Tai, ko Tu ieškai jau yra Tavyje

„Gyvenu su Meile“ yra įkvėpimo šaltinis evoliucinėje Žemės ir žmonijos kelionėje, kurioje viskas ir visi sueina į Vieną. Per laiką šioje svetainėje tu galėsi surasti atsakymus į svarbius ir gilius klausimus tavo kelyje šioje individualioje ir kolektyvinėje kelionėje, tame tarpe – įžvalgas, paslaptis, įrankius ir raktus, kaip nugalėti „vidinius drakonus“ ir naviguoti per Žemę su įžemintu pasitikėjimu, ramybe, atjauta ir pagarba sau ir visam gyvenimui.

Ši erdvė neturi religinių ar ideologinių asociacijų. Tai – erdvė, kur mes dalijamės Širdimi. Čia jūs galite prisiminti savo pačios (paties) Tikrąjį Aš ir būti ja (juo), ryškiai šviesdama (s) savo Šviesą. Čia mes iš naujo susijungiame su savo tikrąja galia bei tikslu, kad bendrai kurtume Žemėje Rojų.

Kaip žinote, nepriklausomai nuo to, kokios yra dabartinės mūsų aplinkybės, mes turime visą galią, kurios mums reikia tai pakeisti, nes tam tikra prasme mes patys prisidėjome prie mūsų dabartinės patirties. Tai – gera žinia! Jei mes galėjome susikurti ne tokią trokštamą realybę, mes galime susikurti labiau trokštamą, tiesa? Nesvarbu, kuriame šios kelionės taške Dabar jūs esate, šioje svetainėje yra kažkas, kas gali paremti jūsų ir jos plėtimąsi.

Jauskitės laisvi tyrinėti, ar yra čia kažkas daugiau, kas jums rezonuoja, arba kur jūs galėtumėte rasti sau paramą ar pasisemti stiprybės. Bet kuris iš mūsų takų – jei tik į juos leisiesi – motyvuos jus kelti savo vibracijas, gerinti savo sveikatą, atverti savo širdį bei protą, būti produktyviems ir tapti jūs pačios/ paties aukščiausia versija. Atminkite, jūs esate intuityviai vedama (s) iš vidaus!

„Ačiū tau už galimybę skaityti tai, kas dedasi mano viduje… “Dabar – laikas
visų pabaigų. Dabar – laikas, kai tikrosios didžiosios naujos pradžios
prasideda..." Ar galėjo būti parašyta tiksliau ? Vidinis
žmogaus atgimimas sudėtas į paprastas raides ir žodžius“
Giedrius

Jei jūs buvote vedama (s) paskaityti šiuos puslapius, tai jūs turite tokią pat misiją, kaip ir aš – padėti paskatinti Naują Amžių ir naują būdą Žemei ir jos žmonėms. Laiko Žemėje pradžioje mes pažinojome šitą gyvenimo būdą – mes žinojome savo vienybę su Dievu ir su visu gyvenimu. Mes prisiminėme, iš kur atėjome, ir palaikėme savo ryšį su savo namais toli tarp žvaigdžių. Mes supratome, kad kiekviena inkarnavusis siela yra Kūrėjas ir kad mes kiekvienas esame sukurti pagal Dievo paveikslą.

Per eilę inkarnacijų dažnai mes nuklysdavome nuo kelio. Mes pažinome egzistenciją kietame žemiškame kūne ir mes pažinome karminį gyvenimo ciklą. Tačiau šerdinė atmintis apie mūsų galią ir mūsų žvaigždžių palikimą išliko. Dabar yra metas pabusti. Metas iš naujo aktyvuoti mūsų įgimtą potencialą, kad vėl suėję kartu Meilėje ir Vienyje, šviestume žmonėms Žemėje Kelią…