Viktorija Šimašiūtė

Viktorija yra projekto “Gyvenu su Meile“ autorė, rašytoja; Pakilimo gidė, fasilitatorė; gyvenimo mentorė, mokytoja; intuitė-vizionierė, gerovės ir mokymosi retritų bei kitų žmogaus potencialo realizaciją remiančių projektų kūrėja.

Vilniaus universitete įgijusi teisės magistro laipsnį, 2011 m. ji pasirinko palikti teisininkės karjerą ir leistis į savo dvasinę kelionę, kurioje iš naujo nubudo savo pašaukimui, prisiminusi pažadą paremti Žemės ir žmonijos evoliuciją šiais Didžiojo Poslinkio laikais, tiesiant tiltą tarp kolektyvinės užmaršties ir didingo kolektyvinio pabudimo.

Ji yra įsipareigojusi tarnystei didesnei gerovei Visų ir atsidavusi savo misijai paremti Dieviško Moteriškumo kelią bei atnešti Balansą, Ramybę ir Taiką į Žemę, vedant moteris bei vyrus ateiti į jų širdžių esmę ir išskleisti jų aukščiausią potencialą. Naudodama įgimtus gebėjimus, šviesos kalbos ir rašymo įrankius, ji dalijasi savo patirtimi, paremdama žmones pasitikti naujas sąmoningas energijas, suprasti, kas vyksta jų vidinėse ir išorinėse realybėse, susitvarkyti su iššūkiais ir pajudėti iš trečios dimensijos realybės į Naujos Žemės realybę su grožiu, grakštumu ir pasitikėjimu.

Apjungdama universalius visuotinius fundamentinius dėsnius ir principus, integruodama įvairias technikas, praktikas ir idėjas, Viktorija sukūrė ir išvystė savo autentiškus tiesioginio darbo su žmonėmis būdus. Šalia individualių konsultacijų ir koučingo sesijų, ji veda grupinius užsiėmimus, meditacijas bei retritus visame pasaulyje ir remia žmones iš įvairių gyvenimo kelių jų kelionėse. Taip pat ji organizavo, vedė daugybę moterų ratų, turėdama stiprų ryšį su Žeme, trauką pagerbti moteris, Gamtą bei natūralius ciklus ir toliau tęsia tai, kaip natūralią dalį savo veikloje.

Viktorija dirba su žmonėmis, kurie yra įsipareigoję pastoviam, tęstiniam asmeniniam tobulėjimui ir savimeistriškumui, norinčiais įvaldyti savo žmogiškos egzistencijos lygmenis bei ateiti į jų pačių aukštesnę autentišką kūrybinę savirealizaciją, tarnystę Naujame Aukso Amžiuje. Nepriklausomai nuo to, kur jie yra dabar jų kelionėse – naujokai ar patyrę dvasiniai ieškotojai, ji remia juos iš naujo pažinti save, kaip multidimensinę (daugiamatę) būtybę ir dievišką žmogų, išmokti dirbti su savo kūnais ir energija bei sąmoningai transformuoti, kurti ir manifestuoti visų bendrai trokštamas naujas realybes.

Kaip daugiamatė fasilitatorė, ji yra įžvalgi, švelni ir rūpestinga bei sukuria ypač saugias bei remiančias erdves gijimui, transformacijai ir įgalinimui. Jos būdas pasižymi ramybe, tiesumu ir humoru, suteikiant galimybę kiekvienam tyrinėti ir atrasti jų pačių tiesą per tiesioginę patirtį bei pasirinkti. Vienas pirminių jos tikslų yra paremti kiek įmanoma daugiau žmonių, įgalinant save būti efektyviais, vieniems kitus remiančiais sąjungininkais bei padrąsinti žmones augti emociškai ir dvasiškai, būti laisvais ir turėti smagumo.

Dalį gyvenimo aš taip pat buvau ieškanti, o tuo pačiu visada žinanti. Atėjus mano laikui, aš leidausi į archetipinį sielos žygį, iš kurio, įveikusi „požemio demonus ir užmaršties šydą“, grįžau, kaip ta, kurios iškeliavau ieškoti.

Dabar mano gyvenimas yra gyva knyga, kuri turi daugybę daugiamačių skyrių, o už visų išvaizdų ir etikečių aš esu tas, kas aš esu, atėjusi čia, kaip Kelio Rodytoja kiekvienam, kuris trokšta taip pat apkabinti savo vidinę kelionę ir vėl nubusti, ir prisiminti, ir toliau evoliucionuoti.

Laikas, kuriame esame, yra svarbus visiems, ir man tai yra didelė garbė ir malonė dalintis visu tuo su tavimi ir paremti tave tavo kelionėje. Mano užduotis yra eiti greta, pažadinti, priminti ir paremti paleisti, atverti, aktyvuoti bei susilygiuoti, kad tu taip pat galėtum ateiti į šitą Meilės, Šviesos ir tikros Magijos realybę ir kasdien čia gyventi, kaip bendrakūrėja (s).

Kad pilnai patektume į šį pasaulį, toli už  tridimensinės matriksos, mes turime paleisti visus ankstesnius įsitikinimus, baimes, lūkesčius ir prisirišimus. Ar esi pasirengusi (ęs) padaryti šį drąsos reikalaujantį (Pasi) Tikėjimo Šuolį?

Su Meile,

Viktorija

Ką sako kiti

Ieva

"Visas tas laikas, praleistas kartu, mane augino, mokė. Jaučiausi rami, palaikoma ir saugoma. Buvo nuostabu būti atvira širdimi ir nieko nesivaržyti. Paleidau daug baimių, susivaržymų, nepasitikėjimą savimi ir viskuo, kas gali įvykti. Atrodo, nerimo nebeliko. Pasitikiu.“

Mindaugas

Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''

Monika

"Viktorija ypatingai šviesi ir harmoninga siela, labai empatiška ir išmintinga, gebanti jausti kito žmogaus būseną. Kreipiausi į ją vedina nerimo, baimės ir įtampos. Kartu su ja aš turėjau galimybę plačiau pažvelgti į savo gyvenimišką situaciją, rasti daugiau galimų sprendimų. Atsipalaidavau, labiau įsižeminau, išlaisvinau daugybę emocinių blokų iš savo kūno, patyriau ramybę.''