Viktorija yra „Gyvenu su Meile“ autorė, kelio rodytoja, pakilimo gidė, mentorė, koučerė.

Nuo 2011 m. ji dalijasi mokymais paremti žmonėse pabudimo ir širdies, vienio sąmonės integravimo procesus. Ji yra intuityvus kanalas komunikuoti žinutes, kurie reikalingi paspartinti mūsų kolektyvinę transformaciją, evoliucinį tranzitą į penktąją dimensiją ir naujos realybės įtvirtinimą.

Jos aistra yra padėti žmonėms pažadinti jų autentišką širdies tiesą, įgalinti jų tikrąją savastį išlaisvinti save iš praeities, susijungti su jų pačių vidiniu vedimu, aktyvuoti jų vidines dovanas, prisiminti ir drąsiai gyventi jų sielos tikslą pasaulyje ir plėstis kūrybinėje evoliucijoje. 

Ji veda žmones individualiose sesijose, mentorystės programose, retrituose Žemės jėgos vietose, kur suveda bendraminčius iš įvairių šalių su fokusu į holistinę gerovę, sąmoningumo, kūrybingumo ir meistriškumo vystymą, lyderystę gyvenimą patvirtinančioms patirtims.

Kaip fasilitatorė, Viktorija yra įžvalgi ir kuria saugias erdves, kuriose apjungia senąją išmintį, šiuolaikinius metodus, dvasingumą ir kvantinę fiziką į patyriminį mokymąsi, kuris paskatina transformacinį gijimą ir augimą.

Sesijos, Klasės, Dirbtuvės, Retritai ir Renginiai

Viktorija būdama trylikos metų žinojo, kad yra čia paremti žmoniją planetiniame poslinkyje, dirbdama su Šviesos Būtybėmis, kurios remia iš už scenų. Iki atsiduodama savo misijai ir tikslui, ji baigė teisės magistrantūros studijas ir dirbo teisės srityje. Jos dabartinė veikla yra paremta jos giliu asmeniniu tyrinėjimu, tiesiogine patirtimi bei sertifikuotomis studijomis ir praktika šioje srityse: Meditacijos Vedimas ir Mokymas (dabartinės studijos IICT); Gyvenimo Koučingas; Terapinis Menas; Kvėpavimo Terapija; Garso Terapija; Vakarų ir Rytų Masažai bei Ritualai.

Ji tyrinėjo įvairius metodus ir terapijas, galiausiai, pasirinko apkabinti savo autentiškas dovanas, patirtį ir supratimą, kaip šie aspektai veikia aukštesnėje multidimensinės perspektyvoje. Tai yra tai, kuo ji myli dalintis savo sesijose, klasėse, retrituose ir kūryboje, naudodama mokymus, kaip įrankius kitiems suprasti jų sielos gelmes, plėstis sąmonėje ir kurti bei gyventi džiaugsmo ir išsipildymo gyvenimą. Ji taip pat yra nesibaigiančioje mokymosi kelionėje, nuolat tyrinėjanti žmogaus ir dvasinės patirties gelmes ir toliau praktikuojanti būdus atnešti meilę, balansą ir ramybę į šią žemę.  

Viktorija yra pasidalijusi savo pačios transformacinės kelionės istorija antologijoje „Kalbančios širdys“ (2019).

Dvi svarbiausios dienos tavo gyvenime, yra diena, kai gimei, ir kai sužinojai, kodėl. 

~ Mark Twain

Su moterų grupe retrite Maltoje
"Retrito patirtis yra magiška. Viktorija jaučia giliausius dalyvių troškimus ir poreikius, juos atneša į realias patirtis visiems. Tokiu būdu retrito turinys subtiliai ir tvirtai apsipina atsipalaidavimu, ramybe, pasitikėjimu, džiaugsmu ir meile. Būnant retrito aplinkoje, atgijo vidinė ramybė, nutilo protas, maitinausi giliu gijimu, trokštamomis žiniomis. Viską matau aiškiau, viduje daug ramiau, bunda noras kurti visai kitokią asmeninę realybę. Santykiai keičiasi, tampa pozityvesni, labiau mylintys ir atviresni. Tai būtina patirti kiekvienam."
plunk
Gintarė
Retrito Maltoje 2019 m. dalyvė