Sugrįžk Namo, Deive

 Moters Kelionė į  Save

Ateinantis retritas: 2018 rugsėjo 30 d. - spalio 7 d.

Jei esate moteris, pasirengusi iš naujo susijungti su savo tikruoju potencialu, giliausiu džiaugsmu bei su pasitikėjimu ir vidine ramybe kurti gyvenimą ir santykius, kokių jūs nusipelnote, tuomet prisijunkite prie Viktorijos šiam Širdyje įcentrintam 7 dienų retritui saloje Gozo!

Retritas „Sugrįžk Namo, Deive“ kviečia moteris į mažą salą pačiame Viduržemio jūros centre, Gozo, kas išvertus reiškia "Džiaugsmas" - kūno, proto ir sielos atgaivai ir naujai intencijai gyvenimui. Viktorijos intencija yra atvesti moteris į tokią vietą, kurioje dauguma jų nėra buvusios arba buvo šimtus metų atgal. Septynias magija pripildytas dienas ir naktis ji su komanda žingsnis po žingsnio ves jus ir grupę per daugiamatę kelionę iki pat plakančios šerdies to, kas jus daro labiausiai gyva.

Kodėl Gozo?

GAMTA IR RAMYBĖ

Gozo yra maža sala 30 minučių keltu nuo Maltos. Ji yra žinoma dėl savo lėto gyvenimo, nuostabių vaizdų ir klifų, švarios bei saugios aplinkos. Iš esmės, kur bežiūrėtum, matai jūrą. Tai – puiki vieta atsitraukimui, atsipalaiduoti ir giliau susijungti su pačiu savimi bei atkurti vidinius resursus. Paskaitykite mano asmeninę refleksiją apie Gozo.

PRIEŠISTORINIS PALIKIMAS

Gozo sala yra “privalomų aplankyti“ sąraše priešistorės tyrinėtojams. Čia stovinti Džantijos šventykla (jos liekanos) yra pripažinta viena seniausių Europoje ir pasaulyje – senesne už Egipto piramides, Stounhedžą Anglijoje ar Maču Pikču Peru, ir yra nuolat lankoma turistų bei piligrimų iš viso pasaulio.

DEIVĖS energijos

Rašytiniai ir archeologiniai šaltiniai teigia, kad senais laikais Malta buvo žinoma, kaip „Motinos Deivės Žemė“.  Retrito metu jūs turėsite galimybę susijungti su šia gydančia ir maitinančia energija.

„Dabar dešimtis kartų aiškiau, šimtus kartų ramiau, tūkstančius kartų tikriau ir nesuskaičiuojamai galybę kartų įdomiau galiu Save gyventi. Neįkainojama akimirka… Supranti, kas tu esi ir iš kur. Pačios netikėčiausios, pačios reikalingiausios patirtys lydi mane. Jos leidžia man pasijausti laisva, pilna, minkšta, jautria, beribe, mylinčia ir mylima… Išeinu iš josios glėbio… Atsimerkiu… Šviesu… Nauja diena… Nauja Aš… Aš Moteris… Aš galiu… Aš einu… Po kojomis tvirta žemė, o plaukuose lengvas vėjas. Esu pilna gausoje… Tai, ką atsiminiau, nebepamiršiu niekada.“ – Ilona

Šioje kelionėje

 • Ryto meditacija
 • Grupinės saviugdos sesijos
 • Žygiai ir refleksinis laikas Gamtoje
 • Pažintinės išvykos po salą
 • Intuityvus menas ir relaksacija
 • Ritualai ir ceremonijos
 • Sveikas augalinis maistas

Mityba atlieka svarbų vaidmenį mūsų retrituose. Meniu yra pagrįstas kūnų detoksikaciją ir vibracijų kilimą remiančios mitybos principais. Maistas yra kasdien su meile gaminamas stovyklos viloje, daugiausiai naudojant vietinius ir sezoninius vaisius bei daržoves. Įkvėpimas virtuvėje – sveikų ir gurmaniškų patiekalų receptai yra tai, ką jūs papildomai parsivešite į namus. Kai kuriomis dienomis mes apsilankysime vietiniuose restoranuose, kad sukurtume daugiau balanso ir tėkmės. Jei norėsite tai papildyti, esate laisva savarankiškai įsigyti iš prekybos vietų, kurios siūlo nuostabių dalykų patirties įvairovei. Mūsų retritas yra be alkoholio ir mėsos; jei tai renkatės, mes prašome jūsų gerbti grupę ir daryti tai atskirai. 

Mano Širdis Sako Taip...

Jus lydės...

Brangi Sielos Sese,

Ar žinai, kokia unikali ir nuostabiai ypatinga tu esi?

Taip laisvai tu atiduodi save savo šeimai, darbui, klientams, draugams, bendruomenei. Ar tu gyveni tą gyvenimą, kurio nori?

Dažnai mes esame taip užimtos ar išsekusios, kad neskiriame akimirkos šiek tiek atsitraukti ir paklausti savęs šito labai svarbaus klausimo mūsų kelionėje.

Kaip dažnai tu sustoji leisti sau pasvarstyti, kaip tu norėtum jaustis savo kūne, pasvajoti apie tai, kas tau leistų jaustis labiau gyvai, pamąstyti apie tai, kur tu dabar esi ir kur iš tikrųjų nori patekti?

Štai apie ką yra mūsų transformuojantis retritas moterims „Sugrįžk Namo, Deive“.

Ar esi pasirengusi pagerbti Save ir pradėti gyventi taip, kaip tu tai jauti?

Nesvarbu, ar Dabar tau reikia poilsio nuo tavo kasdienės aplinkos, šeimos, darbo, rutinos, ar tu tiesiog trokšti erdvės pasibūti su savimi, ar tu žinai, kad metas iš naujo įvertinti savo kryptį, ar tu jauti, kad esi ant esminio tavo gyvenimo pokyčio krašto, pažadu, kad šis retritas  pamaitins ir įkvėps tave būtent taip, kaip tau dabar reikia.

Tai yra kelionė, kuria remia tave iš naujo susijungti su pačia savimi, išmylėti save į pilnatvę ir išlaisvinti tavo pilną potencialą, kad tu galėtum įžengti į savo sielos misiją ir kurti savo išsipildymo gyvenimą bei santykius. Tai – giliai mylinti kelionė, kuri reikšmingai parems tavo dabartį ir visą rytojų.

Prieš septynerius metus savo kelionėje aš tai pat priėjau tašką, kur aš turėjau surasti būdą gyventi, kuris yra labiau suderintas su mano moteriška būtimi, su mano širdimi ir siela, iš naujo atrasti svarbą subalansuoti savo vyriškumą su moteriškumu. Aš pamačiau, kad daugybė kitų moterų, su kuriomis aš turiu artimus ryšius, galėtų gauti naudą iš šio suvienyto požiūrio, kad pažadintų savo pačių pilną, autentišką, įgalintą savastį ir susikurtų tvirtą pamatą savo gyvenimams bei dvasinei kelionei.

Aš turėjau galimybę patirti, koks reikalingas mums yra susijungimas su kitomis moterimis, bendramintėmis, saugioje erdvėje, kad paremtume ir pakeltume viena kitą. Daug moterų jau keliavo per mano programas ir puikiai jaučiasi, būdamos dalimi šios Pabudimo bangos, šio didžiojo Virsmo, kuris šiuo metu vyksta mūsų planetoje, kur dieviškas moteriškumas atlieka svarbų balansuojantį ir kelią rodantį vaidmenį.

Retrito metu mes susijungsime su visais elementais – žeme, oru, vandeniu, ugnimi, oru ir eteriu ir tyrinėsime Moteriškumo Pilnatvės ir Palaiminto Buvimo paslaptis bei bendrakūrybos principus Naujoje realybėje. Tu turėsi galimybę susikurti savo viziją tavo naujam gyvenimui per mūsų aktyvuojančias temines diskusijas, meditacijas, refleksinį darbą, laiką gamtoje, fizinį judesį, prisilietimo, meno, šokio ir garso terapijas, kvėpavimo pratimus ir kitas praktikas. Aš taip pat pasidalinsiu su tavimi savo atrastais būdais, kaip kasdien pamaitinti savo kūną, protą, sielą, kad niekas neįsiterptų tarp tavęs ir tavo vizijos

Tavyje yra didesnis potencialas, brangi širdie. Prisijunk prie manęs šiame mažame deimante – saloje Gozo ir leisk man tau parodyti Kelią.

Su Meile,

Viktorija

Įženk į Gozo svetingumą

Prabangi, šiuolaikiškai įrengta, tradicinės architektūros atostogų vila „Dream by Hamlet“ yra įsikūrusi Ghasri miestelyje, netoli Ta Pinu katedros. Arčiausias restoranas yra už 900 m, parduotuvė – 600 m, sostinė – 1000 m, autobusų stotelė – 56 m, paplūdimys – 4 km. Čia tu galėsi atsigaivinti jos vidiniame kiemelyje ar viduje esančiame baseine, pasideginti saulėje ant patogių gultų, rašyti dienoraštį romantiškoje terasoje, pasidalinti įspūdžiais ar turėti prasmingą pokalbį su viena iš naujų sielos sesių jaukioje svetainėje. Tu prisiminsi malonumą „padaryti pauzę“, „prilėtinti“, skirsi akimirką apmąstyti tai, ką tu patiri, mokaisi, prisimeni, o tada atsitrauksi į savo kambarį atsipalaiduoti ir iš naujo „pasikrauti“ iki mūsų kito nuotykio pradžios. Miegamieji yra dviviečiai arba triviečiai, kiekvienas su privačiu vonios kambariu.

Aš Esu Pasirengusi Vykti

Ji nusprendė gyventi gyvenimą, kurį ji įsivaizdavo. Ji tikėjo, kad ji gali. Ir ji pakeitė nežinomybės baimę į jaudulį ir smalsumą. Ji apsižvalgė aplink ir pamatė, kad gyvenimas yra nuostabus!

Ateinantis retritas: 2018 rugsėjo 30 d. - spalio 7 d.

Šiame retrite yra tik 12 vietų.

Mūsų misija

Mes giliai tikime, kad kiekviena moteris (kaip ir kiekvienas vyras) nusipelnė patirti džiaugsmą, visapusiškai klestėti ir tokiu būdu prisidėti prie savo artimųjų laimės ir gerovės kūrimo.

Mes rūpinamės:

 • Kūno atgaiva
 • Proto ramybė
 • Pamaitinta siela
 • Atvira širdis

Jūsų unikalus retritas

Jei jūs tikrai nenorite patirti retrito grupėje, mums garbė ir malonumas sukurti ir suorganizuoti jūsų privatų retritą bet kuriuo metų laiku, atsižvelgiant į jūsų poreikius, pageidavimus bei galimybes. Šis pasiūlymas galioja moterims ir vyrams.

Susisiekite su mumis. Mes esame pasiruošę iš jūsų išgirsti!

Retritai 2019

Retritų datos ateinantiems metams bus paskelbtos ateinančiais mėnesiais. Jei negalite dalyvauti šį rudenį, informuokite mus apie savo susidomėjimą, užpildydama anketą apačioje, ir mes pridėsime jus į mūsų sąrašą.

Ką sako mūsų dalyvės

"Meilės upė."
"Pakilimas."
"Jūsų organizuotas retritas prilygo aukštam paukščio skrydžiui“.
“Man retrito pagrindinės emocijos ir įspūdžiai siejasi su išsilaisvinimo pradžia, savo tikrosios „aš“ pažinimo pradžia, savo savivertės kėlimo pradžia.“
“Retrito metu įgijau naujų žinių, patyriau didelę meilę, ramybę, rūpestį. Jau dabar pastebiu, kad tapau ramesnė, mažėja įtampa. Didžiausias proveržis meilė, meilė sau ir viskam. Tik šių dienų dėka supratau, kaip svarbu rūpintis savim, mylėti save. Mano gyvenime, būtent dabar vėl, viena iš pradžių. Klystkeliai nubrozdino „alkūnes ir kelius.“ Nebenoriu, kad skaudėtų. Pradžia iš nulinio taško. Retritas padėjo sustiprinti sąmoningumą.“
“Retrito metu, jaučiu, paleidau daug vidinių įtampų. Dėl to pasijutau susigrąžinusi ramesnį vidinį kritiką, skaidresnį protą, giedresnę galvą ir šviesesnį požiūrį į viską, kas mano aplinkoje vyksta ar yra. Jaučiu, kad pamažu galiu priimti situacijas paprasčiau, nei jas maniau esant anksčiau. Ir jaučiu, kad dar nemažai vidinio darbo su savo ego tebelaukia. Tik darbas bus lengvesnis, nes jaučiuosi turinti stabilesnį pagrindą po kojom ir svarbią man paramą – tiek iš bendraminčių Deivių, tiek iš Dieviško Šaltinio.“
“Didžiausia vertybė buvo laikas sau, su savimi. Daug laiko su savo esatimi. Didžiausias atradimas – dar didesnis dėkingumas už Gyvenimo, Dievo ir Žemės dovanas. Grįžau su vidine ramybe ir puikiai pailsėjusi. Parsivežu palaiminimus tolimesniam savo keliui.“
“Jaučiuosi daug ramesnė ir aplink mane tikrai tiek daug meilės. Visata kalba su manimi ir visur siunčia man atsakymus. Jaučiu, kaip aplink tiesiog vyksta stebuklai. Jaučiu, kaip klausau savęs, savo jausmų, savo kūno ir atsiliepiu taip, kaip manęs prašo mano širdis ir siela.“
“Viktorija – švelni, supratinga ir atsakinga patirčių lydėtoja.“
“Nesu mačiusi rūpestingesnes, ramesnės, šviesesnės, geresnės lydėtojos."

Susisiekite su mumis