Sugrįžk Namo, Deive

 Moters Kelionė Į Save

Ateinantis retritas: 2018 rugsėjo 30 d. - spalio 7 d.

Jei esate moteris, pasirengusi sugrįžti į tikrąją save bei iš naujo susijungti su savo giliausiu džiaugsmu, kad su pasitikėjimu bei vidine ramybe kurtumėte savo gyvenimą, paremdama save, šeimą, draugus, klientus, tuomet prisijunkite prie Viktorijos šiam širdyje įcentrintam 7 dienų retritui Džiaugsmo saloje Gozo!

Retritas „Sugrįžk Namo, Deive“ kviečia moteris į mažą salą pačiame Viduržemio jūros centre, Gozo, kas išvertus reiškia "Džiaugsmas" - kūno, proto ir sielos atgaivai ir naujai intencijai gyvenimui. Viktorijos intencija yra atvesti moteris į tokią vietą, kurioje dauguma jų nėra buvusios arba buvo šimtus metų atgal. Septynias magija pripildytas dienas ir naktis ji su komanda žingsnis po žingsnio ves jus ir grupę per daugiamatę kelionę iki pat plakančios šerdies to, kas jus daro labiausiai gyva.

Kodėl Gozo?

GAMTA IR RAMYBĖ

Gozo yra maža sala 30 minučių keltu nuo Maltos. Vadinama „Deimantu Europoje“, ji yra žinoma dėl savo lėto gyvenimo, nuostabių vaizdų ir klifų, švarios bei saugios aplinkos ir skanaus vietinio maisto. Iš esmės, kur bežiūrėtum, matai jūrą. Tai – tobula vieta atsitraukimui nuo kasdienybės giliau susijungti su savimi ir atkurti vidinius resursus.

PRIEŠISTORINIS PALIKIMAS

Gozo sala yra “privalomų aplankyti“ sąraše priešistorės tyrinėtojams. Čia stovinti Džantija šventykla (jos liekanos) yra pripažinta viena seniausių Europoje ir pasaulyje – senesne už Egipto piramides, Stounhedžą Anglijoje ar Maču Pikču Peru, ir yra nuolat lankoma turistų bei piligrimų iš viso pasaulio.

MOTINIŠKOS Deivės energijos

Rašytiniai ir archeologiniai šaltiniai teigia, kad senais laikais Malta buvo žinoma, kaip „Motinos Deivės Žemė“. Deivės ir Motinos vibracijos patirtis buvo užkasta ir saugota šioje žemėje ir su nekantrumu laukia būti iš naujo aktyvuota ir įžeminta planetoje šiais laikais.

„Dabar dešimtis kartų aiškiau, šimtus kartų ramiau, tūkstančius kartų tikriau ir nesuskaičiuojamai galybę kartų įdomiau galiu Save gyventi. Neįkainojama akimirka… Supranti, kas tu esi ir iš kur. Pačios netikėčiausios, pačios reikalingiausios patirtys lydi mane. Jos leidžia man pasijausti laisva, pilna, minkšta, jautria, beribe, mylinčia ir mylima… Išeinu iš josios glėbio… Atsimerkiu… Šviesu… Nauja diena… Nauja Aš… Aš Moteris… Aš galiu… Aš einu… Po kojomis tvirta žemė, o plaukuose lengvas vėjas. Esu pilna gausoje… Tai, ką atsiminiau, nebepamiršiu niekada.“ – Ilona

Šioje kelionėje

 • Rytinė meditacijos praktika
 • Grupinės saviugdos sesijos
 • Žygiai ir laikas Gamtoje
 • Pažintinės išvykos po salą
 • Intuityvus menas ir relaksacija
 • Ritualai ir ceremonijos
 • Sveikas augalinis maistas

Mityba atlieka svarbų vaidmenį mūsų retrituose. Meniu yra pagrįstas kūnų detoksikaciją ir vibracijų kilimą remiančios šarmingos mitybos principais. Maistas yra kasdien su meile gaminamas stovyklos viloje, daugiausiai naudojant vietinius ir sezoninius vaisius bei daržoves. Įkvėpimas virtuvėje – sveikų ir gurmaniškų patiekalų receptai yra tai, ką jūs papildomai parsivešite į namus. Kai kuriomis dienomis mes apsilankysime vietiniuose restoranuose, kad sukurtume daugiau balanso ir tėkmės. Jei norėsite tai papildyti, esate laisva savarankiškai įsigyti iš prekybos vietų, kurios siūlo nuostabių dalykų patirties įvairovei. Mūsų retritas yra be alkoholio ir mėsos; jei tai renkatės, mes prašome jūsų gerbti grupę ir daryti tai atskirai. 

Mano Širdis Sako Taip...

Jus lydės...

Brangi Sielos Sese,

Ar žinai, kokia unikali ir nuostabiai ypatinga tu esi? Taip laisvai tu išdaliji save – savo šeimai, klientams,  draugams, bendruomenei. Ar tu gyveni gyvenimą, kurio tu nori?

Dažnai mes esame taip užimtos ar išsekusios, kad neskiriame akimirkos atsitraukti ir paklausti savęs šio labai svarbaus klausimo. Mes nesvarstome, kaip mes norime jaustis savo kūnuose, ir mes neleidžiame sau pasvajoti apie tai, kas mums leistų jaustis labiau gyvoms.

Štai apie ką yra mūsų retritas moterims „Sugrįžk Namo, Deive“.

Ar esi pasirengusi pradėti gyventi taip, kaip tu iš tikrųjų tai suvoki?

Nesvarbu, ar tau reikia poilsio nuo tavo kasdienės aplinkos ir rutinos, ar tu trokšti erdvės pasibūti su savimi, ar tu žinai, kad dabar yra metas pagerbti savo Sielą ir iš naujo įvertinti savo kryptį, ar tu jauti, kad tu esi ant esminio tavo gyvenimo pokyčio pakrašties ir esi pasirengusi nerti gilyn ir kilti aukštyn, pažadu, kad šis laikas pamaitins ir įkvėps taip, kaip tau dabar reikia.

Tai giliai gydanti, mylinti ir transformuojanti kelionė, kuri reikšmingai parems tavo dabartį ir rytojų.

Prieš septynerius metus savo dvasinėje kelionėje aš priėjau tašką, kur turėjau surasti kelią, kuris būti labiau suderintas su mano moteriška širdimi, atradau svarbą subalansuoti vidinį vyriškumą su vidiniu moteriškumu ir pamačiau, kad daug moterų, su kuriomis aš turėjau ryšį, galėtų gauti naudą iš labiau moteriškai orientuoto dvasingumo.

Aš suvokiau, kaip mums, moterims, yra reikalingas susijungimas su kitomis moterimis sakralioje erdvėje, gyti ir paremti viena kitą. Dešimtys moterų keliavo per mano programas ir nuostabiai jaučiasi, būdamos dalimi įkvepiančio Pabudimo judėjimo, darnoje su Poslinkiu, kuris šiuo metu vyksta mūsų planetoje, kur dieviškas moteriškumas labiau, nei bet kada anksčiau, atlieka svarbų vaidmenį.

Šio retrito metu aš padėsiu tau susikurti viziją tavo naujam gyvenimui per mūsų diskusijas, meditacijas, refleksinį darbą, kvėpavimo pratimus ir kitas praktikas.

Aš pasidalinsiu su tavimi Paslaptimis į Moteriškumo Pilnatvę ir Palaimintą Buvimą bei esminiais bendrakūrybos principais  naujoje realybėje. Tu išvyksi su planu, kaip jaustis, kaip tu nori, ir susikurti, ką tu nori. Be to, aš pasidalinsiu savo paprastais būdais pamaitinti savo kūną, sielą ir protą, kad niekas neįsiterptų tarp tavęs ir tavo vizijos. 

Gyvenimas turi tau didesnę viziją, širdie. Prisijunk prie manęs Goze ir leisk man tau parodyti kelią.

Man būtų malonumas pažaisti kartu su tavimi ir garbė prisidėti prie tavo Savęs Atkūrimo ir Įgalinimo kelionės,

Viktorija

Įženk į Gozo svetingumą

Prabangi, šiuolaikiškai įrengta, tradicinės architektūros atostogų vila „Dream by Hamlet“ yra įsikūrusi Ghasri miestelyje, netoli Ta Pinu katedros. Arčiausias restoranas yra už 900 m, parduotuvė – 600 m, sostinė – 1000 m, autobusų stotelė – 56 m, paplūdimys – 4 km. Čia jūs galėsite atsigaivinti jos vidiniame kiemelyje ar viduje esančiame baseine, pasideginti saulėje ant patogių gultų, rašyti dienoraštį romantiškoje terasoje, pasidalinti įspūdžiais ar turėti prasmingą pokalbį su viena iš naujų sielos sesių jaukioje svetainėje. Jūs prisiminsite malonumą „padaryti pauzę“, „prilėtinti“, skirsite akimirką apmąstyti tai, ką jūs patiriate, mokotės, prisimenate, o tada atsitrauksite į savo kambarį atsipalaiduoti ir iš naujo „pasikrauti“ iki mūsų kito nuotykio pradžios. Miegamieji yra dviviečiai arba triviečiai, kiekvienas su privačiu vonios kambariu (“en-suite“).

Mano Siela Yra Pasirengusi Vykti...

Ji nusprendė gyventi gyvenimą, kurį ji įsivaizdavo. Ji tikėjo, kad ji gali. Ir ji pakeitė nežinomybės baimę į jaudulį ir smalsumą. Ji apsižvalgė aplink ir pamatė, kad gyvenimas yra nuostabus!

Ateinantis retritas: 2018 rugsėjo 30 d. - spalio 7 d.

Šiame retritre yra tik 12 vietų. Rekomenduojame rezervuoti savo vietą dabar.

Mūsų misija

Mes giliai tikime, kad kiekviena moteris nusipelnė patirti džiaugsmą, visapusiškai klestėti ir tokiu būdu prisidėti prie savo artimųjų laimės ir gerovės kūrimo.

Mes rūpinamės:

 • Kūno atgaiva
 • Proto ramybė
 • Pamaitinta siela
 • Atvira širdis

Jūsų unikalus retritas

Jei jūs tikrai nenorite patirti retrito grupėje, mums garbė ir malonumas sukurti ir suorganizuoti jūsų privatų retritą bet kuriuo metų laiku, atsižvelgiant į jūsų unikalius poreikius ir specialius pageidavimus. Šis pasiūlymas galioja moterims ir vyrams.

Susisiekite su mumis. Mes esame pasiruošę iš jūsų išgirsti!

Retritai 2019

Retritų datos ateinantiems metams bus paskelbtos ateinančiais mėnesiais. Jei negalite dalyvauti šį rudenį, informuokite mus apie savo susidomėjimą, užpildydama anketą apačioje, ir mes pridėsime jus į mūsų laukiančiųjų sąrašą.

Susisiekite su mumis