Viktorija Šimašūtė

Viktorija yra kelio rodytoja, mentorė-koučerė, fasilitatorė.

Ji dalijasi išminties ir pakilimo mokymais, pritaikytais dabartiniams laikams, su intencija pakelti kolektyvinę sąmonę bei paremti mūsų kolektyvinę transformaciją ir evoliucinį tranzitą į naują realybę.

Jos pačios pabudimas įvyko prieš daugiau nei dešimtmetį po gyvenimo iniciacijų, kurios motyvavo ją pradėti jos gijimo kelionę. 

Atsidavusi jos misijai ir tarnystei, ji įkvepia prisiminimą mūsų tikrosios prigimties, meilės, išminties, galios ir amžinumo. 

Savo mokiniams ir klientams ji palaiko saugią paspartinimo erdvę, pasiūlydama vedimą bei įrankius prieiti prie gilesnių jų savasties sluoksnių ir gyventi jų meistriškumą, iš vidaus įgalintą gyvenimą, būnant pavyzdžiu kitiems daryti tą patį. 

Ji dirba su talentingais kūrėjais ir lyderiais iš prigimties, remdama juos išsilaisvinti iš senų modelių, atskirties bei trūkumo sąmonės, įkūnyti jų aukščiausią potencialą ir įgyvendinti jų dievišką likimą, susilygiuojant su jų sielos tikslu.

"Retrito patirtis yra magiška. Viktorija jaučia giliausius dalyvių troškimus ir poreikius, juos atneša į realias patirtis visiems. Tokiu būdu retrito turinys subtiliai ir tvirtai apsipina atsipalaidavimu, ramybe, pasitikėjimu, džiaugsmu ir meile. Būnant retrito aplinkoje, atgijo vidinė ramybė, nutilo protas, maitinausi giliu gijimu, trokštamomis žiniomis. Viską matau aiškiau, viduje daug ramiau, bunda noras kurti visai kitokią asmeninę realybę. Santykiai keičiasi, tampa pozityvesni, labiau mylintys ir atviresni. Tai būtina patirti kiekvienam."
Gintarė
Retrito Maltoje 2019 m. dalyvė