Viktorija Šimašiūtė

Viktorija yra “Gyvenu su Meile“ autorė, rašytoja, intuityvi sąmonės evoliucijos gidė, dvasinė mentorė, koučerė, fasilitatorė.

2009 m. Vilniaus universitete įgijusi teisės magistro laipsnį, 2011 m. ji pasirinko palikti savo teisininkės karjerą ir leistis į savo dvasinę kelionę surasti tikrąją save, kurioje įkūnijo savo pačios moterišką sielą ir autentišką Sakralaus Moteriškumo balsą.

Jos drąsa mylėti ir paleisti ir kelionė gilyn į savo jausminį ir dvasinį gijimą ir mokymąsi įgalino ją tapti pilna ir mylėti save bei padėjo jai pažadinti savo prisiminimą apie savo originalų tikslą bei  pažadą paremti Žemės ir žmonijos evoliuciją šiais Didžiojo Poslinkio laikais. 

Nuo 2012 m. ji yra įsipareigojusi savo pašaukimui, tarnystei ir drauge su kitais tiesia tiltą tarp mūsų kolektyvinės užmaršties ir didingo kolektyvinio prisiminimo. Ji dalijasi savo darbais internetinėje erdvėje, remdama žmones pasitikti naujas sąmoningas energijas ir pajudėti iš trečios dimensijos į penktos dimensijos realybę su gracija ir pasitikėjimu. Ji kviečia mus ne tik į kitą mūsų pačių dimensiją, bet į kitą spektrą žmonijai, skatindama būdą būti dievišku, bet taip pat ir visiškai žmogumi, per kiekvieno paties amžiną energijos lauką ir įgimtą Suverenumą. Jos misija apskritai yra paremti Balanso tarp Vyriškumo ir Moteriškumo vibracijų atkūrimą Žemėje per Meilę ir Vienio Sąmonę.

Jos pačios kelionė parengė ją paremti kitus jų kelionėse ir duoti informaciją, kurios jiems reikia, kad jie ateitų į savo pačių suvokimą ir darbą pasaulyje. Nuo 2012 m. ji remia moteris prieiti ir gyventi jų giliausią kvietimą. Ji taip pat veda intuityvias asmenines mentorystąės, koučingo sesijas vyrams ir moterims, kuriose padeda jiems suprasti, kas vyksta jų realybėse, susitvarkyti su iššūkiais jų keliuose, pažadinti save jų autentiškam potencialui ir bendrai kurti įgalintus ir harmoningus gyvenimus. Ji organizuoja ir veda grupinius ir privačius retritus, meditacinius ratus ir piligrimines keliones Lietuvoje ir kitur užsienyje, lankant energetines, jėgos pripildytas vietas.

Viktorija dirba su žmonėmis, kurie yra įsipareigoję asmeniniam augimui ir meistriškumui Žemėje. Savo tiesioginiame darbe su žmonėmis ji apjungia aiškius mokslo patvirtintus bei dvasinius įrankius ir principus, remiančius vystymąsi ir gerovę visuose lygmenyse. Kaip daugiamatė fasilitatorė, ji yra ypač įžvalgi ir rūpestinga bei sukuria saugias, palaikančias erdves, kuriose kiekvienas gali atsiverti, tyrinėti, transformuotis ir plėstis, nepriklausomai nuo to, kur jie dabar yra savo tikrojo aš atradimo keliuose – naujokai ar patyrę dvasiniai ieškotojai. Jos darbo su žmonėmis būdas pasižymi tiesumu, švelnumu ir humoru, suteikiant kiekvienam galimybę pažinti jų pačių tiesą per tiesioginę patirtį.

Dalį gyvenimo aš taip pat buvau ieškanti, o tuo pačiu visada žinanti. Atėjus mano laikui, aš leidausi į archetipinį sielos žygį, iš kurio, įveikusi „požemio demonus ir užmaršties šydą“, grįžau, kaip ta, kurios iškeliavau ieškoti.

Dabar mano gyvenimas yra gyva knyga, kuri turi daugybę daugiamačių skyrių, o už visų išvaizdų ir etikečių aš esu tas, kas aš esu, atėjusi čia, kaip Kelio Rodytoja kiekvienam, kuris trokšta taip pat apkabinti savo vidinę kelionę ir vėl nubusti, ir prisiminti, ir toliau evoliucionuoti.

Laikas, kuriame esame, yra svarbus visiems, ir man tai yra didelė garbė ir malonė  dalintis visu tuo su jumis ir paremti jus jūsų kelionėse.

Mano užduotis yra eiti greta, pažadinti, priminti ir paremti jus paleisti, atverti, aktyvuoti bei susilygiuoti, kad jūs taip pat galėtumėte ateiti į šitą Meilės, Šviesos ir tikros Magijos realybę ir kasdien čia gyventi, kaip bendrakūrėjai.

Kad pilnai patektume į šį pasaulį, toli už „seno“ tridimensinio proto ribų, turime paleisti ankstesnius įsitikinimus, lūkesčius ir prisirišimus.

Ar jūs esate pasirengusi (ęs) padaryti šį drąsos reikalaujantį (Pasi) Tikėjimo Šuolį?

Ką sako kiti

Ieva

"Visas tas laikas, praleistas kartu, mane augino, mokė. Jaučiausi rami, palaikoma ir saugoma. Buvo nuostabu būti atvira širdimi ir nieko nesivaržyti. Paleidau daug baimių, susivaržymų, nepasitikėjimą savimi ir viskuo, kas gali įvykti. Atrodo, nerimo nebeliko. Pasitikiu.“

Mindaugas

Viktorija gali nukreipti tavo dėmesį tikslinga ir tikslia kryptimi, kuria judant plečiasi sąmonė, tavo gyvenimo kelyje randasi vis daugiau aiškumo ir šviesos.''

Monika

"Viktorija ypatingai šviesi ir harmoninga siela, labai empatiška ir išmintinga, gebanti jausti kito žmogaus būseną. Kreipiausi į ją vedina nerimo, baimės ir įtampos. Kartu su ja aš turėjau galimybę plačiau pažvelgti į savo gyvenimišką situaciją, rasti daugiau galimų sprendimų. Atsipalaidavau, labiau įsižeminau, išlaisvinau daugybę emocinių blokų iš savo kūno, patyriau ramybę.''