Šviesos kalbos aktyvacija "Gerklės čakros valymas ir gijimas"

Ši 18:19 min. trukmės Šviesos garso transmisija-aktyvacija yra atnaujinimas – subalansavimas, harmonizavimas ir sulygiavimas iš naujo – jūsų visai energetinei (čakrų) sistemai, su sustiprintu dėmesiu gerklės čakrai. Energija taip pat remia atėjimą į vidinę taiką ir įsižeminimą. Tai savo ruožtu paskatins jūsų kelio akceleraciją ir inicijavimą gyvenimo pokyčių, sulygiuotų su jūsų Sielos tikslu ir didžiausia gerove šiame naujo ciklo laike.

Daug žmonių turi problemų su funkcionavimu gerklės čakros, kuri yra susijusi su savo tiesos, jausmų išsakymu, kūrybine išraiška, buvimo vertu pojūčiu, pasitikėjimo ir išnaudojimo dalykais iš šio ir iš praėjusių gyvenimų. Gerklės čakra tai pat yra mūsų fizinis ryšys su mūsų sielos, aukštesniojo aš vedimu. Klausymasis šio audio įrašo yra paprastas ir parems jus išvalyti  fizinio užspaudimo ir panašių pojūčių gerklės čakroje šakninę priežastį, kaip liūdesį, nusivylimą ar gėdą, prasilaužti pro užsidarymą ir lengvai kalbėti jūsų tiesą iš širdies.

 

Jauskitės laisvi pasirinkti jūsų energijos mainus (įrašas tas pats, tik jūs sustiprinate skirtingas vibracijas jūsų pačių gyvenime):

Šviesos kalbos aktyvacija "5D ŠIRDIS"

Tai yra 30:38 min. trukmės Šviesos Kalbos meditacija-aktyvacija su 2019 m. Saulėgrįžos Portalo atneštais naujais Šaltinio šviesos dažniais ir kodais, skirtais paremti sakralų praėjimą nuo Saulėgrįžos iki Liūto Vartų 8:8 ir tolesnę fazę iki rudens lygiadienio, jūsų fizinį kūną per pakilimo procesus ir pajudėjimą į naują ciklą 2020-ais. 

Transmisija apima sujungimą/ ryšio atkūrimą su Žeme, 5D Gajos Širdimi-Gimda, gydančius/ balansuojančius/ harmonizuojančius virpesius ypač Širdies, Sakralinei ir Gerklės čakroms, taip pat sujungia su intuicijos ir karūnos centrais, aktyvuoja kankorėžinę liauką, sulygiuoja aukštutines čakras, atneša dažnius iš aukštesnių angeliškųjų šviesos lygmenų, gydo/ valo ribojančius įsitikinimus ir programas, iškreiptas ir žemo dažnio energijas kūne ir energijos lauke, aktyvuoja kodus autentiškai Sielos išraiškai ir unikalaus tikslo šiam gyvenimui prisiminimą, veda patirti tyrą džiaugsmą, meilę, laisvę ir laimę šiame gyvenime.

Jauskitės laisvi pasirinkti jūsų energijos mainus (įrašas tas pats, tik jūs sustiprinate skirtingas vibracijas jūsų pačių gyvenime):

Šviesos kalbos aktyvacija "ATĖJIMAS Į NAUJĄ ŽEMĘ"

Tai yra 60 min. trukmės Naujos Kūrybos Energijos (dažnių, vibracijos, kodų, garso, žodžių) aktyvacija, skirta paremti jūsų Pakilimo kelionę 2019 metais, įrašyta su šia intencija per svarbų kolektyvinėje sąmonės evoliucijos kelionėje 2018 m. 12:12 Portalą. 

"Ačiū už šviesos kalbos įrašus, kuriuos su maloniu atsipalaidavimu klausausi. Man patinka juose girdėti balso tembrą ir intonaciją, atsiranda kasdieninis poreikis pasiklausyti ryte ir po pietų šios kalbos. Šviesos kalba nuteikia mintis ir kūną ramybei, atsipalaidavimui, jokių kitų minčių ir atsiranda lengvumo, švelnumo, geranoriškumo pojūtis."
plunk
Mindaugas

ĮKVĖPK IR IŠKVĖPK MEILĘ

Klausydamiesi šių audio įrašų, jūs visada gausite paramą, kurios jums reikia duotuoju momentu. Jie pažadins jumyse gilų jūsų kilmės prisiminimą, subalansuos jūsų kūno energijos laukus, pakels jūsų vibracijas, padės jums pasijusti geriau visuose jūsų egzistencijos lygmenyse, kurs ir plės jūsų pačių Šviesos Kūną, nušvies jums Sielos lygmeniu naujus žingsnius, kurių jūs turite imtis, kurie jus veda  į jūsų didžiausią gerovę. 

Kai susipažinsite, jūs jais mėgausitės ir būsite palaiminti žodžių, dažnių ir vibracijų, į kuriuos atsilieps jūsų kiekviena ląstelė. Dauguma žmonių šviesos kalbos virpesiuose, garsuose ir energijose patiria Dieviškos Meilės tyrumą. Daug žmonių mato turtingas spalvas, šviesą arba jaučia energijos bangas, šilumą ar vėsą. Kai kurie jaučiasi giliai paliesti, apibūdindami jų patirtį, kaip gilią transformaciją. Dažnai žmonės sako, kad nepastebi nieko, ir tai taip pat yra tobula ir neriboja vertės ar naudos, kurią jie gavo. Turėkite jūsų pačių Šviesos garso patirtį! Plačiau, maloniai prašome perskaitykite straipsnį „Naujos kūrybos energija, Šviesos kalba ir Naujosios Žemės kodai“. Gaires, kaip naudotis šiais įrašais, parsisiųsite paspaudę aktyvią nuorodą  – Gairės, Šviesos Kalba.

"Be galo jautru, stipru ir širdžiai miela. Pradėjus klausytis įrašo per kūną iki pat pirštų galų perbėgo elektra, pašiurpo oda, pasipylė ašaros. Širdyje ilgesys, tas širdį veriantis jausmas grįžti namo. Esu neišmatuojamai dėkinga. Klausantis kito įrašo širdis nurimo, veidą nušvietė šypsena, širdis prisipildė ramybės, kvėpavimas pagilėjo, pirštų galiukai pradėjo tvinksėti. Ačiū už šias Dovanas."
plunk
Jurgita