Tai, ko Tu ieškai jau yra Tavyje

„Gyvenu su Meile“ yra įkvėpimo šaltinis žmonijos evoliucinėje pabudimo, prisiminimo ir pakilimo kelionėje, kurioje viskas ir visi sueina į Viena. Per laiką čia tu galėsi atrasti atsakymus į svarbius ir gilius klausimus tavo kelyje šioje individualioje ir kolektyvinėje kelionėje, tame tarpe – įžvalgas, paslaptis, įrankius ir raktus nugalėti „vidinius drakonus“ ir naviguoti per Žemę su Tikėjime ir Meilėje įžemintu didesniu pasitikėjimu, ramybe, atjauta ir pagarba – sau, visiems ir kiekvienam.

Ši erdvė neturi religinių ar ideologinių asociacijų. Tai yra erdvė, kurioje mes dalinamės Širdimi. Čia tu gali prisiminti savo pačios (paties) Tikrąjį ir Aukštesnįjį Aš ir būti juo, ryškiai šviesdama (s) savo Šviesą. Čia mes susijungiame, kad keltume savo vibracijas ir sąmoningai drauge kurtume save, kaip Naują Žmogų, ir per tai – Naują Žemę.

Nesvarbu, kuriame šios kelionės taške tu Dabar esi, šioje svetainėje yra kažkas, kas gali paremti tavo ir tavo kelionės plėtimąsi. Jauskis čia, kaip savo Namuose, laisva (s) tyrinėti, ar yra čia kažkas daugiau, kas tau dabar rezonuoja arba kur tu galėtum surasti sau paramos ar pasisemti daugiau stiprybės.

Bet kuris iš šioje svetainėje esančių takų – jei tik tu į juos leisiesi – motyvuos tave siekti tavo aukščiausio tikslo, pagerinti savo sveikatą, būti produktyvia (-iu), nuolat save tobulinti, augti ir tapti tavo pačios (paties) aukščiausia versija. Atmink, kad tu esi nuolat vedama (s) iš vidaus!

„Ačiū tau už galimybę skaityti tai, kas dedasi mano viduje… “Dabar – laikas
visų pabaigų. Dabar – laikas, kai tikrosios didžiosios naujos pradžios
prasideda..." Ar galėjo būti parašyta tiksliau ? Vidinis
žmogaus atgimimas sudėtas į paprastas raides ir žodžius…“
GIEDRIUS
''Gyvenu su Meile'' skaitytojas