Viktorija yra intuityvi vedlė, mentorė, koučerė, fasilitatorė.

Nuo 2011 m. ji dalijasi informacija ir parama žmonės integruoti pabudimo ir pakilimo procesus. Įsižeminusi tarnystės kelyje, ji veda pavyzdžiu mūsų kolektyvinėje transformacijoje, evoliuciniame tranzite ir naujos realybės įtvirtinime.

Jos intencija yra įkvėpti ir įgalinti žmones išsilaisvinti iš praeities apribojimų, atkurti pasitikėjimą ir meilę sau bei gyvenimui, tyrinėti gyvenimo ir savo pačių multidimensiškumą.

Didelė jos darbo dalis yra pažadinti kitus jų sielos tikslui pasaulyje ir paremti jų individualią evoliuciją bei aukštesnio potencialo įkūnijimo patirtį. Ji remia autentiškos savasties atskleidimą per koučingą, emocinį apdorojimą, minčių transformavimą, meditaciją ir energijos harmonizavimo darbą.

Viktorija siūlo asmenines sesijas ir grupines mentorystės programas, kur palaiko saugią sakralią erdvę ir veda unikaliu stiliumi, intuityviai išjausdama atskirų individų poreikius. Darbas su Viktorija yra aktyvuojanti patirtis, kuri inicijuoja daugiamatę asmeninę transformaciją, gijimą ir plėtimąsi.

Viktorija yra patyrusi retritų fasilitatorė. Ji vedė retritus su fokusu į sąmoningumo vystymą, holistinę gerovę, asmeninį meistriškumą ir lyderystę Lietuvoje, Maltoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Indijoje, bendradarbiaudama su kitais mokytojais bei sričių ekspertais iš įvairių šalių ir savarankiškai.

"Retrito patirtis yra magiška. Viktorija jaučia giliausius dalyvių troškimus ir poreikius, juos atneša į realias patirtis visiems. Tokiu būdu retrito turinys subtiliai ir tvirtai apsipina atsipalaidavimu, ramybe, pasitikėjimu, džiaugsmu ir meile. Būnant retrito aplinkoje, atgijo vidinė ramybė, nutilo protas, maitinausi giliu gijimu, trokštamomis žiniomis. Viską matau aiškiau, viduje daug ramiau, bunda noras kurti visai kitokią asmeninę realybę. Santykiai keičiasi, tampa pozityvesni, labiau mylintys ir atviresni. Tai būtina patirti kiekvienam."
Gintarė
Retrito Maltoje 2019 m. dalyvė

Koučingas, Mokymai, Retritai ir Renginiai

Iki visiškai atsidavė savo pašaukimui paremti dabartinį sąmonės poslinkį planetoje, Viktorija baigė teisės magistrantūros studijas ir dirbo teisės srityje. Jos dabartinė veikla paremta jos asmeniniu giliu tyrinėjimu ir tiesiogine patirtimi bei sertifikuotomis studijomis ir praktika šioje srityse: Meditacijos Vedimas ir Mokymas (studijos IICT), Gyvenimo Koučingas, Kvėpavimo Terapija, Garso Terapija, Terapinis Menas, Vakarų ir Rytų Masažai ir kt.

Savo kelyje ji praktiškai tyrinėjo įvairias holistines praktikas, tačiau galiausiai apkabino jos pačios dovanas, autentišką patirtį ir supratimą, kaip šie aspektai veikia tarpusavyje iš aukštesnės perspektyvos. Tai yra tai, kuo ji myli dalintis savo sesijose, mokymuose, retrituose ir kūryboje, naudodama įrankius kitiems giliau suprasti save, kilti vibracijose, sąmonėje ir kurti bei gyventi džiaugsmo ir išsipildymo gyvenimą. 

Ji pati taip pat yra nesibaigiančioje mokymosi kelionėje, nuolat tyrinėjanti žmogaus ir dvasinės patirties gelmes ir toliau praktikuojanti būdus atnešti meilę ir balansą į šią fizinę realybę. Viktorija yra pasidalijusi savo transformacinės kelionės istorija antologijoje “Kalbančios širdys” (2019).