Viktorija Šimašiūtė

Viktorija yra projekto “Gyvenu su Meile“ autorė, rašytoja, gyvenimo mentorė koučerė, fasilitatorė, mokytoja; sąmonės evoliucijos gidė.

2009 m. Vilniaus universitete įgijusi teisės magistro laipsnį, 2011 m. ji pasirinko palikti teisininkės karjerą ir leistis į savo dvasinę kelionę, kurioje pažadino savo prisiminimą apie savo tikrąjį pašaukimą bei pažadą paremti Žemės ir žmonijos evoliuciją šiais Didžiojo Poslinkio laikais, tiesiant tiltą tarp kolektyvinės užmaršties ir didingo kolektyvinio pabudimo.

Ji yra įsipareigojusi ir atsidavusi su meile tarnystei žmonėms visų didesnei gerovei ir savo misijai atnešti bei paremti Balanso, Dieviško Vyriškumo ir Dieviško Moteriškumo energijos, Atkūrimą Žemėje. Ji dalijasi savo rašto darbais, paremdama žmones pasitikti naujas sąmoningas energijas, suprasti, kas vyksta jų vidinėse ir išorinėse realybėse, susitvarkyti su iššūkiais ir pajudėti iš senos, trečios dimensijos realybės į penktos dimensijos Naujos Žemės realybę su grakštumu, ramybe ir pasitikėjimu.

Viktorija taip pat dirba privačiai ir grupėse su žmonėmis, kurie yra įsipareigoję savo nuolatiniam asmeniniam augimui, tobulėjimui ir savi-meistriškumui, norintiems įvaldyti savo žmogiškos egzistencijos lygmenis bei ateiti į jų pačių aukštesnę autentišką kūrybinę savirealizaciją Naujajame Aukso Amžiuje. Ji veda individualias sesijas bei konsultacijas, atviras vyrams ir moterims, ir grupinius retritus moterims. Nepriklausomai nuo to, kur jie yra dabar savo kelionėje – naujokai ar patyrę ieškotojai, Viktorija remia juos pažinti save, kaip dievišką žmogų ir multidimensinę būtybę bei išmokti, kaip dirbti su savo kūnu ir energija, sąmoningai transformuoti ir kurti mūsų visų trokštamas naujas realybes, įskaitant dvasinę ir materialinę gerovę.

Savo darbe su žmonėmis Viktorija apjungia dvasinius energetinius principus ir savo intuityvius gebėjimus, įgūdžius bei žinias. Kaip daugiamatė fasilitatorė, ji yra įžvalgi ir rūpestinga bei sukuria saugias, palaikančias erdves. Jos būdas pasižymi tiesumu, švelnumu ir humoru, suteikiant galimybę kiekvienam tyrinėti ir atrasti jų pačių tiesą per tiesioginę patirtį.

Dalį gyvenimo aš taip pat buvau ieškanti, o tuo pačiu visada žinanti. Atėjus mano laikui, aš leidausi į archetipinį sielos žygį, iš kurio, įveikusi „požemio demonus ir užmaršties šydą“, grįžau, kaip ta, kurios iškeliavau ieškoti.

Dabar mano gyvenimas yra gyva knyga, kuri turi daugybę daugiamačių skyrių, o už visų išvaizdų ir etikečių aš esu tas, kas aš esu, atėjusi čia, kaip Kelio Rodytoja kiekvienam, kuris trokšta taip pat apkabinti savo vidinę kelionę ir vėl nubusti, ir prisiminti, ir toliau evoliucionuoti.

Laikas, kuriame esame, yra svarbus visiems, ir man tai yra didelė garbė ir malonė  dalintis visu tuo su jumis ir paremti jus jūsų kelionėse.

Mano užduotis yra eiti greta, pažadinti, priminti ir paremti jus paleisti, atverti, aktyvuoti bei susilygiuoti, kad jūs taip pat galėtumėte ateiti į šitą Meilės, Šviesos ir tikros Magijos realybę ir kasdien čia gyventi, kaip bendrakūrėjai.

Kad pilnai patektume į šį pasaulį, toli už „seno“ tridimensinio proto ribų, turime paleisti ankstesnius įsitikinimus, lūkesčius ir prisirišimus.

Ar jūs esate pasirengusi (ęs) padaryti šį drąsos reikalaujantį (Pasi) Tikėjimo Šuolį?

Ką sako kiti

Ieva

"Visas tas laikas, praleistas kartu, mane augino, mokė. Jaučiausi rami, palaikoma ir saugoma. Buvo nuostabu būti atvira širdimi ir nieko nesivaržyti. Paleidau daug baimių, susivaržymų, nepasitikėjimą savimi ir viskuo, kas gali įvykti. Atrodo, nerimo nebeliko. Pasitikiu.“

Mindaugas

Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''

Monika

"Viktorija ypatingai šviesi ir harmoninga siela, labai empatiška ir išmintinga, gebanti jausti kito žmogaus būseną. Kreipiausi į ją vedina nerimo, baimės ir įtampos. Kartu su ja aš turėjau galimybę plačiau pažvelgti į savo gyvenimišką situaciją, rasti daugiau galimų sprendimų. Atsipalaidavau, labiau įsižeminau, išlaisvinau daugybę emocinių blokų iš savo kūno, patyriau ramybę.''