Viktorija yra „Gyvenu su Meile“ autorė, kelio rodytoja, pakilimo gidė, gyvenimo koučerė, moteriškumo vedlė, įgalinimo mentorė, meditacijos mokytoja ir intuityvi fasilitatorė.

Atsidavusi savo misijai virsmui planetoje, nuo 2011 m. ji dalijasi mokymais ir gairėmis paremti žmonėse pabudimo ir širdies/ vienio sąmonės integravimo procesus evoliuciniame tranzite į 5D sąmonę, kuriame dabar esame. Jos talentas yra komunikuoti žinutes ir suvokimus, kurie yra reikalingi paspartinti mūsų kolektyvinę transformaciją ir naujos meilės realybės įtvirtinimą.

Jos aistra yra padėti žmonėms suprasti save, atrasti ir įgalinti jų tikruosius save. Ji dalijasi įrankiais ir parama jiems pagydyti savo praeitį, susijungti su jų pačių aukštesniu vedimu ir šaltiniu viduje, aktyvuoti jų dovanas, įkūnyti jų aukščiausią potencialą ir plėstis jų žemiškuose gyvenimuose bei kūrybinėje evoliucijoje.

Ji veda individualias ir grupines sesijas, mentorystės programas bei kasmet organizuoja stovyklas grupėms įvairiose Žemės jėgos vietose, kur suveda bendraminčius iš įvairių šalių su fokusu į holistinę gerovę, sąmoningumo, kūrybingumo ir meistriškumo vystymą bei lyderystę gyvenimą patvirtinančioms patirtims.

Kaip intuityvi daugiamatė fasilitatorė, Viktorija yra įžvalgi, atjaučianti ir kuria saugias erdves, kuriose apjungia senąją išmintį ir šiuolaikinius metodus, psichologiją, filosofiją, meną, dvasingumą, neuromokslą ir kvantinę fiziką į patyriminį mokymąsi, kuris paskatina transformuojantį gijimą, ramybę ir augimą.

Sesijos, Klasės, Dirbtuvės, Retritai ir Renginiai

Iki visiškai atsiduodama savo tarnystei, Viktorija baigė teisės magistrantūros studijas ir dirbo teisės srityje. Jos dabartinė veikla yra paremta jos giliu asmeniniu tyrinėjimu ir tiesiogine įkūnyta patirtimi bei sertifikuotomis studijomis ir praktika šioje srityse: Meditacijos Vedimas ir Mokymas (IICT, Australian Centre for Holistic Studies); Gyvenimo Koučingas; Terapinis Menas; Kvėpavimo Terapija; Garso Terapija; Vakarų ir Rytų Masažai bei Ritualai.

Jos kelias susidūrė su įvairiais metodais, galiausiai, ji pasirinko apkabinti savo pačios autentišką patirtį, dovanas ir supratimą, kaip šie visi aspektai veikia aukštesnėje holistinėje ir multidimensinėje perspektyvoje. Tai yra tai, kuo ji myli dalintis savo sesijose, klasėse, retrituose ir kūryboje, naudodama mokymus, kaip įrankius žmonėms suprasti jų sielos gelmes, kilti sąmonėje ir kurti sveiką ir sėkmingą džiaugsmo, pasitenkinimo bei išsipildymo gyvenimą. Ji pati yra nesibaigiančioje mokymosi kelionėje, nuolat tyrinėjanti žmogaus, dvasinės patirties gelmes ir toliau praktikuojanti būdus atnešti meilę, balansą, ramybę ir harmoniją į šią fizinę realybę.

Viktorija yra pasidalijusi jos pačios transformacinės kelionės istorija antologijoje „Kalbančios širdys“ (2019).

Su moterų grupe retrite Maltoje
"Retrito patirtis yra magiška. Viktorija jaučia giliausius dalyvių troškimus ir poreikius, juos atneša į realias patirtis visiems. Tokiu būdu retrito turinys subtiliai ir tvirtai apsipina atsipalaidavimu, ramybe, pasitikėjimu, džiaugsmu ir meile. Būnant retrito aplinkoje, atgijo vidinė ramybė, nutilo protas, maitinausi giliu gijimu, trokštamomis žiniomis. Viską matau aiškiau, viduje daug ramiau, bunda noras kurti visai kitokią asmeninę realybę. Santykiai keičiasi, tampa pozityvesni, labiau mylintys ir atviresni. Tai būtina patirti kiekvienam."
plunk
Gintarė
Retrito Maltoje 2019 m. dalyvė