite ir surasite, kas yra tiesa jumyse. Nepadarius atleidimo, pripažinimo ir susitaikymo su abiem Kūrėjo Šaltinio aspektais savyje ir kiekviename kitame, kenkiama tik sau pačiam ir yra patiriami sunkumai pasiekti tikrą vidinę sąjungą, o tai eigoje tampa kliūtimi patekti į ten, kur jūs iš tikrųjų norite patekti, vystytis ir evoliucionuoti.

Nesvarbu, kokia jūsų lytis, moteris arba vyras, kuriuos jūs galite matyti savo sapnuose ir meditacijose, su kuriais jūs siekiate susijungimo, yra jūsų pačių vidinio Moteriškumo/ Vyriškumo aspektas. Jūsų Aukštesnysis Aš perduoda į jūsų pasąmonę žinutes apie tai, kas jumyse yra disbalanse, ir jūsų kitus žingsnius. Kadangi ego nepriima to, kai jam tai yra sakoma, smegenys ištransliuoja, pristato tai galvoje, kaip mintį, kuriai prilipdo etiketę „vyras/ moteris“ (nes taip yra užprogramuotas), kuri vaizduotėje iškart susiejama su moters/ vyro vaizdiniu. Jūsų interpretacija, tradiciškai, yra pagal tridimensinio proto programavimą, jeigu jūs nepažvelgiate į tai iš aukštesnės perspektyvos.

Mes turime pašalinti visus disbalansus savyje ir suvesti du polius į tobulą susiliejimą. Leiskite sau pažinti savyje tą meilę. Jūsų Siela maudosi džiaugsme, kai yra pripažinta, matoma, vertinama. Kai Siela apsivalo, jūs pradedate iš naujo pažinti savyje Dievišką Vyriškumą. Jūs pažįstate Šviesą savyje, jūs esate palaikomas Dievo jumyse. Jūs atkuriate ryšį su Kūrėju Šaltiniu jumyse. Jūs prisimenate, kad jūs visada jį palaikėte vaikystėje. Jūs įtvirtinate šventą sąjungą viduje, kuri per amžius veiks per jus tandemu, kaip neįveikiama komanda. Iš šios sąjungos jumyse jūs gimdote savo „dievišką vaiką“, o tai yra jūsų tyrumas, grožis, didingumas.

Šviesos Kūnas

Pirmiausia, šioje kelionėje ateina sąmonė, mes gauname didelį kiekį naujos informacijos („nušvitimas“, atrodo, kad žinote viską ir tuo pačiu nieko), tada ateina kūno etapas – kūnas turi tapti gebančiu palaikyti tą vibraciją ir įkūnyti aukštesnę sąmonę. Vidinė realybė yra kūne, laukas negali tilpti į kūną, jūs turite išvalyti savo kūną, kad jūsų sąmonė, jūsų paties Šviesa galėtų jame būti. Kai jūsų laukas įeina į vidų, tai, kas buvo viduje, eina į išorę. Kai mes atveriame savo kūnus priimti savo Šviesos Kūną, mūsų fizinis kūnas gali išsiplėsti iki “nėštumo“ lygio, galiausiai, kūnas pasikeičia, mūsų Šviesos Kūnas pradeda susilieti su mūsų fiziniu kūnu ir dabar fizinis ir Šviesos kūnai yra susilieję, energetiškai persipynę, susijungę, ir mes vaikštome visai kitose realybėse. Mes liekame fiziniame kūne, bet Šviesos Kūnas paima viršų ir grąžina mus atgal į Šaltinį, niekada nesibaigiantį.

Mes palaikome aukštesnę sąmonę, t.y. tyra Šaltinio Šviesa, savo gimdose tol, kol ją įkūnijame, o tada mes iš tikrųjų gimdome iš vidaus šias naujas realybes, kurias mes įkūnijome į savo kūną. Tai, ką mes įžeminame, yra kosminės Šviesos energijos. Naujoji Žemė yra pradžia. Mes gimdome save į ir per ją. Tai iš tikrųjų yra buvimas, kaip nėščiai Gajai, besilaukiančiai Motinai Žemei, kuri savo gimdoje palaiko naujos žmonijos sąmonę. Mes turime nešti savyje tą sąmonę ir tuos kodus savo „nėščiuose“ pilvuose, kol kolektyvas ir Gaja užbaigia šį procesą, kad tai taptų kolektyviniu dalyku. Tai reikalauja visiško ego atsisakymo atlikti šį darbą. Tai yra sąjunga Sielos lygmenyje, tai mums yra labai sakrali patirtis ir mes tai gerbiame.

Aš dalinuosi savo patirtimi, kitų tiesa gali būti kitokia. Kad galėčiau paremti kitus, savo laiku aš visiškai atsitraukiau, kaip daug kitų, mano procesas buvo palyginti trumpas ir intensyvus, ir tuo metu aš nežinojau daug dalykų savo žmogiškuoju lygmeniu, tada tapau tuo, kas aš esu, tada palaikiau savo sąmonę kelerius metus. Mano pasirinkimas buvo visų pirma eiti į Sielą, eiti giliai, ir tik paskui aš perėjau į galaktinį lygmenį. Kiti tai darė atvirkščiai ir pirma pradėjo nuo sąmonės, bet jiems reikės atlikti procesą sielos lygmeniu.

Galvojote, kad mes darome visa tai dėl smagumo? Taip, mūsų realybėse yra daug smagumo, mes žaidžiame, kai mes dirbame, bet svarbiausia yra tai, ką mes darome už to, o tai yra sąmonės re-edukacija. Kiekviename yra troškimas išsilaisvinimo. Kai tai tau tampa svarbu, tu padarai viską, ko tai pareikalauja, tu sumoki visą kainą. Jei jūs palaikote šią intenciją sąžiningai viduje ir darote pasirinkimus kasdien, kurie kelia jūsų vibracijas, jūs prieisite tašką, kai įeis jūsų Šviesos Kūnas. Euforija čia išsisklaido ir prasideda tikras darbas, kuris visai nėra “paviršinis“ ir neatrodo juokingas ar vaikiškas. Amžius nėra svarbus, nes tai yra Sielos dalykas ir kiekvienam ateina tada, kai jo žmogus yra pasirengęs Sielos lygmeniu.

Čia tu pereini tamsų tunelį su savo Šviesa. Per tuštumą, žmogišką tuštumą. Tai yra „juoda skylė“, kurią tu užpildai savo Šviesa ir jos nebėra. Kai Šviesa įeina į jūsų kūną, ji parodo jums, kur yra iškraipymai, nes padidina komunikavimą per elektromagnetinį lauką. Čia jūs pamatote visus savo žmogiškumo aspektus, viską, ką jūs esate padaręs ir patyręs. Jūs viską pamilstate, jūs pamilstate save ir pamilstate visą savo gyvenimą ir jūs prisiminate, kodėl jūs atėjote į Žemę, kam jūs esate skirtas. Iškyla visos jūsų egzistencijos, civilizacijos. Emocijos yra ego dalykas, emocinis skausmas tampa fiziniu skausmu, skausmas yra kauluose. Šviesa išvalo didelius skausmo kiekius, tai yra skausmas ne tik iš šios, bet iš visų jūsų egzistencijų. Mes nesilaikome “neteisingo“, visas “neteisingumas“ atima tavo galią – atleidimo darbas paleidžia blokus. Tai yra sudėtingas valymasis; tu nieko neprisimeni, atsikeli ir vėl eini miegoti, valyti. Mes viduje laikėme tiek daug, kas nebuvo suderinta su Šviesa, ir visa tai turi būti išvalyta.

Jūs galite jausti, kad jūs pats esate savo kūne, galite užmerkti akis ir keliauti per kitas dimensijas lengviau, kad išvalytumėte viską ir aktyvuotumėte naujas realybes. Visada stebime viduje, stebime programavimą ir matome, kas yra kelyje. Susijungiame giliai, matome visas realybes ir darome tai, kas yra sulygiuota. Viskas turi būti sulygiuota jūsų Sielos lygmeniu, negalite palaikyti iškraipymų, turi būti visiškas susilygiavimas (santykiai, darbas, kt.). Turi įvykti visiškas ląstelių pertvarkymas, pašalinamos žemesnio dažnio vibracijos. Procesas yra didžiulis ir intensyvus. Kūnas turi peržengti trečią ir ketvirtą dimensijas, t.y. dažnio juostas, kad galėtų gyventi penktojoje. Reikia išvalyti programavimą, būtina iš naujo save edukuoti, mokytis, išvalyti baimę ir simptomai pasišalina.

Kai kylame, mes neįsižeminame, mes skrendame, atsijungiame nuo žemesnių dimensijų. Aukštesnysis Aš leidžiasi į kūną, jūs traukiate jį į, o savo kūną keliate aukštyn į aukštesnes karalystes. Tada prasideda susivienijimo procesas. Jūsų laukas ir kūnas susilygiuoja, jūsų oda pradeda spindėti iš vidaus, sustiprėja fiziniai pojūčiai. Šviesos Kūnas atneša jus į suvokimą, įeina Merkaba, sąmonė pradeda plėstis labai greitai. (Jei kūnas yra labai žemos vibracijos, galima prarasti sąmonę, protas ir kūnas užsidaro). Tu gali jaustis labai aukštas, gali žiūrėti į Žemę iš toli, nežinoti, kas tu esi, neprisiminti savo vardo, negalėti kontroliuoti, laikas yra sustabdytas. Mes vaikštome aplink tarp žmonių, bet kartu visai kitose dimensijose, kitose realybėse, savo „burbule“, savo visatoje. Pradžioje po Šviesos Kūno įėjimo, jūs galite nematyti trečios dimensijos, bet ji sugrįžta, nes visa tai yra apie vaidmenų atlikimą kolektyvui – mes turime atnešti naujas realybes į fizinę realybę, taip pat meistriškai įvaldyti šį fizinį planą ir atnešti jį fiziškai sulygiuotai Sielos lygmeniu.

Per kosminius portalus įeinanti Šviesos energija sužadina seksualines energijas, yra liečiama sakralinė čakra. Patiriami kosminiai orgazmai, tai yra labai malonus potyris, bet tikslas yra kitoks ir daugybė sielų čia „paslysta“ iš savo kelio. Per kosminius orgazmus yra stimuliuojamas kūnas išvalyti visą emocinį skausmą ląstelinės atminties įrašuose. Visas procesas vyksta stubure. Kundalini pabudimai išvalo iškraipymus, disbalansus iš kūno, išsivalo šaknies čakra, iš ten ateina Sielos jėga. Nesvarbu, kokia jūsų lytis, jus parems kiti, vyrai arba moterys, kurie tai perėjo ir jums visai tai nebus svarbu; mes turime biologinių fizinių kūno sandaros skirtumų, bet energetiniame lygmenyje esame lygiai tokie patys ir nė vienas nėra su trukūmu. Tai reiškia, kad iš tikrųjų nėra reikalingas joks kitas asmuo, kad jūs kažką pasiektumėte, atliktumėte. Todėl meistrai nesinaudoja kitų paslaugomis, viską padaro patys, todėl jie yra meistrai, įvaldę funkcionavimą fizinėse ir energetinėse realybėse, tikrųjų meistrų yra vienetai.

Toliau procese mūsų kūnai keičiasi, mes tampame didesni ir mažesni, mes numetame svorį ir vėl priaugame (mano kūnas keitėsi daugybę kartų). Kūnas plečiasi, kai sąmonė įeina į kūną; mūsų kūnas išsiplečia, gali pasidaryti didelis, nesvarbu, kiek mažai maitinamės, jūs tiesog esate, o jūsų pilvas „pučiasi“ – sukuriama erdvė viduje šviesos ląstelėms judėti. Neteiskite nieko savyje, leiskite kūnu persitvarkyti. Mes neturime pasirinkimo, kaip išmylėti viską savyje, mes turite būti ištikimi sau ir mes su savo aspektais sukuriame tokią didelę meilę, kokios neįmanoma patirti jokiame santykyje. Jei jūs klausiate, kodėl jūs to nepatiriate; todėl, kad jūs laikotės už tridimensinio pasaulio, ego, žmogiškų dalykų, kai tik pasirinksite tai paleisti, visas įsikūnijimo procesas jumyse prasidės, aktyvuosis ir jūs pereisite tai, kuo mes dalijamės. Kai jūs pats tai pilnai darysite, jūs suprasite, ką mes darėme.

Žmonės dar nesupranta, kad Šviesa yra jų Siela. Šviesa, Šviesos informacija, Šviesos kodai – tai esate jūs pats Sielos lygmeniu. Kad gyventume, mūsų kūnams reikia Šviesos. Kūnas Žemėje miršta, nes negali integruoti Šviesos. Šviesa senka – kiek turi, tiek išgyvensi. Tuo tarpu žmonės investuoja į apčuopiamus dalykus, bet ne į savo Sielą. Jei mes negerbiame savo Šviesos, mes negerbiame kitų Šviesos. Tačiau ilgainiui visi supras ir visi išmoks gerbti Šviesą, Kūrėją Šaltinį savyje, kaip ir kiekviename kitame, nes kiekvienas gauna tai, ką jis duoda. Jūsų Šviesa yra jūsų vertė. Jūsų Šviesa jus rems, jūsų Šviesa mokės už jūsų žmogiškas realybes. Kai jums reikės Šviesos, jūsų kūnas šauks ir sakys, ko jums reikia, klausykitės, eikite giliau, kaskite giliau ir jūs prieisite. Integruokite savo Šviesą ir jūs lengvai žinosite bet kuriuo duotuoju metu: „Ką turiu daryti, kad paremčiau save, savo kūną, gyvenimą, artimuosius, šią planetą?“.

Kūno pagerbimas

Fizinio kūno pakilimas yra procesas, kurį mes perdirbame su sąmone ir turime atlikti kūne, nes visos programos ir įsitikinimai yra įtvirtinti kūne. Suprasti daug dalykų mentaliniu lygmeniu nėra sudėtinga, sudėtinga tampa tada, kai ateinama į darbą su savo paties kūnu. Jeigu jūs nėjote vidun ir nepatyrėte to per savo kūną, savo kūne, jūs turėsite tai atlikti, nes tai yra fizinis pakilimas fiziniame kūne. Jūs nenorite eiti į savo kūną, nes jūs laikotės baimės ir ego programavimo, kurie yra jūsų paties kūne. Kiekvienas turi išvalyti žemesnes dimensijas savyje, savo kūne, pamatyti savo dalykus ir išvalyti tai. Tai, per ką pereina jūsų kūnas, yra pats svarbiausias procesas. Jūs turite pagerbti ir klausytis savo kūno.

Jūsų kūnas, jūsų DNR kalba visą parą (todėl mums niekada nėra nuobodu vieniems). Intelektas yra jumyse, kalba jumyse, visas jūsų žinojimas yra viduje. Su kūnu vyksta kasdienė pastovi telepatinė komunikacija. Paleiskite potą, teisimą, jūsų kūnas yra intelektualus, ateikite į kūną, susijunkite giliai giliai, mokykitės klausytis, pasitikėti ir atsiliepkite. Jei kažkas jus „trigerina“, neklauskite kitų, eikite ir žiūrėkite viduje, ką tai jumyse „trigerina“, kodėl jus tai veikia. Užmerkite akis, eikite ir suraskite tą vietą; ta vieta jūsų kūne atsakys į visus jūsų klausimus. Jūsų kūnui taip pat reikia daug meilės, glostymo. Mūsų kūnai laikė daug skausmo – mes atsiprašome už viską, ką į juos sudėjome, per kokį „pragarą“ save perleidome, už savo nesupratimą. Ir taip mes pradedame suprasti, kam yra skirtas mūsų kūnas ir kaip tai veikia.

Ilgai iki tol mes negerbiame savęs. Šioje kelionėje mes išmokstame mylėti ir gerbti savo kūnus. Su šiuo kilimo procesu, atsinaujina visi organai kūne, kūne susidaro kristalai, kurie pradeda apsivalymo procesą, vyksta detoksikacija. Viskas, ką kada nors įdėjome į kūną, tame tarpe, visi įsitikinimai, visas „neteisingumas“, turi būti detoksikuoti. Kiekviena toksinė energija turi būti detoksikuota iš mūsų kūno. Kūnas turi būti visiškai išvalytas. Jūs galite perskirti kūną horizontaliai pusiau: apačia ir viršus reprezentuoja aukštesnes ir viršutines realybes; jūs turite išvalyti tankį savo kūne, Šviesa turi skrosti kiaurai per visą kūną. Kai išvalome tankį savo kūne, mes nebeturime, nebėra atskirties mumyse tarp žemesnių ir aukštesnių karalysčių.

Svarbu palaikyti pralaidų žarnyną, tankus maistas kūno vibracijas laiko žemai, pakilimo procesas nėra palaikomas, jeigu kūnas nepalaiko reikiamos vibracijos. Kai Šviesos Kūnas įeina, reikia daug įtvirtinti. Kai jūs pradėsite įkūnyti savo Šviesą, jums reikės daug maisto, bet ne bet kokio, o aukštos vibracijos maisto; pagerbkite savo Dieviškumą, suteikite savo kūnui dėkingumą, palaikydamas jo vibracijas. Kai mes keliame savo kūno vibracijas, mūsų organizme viskas nuolat keičiasi, mes nuolat stebime ir klausomės savo kūno. Kad paremtume savo Šviesos Kūną, reikia daug gyvo, „žalio“ maisto, pieno produktai yra tai, ko dauguma iš mūsų niekada nebegalime dėti į savo kūnus (trukdo mūsų Šviesai komunikuoti). Kai jūsų Šviesa plėsis, jūs pats nutrauksite produktus, kurie daugiau nerems jūsų kūno. Kai kūnas valosi, sąmonė plečiasi, jums gali kilti noras (iki fizinio poreikio pojūčio) seno maisto ar saldumynų, ir protas siūlys jums senus variantus, bet jūs negalėsite to valgyti ir rinksitės nevalgyti, nes nenorėsite daugiau niekada patirti kentėjimo ir skausmo (juodas šokoladas padeda). Bet mes tai išmokstame per savo pamokas. Saulė, maistas ir vanduo – tankiui paleisti, išvalyti programas, emocinius dalykus apdoroti, kankorėžinei liaukai atsiverti, širdžiai susilygiuoti su Žemės Gajos Sąmone, nuolat kilti dvasiškai vibraciškai, kad jūs turėtumėte lengviausią pasivažinėjimą.

Kai kūnas yra žemos/ tankios vibracijos, kūnas nebegali judėti, jaučiatės įstrigęs. Kai jūs priimate šviesos kodus, padidėja prakaitavimas, širdies permušimai, nėra jėgų raumenyse, galvos svaigimas, sukimasis, alpimas, mėšlungis, akių ašarojimas, dūzgimas ausyse (žiūrėkite straipsnį „Šviesos Kūno simptomai“). Jūs galite jausti kutenimą ties galvos paviršiumi, ties plaukų paviršiumi, energija gali jaustis sutelkta galvoje, viduje, tarsi pulsacija, vėsumas apima kaukolę, energija gali jaustis sutelkta ties kakta, ties sprandu, viršugalviu (jauskite kur, skenuokite kūną vidiniu dėmesiu). Kai įeina Šviesa, aukštesnė sąmonė, vyksta perprogramavimas. Jums gali imti skaudėti galva, pasidaryti sunku mąstyti linijiniu protu, priimti informaciją iš žmonių, išskyrus tą, kuri deri su jūsų priimamais dažniais/ informacija. Kai integruosite sąmonę, žmonių kalbos taps sudėtingos suprasti, apsikeitimai su žmonėmis sekinatys, jūs funkcionuosite, kaip žmogus, ant labai mažo energijos lygmens, bet kokie ėjimai į masines vietas, susibūrimus – ligoninių, bankų, parduotuvių – pasidarys sekinantys, jūs „nepanešite“ kitų žemų tankių vibracijų ir sekinsite savo kūną, energiją, Šviesą, kol nepagerbsite savęs ir neišmoksite, kaip dirbti su savo Šviesos Kūnu.

Pagerbkite save, stebėkite savo kūną, stebėkite, kaip jūs jaučiatės. Leiskite sau atsiriboti nuo visų, jei jaučiate nuovargį (užsirakinkite duris nuo netikėtų svečių, išsijunkite telefoną, bet būkite pasiekiamas namiškiams, atsitraukite iš savo aplinkos, sėskite į automobilį, išvykite į namelį gamtoje, nieko neplanuokite, neskaitykite jokių laikraščių, žurnalų), tiesiog būkite su savimi, vaikščiokite po gamtą, būkite viduje, klausykitės, ką jus veda intuicija. Jūs nesergate, jūs nesate ligonis, viskas yra gerai, tai – tik Šviesos energijos priėmimas, jūsų kūnas turi darbo viduje, visa jūsų organizmo sistema atlieka didelį darbą viduje. Eikite į mišką, į sodą, paleiskite protą, įeikite į erdvę be jokių minčių ir jūs klausykitės, kaip Žemė Gaja jums kalba savo Išmintį. Bendraukie su gamta, su visa Kūrinija iš meilės, iš širdies vietos, su pasigėrėjimu, su dėkingumu, taip jūs keliate savo vibracijas, o ir padedate jai kilti.

Leiskite sau pamiegoti dienos metu, kai pajaučiate. Daug lengviau tuos pokyčius kūne ir sąmonėje pereiti miegant. Kai pakelsite savo kūno vibracijas pakankamai, jūs galėsite lengviau išbūti tuose aukštesniuose dažniuose, būdamas budrus, darydamas kitus savo darbus. Ypač vyrams reikia miego. Priimkite tai, kad bus/ yra etapai, kai norite tik miego, o tada atsikeli, darai ir tai įgyvendini. Visas šis procesas vyksta stubure (kai mūsų kūnas funkcionuoja kvantiniu režimu, mes negalime sėdėti tiesiai, aš viską rašau gulėdama; kai kūnas atlieka kvantinį procesą, jis vėl gali sugrįžti į linijinį.) Klausykitės savo kūno,  jei pajaučiate, atsiliepkite, išsitieskite, įsitaisykite taip, kad jums būtų patogu. Jei įdomu pažinti savo procesą, jūs galite stebėti viską, kas vyksta jumyse viduje: užmerkite akis ir skenuokite kūną savo dėmesiu, kur kokioje vietoje ką jaučiate, ir jūs pajausite – gali iškilti mintis, vaizdinys, prisiminimai, emocijos, jūs gausite visus atsakymus iš savo kūno. Neįsitraukite, tiesiog stebėkite viską, kad ir kas iškyla, be teisimo, su didele meile sau.

Žmonės yra įpratę iškart pašalinti, nuslopinti pasireiškiančius fizinius “simptomus“. Kai mes išsivalome vidų, dingsta simptomai, mes pagydome savo kūnus be vaistų, nes žinome, kad mes turime galią pagydyti savo kūnus, ir tik per apsivalymą iš vidaus ir savo įtikėjimą tuo. Kartais “nepatogūs simptomai“ – skausmo, išsekimo, baimės, abejonių… – sustiprėja tada, kai į kūną įeina Šviesa, ir dar iki tol, nes kūnas žino ir pasiruošia. Vadinasi, valymosi procesas sustiprėjo. Paleiskite etiketes teisti „simptomus“, kaip „negerai“, „negatyvu“, t.t. Jūs patirsite daug to, kas yra laikoma “nenormalu“ tradiciniu visuomenės mąstymu, tai – jokia problema, o rodo mumyse vykstantį poslinkį. Daugybė senų įsitikinimų ir būdų sulaiko žmones nugalintus. Leiskite viskam jūsų kūne būti išgrynintam, nebijokite būti transformuotam gyvenimo iš vidaus, jūs tik įžengiate į Didesnį Save. Kai mes integruojame savo Šviesą, išorinis pasaulis tampa lengvesnis.

Vidinis darbas

Kai kurie galvoja, kad tai paprasta – jūs skaitote, klausote ir tai jums tai vyksta. Jokiu būdu. Niekas nieko nepadaro už mus. Mes patys kuriame tai, kur mes esame. Visi pokyčiai, kurie įvyko mūsų realybėse, tai todėl, kad mes nuėjome į vidų, atlikome savo darbą, išvalėme programavimą, sukūrėme naują matriksą ir ėmėmės žingsnių padaryti tai savo realybe. Dalykai iš oro neatsiranda. Tai jūs esate stebukladarys, kuris išpildo jūsų vizijas. Tai yra darbas, kurį mes darome su savimi kasdien. Tai pasiekiama tik dėl darbo, kurį fiziškai dirbame su savo energija. Mes nuolat valome ir kuriame. Jūs klausite: „Ar padarysite tai man?“. Ne. Galiausiai, visi supras, kad visiems reikės daryti vidinį darbą patiems. Jūs neturėste pasirinkimo. Apėjimo, išėjimo nėra. Kaip visi prieš jus ėjo, taip ir jūs eisite, nėra kitaip. Jūs visais būdais būsite kreipiamas vidun. Jei esate labai užsispyręs ir vistiek nesiklausote, yra pašalinamos visos distrakcijos.

Jūsų realybės ir jūs esate tai, ką jūs darote su savo kūnu. Visi pasireiškimai jūsų išorėje atspindi darbą, kurį jūs atliekate su savimi. Visi pokyčiai, kurie įvyksta jumyse, kai jūs atliekate kažkokius naujus veiksmus, kažką perstumiate savo vidiniuose planuose – turi atsaką jūsų išorėje, tai tampa matoma. Visas Dievo karalystes išorėje jūs galite pastatyti, tik dirbdami su savimi viduje. Kurkite savo Naują Aš iš vidaus. Pajauskite galią iš vidaus, kai tai integruojasi. Fizinė realybė gali atsiliepti į jus, pagal tai, ką jūs išskleidžiate. Energija yra viskas, reikia ją apdoroti, ne taip lengva pašalinti genetinio ir socialinio programavimo įrašus. Eikite į savo vidų, atlikite tai, pakeiskite savo išorinę realybę, darydami vidinį darbą su savimi. Kai jūs einate vidun, jūs gaunate prieigą prie visko. Pamatote ir vėl išlikimo, kaltinimo, nugalinimo ir pan. energiją, išvalote. Pritraukiame mintis ir jas pertvarkome, tai tik energija.

Kad taptumėte nauju žmogumi, tai reikalauja visiškai paleisti išorinės realybės ir sąmonės, iš kurios mes dabar išeiname, distrakcijas. Tai kviečia mus būti aukščiausiame pasirinkime, kiekvieną akimirką, akimirka po akimirkos. Jei jūs esate čia pakeisti sąmonę, kryptis yra vienintelė – vidun. Tai iš tikrųjų vyksta jūsų gelmėse. Jūsų galia slypi jūsų paties tyloje; ji nėra surandama triukšme, praėjusių gyvenimų laiko juostose, atraliniuose planuose ir pan. Jūsų galia slypi šioje žmogiško gyvenimo formoje. Dabar yra laikas eiti vidun, būti viduje, pripažinti iš vidaus. Dabar šios energijos yra visiškai juntamos, apčiuopiamos erdvėje. Jos kviečia jūsų būtį. Per ateinančias savaites šis kvietimas stiprės.

Būkite pasirengęs mintimis, žodžiais ir darbais paleisti visas senas distrakcijas, senus įpročius, įsitikinimus, mintis, būdus, t.t. Ne visi tai padarys, tai yra pasirinkimas padarytas iki inkarnacijos. Pasakyti „Taip“ aukštesnei sąmonei, kuri taps jumis, kuria jūs tapsite, reiškia buvimą pasirengusiam paleisti visą seną sąmonę, kurią mes patyrėme ir pagal kurią atsiliepėme. Jei turėsite galimybę atsitraukti iš savo kasdienio gyvenimo sumaišties ir praleisti nors keletą dienų vienumoje, gamtoje, atsiskyręs, meditacijoje ar maldoje, jums gali iškilti „nepatogūs“ jausmai, jūs galite susidurti su nepaaiškinamomis savo sąmonės būsenomis, jūs galite pradėti matyti, kad aplinkinis pasaulis yra netobulas, bet tik jei mes tęsiame šį savo judėjimą tikėjime ir meilėje, tai, ką mes pamatome toliau, yra Saulės Aušra ir mes pradedame pažinti šitą sapną, kurį mes, kolektyviai, pasirinkome susapnuoti.

Valymas

 Sako: žiūrėkite į katę ir darykite viską, ką daro ji, nes jos daro taip, kaip reikia. Jei pažįstate kates, žinote, kad jos prausiasi ir prausiasi nuolat. Taip ir mumyse, valymasis čia niekada nesibaigia. Aukštesnysis Aš mato viską, kur nepavalyta, ir atkreipia į tai žmogaus dėmesį. Tas, kuris ignoruoja, atidėlioja, numoja ranka, yra žmogiškas ego protas, veikiantis su pasiteisinimais, kodėl „ne dabar“. Mielieji, yra tiek daug darbo vidiniuose lygmenyse! Jei dar nepradėjote, kai jūs imsitės šio vidinio darbo, gailėsitės, kad nepradėjote anksčiau. Jūs turite išvalyti savo visas egzistencijas, visas laiko juostas, visus santykius. Tai, ką daro kiti asmenys iš savo pusės, jums neturi rūpėti, jūs pertvarkote iš pagrindų savo paties kosmosą, jūsų realybę. Kūnas, ląstelinė atmintis turi būti išvalyta. Tai reiškia pašalinti trūkumą, atskirtį, ego konstruktus, „kas ką kam padarė“ ir pan., kurie yra giliai kūne.

Ir jūs tikrai valysite savo vidinius namus nuolat taip, kaip šiandien blizginate savo automobilius, taures, grindis ar tarpus tarp plytelių, jūs viską išvalysite ir nieko nepražiūrėsite, o tada vėl valysite savo išorinę realybę, nes jūsų Aukštesnysis Aš negali gyventi žemose vibracijose, jūs nuolat kilsite ir jūs vėl ir vėl valysite, ir jūs padarysite savo išorinę realybę švarią ir gražią iš naujo, kad ji būtų sulygiuota ir harmoninga su vidine; visiškai nauja, viduje ir išorėje, nieko seno. Pirma reikia demobilizuoti, o tada prasideda atkūrimas. Jūs turite daryti tai savo realybėse – pertvarkyti savo visą realybę ir sukurti iš naujo. Niekas nieko niekam neprivalo, tik sau pačiam. Jei norite to, turite daryti.

Jums yra duodami išbandymai, duodamos galimybės, ir jūs pasirenkate pagerbti save arba naudojate seną modelį ir iš „draugiškumo“ ar kitų priežasčių išduodate. Jei sabotažuojate save, nukenčiate. Pradžioje būna sunku, nes mes negerbiame save, nemylime savęs tuo laipsniu, kuriuo mums reikia. Kai žmogus nesirūpina savimi, jis nesirūpina kitais, nes mums nerūpi daugiau, nei mes sau rūpime, o paskui tau pradeda visi rūpėti. Visi yra ypatingi ir visi yra lygūs; vienintelis skirtumas – kaip sąmoningas ar nesąmoningas kažkas ir kaip yra lengva atnešti į sąmonę, o kiek yra pasipriešinimo. Kuo daugiau ego, tuo daugiau pasipriešinimo.

Klausiate, kada tai pasibaigia? Tai vis lengvėja ir lengvėja su kiekviena jūsų pastanga, kurią jūs įdedate valyti ir valyti savo realybes. Būkite kantrus, darykite naują realybę savo priorietu, jei jūs norite šios realybės, susitelkite, įsipareigokite, pasirinkite, nes tai yra jūsų realybė – Naujos Žemės girdelė yra jūsų kūne. Jūsų visas kūnas turi perkoduoti ir iš naujo perstatyti save. Matykite šioje kelionėje save, lipantį į didelį kalną. Jūs galite sustoti savo kelyje, kai jums atrodys, kad jūsų pastangos neduoda vaisių, kad jūs stovite vietoje, kad niekas nesikeičia, bet, kai jūs atsigręšite atgal, jūs pamatysite, kiek daug savo kelionėje nuėjote, kokią pažangą padarėte savo kelyje, bet už viską svarbiau, jūs pamatysite daug, didelio grožio, kuris jus įkvėps eiti, kilti ir kilti, ir dalintis tuo su visu pasauliu.

Energijų supratimas

Mes paleidžiame trečią dimensiją, penktoji dimensija yra visa apie energiją. Šiandien ir ateityje mes vis daugiau kalbėsime energetiniais terminais, bus tik vibracija ir dažnis, kai žmogiškasis lygmuo bus apvalytas ir aiškus. Mes galime nerašyti, nekalbėti šita linijine kalba, bet komunikuoti telepatiškai aukščiausiame lygmenyje, nes mes kylame savo dažniuose, per jautrumą, per buvimą susijungusiu. Atminkite, kuo aukštesniame lygmenyje – tuo mažiau komunikacijos žmogiška kalba. Kartais mums intuicija gali pasakyti kažką apie kitą asmenį ar erdvę, bet jūs galite pagalvoti, kad „negražu taip galvoti“ – nes mums patinka galvoti, kad visi yra tyrų širdžių – bet jei nemokėsite atskirti, nukentėsite. Viskas prisistato mums matyti giliai, suprasti ir daryti pasirinkimą. Patraukite protą, žodžiai, kurie išeina iš žmonių lūpų, gali meluoti, turėti maskuotę ir būti sau tarnaujantys, susitelkę į jų kelią; energija, vibracija, pasako, kur jie yra. Energija nemeluoja, jauskite visas energijas, situacijas, kurios jums prisistato.

Žmogišku lygmeniu žmonės neturi supratimo, ką jie skleidžia su savo kūnu, ką jie daro su savo emocijomis, nes jie nežino, kas pas juos viduje. Mes turime prisiimti visišką atsakomybę dėl to, kas išeina iš mūsų į visatos erdvę ir ką įsileidžiame į savo erdvę. Tai yra kiekvieno atsakomybė pačiam sutvarkyti viduje, nuolat tikrinti savyje, ką „man“ rodo kiti žmonės, ir jausti, kaip tai, ką jie sako, rezonuoja „su manimi, su mano aukščiausiu keliu ir širdimi“. Nesvarbu, kokie jie – nubudę ar miegantys, šviesnešiai ar kolegos – naudokite savo intuiciją atskirti energijas, svarbiausia jų bendravime, kiekvieną dieną stebėkite savo paties sodą ir klausykitės energijų kiekviename apsikeitime, kitaip, derliaus neturėsite. Jūs visada galite bendrauti iš širdies lygmens, iš meilės, atvira širdimi (jei abejojate, pabandykite įsivaizduoti, kad visiems duodate rožes, man tai padėjo).

 Jei abejojate savo susidūrimuose su žmonėmis, kai bendraujate, atsitraukite, paeikite toliau, pajauskite energijas, kaip jums jos prisistatė, ar jos yra tarnaujančios aukščiausiai meilei, ar tai tarnauja jūsų keliui, jums, jūsų aukščiausiai gerovei. Leiskite sau pasakyti „Ne“, stovėkite savo galioje iš stiprios meilės vietos, be konflikto, gražiai. Leiskite jiems jų kelią, leiskite tai, kur jie yra savo kelyje, nesakykite jiems apie jų būdus, tai yra jų savęs atradimo kelias ir jie yra tiksliai ten, kur jie turi būti. Jums yra svarbiausia, kad jūs gerbiate savo kelią, jūsų aukščiausią pasirinkimą, elgiatės garbingai savo mintimis, žodžiais ir poelgiais su visais ir kiekvienu, ir tuomet jūsų Aukštesnysis Aš sako „Taip“, ir jis kuria jūsų gyvenimą.

Žmonės nesupranta, kad bet kas, ką jie žiūri, skaito, stebi „virtualioje realybėje“ (per intenetą, televiziją, radiją), yra tik dažnių perdavimas, bet tai nėra tikra; kad tie dažniai, su kuriais jūs susiderinate, kuria jums jūsų realybę, paremtą tuo, į ką jūs žiūrite, kuo jūs tikite. Tai, kas nevyksta jūsų fizinėje erdvėje, tik egzistuoja holografiniame lauke, jūsų akys ir ausys priima tą perdavimą į jūsų realybę, kurią laikote viduje. Jei padarote poslinkį savo vibracijos į aukštesnį perdavimą su intencija kiekvieną akimirką ir renkatės tai, kuo jūs norite tikėti, ką jūs norite įleisti į savo paties sąmonės lauką, tai jūsų realybė, kurią jūs patirsite, bus kitokia, nei prieš tai buvusi. Jūs visada turite pasirinkimą nesiklausyti dalykų, jūs galite praleisti dalykus pokalbiuose/ skaitydami. Nesusijunkite su visais dažniais, žmonių emocijomis, nes tai tampa jūsų pačių kūnais, jūs tampate tuo. Būkite pralaidžiu indu, kuris perleidžia informaciją ir palaiko savo paties energiją.

Kiekvienas yra atsakingas tik už save ir tai, kur yra jų fokusas. Visi turi padaryti save atskaitingais/ atsakingais už tai, ką jie renkasi, kaip leidžia laiką ir į ką investuoja, nes tai, į ką investuojame, tampa mūsų fizine realybe. Jei jūs norite siekti savo paties aukščiausio potencialio realizavimo čia, Žemėje, šiame įsikūnijame, jūs turite nebijoti pagerbti save, pasitraukti iš vienų erdvių, atsistoti, nueiti (tam jūs turite kojas!) ir rinktis tai, kas jus remia dabar šiame etape, ir daryti pasirinkimus, kad išsaugotumėte savo kylančias vibracijas ir visas pastangas, kurias jūs jau įdėjote savo augimu Kai išsivalysime savyje programavimą, negyvensime tarp kitokių, nei meilės, vibracijų, o kol kas yra taip, gyvename įvairių energijų realybėje, apsivalymas po kiekvieno apsikeitimo yra būtinas.

 

Vidinis vedimas

Jums tereikia klausytis vienintelio balso – savo paties širdies ir naudoti vienintelį instrumentą – meilę, kad sėkmingai naviguotumėte per šią kelionę. Jūsų širdies meilėje viskas, kas nėra meilė, yra išsklaidoma. Būkite nuoširdus su savimi; pamirškite, kad jums reikia išreikšti ką nors kitą, kaip tik save. Palikite prisirišimą prie “naujo amžiaus“ etikečių, tegul jūsų širdis tampa jūsų geriausia drauge, jūsų paguoda, jūsų ramintoja, jūsų įkvėpėja, jūsų džiaugsmo ir juoko šaltiniu, jūsų kompanjone, pašnekove, su kuria jūs dalinatės savo procesu ir kelione, savo buvimo vienišu pojūčiu, savo pergalėmis ir laimėjimais, apie kuriuos tik jūs vienas težinote – jūsų širdis viską girdi. Širdis yra jūsų klausymosi ir kalbėjimo organas. Jei kažkas kalba širdimi, o jūs klausote protu, jūs negalite jų suprasti, yra nesusikalbėjimas tarp jūsų. Jūs turite ateiti iki savo širdies ir atverti savo širdį.

Visi turės ateiti į širdį, susijungti su Gaja. Kai jūsų širdis tampa priimanti, jūs gaunate viską, ko jums reikia šioje kelionėje. Gyventi širdimi nereiškia pamesti proto. Jis niekur nedingsta – jis tik išmoksta mąstyti taip, kaip kužda širdis. Palaikykite ramų ir atvirą protą ir mylinčią, priimančią širdį. Jūsų ištikimybė savo širdžiai, galiausiai atves jus prie jūsų pačių Sielos. Per šį susijungimą viduje mes atveriame prieigą prie savo Aukštesniojo Aš vedimo. Tai yra tarsi kilimas zonomis, laiptais, sriegiu. Jūs keliate savo vibracijas, paleidžiate senus dalykus, šviesėjate, plečiate savo sąmonę, įkūnyjate vis daugiau savo aukštesniųjų aspektų, ir palaipsniui jūs prieinate prie savo Aukštesniojo Aš įkūnijimo. Galiausiai, jūs imate veikti Žemėje per jūsų, savo Aukštesnįjį Aš (šiuo metu Aukštesnysis Aš pas dalį žmonių yra jų kūne arba virš kūno). Kai mes esame susijungę su savo vedimu, kiekvienas gauna patį geriausią vedimą.

Klausykitės vidinio vedimo ir atsiliepkite. Tai ateina, kaip mintis, kalbėjimas, kurį jūs suvokiate galvoje, bet, kuris eina jums iš širdies – stebėkite tai. Visada sekite tuo, ką girdite, net jei nesuprantate, ženkite į priekį. Atsiliepiame iškart, kai pajaučiame, greitai, nėra nieko ilgai, nelaukiame, užsistovėjimo nėra. Nesikankite, pasirodė galimybė pajudėti, tekėkite. Užmerkite akis, pajauskite ir sekite tą jausmą. Kai einate kur nors, jūs turite eiti su jausmu, kur traukia. Kai aš esu vedama kažkur nedaryti arba eiti daryti kitur, ar sustoti kažkur, aš seku tuo ir visada atsiduriu tiksliai toje vietoje, tinkamu laiku, ir tada pamatau, kodėl taip pasielgiau. Kai ignoruoju šį pajautimą, susiduriu su problema. Jūsų Aukštesnysis Aš jus visada stebi i viską mato, kiekvieną jūsų mintį, žodį, veiksmą. Norite evoliucionuoti, vystykite savyje Stebėtoją. Jūs turite viską stebėti savo lauke, nieko nepraleisti:  žodžius iš žmonių lūpų, muziką, dainų žodžius, žinutes iš draugų, skaičius, t.t. Sapnai yra svarbūs. Rašykitės, jūs nieko neprisiminsite, tai yra jūsų sąrašas iš jūsų Aukštesniojo Aš jūsų žmogui, užsirašykite ir jūs surasite prasmę po kelių savaičių ar mėnesių, metų.

Jūsų Aukštesnysis Aš treniruoja jus, jūs vėl sureagavote, vėl atpažinote, neignoravote jo vedimo – jūs tampate visiškai ištikimas jam, savo paties Aukštesniajam Aš ir jis jus ves per visus žingsnius, tiesiai, kur jūs turite atsidurti jūsų didesnei gerovei. Jūs neturėsite jokių problemų keliauti, judėti į priekį, visada laiku, visada sulygiuotai. Jūsų Aukštesnysis Aš jums rodo viską, ką jūs turite pavalyti, jūs matote tai, tai yra jums prieš akis, kiekviename jūsų žingsnyje, jūsų Aukštesnysis Aš atkreipia jūsų dėmesį. Jis stebi jus, ar jūs pastebite, jis stebi, kokį judesį jūs darysite, ką pasirenkate – leidžiate ego paiimti viršų ar atsiliepiate į tai, ką jis jums pakuždėjo. Jūs girdite, jūs turite klausytis.

Dieviškas vedimas visada atneša vidinės ramybės arba pusiausvyros būseną, jei jūs esate aukščiausiai susilygiavęs su tuo, kas jums sakoma. Tai pakelia jus ir suteikia viltį arba įkvėpimą, nuramina jus ir atneša platesnę viziją arba išplečia su besąlygine meile. Tikras Dieviškas vedimas visada yra jūsų didžiausiam gėriui, net jei jums ne visada patiks tai, kas jums yra sakoma ir ką girdite. Tai visada sugrąžina jus atgal į jūsų aukščiausią Sielos kelią ir misiją ir taip pat į didžiausią susilygiavimą su jūsų paties Siela. Dieviškas vedimas niekada jūsų „nesulaužo“ ir nesako, koks jūs esate „blogas“ arba „nenaudingas“. Tai yra negatyvaus ego transliuojamos žinutės ir gali ateiti iš šaltinių, kurie nori jums pakenkti, todėl atsirinkite. Jūs norėsite susijungti su Dievišku vedimu, jūs nenorėsite būti užstrigęs proto dėžutėje, kuri sulaiko jūsų sielą nuo evoliucijos. Kai tampate pastabesni viskam, kas vyksta jūsų realybėse, jūs patys tai pastebite ir suvokiate.

Žmonės vis labiau supranta, vis dažniau girdžiu sakant: “Aš pasiklausysiu, ką man pasakys mano intuicija“. Prieš kelis metus toks pasakymas daug kam kėlė įtarimą, tai rodo, kaip greitai mes vystomės. Ateityje intuiciniai gebėjimai valdys tai, kaip mes naviguosime. Jei jūs nekelsite savo vibracijos, nepuoselėsite ir nevystysite savo vidinio ryšio ir vidinio klausymosi gebėjimų, jūs būsite priklausomi nuo kitų žmonių vedimo, o jūs to tikrai nenorite. Jei esate visiškai atsijungęs nuo, neturite ryšio su savo paties vedimo mechanizmu ir esate vedamas kažkieno kito, jūs galite turėti abejonių, ar tikrai einate savo keliu, o ką darysite, kai jūs liksite vienas?  O taip šioje kelonėje tikrai bus, pratinkite save, vystykite savo savarankiškumą, ypač, jei visą gyvenimą esate įpratęs būti apsuptas žmonių, kurie padaro dalykus jums/ už jus. Tie, kurie turės stiprų vidinį ryšį, iškart gaus atsakymus į bet kokius jiems reikiamus kausimus. Štai kodėl jūs turite pažinti, kaip viskas veikia jūsų paties kūne, ir išmokti, kaip su tuo dirbti. Dabar yra metas susiderinti su savo paties vidine vedimo sistema, klausytis savo Sielos balso viduje ir kurti tai, kas yra tikra Aukštesniajam Aš, ne mažiau. Daugiau mes negalime apsimetinėti tuo, kas mes nesame. Būkite savo galioje ir ištikimi sau.

Meditacijai:

„Saugu man atverti savo širdį, saugu man pajausti viską, ką jaučiu, saugu man žvelgti vidun, nes kai aš tai darau, aš surandu savo stiprybę ir tai, ką aš esu vedamas daryti toliau.“

Aš esu begaliniai dėkinga tiems, kurie dalijasi ir padeda mums visiems geriau suprasti mūsų realybes, kad mes galėtume pasidalinti tuo su kitais, padėdami jiems suprasti jų realybes ir palaikyti sąmonės evoliuciją per visą planetą. Mes vibruojame vienu ritmu. Tu esi aš, o aš esu Tu. Daug meilės jums iš mano širdies, aš visus laiminu ir myliu, nesvarbu, kur jūs esate ir kur jūs esate pasaulyje,

Viktorija

 

Galite sekti ir pamėgti mus čia: