Sirijaus Portalas

Astrologiškai, pirmoji liepos savaitė yra laikoma, kaip dvasinės pažangos laikas, ir laikas, kai visa žmonija gali pakelti savo sąmonės lygį. Šiuo metu Saulė ir Žemė yra labiausiai nutolusios viena nuo kitos. Tai reiškia, kad energetinė Saulės įtaka Žemėje yra daug silpnesnė. Saulė yra tai, kas mus palaiko gyvus šioje žemiškoje realybėje ir turi gimimo, šilumos ir šviesos vibracijas. Kai Saulė ir Žemė yra toli viena nuo kitos, į mūsų planetą ateina energija iš kitos žvaigždės. Ši žvaigždė šviečia 23 kartus ryškiau, nei mūsų Saulė, ir yra žinoma, kaip Sirijus, arba Žemės “Dvasinė Saulė”.

Nuo seno Sirijus buvo gerbiamas senovės kultūrų ir buvo tikima, kad yra langas į dangų. Senovės Egipte Sirijus buvo laikomas deivės Izidės, kuri tarp kitų dalykų valdė mirtį ir atgimimą, žvaigžde. Senosiose šamaninėse kultūrose buvo tikima, kad Sirijus yra dievų karalystė, ir kai ji būdavo arčiausiai Žemės, jie savais būdais keliaudavo per portalą, kad surinktų dieviškas žinutes. Kitose kultūrose yra tikima, kad Sirijus yra buveinė technologiškai pažengusių ateivių rasės, kurie turi aukštesnes žinias ir sąmonę, nei mes Žemėje. Astrologijoje yra laikoma, kad Sirijus palaiko energiją, kuri yra daug labiau pažengusi, nei mūsų Saulės, ir kai jis juda arti Žemės, tai gali daryti didelę dvasinę įtaką.

Nuo liepos 3 d. iki liepos 7 d. Sirijaus planeta pajuda arčiausiai prie Žemės. Kai tuo metu mūsų pačių Saulė yra nutolusi, Sirijaus energija gali laisvai tekėti į Žemę, atverdama energetinį portalą. Šis langas leidžia Žemei priimti iš Sirijaus tiesioginius parsiuntimus informacijos, kuri gali paspartinti gyvenimo Žemėje dvasinę pažangą. Kai šis portalas tarp Žemės ir Sirijaus žvaigždės yra aktyvuotas, Žemėje yra labai potencialus laikas: yra tikima, kad vibracijos yra daug aukštesnės ir daug galingesnės, ir gali įvykti dvasiniai pabudimai, padidėti kūrybingumo lygis, intuicijos pojūtis. Šiuo laiku Sirijaus žvaigždės energija leidžia plėstis mūsų sąmonei, mums vystytis bei matyti už mūsų penkių pojūčių.

Kad gautumėte šią galingą dvasinę energiją į jūsų pačių gyvenimą, pirmąją liepos savaitę yra naudinga pradėti naują meditacijos praktiką, aktyvuoti savo trečiosios akies energetinį centrą ir siekti jūsų dvasinių vedlių ir angelų sargų. Taip pat tai yra geras laikas atlikti emocinį ir auros valymą. Kitas portalas ir potencialus laikas su Sirijaus energija yra rugpjūčio 8 d. (8:8) ir yra vadinamas Liūto Vartais.

Skaityti straipsnį apie Liūto Vartų portalą: http://gyvenusumeile.lt/888-liuto-vartu-aktyvacija/