Tai, ko Tu ieškai jau yra Tavyje

„Gyvenu su Meile“ yra įkvėpimo šaltinis Sielai jos žemiškos ir dvasinės evoliucijos – pabudimo, prisiminimo ir pakilimo kelionėje, kurioje viskas ir visi sueina į Viena.

Per laiką čia tu galėsi atrasti atsakymus į svarbius ir gilius klausimus tavo kelyje šioje individualioje ir kolektyvinėje kelionėje, tame tarpe – įžvalgas, paslaptis, raktus, įrankius nugalėti „vidinius drakonus“ ir naviguoti per Žemę su Tikėjime ir Meilėje įžemintu didesniu pasitikėjimu, ramybe, atjauta ir pagarba sau ir visiems, ir kiekvienam.

Ši erdvė neturi religinių ar ideologinių asociacijų. Tai yra erdvė, kurioje mes dalinamės Širdimi. Čia tu gali prisiminti savo paties Tikrąjį ir Aukštesnįjį Aš ir būti juo, ryškiai šviesdama (s) savo Šviesą. Čia mes susijungiame, kad keltume savo vibracijas ir sąmoningai drauge kurtume save, kaip Naują Žmogų, ir per tai – Naują Žemę.

Nesvarbu, kuriame šios kelionės taške tu Dabar esi, šioje svetainėje yra kažkas, kas gali paremti tavo ir tavo kelionės plėtimąsi. Jauskis čia, kaip savo Namuose, laisva (s) tyrinėti, ar yra čia kažkas daugiau, kas tau dabar rezonuoja arba kur tu galėtum surasti sau paramą ar pasisemti daugiau stiprybės.

Bet kuris iš šioje svetainėje esančių takų – tik jei tu į juos leisiesi – motyvuos tave siekti savo aukčiausio tikslo, pagerinti savo sveikatą, būti produktyviu, nuolat save tobulinti, augti ir tapti  tavo pačios (paties) aukščiausia versija. Atmink, kad tu esi nuolat vedama (s) iš vidaus!

„Ačiū tau už galimybę skaityti tai, kas dedasi mano viduje… “Dabar – laikas
visų pabaigų. Dabar – laikas, kai tikrosios didžiosios naujos pradžios
prasideda..." Ar galėjo būti parašyta tiksliau ? Vidinis
žmogaus atgimimas sudėtas į paprastas raides ir žodžius…“
GIEDRIUS
''Gyvenu su Meile'' skaitytojas