Šešėlinis darbas

Svarbu suprasti, kad kai jūs padarote pažangą ir pakeliate jūsų energiją/ vibraciją, tai automatiškai atneša tuos dalykus, kurie nėra sulygiuoti arba buvo šešėlyje, kurie yra pasirengę ateiti į suvokimą. Jūs esate naujas asmuo ir turite prisitaikyti prie to. Kartais šioje kelionėje mes būname taip aukštai, pakylėtose energijos būsenose ir galime tikėtis, kad grįšime į namus ir viskas bus nuostabu ir spindės. Vietoj to, gali būti atskleisti dalykai, kuriuos turime paslinkti mūsų pačių gyvenimuose, santykiuose, dalykuose apie mus, kurie yra nereikalingi. Atskleidžiama kažkas naujo, tiesa sau pačiam, kažkas, ką ilgai neigėte viduje, kas turi išeiti ir būti patvirtinta sau. Pasėdėkite su tuo ir pareflektuokite. Tai gali būti tamsi sielos naktis, kuri trunka keletą dienų. Kai tai įvyksta, turime pasveikinti tai, kaip galimybę, pažiūrėti į tai ir dirbti su tuo, vietoj priešinimosi, ir jei tai darome, galime pajudėti per tai labai greitai.

Šešėliniai aspektai yra užrakinta potenciali energija. Kai naudojame žodį “šešėlis”, žmogaus protas gali būti linkęs galvoti apie požemį ir tamsą. Svarbu suprasti, kad pačios brangiausios, galingiausios, jautriausios, aistringiausios mūsų Sielų dalys būna šešėlyje. Mes visi praeityje turėjome patirtis, kurios sukūrė sužeidimą ar iškreiptas, užspaustas energijas, kurias nustūmėme dėl išlikimo mechanizmo, saugumo ar kitų priežasčių. Kai nueiname ir pažiūrime į tai su meile ir atjauta, tai gali būti labai ypatinga, dovanoti dovanas, atskleisti Sielos turtus. Mums reikia tų mūsų pačių aspektų, nes jie prisideda prie mūsų pilnatvės.

Kita vertus, tai neturi tapti jūsų tapatybės dalimi, kurios jūs ieškote arba kurioje nuolat gyvenate. Yra nuostabu nueiti tai patyrinėti, jūs leidžiatės į jūsų pačių paslaptis, naviguojate per tuos vandenis, bet ką jūs turite su tuo daryti, tai atnešti tai atgal į pilnatvę ir tapti šviesesniais. Tiems aspektams reikia jūsų dėmesio, rūpesčio, bet tai nėra apie pasilikimą sužeistume ar iškreiptose energijose.

Šešėlinio darbo praktika:

Šešėlinė energija būna mūsų kūnų apatinėse čakrose. Viena iš technikų, kuri gali paremti jūsų vidinį darbą, išvalant tankias energijas jūsų apatinėse čakrose, yra:

  1. Susijunkite jūsų dėmesiu su ta energija, vieta jūsų fiziniame kūne ar energijos lauke, kur jaučiate sunkumą, stagnaciją ar iškilusias emocines žaizdas.
  2. Būkite su tuo, ką jūs jaučiate ir stebėkite, ramiai kvėpuodami. Neklauskite, kodėl jūs tai jaučiate, tiesiog leiskite tam ir stebėkite, kaip iškyla ramybė. Dauguma atvejų to pakaks išsklaidyti tankią energiją. Jei tai tęsiasi, tęskite su 3 žingsniu.
  3. “Surinkite” tą sunkią energiją iš jūsų apatinių čakrų ir su įkvėpimu kelkite ją aukštyn per visas jūsų čakras/ stuburo kanalą jūsų aukštesniųjų čakrų link, transformuodami tai į Šviesą jūsų smegenyse.
  4. Galite pakartoti tai nuo pradžios keletą kartų, kol pajaučiate didesnį lengvumą jūsų fiziniame kūne ir energijos lauke.
  5. Pilna technika gali būti naudojama savarankiškai tik jei esate patyrę ir tikri, kad jūsų aukštesnės čakros yra atvertos, kitaip tai gali sukurti energijos susitelkimą galvoje ir migreną. Jei nežinote, kaip tinkamai naudotis, siekite paramos iš tų, kurie gali jus vesti/ paremti jūsų procese.